Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

καλημέρα!

Βαγκάκι σε πεθυμήσαμε ρε!!!

τι να σου πω... κι ο δικός μου το είχε αυτό.

πιστεύω θα του περάσει.

κι εγώ τα είχα δοκιμάσει όλα...

ήταν το σκ της αφαγίας;

κι ο δικός μου δεν έτρωγε...

βασικά δε θέλει τίποτα σε κρεμώδη μορφή.

επειδή στα κανονικά φαγητά τρώει πολύ λίγη ποσότητα, φοβάμαι μήπως δε χορταίνει...

μάρκερ, είναι και ίδια ώρα;

αν οι σχέσεις με νονά είναι καλές, εκεί να πας και πας στο γλέντι του αδερφού σου.

όπως είπε και η Τζουλ!

σήμερα ο Πέτρος θα κρατήσει το μωρό.

εγώ θα σχολάσω πιο νωρίς για να προλάβει να πάει στη δουλειά...

εν τω μεταξύ, δεν ήταν καλά...

έχει κομάρες και ίδρωνε συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρες !!!

Εμείς εδώ πολύ σκατό (συγνώμη κι όλας) δεν έχω άλλα ρούχα να του φορέσω.....τα λέρωσε όλα εχθές!!! Πακετ.....!!!

Μαρκερ χωρίς ανάσταση? Γιατί δεν φάγανε τα μικρά? Κρίμα

Τζουλ αφαγία κι εσείς? τι πάθανε τα παιδιά μας?

Μαρκερ εγώ για το γάμο θα πήγαινα να δω το μυστήριο στην αδερφή μου κι αν είχαν τραπέζι στης νονάς θα πήγαινα στο τραπέζι!!! Οποιος θέλει να παρεξηγηθεί ας παρεξηγηθεί!!!

Βαγκκκκκκκκκκκ που είσαι εσύ? Χρόνια πολλά κι ο δικός μου βαράει και είμαστε όλοι σε θέση άμυνας !!! Ούτε κι εγώ ξέρω τι να κάνω για να του το κόψω αλλά να μην του κόψω τον "τσαμπουκά" (κατά τον άντρα μου πρέπει να καθίσουμε να τις τρώμε και να μην τον μαλώνουμε για να μην γίνει "χέστης" :evil: )

Σωκω εμείς είμαστε 12,200 (πριν την γαστρεντεριτιδα) αλλά θα πάμε γιατρό αυτό το μήνα και θα έχω νεότερα

Νανα κι ο δικός σου αφαγία? Τι έγινε βρε κορίτσια?

Καλημέρες ..... πάω να ανοίξω διακριτικά κανένα παράθυρο γιατί το σπίτι μυρίζει σαν βόθρος!!!

Θα μαγειρέψω μακαρονάδα με σάλτσα (οχι άλλο κρέας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

βαγκ μου -χριστος ανεστη

ελα ρε συ - τοσο ξυλο;

εγω θα ελεγα να μην τον μαλωνεις

να του λες κακο ηρεμα και να τον απασχολεις με κατι

να μου πεις δεν γινεται αυτο ολη την ωρα αλλα ξερω γω

εμας παλι ο Στελιος εχει αρχισει το τροπαρι ουρλιαζω μεχρι να γινει το δικο μου

αλλα δεν του περναει - ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΤΟΥ ΛΕΩ :lol:

τον πιανω μετα απο λιγο με το καλο και σταματαει

βεβαια ξεφευγ ω και του ριχνω καμια στο πωπω οταν ειναι τελειως καθικακι

αλλα εω παρατηρησει οτι ειροτερα τα κανω - πισμωνει και χτυπιεται σαν κατσικι

ρε συ νανα γελασα

επεξηγω:

την ιδια μερα και ιδια ωρα εμεις στο Ιλιον παντρευουμε (γινομαστε κουμπαροι) ενα ζευγαρι και στο Λαγονησι παντρευεται ο γιος του νονου της συνηφαδας μου (η οποια μας εχει βαφτισει και το Στελιο μαζι με τον κουνιαδο μου) και με περνει τηλ και μου λεει οτι θα πανε στον ασχετο γαμο του γιου της νονας

δεν με πειιραξε αυτο αλλα ενω μου ειχε πει οτι θα ερθει προεκυψε αλλη φαση και με πειραξε ο τροπος και ο λογος που το κανει.

