Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια και ανέβηκε και εμένα η χοριακή μου σήμερα ας ρίξω και εγώ το πρώτο μου ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!! Και ξανά ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι στο Μάη να κοκκινήσετε όλες κοριτσάκια!!! Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!! Πρώην χιώτισσα περιμένω ευχάριστα τον Μάη!!! ;) Σας φιλώ όλες!!!

αχ τι ωραιο φυσημααααα...μπραβοοο πολυ καλα αφου ανεβαινει η χοριακη ολα καλα να πανε μεχρι τελος :x:x:x:x:x:x

αχ βρε πρωην χιωτισσα δεν νομιζω αυτος ο μηνας χαμενος θα παει.καναμε σημερα σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια και εγω γενικη ουρων και καλλιεργεια γιατι το μικροβιο στανταρ υπαρχει να δουμε τι ειναι να κανουμε θεραπεια να φυγει επιτελους...οποτε οπως καταλαβαινεις θα παρει καποιο χρονο και ο μηνας θα φυγει ετσι αλλα δεν πειραζει συνηθισμενη ειμαι οταν τελειωσουμε ολα με το καλο να δουμε και τι αποτελεσματα θα εχουμε απο το σπερμοδιαγραμμα(μακαρι να ειναι καλυτερα αν και φοβαμαι για το αντιθετο :-s ) και μετα ξανα στον αγωνα #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια κοριτσια σε ολες σας.Καλο μηνα!!!!!

ευχομαι ο Μαης να σας "πιασει" για τα καλα :-p να σας κοκκινησει ολες για να σας εχω μετα να με φυσατε μπας και μεινω και εγω καποια μερα εγκυος :lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις οπως ειπα παραπανω καναμε τις εξετασεις μας και τωρα περιμενουμε τα αποτελεσματα να δουμε τι "ψαρια"πιασαμε μετα την επεμβαση..εχω μια αγωνια βρε κοριτσια νιωθω οτι δεν εχουν παει καλα τα πραγματα :-s:-s για να δουμε!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-* στις εγκυουλες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου δεν θέλω αρνητικές σκέψεις!!! Αλλιώς θα βάλω το σποράκι μου να σε δείρει! :D Αν καταπολεμήσετε τα μικρόβιά σας μετά όλα θα πάνε καλά στο λέω εγώ ... εγγύηση! Ρε εμείς με κινητικότητα την 6η ώρα 10% και την 10η 0% το πιάσαμε, εσείς δε θα τα καταφέρετε; Θα πάρετε τις αντιβιοσούλες σας για τα μικροβιάκια σας, θα χαλαρώσετε και σε λίγο διάστημα να δεις που θα φυσάς και εσύ τις υπόλοιπες! Το σπερμοδιάγραμμα θα είναι σούπερ δεν τίθεται θέμα! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Πολύ καλή επιτυχία και σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκι LIL, Twiggy, stroumf80, ΣΙΑ, Jαnnοlino, cuando, merenta και σε όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν! Η άνοιξη είναι γουρλίδικη φέτος να το ξέρετε!!!

Πάρτε και ένα γερό φύσιμα να πάρετε τα πάνω σας! ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι βρε madi μου να ειναι ετσι οπως τα λες απλα ψιλοφοβαμαι για το αποτελεσμα επειδη τοσο καιρο δεν εχουμε πιασει.ας πανε ολα καλα Παναγιτσα μου :ympray::ympray: :YMPRAY συντομα να φυσαω και εγω ε?: αχ :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: τι ωραια που θα ειναι!!!ελα αερακι μου πανω μου να πουντιασω λεμεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου και καλο μηνα!

Να ευχηθω καλοριζικο και αυτο το post με ολα τα κοριτσακια μας κατακοκκινα!! %%-%%-%%-

MaDi σου ευχομαι καλοστεραιωτο το σπορακι σου και μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις @};-

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες εγκυουλες και πολλες αγκαλιτσες σε ολα τα κοριτσια :-*:YMHUG::YMHUG::-*

Συγχωρεστεμαι που δε μπαινω συχνα εχω πολλες αναγουλες και ειμαι ολο ξαπλα.. :ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΠΥΡΕΤΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΑΧΙ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΡΠΗ ΣΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΠΑΘΩ ΠΙΑ;

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΟΥ LIL.

rose25 ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milaw εσεις να ειστε καλα και δεν πειραζει που δεν μπαινεις συχνα.ευχαριστουμε :-*:-*:-*:-*:-*

χ+μ ευχαριστω πολυ ευχομαι τα καλυτερα και για εσας!περιμενω νεοτερα σου ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

αναστασουλα,μερεντα,σια?που ειστε φιλεναδες ολα καλα?

cuando,janollino,xoyanitaki,twiggy, lil :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ....

ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.... :(

ΑΔΕΙΟΣ ΣΑΚΟΣ ΧΘΕΣ ....ΚΑΤΑ 99% ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ....

ΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 2 - 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ....

ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΑΘΕΙΑ.......

