Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

=))=))=))=)) Αχ τι ωραια ειναι να γελας!!!!!Πειτε καλε κ εσεις αστεια χουνερια!!!!!!!!

Μαγδουλι σου απαντησα εδω κ ωρα...Μαλλον η επικοινωνια μας εχει προβληματα...Ουτε στο μαμμυ ουτε στο φεις!

Νατασουλα μου ανυπομονω να μυρισω τα κακα της Ε =))=))=))=))8-}

Μια χαρα βρε τα κεφτεδακια!Ειχε αναγκη απο σιδηρο το κοριτσι!!! :lol:

Ξερω πολλους που γουσταρουν να τρωνε φαγητο για πρωινο! :?:?

Γωγω την 1η νυχτα και πολλεεες ακομη ειναι λογικο να πιπιλαει...Σκεψου που ηταν πριν λιγες ωρες-μερες-τι περασε για να ερθει στον κοσμο,τι νιωθει τωρα...Αλλα και παλι ετσι που μου τα λες(με την πιπιλα) δεν εισαι υπερβολικη!Νομιζω!Παντως συνεχισε την προσπαθεια οσο λιγοτερο δυνατον πιπιλα τουλαχιστον μεχρι 1,5 μην...

Τα πας τελεια βρε καρδουλα μου!Μη νιωθεις ασχημα για μια μικρουουουλα στιγμη!!!

Για τα χαρτακια...Εχει καποια τσαντα που παιρνει μαζι του?Βαλτα μεσα!Στα μεγαλυτερα σημειωνε μηνυματα με εντονο χρωμα πχ "σ'αγαπω μωρο μου", "φερε γαλα","παρε μου σερβιετες xxxxl"(etsi gia plaka!),"Τα κακα της μπεμπας εχουν χρωμα μουσταρδι!" κλπ κλπ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγω ηρεμησε

Ασε το παιδι ισυχο να σου δειξει εκεινη τον τροπο της..

και ασε την πιπιλα αμα δεν τη θελει καθολου.

Και ο Χριστοφορος τη συχενοταν..οσο και να προσπαθησα..δεν πετυχ αποτε να την παρει..μονο στη μαμα μου επαιρνε καμια φορα και αυτο πριν κοιμηθει...

Οσο για τον εμετο χαλαρωσε..μια φορα δεν ειναι τιποτα.

Αναστασι..ααα..εσυ εισαι διαβολογυναικα καλεεεε.. :lol::lol::lol::lol:

παντως κατουρηθηκα απο τα γελια...

Βικουλι μου ειμαι οπως παντα...μια περιεργη κατασταση..μπλιαχ ενα πραγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυμναστήριο γυμνιστών στην ρόδο και πολύ σύντομα σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδος, ήδη λειτουργεί σε Ολλανδία (εκεί έτσι και αλλιώς όλα επιτρέποντια!) και στην Ισπανία!!!!

άντε τρέξτε!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυμναστήριο γυμνιστών στην ρόδο και πολύ σύντομα σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδος, ήδη λειτουργεί σε Ολλανδία (εκεί έτσι και αλλιώς όλα επιτρέποντια!) και στην Ισπανία!!!!

άντε τρέξτε!!!! :roll::roll::roll::roll:

:shock::shock::shock:

Πού τα βρίσκεις βρε Αργυρούλα? :lol:

Απαίσιο μου ακούγεται :? Αερόμπικ ή διάδρομος και τα μεμέ πάνω-κάτω-πανω-κάτω...για να μην πω για τις τσουτσούδες των αντρών :?

