Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια

ο μικρος ξυπνησε στις 9 και πεινουσε ....ετσι ξυπνησα και εγω .

εγω γενικα δεν εκφοβιζω με ανθρωπους η αντικειμενα ,του λεω ομως οτι αν φυγει μακρια μας θα τον χασουμε και θα μας χασει ....καποιες φορες το λεω πολυ "δραματικα" και με πιανουν τυψεις μην του δημιουργησω κανενα θεμα αλλα δεν βλεπω να καταλαβαινει γιατι συνεχιζει να φευγει :?

χρονια πολλα στις υπεροχες Ειρηνες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Ομορφες!!!!

Τι κανετε;;;;

Εμεις καλα..

Νατασα και Λενακι να χαιρεστε τις πανεμορφες κορουλες σας!!

Να είναι παντα ζωηρες, τσαχπινες, πανεξυπνες και σκανταλιαρες!!!!!

Ερη μου σαν ανθρωπος ποτε δε με ενδιεφερε τι κανουν οι αλλοι..οτι κανουν καλως το κανουν. Είναι φυσικο ο καθενας να εχει τις πρωτεραιοτητες του..δεν τα εχω ουτε με την κουνιαδα μου, ουτε με τον αντρα της, ουτε φυσικα με τα παθερικα μου- αν και μεταξη μας θα επρεπε να τα εχω λιιιγο και με τους τελευταιους- αλλα με τον αντρα μου, που οποτε του λεω να κανουμε κατι στο σπιτι αυτος τσιναει σαν…..μοσχαρι….αλλα παντα μα παντα προσαρμοζετε στο να βολευονται οι αλλοι..

Χτες πχ πηγα στο μαθημα γιογκα και όταν γυρησα ο μικρος ηταν στην πεθερα και ο Οδυσσεας που αλλου….κατω στο υπογειο….

Γωγω μου σου ειπα και χτες…να το δει το παιδι ο γιατρος..καλος χρυσος..αλλα διαγνωση μεσω τηλεφωνου δεν γινετε πουλακι μου…

Εμενα η δικη μας γιατρος για κάθε χαζομαρα με κουβαλαγε στο ιατρειο γιατι παντα ελεγε πως κάθε συμπλεγμα συμτωματων είναι διαφορετικο και δεν μπρορει να κανει διαγνωση μεσω τηλεφωνου.

Και επισης ο μικρος όταν πηγενε παιδικο εκανε επιπεφοικητιδα 3-4 φορες..αλλα φαρμακο πηραμε μονο τη μια φορα γιαατι λεει ότι αυτή η αρρωστια πρεπει να κανει και έναν κυκλο για να φυγει από τον οργανισμο

Εμεις τρωμε κοτε ςπου τρωνε σιταρι καλαμποκι και λαχανικα…τωρα που είναι μικρες ακομα δεν εχουμε αυγα..αλλα μου ειπε η θεια μου ότι σε κανενα μηνα θα μου στειλει αυγα

Νατασα μου καλως εχοντων των πραγματων ναι θα ερθουμε, ακομα και αν θα χρειαστει να με φερει ο αδελφος μου…χιχιχιχι…υποσχεθηκε η θου να κινυγαει τον Χριστοφορο

Παντως η διατροφη που σου εδωσε η πατσουρου θυμιζει εντονα την διατροφη που εκανα εγω για 2 μηνες..μετα αρχησα να τροω καποια από αυτά..δηλαδη πρωτα κοτοπουλακι, μετα κουνελι- δεν εφαγα ποτε- μετα κατσικακι, μετα αρνακη..κλπ κλπ κλπ

Αφρο;;;..πονακια..λες να γεννας;;;

Ρε παιδια δεν είναι και τοσο μεγαλο προβλημα αυτή η διατροφη…μπορεις να την κανεις..μη το βλεπετε βουνο..το θεμα είναι ότι μετα τη διατροφη…πεφτεις με τα μουτρα στο φαη και γινεσαι φαλαινα σαν τη χρυσα…χαχαχαχα

Φρανιτακη μου γλυκο τα φιλια μου!!!!!!

Θα επανελθω με τα χτεσινα μας νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Μια ερωτηση στα γρήγορα γιατί η μανταμ κλαίει.

