Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

καλημερα

ελα ρε σωσω

πω πω μαλα...ια!!!

ενταξυ το ταηιδι σου το εκανες παντως :lol:

οσο για τα μαυρα - δεν εχω βαλει ποτε - δεν ξερω ειναι απο τα εθ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

ελα ρε σωσω

πω πω μαλα...ια!!!

ενταξυ το ταηιδι σου το εκανες παντως :lol:

οσο για τα μαυρα - δεν εχω βαλει ποτε - δεν ξερω ειναι απο τα εθιμα που δεν τα πιστευω καθολου.

εαν πενθεις - πενθεις - τωρα με μαυρα με ασπρα πια η σημασια;

εχω παει σε κηδεια που οι κορες ου θανωντα φοραγανε ολες ασπρα με πουα μαυρο. καλα τις εκανα πολυ χαζι.

ενι γουει

καλο ταξιδι νανα μου - εγω δεν ζηλευωωωωωωω!

θα παω Πατρα για σκ - μετα των παιδιων φυσικα αλλα θα αλλαξουμε παραστασεις

σημερα ξυπνησαν 2 φορες το βραδυ - και με πολλες ορεξεις!

μιλαμε πως δεν τον δολοφονισα σημερα το Στελιο με το τροπαρι που εχει ξεκινησει 3 μερες τωρα.

χτυπιεται και κλαιει για να γινει το δικο του!!!!

τι να το κανωωωω!!

με το καλο δεν καταλαβαινει - με την τιμωρια δεν καταλαβαινει - με τις φωνες δεν καταλαβαινει

μιλαμε σημερα φωναζε επι μια ωρα μεχρι που κουραστηκε :?

χρυσουλα ανυπομονω να ακουσω τα νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χαζο βεβαια αλλα δεν ξερω

απο τα μικρα πιανομαι ωρες ωρες

εσεις μαθαινετε τα παιδια να πατανε τα ζουζουνια και να τα σκοτωνουν; ή τα φοβιζετε με διαφορα ζωα του τυπου

αα θα ερθει ο λυκος να σε φαει ή το σκυλακι θα σε δαγκωσει και τετοια;

στο εξοχικο ηταν φυσικα τιγκα στο ζουζουνι

και εχω μαθει στο νικο να λεει μαμουνι!!

το λεει πολυ ωραια πραγματικα

και του εδειχνα εκει τα μυρμιγκακια - και οτι ζουζουνακι ειχε και τους ελεγα οτι τα ζουζουνακια τα περνουμε πανω σε ενα φυλλαρακι και τα βαζουμε πισω σο χωμα

βγηκαμε το απογευμα μια βολτα με τον Κωστα και οταν γυρισα τι ειδα.

ο Στελιος οτι ζουζουνι υπηρχε κατω - το παταγε και το παπουτσι του και γελαγε

και γελαγαν και τα πεθερικα μου μαζι

φυσικα του ειπα οτι τα ζωακια και τα ζουζουνακια δεν τα σκοτωνουμε και δεν τα παταμε

αλλα σε καποι α φαση περναει ενα σκαθαρακι κοντα στο στελιο πεφτει κατω κοιταει την γιαγια και το ξαναλιωνει :evil:

εκεινη την ωρα τον παταω μαλακά στο ποδαρακι και του λεω :εσενα θα σου αρεσε να σε πατανε συνέχεια;:

ηθελα να ηξερα που την ειδες την ηλιθιοτητα αυτη.

της κοπηκε το γελιο και δεν ξαγελασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!Να είστε όλες καλά με τις οικογενειες σας!

Σωσωκα, Μαρκατ να χαιρεστε τη γιορτη σας!Ο,τι επιθυμείτε!

Σωσω ακομα μια φορα που σε πηρα τηλ και δεν απαντησες!Πάλι σεξ εκανες;Στις 1.30 το μεσημερι;

δε νομιζω...