Το μηχάνημα για τους προσαγωγούς θα έχει πλάκα. Εκεί θα κάνεις καμάκι... Ένα...άνοιγμα ποδιών και "ΤΣΑ!" ...Δυο...και θα το κρύβεις πάλι :mrgreen:

Αναστασία το τελευταίο μνμ που έχω στο φέις είναι από 26 Απριλίου... Δε μου στέλνεις μέιλ καλύτερα. Θα το βρεις στο προφιλ μου στο φεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι λέτε ρε θεόμουρλες;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή Μαγδα έχεις ξεφύγει τελείως.... :lol::lol::lol: Ακου εκεί ΤΣΑ και οι τσουτσούνες έξω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασίααααααααα τέλεια ιδέα!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Θα του τα βάζω στην τσάντα του με σημειώματα.... ;);););););) Σήμερα που έπαθα μια κρισάρα όταν ξύπνησα και είδα σωρό χαρτιά κι ενώ είναι τόσο καλός και τρυφερός, του στέλνω μήνυμα και του είπα από εδώ και πέρα ότι θέλει θα το βρίσκει στα σκουπίδια.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ξύπνησε κατά τις 4.45 η μικρή την τάισα, ρεύτηκε καλά, γκρίνιαζε να κοιμηθεί, πήγα να της δώσω πιπίλα, δεν ήθελε, έψαχνε βυζί, την έβαλα, ήπιε για 2-3 λεπτά, μετά πιπίλισε και την πήρε ο ύπνος... :roll::roll::roll::roll::roll:

Βικάκιιιιιι αλήτισσα η Μ-Ι από κούνια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα να πάμε μαζί με τις κοιλιές στο γυμναστήριο.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύπνησε κατά τις 4.45 η μικρή την τάισα, ρεύτηκε καλά.....

Γωγώ πόση ώρα την αφήνεις να ρευτεί? να ξέρεις ότι ένα παιδί αν δεν ρευτεί τα πρώτα 10-15 λεπτά δεν θα ρευτεί, οπότε μην ταλαιπωρείστε άδικα!!! ;)

Μάγδα :lol::lol::lol::lol::lol: .....υπάρχει αλυσίδα στην Ευρώπη με πολύ επιτυχία και έγινε και πρόταση στην Ελλάδα και στην Ρόδο ένας γυμναστής ενδιαφέρθηκε, του άρεσε η ιδέα και σκέφτεται να το ανοίξει, αλλά σκέφτεται και το θέμα της υγιηνής!!!! :? ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης έκανα ένα πολύ ωραίο φαγητό, την συνταγή την βρήκα από το ιντερνετ με μπιφτέκια και μοτσαρέλα και ωραία σαλτσούλα μμμμ πολύ νόστιμο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου κανα 10 λεπτο την κρατάω συνήθως..Ο γιατρός μου έχει πει 5-7 λεπτά και αν δεν ρεύεται, να την ξαπλώνω... :roll::roll::roll: Πάντως ρε συ, ακόμα και να έχει ρευτεί πολλές φορές, σχεδόν παντα θα βγάλει γουλιά-ες.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εχετε ξεφύγει εεεεεεεεε;;; :lol::lol::lol::lol:

Λοιπόν ξεκιναω με τη Σισσιώ.

Πολλες φορες εχω φαντασιωθει οτι κραταω ενα ροπαλο του μπειζ μπολ και τον κοπαναω μεχρι τελικης πτωσης. :?:?:lol::lol::lol::lol:

Ασε βοδια ειναι οι αντρες.Ας μη ριξω αλλο το επιπεδο.

Οι δικοι σας παιρνουν καμια πρωτοβουλια στι σπιτι;;;Ας πουμε να αλλαξουν το παιδι να το κανουν μπανιο να βαλουν καμια σκουπα χωρις εσεις να τους το πειτε;;;;Ο δικος μου ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!

Μωρη Αναστασια :lol::lol::lol::lol::lol: Και δε σου ειπε τπτ για τις καλτσες μετα;;; :o:o:o

Βυκι μου ελα την Πέμπτη σε μένα.Σας περιμενω.ΑΚΟΥΤΕ ΑΘΗΝΑΙΕΣ;;;Αν θελετε την Πεμπτη ελατε σπίτι μου για καφεδακι.

Μαγδα μια χαρα ρε η ψυχολογα. Ο οστ ομως αστα να πάνε.