Ο καιρός είναι για πέδιλα ή για γόβα; Ρωτάω τις Αθηναίες. Εχω ενα γάμο το άλλο Σάββατο και δεν έχω τιποτα να βαλω.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τους αστυνομικούς που λέγατε χθες εγώ δεν συμφωνώ να τους χρησιμοποιούμε για εκφοβισμό

Σκεφτείτε να είστε σε μια εκδήλωση με πολύ κοσμό και να χάθεί το παιδί από κοντά σας, να υπάρχουν παντού αστυνομικοί και αυτό να μην τους πλησιάζει για να ζητήσει βοήθεια επειδή τους φοβάται.......

αυτό που λες είναι πάρα πολύ σωστό και συμφωνώ και εγώ δεν τους έχω εκφοβίσει με τίποτα και με κανέναν!.....άλλωστε όταν πάνε στο νήπιο μαθαίνουν τι κάνει ο αστυνόμος και τι ο πυροσβέστης κ.λπ......όταν μεγαλώσουν όμως αρκετά και δουν τους αστυνόμους (για να μην χρησιμοποιήσω την έκφραση της συμπεθέρας μου!) να χτυπούν τους συμπολίτες τους ε εκεί θα ανατρέξουν σε αυτό που - ίσως - τους είπε η μαμά τους στα παιδικά τους χρόνια!!!!! :?

Όντως η δίαιτα της Νατάσας είναι δύσκολη, όλα απαγορεύονται, όταν την διάβασα σκέφτηκα "μα τι θα τρώει?"! :o:o:o:o:o αλλά όλα είναι μια συνήθεια και η αρχή είναι δύσκολη!!!!

Νατάσα Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου :x

Λενάκι, νομίζω ότι η δικιά σου γιορτάζει τον Αυγ της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου? έτσι είχα διαβάσει πιο παλιά? :?::?: αν όχι και είναι σήμερα....να την χαίρεσαι και εσύ να είναι πάντα υγιής :x

Τόνια εσένα θα σε βολέψει αυτό που είχα προτείνει στην Μιτσάκη να προσθέσει στο καρότσι έτσι ώστε το μικρό παιδάκι να είναι στο καρότσι και το μεγάλο από πίσω και δεν κυνηγάς κανέναν!!!.....το Baggy board έτσι λέγεται....θα βάλω μετά φωτό να δεις για να καταλάβεις τι λέω!!!! ;)

Αφοδιτούλα ( :lol::lol::lol::lol: ) τι εννοείς τίποτα δεν είναι έτοιμο? και σε μας τίποτα δεν ήταν έτοιμο σε κανένα παιδί!!!! :? μόνο η βαλίτσα μου....εννοείται είχαμε το παιδικό κρεβάτι, αλλά κατά τα άλλα...μηδέν.....θυμάμαι στον Λ. είχα αγοράσει κάτι ρουχαλάκια για την αρχή και ό,τι άλλο μου έλειπε και ήθελα, έβγαινα και το αγόραζα.....στο μπουμπούκι το ίδιο.......

η συμβουλή μου είναι να ετοιμάσεις την βαλίτσα σου και να βάλεις τα καλλυντικά σου τελευταία στιγμή πριν φύγεις ;) ....μία-δύο αλλαξιές δεν έχεις για τον μπεμπούλη? ε είναι αρκετά, τα υπόλοιπα τα κάνεις στην πορεία!!!! ;)

Αθηνά το πέδιλο φοριέται και τον χειμώνα, εξαρτάται το φόρεμα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!!!

Να στε καλά!

Το πρωί ήπιαμε καφέ με τη Λαλα στο αεροδρόμιο!!! Ήρθαν η Θου και η Αναστασία από την άλλη άκρη της πολής!!!!Τί γλυκός άνθρωπος που είναι!!! Πόσο πολύ χάρηκα που τη γνώρισα!!!!!!!!

Λενάκι και συ να χαίρεσαι το κοριτσάκισου! Να ναι γερή και ευτυχισμένη!!!

