Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

και γω το ρουφηχτηρι το ακυρωσα...εχω παρει παιδια 1 διλικονης...

συριγγα με σιλικονη...μιλαμε καλη φαδη..20 ευρω βεβαια αλλα αξιζει..εμεις με τοσες μυξες..

νασαλιν λεγεται..

χρυσουλα τι ειναι αυτος ο σπορος;;και στη δουλεια το λεγανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχχ!!!περαστικα ρε...

κατι μου ειπανε για 1 σπορο..καπως ετσι..

που τον βρισκεις λεει σοτυς ξηρους καρπους...και παει με γιουρτι και φραουλα..αλλα δε θυμαμαι πως το λεγανε..

ποσες συνολικα;;

σχημτισμενα;;

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

νανα καλα σου βρε!!! σε ρωτησα πρωτη αν θα ερθεις αθηνα!!! και δεν απαντησες σε μενα αλλα στη τζουλια..κλαψ κλαψ :cry::cry::cry:

ντομ μεγαλωσε το ζουζουνακι σου...με το καλο να ερθει....

γεωργια τελικα θα πας σαντορινη;

χρυσουλα περαστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα..ειπε οχι ιωση αφου δεν εχω πυρετο..μαλακιες..με ξερω..θα ειμαι και αυριο χαλια και μετα οκ..

αρκει να μην κολλησει αντρας και Θανος...ειμαι εξουθενωμενη ξαπλα..αφου το παιδι θα λειπει θα κοιμηθω απλπιστικα νωρις αρκει να μπορω και να μην ποναω :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lyσσα ξατε πάλι έτσι ??? :roll:

Dom τι μας λές ? εισαι απο την Μάνη ? :lol::lol::lol::lol:

Γιατί η μάνα μου απο που είναι ??? 8-}:ymparty:

Καλε κ εγω ελεγα για το xeforapid , εγω μια χαρά ημουν , κ ο οδοντιατρος το δωσε στη μανα για δυνατους πόνους κ ο αντρας το χει πάρει , μια χαρά ηταν στην λοχεία μου σας λέω ...

έχω γερό στομάχι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε χρυσουλα

τετοια νιλα; πωπω

καλυτερα που θα μεινει ο θανος στη μανα σου - φαντασου να κολλησει και ο μικρος

κοιμηθηκαμε πολυ γρηγορα σημερα

τους εβαλα 2 κουταλακια του γλυκου το κοιμαμαι και μεγαλωνω - βεβαια αυτο γραφει 4 κουταλιες της σουπας αλλα ξερω γω μου φαινεται παρα πολυ

θα αυξανω μια μια καθε μερα και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω οτι τώρα μπορείτε να βλέπετε τις δημιουργίες μου εδώ http://handmadeandcrafts.blogspot.com/!!! Περιμένω και την γνώμη σας καθώς και τις ιδέες σας!!! ;)

Χρυσούλα περαστικά !!!

Κι εγώ έχω μια ρίζα απο Μάνη (οχι ελιάς καλέεεεεεε :lol::lol::lol::lol: ) Μέσα Μάνη λίγο πριν Γερολιμένα!!! Απίστευτα παιδικά χρόνια!!! Το άλλο μισό του μισού μου είναι απο Κρήτη (ντοινκ!!! ) και το κορυφαίο το άλλο μου μισό είναι απο Σαντορίνηηηηηηηηηη χα χα χα αυτό θα πει μίξη ε? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ξυπναμε τουλαχιστον 2 φορες ο καθενας το βραδυ και την μια ωποσηποτε γαλα

μην κοιτατε που αυτα δεν τα λεω - αυτο πλεον κατανταει το ευκολο της υποθεσης χα χα

και ξυπνιοι απο της 6:30 το αργοτερο 6:50

ευτυχως ο κωστας αντεχει ακομα -εγω πλεον δεν αντεχω αλλο ξενυχτι

αλλα εχει αρχισει και ο κωστας να κουραζεται πλεον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια θυμασαι που εγω παραπονιομουν?

δωστους λιγο χρονο ακομα...

ο δικος μου θυμασαι οτι το κοιμαμαι μεγαλωνω ουτε να το μυρισει...δεν μπορεσα καν να του το δοκιμασω..

και η Καλυψω οταν το συνηθισε η Αγγελικη , αρχισε παλι τα ιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα δεν καταλαβα, ιμοντιουμ πήρες;και δε σε επιασε και πηγες γιατρο;

και γιατι εγραψες λιναροσπορος εβαλες το ντομ σε παρενθεση και γελασες;

δεν καταλαβα τιποτα!

καλα ρε παιδια πόσους μηνες θεριζει αυτη η γαστρεντεριτιδα, ειμαι κωλοφαρδη που δεν εχω κολλησει ετσι;

Ο μικρος ειχε κανει 2 δοσεις εμβολιο περσι και μου ειχε πει η παιδιατρος οτι για κανα χρονο θα ειναι οκ!

εσεις κανατε ποτέ;

Τζουλια και Χρυσουλα αναστεναξανε οι λεκανες σας λοιπον!