Εμεις χτες γυρισαμε, ωραια τα περασαμε, πολλα χερια εκει για ξεκουραση απο τον Βασιλακη!

Ειδαν ακομα μια φορα ποσο ζωηρος ειναι και λεγανε οτι ουτε το βρακι μου δε προλαβαινω να βαλω.

Τι καλα που εχω τελεια πεθερικα, κουνιαδια, ανηψακια...ολοι προθυμοι να με ξεκουρασουν!

Αυτος ξεσαλωσε...ολο βολτες...εξοχες...γηπεδακι...ελεγα οταν γυρισουμε δε θα του φτανει το καραισκακη!

Τι να πουν ομως αλλα παιδακια πιο κλεισμενα;εδω εχει και την απλα του...

Σωσω εγω σου ειπα για το ξεφο..κατι!Η ξαδερφη μου το χε παρει για τα δοντια και της τρυπησε το στομαχι...κοντεψε να πεθανει..της εβγαλαν τα διαφορα της κοιλιας τα επλυναν και τα ξαναεβαλαν!Τετοια ζημια!Και η νυφη μου το πηρε για μια φλεγμονη στο στομα και αποδειχτηκε αλλεργικη σε αυτο.

Αρα κατι συμβαινει με αυτη τη μαλακια...

Τζουλια εγω εχω καταγωγη απο Μανη κι εχουμε αλλη σχεση με αυτα :lol:

Νομιζω εκανες για τα πιστευω σου, το καλυτερο!

Εγω στη γιαγια μου τα φοραγα 40 μερες...κι εννοειται ροζακια κοκκινακια για κανα χρονο δεν παιζανε...

Αλλα εμενα ηταν και σαν μανα μου, με μεγαλωσε...

Καλα εμεις εχουμε μανιατικα μοιρολογια, μαντηλια στο κεφαλι, αλλα ηθη κι εθιμα...

Κι αμα βλεπαμε καμια θεια μου με πρασινο στην κηδεια επεφτε πολυ κραξιμο...

:lol:

Επραξες το καλυτερο...το γκρι ειναι η καλυτερη λυση...ετσι κι αλλιως βρε εσυ εκανες τα κυριοτερα οταν ανελαβες τα της κηδειας...οποιος σε κραξει αν φορας μαυρα θα ειναι πολυ κακοβουλος...μακαρι να υπηρχαν κι αλλες νυφες σαν κι εσενα...

Τωρα σε σχεση με τους γαμους σου Μαρκερ θα ελεγα οτι εχεις πεσει σε πολυ μαλακες!

Μου τη δινουν πολυ αγρια οι ανθρωποι που δεν εχουν κατανοηση σε γονεις με μικρα παιδια...και καθονται και παρεξηγουνται αν θα πατε, ποτε θα πατε κλπ.

Το ιδιο ισχυει και για τη φιλη σου Νανουκα!Δε φτανει που ταξιδευεις απο Κυπρο, θα μουτρωσει κι απο πανω!Ποπο τσαντιζομαι με αυτους που νομιζουν οτι το προγραμμα μας περιστρεφεται γυρω τους!Και μην τσαντιζεσαι με τον Πετρη σου!Οριστε μας!

Να τον χαιρεσαι κιολας!Κι εσυ Σωσω!Ταυροι οι αντρες σας!και στο κρεββατι;;; :lol:

Χτες που γυρισα πηγα μετα και γιατρο.2250γρ ο μικρος!Το αμνιακο πολυ καλο!Φαινεται προσεχα λεει το Πασχα!Αχαχα πλακα εχει ο γιατρος!Κουνια που τον κουναγε!

