Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θουλάκι κοριτσάκι μου... :cry::cry::cry::roll: Τί υπομονή να σου πω να κάνεις... Καλή δύναμη εύχομαι και σε σκεφτομαι να ξέρεις. :x:x

όταν μου λέτε τέτοια πολύ κολώνω για δεύτερο. :?:?:? θα εκμεταλλευτώ όση βοήθεια μπορώ να έχω και τον παιδικό σταθμό.

Τόνια μπράβο ρε θηρίο! Με τόσες αντλήσεις είσαι ηρωίδα.

Μητσάκι μου ξέχασα να σου πω όλα να πάνε κατ' ευχήν κουκλίτσα μου, και εγώ αυτό θα ήθελα να κάνω αν μπορούσα... :?

Μωρή Γωγώ πες ένα γεια! Σε βλέπω!!! :D

Μαράκι αν το αποφασίσετε να μας ενηημερώσεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θούλη εμένα η μικρή έχει πολύ μύξα και τις

κατεβαίνει στο λαιμό και πνίγεται :( και βήχει

σήμερα έχει και η Ιωαννα μύξα

τι θα κάνουν με τον σκατόκαιρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ηρωιδα ρε Σισσακι που τα χω δει ολα και μου ρχεται να το σπασω το μηχανημα!!!! :roll:

Θουλακι πως σε νιωθω!!!!! Κι εγω σημερα εχω φρικαρει!!!!! :o

Ρε συ κι εμενα τις τελευταιες 2-3 μερες ειναι λιγο πρασινα τα κακα της και με λιγη βλεννα..αλλεργικο;;;ε και τωρα την επιασε;; αφου απο την αρχη πινω γαλα και τρωω τα παντα...βεβαια ετρωγα για 2 μερες μαυροματικα φασολακια που λενε οτι βοηθανε στην παραγωγη και λεω μηπως τη πειραξανε.. περναει και ο μικρος μια ιωσουλα και ισως να ειναι και αυτο.. :roll:

Μαρακι κια οι μικρες σου κρυωμενες;;;γαμω το κωλοκαιρο μου μεσα!!! :evil::evil:

Ερακι μου θελω τα φωτα σου!!!!!! Εκανα μπριαμ στη γαστρα και ναι μεν εγινε πεντανοστιμο αλλα οι πατατες για αλλη μια φορα δε ψηνοταν με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! :evil: 3ωρες το εψηνα και παλι δε τις λες λουκουμι...τι σκατα να κανω για να ψηνονται πιο γρηγορα ωστε να μη λιωνουν και τα υπολοιπα λαχανικα;;;;

Τα κοβω ολα ροδελες,αλατοπιπερωνω,βαζω λαδι απο πανω ψιλοκομενη ντοματα,μαιντανο και φετα και σχεδον καθολου νερο γιατι κατεβαζουν τα λαχανικα παρα μονο αν το πιει ολο και θελει κι αλλο ψησιμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα!!!

Όλη μέρα προσπαθώ να γράψω αλλά δεν.....

Θούλη μου κουράγιο ρε κορίτσι μου...τι να σου πω,αν δεν έχεις καποιον είναι σκ@τ@!!!Ούτε να αρρωστήσεις μπορείς.Άντε αυριο που θα είναι ο άντρας σου σπίτι να ξεκουραστείς,μην αρχίσεις τις δουλειές,αυτές ας περιμένουν ;) Τα κακά για κρυωμα το κόβω και εγώ

Νατάσα και εσύ το ίδιο,σιγά σιγά..Το σπίτι και μόνο παιχνίδια που έχει παντού,χάλια φαίνεται!

Τα δικά μου τζάμια είναι χάλια,πιο χάλια από ποτε!Πρέπει να τα κάνω αλλά πότε;Τα ντουλάπια-συρτάρια μου όλα θέλουν συμμάζεμα,έχουν μέσα τη σαβούρα!!!αγόρασα ενα υπέροχο σερβίτσιο επιτέλους και βαριέμαι να ανοίξω χώρο για να το βγάλω απ'τις κούτες!Ουφ αγχώθηκα,δεν λέω τι άλλα έχω να κάνω....

