Μετάβαση σε περιεχόμενο

Που πηγαν η παλιες καλες στιγμες!!!!!!!


ellada

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μετα απο πολλυ σκεψη πηρα το θαρρος να γραψω αυτο το ποστ........ ειμαι σχεδον ενα χρονο στο site κ εχω χασει σχεδον ολα τα "παλια μελλοι"........ γιατι βρε κοριτσια εξαφανιστικατε????? το ξερω οτη εχεται πολλες δουλειες με τα μωρακια σας αλλα μας ξεχασατε τελειος..........:( μπεναμε παλια στο chat κ ξεχνιωμασταν να βγουμε γιατι ειχαμε καλες συζιτισεις κ πανω απο ολα ειχαμε η μια την αλλη,σε καθε πονο,σε καθε σκεψη,σε καθε χαρα.....τωρα εδο κ 2 μηνες δεν βλεπω καμια.....ειναι πολλυ καλο που εχουμε κ τα καινουργια μελλοι αλλα γιατι να χανονται η παλιες????? η ΑΓΓΕΛΙΚΙ,η ΣΙΜΟΝΕ,η ΝΑDΙΑ κ πολλες αλλες κοπελες.....στεναχωριεμε οταν γινονται ασκοποι καυγαδες χορις λογο κ απομακρινεσται......εδω ειμαστε για να στηριζουμε η μια την αλλη..... αυτα ειχα να πω κ συγνωμη αν γινομαι κουραστικη αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου.........φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.

ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ?

ΕΛΠΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.

ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ?

ΕΛΠΙΖΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Πραγματι η παρεουλα μας ηταν πολυ πολυ ωραια...Ευχομαι ολες οι κοπελες να ειναι καλα ανεξαρτητα αν μιλαμε η οχι...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( Πραγματι η παρεουλα μας ηταν πολυ πολυ ωραια...Ευχομαι ολες οι κοπελες να ειναι καλα ανεξαρτητα αν μιλαμε η οχι...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thn idia aporia exw kai egw edw kai meres!

Pou xathikate koritsia? Afou anarwtiemai an

egine kati tis meres pou eleipa kai exafanistikan

oles. Egw an kai lexona prospathw na mpainw estw

kai gia ligo na mathainw nea sas! Xrono gia to chat

dystyxws den exw :( Filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thn idia aporia exw kai egw edw kai meres!

Pou xathikate koritsia? Afou anarwtiemai an

egine kati tis meres pou eleipa kai exafanistikan

oles. Egw an kai lexona prospathw na mpainw estw

kai gia ligo na mathainw nea sas! Xrono gia to chat

dystyxws den exw :( Filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλάδα είναι λογικό να υπάρχουν κι' αυτά. Όλες εδώ μέσα παιρνάμε απο διάφορες φάσεις. Εγώ το βρίσκω λογικό μερικές κοπέλες να μην μπαίνουν τόσο συχνά και στο φόρουμ και στο chat. Μην στεναχωριέσαι όμως θα δεις οτι πάλι θα ξαναγράψουν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλάδα είναι λογικό να υπάρχουν κι' αυτά. Όλες εδώ μέσα παιρνάμε απο διάφορες φάσεις. Εγώ το βρίσκω λογικό μερικές κοπέλες να μην μπαίνουν τόσο συχνά και στο φόρουμ και στο chat. Μην στεναχωριέσαι όμως θα δεις οτι πάλι θα ξαναγράψουν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα συμφωνήσω με την Λένα....

Θυμάμαι και εγώ όσο καιρό ήμουν στην προσπάθεια, δεν ήθελα να μπαίνω μέσα στο forum....

Δεν είχα τίποτα με καμία κοπέλα, ίσα ίσα που όλα τα κορίτσια με στηρίζανε και τις αγαπώ όλες!!!

Απλά πέρναγα την φάση μου....

Γιαυτό μην στεναχωριέστε... κυκλους κάνει η ζωή μας και ξαναγυρίζουμε...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα συμφωνήσω με την Λένα....

Θυμάμαι και εγώ όσο καιρό ήμουν στην προσπάθεια, δεν ήθελα να μπαίνω μέσα στο forum....

Δεν είχα τίποτα με καμία κοπέλα, ίσα ίσα που όλα τα κορίτσια με στηρίζανε και τις αγαπώ όλες!!!

Απλά πέρναγα την φάση μου....

Γιαυτό μην στεναχωριέστε... κυκλους κάνει η ζωή μας και ξαναγυρίζουμε...

