Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

Αααα Ντομ πλησιάζει ο καιρός ε? Αντε με το καλό φιλενάδα!!!

Κορίτσια τι κάνετε? Εμείς καλυτερέψαμε...πήγαμε και γιατρό εχθές για έλεγχο γιατί ο μικρός 3 βράδυα βήχει αλλά δεν έχει τίποτα ούτε ο μικρός ούτε η μεγάλη!!!! Ευτυχώς γιατί βήχουν και τα δυο σαν τρελά (εννοω απο ακροαστικά δεν έχουν τίποτα μη με περάσετε για τρελλή :lol::lol::lol: ) :lol:

Σημερα μαγειρεύω μπάμιες κοπιάστε :lol::lol::lol:

ΦΙλιά για την ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα!

Μάρκατ, Ειρήνη και Σωσώ χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσετε.

Μάρκατ γλωσσοκοπάνες οι μικρές ε; Όταν αρχίσουν να μιλάνε δεν σταματάνε να απαιτούν και να τσακώνονται.

Σήμερα έχει και ο άνδρας μου γενέθλια!

Μαρία ζ καλημέρα.

Ντομ όλα καλά θα πάνε, μην αγχώνεσαι.

Άστον να λέει το γιατρό. Εγώ που είχα και δίδυμα στην κοιλιά ο γιατρός δεν μου απαγόρευσε τίποτα.

Οδηγούσα κάθε μέρα 2 ώρες για να πάω στο σχολείο, στα Μέγαρα μέχρι και τον 6ο.

Σήκωνα το δον, κολυμπούσα μέχρι που μπήκα στον 9ο.

Τζουλ το δον μου τον είχαν βγάλει 4.500κιλά. Με έβαλαν για καισαρική γιατί δεν γεννιόταν είπαν φυσιολογικά τέτοιο παιδί και τελικά βγήκε 3270. :roll:

Καλέ που το έβαλες όλο αυτό το πράγμα, το φουσκωτό;

Νανά σε θαυμάζω που πήρες τέτοια απόφαση να πας Κύπρο.Μην με παρεξηγήσετε αλλά εγώ τους Κυπρίους δεν τους πάω.Όπου τους συμφέρει είναι Έλληνες όποτε δεν τους συμφέρει όχι.

Άντε που δείχνουν και ρατσισμό οι κομπλεξάρες....

Όσο για την Ανθούλα είναι απαράδεχτη. Και σε καταλαβαίνω γιατί αν της δείξεις θυμό θα βγάλει μένος πάνω στο παιδί. σιτ κωλοκατάσταση.....

Καλυψώ καλά μας τα λένε οι παιδοψυχολόγοι αλλά στην πραγματικότητα.... :?

Με το δον είχαμε και έχουμε το ίδιο θέμα με τον ύπνο. Ο παιδοψυχ. είχε σηκώσει τα χέρια ψηλά.

Δεν θα τον άφηνα κι εγώ πάνω από μήνα να χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο και να τα κάνει όλα λίμπα και να ουρλιάζει όλη τη νύχτα επειδή ήθελε μόνο να κοιμηθεί μαζί μου.

Ισμήνη ταξιδάκι ακούω ε; Για πού;

Αλέκα τί μαγαζί ακοίγετε;

Βαγκ σε άφησα για το τέλος. Μπράβο είστε αξιέπαινοι. Να προχωρήσεις άμεσα. Τα παιδιά εξάλλου είναι ευτυχία. Κι εγώ πιστεύω ότι θα το ευχαριστηθείς ένα μόνο του.

Αφότου γέννησα το δον έβαλα κι εγώ 2 κατεψυγμένα εμβρυάκια που είχα αλλά δεν πέτυχε :cry: .

Δεν πειράζει όμως γιατί μετά ήρθαν τα διδυμάκια μου.

Μάρκερ τί έκανες με τα κοστουμάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα

Το πρωι περιμενα το τρενο κι εγινα μουσκεμα απο τη βροχη...φακ!

Ελεος πια..η μικρη παλι μυξες εχει..

κι επαιρνε και 10 μερες αντιβιωση γιατι βρηκε η γιατρος υγρο και στα 2 αυτακια..

Χρονια πολλα στη Σωσω στη Μαρκατ και στην Ειρηνούλα!!!!!

