Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτωβριανη Μωροεπανασταση 2009 παπουτσι Νο23


Recommended Posts

που εισαι δουλεια ?

ρε χαλασε ο καιρος ετοιμη να βαλω καλοριφερ ειμαι!

η Αγγελικη την κουνιαδα μου που την λενε Κατερινα την φωναζει ...Κακαιιιιινααα!!!!!!!!!!!!!!

:lol: την βαζουμε ολοι μερα να το λεει κ ριχνουμε πολυ γελιο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα κακαινα;;;;;χαχαχα....

οχι καλε..σχολασα...αυριο και μεθαυριο ρεπο...καλε δε μας διαβασες;;;

και εδω εχει ψυχρα αλλ οχι για καλοριφερ..ασε που δεν αναβουν...

κατι θελει γκρεμισμα αλλα δε καταλαβα τι ακριβω.ς..

απλα θα γινει το καλοκαιρι λεει ο ιδιοκτητης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα με υγεία κι ευτυχία!!!

Ξεκίνησα απο εχθές αυτό το μνμ με σκοπό να γράψω σε όλες αλλά τζίφος!!! Παρεμβολές απο σύζηξ!!!

Μακαρόνια με κιμά για σήμερα!!!

Καλημέρες σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Μαράκι ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

απ’ ότι κατάλαβα θέλει να τρώει βιταμίνη d για να καταφέρουν να βγουν και τα δόντια μας...

οκ... αύριο θα έχει σολομό το μενού!!!

χαχαχα!!!

Αλέκα, από τώρα ξεκίνησε η μικρή;

χαχαχα!!!

ρε κορίτσια... αργώ να κοιμηθώ...

έχω άγχος τον τελευταίο καιρό...

πιο πολύ με τη δουλειά.

μας είπανε ότι σε ένα μήνα θα φέρουν 5 μόνιμους υπαλλήλους και θα σταματήσουν 5 έκτακτους.

τους τελευταίους από τον κατάλογο.

δεν κινδυνεύω, αλλά είπανε ότι σε λίγο καιρό θα πάρουν κι άλλους μόνιμους και μάλλον κινδυνεύω.

μας πιέζουν και με τη δουλειά...

οι προϊσταμένοι μας τρώνε τα μουστάκια τουε και περιμένουν πότε θα κάνουμε λάθος το κόμμα για να κατηγορήσει ο ένας τον άλλο...

είναι κουραστικό αυτό...

τέσπα...

καλή μας μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Μπηκα να πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο ΛΥΔΙΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!

Πολύχρονη Σοφη μου...

Να τη χαιρεσαι και να ναι πάντα γερη και τυχερη...

Χρονια πολλά και στην Καλυψωωωωω..

Ωραια τα 31!!

Να χαιρεσαι την κορακλα σου!

Φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Σόφη μου να χαίρεσαι τη Λυδία σου!!!

να είναι γερή και δυνατή και πάντα να την καμαρώνεις!!

και σε σένα Καλυψούλα Χρόνια Πολλά για χθες να τα εκατοστήσεις!

κόρες απο Αρτα είμαι, αλλά μακάρι να έμενα στα Γιάννενα χαχα

μου αρέσει πολύ αυτή η πόλη

σήμερα ηταν να πάω στο νοσοκομείο να κόψουν τα ράμματα του Παύλου, αλλά το ανέβαλλα για αύριο που θα είναι η κουνιάδα μου πάνω..δεν μπορώ να περιμένω με το παιδί και με ενα σωρό αρρώστους..

Αλέκα πολύ χαρηκα για το παιδάκι!

να' ναι πάντα καλά η ψυχούλα!

και γω Μαρία μακαρόνια με κιμά σήμερα και μοσχαρίσια μπριζόλα για τον σύζυγο που σιχαίνεται τα μακαρόνια

περιμένω την πεθερά να κρατήσει τ' αγόρια για να πάω να πάρω τα κορίτσια απο το σχολείο..πάλι θα ουρλιάξει ο μικρός..δεν του έχει κάτσει καλά αυτή η γυναίκα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στη Λυδία και στην Καλυψώ!!!!

