Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!!!!

Ήρθα για να φυσήξω...... μην ξεχνιόμαστε!!!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα τα καταφέρετε όλες γλυκιές μου..... αρκεί να το Πιστέψετε!!!!!!!!!!!!!

Και να Προσεύχεστε!!!!!!!!!!!! Θα λάβει η καθεμιά ξεχωριστά το πολύτιμο δωράκι της!!!!!!!!!!

Χουανιτάκι μου....... κουράγιο καρδιά μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σου PIPITSA με την ωραία σου κοιλίτσα... είσαι γλύκα!!! [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Cuando και Girl, σας στέλνω φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Χουανιτάκι, βάστα γερά φιλενάδα... και γράψε μας νέα σου όταν μπορέσεις...περιμένουμε με αγωνία :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την υποστήρηξη και το κουράγιο που μου δίνεις!!!Φιλάκια στην κοιλίτσα και να προσέχεις εεεεε;;;;

Χουανιτάκι μου χρόνια πολλά για χθες και να έχεις ευχάριστα νέα να μας ανακοινώσεις για το σποράκι σου,εμείς θα είμαστε πάντα δίπλα σου!!!!

Twiggy μου σ'ευχαριστώ πολύ καλή επιτυχία και σ'εσένα!!!!

Cuando μου να χαρείς το ανηψάκι σου όσο μπορείς και να ξεκουραστείς.Το νησί μας άλλωστε τα παρέχει όλα ε;;;Μοναχούλα κατέβηκες ή με τον καλό σου;;Να χαρείς τις διακοπές σου και όλα τ'άλλα θα έρθουν!!!!

Μερεντούλα μου τι κάνεις;;Που έχεις χαθεί κορίτσι μου;;Όλα καλά;;

Jannolino εσύ όλα καλά;;Χάθηκες βρε ψυχή!!!

Stroumf μου καλή επιτυχία και καλή αρχή!!!!

Lil μου μην ανησυχείς η λαπαροσκόπηση είναι πολύ σημαντική επέμβαση και μπορείς να διορθώσεις κάθε πρόβλημα που θα υπάρχει.Πόνο δε θα καταλάβεις και θα έχεις και γρήγορη ανάρρωση.Καλή επιτυχία και σύντομα μανούλα!!!

Ευχαριστούμε τις εγκυούλες μας για το φυσηματάκι και το ενδιαφέρον που μας δείχνετε και δε μας ξεχνάτε!!!!

Φιλάκια στα υπόλοιπα κορίτσια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα καλημέρα καλημέρα !!!!!!!!

mariap1 χάθηκα λόγο δουλειάς και όταν γυρνάω κάνω τα γνωστά του σπιτιού...

μπαίνω όμως κορίτσια στα γρήγορα και στα μουλωχτά να σας διαβάζω !!!

καλή συνέχεια σε όλες σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Χουανιτάκι Χρόνια πολλά κοπέλα !!! :-*:-*

όλα καλά θα πάνε με το σπορακι σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς σας εχασα....καλα δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ανοιξε καινουργιο ποστ και παω στο παλιο και λεει ανοιξαμε το 5..λεω ααα καλα...εμεινα πισω...φιλακια σε ολες και αυτος ο μηνας να ειναι θετικος για πολλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες!! Τι κάνουμε?

Χουανιτάκι χρόνια πολλά και καλά κοριτσάκι, εύχομαι να πάνε όλα καλά και το σποράκι σου να σου κάνει απλώς ναζάκια! ;)

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν? Αχ να είστε καλά κορίτσια που δεν μας ξεχνάτε κι εμάς, δεν φαντάζεστε τι ελπίδα μας δίνετε καθημερινά...!

Να ρωτήσω και κάτι... είμαι στην 29 μέρα του κύκλου μου αλλά γενικά έχω μεγαλούτσικο και ψιλοάστατο κύκλο, χθες το βράδυ που σκουπίστηκα είδα κάτι πολύ παχύρρευστα άσπρα υγρά και στη μέση μια κουκκίδα αίμα (συγνώμη για την περιγραφή) και σήμερα τίποτα! Τι μπορεί να είναι? έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε καμιά σας? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια και φιλια στις εγκυουλες που μας στηριζουν!!!