Νατάσα συμφωνώ με τη θεωρία σου για τους αστυνομικούς -τροχονόμους. Εγώ έχω μεγάλη φοβία από παιδάκι με τους τροχονόμους. Ακόμη και σήμερα μόλις βλέπω έναν με πιάνει ταχυκαρδία. Έχει τύχει να με σταματήσουν για έλεγχο και από την ταραχή μου να ανοίξω την πόρτα αντί για το παράθυρο για να μου μιλήσουν! :lol::lol::lol:

Τόνια είσαι τυχερή που έχει τέλειο καιρό!!! Εδώ βρέχει με τα τουλούμια από χθες το απόγευμα!

Χρύσα τέλεια! Θα σε περιμένουμε!!!!

Argi εσύ είχες γράψει οτι έκανε διαστολή από 2 στο 10 σε ένα τέτρτο!! Και όχι από 5 στο 10. Αυτό εννοούσε η Θου!!! Την πλατφόρμα που λες την έχω και γω αλλά δεν τη χρησιμοποιήσα ακόμη.

Αθηνά καλήμερα!!! Μάλλον βατραχοπέδιλα θα χρειαστείς με τέτοιον καιρό!!! :D:D:D

Αφρο πονάκια έχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα εγω λεω πεδιλο αλλα αν δεν τεριαζει η δεν εχεις μια χαρα κανει και η γοβα ,η καθε μερα ειναι διαφορετικη μπορει να εχει λιακαδα την μια και την αλλη να ειναι πιο μουντη ....πχ τωρα βλεπω οτι βρεχει !!!χθες εσκαγε ο τζιτζικας .

αργι τα ρουχα του ειναι ετοιμα

δεν εχω πλυνει το πορτ μπεμπε που θα κοιμηθει σπιτι ,δεν εχω το καθισμα αυτοκινητου (αδερφος) ευχομαι να βρει η βυκη το δικο της να το εχω για ωρα αναγκης .δεν ειναι καθαρο το σπιτι και δεν μπορω να το κανω ....εχω μια κουνια ασιδεροτα ,τα μπαλκονα ειναι χαλια και ουτε εκει δεν μπορω να βγω να παρω αερα γιατι θα θελει να ερθει και ο μικροσ και .....

δεν ξερουμε ποτε θα ερθει το μωρο και δεν μπορω να κουβαλησω τις μαμαδες μας απο πολυ νωρις ....και αν γεννησω πριν ερθουν που θα ειναι ο μικροσ μεχρι να γεννησω ? με τον Κ απο εξω ? γιατι οκ αν ειναι μερα τον παω διπλα στην φιλη μου αλλα για ποσες ωρες και αν αρχισει να κλαιει και να θελει εμας τι να κανει και εκεινη εγκυος γυναικα ....αν ειναι βραδυ αποκλειετε να τη ξυπνησω και αποκλειετε να κατσει ηρεμα απο τον υπνο σε αλον θα ειναι σκετη ταλαιπωρια ....αρα θα ερθει με εμας εκει και θα ταλαιπωριθει εκει και ο μικροσ και ο Κ μεχρι να γεννησω ,μετα ας φυγουν δεν με νιαζει .

αχ ειναι πολλα μεσα στο μυαλο μου ......

λοβιε ναι πολλα και συχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι θελλω μονο να μου πεις την ωρα που θα γινει το παρτι..και φυσικα να μου δωσεις διευθυνση!!!!

με πμ παντα ετσι!!!!

Θα σας πω κατι αλλα δε θα γελασετε...

θυμαστε που η Αθηνα ελεγε οτι εβλεπε τσοντες στον υπνο της ;;;..ε λοιπον χτες εβλεπα στον υπνο μου οτι εκανα σεξ με τον Τομ Κρουζ αλλα ηταν σαν να ζουσαμε την ταινια Συνεντευξη με εναν βρυκολακα...

ηταν δε τοσο ζοντανο ολο αυτο που ξυπνησ ατον Οδυσσεα και τον ρωτησα αν με χαιδευε οταν κοιμομουν και με κοιταξε λες και ημουν ΟΥΦΟ..και με ειπε και τρελη!!!!

Χτες που λετε πηγα στο πρωτο μου μαθημα γιογκα για εγγυους στο Γυμναστηριο στον Ευοσμο..

καναμε κυριως αναπνοες και μαθαμε λιγες διατασεις..σημερα ποναει ολο μου το σωμα..μωρε δεν θελλω γιογκα εγω..μασαζ θελλω!!!!...