Μαρκερ το κοιμαμαι μεγαλωνω το δινεις για να μην ξυπνανε νυχτα ή για να παχυνουν;

μα αυτα τα παιδια που δεν ειναι φαγανα ξυπνανε νυχτα γιατι πεινανε λες;

Φωτεινη αμα μπεις και μας διαβασεις πες μου πώς ειναι να εχεις 2 αγορια, ενα οκτωβριανο 2009 κι ενα νεογεννητο, να ξερω τι με περιμενει...που ξερω δηλαδη λεμε τωρα...

Μανιατισσες εγω Κοτρωνα η γιαγια και Λαγια ο παππους/μικρο χωριο δε θα το εχετε ακουσει/

Μεσα Μανη που λεμε, προσηλιακή!Και λακωνικη, όχι μεσσηνιακη και μαλακιες!Δεν μπορω να ακουω μεσηνιακη μανη!στο τελος θα πουν και την Καλαματα Μανη!

Ρε παιδια δε σχολιασαμε καθολου αυτον τον καιρο που τα παιδακια μας γινανε 1,5 χρονων!

Σε καποιες νωριτερα, σε καποιες κοντευουν!

Σωσω νομιζω εχεις το μικροτερο ή κανω λαθος;

Πώς μεγαλωσανε ετσι καλε;

Θα παω να του παρω φανελακια χωρις κουμπακια απο κατω!πώς μεγαλωσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδη ρε συ Μαρκερ ενω δεν ειναι φαγανα, τη νυχτα θα τους κοψει λορδα και θελουν γαλα για να ξανακοιμηθουν;

Αυτα τα παιδια μας θα μας τρελανουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAA να προσεχουμε τι λεμε μη μας φατε εσεις απο τη Μανη! αχχαχαχαχα

Χααααααααλιαααααααα ο λαιμος μου χαλια! Μωρε μας ματιαξανε? Τρεις το λαδι τρεις το ξυδι.. μετα τι λεει?

Νανα πως εισαι? Εσυ χρυσουλα?

Αυτο Σωσω ελεγα να το παρω και γω το ρουφηχτηρι. Καλο λες ε?

Ολο ξεχναγα να γραψω.

Και σε μας το δινανε στο μαιευτηριο το ξέφο. ΜΙλαμε θεικο.. χαχαχα

Περα απο τη πλακα τωρα, ολα τα φαρμακα εχουνε παρενεργειες. Τα αντιφλεγμονωδη ομως ειναι πολυ δυνατα. ΜΑ πολυ ομως. Δεν παιρνονται για ψυλλου πηδημα.

Τωρα που το θυμαμαι το εχω παρει και για τη μεση, εχω κηλες. Και ο ανδρεας που εκανε επεμβαση στο γονατο.

Σιγουρα θα υπαρχουνε ατομα που τους πειραξε αλλα θα μπορουσε να συμβει με το οποιοδηποτε δυνατο φαρμακο.

Χαλια ειμαι σας το ειπα?

Εν τω μεταξυ βρεχει τ'αντερα του. ΚΑι ριχνει κοκκινο χωμα. Το κερατο του μεσα. Παραθυρα βεραντες ολα μο...νι τα εκανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανιατισσες εγω Κοτρωνα η γιαγια και Λαγια ο παππους/μικρο χωριο δε θα το εχετε ακουσει/

Μεσα Μανη που λεμε, προσηλιακή!Και λακωνικη, όχι μεσσηνιακη και μαλακιες!Δεν μπορω να ακουω μεσηνιακη μανη!στο τελος θα πουν και την Καλαματα Μανη!

!

Ολες οι κορώνες μαζευτήκαμε? χα χα χα Κοντά στον Κότρωνα (Κοκκάλα) μένει η νονά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το προγραμμα το εχουμε απο βρεφη

ειναι σαν ρολοι κατα τις 6:00- 6:30 για το γαλα αλλα ενδιαμεσα ξυπνανε τουλαχιστον αλλη μια φορα που και εκει στο τελος τους ινουμε λιγο γαλα γιαι αλλιως θα τα ειτε κρεμασμενα στο μπαλκονι

εμενα παλι μια χαρα το ηπιαν -γιαυτο εβαλα πολυ λιγο για αρχη για να δω πως θα παει

καποια στιγμη σιγουρα θα κοιμηθουν σερι - βεβαια αυτο θα ηταν το ιδανικο - αλλα επιδη εχω δει και χειροτερα - η πατρινια που θα παω το σκ ακομα και τωρα που ειναι 5 χρονων ο μεγαλος σηκωνεται το βραδυ με μια δικαιολογια - τσισα - γαλα - φοβος κλπ οποτε δεν ενθουσιαζομαι - απλα δεν ξερω ποτε θα ερθει η φαση του σας αφηνω να κλαιτε μεχρι να κοιμηθειτε. τα λυπαμαι κιολας βλεπεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε παιδια.δε κανει δουλει λενε...

ζζζ γιατι δεν αλλαξες το αβαταρ;;

αργοερα θα ξανα δω τισ δημιουργιες σου...

χρυσουλα περαστικα ρε..θα αδειασει το εντερο..τ εινι να μας παισει και μας 1 καλη;;

ετσι για αποτοξινωση...

ξεφο ραπιντ παουερ..

ειμαι κομματια..λεω να την πεσω...

θα κανω 1 τσιαρο και θα παω.χαρα τι κανετε;;αυριο δουλειες απο δω και απο εκει

νανα πως εισαι;;

αλεκα που εισα;

το μικροτερο εχω..και το μεγαλυτερο το εχει η τουλ νοιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...