Νατασούλα περαστικά σας βρε κορίτσι,ελπίζω να βρήκες παιδίατρο ;)

Χρύσα και η Ειρήνη στους ένθερμους είναι.Που το βρήκες αυτό στο βιβλίο;Δεν το πήρε το μάτι μου κάπου...

Επίσης να σου πω ότι αυτό που θέλεις να κάνεις με τον παιδικό το έκανε η 1η μου ξαδέρφη όσο ήταν έγκυος,λίγες ώρες στην αρχή και μετά λίγο λίγο περισσότερο.Αλλά δυστηχώς από Οκτωβρη,έγινε αυτό που φοβάσαι και εσύ,της κουβαλούσε όλες τις ιώσεις,και το νεογέννητο μέχρι που νοσηλεύτηκε 25 ημερών..Δεν θέλω να σε τρομάξω,προς Θεού!!Επειδή το ανέφερες στο είπα ;)

Ιουλία από ένα χωριό λίγο έξω από τη Δράμα είμαι.Η μαμά σου είναι μέσα από Δράμα;

Αφροδίτη λες να γεννήσεις αύριο Παρασκευή και 13;Ουαου θα είναι!!!Δεν πιστεύω να είσαι προληπτική;Η Καβάλα εχει πραγματικά τέλειες παραλίες!!!Νέα Πέραμο έχετε πάει;Αμμόλοφους!!!θεικά είναι!!!

Πέθανα στο γέλιο με τα εικονίδια που βάλες Σισσιώ!Και μένα με την 1η με γκάστρωσε ο δικός μου!!Που τους βρήκαμε ρε παιδί μου;Εμένα μου είχε πει μάλιστα γιατρός ότι έχω και τις 2 σαλπιγγες βουλωμένες και δεν υπάρχει περίπτωση να συλλάβω φυσιολογικά!!(μεγάλη ιστορία μετά από επέμβαση που έκανα)Φαντάσου σπέρμα δλδ!!Ξεβουλώνει και σάλπιγγες :lol::lol:

Άσχετο αλλά σήμερα και η μικρή μου κοιμήθηκε πολύ καλά!!Ξύπνησε και 11.10 το πρωί,θεικό!

Επίσης σήμερα άρχισε να στέκεται μόνη της σε καναπέδες,καρέκλες κτλ.από μπρούμυτα ξανακάθεται στον ποπό,όλα σήμερα μου τα κανε!Χάζεψα!Αλλά δεν μπουσουλάει ακόμη,ούτε κάνει βαρελάκια,αυτό δεν είναι κουφό;

Άντε πολλά έγραψα,πάω να πλύνω πιάτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα εμείς το 2005 είχαμε πάει στο Χορευτό Πηλίου.Είναι από την πλευρά του Αιγαίου,αλλά πάρα πολύ βαθιά τα νερά,πελαγίσια..απαπα,εγώ κόντεψα να πνιγώ πάντως!!!Τρελό κύμα και απίστευτο βάθος :o:o:o:o Κοντά στη Ζαγορά που πήγε η Αφροδίτη είναι.

Ευη σόρυ ρε!!!Καλωσήρθες και εσύ λοιπόν σ'αυτή την υπέροχη παρέα!!!!Λες όντως να γίνουμε κολλητές ενώ κοντέψαμε να τσακωθούμε(που λέει ο λόγος);Πλάκα θα έχει!!!

Λίνα υπομονή στη δουλειά σου,και εγώ δεν τα μπορώ τα γλυψήματα...μου προκαλούν αηδία :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Πολλούς επώνυμους βλέπεις στον ύπνο σου πάντως :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΗ υπομονη!

η πεθ δεν ειναι κοντα να παρει λιγι κουνιες τον Θ. ?

δυσκολο με 1 ποσο μαλλον με 2 παιδια και σε κοντινη ηλικια!

η αδελφη μου κρατησε την μικρη για 3 ωρς να κοιμηθω...τωρα σιδερωνω μονο τα πουκαμισα...τα υπολοιπα....παλι θα μεινουν!

νοιωθω πολυ κουραση!