Χάρηκα πολύ για το παιδάκι Αλέκα!

Μάρκερ εμείς απογραφήκαμε τηλεφωνικώς, στις 11 η ώρα το βράδυ.

Μάρκατ θα του αφήσει σημαδάκι του Παύλου; Ελπίζω όχι.

Με την νταντά αφήστε τα....κάναμε κάτι πήραμε κάποια πράγματα πίσω αλλά τα περισσότερα τα είχε σκοτώσει. Το μόνο που σκέφτομαι είναι να μην μου είχε πειράξει τα παιδιά. Τώρα τα κρατάνε οι γονείς μου και ο Αντώνης όσο είναι σπίτι. 30 Ιουνίου κλέινουν και τα σχολεία και έχω διακοπές. Ψάχνουμε για παιδικό θα δούμε μέχρι τα Χριστούγεννα....

Έχω πάθει σοκ εντωμεταξύ. Τα παντελόνια των μωρών έχουν γίνει βερμούδες.

Τους μετρήσαμε χθες στο γιατρό, βάρος με τίποτα δεν κάθονταν, ο Φίλ. 92 πόντους και ο Χριστ. ...96 :shock: . Ρε κορίτσια τί ανάπτυξη είναι αυτή; Θα πρέπει να ανησυχώ; Αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι 96 βρε Φρόσω;

νομίζω ότι κάπου εκεί είναι τα δίδυμα που είναι τεσσάρων!!!

χαχαχα!!!

ο γιατρός τι λέει;

Σοφάκι μου, να χαίρεσαι το Λυδιάκι σου!!!

να μεγαλώνει γεμάτη υγεία και να ομορφαίνει όλο και περισσότερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

εκανα γενικη μαζι με τη μανα μου για αυριο

γιορταζει ο αντρουλης μου

χρονια πολλα και στη Λυδια μας σημερα- δεν το θυμουν ευτυχως που μας το θυμισες

θα φτιαξω γλυκο σημερα τσιζκεικ και τρουφακια αμυγδαλου και θα παρω και κατι σοκολατενιο για οσους δεν τρωνε το τσιζ

ελα ρε φροσω γιατι να ανησυχεις μια χαρα μεγαλοσωμα παιδακια -οκ θα γινουν μπασκεμπολιστες

δεν θα βρισκουν ευκολα γκομενα - αλλα θα βρουν την ομορφοτερη

τι χωλοσκας;

μια χαρα θα ειναι

τον χριστοφορο δεν το ειχατε ψαξει ουτως η αλλιως;

οσο για την αλλη μηνυση θα κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφη μου να χαιρεσαι τη κοριτσαρα σου! ΠΑντα γερη και δυνατη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολλα πολλα φιλακια!

Αλεκα γελασα πολυ με τη μικρη! Κακαινα! χαχαχαχαχχα

Νανα στη διαθεση σου παντα!

Νανα μου δε θα σου πω να μη αγχωνεσαι. Δεν εχει νοημα. Το ξερω οτι ειναι δυσκολο να μη το σκεφτεσαι... Αλλα σκεψου οτι οσο και να ταλαιπωρεισαι δε θα αλλαξεις κατι. Δεν ειναι στο χερι σου. Το μονο που μπορεις να κανεις μιας και υπαρχει ενταση και κανουνε κατινιες ειναι να μη παιρνεις μερος σε ολα αυτα και να κανεις σωστα τη δουλεια σου που ετσι και αλλιως απ'οτι εχω καταλαβει αυτο κανεις. Ολα καλα θα πανε, θα δεις!

Ισμηνη τι κανετε? Ολα καλα? Φιλια στα κουκλια!

Εδω απο χθες καλοκαιρι! Ηλιος ,ζεστουλα, βολτιτσες!

Σημερα φτιανω μοσχαρι με φασολακια κιτρινα, κολοκυθακια και πατατούλα. ΓΙα ολους.