Μου κλεισε και ραντεβου να γεννησω 1 Ιουνιου, αλλα θα του πω να το αλλαξουμε πιο νωρις, γιατι μου ειπε οτι θα παει Αμερικη την αλλη μερα, κι εγω δε θελω να φυγει την αλλη μερα της γεννας...θελω οσο θα ειμαι στο μαιευτηριο να με βλεπει καθε μερα οπως και στο Βασιλακη!Τι Αμερικες και μαλακιες!με ξαφνιασε χτες και δεν του πα τιποτα.Δε πειραζει, την αλλη βδομαδα...ναι αρχιζουν τωρα τα ραντεβου ανα εβδομαδα!

Αρχισαν τα οργανα!Αρχισα να αγχωνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι γουελκαμ μπακ!

Φιλια στην πριγκιπισσα σου!

Σοφη μηπως να παρω κι εγω μια τετοια κουζινα να καθεται 5 λεπτα ησυχος;

Χρυσουλα...αθανατη Ρουμελη...γαματα θα ηταν!

Μου θυμισες και στη Λιμνη, σε καθε σπιτι απεξω κι απο μια σουβλα και περνας απο καθε γειτονα, ευχεσαι, σε κερνανε μεζεδακι κ.ο.κ.

Πολλη μασα μεχρι να βγει το αρνι.Κοκορετσι, κοντοσουβλι, χλωρο τυρι τηγανιτο ομελετα/το αγαπημενο μου/ κλπ.

Ο δικος μου δεν εφαγε αρνι ρε γαμωτο!Κι οποτε πηγαινα να του δωσω μπλιαχ εκανε!

Σκεφτομαι οτι φταιω ρε παιδια που δεν του το ενεταξα πιο εντατικα στη διατροφη του να το συνηθισει κι ολο μοσχαρι και κοτοπουλο εδινα!

Ουτε στον τραχανα μεσα το ετρωγε το κωλοπαιδο, ηθελε τον τραχανα σκετο.

Διαιτολογινες μη μεκραξετε αλλα επεσε πολυ κουλουρι και τσουρεκι στο παιδι.

Τα κουλουρια σπιτικα.

να σας πω δε με χαλαει για τα κουλουρια γιατι εχουν αυγα μεσα, σπιτικα, να παιρνει τουλαχιστο ετσι τη βιταμινη αφου ουτε για αυγο τρελαινεται.

και πηρα και μαζι να του κανω κουλουροκρεμα.

θρυματιζεις δυο τρια κουλουρια, ριχνεις χλιαρο νερακι και εχεις νοστιμη σπιτικη κρεμουλα!

Φωτεινουλα πολυ γλυκας στη φωτο!

Ικτερο ε;

Ρε γαμωτο ατυχια...εχει και συννεφια βροχη αυτες τις μερες!Να τον ειχες στο παραθυρο να τον εβλεπε λιγο ηλιος!Παντως ακομα και με συννεφια κρατα τον κανα μισαωρο, 2 φορες τη μερα, με το ποδαρακι εξω ή το χερακι, και για λιγοτερη ωρα το κεφαλακι.

Κι εμενα ειχε οταν βγηκαμε και αυτο τον εσωσε.

Να ειναι καλα ο αντρας μου/να λεμε και τα καλα/, καθε μερα ακουραστα τον ειχε στο παραθυρο, ακομα και με συννεφια.

Συνκουμπαρα!Λατρεια.... μου ρθε η τσικνα απο το ψησιμο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαριαΖ καλυτερα ειστε σημερα;;;

καλη δυναμη στις δουλειες!

Βαλε καλε κι εσυ κανα τικερακι για τα παιδακια σου!

Φωτεινη επισης!

Μαρακι πώς ειναι ο κοντες σημερα;

Ρε παιδια η μυξα πολυ σουξε ετσι;

Μου αρεσει που λεγαμε να μπει ο Απριλιος να φυγουν οι ιωσεις και μας εχει γαμησει κι ο Απριλιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ χρονια πολλα! Με το καλο ο παιδαρος! Φτανει ο καιρος!