Μαρκατ κι εσυ του 79 ε??

Φροσω καλως ορισες!Ξεσσαλωσαν τα μικρα ε? τελεια..Να χαιρεσαι το στεφανι σου!!!!

Ταξιδακι λεμε φλωρεντια 7 μερες για συνεδριο..θα εχω σε ποστερ ενα κομματι της διατριβης μου και 2 μερες Ρωμη..

και το καλοκαιρι λεμε γυναικοπαρεα Χιο μονο με τον Ορεστη για καμμια βδομαδα..η μικρη από τον Ιουνιο παει Χαλκιδα..Πρωτα ο Θεος..

Ντομ..μπηκε η κοιλίτσα μπροστα και δεν βλέπεις οτι σε έχω κανει φίλη εδω και μέρες??????????

Παω για δουλίτσα και τα λεμε πιο μετα..

Φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!

ΣΩΣΩΚΑΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ!!!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΜΜΑΤΟ! :lol:

ΜαριαΖ οι μπαμιες μου αρεσουν ερχομαι!Μονο που αναστεναζουν οι λεκανες μετα :lol:

Ισμηνη σημερα εμφανιστηκες στους φιλους μου, αληθεια!

Ευχαριστω! :lol:

Τι ωραια που ξεκουραστηκα κι αποψε!

Ο μικρος κατι τον επιασε κατα τις 2.30 κι εκλαιγε, ηπιε γαλα, δεν κοιμοταν, ειχα τη φαεινη ιδεα να ανοιξω τον καναπε κρεβατι διπλα στην κουνια του να κοιμηθω διπλα του, κι αν δεν κοιμοταν να τον επαιρνα στον καναπε μαζι μου.

Γιατι κι ο αντρας μου παραπονιεται οτι ροχαλιζω, ερχεται κι αυτος τωρα τελευταια κομματια πότε 12.00, σπανιως 4.00 το πρωι! Τι να του πω τον λυπαμαι...εχει ρεψει...

Ελα που ο Βασίλης να του φαινεται περιεργη η νεα φαση κοιμαμαι μαζι με μαμα καπου που δεν εχω ξαναξαπλωσει και το ματι γαριδα :shock: ετσι ακριβως!

Ωραια ξημερωθηκαμε παλι!

:twisted::twisted::twisted:

Φροσω κι εγω ακομα τον σηκωνω τον μικρο και τον πλενω και σαν νεογεννητο.Στο αριστερο χερι τον στηριζω και τον πλενω με το δεξι.

Δε γινεται να μην τον σηκωνω ρε παιδια...ο,τι θελει ας γινει...βαρεθηκα πια.

Ας βρει μια μανα που δεν ειναι κουρασμενη ο γιατρος, να του βγαλω το καπελο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Φρόσω να χαιρεσαι κι εσυ τον αντρα σου!

Τι ζωδιο ειναι τωρα;Ταυρος ή διδυμοι;

Αν γεννησω τελικα 27 Μαϊου θα ειναι του Αη Γιαννη του Ρωσου!

Δε θα τον ξερετε...ειναι θαυματουργος Αγιος στο Προκοπι Ευβοιας...

Ας βαλει το χερακι του να πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα.....Χρονια πολλα στη Γεωργια για χθες!!!στη Σωσω για σημερα!!!!στοη Φροσω να χαιρεται τον αντρα της και στη μικρη Ειρηνη φυσικα!!!

θα ξεκινησω με Βαγκ που με εξεπληξε..μπραβο σας!!!σημαντικο να υπαρχει τετοια διαθεση!!!!ο,τι και αν αποφασισετε με το καλο!!!

Νανουκα εγω τη γνωμη μου για τους Κυπριους στην εχω εκφρασει και παλιοτερα...γραψτους!!!!

Ισμηνη αν χρειαστει να κλεισεις ξενοδοχειο σε Ρωμη πες μου να σου πω σε ποιο μεναμε..ηταν παρα πολυ καλο!!!εχουμε κλεισει και εμεις ενα ταξιδακι για 24-29 Ιουνιου αλλα ο αντρας μου εχει βγαλει κατι περιεργες φοβιες για το αεροπλανο και εκνευριζομαι....

Ντομ στο 2ο ολα ειναι πιο ψυχραιμα...πιο λογικα!!!! :lol::lol: να προσεχεις τωρα τελευταιες μερες..