Μαρκατ :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ειχα κολλησει με τα γιαννενα! χαχαχαχαχαχαχα ε κοντα ειστε.....

Υπαρχει ανθρωπος που σιχαινεται τα μακαρονια? χαχαχχα

Ναι καλυετρα να ειναι καποιος γνωστος στο νοσοκομειο. Μη κολλησετε και καμια ιωση. Ασε τη ταλαιπωρια.

Ωστε απο Αρτα ε? χαχαχχαχα

Φροσω για τη νταντα δεν εχω λογια......... πραγματικα.

ΓΙα το υψος. Αν υπολογισεις αυτα που λενε οι γιατροι οι δικοι σου θα ειναι πανω απο 2 μετρα. Μπασκετακι χαλαρα. Θα εχουνε και ωραια γκομενακια. χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα μ'αρεσει που εγω εγραψα οτι θα εχουνε ωραιες γκομενες και η Μαρια οτι δε θα βρισκουν... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαα

Βρε τρελη δεν εχεις δει τι μοντελα κυκλοφορουν?

Καλα η Φροσω θα λεει απο μεσα της σα μελλοντικη πεθερα... Μυαλο να εχει! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ δεν διαβασες καλα μαρακι

το ιδιο γραψαμε

λογω υψους δεν θα βρισκουν ευκολα - νορμαλ γκομενες

αω τα μονδέλα αλλα θα βρίσκουν τις πιο "ΟΜΟΡΦΕΣ" -κι εγω τις μοντέλες ενοούσα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστα σωστα μαρ! Διαβαζω γρηγορα καμια φορα!

Α ρε Διονυσακη σε ελεγα ψηλο αλλα κατηγορια Γκαλη σε κοβω! χαχαχαχαα

Αληθεια Φροσω ο δον ειναι τοσο ψηλος? Εχετε τοσο ψηλους στο σοι? Εννοω 2 μετρα και...

Εμεις απο τη δικη μου τη πλευρα ειμαστε ντερεκια. Ο προππάπους μου 2 μετρα σχεδον. Μια ποδαρα να!

Ξεδελφια κλπ πανυψηλα. Απο τον αντρα μου υπαρχουνε ψηλοι κανονικοι αλλα οχι κοντοι.

Τα κοριτσια που με εχουνε δει ξερουνε οτι ειμαι ψηλη πολυ.

Αλλα δε παντρευτηκα μοντελο! χαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχαχααα

Εχει καμια σας νεα απο τη Ντομ? Ντομ σε 7 μερες γεννααααας!

Για να σε αγχωσω στο λεω! χαχαχα

Επιτρεπεται εσυ παλιουρας, παλιοσειρα και να αγχωνεσαι? χαχαχα

Αντε μπες να μας πεις νεα!

Θα ερθουμε Αθηνα. Μεσα στον Ιουνιο σιγουρα. Και μαλλον νωρις για να μη σφιξουν οι ζεστες. Ψηνεστε για τετ-α-τετ?

Οπου θελετε παμε. Αντε να μη σας τραβολογαω παλι.

Αλλα θα σας πω λιγο το πλανο. Κλασσικα επαρχιοτοπουλα (χαχα) θα παμε μολ και αττικο παρκο τις μερες που θα ειμαστε εκει. Αν βολευει καποια ας το πει. Αλλα ειμαι ανοιχτη σε προτασεις.

Μπορουμε να βρεθουμε και στο φραιντευς στο παγκρατι που ειναι κοντα σε καλυψω και τζουλ.