Γωγω μια χαρα ρε συ ειναι ολα.Μην αγχωνεσαι.Αναγουλιασε με την πιπίλα.Βαρος παιρνουν απο 115 εως 220 γραμμαρια την εβδομαδα.να δεις απο δω και περα θα παιρνει πολύ.

Αργυρουλα και Λενακι τα φιλιά μου.

Ο μικρος κοιμαται και στον Ν. εχω βαλει παιδικα. :oops::oops::oops: Και εγω σερφαρω.

Θου θα σε παρω εγω.Μα τι στο καλο γίνετε.Ολοι μερα ειναι ησυχα και μολις παμε να μιλησουμε Ουαααααααααα!!!!!

Ερη τι χαρτια θα βγάλεις;;;Πρασινη κάρτα;;;Αργυρουλα εσυ εχεις και τις 2 υπηκοητες;;;Εσυ Μαγδα;;Πωπω τι μαλακιες ρωταω ε;;;

Νατασα 300 ευρω καπαρο και η νονα θα δώσει και άλλα;;;; :o:o:twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!! Τι κανετε?

Μεσα στα νευρα ειμαι απο το πρωι! Η Ε. δεν συμμαζευοταν σημερα, αφηνιασε κανονικα με αποκορυφωμα να μου λερωσει με φαγητο μια ντανα ρουχα που μολις ειχα σιδερωσει :twisted::twisted::twisted: και με λαδερα φασολακια παρακαλω! Σιδερωνα και τα εβαζα στο τραπεζι της τραπεζαριας, μου ζηταει ο Π. να του βαλω φαι να φαει για να φυγει στην δουλεια. Μολις βαζω το πιατο στο τραπεζι βαζει αυτος την Ε. στο καρεκλακι του φαγητου της διπλα του και επειδη πηγε μεχρι την κουζινα και δεν της εφερε αμεσως το ψωμι που ζητησε πεταξε την κουκλα που κρατουσε μεσα στο πιατο! Φανταζεστε τι εγινε το τραπεζι και τα ρουχα πιο εκει!! :twisted: Ειλικρινα πιστευα οτι θα παθω εγκεφαλικο μολις τα ειδα. :twisted: Ευτυχως τα καθαρισε ο Π. αλλιως δεν την παλευα. Ουφ τα ειπα και ξελαφρωσα λιγο! :oops:

Τι γελιο εριξα ρε Αναστασακι!!! Μου εφτιαξες την διαθεση!! Μα τι διαβολικο μυαλο ειναι αυτο? Η Ε. ευτυχως οταν θελει να κανει κακα φωναζει τον μπαμπα της να την βαλει στην τουαλετα και να την περιμενει μεχρι να τελειωσει!! :D

Σισσιω θα τα βρειτε παλι μωρε..ολοι οι αντρες πανω κατω ιδιοι ειναι.

Χιονουλα για πιο λογο πηγατε τελικα ψυχολογο δεν καταλαβα :oops: Παντως χαιρομαι που την βρηκε μια χαρα την μικρη! Πολυ γελιο με τις τσουτσουνες εξω!! :lol::lol:

Ρε Θου τι γελιο εριξα με το γαλα πατερουλας!!! :lol::lol: Στρογγυλα τα λες και εσυ! Τελειος ο Ντοντος στην φωτο. Που ειναι ανεβασμενος?

Αργι τι τρομαρα θα πηρες με την Ρ.!! Εγω τελευταια που τη ειχα στην αγορα χωρις καροτσι την αφησα να περπαταει χωρις χερι μεσα στο πεζοδρομο διπλα μου. Σε καποια φαση αυτη κοντοσταθηκε πισω απο ενα δεντρο και εγω δεν την πηρα ειδηση. Μεχρι να την βρω μου φυγανε 50 χρονια απο την ζωη μου! Και φαντασου η φαση κρατησε δευτερολεπτα!