θα κανω μαθημα καθε Τεταρτη και Σαββατο το μαθημα ειναι σαρανταλεπτο και ειμαστε 6 κοπελες

Αφρο νομιζω οτι τουλαχιστον για το θεμα καθαριοτητα θα πρεπει να θυσιασεις κανενα 50αρικο και να παρεις μια γυναικα..να σου κανει τις "μεγαλες" δουλιες, μπαλκονια κλπ και να σου σηδερωσει..που να τα κανεις εσυ ολα αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Νατάσα τι καλά που γνωρίσατε την Λαμπρινή, μακάρι να μην δούλευα να έρθω κι εγώ.

Άφρο γιατί δεν έρχεται 1 από τις 2 τώρα? πχ η πεθερά σου κι αν αργήσεις να γεννήσεις φεύγει και έρχεται η μαμά σου. Θέλεις να είναι ταυτόχρονα και οι 2?

Χρύσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Που πας για γιόγκα, στο δημοτικό γυμναστήριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα ναι, ειναι ενα προγραμμα που το κανουν σε συναργασια με το Armonia Yoga Studio - αυτο ειναι στην καλαμαρια, στα πλαισια ενος κοινωτικου προγραμματος

Ειναι συνολικα 8 μαθηματα και αμα θελεις μπορεις να παρεις και αλλα αλλα πλεων στο κανονικο τους στην Καλαμαρια.

Εμενα με ενδιαφερει κυριως το θεμα αναπνοες και σωστη σταση σωματος..γιατι μερικες μερες απο τους πονους πηγαινω σαν παπια...

Αλλα απο οσο διαβασα στο φυλλαδιο τους εχουν ακι εδικες τιμες και δωρεαν μαθηματα για ανεργους κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi εσύ είχες γράψει οτι έκανε διαστολή από 2 στο 10 σε ένα τέτρτο!! Και όχι από 5 στο 10. Αυτό εννοούσε η Θου!!! Την πλατφόρμα που λες την έχω και γω αλλά δεν τη χρησιμοποιήσα ακόμη.

η διαφορά μας ήταν τα 3εκ δλδ (αν και δεν θυμάμαι ακριβώς) :?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σαν παιδιά του σχολείου κάνουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θούλη :x

Αφρο πάρε μια γυναίκα να σου καθαρίσει το σπίτι μια μέρα και μια άλλη μέρα να σου σιδερώσει...το μπαλκόνι άστο για μετά την γέννα!!!!.......και πες είτε στην μαμά είτε στην πεθερά να έρθει την 38 εβδ. και να εναλλάσονται μέχρι να γεννήσεις!!!!.....

στην δική μου περίπτωση (εμείς δεν είχαμε ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΝΕΝΑΝ για να αφήσουμε τον Λ.) ήρθαμν τα πεθ. στην 38 εβδ. και είχα και ένα άγχος μήπως και γεννήσω νωρίτερα και τι θα γίνει ο Λ.!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια θυμαστε την κοπελα την DenyM που παλια εμπαινε συχνα στο μαμι;;;

Τα καταφερε!!! Γεννησε την δευτερη κοπελαρα της με φυσιολογικο τοκετο/VBAC_..και η γεννα της ηταν φτου φτου σκορδα ευκολη και γρηγορη!!!!

Σημερα εμαθα λεπτομεριες...τι τελεια!!!!!

Δεν ξερετε ποσο κουραγιο μου εδωσε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σκουπισα το σπιτι (οτι βλεπει η πεθερα ) και το πισω μπαλκονι (οτι βλεπει η πεθερα ) :lol::lol:

εβγαλα και το ριλαχ για να το πλυνω και το καβατζοσε ο Μ ....ειναι αυτο που γινετε και κουνιστη καρεκλα και το πηρε και καθετε και βλεπει τν .....μαλλον πρεπει να παρω αλο ριλαχ για τον μπεμπη :?

η πεθερα λογο οικονομικων δεν μπορει να κατεβει 2 φορες απο Καβαλα-Αθηνα και ξερω πολυ καλα την κατασταση τους .