Τεσπα! Οτι πειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτιαξα το τσιζ - εφτιαξα τα τρουφακια

θα φτιαξω 2-3 πιτσες

και ετοιμα τυροπιτακια και σπανακοπιτακια

τιποτε αλλο γιατι δεν θα εχουμε πολυ κοσμο

το σοι του αντρα μου ειναι 5 Κωνσταντινοι και 2 Ελενες - οποτε οπως παντα ερχονται -καθονται 20-30λεπτα και φευγουν για τον επόμενο :lol:

τα πεθερικα μου - οι γονεις μου και οι αλλοι για λιγοι ωρα

φαντασου μεχρι και οι κουπαροι μας εχουν ελενη την μανα του κουμπαρου και κωστα τον ανδερφο του

οποτε και αυτοι για λιγο θα ερθουν

μιλαμε πολυ Κωσταντινοπαρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμοσατε το πρωτο χρονο που καθε μηνα λεγαμε χρονια πολλα? χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

Καλο αυτο... για τα σογια εννοω! χαχαχα Ξεμπερδευεις με τα δωρα μια και καλη!

Εμεις παλι απο τη δικη μου πλευρα πολλες μαριες. Πολυ πραμα!

Δειτε τα παπουτσακια που θα παρω στον πασα μου!

Το ενα ειναι αυτο

http://www.nak.gr/Product/Kickers-909.htm?lang=el

ΚΑι το αλλο

http://www.nak.gr/Product/Camper-2106.htm?lang=el

Μαλλον το πρωτο.

Τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο μενα..μαρκερ να χαιρεσαι τον αντρα..καλε πολλα θα ετοιμασεις..φτανει..

δωσε συνταγη τρουφακια αμυγδαλου..

καλε μαρακι τι διαρροια ειναι αυτη;;χαχαχα...

και συ ψηλη εισαι..μη μιλας..αφου ειναι αγορακι απο σενα θα παρει...

διαβασα οτι το υψος στη ηλικια των 2 ετων ,θα ειναι το διπλασιο υψος στην ηλικια των 20...

τζουλ που εισαι;;τι λεει ηταινια;;

χρονια πολλακ ια στη λυδια βαγια τησ σοφιας..βλακεια θα ρωτησω αλλα στα παιδακια της ηλικιας μας κανουν γιορτη;;;

ενημερωτικα..κατεβηκα κεντρο.εκανα φορολογικες..]

παει και αυτο..ρεπ αιδια πηγα ντι παμ και πηρα πεδιλακια λαστιχενια..νο21..εχει κενο 1 δαχτυλο περιπου.μηπως να παρω μεγαλυτερο;;δε ξερω..

γιατι ρε νανα τετοια πιεση στη δουλεια;;

δλδ αν κανει καποιος λαθος τον απολυουν η απλα σε μειωνουν;;

φροσω τι κανετε;;

και ποσα της δινατε;;εβλεπε και αλλα παιδακια;;

η δον δε ξερει να σου απαντησει η βλακειες λεω;;για τισ ανυσυχιες σου εννοω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nάνα τι τραβάς!!! Κουράγιο με τη δουλειά κι εύχομαι να μην υπάρξουν άσχημες εξελίξεις!

Σόφη μου να την χαίρεσαι!!!Πάντα υγειής κι ευτυχισμένη!!!

Ισμήνη Φιλάκια!!

Μαρκατ κι ο δικός μου σιχαίνεται τα μακαρόνια!!! πφφφφ δεν το πίστευα οτι υπάρχει άνθρωπος που να μην του αρέσουν!!!

Φρόσω φτυστα μωράκια μια χαρά είναι η ανάπτυξη!!! Πάντα ετσι να αναπτύσονται!!! εμείς θα πάμε τέλος του μήνα γιατρό και θα ξέρω τότε!

Μαρκερ να τον χαίρεσαι τον άντρα!! Κωστας ε? (γιατί Ελένος λίγο δύσκολο :lol::lol::lol: ) και καλά να περάσετε

Μαράκι ωραίο φαί!!! Θα το ευχαριστήθουν!!! Εμείς σήμερα καλοκαίρι γιατί εχθές λέγαμε καλό χειμώνα!!! Μέχρι καλοριφέρ ανάψαμε το βράδυ!

Μαράκι και τα δυο μου αρέσουν αλλά δείχνω μια αδυναμία στα γαλάζια!!!

Σώκω αν έχει τόσο κενό νομίζω καλά θα είναι αλλιώς δεν θα μπορεί να τα περπατήσει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...