λεβου δεν νομιζω οτι ειναι τιποτα..εννοω κατι κακο! κι εγω καθε φορα λιγο πριν την περιοδο εχω τετοια υγρα που μοιαζον με της ωορρηξιας.. μετα απο λιγο αδιαθετω.. ευχομαι βεβαια σε σενα να μην γινουν ετσι τα πραγματα και να εισαι εγκυουλα!!! καλο σαββατοκυριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ twiggy μου, μάλλον έχεις δίκιο, τίποτα δεν είναι... Αχ απο τότε που ξεκινήσαμε προσπάθειες τα βλέπω όλα διαφορετικά και περίεργα, παλιότερα ούτε που θα έδινα σημασία!

Καλό Σ/Κ σε όλα τα κοριτσάκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Σας ευχαριστω πολυ Μαρικακι,Girl,Mariap1 για τις πληροφοριες , ετσι μου λενε οτι δεν θα καταλαβω τιποτα αφου θα με κοιμησουν...Αν τελικα το κανω θελω να μου δωσετε πληροφοριες και για το μετα...Ελπιζω να ερθει το μωρακι επιτελους και μετα απο αυτο...

cuandaki ξεκινατε τον Ιουνιο ?

Levou ξερω οτι οταν εχουμε πολλα ασπρα υγρα και ισως λιγα πονακια περιοδου εχουμε ωορρηξια , τωρα μηπως ετοιμαζεσαι να αδιαθετησεις?

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα LILακι και καλή επιτυχία με την επεμβασούλα σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να μας κάνεις τις πιο ευχάριστες ανακοινώσεις!!! ;);)

Η ωορρηξία μου πέρασε, την καταλαβαίνω συνήθως και απο τα υγρά μου αλλά και απο τα πονάκια που έχω δεξιά ή αριστερά αναλόγως. Τώρα περιμένω να αδιαθετήσω αν και δεν έχω πρηστεί ως συνήθως, όμως συμβαίνει καμιά φορά. Απλώς με προβλημάτισε λίγο αυτή η μικροσκοπική κουκκίδα αίμα.... :?

Ίσως να μην είναι και τίποτα, καλύτερα να μην ψάχνω συμπτώματα και στεναχωρηθώ πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΞΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 29.734 ΜΟΝΑΔΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ....ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΑΣ ΑΑΦΑΝΤΟ.ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ Κ ΥΠΕΡΥΧΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΙΠΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΖΙΦΟΣ....ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΓΙΑ 2 ΜΕ 3 ΔΕΥΕΤΡΟΛΕΠΤΑ ΞΕΦΑΝΗΚΕ ΜΙΑ ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΚΟ ΑΛΛΑ ΧΑΘΗΚΕ....

ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΡΟΔΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε χουανιτάκι μου, να δεις που ίςως έχει γίνει αργούτσικα η σύλληψη όπως έγραψαν και τα κορίτσια και γι'αυτό δεν φαίνεται ακόμα το μπεμπάκι σας. Μην τα παρατήσεις μέχρι να εξαντλήσετε όλα τα περιθώρια...

Σου στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια και την αγάπη μου!

Να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά!!!

Μάτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι Levou να μην σου εμφανιστει και να εχουμε ευχαριστα νεα!

Δεν νομιζω οτι πρεπει να ανυσηχεις.Απλα τωρα εχουμε το νου μας στο καθε τι...