εξηγω παλι

εθες γιορταζε η ανηψια μου και ειχαν πει οτι δεν θα κανουν γιορτη γιατι ειναι Δευτειρα - ενι γουει

πηραμε να πουμε χρονια πολλα και μας ειπαν οτι θα την κανουν το Σαββατο και τους ειπαμε οτι δεν μπορουμε να παμε γιατι εχουμε βαφτιση Κυριακη πρωι στην Πατρα και αναγκαστικα θα παμε απο Σαββατο γιατι ειναι και στου διαουλου τη μανα η εκκλησια - δεν ξερω να πω

και τους ειπαμε οτι δεν κατσουμε στο τραπεζι μετα την βαφτιση και θα παμε την Κυριακη το απογευμα σε αυτους

και τσαντιστηκε στο τηλ γιατι λεει ουτε ο αδερφος θα ειναι - ουτε ο αλλος μου ο κουνιαδος ουτε εμεις - οποτε γιατι να την κανει να ειναι μονοι τους

και της λεω κανε την κυριακη ή παρασκευη που θα ειμαστε ολοι

εκει μου λεει καλα καλα και εμειςνε εκει η κουβεντα

και μετα απο 10 λεπτα με περνει τηλ και μου λεει οτι δεν θα ερθουν στο γαμο

δεν ξερω τι να πω - σας φαινεται τυχαιο;

ή εγω ειμαι πολυ καχυποπτη και κακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12,200;;;;;;;;;;;;;;;

ζζζζζζζζζζζζζζζ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ο νικος με το ζορι παταει τα 10 και ο Στελιος τα 11

καλα ειναι δεν λεω αλλα πολυ ζορι ρε γμτ μου

η πεθερα εφαγε φρικη - δεν ξερω μας βγηκε η κουραση και δεν μπορουσαμε να ανοιξουμε ματι - μας ελεγε οτι σκαγανε βαγκαλικα -κριτιδες κλπ και εμεις δεν ειχαμε ακουσει τιποτα

κοτοσουπα ειχε φτιαξει και την εκανε κοτοσαλατα μετα :o

την αλλη μερα περιμεναμε οτι θα ερχοαν οι δικοι μου και τα κουνιαδια μου και τελικα δεν ηρθε κανεις και ειχαν ψησει 1 αρνι ολοκληρο και 1 κοκορετσι και τελικα εφαγε μονο η πεθερα μου γιατι ολοι οι αλλοι δεν τρωμε αρνι

μιλαμε το Πασχα της συμφορας

μονο τα παιδια το ευχαριστηθηκαν -παιξανε με την ψυχη τους τα μαναρια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ μου, με όλο το συμπάθειο... θεωρώ ότι ο γάμος της νονάς είναι πιο σημαντικός.

με την προϋπόθεση ότι είναι καλές οι σχέσεις τους.

εσείς θα γίνετε κουμπάροι σε κάποιο ζευγάρι, που φαντάζομαι, ότι γι’ αυτούς δε σημαίνει κάτι.

απλά θα καμαρώνανε την κουμπάρα.

ενώ ο γιος της νονάς είναι σαν αδελφός...

βέβαια, αν το έκανε από αντίδραση για το συμβάν που μας είπες... έχεις δίκιο...