Ρε σωσω πακετο εφαγες! μλκ. Εχει και δω κωλοκαιρο. Αστα να πανε. Μπορει να εχουμε και μεις απαγορευτικο......

Ο κοντες ακομη μυξα εχει. Και τωρα που του τραβηξα εβγαλε αιμα γμτ! Τραβηξα δυνατα? Τον τραυματισα? Δε ξερω.... Εβγαλε αρκετο. Αμαν.....

επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι έπαθες βρε Μαράκι;

κοριτσάκια μου είμαι χάλια!!!

έχω πυρετό, πονάει όλο μου το κορμί και ο λαιμός!

και ο Πετρής μου θα δουλεύει κι εγώ θα σχολάσω στις 6...

Χρυσούλα εγώ μένω κέντρο.

έμενα δηλαδή...

κρίμα ρε Σωσώκα...

ρε ντομ, κοιμότανε η Σωσώ...

θέλω κρεβάτι και μασάζ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα μου ευχαριστώ!! Περιμένω τα νέα σου το βράδυ!

Σώκω τι ατυχία είναι αυτή!!! Κρίμα! Ευχομαι να τα καταφέρετε σύντομα να αναπληρώσετε το ταξίδι αυτό!! Δεν μας είπες πως περάσατε στην γιορτή σου?

Μαρκερ κι εσύ ταξιδάκι? Εγώ θα σου πρότεινα ήρεμα να τον "εκβιάζεις' με κάτι που του αρέσει πολύ και να παραμείνεις σταθερή σε αυτό!! Καλή επιτυχία γιατί ξέρω οτι δεν είναι ευκολο! Ειδικά όταν η υπομονή εξαντλείται....και πολύ άσχημο αυτό που του έμαθαν με τα ζουζούνια!!! Καλά έκανες και την είπες με τρόπο ;);)

Ντομμμμμμμμμμμμμμ παιδί μου τι γραφοδιάρροια σε έπιασε! :lol::lol::lol: Κι εγώ έδωσα κουλούρι και τσουρέκι!!! Εχω ξεκινήσει να του δίνω τώρα απο όλα (μας πρόλαβε η γαστρεντερίτιδα) αλλά το ευχαριστιέται!!! Την Μ.Τετάρτη είχαμε πάει σε κάτι γεννέθλια κι έφαγε τα πρώτα του ποπ κορν....δεν μπορώ να σας περιγράψω την χαρά του .... δεν άφηνε κανέναν άλλο να φάει :lol::lol::lol::lol::lol: μέχρι που παρακάλεσα την μαμά να τα κρύψει γιατί θα είχαμε πρόβλημα!!!

Και ναι σήμερα είμαστε λίιιιιιγο καλύτερα!!! Τουλάχιστον τρώει πιο νορμάλ και έχει βρει ξανά την δύναμή του!!! Χθες και προχθές δεν μπορούσε ούτε να περπατήσει!!!

Μαράκι τι έγινε με το παιδί? Ολα εντάξει με το αίμα? Του σταμάτησε?

Νανα τι έπαθες κι εσύ βρε παιδί? Οπως τα λέει η Ντομ είναι...μας τσάκισε ο Απρίλιος !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται καλε

βρε νανα μου ποτε αρρωστησες βρε συ;

περαστικα σου - μακαρι να τη γλυτωσει ο μικρος.

ντομ κι εγω δινω κουλουρακια και τσουρεκακι

πλακα ειχε ο νικος

ειχα αφησει μια γαλακτοφετα κιντερ στο τραπεζι - την ανακαλυψε αλλα δεν του αρεσε χιχι

ακομα τραβατε μυξουλες με το μηχανηματακι;

εγω το εχω σαματησει πολυ καιρο

ολη τηην ωρα ματωναν τα κακομοιρα και λυση εν εβλεπα

καθαριζω 3-4 φορες την ημερα την μυτη με ορο - μιλαμε εαν μαθεις τον τροπο βγαινουν κορδονια με τον ορο - καλυτερα απο το μηχανημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ με το καλο ο παιδαρος - 37 εβδομ θα εισαι;

σου ειπε τιποτα για τα πνευμονάκια; μην την πατησεις σαν την φωτεινη.