στη δουλεια σχετικα με το δωρο της συναδε΄λφου που παντρευεται...σφαζονται σχετικα με το αν γραφει το ποσο που εβαλε η καθε μια!

αχ ετσι οπως τα εκαναν!

εγω θα παρω μαζι μετην προιτσαμενη δωρο(κουβερλι,σεντονι, πετσετες και πυτζαμακια για εκεινη)γυρω στα 170

ααααα ξεκηνησαμε παλι με τις καλοκαιρινες αδειες....και ξαναρωτω εγω μα νεα υπαλληλος ζητας αδεια 1-20 αυγουστου?

και θυμωνεις οταν σου λενε οτι προηγουνται οι παλιες?

εεεεε φται εγω?

εγω παντως θελω 1/8 και δεν αθα υποχωρησω γα καμια καινουρια υπαλληλο....ναι ειμαι σκυλα..το ξερω!

Κατερινα ξεχασα να σου συστηθω...ειμαι η Βικυ εχω 1 κορη τη Μαρια-Ιωαννα που ειναι 3ετων και θηλαζει!

ειμαι 31 και ειμαι νοσηλευτρια σε δημ.νοσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια θα το ξανακοιτάξω αύριο πάλι....αύριο θα είμαι σπίτι και με τα 2 μαζί γιατί το νήπιο είναι κλειστό!!!

να μην σας ξαναπώ τι έγινε με την Ρ. , το μόνο που θα πω είναι ότι δεν ξαναβγαίνει έξω!!!! :evil:

αύριο νερό πάλι γιοκ!!!! για 5 ώρες!!!! :o:o:o:evil::evil::evil: ....τουλάχιστον μας ειδοποίησαν, πέρασαν από κάθε σπίτι και κόλλησαν χαρτί στην πόρτα!!! ;)

δεν ξέρω πώς είναι τα βιβλιάρια στην Ελλάδα, το καινούργιο πάντως είναι ωραίο! :)

Παναγιώτα 10 κιλά θέλεις να χάσεις? :o:o:o πολλά ρε συ!!! :? .....εγώ 4 και απελπίζομαι, αλλά βλέπω μερικές και ζηλεύω, αυτές πάνε γυμναστ.....τι να κάνω και εγώ που δεν αθλούμαι? :(

σας καληνυχτώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ η πεθερα μενει απ τη αλλη μερα κ δουλευει.

εσεις βγαλατε πανα?

κατερινα σε ενα μηνα δουλεια ξεκινας ε?πφφφφφφ

αργι τουλαχιστον ειδοποιησαν

παλι το σκατουλι βγηκες εκτος δρομου :o

πριν λιγο εκανα τη μιση ντουλαπα των παιδιων..αυριο τη αλλη

απο λεπτο σε λεπτο θα ερθει κ ο θοδω :D

τονια ρε χαρας το κουραγιο σου/./.μα αληθεια..

φιλια στο κοπελια

παναγιωτα πως πας εμ διαιτα?

σε ολες φιλια..ειμαστε κ πολλες.

ααααααααααα να πω δυο λογια στις καινουριες :oops::P:P

μη γραφετε πολλα :twisted::twisted::twisted:

δηλ μη εχω να μπω ενα πρωινο κ διαβαζω 34 σελιδες :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Γεια σου βρε Θουλακι με τις συστασεις σου(να μη γραφουν πολλα οι καινουριες)...Γτ στις "παλιες" οσο κ να το λες δεν επιασε τοπο! :lol::lol::lol:

Ρε συ γτ με γραψατε εσυ κ η Νατασα? :mrgreen: 1ον ρωτησα αν θα μου φτιαξεις λουκουμαδες κ 2ον αν θελατε να ερθετε αυριο!καλα στο 2ο καταλαβα πως δε γινεται αφου εσυ θα εχεις παρεα τον αντρα σου κ η Νατασα την σφουγγαριστρα! :P:P

Γεια κ στις υπολοιπες!!!

Λινακι μου δε νομιζω να σου σκαβει το λακο ρε συ...Μα εισαι τοοοοσο γλυκια!Αποκλειεται!!!!!

