Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Λοιπόν!

Ένα έχω να πω!

Η Αθηνά σας έβαλε γυαλιά σε όλες!

Έκανε το καλύτερο και πιο αφράτο τσουρεκάκι! :lol:

Τι τέλειο μωρό! :x:x:x Φουλ διπλίτσες!

Και εγω ενα εχω να σου πω φιλενάδα! Η ευστοχία των σχολίων σου με τρομάζει και η ευστροφία σου με ταράζει! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::x

Έρη με Έλληνες θα κάνετε Πάσχα?

ναι ναι με Ελληνες δευτερη γενιά εδώ.. δεν τους εχω γνωρίσει απο κοντά, στο τηλέφωνο μιλησα με τον αντρα.. η γυναίκα μου εγραψε στα αγγλικά ότι καταλαβαίνει και ψιλομιλάει αλλά δεν διαβάζει Ελληνικά.. πάνε οι ελπίδες μου να μιλάνε τα παιδάκια τους Ελληνικά.. Με τον παπου θα παίζει μπάλα ο Κώστας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ταο Ταο μην τρελαινεσαι ρε, γενικά τρώει τσουρέκια? Εγω δεν περίμενα να μου βγει τοσο καλό για να πω την αλήθεια. Ετυχε. Θυμάμαι την μανα μου κάθε χρονο να παιδεύεται με τα τσουρέκια.. ποσα πέταξε... δεν φαντάζεστε.. Αλλά και τι έγινε? Άλλες χρονιές γινόταν γαμάτα. Ετσι τα κάνουμε για το εθιμο που λενε.. Εγω αν δεν ειχα αυτους στο Νιαγάρα δεν θα την έκανα την προσπάθεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι πρόσεξε γιατί τα παίρνω όλα σοβαρά! να σου στείλω διεύθυνση? :lol:

Εσείς Πάσχα θα κάνετε αλά Ελληνικά?

Έχετε και ορθόδοξη εκκλησία? Πού είπαμε μένεις Γερμανία?

Καλε στειλε!!!! Μονο που θα τα φας λιγο μπαγιατικα μεχρι να ερθουν εκει!! :D

Αλα Ελληνικα θα προσπαθησουμε! Αν βρουμε εντερακια(μπλιαξ) θα κανουμε μαγειριτσα αν οχι με

κρεατοσουπα θα την βγαλουμε και την αλλη μερα θα βαλουμε στον φουρνο αρνακι. Εσεις εκει πως?

Εκκλησια εχουμε ναι 35χλμ μακρια απο εδω. Παμε συχνα πυκνα αλλα Πασχα και γιορτες ειμαστε παντα εκει. Εκει εχει ορθοδοξη εκκλησια? Γερμανια μενω στο Wolfenbüttel ειναι 1 ωρα μακρια απο το Ανοβερο! Γκουγκλαρε να δεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ασε καλυτερα μην φας τσουρεκι γιατι τσουρεκι θα γινουν οι αιμοροιδες μετα :D

Θου εγω την περνω καθε χρονο την μικρη στην εκκλησια και φετος θα παρω και τον μικρο! Μπορει να μην ειχε ορεξη ρε συ ο Ντοντος για τσουρεκι! Αυριο θα φαει πιο πολυ!

Ακουστε ευτραπελα σημερα με τα τσουρεκια! Τα ετοιμαζω ολα λοιπον και ανακαλυπτω πως δεν εχω τοσο μεγαλη λεκανη να ζυμωσω το ζυμαρι! Και τι εκανα το τρελο? Το ζυμωσα μεσα στην χυτρα!!! :lol::lol::lol::lol:

Μετα αφου τα επλασα ολα και τα εβαλα στα ταψια 2 μικρα δεν χωρουσαν πουθενα και τα εβαλα να φουσκωσουν πανω σε χαρτι κουζινας,οταν πηγα να τα παρω ειχαν κολλησει στο χαρτι και βγαινανε μαζι!! :lol::lol::lol::lol: Ε τα εψησα με λιγο χαρτακι απο κατω!! :lol::lol: Τα θυμηθηκα τωρα και γελουσα μονη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τα τσουρέκια σας μοσχομύρισαν μέχρι εδώ, μιαμ μιαμ........