Χρυσα χυτρα εχω μια γερμανικης μαρκας Steinbach λεγετε. Τελευταια την πηρα με σετ μια πιο μικρη και μου βγηκε καλη μεχρι στιγμης! Μου ελυσε τα χερια.Σε μιση ωρα το πολυ εχω φαγητο ετοιμο!

Τον μικρο τον αγαπαω το ιδιο με την Ε. Αν και καμια φορα πιστευω πως του δειχνω μια μικρη αδυναμια ισως γιατι ειναι μικρουλι ακομα :oops: Πραγμα που αμα μου το ελεγαν πριν γεννησω δεν θα το πιστευα οτι θα γινοταν γιατι την Ε. την λατρευω!! Πιστευω και εγω πως οντος η αγαπη πολλαπλασιαζεται με τον ερχομο ενος δευτερου παιδιου. Την γεννα την απολαυσα πιο πολυ απο την πρωτη και ενιωσα σε μεγαλυτερο βαθμο συναισθηματα χαρας και συγκινησης. Ισως γιατι αυτην την φορα ημουν πιο νηφαλια τι να πω..

Γωγουλα μην στεναχωριεσαι ετσι βρε γιαυτο που εγινε! Μην επιμενεις με την πιπιλα αν δεν την θελει. Πιπιλες στην αρχη ειχα παρει σιλικονης αλλα δεν την επερνε με τιποτα και απο ενστικτο αγορασα καοτσουκ που τις σιχαινομαι γιατι σκεφτηκα οτι ειναι πιο μαλακες και την δεχτηκε μια χαρα. Τα χαρτακια μαζευε τα κατω απο το μαξιλαρι του να κανουνε χρουτς χρουτς οταν παει για υπνο και να του σπασουνε τα νευρα!! :lol::lol: Για να δουμε θα σηκωθει? :lol::lol:

Δεν θυμαμαι αλλα! απο χθες σας διαβαζω αλλα δεν ειχα κουραγιο να γραψω! Θα επανελθω αργοτερα. Παω να φαω τουρτα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρος κοιμαται και στον Ν. εχω βαλει παιδικα. :oops::oops::oops: Και εγω σερφαρω.

ντροπή μάνα είσαι εσύ? :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol: (πλάκα κάνω)

Μα τι στο καλο γίνετε.Ολοι μερα ειναι ησυχα και μολις παμε να μιλησουμε Ουαααααααααα!!!!!

έτσι ακριβώς γίνεται και σε μένα, όταν μιλάω στο τηλέφωνο, τότε τα θέλουν όλα!!! :shock::shock::shock:

Ερη τι χαρτια θα βγάλεις;;;Πρασινη κάρτα;;;Αργυρουλα εσυ εχεις και τις 2 υπηκοητες;;;Εσυ Μαγδα;;

μία υπηκοότητα έχω, την Ελληνική, θα μπορούσα να έχω την γερμανική αλλά σιγά μην την έπαιρνα ..... και ένα διαβατήριο....οι πολίτες της ΕΕ απαγορεύονται να έχουν 2 διαβατήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ασε Αργυρω.Σκατα μάνα!!!! :?:?

Παω να κατσω μαζι του.

Τερμα το διαλλειμα. :roll::roll::roll::roll:

Πω πω Λενακι!!!Εγκεφαλικοοοοοοοοοοο!!!!

Σας φιλω κοριτσαρες μου!!!!Byeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι δικοι σας παιρνουν καμια πρωτοβουλια στι σπιτι;;;Ας πουμε να αλλαξουν το παιδι να το κανουν μπανιο να βαλουν καμια σκουπα χωρις εσεις να τους το πειτε;;;;Ο δικος μου ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!

Α καλα! Ουτε και ο δικος μου δεν κανει τιποτα! Να φανταστεις ταιζω την Ε. ψωμακι με μελι και εκεινη την ωρα κλαιει και το νινι για γαλα. Αφηνω το ψωμι στο τραπεζι και περνω να θηλασω τον μικρο που δεν μπορω να το καθυστερησω. Ο Π. διπλα μου εν το μεταξυ. Ειναι ικανος να αφησει την Ε. νηστικη αν δεν του πω να συνεχισει αυτος το ταισμα της! Ελεος δηλαδη! Και αυτο ειναι ενα απο τα πολλα που κανει!