Χουανιτακι μην χανεις τις ελπιδες σου, μπορει να ειναι νωρις ακομα, κανε υπομονη μεχρι τη Δευτερα και για οσο χρειαστει ακομα ποτε δεν ξερεις...Σας ευχομαι με ολη μου την καρδια να δειτε το σπορακι σας μεθαυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki γινονται θαυματα, πιστεψε το!!!Το οτι κατι πηγε να φανει κι εγω ετσι θα το εξηγουσα, εγινε αργα η συλληψη!!!Κανε υπομονη καρδουλα μου μεχρι την Δευτερα και θα δεις μια ευχαριστη εκπληξη θα σε περιμενει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθηκα λιγο βρε κοριτσακια λογω οτι ειμαι τελευταιες μερες εδω στην πατριδα με τη μπεμπουλα..μονη χωρις τον καλο μου..εχουμε λειψει πολυ ο ενας στον αλλο και θα γινει χαμος τωρα που θα παω :lol::lol: ...χαιρομαι πολυ με τις εγκυουλες μας και με ολες τις υπολοιπες που ειμαστε ολες σε καλο δρομο..ειμαι σιγουρη...ειμαστε στην τελικη ευθεια..ειδατε ποσες εγκυουλες ειχαμε τον τελευταιο καιρο;θα γινει χαμος και το μαη ειναι καρπερος..κι αν οχι τον ιουνη βρε αδερφε..να μας βγει και ψαρακι το χρυσο μου...χαχα...εμεις ιουνη θα ξεκινησουμε με νεα σπερματεγχυση..ετσι λεμε..τωρα χαλαρα ντοιν ντοιν...χουανιτακι ειδες;μια χαρα θα ειναι τη δευτερα θα το δεις..δεν τρεχει τιποτα..χαλαρωσε...ευχομαι το καλυτερο ...λιλ θα κανεις λαπαροσκοπηση διαβασα;μαρικακι;γερα με τσαμπουκα;χιχιχ....μαριαπ;αναστασακι;η σια ειναι εδω;το μερεντακι;τζανολινο;ουφ ξεχναω ονοματα..γκερλ..χαχαχαχα....ευχομαι σε οσες περιμενουμε τον πελαργο να προσγειωθει συντομα...με πολλα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μπραβο!!! ελπιζω τη δευτερα να ηρεμησεις για τα καλα και ολα να ερθουν κατ΄ευχην!!!

κουαντο με το καλο να γυρισεις στον αντρουλη σου και να συνεχισετε τις προσπαθειες!! μολις γυρισα απο μια ωραια βολτα στο παρκο.. μαζεψαμε ηλιο και χαζεψαμε μωρακια που παιζανε... ευχομαι του χρονου να ειμαστε εκει με το δικο μας...και να γιορταζουμε ολες στις 8 Μαιου !!αχ.. θεε μου ποσο καιρο το ονειρευομαι... φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου εύχομαι να το δείτε το σποράκι την Δευτέρα και να μην σας ξανακάνει τέτοια παιχνιδάκια! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου!

Levou δεν θέλω να σε ξεσηκώνω αλλά σε εμένα 2 φορές που έμεινα έγκυος (η 1η ήταν βιοχημική) τις μέρες που περίμενα περίοδο είχα μια μικρή σταγόνα ροζ αίμα και μετά τίποτα. Και μετά από 2 μέρες έκανα χοριακή και ήταν θετική ;) Ο γιατρός μου είπε ότι σύμβαίνει συχνά και είναι μάλλον από την εμφύτευση. Εύχομαι πραγματικά το ίδιο να ισχύει και σε εσένα και σε λίγες μέρες να έχεις μια τεράστια χοριακή!!! :D:D:D

Εμείς κορίτσια την Πέμπτη θα πάμε να το δούμε το σποράκι μας για πρώτη φορά και εύχομαι να ακούσουμε και την καρδούλα του! Την προηγούμενη φορά ήταν νωρίς και δεν είδαμε σάκο :( Έχουμε πολύ αγωνία και οι 2! Ελπίζουμε ότι όλα θα πάνε καλά!!!!

Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που προσπαθούνε εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσουν τα ευχάριστα!!!

Φοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε όλες σας και ξανά φοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi μου μη στεναχωριεσαι, οντως ηταν νωρις για δειτε κατι, απο εδω και περα ολα θα τα βλεπετε με τη σειρα!Και σακο και κουκιδα και καρδουλα .....χαμος!!!! :D

Κοριτσια ευχομαι σε ενα χρονο σαν αυριο ολες να γιορταζουμε, να γινουμε μανουλες!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Εγκυούλες χρόνια σας πολλάαααααααααααααααααα, φωνάζουν τα σποράκια σας δεν τα ακούτε :lol::lol:

Σε όσες προσπαθούμε για μωράκια 1α,2α,3α κτλ εύχομαι του χρόνου να κουφαθούμε απ' τα πολλά:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σας φιλώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΣ, ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...