Η μαμα μου αυτην την ευδομαδα εχει αγροτικη δουλεια που δεν μπορει και δεν πρεπει να αφησει (και καλα θα κανει να την κανει γρηγορα) μετα θα τησ πω να ερθει αν μπω στην 38 ευδομαδα ....το θεμα ειναι μεχρι τοτε ανγωνομαι τι θα γινει αν γεννησω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

γιατί σου έδεσαν τα πόδια? :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil:

Για να μη φάνε καμιά κλωτσιά :mrgreen:

Την είδανε τσαούσα και σου λέει "κάτσε να είμαστε σίγουροι" :lol:

Πέρα απ'την πλάκαι κι εμένα μου φάνηκε κάπως αυτό :?

Χρύσαααααααα :lol::lol::lol:

Γιατί να μη βλέπω κι εγώ τέτοια όνειρα?

Αφροδίτη μην αγχώνεσαι... Κάνε ότι χρειάζεται τώρα για να είναι λειτουργικό το σπίτι -το μπαλκόνι ας πούμε για να βγαίνεται έξω- κι άσε τα άλλα για όταν θα έρθουν μαμα-πεθερά. Δε χρειάζεται να τα έχεις όλα έτοιμα. Χαρά τους θα είναι να βοηθήσουν.

Με τον μικρό σε καταλαβαίνω... Εδώ πάντως που συνήθως δεν υπάρχουν μαμαδοπεθερές κοντά, πάνε όλοι μαζί στην κλινική.

Θεσαλονικιές σας ζηλεύω :twisted::x

Όλο καφεδάκια και παρτάκια μου είστε. Και τώρα γνωρίσατε και τη Λαμπρινή. Αααααα δεν παίζω :P Είχε και τη Χριστιάννα μαζί?

Κλείνω το παλιο πι-σι γιατί παρασείρομαι κι έχω πολύ δουλειά :oops:

Την καλημέρα μου σε όλες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια διαβάστε τι λέει ο Π.Ο.Υ και κυρίως την κατηγορία Β, όπου λέει τι απαγορεύεται ή τι να ΜΗΝ γίνεται!!!...και το Α15 και Α16!!!

Προγραμμα "ασφαλης μητροτης" του Παγκοσμιου Οργανισμου Υγειας

http://www.eutokia.gr/2009-02-11-15-11-43

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη θες να σου πω τι απο ολα αυτα δινετε στην Ελλαδα;;;..τιποτα στην συντριπτικη πλειοψυφεια των μαιευτηριων..ελαχιστα ακομα και στα πιο "φιλικα "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

χρονια πολλα στα ειρηνακια μας!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

προχθες τρο βραδυ εγραψα 2 φορες και μεπεταξε και τις 2 :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

γωγω μου τι ωραια γεννα!!!! :):):):):)

αν και εγω την επισκληριδιο δεν την αλλαζω με τιποτα!!! :?:?:?:oops::oops: πολυ φοβιτσι ειμαι...

και εμενα παντως ετσι στο γρηγορο εγινε τελεια η διαστολη..αφου ελεγε μεχρι το μεσημρι ογιατρος και τελικα γεννησα μετα απο 1 τεταρτο απο εκεινη την συζητηση μας :):):):) τυχερηηηηηη!!! :D

αχ κοριτσαρες εχω π0ολυ δουλιτσα!! :):)

θεσσαλονικιες..εχω φτιαξει..

μανιταροπιτα, τουρτα κορμο με φραουλες....και μαφινακια με ελααααχιστη κουβερτουριτσα μεσα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D θα ερθετε????? :D:D:D

αντε σας περιμενω!! θα ειναι και το αγορακι μου η ελενη μαλλον!!! :):):):)

υγ πλακα πκαλα φρανιτα τελεια φουστανακια..μια χαρα!!!! :D:D:D

φιλιααααααααα πολλα!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη εισαι κακουργα!!!!!

Εφτιαξες ολα αυτα τα τελεια...για να μην ερθω εγω....

αχ στειλε μου ενα ντιλιβερι πλιζ με απόλα

ooooooooxi κυρια μου να ερθεις!! για αυτο τα εγραψα για να σε δελεασω!! :lol::lol::lol::lol:

νατασσα θα ερθεις???? :D τι να σου φτιαξω βρε πουλακι μου??? πες κατι!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να της φτιαξεις πεπονι σε κομματακια- βαλε και χρωμματιστες σημαιουλες!!!