Η συνταγή που έχω εγώ και θέλω να κάνω είναι με 4κιλά αλεύρι :roll::roll::roll: πολύ είναι ε??????????????

Έρη αυτό που έβαλες πάντως φαίνεται τέλειο!!!!!!!!!!!!!

Χθες το βράδυ έβρασα τα αυγά για να τα βάψω σήμερα και από τα 18 μου σπάσανε τα 5 :(:(:(:(:( Λέτε να φταίει που ήταν χωριάτικα??????????????????

Λενάκι την επόμενη φορά θα έχεις προβλέψει για όλα ;)

Αθηνά η Ηλιάνα είναι για δάγκωμα:D:D:D:D

Περαστικά στην Δανάη

Τόνια με ψευδοθηλές δοκίμασες να την βάλεις να θηλάσει?????? Νομίζω από εκεί ξενίνησε το θέμα, έβαλες ψευδοθηλές γιατί ήταν πολύ χάλια οι θηλές σου για 2 μέρες και μετά δεν ήθελε το στήθος. Γιατί μετά έβγαλες με θήλαστρο και δεν συνέχισες με της ψευδοθηλές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε;;;

Αθηνα ο αντρας ου εκανε το 2-1..η μικρη είναι φτυστή ο μπαμπας..ε μα παιδι μου..αμεσως σε πηρε ο υπνος!!!!!

Τονια επισης να ξερεις ότι το μητρικο γαλα παχαινει περισσοτερο..ειναι στατιστικος περισσοτερο το βαρος που βαζουν στην αρχη τα παιδια που θηλαζουν αποκλειστηκα..μετα ερχονται στα ισια τους

Ουαου….Ερη..τελειο τσουρεκι!!!!

Λοιπον τωρα το πασχα που θα κανουμε σασλικ θα σου στειλω τη συνταγη με τις φωτο..ελπιζω μονο να βρω το καλλωδιο αλλιως θα μινεις μονο με τη συνταγη!!!

Τα καρυδακια στα χροσταω ακομα…αμα θες στελνω μονι τη συνταγη χωρις τις φωτος

ΜΜΜ λενακη θελουμε φωτος και από το δικο σου τσουρεκι!!!

Εγω δεν θα κανω τιποτα..ουτε αυγα θα βαψω..εντελως τεμπελα…χιχιχι..γιατι να κανω..θα κανει η πεθερα μου τσουρεκια και ρολακαι με καρυδια και χιλια δυο..ποιος θα τα φαει..

Θα κανει και η μαμα μου τσουρεκια αλλα και γεμμυστα ρολοτσουρεκια που είναι τελεια…και φυσικα αυγα θα παρω από τις δυο τους..τι καλα!!!!

Παντως Αφρο την επομενη φορα που θα ερθουμε θα σου φερω ένα γεμυστο τσουρεκη από τον Τερκενλη μονο για παρτι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

χυσα μην λες τετεια γιατι θα σε κανω να μου το στειλεις αρον αρον :lol::lol::lol::lol::lol:

παραδοξος δεν εχω ορεξη για γλυκα .....ενω κανονικα εχω και στον μανωλη ετρωγα σαν μιανιακη γλυκα ....λετε για αυτο να βγηκε τοσο γλυκος ? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

αχ τι ωραια μερα σημερααααααααααα!!!!!!!!!!!! οχι μονο ηλιολουστη αλλα και ...

αλά κολοβαράν!!! :lol::lol::lol: λειπει το μεγαλο αφεντικο...και χορευουν τα ποντικια...

ειμαστε πολλοι λιγοι στην εταιρεια... :D:D αδειο το μετρο...βρηκα να παρκαρω αμεσως...μακαρι παντα να ταν ετσι....

περασαμε πολυ ομορφα χθες...

Φραν μουυυυυυυ πολυ χαρηκα που τα ξαναπαμε... :-*:-*:-*:x:x και εμενα θα μου λειψεις πολυυυυυυυυυυυ ρε συ...αλλα θα τα πουμε το σεπτεμβρη ε?τελικα το τζιν σου ναι μεγαλο ? :lol::lol:

αφρο μουυυυυυυυυυυυυυ πολυ σάγαπωωωωωωωωω!!!!!!!!!!! γλυκια μου συμπεθερουλα!