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ουτε εγω δυστυχως βρισκω πολυ χρονο για να τα λεμε συχνα:( Πντως ευχαριστω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που με στηριξατε οταν το ειχα αναγκη(ισως οι παλιοτερες το θυμουνται,φοβομουνα την καισαρικη.Πραγματικα εδω υπαρχουν καποιες πολυ αληθινες κοπελες σκετα διαμαντια!Παντα με τον καλο τους λογο σε κανουν να χαμογελας οτι και αν εχεις.Ευχομαι σε ολες καθε ευτυχια γιατι πραγματικα το αξιζετε!Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ουτε εγω δυστυχως βρισκω πολυ χρονο για να τα λεμε συχνα:( Πντως ευχαριστω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που με στηριξατε οταν το ειχα αναγκη(ισως οι παλιοτερες το θυμουνται,φοβομουνα την καισαρικη.Πραγματικα εδω υπαρχουν καποιες πολυ αληθινες κοπελες σκετα διαμαντια!Παντα με τον καλο τους λογο σε κανουν να χαμογελας οτι και αν εχεις.Ευχομαι σε ολες καθε ευτυχια γιατι πραγματικα το αξιζετε!Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου....:) :) :)

Εδω ειμαστε μωρε....Απλα διαλεξε η καθε μια μετα απο καποιες φασεις να απεχει για τους δικους της λογους..:dry:

Θα μαζευτουμε και παλι μην ανησυχεις..

..Μαλιστα την προηγουμενη εβδομαδα μαζευτηκαμε τσατ ολη η καλη παρεα(ξερεις εσυ)και επεσε πολυ γελιο μεχρι που κολλησε και μας πεταξε εξω..

Ειναι και αυτο μεγαλο προβλημα παντως!Οποτε μαζευομαστε ολες στο τσατ κολλαει υπερβολικα και στο τελος μας πεταει!:angry:

Κατι πρεπει να γινει γι αυτο γιατι πολλες δεν μπαινουν γι αυτο τον λογο!

(Λετε να συμβαινει αυτο λογω των πικαντικων θεματων που διαλεγουμε καθε φορα??χεχεχεχε):blush: :blush:

Ευχομαι παντως να σαι καλα και θα δεις που πολυ συντομα θα βρεθουμε ολες μαζι και θα γελαμε οπως παλια!!;) ;)

.....Και σε μενα λειπουν εκεινες οι στιγμες..

..οπως σε ολες φανταζομαι..!

Σε φιλω Σοφακι μου γλυκο!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου....:) :) :)

Εδω ειμαστε μωρε....Απλα διαλεξε η καθε μια μετα απο καποιες φασεις να απεχει για τους δικους της λογους..:dry:

Θα μαζευτουμε και παλι μην ανησυχεις..

..Μαλιστα την προηγουμενη εβδομαδα μαζευτηκαμε τσατ ολη η καλη παρεα(ξερεις εσυ)και επεσε πολυ γελιο μεχρι που κολλησε και μας πεταξε εξω..

Ειναι και αυτο μεγαλο προβλημα παντως!Οποτε μαζευομαστε ολες στο τσατ κολλαει υπερβολικα και στο τελος μας πεταει!:angry:

Κατι πρεπει να γινει γι αυτο γιατι πολλες δεν μπαινουν γι αυτο τον λογο!

(Λετε να συμβαινει αυτο λογω των πικαντικων θεματων που διαλεγουμε καθε φορα??χεχεχεχε):blush: :blush:

Ευχομαι παντως να σαι καλα και θα δεις που πολυ συντομα θα βρεθουμε ολες μαζι και θα γελαμε οπως παλια!!;) ;)

.....Και σε μενα λειπουν εκεινες οι στιγμες..

..οπως σε ολες φανταζομαι..!

Σε φιλω Σοφακι μου γλυκο!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου χαιρομαι που εισται ολες καλα........δεν φανταζεσται ποσο μου λειψατε.......Αγγελικουλα ευχομαι κ εγω να γινουν οπως παλια κ να μην χαναγινει τιποτα που να στεναχορισει καμια μας..... αχ βρε simonaki δεν ξερεις ποσο πεθυμισα τα πικαντικα θεματα να τα λεμε με τις ωρες.........:P :silly: αντε να χαναγυρισεται πισω κ να ειμαστε παλι οπως παλια;) φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου χαιρομαι που εισται ολες καλα........δεν φανταζεσται ποσο μου λειψατε.......Αγγελικουλα ευχομαι κ εγω να γινουν οπως παλια κ να μην χαναγινει τιποτα που να στεναχορισει καμια μας..... αχ βρε simonaki δεν ξερεις ποσο πεθυμισα τα πικαντικα θεματα να τα λεμε με τις ωρες.........:P :silly: αντε να χαναγυρισεται πισω κ να ειμαστε παλι οπως παλια;) φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...