αυτα τα βραδινα ειναι ο,τι χειροτερο!!!

Τζουλ εξαιρετικο το παιχνιδι..ιδανικο για αυλη...επειδη ισως δεν προλαβα αν δε σου κανει κοπος ξαναγραψε απο που το πηρες....

ΖΖ περαστικος και ο βηχας..ευτυχως που δεν υπαρχει κατι σε ακροαστικα..

Φροσω welcome back...δεν στο εχω πει.. ;);)

Καλυψωωωω σημερα 10-7!!!τυχαιο φυσικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ρε παιδια δεν καταλαβα τι παιχνιδι ειναι αυτο;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το Μαρακι τι ειπε;θα εχει ιντερνετ;

Φροσω θελουμε κι αλλες περιγραφες των κατορθωματων των αληταμπουρων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά Σώκωωωωωωωωωωω [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion5.gif]

Φρόσω καλημέρες...σου είπαν 4.500 και σε έβαλαν καισαρική για να γεννήσεις 3.270. Εμένα μου είπαν 3.900 και με έβαλε ο γιατρος να γενήσσω φυσιολογικά και ο γίγαντας βγήκε 4.450 (περιττό να σας πω οτι η επισκληρίδιος δεν με έπιασε 100% και ο γιατρός με κοροιδευε :P:P:P Αντε μου λέει που πονάς αφού έχεις την επισκληρίδιο πφφφφ) Οπου λέω οτι γέννησα φυσιολογικά με κοιτούν περίεργα!!!! Ε δίκιο θα έχουν με τέτοιο παιδί!!!

Ισμήνη καλημέρα. Μου αρέσει η βροχή αλλά μόνο όταν δεν έχω να πάω για δουλειά (οπως τώρα δλδ) ΤΙ είναι αυτό το πράγμα βρε κορίτσια με τις αρρώστιες? Περαστικά Ισμήνη μου και για τα αυτάκια!! Καλή δουλίτσα

Ντομ ξεκίνα να έρχεσαι βγάζω πιάτο !!! Κι εγώ ροχάλιζα στην δεύτερη εγκυμοσύνη!!! Τι τραβάς κι εσύ εγκυούλα μου!!!Εγώ τον ξέρω τον Αη ΓΙάννη τον Ρώσσο , σκέφτεσαι αν γεννηθεί εκείνη την ημέρα να του δώσεις το όνομα?

Χρυσούλα μου καλημερούδια! ΤΙ ωραία που έχετε κλείσει ταξιδάκι!!! Δεν έχω πάει ποτέ εξωτερικό!!!! Εδώ που τα λέμε είμαι άτυχη με τις διακοπές γιατί τυχαίνει πάντα να πηγαίνω σε μέρη που έχω ξαναπάει!!!

Ντομ ποιο παιχνίδι? Εγώ έχασα περισσότερα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παιχνίδι είναι ένα φουσκωτό που ο πάτος είναι σαν τραμπολίνο.

Το έχω δει στα τζάμπο. Αλλά πιάνουν και πολύ σκόνη τα άτιμα.

Ντομ τον Αγιο Ιωάννη δεν ξέρουμε;;;;;;;;

Είναι και θαυματουργός.

Το καλοκαίρι θα πας με τον μπέμπη στη Λίμνη;

Ζώδιο ταύρος.

Μαρίαζ 4.5κιλά και φυσιολογικά :shock: . Εύγε!

Ισμήνη περαστικά.

Χρυσούλα τώρα μαθήματα φουλ με τις πανελλήνιες ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Αχ Φρόσω...

τον τελευταίο καιρό μου συνέβησαν πολλά περιστατικά κακής συμπεριφοράς και κουράστηκα!

τους ενοχλεί που είμαι πολύ καλύτερη τους!!!

ψάχνουν να βρουν τη λεπτομέρεια για να μου την καταλογήσουν...

ακόμη και από άτομα που έχουμε έρθει πιο κοντά στη δουλειά.

η συμπεριφορά της Ανθούλας, στο παιδί μου είναι πολύ καλή!

αν αντιλαμβανόμουν το αντίθετο, δε θα το άφηνα ούτε μία ώρα.

κι εμένα μου συμπεριφέρεται πάρα πολύ καλά!

πιο καλά κι από πριν.