τωρα για την σισσυ τι να πω.... :roll::roll: ότι δεν μας αφησε να σταυρωσουμε ...οπως παντα κουβεντα... :lol::lol: πω πω πω ...αφηστε τα κοριτσια...μιλαγε μιλαγε... :lol::lol: γλωσσα δεν εβαλε μεσα...χαχα

σισσακυ μου φιλακιαααααααα :-*:-*:-*

Θουλακι μουυυυ ξεχασα να σου πω τι φορεσα προχθες...που με ρωτησες... :lol::lol: ξερω οτι θυμαμαι χαιρομαι... :D:D αλλα μου βγηκε ξινο το τακουνι... :(:( γιατι μετα την δουλεια ειχα την φαινη ιδεα να παω τζαμπο...και μετα απο τοσο περπατημα...ποναγε η γαμπουλα μου για δυο μερες...φλατ και παλι φλατ... ;);) αντε και λιγο τακουνακι...

η παπενια μου ηταν 87 εκ τωρα μπορει να ναι 88 δ.ξερω ...αλλα απο κιλακια ειμαστε μινιατουρες...ακομη στα 10.600...

καποια με ειχε ρωτησει ποια εχω συμπεθερα... :oops: τωρα καταλαβατε ποια εχω ε? την γλυκια μας εγκυουλα με τον κουκλο μανωλιο!!!!!!!!!!

χρυσα μου σορυ για χθες που ολο στο κλεινα ειχα πολυ δουλιτσα...αχ θελω τσουρεκι γεμιστο απο τερκενλη αλλα θελω να σε δω απο κονταααααααααααααααα!!!!!!!!! ελαααα ρε συ αν μπορειτε αθηνα ...εστω για δυο τρεις μερες....

σημερα θα παρουν φωτια τα τηλεφωνααααααααααα :lol::lol::lol:

αν δειτε σταθερο που τελειωνει σε.... -19 θα μαι εγω...χαχα

αθηνουλα τι κουκλακι ειναι ο μικρουλης σου...πτου πτου...

ερηηηηηηηηη στειλε μου απο κεινο το μιαμι τσουρεκακι....σλουρπππππ... =p~=p~

χιονουλα μου τι κανεις κοριτσακι μου...χαθηκαμε....κανει κρυο ε? η κοριτσαρα σου απο μαμ...πως παει?

Αναστασακι μου....τι κανετε ? η αννουλα μας? το αχλαδακι μας :lol::lol:

παναγιωτα μου ναπερνατε ομορφα!!!!!!! και ελπιζω να τα πουμε όταν θα ρθετε καποια στιγμουλα...θα ρθω κοντα στο μετρο που σε βολευει...θελω να δω και τον μικρο κουκλο σου... :x:x

βενι...νατασουλα...lovie...αρτζι...γκρουσι...και οποια αλλη ξεχναω τα φιλια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες! :D

Είμαι στο γραφείο και βαριέμαι απίστευτα να δουλέψω, αλλά η προϊσταμένη μου είναι με ένα βουρδουλα πάνω από το κεφάλι μας!!! :twisted::twisted::twisted:

Χθες περάσαμε πολύ ωραία με τα κορίτσια στο καφέ!

Η Άφρο κορίτσια είναι μία κούκλα! Η εγκυμοσύνη της πάει απίστευτα πολύ! Αφού της είπαμε να το καθιερώσει! :lol::x:x:x

Η Φραν υπέστη ανάκριση μετά βασανιστηρίων και μας τα είπε ΟΛΑ!! :lol::lol::lol: Επιτέλους κατάλαβα και τί δουλειά κάνει! :oops::D

Η Κάρολ είναι η γνωστή τρελή! Την πείραζα συνέχεια και μου έκανε παραπονάκια, αλλά τι να κάνω που μου το βγάζει! :oops::oops::oops: Έπρεπε να τη δείτε με τι τακτ ζητούσε κεκάκια από τον σερβιτόρο! :lol::lol:

Μετά τα κορίτσια πήγα στο ΈΛΕΝΑ και είδε τη Γωγώ μας!! :x Είναι μια κούκλα! Η κόρη της δε όλα τα λεφτά!!! :x:x:x:x Ένα μικράκι πανέμορφο!!! Αφου τρελάθηκα σας έω και θέλω και γω ένα ΤΩΡΑ!!!! :D:D:D Η Γωγούλα είναι με πολύ καλή διάθεση, θηλάζει τη μικρούλα της και μου είπε οτι μέχρι τώρα δεν έχει πιει σταγόνα ξένο γάλα. :D

Πιάσαμε και την παρλα, κλασσικές γλωσσοκοπάνες, και την εκανα αρμένικη τη βίζιτα! Μία ώρα και ένα τέταρτο έμεινα! :oops::shock:

Αν δεν ερχόταν ο άντρας μου να με πάρει να πάμε στο Χαλάνδρι, ακόμα εκεί θα ήμουν! :lol::lol::lol:

Μετά τη Γωγώ πήγαμε σε μία ταβέρνα με φίλους μας! Επέστρεψε η κολλητη μου από Κούβα και πριν φύγει για Καλαμάτα είπαμε να συναντηθούμε.

Μας έδειξε φωτος και ατα είδαμε όλα!! ήταν το ταξίδι της ζωής της είπε! :)

Όπως καταλάβατε τώρα που λείπει το παιδί δεν έχω βάλει κώλο μέσα! :lol::oops:

Κορίτσια και του χρόνου να κάνετε τσουρέκια και κουλουράκια! Εγώ φέτος δε φτιάχνω καθότι ούτε πέρισυ, ούτε πρόπερσι τα πετυχα με αποτέλεσμα να τα πετάξω και είναι κρίμα τόσα υλικα... :(

Κατά τα άλλα το αγαπώ πολύ το Πασχα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πηρα τις εξετασεις απο τη μικροβιολογο- με φαξ γιατι ποιος παει τουμπα τωρα...

Η Καμπυλη μου εχει ως εξης

νυστικη 76 Φυσιολογικες τιμες 70-110

60 λεπτα 120 Φυσιολογικες τιμες 120-170

120 λεπτα 109 Φυσιολογικες τιμες 70-110

180 λεπτα 106 Φυσιολογικες τιμες 70-110

Για πειτε;;;..γιατι δε μιλησ αμε την μικροβιολογο - ειναι σε αδεια- και μου τα εστειλε η γραμματεας της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Ανοίγω το τρενάκι και βλέπω το τσουρέκι της Λένας! Τα σάλια μου τρέχουν. Και είπα να προσέξω τη διατροφή μου γιατί είναι 5 μέρες που τρώω ό,τι πιο παχυντικό υπάρχει. Σκουπίζω τα σάλια και πάω να σας διαβάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισακι μου ευχαριστω :ymblushing::x:-* αλλα δεν ομορφυνα το μεικ απ ηταν :lol::lol::lol: ειναι τησ κοβερντεμ και καλιπτει τα παντα !!!!αλλον ανθρωπο σε κανει !!! :lol::lol::lol:

καρολ φιλακια στο παπακι .

χρυσα μια χαρα τις βλεπω ,μεσα στο ορια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιονούλα καλό!!!! Όντως η Ιλιάνα είναι σούμο! Χτες έφαγε μισή μπανάνα και δάγκωνε το κουτάλι με το δόντι της!!! Τι γέλιο αυτό το παιδί. Σήμερα όμως ήθελε να κάνει αισθητή την παρουσία της. Άργησε να έρθει η σειρά της στο άλλαγμα της πάνας και με τιμώρησε!!! Μετά από το σημερινό, το σπίτι θέλει αποστείρωση και οι τοίχοι βάψιμο!!! :lol::lol::lol:

Η Δανάη είναι καλύτερα! Ευχαριστώ για τις ευχές σας! Την έστειλα σχολείο γιατί αλλιώς θα ήθελα ψυχίατρο!!!!!

Αφροδίτη αν επινες περισσότερα υγρά θα βοηθούσε καθόλου η κατάσταση; Πωπωπω... το πέρασα μετα τη γέννα και ήταν αφόρητος ο πόνος.

Φρανίτα τα είπες ΟΛΑ; Τι δεν ξέρουμε εμείς και το ξέρουν τα κορίτσια;

Αφού προλαβαίνετε και κάνετε τσουρέκια, μπράβο σας! Εγώ ξέχασα να αγοράσω βαφή για τα αυγά και χτες έκανα κάτι σαχλά χρώματα σε μεταλλικό. Το χάρηκε τουλάχιστον η Νατ.