Καλα κ εσυ χθες στον υπνο σου χωριζες? :lol:

Αχ δεν θυμαμαι τιποτα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

δε μπορει η νατασα..αλλα κ να μπορουσε θα μπορουσα εγω..γτ αυριο θα ναι τ στεφανι εδω :P

ααα

εννοειται θα σε κανω λουκουμαδες.στο υποσχομαι..

αλλα τωρα τα τελευταια χρονια γτ στο καλο με βγαινουν λαδεροι?????????

ερη ισχυει αυτο που λες στο μπλοκ σου ε? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενιωσα οτι με μελετάτε και ηρθα αλλά δεν θα κάτσω.. εχω δουλειές.. :evil:

Ρε συ Τονια τι σκατα πατάτες ειναι αυτές και δεν λιώνουν σε τρεις ωρες.. Τι έχει το χώμα σας εκει κάτω? Αν το είδες οτι γινεται συνέχεια τότε προβρασέ τις λίγο βρε.. οπως κάνουμε στο γκρατέν..

Θουλη ποιο? οι λουκουμάδες θέλουν να περιμένεις να ζεσταθεί καλά το λάδι σε ΜΕΤΡΙΑ φωτιά (δοκιμάζεις αν εγινε ριχντοντας εναν μικρό μέσα. Μετά αυτον θα τον φας εσυ γιατι μπορει να μην έχει γίνει το λάδι και να ρουφήξουν) και απλά θέλουν να τους στριφογυρίζεις με ενα πηρούνι ή κουτάλι για ν αφουσκώσουν και να γινουν ολοστρόγγυλοι ετοιμοι να σκάσουν! :mrgreen:

Πάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με φτιαξατε για λουκουμαδες!!!!Ερη μου τι ωραια που τα λεεεες!!!!!!

Βοδαρα εγιναααααααααααααααααααα!!!

Οκ οχι εντελως βοδαρα αλλα η πατσοκοιλια κ τα χερουλια με σκανε!Και να τα χρησιμοποιουσε κανεις ως χερουλια του ερωτα...ποιος το λεγε? :lol:

Θουλη κ εγω εχω αναψει το αιρκοντισιον κ φορεσα ζακετα!Μπρρρρρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Ερακι σωστο!!!θα τις προβρασω την αλλη φορα! ;) Ευχαριστω! :-* Οντως ομως κατι πρεπει να εχει το χωμα εδω..δεν εξηγειτε αλλιως!αφου αποφευγω να κανω ψητα στο φουρνο γιατι οι πατατες δε γινονται ποτε καλες! :evil::evil: Λες να φταιει και ο φουρνος;;;αλλα στη γαστρα δε νομιζω να παιζει ρολο...και ο φουρνος μου ειναι υποτειθεται καλος(miele)..αν και να πω την αληθεια κριμα τα λεφτα που δωσαμε να τα παρουμε ολα miele!!!!ολα σκαρτα μου βγηκαν!!!! :evil::evil:

Λουκουμαδες ε;;;;σλουρπ!!!!! =p~=p~=p~ Μηπως να στειλω το στεφανι να φερεις μερικους απο ενα τελειο μαγαζι που εχουμε εδω;;;;

Μαρη Αναστασι κανεις δε χρησιμοποιει τα χερουλια σου;;;; :lol: στην αγαμια τον εχει για αντιποινα;;;;;; :lol::lol::lol:

Θουλη πολυ γελασα με τη συσταση σου!!!!!! :lol::lol::lol:

Ακουνε νεοσυλλεκτες;;;;; εχουμε τη γκεσταπω εδω!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου αποφευγω να κανω ψητα στο φουρνο γιατι οι πατατες δε γινονται ποτε καλες! :evil::evil: Λες να φταιει και ο φουρνος;;;αλλα στη γαστρα δε νομιζω να παιζει ρολο...και ο φουρνος μου ειναι υποτειθεται καλος(miele)..αν και να πω την αληθεια κριμα τα λεφτα που δωσαμε να τα παρουμε ολα miele!!!!ολα σκαρτα μου βγηκαν!!!! :evil::evil:

Βρε συ φιλενάδα να ειναι μαλωμένος ο φουρνος σου μονο με τις πατάτες δεν το νομίζω.. :lol: Σε πειράζω μωρό μ, ξέρεις ποσο σαγαπω! :x:x:x

Χαχα, Αναστασία σιγά τα χερούλια ρε συ! Εγω εχω μπράτσα πολυθρόνας κολλημένα στους γοφούς μου.. Αληθεια παιδιά, δεν ειχα ποτέ τίποτα εκει.. και τώρα... αχβαχ...