δεν μπορεί να μην έχει καταλάβει το λάθος της!!!

Σωσώκα χρόνια πολλά!!!

σήμερα έχει κι ο μπαμπάκας μου γενέθλια!!!

Μαρκάτ, να σε χαίρεται η οικογένειά σου!!!

Τζουλ, ωραίο χαλί!!!

ήθελα κι εγώ να αγοράσω φέτος... αλλά με τα δόντια, πήρε αναβολή για του χρόνου...

τον δικό μου τον μετρούσαμε 2900 και βγήκε 3450!!!

με είχε ξεσκίσει γιατί η γυναικολόγος με είχε σκίσει λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και παο μας..σας ευχαριστω π[ολυ κοριτσια..να ειστε καλαλ..να νανα χαιρεσια τον αντρα σου...

φροσω και σενα ο νατυρας σου;;;

να τον χαιρεσαι...

εγω καλα..περιμενω κατι φιλους για φαγητο και το απογ παρτυ με κοριτσια απο το μαμυ και φιλες..σουπερ..

καλε τζουλια εισαι του 7611μη μου πεις...

εδω ο καιρος συννεφια..φακ..

θα μαζευτουμε 7 μεγαλοι και 8 παιδια περιπου..ο κακος χαμο..ζζ χαιρομαι που ειστε καλυτερα..ποιο παιχνιδι;;αυτο της τζουλ;;ενδιαφερον φιανεταιαλλα ειναι σταθερο ρε τουλ;;\ποσο το μαλλι;;και να φανταστω πιανει και χωρο,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω λυσσαξατε παλι!!!

μαρκατ χρονια πολλα,να εισαι γερη για να αντεχεις!!!!!οχι καλε,μην παρεις τα βουνα!!!περιμενε να ερθουν κ μερικες απο μας μαζι σου πρωτα για παρεακι!!!

σωσω πολυχρονη κ πολυχρωμη..θα σε παρω τηλ,αν το σηκωσεις βεβαια!!! ;)

ισμηνη περαστικα...σιχαινομαι τη βροχη..θελω κ εγω μια ρωμη!!!

φροσω εμενα η αγγελικη δεν θελει να κοιμαται μαζι μου.

απλα να με εχει να ξεροσταλιαζω διπλα της..

τι παιδι εχω βγαλει!!!!!!

νανα να χαιρεσαι τον αντρα σου.

εμενα σημερα εχει γενεθλια ο μπαμπας μου.

το απογευμα θα παμε να τον χαιρετησουμε.

ελπιζω να εχουν φτιαξει το κλιματιστικο

κ να μην γυρισουμε ολοι αρρωστοι!!!

ζζζζζ ειδα φωτος απο αυτα που φτιαχνεις..

αληθεια τα swarovsky ειναι πολυ ακριβα?

ντομ μια φιλη γεννησε προχτες στο ιασω το 2ο κοριτσακι.

τα ειχε φτυσει βεβαια γτ το 1ο ειναι 2 χρονων διαβολακι.

τα ιδια με σενα,παρακαλαγε να περασουν οι μερες να απαλλαγει απο την κοιλια!!

μου ειπε οτι η 2ηκαισαρικη ποναει παρα πολυ.

το οποιο μας εχει πει κ η φροσω αν θυμαμαι καλα!!!!!!!

τζουλ δεν σε επιασα μαλλον με το θεμα των οριων.

αλλα το οχι κ το μη ειναι αρρηκτα συνδεδεμενα με τα ορια που βαζουμε.

χρυσουλα χτες 12 με 9!!!τυχαιο επισης!!!!!!!!!!

μαρκερ αντε κ καλα γα......αντε μην το πω κ με πειτε προστυχη.

ενα 3ο παιδακι επιβαλλεται!!!!!

ρε παιδια η χαρα που ειναι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil:

saw diabasa epiteloys

μιλαμε εχω ξεκωλωθει πραμγατικα

απο τις 8:30 τρεχω

και δεν εχω τελειωσει

το σκατοσπιτι θελει ολη την ωρα δουλειες

εκανα ντουλαπες σημερα και πανιο και τα ντουλαπια της κουζινας

και μου φαινεται χάλια ακομα

μαγειρεψα 2 φαγια

και ευτυχως προλαβα να κανω μπανιο

σε λιγο παμε να παρουμε τα μικρα και δεν εχω φαει ακομα γμτ μουυυυυυυυ

α δεν σας ειπα

προχθες ο νικος εκανε 2 39αρια και ην επομενη περδίκι! :shock:

τι να πω!