Νατασούλα κάθε πότε θηλάζει η μικρή;

Τόνια, αν συνεχίσει και η δικιά σου να πίνει τόσο γάλα, σε λίγο καιρό θα περάσει τη χοντρή τη δικιά μου!

Πάω να κάνω μπανιο πριν ξυπνήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μια χαρά μου φαίνονται οι τιμές, αφού είναι μέσα στο όρια

Λενάκι μας κόλασες με τα τσουρέκια :mrgreen:

Εμείς ετοιμαζόμαστε να φύγουμε σιγά σιγά από την δουλειά και λέμε να πάμε για κανένα ουζάκι :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη θα μαστε τον παππου μας και μαλλον δεν θα μπορεσω ναμπω.... :(

σας ευχομαι κοριτσαρες μου σε ολες μια προς μια.....

Κ Α Λ Ο ΠΑ Σ Χ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! Κ ΑΛΗ Α Ν Α Σ Τ Α ΣΗ ! ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣΤΑ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ.... :x:x:x:x:x:x:x

Σας φιλω γλυκα και ξερω ότι θα μου λειψετε πολυυυυυυυυυ...

χρυσουλι μεσα στα ορια ειναι οι τιμες...αλλα μιλα και με τον γιατρο σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

σημερα ξυπνησα με τη πιο χαλια διαθεση..εχω κ τα δυο εδω..

αλλα τωρα ειμαι καλα..τρωω κ χαλβα κ ανεβηκα

λενακι :lol::lol: μα χυτρα? :lol::lol:

εγω παντα οταν ζυμωνω κ το αφηνω να φουσκωσει βαζω σακουλα σουπερ μαρκετ..δοκιμασε το..

κ εχεις κ επιπλεον θερμοτητα

απο εμφανιση εινια τελεια τα δικα σου,.μπραβο.απο τα δικα μου καλυτερα..

νατασα κ γω χωριατικα εκανα..δε εσπασα κανενα γτ τα ειχα σε αλουμονοχαρτο μεσα..τα εκανα με κλωστες..δε πηραν τρελο χρωμα αλλα βγηκαν πορτοκαλι..για κοκκινα πηγαινα :lol:

τρελαθηκε ο θοδωρηςε μετο πορτοκαλι..το αγαπημενο του χρωμα ντε

αφρο απο τοτε που γεννησα κ πιο πριν ζω μονοοοοο με γλυκα..θα με πεσουν τα δοντια :cry:

καρολ φτατ κ παλι φλατ..συμφωνωωωω

σισσιω τι καλα που πηγες στη γωγουλα..μα κωλο δε εβαλες χρυση μου :D:D:D

χρυσα πασχα δε θα κανεις φετος?πασχα-τσουρεκια εννοω..

η εξετασεις μια χαρα μου φαινονται.ε?

αθηναααααααααααααααααααα..ασε κ γω το τι γλυκο τρωωωω

η δαναη καλα?καλε εβγαλε δοντι?ποτε? :shock:

παω να σιδερωσω...

καλο πασχα καρολ ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποια αθηνεα με επερνε τηλ απο σταθερο να ξανα παρει ...δεν το ακουγα .

ο Μ εχει πυρετουλι ....κοιματε το καιμενο απο τις 12 !!!δεν εχω δει ακομα θερμοκρασια αλλα δεν φενεται μεγαλη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ανασταση σε ολες!!

δεν ξερω αν θα ξαναμπω..!!

εγω μονο εβαψα αβγα φετος!εε..κ περσι μονο αβγα ειχα βαψει! :oops::oops:

μου εσπασαν μονο 3 απο τα 30!!Χωριατικα ηταν κ εμενα νατασα,δε νομιζω ν απαιζει ρολο..

Προπερσι που ειχα βαψει λαικης αφγα..ειχαν σπασει τα μισα,δηλ.15!!! :o:o:o:o

πολλη γκρινια σημερα..πααααρα πολυ..

κρατηθηκα στο τσαφ να μη δωσω καμια..

το βραδυ εκανε εμετο τα γεμιστα που εφαγε..μαλλον του εκατσε βαρια η πιπερια βραδυ..

