Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!


manoyla

Recommended Posts

Νινίνα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Μπράβο και πάλι μπράβο!!! Μετά από τόσα χρόνια ταλαιπωρίας ήρθε ο πελαργός!!!

Με το καλό να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου , με το καλό να γεννήσεις κ εμείς εδώ είμαστε να μοιραζόμαστε μαζί σου κάθε σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινίνα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Μπράβο και πάλι μπράβο!!! Μετά από τόσα χρόνια ταλαιπωρίας ήρθε ο πελαργός!!!

Με το καλό να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου , με το καλό να γεννήσεις κ εμείς εδώ είμαστε να μοιραζόμαστε μαζί σου κάθε σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ ευχομαι κ για εσας τα καλυτερα:kiss: η αληθεια ειναι πως ο πελαργος Julie αργησε λιγακι αλλα τελικα βρηκε το δρομο...:lol:

σας ευχαριστω ολες σας κ οπως ξαναειπα καθε συμβουλη πολυτιμη....:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ ευχομαι κ για εσας τα καλυτερα:kiss: η αληθεια ειναι πως ο πελαργος Julie αργησε λιγακι αλλα τελικα βρηκε το δρομο...:lol:

σας ευχαριστω ολες σας κ οπως ξαναειπα καθε συμβουλη πολυτιμη....:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina μου συγχαρητήρια κοπέλα μου...λοιπόν θα σου πώ κάτι....Σήμεα η hai (μέλος), στα θέματα δίπλα (krimaaaaaaaaaaaaaaa), μας είπε οτι η χωριακή της βγήκε αρνητική και της είπα οτι το site είναι γουρλίδικο, κ το εννοω....πες της κ σύ κάτι.....

Να είσαι καλά , να προσέχεις και όλα με το καλό...περιμένουμε νεότερα...φιλιά:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina μου συγχαρητήρια κοπέλα μου...λοιπόν θα σου πώ κάτι....Σήμεα η hai (μέλος), στα θέματα δίπλα (krimaaaaaaaaaaaaaaa), μας είπε οτι η χωριακή της βγήκε αρνητική και της είπα οτι το site είναι γουρλίδικο, κ το εννοω....πες της κ σύ κάτι.....

Να είσαι καλά , να προσέχεις και όλα με το καλό...περιμένουμε νεότερα...φιλιά:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Παναγιωτουλα μου να γεννηθει η ανηψουλα σου!!

Ενα ειναι σιγουρο!!

....Θα εχει την πιο καλη θεια του κοσμου!!!:) :)

Φιλακια πολλα!!1501963n6szrxmcp7.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Παναγιωτουλα μου να γεννηθει η ανηψουλα σου!!

Ενα ειναι σιγουρο!!

....Θα εχει την πιο καλη θεια του κοσμου!!!:) :)

Φιλακια πολλα!!1501963n6szrxmcp7.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...