μου ειπε ενας βιολογος ξαδερφος του αντρα μου οτι πλεον υπαρχει εξεταση που κανουν για το αν τα πνευμονια ειναι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai apo maw..malakia poy phgame gia kafe..gkriniaza zynexeia στην κοπελα...απορω πως δε με σιχτηρησε..αυπνη και να κυνηγαω το μωρο...το οποιο θα το σκοτωνα..παιδια με την αυπνια βγαινω εκτοε εαυτου πραγματικα..

απαλ εκεινη την ωρα με γυρναει το ματι..

τι να πω!!

θα στρωσουν φανταζομαι τα πραγματα..

εδω εχει τρελο καλοκαιρι..

η μικρη κοιμαται και γω θα πεσω οσο προλαβαινω..

ντον χειμαρρος εισαι μωρη ρουδιανα..αντε με το καλο το νεο μωρο και μπραβο στα πεθερικα..

καλε και εω του δινω τσουρεκακαι ,κουλουρακια..μονο σπιτικα..

και το κορυφαιοι που λεει και η ζ...

εψησα κασεροπιτακια εμποροιου..εφαγε το φυλλο και θα ετρωγε και μενα μετα..

νανα τι λες τωρα ρε;;γιαιτ ετσι;;πανε σε κανενα νοσοκ..ξανα λεω..κυκολοφορει γαστρεντ..

ζζ εδωσες στο παιδι σου τζανκ;;

αποκλειεται@12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιαω..μαλλο ννο νατρας μο θα ερθει 6-7 το απογκαι οχι 10-11 που ητανε..να την εχει να υσηχασω..βεβαια εγω κανονισα ηδη τον απογ καφε..

μαρακι γιατι αιμα ρε;;

φανταζομαι ξερεις πως να σταματας το αιμα...

τελικα παρασκ ερχεται η αδερφη μου απο σαντορινη αν ερθει πλοιο..και δε θα ψαχνουμε και ατομο για να κρσατησει τη μικρη 1μαγια..

ξανα παω κυριακη στη δουλεια..ζητω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ με το αιμα. Δε μου ειχε ξανατυχει. ΜΙα φορα μονο αλλα μιλαμε τιποτα σα κλωστουλα μεσα στη μυξα. Τωρα ητανε πολυ.

Εγω ακομη τραβαω. Βγαινει φουλ πραμα και με τον ορο. Αλλα οταν τραβαω βγαινει και αλλο. Μιλαμε αν τον ζυγισω θα εχει παρει κανα 2 κιλα μονο απο τη μυξα... χαχα Τι να πω η ερμη?

Τωρα ειναι οκ. Σταματησε σχεδον αμεσως. Το αιμα εννοω.

Σημερα χειρετερψε γμτ. Τεσπα. Ειδωμεν.

Σωσω και μενα αν μου λειπει υπνος σκοτωνω ανθρωπο. Σκεψου οταν ημουν λεχωνα τι τσατιλα ειχα... χαχαχα

Αντε να ξεκουραστεις βρε φιλεναδα. Αντε να ερθει και η σιστερ!!! ΜΙα χαρα!!!!!!!!!!!

Ε πλεον σιγουρα μπορουνε να τρωνε τα παντα. Ο δικος μου ακομη δε παιρνει τιποτα στο χερι. Ολα απο τη μαμα στο στομα. Τι κουλουρια τι τσουρεκια τι αρνια τι το ενα τι το αλλο.....

Θα με σκασει.... Μεχρι και αγγιναρες εφαγε τη μ. εβδομαδα με αρακα και τα σχετικα αλλα χοντροαλεσμενο.