το πρωι κοινωνησαμε κ μετα πηγαμε για ψωνια..μα τετοια γκρινια..με το ζορι του πηρα τα σταρακια που μου αρεσαν,αναθεμα με κ αν τα προβαρε σωστα ομως..θα δειξει..

μια κοιμοταν,μια ξυπνουσε..σαν ζαλισμενι κοτοπουλο..εσπασε κ κατι καλαθακια αβγων,την περσινη του λαμπαδα,τραβουσε να ριξει την κατσαρολα που εβαφα τα αβγα,κ τοσα αλλα που δεν εχω κουραγιο να πω..

το απογευμα θα ερθει η νονα του,ελπιζω να ανεβει η διαθεση μου κ να περασουνε καλα..

πηρα κ ωραιες λιχουδιες απο τον αγαπητο,τιποτα δεν εφτιαξα φετος,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!

α!εβαψα κ τα μαλλια μου κ εγιναν αθλια!καστανοκοκκινα,αλλα καθολου δε μου παει,σαν καλογρια νομιζω ειμαι..

αυτα τα υπεροχα!

χρυσα οι τιμες σου μια χαρα ειναι! :)

καλα θα κανεις να ξεκουραστεις μια χρονια απο τσουρεκοετοιμασιες βρε!!

εγω..μονο που διαβασα στο φεις την προετοιμασια απο εκει που πηρε η ερη τη συνταγη..κουραστηκα! :?

σισσιω ξεσαλωσε νονακα μου!βγες,πανε οπου μπορεις,ξενυχτισε,κοιμησου,φαε,πιες..ολα να τα κανεις!καλα..οχι κ ολα! ;) ο πεθερος σου απαραδεκτος..αλλα μεγαλος ανθρωπος ειναι..δεν πιστευω να το επαναλαβει ποτε ξανα!

κ εγω τρωω πολλα γλυκα..κ πριν την εγκυμοσυνη,κ κατα τη διαρκεια,κ μετα!θα μπορουσα χαλαρα να τρεφομαι μονο με αυτα!!

αθηνα εισαι ηρωιδα!μα ποσες ηρωιδες μαζευτηκατε εδω μεσα;;!!παντα ειχες τοσες αντοχες,ή στην πορεια τις απεκτησες;;μαλλον εγω ειμαι πολυ λιγοψυχη.. :?

ευγε παντως!! :D:D:D:D

αφρο ευχομαι να ειναι τυχαιο κ να μη ανεβασει πυρετο κατα τη διαρκεια της μερας ξανα!

σας αφηνω γιατι κουτουλαω,να πιω ενα καφεδακι κ να χαλαρωσω μεχρι να ξυπνησει ο γιωργος..

καλη κ ευλογημενη ανασταση σε ολες,με υγεια για τις οικογενειες μας!!!

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει 38 του εδωσα φαρμακακι και καθετε ξαπλωμενος με την συριγγα στο χερι και την γλυφει ....δεν εχει καθολου ορεξη απλα ειναι ξαπλωμενος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμα! :YMHUG:;;)

Αφροδίτη περαστικά στο παιδι, ελπίζω να έρθει στα ίσια του πολυ πολυ γρήγορα! Εσυ πως είσαι;

Στον ύπνο μου είδα ότι τελικά κάναμε Πάσχα στο Αγρίνιο!!! Αχαχαχα! Παναγιώτα Χάρηκα που σε είδα ρε συ!!! :x:lol::lol::lol: Να σημειώσω ότι δεν έχω παει ποτε στο Αγρίνιο αλλα στον ύπνο μου έμοιαζε με την Λειβαδιά.. :mrgreen:

Λενακι πολυ τέλεια τα τσουρέκια σου ρε συ! Συγχαρητήρια, φαίνονται και οι ίνες απο το φουσκωμα, καλοφαγωτα! =p~:x

Σισσακι τι ωραία που περασες χθες! Για πες περισσότερα ρε συ για την Γωγώ και το μωρο.. Είναι ίδιο η Ιω;

Θου ανεβα! Θα σε μαλωσω!

Φιλακια σε όλες κορίτσια και όσες δεν ξαναπρολαβω, καλή Ανασταση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...