Αργι εγω να δεις τι Τουρκος που εγινα αλλα αφησα τον μπαμπα της να της φωναξει και κλειστικα σε αλλο δωματιο μεχρι να τα καθαρισει αλλιως θα μας ακουγε ολη η γειτονια αν αρχιζα εγω τις φωνες!

Νατασα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!! Καλα για τον παππα δεν θα σχολιασω :twisted: ειναι αχαρικτηριστοι ολοι τους! Ειδα και αλλα ωραια εκκλησακια στις φωτο.Ειμαι σιγουρη πως θα βρειτε ενα.

Αφρο αυτο για τα παιχνιδια και την ηλικια που λες οντος ισχυει! Τις πλαστελινες που της πηρα ελεγε απο 3 χρονων και ειπα ελαα μωρε ενταξει η Ε. ειναι 2μιση. Ε. μια μερα παιξαμε και τις σηκωσα ψηλα! Εκανε οοοολο το σπιτι χαλια και επισης δεν ειχε δυναμη να πατησει το μηχανημα για να κανει παγωτο. Το καλοκαιρι θα της τα ξαναδωσω αλλα μονο στο μπαλκονι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου μήπως απλά διψάει το παιδι? Μπορει να λέω βλακεία δεν ξέρω.. Ισως πάλι ειναι φάση που περνάει..Το ποσο γέλασα με τις κάλτσες στις τσέπες δεν λέγεται!!! :lol::lol::lol:

Σισσάκι μου μην στεναχωριέσαι βρε γινονται αυτα.. Δωσε λίγο χρόνο..

:twisted: Ώρες ώρες θέλω να τον σκοτώσω και να τον κάνω να φανεί σαν ατύχημα... :?

χαχαχαχα Εγω να δεις ποσες φορες το σκέφτομαι αυτο...

μερικοί, απλά, δεν ήταν έτοιμοι για οικογένεια!!!! X(X(X(

Δεν νομίζω οτι ισχύει αυτο συμπεθέρα.. απλά σε γενικές γραμμές οι αντρες ειναι πιο.. επιπολαιοι να το πω? Κανονικά θα έπρεπε και εμείς να έχουμε τα προσωπικά μας θέλω πιο ψηλά στις προτεραιότητες μας.. αλλά τοτε θα υπήρχε πρόβλημα στην οικογένεια.. Έτσι εμείς κάπως ψυχαναγκαστικά βλέπουμε τα πράγματα πιο σφαιρικά και τελικά κρατάμε τις ισορροπίες.. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΝΕΣ! :mrgreen::mrgreen::lol::lol:

Μάγδα μου συγνώμη, μαλλον σ'εχασα και δεν κατάλαβα τι έχει συμβεί και χρειάζεται να πάτε σε ψυχολόγο.. Επειδή δεν κοιμάται? Επειδή δεν τρώει? Συγνώμη το έχασα αυτο το κομμάτι.. Το βρισκω υπερβολικό πάντως εκτός και αν εχω χάσει πολλα επεισόδια.. :)

Η Ε. δεν συμμαζευοταν σημερα, αφηνιασε κανονικα με αποκορυφωμα να μου λερωσει με φαγητο μια ντανα ρουχα που μολις ειχα σιδερωσει :twisted::twisted::twisted: και με λαδερα φασολακια παρακαλω! Σιδερωνα και τα εβαζα στο τραπεζι της τραπεζαριας, μου ζηταει ο Π. να του βαλω φαι να φαει για να φυγει στην δουλεια. Μολις βαζω το πιατο στο τραπεζι βαζει αυτος την Ε. στο καρεκλακι του φαγητου της διπλα του και επειδη πηγε μεχρι την κουζινα και δεν της εφερε αμεσως το ψωμι που ζητησε πεταξε την κουκλα που κρατουσε μεσα στο πιατο! Φανταζεστε τι εγινε το τραπεζι και τα ρουχα πιο εκει!! :twisted:
:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου δυο μέρες δεν έγραψα και ξέχασα να σου ευχηθώ για τα γενεθλια σου... :oops::oops::oops: Όμως οι γιορτές κρατάνε 40 μέρες κι έτσι θα σου ευχηθώ τώρα... :lol::lol::lol::lol:

Χρόνια πολλά κοριτσάκι μου, να τα εκατοστήσεις...Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη, να σε χαίρονται τα παιδάκια σου και ο αντρούλης σου... :x:x:x:x:x:x

Όσο για την Ειρήνη, θα είχα πάθει ΣΟΚ.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Θα με ακούγε όλο το Λεκανοπέδιο.... :?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

'Ερη μου τι κάνετε αγάπη;;;;;;; :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε μωρό μου, εσυ μην αγχώνεσαι βρε χαζό, γινονται αυτα με τα μωράκια. Εντάξει? :x:x:x Ειδα και τις αλλες φωτος στο face μα ποσο κουκλα ειναι ρε και ποσο ίδια με την Ιω?? Ειναι λες και εβγαλες την διδυμή της με 2 χρονια καθυστέρηση!!! :x:x:x

Σημερα η Λένα θα πηγαινε γιατρο ε? Τι καλά να ακουσει το νινάκι.. [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα! Ουτε και ο δικος μου δεν κανει τιποτα! Να φανταστεις ταιζω την Ε. ψωμακι με μελι και εκεινη την ωρα κλαιει και το νινι για γαλα. Αφηνω το ψωμι στο τραπεζι και περνω να θηλασω τον μικρο που δεν μπορω να το καθυστερησω. Ο Π. διπλα μου εν το μεταξυ. Ειναι ικανος να αφησει την Ε. νηστικη αν δεν του πω να συνεχισει αυτος το ταισμα της! Ελεος δηλαδη! Και αυτο ειναι ενα απο τα πολλα που κανει!

Κατι μου θυμίζει αυτο!!!! :roll::roll::roll:

Παντως οι γυναικες ειναι οι πιο "υπό" στο θεμα γαμος.Αν κανω λαθος διορθωστε με.

Οι αντρες και την καριερα τους θα συνεχισουν και καλα θα περνανε οσα παιδια και να κανουν.

Εγω ας πουμε εχω ασπρισει ,καραφλιασει ,χαζεψει και χοντρυνει και ο αντρας μου εχει απλως παρει κιλά.

Τωρα του πασαρα τον Ν. να δουνε μπαλα και εγω θα παω για υπνο.

Ερη τι φοβερος ρε ο μικρος στη φωτο.Το μαλλι τελειο.Δεν του τα εκοψες ε;;;

Γωγω δε σε ρωτησα ρε συ.Με το ξενυχτι πως τα πας;;;Η Ιωαννα τα βραδυα κοιμαται πια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα σας!!!

Παναγιωτα μου τι κανεις???Συμφωνω μαζι σου καλη μου!Αλλα γενικως οι αντρες ειναι "υπο"!!!Εννοω..Κατωτεροι σε ολα...σκεψη,ωριμοτητα,ικανοτητες...Ειναι παντα ενα βημα πιο πισω(κ λιγα λεω)...