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΔΡΥΜΥΤΕΡΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!!Τι κανετε?rose μη νομιζεις οτι δεν διαβαζω τι γραφεις? :-w Θα τραβιξω κοτσιδες λεμε :ymparty: .Δεν θα το βλεπεις αρνητικα.Καθε εξεταση που θα κανετε θα νιωθεις οτι σε φερνει πιο κοντα στο ονειρο!Οταν καναμε θεραπεια για την προστατιτιδα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομουν γιατι ηξερα οτι εφοσον βρικαμε τι φταιει παμε καλα.Ετσι να σκεφτεσαι και υπομονη, ειστε μικροι ακομα δεν σας πηραν τα χρονια!!Θα δεις οταν μεινεις εγκυουλα οτι ειχα δικιο!

Χουανιτακι μην χανεις ελπιδες.Το ξανα ειδαμε το επεισοδιο, εγινε αργα συλληψη και δεν φαινοταν κατι, μετα απο λιγες μερες ολα βγηκαν στην επιφανεια!!

Χ+Μ Kανε υπομονη κοριτσι μου θα περασει και αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Xouanitaki μην χάνεις τις ελπίδες σου, έχει δίκιο η Αναστασία!!!

Έχε πίστη, σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και μια αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες σας και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

χουανιτακι μου ξερω οτι εχεις στεναχωρεθει αφανταστα.. αλλα δειξε δυνατη μεχρι να δειτε τι συμβαινει.. μπορει να γινει το θαυματακι! σου στελνω τη θετικη μου σκεψη :YMHUG:

ροζε καλα σου λενε! μην κανεις αρνητικες σκεψεις εκ τω προτερων! ειπαμε η θετικη διαθεση βοηθαει τα πραγματα. να εισαι προσγειωμενη αλλα οχι απαισιοδοξη! οπως ειδες και με τη μαντι τελικα τα αποτελεσματα μπορει να δειχνουν διαφορα αλλα αν θελησει το σπορακι ολα γινονται!!!

χ+μ κουραγιο.. θα αντεξεις για να γευτεις συντομα μεγαλες χαρες!! ετσι λεω εγω.. ;)

φιλια σε ολες , εγκυουλες να ειστε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia m!

xouanitaki m mi stenaxwriesai!katarxin poso vdomadwn eisai?einai o 1os uperixos p kaneis? exoun dikio ta koritsia, mporei na gine arga i sillipsi kopela m k gia auto na fainetai adeios o sakos!exe pisti Sto Theo kai Stin Panagia kai na deis pws tha voithisoun na ginei oti einai kalitero gia sas!

mi xaneis tis elpides sou!deixe dinami kai kane upomoni mexri na xanapas!poses fores kopeles eixan tin idia periptwsi mazi sou kai tin epomeni fora kai sporaki eidane kai kardoula akousane!

rose m fthaneis konta sto stoxo s kopela m!auto na niwtheis, oti wspou vriskeis aities kai aformes p empodizoun ti sillipsi, mporeis na ta diorthwseis kai na sinexiseis gia na petixeis mia ugii egkimosini!

x kai m perastika s kopela m!na deis p tha perasoun ola kai tha rthei to sporaki kai gia sena koritsaki m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalhmeroula!!!!!

Τι κάνετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Εγω αγωνιώ αλλά περιμένω και να περάσουν οι μέρες!! Να μιλήσω με το γιατρό να δούμε τι θα μας πει! Και πότε ξεκινάμε!!!!!

Έχω να σας πω όμως ότι σήμερα σκέφτομαι να κλείσω και με άλλα δυο κέντρα rv για να μιλήσω και να δω τι θα μου πουν!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!

ΔΥΝΑΜΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω για την συμπαρασταση απαιδιοδοξη δεν ειμαι απλα λιγο επιφυλακτικη.μακαρι να πανε ολα καλα!δεν λεω αλλα γιατι η αναστασια θα μου βγαλει το μαλλι τριχα τριχα :-p

αναστασακι μου το σπορι σου ειναι τελειοοοοο!!!!αχ ειδες που φοβοσουν?ολα καλα θα πανε η Παναγιτσα μαζι σας.

χουανιτακι μου μηπως οντως εγινε αργα η συλληψη?δεν τα ξερω και καλα αυτα απο οτι εχω ακουσει απο εδω μεσα δηλαδη λεω..ευχομαι απλα να μην εχει φανει ακομα και το σπορακι σου να ειναι εκει γερο και δυνατο...

φυσατε εγκυουλες φυσατε γιατι χανομαστεεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου μην χάνεις τις ελπίδες σου... εύχομαι να μην είναι παλλίνδρομη και να συνεχιστεί η εγκυμοσύνη σου με επιτυχία. Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γλυκιά μου Ρόουζ, ο δρόμος είναι ανηφορικός, αλλά εμείς δεν μασσάμε... προχώρα ακάθεκτη και μην είσαι επιφυλακτική. Ό,τι είναι, θα καταπολεμηθεί και θα προχωρήσετε. Μην φοβάσαι. Μια μέρα, όλη αυτή η ταλαιπωρία θα γίνει μια δυσάρεστη ανάμνηση....