εχω πολλα να σχολιασω αλλα αλλη ωρα

χρονια πολλαααα σωσωκα

καλα ρε τζουλ γηπεδο εχετε αντι για σπίτι;

μιλαμε εγω δεν δεν χωραω στο σπιτι ρε γμτ μου

αντε να φτιαξουμε την τααρασα να τα ξαμωλαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρόσω ευχαριστώ για την διευκρίνιση του παιχνιδιού!!! Ναι είδες? Φυσιολογικά!!!!

Αχ Νάνα μου πόσο στεναχωριέμαι να ήξερες!!!! Δεν μπορώ την αδικία καθόλου!!!! ΤΙ να σου πω βρε κορίτσι...υπομονή! Να χαίρεσαι και τον μπαμπά!

Σώκω καλά να περάσετε!!! Τσιμπήστε κάτι και για εμάς!!!! Καλά το ξέρεις οτι έχεις γεννέθλια την παγκόσμια ημέρα κατά της δίαιτας? :lol::lol::lol::lol: Εσύ το κανόνισες??????? :lol::lol::lol::lol:

Καλυψούλα μου να χαίρεσαι κι εσύ τον μπαμπά!!! Σου έστειλα μνμ γι αυτό που με ρωτάς και γενικώς αναφέρω οτι οι τιμές που έχουν τα πράγματα είναι για να καλύψουν τα υλικά και κάτι ακόμα!!!

Μαρκερ ξεπατώθηκες πραγματικά!!! Πολύ προκομένη είσαι !!!! Εγώ έκανα ένα φαί ένα σκούπισμα ένα σφουγγάρισμα και μάζεμα και νιώθω πτώμα!!!! Καλά περιμένω να αδιαθετήσω κι όλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale τιποτα δεν ειναι τυχαιο;;...πας καλα;;το ξερω οτι σημερα ειναι παγκοσμια ημερα της διαιτας..

απλα εμενα δε με πιανει...

ψηνεται και η πιτσα μου..

αντε ελατε..σας περιμενω..

καλυψω χρονια πολλα στο μπαμπα σου.!!!καλε πολυς κοσμος γενεθλια σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που θα το καψετε;

ναι ναι πολυ προκομενη

εχε χαρη που ειμαι εγωιστρια αλλιως θα σου λεγα

τωρα πλενω τα χειμωνιατικα - μιλαμε ειναι το 6ο πλυντηριο!!

ποτε θα βγαλει φωτιες! το κακομοιρο

ηρθε ο πεθεραος μου πριν λιγο

και τα παιδια ειχαν παρει ο ενας τη σκουπα και ο αλλος την σφουγγαριστρα και επαιζαν - τους αρεσει πολυ

και τι τους λεει μετα απο λυγο - οχι αυτο κακο - αυτα ειναι της μαμας να κανει δουλειες - δεν τα ακουμπανε οι αντρες!! :evil:

πηγα να του πω τιποτα - αλλα εχε χαρη

γι αυτο και ο γιος τους ηταν ετσι - βεβαια βελτιωθηκαμε αρκετα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψούλα να χαίρεσαι κι εσύ τον μπαμπά σου!

ρε Σωσώ και καλυψώ... ο μπαμπάς μου έχει γενέθλια, γιατί να χαίρομαι τον άντρα μου;

χαχαχα!!!

ακολουθεί ένα πολύ φορτωμένο πρόγραμμα...

έχω να πάω σε γάμο, σε γενέθλια, σε θέατρο...

πρέπει να πάμε και σε ένα νεογέννητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αφιερωνετε μιλαμε!!!!!

σε καλο σας ολες!!!!

Χρονια πολλα, να τα εκατοστησετε με υγεια και χαμογελα ολες, χθεσινες και σημερινες και τα σόγια που γιορταζουν!

Σωσω θελω πιτσα!

ηρθε ο αντρας με πατατοπιτες!!!! θα το καψουμε!!! εχει και Final 4 μπασκετ!!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalyψω πολυχρονος !