Ξέρω... ειναι η ώρα που μιλάω μόνη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι αι εγώ εδώ!!!!Τα έχω πάρει γιατί η μπουμπού μου εκεί που κοιμόταν στο στήθος,ξύπνησε και άρχισε να τραγουδάει :evil::evil:

Την πάσαρα στον μπαμπά της,προσπαθεί να την κοιμήσει και κλαίει :(:( ,τι να κάνω,να την αφήσω να παίζει τέτοια ώρα; :?:?

Ερη by the way ΠΟΤΕ δεν έχω πετυχει το μπριάμ :cry::cry: άνοστο μου βγαίνει πάντα

Τόνια πράγματι μπράβο που παλεύεις με το θήλαστρο..πολύ βαρετό...

Ευτυχώς τον άλλο μήνα που θα πάω για δουλειά θα είναι 11 μηνών η μικρή και δεν θα χρειάζεται να αντλώ :D:D

Η γιαγιά μου έπαθε πάλι εγκεφαλικό σήμερα και είναι νοσοκομείο,η μαμά μου χάλια και εγώ μακριά :(:( Αχ γιατί ξενοπαντρεύτηκα η δόλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα περαστικά στη γιαγιά σου ρε συ... :cry: Είναι βαρύ το εγκεφαλικό; Κουράγιο στη μαμα σου.

Έρη τι ώρα είναι εκεί τωρα;

Βίκυ να μην υποχωρήσεις, γιατί μετά θα σε καβαλήσουν. Δυτυχώς έτσι είναι...

Πάντως το 1999 που προσελήφθην και ήμουν καινούρια, δεν πήρα άδεια. Δεν δικαιούμουν. :roll:

Νυστάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν παιζεστε

τα διαβασα μια στα γρηγορα αλλα δεν θυμαμαι και πολλα :roll::roll:

θα με συγχωρειτε που δεν μπορω να σχολιασω τα παντα θα πω μονο αυτα που θυμαμαι

κατερινα περαστικα στη γιαγια σου ρε

τονια δεν την βαζεις στο στηθος μονο αντλεις??????? :o:o και αντεχεις μπραβο σου

ρε θουλακι μου υπομονη και δυναμη να εχεις τι αλλο να πω

εισαι ηρωιδα

σε θαυμαζω

ασε τις δουλεις σιγα θα της κανεις οταν μπορεις και αν δεν μπορεις κανε τα βασικα και τελειωσε

ας μεγαλωσουν τα παιδακια σου και εσυ μην τρελλαθεις και μετα θα κανεις και δουλειες

αχ παναγιωτα μπραβο που κανεις διαιτα

εγω ρε κοριτσια δεν μπορω και θελω να χασω τουλαχιστον 5αααααχχχχχχ βααααααχχχχχχ

δεν θυμαμαι τιποτα αλλο :roll::roll::oops::oops:

παω να ξαναδιαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ θουλη κ μονο που σε διαβασα σφιχτηκε η καρδια μου!!!!!!!

τι υπομονη να σου πω... εισαι ηρωας!! δεν εχεις τη δυνατοτητα ουτε μια αδιαθεσια να νιωσεις!