ζζζ σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σωτήριο το στεγνωτήριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε νανα μπιο συμπαθειο γι αυτο ρωταω

εγω με τη νονα μου καμια σχεση - οποτε και τα παιδια της εαν παντρευτουν δεν θα ενοιαζε και καθολου

οπως αντιστοιχως και αυτη - δεν εχουμε καθολου επαφη

ειχα κανει μια προσπαθεια πριν καιρο αλλα δεν απεδωσε -οποτε δεν την γνωριζω την σχεση αυτη

την σχεση τους ιδιαιτερα δεν την ξερω

δεν τον εχω δει και ποτε τον γιο της νονας της νονας -ουτε την νονα - ουτε σε γιορτες -ουτε πουθενα

ξερω οτι μιλανε

τωρα τα να πω

πραγματικα δεν με πειραζει που δεν θα ερθουν - σιγα το πραγμα

αλλα η στιγμη με παρεξενεψε

ασχετο

καλα βρε νανα και ο δικος σου αφαγιες;

ελπιζω να μην ειναι τιποτα και να ειναι περαστικο

εχω ενα βουνο σιδερο

και ενα βουνο δουλειες

κατι θα αφησω δεν γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω να δείρω τον άντρα μου!!!

μου είχε πει ότι θα πάρει άδεια τον Ιούλιο.

το είπα στη φίλη μου και κανόνισε το γάμο της στις 2 Ιουλίου.

το νωρίτερο που μπορούμε να πάμε Ελλάδα είναι 1 Ιουλίου και φτάνουμε αργά το βράδυ...

το είπα στη φίλη και δεν της πολυάρεσε... και με το δίκιο της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!τον μικρο δεν τον πηραμε.ετοιμαστηκαμε σημερα να παμε να τον παρουμε και μας ειπαν οτι δεν τον περνουμε γιατι ανεβασε ικτερο.εχθες ειχε 15,5 και σημερα 16,5.τον κανανε εξεταση για να δουν αν ειναι κατι παθολογικο αλλα ευτυχως δεν ειναι,τωρα περιμενουμε εξεταση για να δουμε αν ανεβενει και να δουμε αν ειναι ο φυσιολογικος ικτερος που ανεβαζουν ολα τα μωρα η αν οφειλεται απο καπου αλλου.γυρισαμε σπιτι και δεν ειμαι κ στα καλητερα μου.πως κ πως περιμενα αυτη την ημερα για να βγει.πηγα τον ειδα και τα ματακια του μεσα ειναι λιγο κιτρινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε νιου...μη μασας...

εμενα το παιδι ειναι στη διλη μου...

τι να κανω..και ετσι πως καθομουνα και στεφτομουνα λεω..

αυριο και μεχρι το σαββ καθομαι...

μηπως ναπαω σαντορινη;;

το πα στον αντρα μου αλλα δεν απαντησε ακομα..

ειχαμε παιδιατρο...

το ακυρωσα για την αλλη βδομαδα..της ειπα να παει να δει τα αυτια της και ειπε οχι..πρεπει να παω 1 οδοντιατρο..θα φωναξω κοπελα να ερθει το απογ..

καινα δεις που στο τελος δε θα παμε..το κακο ειναι οτι ειμαι νυχτα και παλι αυπνη θα παω..δεν εχει το γρηγορο αλαλ εχει το αργο..

δε ξερω τελικααν θαπαμε..

η κοτοσουπα εγινε κοτοσαλατα;;ημαρτον!!!!

η πεθερασαςκρατησε μουτρα;;

νανα οντως μαλακαι με το γσμο..

να φυγεις εσυ νωριτερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new μου.

ολα καλα θα πανε με τον μπομπιρακο σου.

με το καλο θα ερθει συνπομα στο σπιτακι σας

οχι σωσω δεν κρατησε μουτρας εχαμε πει

μα δεν μας ξυπνησαν κιολας -ενω τους πριν την ανασταση να μας ξυπνηγαν

απο οτι καταλαβα και αυτους τους πηρε ο υπνος χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα!!!

Φωτεινη μου ολα καλα θα πανε με τον μικρο σας!!!