και εσενα Νανουκα

Σωσω 3 μετρα επι 1,5 ειναι το φουσκωτο με τις μπαλλες , απο τζαμπο 50Ε είχε .

ελα ρε μαρκερ τι γηπεδο 92 τμ ειναι το σπίτι ,άλλες έχουνε 52 μπάνια και 23 γαμους να πάνε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti εννοειες;;αυτο που πηρες ειναι τοσο;;αληθεια;;α;υτο το παιχνιδι που πηρες στο θανο εχει και μπαλες;;

σορυ..μπερδευτηκα..

τρωω τα πατατακαι που απεμειναν..

χαχα.πρασαμε πολυ καλα..ηρθε απο το μαμυ η νικη η μαμα ευα η σακουλινα και η τονια 28 ..και κανα 3 φολες και γειτονοπουλα..σουπερ περασαμε..προλαβα εβλαα και σκουπα..

πατατοπιτες,εε;;γιατι;;παλι νηστεια βαγκ;;

ρε νανα συγγνωμη αλλα...510;;;ουτε καν 550;;

πλακα κεχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα... ναι γιατί όλοι αυτοί έχουν έρθει σε μας και βάζουμε ότι μας έχουνε βάλει...

κυπριακά έθιμα...

αχ... δεν τα μέτρησα σωστά...

α στο καλό και αγχώθηκα... 330 είναι τελικά.

και άλλες έχουν 52 σπίτια από 92 τμ...

ε μα πια... μ' έχετε φάει με τα μπάνια μου!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεσε μεσα

τα γαμο βαφτισια μας εχουνε ολους γμ..ετσι παει ομως δανικα ειναι ολα

τι να κανεις

αργησαν παλι σημερα να κοιμηθουν- πολυ υπερένταση ο νικολακης παλι σημερα.

πωπω δεν θυμαμι τι να σχολιασω

το μονο που μου ερχεται ειναι η ερωτηση της ντομ για το κωλοπαιδι

καλε εχω να μαθητη - οποιος πραγματικα με εχει ανησυχησει παρα πολυ

δεν μιλαει καθολου - δεν ασχολειτε με κανεναν και με τιποτα - του μιλας και γελαει σαν χαζουλι χωρις να σχολιαζει

οι συμαθητες τον βριζουν μπροστα του και δεν ασχολειτε καθολου

στο μαθημα τα περιμενει ολα ετοιμα - να τον παρεις απο το χερι - του μιλαω -τον στιγκλαω - οσο μπορω ειναι ιπλα του να τα κανουμε μαζι - αλλα τιποτα - ανεπιδεκτος μαθησεως- αρνειτε δλδ να μαθει

τον εχω πιασει και προσωπικα αλλα δεν λεει κουβεντα

καναμε μπας περιπτωσει ενα εργαστηριο και ενω ολα τα παιδια μπορουν πλεον να το κανουν σχεδον ολομοναχα τον βαζω να το κανουμε μαζι και δεν εχει παρει ουτε τα βασικα εργαλεια μας

φερε τα δημητρη του λεω - παει και φερνει αλλα νταλα

του φερνω ενα απο αυτα

και κανει ολη την δουλεια με αυτο

απαγορευεται του λεω δημητρη - μολις εχεις δωσει τελειως λανθασμενες απαντησεις στον αρρωστο

εχουμε πει διαφορετικη πιπετα στο καθενα

και τι μου απανταει το ατομο :evil:

γιατι μου εφερες; μονο ενα μου εχεις φερει εδω :o

δημητρη 2 χρονια δεν εχεις μαθει ακομα την διαδικασια;επρεπε να μου τα φερεις εσυ!! :o

στο μικροβιολογο που θα δουλευεις τι θα του λες;κατσε φτιαξτα μονος σου και εγω θα σε κοιταω ; και αλλα και αλλα τι να σας λεω- τετοια ακοματωσυνη δεν εχω ξανασυντατησει και το καο ειναι οτι δεν μπορω να παρω και τον γονιο να δω τι παιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re nana...τοσες υποχρεωσεις και θα την βγαλετε με 330;;πουθενα να μην το πεις..αληθεια τωρα..

1 χαρα ειναι..

τζουλ σορυ..το παιχνιδι ειναι τοσο,ε;;

πολυ ειναι ρε συ..3 μετρα;;απαπαπα!!

αλλα φαινεται να ειναι σπουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...