ρεσυ αναστασι!! τι σεξουαλικα χερουλια μπορει να εχει εσυ???? κοκκαλα???! :lol::lol::lol:

ασε ρε τονια που φταιει ο φουρνος1!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω τολεγα καποτε αυτο για τις κατσαρολες!!! :lol::lol::lol::lol:

κατερινακι ευχομαι να ειναι περαστικα για τη γιαγια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι καλως ηρθες ρε ψυχη...καλε τι ωραρια χτυπαει η κορη σου? :shock:

ευχαριστω καλως σας βρηκα!! :D:D:D:D

ευτυχως τωρα κοιμαται εδω και 1 μηνα σχεδον γιατι πριν θουλη ξυπνουσε μεσο ορο 7 φορες το βραδυ

και εκει που με επαιρνε ο υπνος ξανα ξυπνουσα

αλλες φορες δεν προλαβαινα να κοιμηθω ενδιαμεσα

ασε τι εχω περασει με το θεμα υπνος

και τωρα που κοιμαται ετσι παλι νιωθω κουρασμενη οχι βεβαια οσο πριν αλλα παλι ειμαι κομμενη

μαλλον μαζεμενο ξενυχτι :?:?

αλλα την κοιμηζω ακομα αγκαλια και νανουρισμα :roll::roll::roll: αυτο δεν εχει αλλαξει

2 χρονια ετσι και ειναι και βαρια ασε

καλε εγω δεν γραφω πολλα οι αλλες γραφουν και δεν τις προλαβαινω

αυριο δεν θα μπω καθολου ουτε σαββατο θα λειπω

φανταστητε ποσα θα εχω να διαβασω κυριακη :shock::shock::o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ ρε κορίτσια,να είστε καλά...

Σισσιώ βαρύ δεν πρέπει να είναι γιατί μιλάει,απλά είναι το 2ο που παθαίνει.Το 1ο το έπαθε λίγο μετά τον γάμο μου πριν 2 χρόνια ακριβώς...κουφό ε;Απλά έκτοτε είναι κατάκοιτη και είναι σκέτη ταλαιπωρια για τη μαμά μου που την προσέχει.Εδώ και 1 εβδομάδα πήρε γυναίκα,τόσο καιρό τα έκανε όλα μόνη,σακατεύτηκε.Ξέρω κρίμα που το λέω αλλά μαμά μου είναι και την λυπάμαι,έχει κλειστή σπίτι και δεν μπορεί να πάει πουθενα,ούτε σε μένα να έρθει για βοήθει φυσικά τπτ.

Αλλά και την γιαγιά την λατρεύω,μαζι της μεγάλωσα,την είχαμε σπίτι συνέχεια.ταλαιπωρείται και αυτή και η μαμα μου όμως...

Αχ συγγνώμη κορίτσια αν σας φορτώνω, έπαθα παράκρουση τώρα

Επίσης δεν νυστάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εκανε και πηρε γυναικα η μαμα σου μην σακατευτει και δεν μπορει μετα

εισαι απο δραμα?τωρα που μενεις?γιατι ειπες παντρευτηκες μακρυα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααα

Δεν είμαι στα καλά μου....

Μ'έχει πιάσει το παράπονο. Όλοι έχουν το χρόνο τους να κάνουν έστω και ένα τσιγάρο και γω από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθώ δε βάζω κώλο κάτω. Ούτε ένα μπάνιο δε μπορώ να κάνω σαν άνθρωπος. Σήμερα το πρωί έβραζα...

Η Ειρήνη ήταν μες τη γκρίνια και το νινί ανήσυχο. Είχα να κάνω και τόσα πράγματα. Είμαι και κεφάλας (η πεθερά μου μένει από κάτω)και παίδευα και τον εαυτό μου και τα μωρά για να μη ζητήσω βοηθεια. Τί να κάνω όμως που για ψύλλου πήδημα δε θέλω να υποχρεώνομαι...

Αναστασία μου συγνώμη που δε σε πήρα.

Το διάβασα προχθες και ξεχάστηκα...

Συγνώμη....... :(:(:(:(

Μ@#$λ#%$κια έκανα...

Θου πόσο πολύ σε νιώθω......

Κατερίνα ελπίζω να το ξεπεράσει η γιαγιάκα σου...

Σισσιώ πως είσαι; Καλύτερα;;;

Λένα πήρες την Αγγελική;;; Θα πας;;;; Δεν είναι πολύ πολύ γλυκός άνθρωπος!!!! Σε κερδίζει αμέσως!!!

Έρη τα σάλια μου τρέχουν με τους λουκουμάδες.....

Θάλασσα πάλι εδώ!!!! Καλώς ήρθες!

Καλό κουράγιο με τη δίαιτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...