μην αγχωνεσαι!!!!πολλα παιδακια ανεβαζουν ικτερο...με το καλο να τον δεχτειτε στο σπιτι σας!!!!

Βαγκ σε πεθυμησαμε!!!

Νανα οκ θα πατε με την ψυχη στο στομα...

Μαρια ασε την πεθερα να λεει...

εγω φροντιστηριο απο τις 12 και τελειωνω 8..ψιλοβαριεμαι αλλα εχω βαλει καλα μαθηματα σημερα για να μη μου κακοφανει!!!

;);)

ευτυχως εχει αρχισει και στρωνει ο υπνος του μικρου..10-7 σερι...για να δουμε!!!οχι τιποτα αλλα αλλα καλοκαιριαζει και δεν αντεχω το ξυπνημα στις 6..παντως διαβαζω και τις αφαγιες και συμπεραινω οτι ολα τα παιδια καποιες φασεις τις περνανε ..αλλα με το φαγητο αλλα με τον υπνο..ο δικος μου παντως, που ειναι φαγανος ,κουλουρια τσουρεκια και τετοια ουτε να τα δει..γενικα ο,τιδηποτε γλυκο!!!

μια και λετε για γαμους..εμεις εχουμε 3 μεσα στο καλοκαιρι και βαφτισια απο τις 21 Μαιου καθε Κυριακη για ενα μηνα..και ολα κοριτσια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινή μου!

εύχομαι να πάνε όλα καλά και να πάρετε το παιδάκι σας σπίτι το συντομότερο δυνατό!

η κουνιάδα μου έιχε τα διδυμάκαι για ένα μήνα σε θερμοκυτίδα και μπορώ να καταλάβω την αγωνία σου!!!

έκλεισα εισιτήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1-16 Ιουλίου!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελλαδάρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σου 'ρχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η cyprus είναι πολύ κλεψιά!

ήθελε να μου χρεώσει 36 ευρώ επιπλέον!!!

τα έκλεισα από το πάμε διακοπές και μου χρέωσε μόνο 9 ευρώ επιπλέον.

δυστυχώς, τελευταία στιγμή θα πάω στο γάμο... αλλά, τουλάχιστον, θα είμαι κοντά της στη γαμοβάφτισή της!

θα είμαι και στο γλέντι της προηγούμενης, απλά δε θα μπορέσω να φτιάξω καλούδια!

θα της φτιάξω κανένα γλυκάκι μόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα

ωραια νανα μου!!!!θα ερθεις και αθηνα;

δεν πειραζει που θα πας τελευταια στιγμη, σημασια εχει που θα εισαι εκει κοντα της..

φωτεινη μου κανε υπομονη με τον μικρουλη ολα θα πανε καλα,και συντομα θα τον εχεις στην αγκαλια σου...

εμεις χτες πηγαμε βολτα στην αδερφη μου,καλα περασαμε υσηχα..σημερα μεσα ηταν χαλια ο καιρος,τωρα βρεχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα μια ωρα ολοκληρο κατεβατο και δε το πηρε! Τα νευραααα μου! Τη γλιτωσατε απο τη παρλα μου ομως! χαχαχα

Καταρχας Σωσωκαρα μου, Χρονια Πολλα τρελή αγάπη! Να σε χαιρομαστε! Να εχεις οτι επιθυμεις!!!!!!!! ΠΑντα υγεια και χαρα!

Και φυσικα στη πολυτεκνη μανουλα!!!! Μαρκατ πολλα πολλα φιλια!!!!!! Χρονια πολλα και παντα χαρες να εχετε! Ελπιζω να μπεις καποια στιγμη και να μας πεις νεα σου!

Εγραφα πριν στο αλλο ποστ (γκρρρρ) οτι ξεπατωθηκα αλλα ωραια τα περασαμε! Ειχα κανει και του πουλιου το γαλα! Συν κατσικι και κοκορετσι..... Και στο τελος μιλφειγ με φραουλες! Μιλαμε με αποθεωσανε χαχα(κοψε κατι μωρη ψωναρα..!)