Αγγουρακι- καροτο με σως λαδολεμονο

Κολοκυθακια ποσε και πατατα λαδοριγανη βραστη..

Που να ερθω καλε..μεχρι να φτασω σπιτι θα παει 5:30..μεχρι να εθει ο αντρας μου να φαει να κανει ντουσ..θα παει 7...να ρθω να σας βαλλω για υπνο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου πολύ καλά το έγραψες και όλοι το καταλάβαμε, αλλά ήταν εμμέσως η απάντησή μου στην Θούλη....όταν σε πήρα τηλέφωνο και μου το είπες, το έγραψα και εδώ, μετά σε πήρε η Θούλη και μας είπε ότι δεν ίσχυε αυτό που έγραψα..... ε λέω ίσως και να μην άκουσα καλά αφού φώναζε και η Ρ.!!!!

Θούλη μου, είχα δίκιο τελικά!!! ;):x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

μα κ παλι δε τα πες καλα..

ειπες οτι απο 2 διαστολη πηγε 10 σε ενα τεταρτο..

κ γω ειπα οτι με ειπε η γωγω οτι απο 5 πηγε 10..οποτε?δε ειναι το ιδιο :lol::lol::lol:

παω βα σας διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

τι κανετε?

σημερα γνωρισαμε τη λαλα.. :x:x:x:x

ειναι τοοοοοοσ γλυκια...χαρηκα που τα παμε εστω κ λιγο..

καλα η δε φακη..τελειαααααααααααααααααα//ενα γλυκο κοριτσακι..

συμποεθερα κ λενακι να χαιρεστε τα κοριτσια σας..

να σας κανουν παντα περιφανες μανες.. :D:D

νατασουλα κ γω δε θελω να χρησιμοποιω το αστνομικο για εκφοβισμο..

αλλα δικη μου προθεση ηταν να του μετα φερω οτι πρεπει να φοραμε ζωνη..αλλα εγω λαθος μην περναω στο μικρο..αλλο θελω να περασω κ αλλο περναω..με καταλαβες???

σημερα θα τα πουμεσητ βενι :D:D

αχ τονια κ γω με μαρσιπο βγαινω..κ αν σταματησω να περπαταω δυσανασχετει..πφφφφφφ

αφρο κ γω τις προαλλες του ειπα οτι πρεπει παντα να δινουμε το χερι στη μαμα γτ υπαρχουν κακκοι ανθρωποι που περνουν παιδια κ η μαμα θα σε χασει,,,,μαλακια λες? :roll::roll:

αθηνα ο κυρ φωτης καλα/??? :lol::lol::lol:

αργι ποσο εχει το Baggy board??????

κ μενα με εδεσαν τα ποδια...κ καλυτερα...ειχα αντισταση ;););)

α εχεις κ συ νατασα?ποσο κ απο που??????????

χρυσααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: μα τον τομ κρουζ???????????????

αφρο εγω λεω θα πιασεις τις 39βδ :?:?:?

πως γυρνας πισω ενα ελλατωματικο δε με ειπες?

χρυσα αυτη η ντενιμ εμπαινε εδω στο τρενο?κατι μλυ θυμιζει..

χιονουλα πανε ολι μαζι?

κ ο αντρας δε μπαινει μεσα αν εχει παιδι δηλ?

σα τους τσιγγανους..οοοολοι μαζι :lol::lol::lol:

ρε βενι τοοοοσα λιγα?χαχα

καλε τρως μανιταρια?απαπαπ

:ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

θυα ερθει κ η ελενη?ουυυυυυυυυ τελεια

δε θα ερθει βενι η νατασα..δε σε χωνευει λεει ;);););)

εχει κολυμβητηριο..τι ειρηνακι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου ναι εμπεινε παλι ακαι στο τρενακη αλλα μετα δεν ειχε και πολυ χρονο!!

Παντως τα καταφερε περιφυμα, μπραβο της !!!!

Ε μα ναι καλε με τον τομ...χαθηκε και εγω να δω κανενα αλλον...πιο κουκλ...αυτος παντα μου φαινοταν εξαιρετικα χαλβας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...