Μετάβαση σε περιεχόμενο

πονος στην κοιλια μετα τη γεννα!!


Recommended Posts

καλημερα κουκλες και καλη ανασταση!!!εχω γεννησει εδω και δυο μηνες με καισαρικη!!εδω και πεντε μερες περιπου εχω κατι ποναλακια χαμηλα στην κοιλια,σαν να ειναι μυικοι πονοι,σν να πονανε οι ωοθηκες μου......κατι τετοιο!δεν μπορω να καταλαβω ακριβως!!τι λετε οι πιο εμπειρες οτι μπορει να ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοπελια να σου ζησει το μωρακι σου

το τριτο το γεννησα με καισαρικη κ ειχα πονουσ για αρκετο καιρο ...η μητρα ειναι που κανει συσπασεισ για να κατεβει στη θεση τησ θελει 9 μηνεσ περιπου για να ερθει στα ισια τησ :mrgreen: οσο κ η εγκυμοσινη ;) μεχρι τοτε ολο κ θα πονασ ...αν μαλιστα θυλαζεισ θα ειναι πιο συχνεσ φενομενο αλλα θα ειναι κ πιο γρηγορη η επαναφορα τησ ;) αλοστε μη ξεχνασ οτι εχει πλιγη κ ραματα που προσπαθει να κλεισει!αυτα κ καλη ανασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μενα και Καλη Ανασταση!!

κι εγω γεννησα με καισαρικη πριν 4 μηνες περιπου και εχω ακομα πονους στην κοιλια χαμηλα και βαρος και νιωθω οτι ειμαι πρησμενη..ο γιατρος μου ειχε πει οτι θα εχω για καιρο αυτους τους πονους..κι οσο για τον θηλασμο,συμφωνω με την thena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...