Το θεμα ειναι οτι τη κυριακη με το που ξυπναει ο μικρος βλεπω νααααα κατι μακαρονια(μυξες)! Οχι ρε φουστη λεω! Ητανε αναγκη σημερα?

Χωρις καμια ενδειξη τη προηγουμενη.... Ετσι μπαμ. Μεχρι το βραδυ μιλαμε μαζευαμε με το κιλο τις μυξες. Τη νυχτα φυσικα δε κοιμηθηκε και εγω τα επαιξα. Κουραση απο το τραπεζι και τις προηγουμενες μερες και το βραδυ μου βγηκε απο τα αυτια. Αφου λεω σε μια φαση μεσα στη κουραση μου θελω και 2ο τρομαρα μου......

Χθες χαλια. Σημερα πολυ καλυτερα. Μαλλον στο ποδι περασε καμια ιωσουλα. Εκανε και μερικες διαρροιες και δεκατακια. Σημερα ο ανδρεας χαλια(ανδρες ξερετε τωρα......) και εγω λιγο πονολαιμο αλλα τη παλευω. Αδιαθετησα κιολας σημερα για να μη ξεχνιομαστε... χαχα

Η νονα μας πηρε... Παιχνιδια,ρουχα μπενετον,σταρακια και φυσικα λαμπαδα. Τη τιναξε τη μπανκα η νονα. ντε και του χρονου... χαχαα

ΚΑι τωρα στα δικα σας.

Φωτεινη ευχομαι να παρεις αγκαλιτσα και να πατε σπιτακι σας το αντρακι σου συντομα καλη μου! Σου στελνω πολλα φιλια!

Μαρ αυτα με τους γαμους τα κουνιαδια και τα σχετικα ποτε δε τα καταλαβα. ΜΟυ τη σπανε κατι τετοια.

Νανα τελεια νεα!!!!!!! Με το καλο να ερθετε στα μερη μας!

Βαγκ να μπαινεις πιο συχνα βρε τρελη!

Ζζζζζζζζζζζζζζζ περαστικα βρε αγαπη! Πακετοοο!

Τζουλ βγαλε τα μαυρα και τα γκρι καλο μου.Δε ζειτε σε κανενα βουνο στα γκραβαρα. Αυτα ειναι οπως νιωθεις αλλωστε.

Γιατι εχεις γκρινια?

Για τις αφαγιες που λεγατε. Και μεις τιποτα αυτες τις μερες. Αλλα λογικοτατο. Με τετοια μυξα...

ΚΑι μεις απο γαμους και βαπτισεις χαμος παλι φετος!

Αυτα τα λιγα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κακι απο μενα....

εδω ψιλο βρεχει..τελικα καλωςεχοντων των πραγματψων θα φθγουμε αυριο καπακι μετα τη νυχυα..

ακυρωσα παιδιατρο...πηγα οδοντιατρο..\

κανεις δε σχολιασε για το ταξιδι,ε;;

ζηλιαρες!!! :lol::lol:

καλα ειναι και τα γκρι..γενικοτερα φορας χρωματα τρελα;;

νανα αντε με το καλο!!

εμας οι μυξες μας..φακ..παλι κιτρινιζουν..

θα παρω και 1 αντιβιωση μαζι μου..

και τα βιβλιαρια της..ποτε δε ξερεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια στιγμη να καταλαβω...

Τζουλ γιατι μαυρα;;; :(

Φωτεινη ποτε γεννησες και που τον μπεμπεκο σου;;; με το καλο να τον υποδεχθειτε σπιτι σας!!!

περαστηκα σε ολες παντως... ειναι βρωμοκαιρος παντως, πως να μην την αρπαξεις...

ο αντρας μου βηχει 3 βδομαδες. ο Σπυρος καμια 10ρια μερες, η Μαριανα λιγοτερο και φυσικα κολησε και η κοπελα που κραταει τα μωρα. εγω μονο τη γλυτωσα.