ΟΥΤΕ ΨΩΜΙ :shock::shock::shock::shock:

Υπαρχει μωρο που δε τρωει ψωμι? :?:?:?:?:?:?

Τι παιδι ειναι αυτο? :o

Τουλαχιστον τρωει οτι του φτιαξω. Τα παντα. ΜΑ τα παντα ομως. ΠΑλι καλα.

Εμεις κοτοσουπα λογω κρυωματος σημερα οικογενειακως και ο Διονυσης ψαροσουπα. Και ο πατερας μου χαλια. Ε μεχρι το βραδυ θα πεσει και η μαδερ μου... χαχαχα

Βιοχλαπατσα κολλησαμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο κωλοκαιρος κοριτσια

μιλαμε μια ζεστη καιμια κρυο

λιγο θελει

εγω προχθες εβγαλα και επλυνα τα χαλια στο δωματειο μας. και το βραδυ αρχιζει ο κωλοκαιρος

τι να πεις!!

κοριτσια κουρουπιαααααναααα

καθε μερα λιγιοτερα μαλλια

θελω να παω δερματολογο αλλα ολοι ειναι απογευμα ρε γμτ μου

το κωλοικα θα μου κλεισει του χρονου

με πηρε ο κωστηε μου και μου ειπε να μην μαγειρεψω

θελει σουβλακια να φαι

οκ

ακομα καλυτερα για μενα χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι κανε του ενα ζεστο μπανακι σημερα, με κλειστη την πορτα του μπανιου να εχει μπολικους υδρατμους και θα δεις τι καλο που ειναι για τις μυξες.εσυ βεβαια με μαγιο γιατι θα σκασεις :D

ετσι κανει ο αντρας και πιανει.Μας το ειχε πει η παιδιατρος.

Το αιματακι μαλλον μικροτραυματισμος θα ηταν.

Ηρθαν οι γονεις και να αρρωστησουν οι ανθρωποι;κριμα!

Σωσω μη λες για αϋπνια ρε!Σκεφτομαι τι με περιμενει!

σαμπως τα κιλα που ειχα χασει μετα τη γεννα/σας εχω πει που ειχα παρει μονο 600γρ στο Βασιλη/

πώς τα ξαναπηρα;απο την αϋπνια και την κουραση ετρωγα ο,τι υπηρχε για να αντεχω...

κι αν ειχα γλυκά στάνιαρα περισσοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαριαΖ εχεις το ιδιο αβαταρ με μια αλλη κοπελα, την τιτινα* και στην αρχη σαστισα που διαβαζα το θεμα της.

Μα τι πινακας ειναι αυτος;Νομιζα οτι τον ειχες ζωγραφισει...βλακειες θυμαμαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα,χριστος ανεστη,με υγεια για μας κ τις οικογενειες μας!!!

χαθηκα κοριτσακια μου γτ εχω παλι τη μικρη αρρωστη απο το μ.σαββατο το βραδυ..

με μπουκωμα κ βηχαλακι αλλα ακομα κραταμε γερα!!!

μας εκανε κ ενα τρελο χουνερι χτες βραδυ.

για 3 ωρες εκλαιγε με λυγμους...ουρλιαζε..

εκλεισε τελικα ο λαιμος της..

γτ δεν ηθελε απλα να πεσει για υπνο!!!

της καναμε τα παντα...

μολις την εφερνα στο σαλονι σαν να μην ετρεχε τπτ.

ηθελε να δει τηλεοραση κ εβαλε στο χερι του μπαμπα της

το χειριστηριο του play station για να παιξει!!!

την ξαναπηγαινα στο κρεβατι κ παλι ουρλιαχτα..

το κρεβατι μας ουτε να το δει..

τι νανουρισματα δοκιμασα.

τι διπλα της εμεινα.

μεχρι κ στην κουνια της μπηκα!!!!!!