(δε μιλαω για τους γιους σας!Αυτοι ειναι ξεφτερια! :lol: )

Ο Α που με ρωτησες,οταν βρηκε τις καλτσες γελουσε!!!Και μετα με πηρε τηλ κ δεν μπορουσε να κρατηθει για να με "μαλωσει"!!!!Εν τω μεταξυ τις προαλλες βγαινει απο την πορτα κ προχωροντας φωναζει δυνατα ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑ!(ξερει οτι εκνευριζομαι απιστευτα οταν μου φωναζουν απ'εξω)...Βριζω απο μεσα μου και παω να ανοιξω..."αμαν Α..γτ φωναζεις ετσι?"...Μου πεταει τις καλτσες(ειχα βαλει παλι!) γελωντας χαρουμενος που δεν επεσε στην παγιδα μου!!! :lol::P

Μαγδαααα!!!!! :lol::lol::lol::lol: Τσουτσουνες αερομπικ???χαχαχαχαχαχα

Λενακι επαθα σοκ με το φαγητο πανω στα σιδερωμενα! :o:o:o:lol::lol::lol:

Α!!!Δεν αντεχω!Η Λενα πηγε στο γιατρο κ ειναι ολα καλα!!!!τα υπολοιπα ας τα πει εκεινη!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Λεναααααααααααα!!!!!

Καλα οτι ειναι υπο οι αντρες ειναι!!!!Συμφωνώ!!!Ρε συ και μενα μου τη σπαει να ερχεται απο κατω με το αμαξι και να μου φωναζει "Παναγιωταααααααααα εβγα λίγο έξω" :twisted::twisted:

Καλα το πηρε πάντως με τις κάλτσες. :lol::lol::lol:

Νατασα ξεχασα να σου ευχηθω ρε συ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Στο συμπέθερο!!!Να τον χαιρεσαι και τουμπάλιν!!!!Καλα να περασετε.

Παω για νανι με τις κοτες.Δεν αντεχω.Καλο βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες τί κάνετε;; Νυστάζω πολύ, προσπαθώ να συντονίσω τί πρέπει να κάνω αυτόν τον μήνα για το γάμο, εκτός από δίαιτα, και δε μου έρχεται τίποτα... Ο γάμος του Κουτρούλη θα είναι αυτός ο γάμος... :roll::roll::roll:

Αναστασία το τι γέλασα με τις κάλτσες δεν περιγράφεται!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Προσκυνώ! :D

Εγώ τέτοια έξυπνα δεν κάνω, γιατί τα νεύρα μου θολώνουν την κρίση μου! :?

Μια φορά που έκανα φασίνα και άρχισε να μου φωνάζει, γιατί τον ενοχλούσα, δε μπορουσε να δει μπάλα ο κύριος, όπως σφουγγάριζα μου γύρισαν τα μάτια, δίνω μια κλωτσιά στον κουβά μέσα στο σαλόνι, πάω μέσα στο μπάνιο και παίρνω όοοολα τα άπλυτα, τα οποία τα σκόρπισα σε όλο το σαλόνι, πήγα στην κουζίνα και έβγαλα όλα τα πιάτα, άπλυτα, μέσα απο το πλυντήριο και τα διασκόρπισα στην κουζίνα, ξέστρωσα το κρεβάτι μας και αφού πέταξα κάτω τα σκεπάσματα (ευτυχώς είχα προλάβει να σφουγγαρίσω τα μέσα δωμάτια! :lol: ) κάθησα και άνοιξα την τηλεόραση, χωρίς να βγάλω μιλιά.

Τα μάζεψε όλα και ήρθε μετά στο κρεβάτι και του λέω: "Τελείωσε αγάπη μου η μπάλα"; και μου λέει: "Ρε μωρό καλά όλα τα άλλα, αλλά ο κουβάς με τα νερά ήταν υπερβολή", το σκέφτομαι λίγο και λεω: "Λες ε;; Μπαααα δε νομίζω"! :shock::shock::shock::shock::oops::lol::lol::D

Η αλήθεια είναι οτι ο κουβάς ήταν οντως υπερβολή, γιατί το πάτωμά μας είναι λαμινέιτ και φούσκωσε, έκανε μήνες να ξεφουσκώσει και έχει μείνει ακόμα κάποιο ελάττωμα :? , αλλά έπαθα παράκρουση εκείνη τη ώρα. :oops:

Κάτι ήθελα να σχολιάσω, αλλά τα ξέχασα!

Παω να γράψω κάτι προσκλητήρια και να την πέσω! Τα λέμε αύριο κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...