Νανα με το καλο να ερθεις στην πατριδα!!!!! αρχες Ιουλιου μπορει να ειμαστε και εμεις στον Αγιο Αθανασιο, το χωριο του αντρα μου.....

;) λεςςςςςς...;;;;;!!!!!!! δεν το συζηταω για να μην το γρουσουζεψω!!!!!

Σωσω καλο ταξιδι!!!! αρα σε γμτ παλι μυξες;;;;;;;;;

ματσ μουτσ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλασικα ρε βαγκ...μυξες..τι να πω..το παλευαμε με εισπνεομενα και αεριους αλλα ...δεν την βλεπω τη δουλεια..αλλα μολις τελειωσει το κουτι θα παμε ομοιοπαθητικο παιδια..τελος...

να παμε να δουμε τι θα μας πει..

ο σπυρος παλι επιτιθεται;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bagk χασαμε τον πε8ερο

σωσω τωρα ειχα αρχισει να κουραζομαι με τα μαυρα , ειμαι πολυ του γκρι , του άσπρου κ του μπεζ

μεχρι περυσι ηταν όλα μου τα ρουχα μαυρα κ γκρι :roll: με βαρε8ηκα ...

καλε μαρακι89 που να εγραφες κ κατεβατο ... :lol::lol:

Νανα 8α μας τιμησεις με την παρουσία σου δηλαδη ??? :o:idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Τζουλάκι μου, βόρεια θα πάω!

Βαγκάκι;;;;;;;;;;;;;;

λες;;;;;;;;;;;;;

θα σου στείλω το κινητό μου να το έχεις.

σου ’ρχομαι και στον Άγιο αν θέλεις!!!

χαχαχα!!!

Μαράκι μου, πολύ καλό ακούγεται αυτό με το μιλφέιγ με τις φράουλες!!!

Σωσώκα, καλό ταξίδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!

Νανα με το καλό να έρθεις!!!

Χρόνια πολλά και στην άλλη Γεωργία μας!

New με το καλό να πάρετε το μικρούλι σπίτι!!!

Καλημερούδια σε όλες!!! Εμείς πάμε καλύτερα λίγο (τουλάχιστον απο εχθές το βράδυ δεν έχει κάνει ούτε διάρροια ούτε εμετό!) Η μεγάλη βήχει σαν νταλικέρης ...... τι θα κάνω πια με αυτές τις αρρώστιες...κάθε εβδομάδα και κάτι άλλο!!!

Ουφ τα λέμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ξανα στους ρυθμους μας..

Σωσω καλα να περασετε!!!!πραγματικα ζηλευω..θελω και εγω ταξιδι!!! :lol::lol:

Νανα οχι μονο καλα που θα ειστε στο γαμο της φιλης σου αλλα που θα κατσετε και αρκετες μερες..να χαρεις τους δικους σου...Ρε Νανα εχω ξεχασει αν σου πω οτι απεναντι απο το πατρικο μου μενει μια κυρια απο τη Δραμα παντρεμενη πολλα χρονια εδω...θα ρωτησω το πατρικο της το μεσημερι που θα δω την κορη στο μαθημα και θα σου πω..

Μαρακι χαλαλι η κουραση αφου τα περασατε τελεια..

Τζουλια ελα να μοιραστουμε τη γκρινια...

ΖΖΖ περαστκα ολα!!

εμεις τα ιδια...ολα καλα...μαθημα εχω 1-8..εχω νευρα θα σας πω το βραδυ... :evil::evil:

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα απο τη δουλεια,πηρα το μωρο και ττη τσαντα..μπηκαμε πλοιο φτασαμε στα μισα και γυρισαμε λογω κακοκαιριας..καλο,ε;; :P:P:lol::lol::lol::lol:

τρελη ξενερα..ποιος σκατα μας φτυνει στα ταξιδια μου λετε;;\

παω για καφε γιατι δεν εχω κοιμηθει λεπτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...