Εγκυούλες μας, σας αγαπάμε :x:x:x:x:x:x:x:x και φυσσάτε δυνατά, γιατί το καράβι πρέπει να προχωρήσει...

Σε όλες τις υπόλοιπες φιλενάδες, εύχομαι καλή δύναμη και καθαρό μυαλό. Το ίδιο εύχομαι κάθε μέρα και σε μένα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αν κ δεν ημουν κ πολυ συμπαθης σε αυτο το θεματακι, μετα απο μηνες προσπαθειων

εχουμε κ εμεις το μπεμπεκι μας!!!!!!!!

για αυτο θα σας τιξω ενα γερο φυσημα!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

αντε ολες να κοκκινησετε κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτάκι μου.........ολα θα πανε κατ' ευχήν και το σποράκι σου θα το δεις.....μην απελπίζεσαι και μην στενοχωριέσαι.........:)........

ροσε μου.......και εσυ να είσαι αισιόδοξη και δυνατή.....όλα θα πάνε καλά κουκλίτσα μου.......όλα......

σας φιλώ με αγάπη και σας σκέφτομαι....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου μην απογοητεύεσαι μπορεί σε λίγες μερούλες να αλλάξουνε τα δεδομένα και να το δείτε το σποράκι σας! Σου στέλνω την αγάπη μου κορίτσι μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki μου ζω για αυτην την ημερα που ολα αυτα θα ειναι μια δυσαρεστη αναμνηση.τι να κανουμε θα ζοριστουμε παραπανω αλλα θα φτασουμε στον στοχο μας!εσυ σε τι δρομο βρισκεσαι?

μαιμουδακι καλη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι σου ευχομαι!ευχαριστουμε για το φυσημα ;;)

miki82 αισιοδοξη ειμαι παρα πολυ απλα υπομονη δεν εχω :-p φυσα και εσυ οποτε μπορεις να ερθουμε γρηγορα ολες στην θεση σου ;)

madi :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou geia sas.....

xouanitaki mou......k to ena tis ekato einai poly kalo!!k epeita mi ksexnas pws k stis meres mas ginonte thaymata!!!!isws na egine k arga i syllipsi opws eipan ta koritsia!!!min mou stenaxwriesai.....ola kala tha pane!!!se filw poly glykoula mou.....

rosaki mou tha erthei i wra k tha sou trabame meta tis kotsides..... :lol::lol:

stroumfaki mou steile mou plirofories gia tous giatrous pou tha pas giati egw to kalokairi mou skopebw na to perasw psaxsnontas ton katallilo!!!! ;)

stelnw se ooooooles sas osi thetiki energeia mou exei apomeinei k efxomai syntoma na exoume efxarista!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Ρόουζ, με ρώτησες πριν σε ποιά φάση βρισκόμαστε. Προς το παρόν αραχνιάζω... :lol::lol::lol::lol: Δεν έχουμε κάνει καμία προσπάθεια από το τέλος Μαρτίου που επέστρεψα Αμερική. Ίσως από αυτό το μήνα να ξεκινήσουμε, έτσι για την τιμή των όπλων, όχι γιατί υπάρχουν ελπίδες...

Θέλω να ηρεμήσω, να ανασυγκροτηθώ και να είμαι σωματικά και ψυχικά έτοιμη για την προσπάθεια με δανεικά ωάρια, που θα γίνει το φθινόπωρο.

Όπως βλέπεις, μάλλον θα είμαι η τελευταία που θα φύγει από αυτό το πόστ :lol::lol::lol::lol:

Εάν δεν σας διώξω όλες, δεν πρόκειται να πάω πουθενά!!!

Γι'αυτό κανονίστε κοπελιές, κρατάω χρονόμετρο μέχρι τον Νοέμβριο που θα κατέβω Ελλάδα, να μην έχει μείνει καμιά σας στο πόστ... :!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!

Μαϊμουδάκι, πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Καλή συνέχεια και με το καλό να το σφίξεις στην αγκαλιά σου :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kopeles m!

ti m kanete?

egw arketes zalades kai anakatemata alla kala na nai to mwraki mou kai xalali!DOXA TO THEO KAI THN PANAGIA NA LEME!

Marikaki m tha eisai mesa stis epomenes egkioules glikia m!to niwthw!sou axizei koritsi mou kai O THEOS exei gia oles mas!poso mallon gia ta koritsia pou to laxtaroun kai to pothoun toso poli!kai sy koritsi m eisai mia apo autes kai tha se antameipsei to sintomotero!pisti na xoume panw apo ola!

rose mou to idio isxiei kai gia sena!exe pisti kai to oneiro se plisiazei, vrisketai poli konta!ftanei na to pistepseis!thetikes skepseis panw apo ola!

xouanitaki m pws eisai simera koritsi m?pes mas ta nea s!

maimoudaki m kali egkimosini na exeis kai kali sinexeia koritsi m!se ligous mines na kratate ton karpo tou erwta sas agkalitsa!

filia se oles sas!

kai min xexname fouufoufoufoufoufoufouuuuuuuuuuuuuu to gnwsto kathimerino aeraki na sas sineparei oles kai na gkastrwtheite!

x x x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...