Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΑΩ βιταμίνες εγκυμοσύνης/θηλασμού και μαγιά μπύρας


Recommended Posts

Αν υπάρχει κάποια κοπέλα που της έχουν περισσέψει από εγκυμοσύνη, θηλασμό κλπ, και θα ήθελε να τις χαρίσει παρακαλώ πολύ ας έχει την καλοσύνη να με ενημερώσει. Τα χρειάζομαι γιατί θηλάζω και είμαι άνεργη. Ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα. Ηθελα να ρωτήσω αυτές οι βιταμινούλες βοηθάνε στην σύλληψη? Αν είναι να παω να τις αγοράσω. Τώρα πέρνω filicine και βιταμίνη Ε'.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά. Κοίταξε, εμένα μου τις έδωσε η γιατρός μου γιατί προσπαθούσα να μείνω έγκυος στο δεύτερο. Τις ξεκίνησα Οκτώβρη και έμεινα έγκυος τον Ιανουάριο. Υπάρχουν αυτές που είναι για πριν τη σύλληψη, υπάρχουν κάποιες άλλες ενισχυμένες με Ωμέγα -3 και τέλος αυτές που παίρνω οι οποίες είναι για πριν τη σύλληψη, κατά τη διάρκεια της εγκυμ. και του θηλασμού.

Πριν μείνω έγκυος έπαιρνα και ένα φιλισίν επιπλέον. Και η συνυφάδα μου που προσπαθεί να μείνει αυτές παίρνει. Δε θα ήταν όμως καλύτερα να ρωτήσεις και το γιατρό σου πρώτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...