τελικα κοιμηθηκε στις 2.30..

φυσικα ολο το βραδυ εβηχε καθε 2 λεπτα κ δεν κοιμηθηκα καθολου.

κ ο λαιμος ειναι τελειως κλειστος...

τεσπα αντε να δουμε!!!

τωρα την εβαλα για υπνο.

πηγα να την τσεκαρω κ μυρισα οτι ειχε κανει κακα.

την αλλαξα οσο πιο αθορυβα κ ησυχα μπορουσα αλλα φυσικα ξεσηκωθηκε.

επρεπε να την αφησω ετσι!!!

κοιμηθηκε 10 ολοκληρα λεπτα για μεσημερι.

κ τωρα φωναζει!!!!

αχ παω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυψούλα, έχει τύχει να τον αφήσω χασμένο για να κοιμηθεί.

δεν είχαμε και ποτέ πρβλήματα συγκάματος...

Σωσώκα, έτσι είναι και ο άνδρας μου μετά από νυχτέρια και ας κοιμάται και 7- 8 ώρες...

κοριτσάκια μου είμαι χάλια!!!!!!!!

τα μάτια δεν ανοίγουν!!!!!!!!!

και το καλύτερο;

μπήκε ο διευθυντής στο γραφείο και με είδε να ξαπλώνω στην καρέκλα...

και δε με είπε να φύγω...

πώς θα οδηγήσω να πάω σπίτι;

ευτυχώς θα έρθει η πεθερά να περιποιηθεί το μωρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιος διευθ ρε νανα....ελεος...

καλα εδω αμα ησουν θα σε ειχαν απολυαει..ακουσε εκει τασ ποδια πανω.

ελα ρε καλυψω...

τα επαμε και στο τηλ..

οτι θελει σας κανει ρε φιλεναδα..βαλε ποστα...

μη χασεις το παιχνιδι..

τουλαχιδτον ειναι ασπρες οι μυξες;;

καλε πολυ κοσμο ξερω που θα φαει ντιλιβερι σημερα..

εγω μακαρονια με κοτοσνιτσελ..

και μερικα γλυκακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα περαστικα ρε συ!

Αν δεν μπορεις να οδηγησεις παρε ταξι, μην κολλας!

Προσπαθησε να ξεκουραστεις στο σπιτι και ζητα αδεια για αυριο, μην τυχον και πας, δε θα παθουν τιποτα.

Αν σου κανουν τους δυσκολους, πες πως ειναι ιωση, που μπορει και να ειναι δηλ, και θα χεστουν μην τους κολλησεις.

Καλυψω αρχισε παλι τα χουνερια ο πουτανος;;;πότε τα χασε θα μου πεις.

Κι εμενα οταν δε του αρεσει κατι στην τηλεοραση μου δινει το κοντρολ για να αλλαξω καναλι.

Μου το θυμισες με το πλειστεισον;

Ρε παιδια σας κοροϊδευουν κι εσας οταν βηχετε;εσεις ή οποιοσδηποτε;

εμενα κοντευει να κλεισει τη φωνη του απο την κοροϊδια!

Κι εχει μουρλαθει να τιναζει πανακια, πετσετες, πιτζαμες, σεντονια, ο,τι βρει.Τη μιση μερα τιναζει!

Λεει ο πεθερος μου οταν ημασταν πανω, ΄΄μυγα δε θα του κολλησει ποτέ αυτου του παιδιου!΄΄

Ετσι ρωταω για να ξερω αν ταιριαζουν τα χομπι των οκτωβριανων μωρων μας.

Καλα μιλαμε με τις πανες βρακακια σωθηκα!Η κατασταση ειναι εκτος ελεγχου πλεον.

Με το σκατο στον κωλο τον κυνηγαω καθε φορα, ποσο μαλλον να τον αλλαζα απο τσισα μονο.

Δοκιμασα και τις παμπερς που μου ειπατε και ειδα οτι οι τουζουρ ειναι πιο ανθεκτικες στα τραβηγματα του Βασιλη απο τις παμπερς.Ναι..ναι..λυσσαει και για να βαλει απλως τα ποδια του στην πανα! :?

Μαρκερ τι φαγανε σημερα;

Αληθεια Σωσω Κυριακη του Πασχα τορτελινια φαγατε;τι ειπε ο Λευτερης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαριαΖ εχεις το ιδιο αβαταρ με μια αλλη κοπελα, την τιτινα* και στην αρχη σαστισα που διαβαζα το θεμα της.

Μα τι πινακας ειναι αυτος;Νομιζα οτι τον ειχες ζωγραφισει...βλακειες θυμαμαι;

:lol::lol::lol: Eνα σημάδι οτι πρέπει να αλλάξω αβαταρ!!! Οχι βρε δεν τον έχω ζωγραφίσει κάπου στο ιντερνετ βρήκα την εικόνα και μου άρεσε απλά το έκοψα λίγο γιατί ειχε κι άλλα παραδίπλα !!!

Πάω να δω τι αβαταρ θα βάλω τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eipa kai γω τοσο διασγμο το αβαταρ της ζζ;;;και ειναι και δικο της.;;;;

ναι καλε..τορτελινια φαγαμε..

1 χαρα...

δεν με κοροιδευει εμενα οτνα βηχω γιατι δε βηχω..

παντως εμενα φανταζομαι και τα δικα σας επαναλαμβανει οτι λες..

την καταληξη..\

απανταει που ειναι ο μπαμπας;;

δουλεια..

και μερικα τετοια στερεοτυπα!!

χαρα στο κουραγιο σου ντομ...με 2 σε λιγο..πραγματικα σας βγαζω το καπελο με τοσο κοντα ηλικιες..

καλε οσπρεις εχω να κανω καιρο στο παιδι..

εμενα τηλεοραση δε βλεπει..ανοιγει αργα βεβαια..κατα τισ 9..

εμεις ακουμε μπειμπι ρεντιο ολη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μαλλον περονοσπορος επεσε..

χαλια χαλια χαλια...με επιασε μια απιστευτη διαρροια μεσα σε μαθημα..τα παρατησα συξυλα ετρεξα σπιτι--ευτυχως μενω στην επομενη γωνια !!!τρελος πονος...διπλωσα στα δυο..ακυρωσα μαθηματα --ο αντρας πηγε φαρμακειο και ειμαι μεσα εξω τουαλετα..

το μονο που με νοιαζει ειναι να μην εχει κολλησει ο μικρος..θα κοιμηθει στη μαμα μου σημερα..

Νανα να ελεγα οτι ειναι και ιδιωτικος τομεας..αλλα μαλλον το κυπριακο δημοσιο κανει φιλοτιμες προσπαθειες να αποδειξει οτι δουλευει ρολοι..

Ντομ πως περασε ο καιρος και ετοιμαζεσαι...μπραβο στο σοι του αντρα σου..εισαι τυχερη..εγω παλι καμια σχεση.. :evil::evil::evil: ειδες τα καλα της επαρχιας??

Μαρακι ουτε εμενα τρωει ψωμι..περιεργο εε???αλλα τσακιζει φρυγανιες με λιναροσπορο(Ντομ) :lol::lol:

Μαρια κατι τετοια μου τη σπανε αλλα η καλυτερη μου ειναι οταν κοβεται το γελακι :twisted:

Καλυψω υπομονη ..τιποτα αλλο..θα ηρεμησουν μετα ;);)

Σωσω μλκ με το ταξιδι αλλα πολυ καλο που θα ερθει η αδερφη σου..

Μυξα και εγω δεν τραβαω πλεον εδω και καιρο..ορο ομως του βαζω ακομα και αν δεν εχει καταρροη για να καθαριζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...