Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΗ :lol::lol::lol:

νατασακι μου να χαιρεσαι το συμπεθερο..χρονια του πολλααααααααααααα :x:x:x:x:x [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

να χαιρεστε τις κορουλες σας..σας αγαπω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά τσάμπα πήγα φορτωμένη στην ψυχολόγα...

Ήταν μια χαρά η γυναίκα και μου είπε με λίγα λόγια να ακολουθήσω το ένστικτό μου γιατί εγώ ξέρω καλύτερα απ' όλους τι χρειάζεται το παιδί μου. Και την επόμενη φορά που θα μου η νοσοκόμα για μεθόδους εκπαίδευσης κτλ... να την γράψω :shock: Μήπως ήταν τσακωμένες :lol:

Την παρατηρούσε κι εκεί που έπαιζε και είπε πως συγκεντρώνεται πολύ καλά σε αυτό που κάνει και πως δείχνει να έχει πολύ καλή ανάπτυξη και μεγάλη αντίληψη :D

Μια χαρά τα είπαμε σας λέω...πάει χαλάσανε κι οι ψυχολόγοι :lol:

Κι εγώ με 2 καφέδες την ημέρα χωρίς να κοιτάζω την ώρα. Σε κάποια φάση τους είχα κόψει μήπως και γιαυτό δεν κοιμόταν αλλά δεν είδα καμία απολύτως αλλαγή στη συμπεριφορά της. Έτσι τους ξανάρχισα για να αντέχω τα ξενύχτια :mrgreen:

Γωγώωωωωωω άντε ρε που είναι γκρινιάρα η μπεμπούλα :P Μια χαρά είναι! Λογικό είναι να θέλει συνέχεια αγκαλιά. Τι να κάνει μόνη της στο ρηλάξ - ούτε καν βλέπει ακόμα... Το βάρος μια χαρά είναι!

Άργι :lol: σωστή η ΡεΑ!

Νατασούλα εμείς θα βγάλουμε καινούρια λίστα με άλματα άνω των 75 εβδομάδων :D

Χρύσα με μπέρδεψες :? Ποιός θέλει να βάψετε το υπόγειο (σας?) για να γυμνάζεται :?

Θούλη :lol: σου λέει και παρακαλώ ο Θοδωρής? Τι ευγενικός! Εμένα μου τραβάει τη μπλούζα και ορμάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Μαγδα ειδες!!!..

μια χαρα...τελεια ειναι η Μαρκελλα.

Παντως ουτε εγω ουτε ο αντρας μου...

ασε μη το πιανεις το θεμα..καλα ειμαι φεεετττααα....δε θελλω να φουντοσω και να ανεβασω πιεση..δε βλεπω καλα ονειρα τωρα τελευταια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κι εγώ νεροζούμαι τους πίνω τους καφέδες..Μια καφέ, δυο-τρεις ζάχαρη... :oops::oops::oops:

Έξω πίνω φρεντο ντεκαφεινε...Σπίτι τι σκατά να πιω που δε βγαίνω;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Αρτζι αλήθεια υπάρχει ντεκαφεινέ ελληνικός;;;; :shock::shock::shock: Δεν το ήξερα... :oops::oops::oops: Αλήθεια ρε τα παιδιά σου τι γλώσσα μιλάνε;;;; :roll::roll::roll:

Μάγδα σιγά μηπως είχε πρόβλημα το παιδί επειδή δεν κοιμάται... :twisted::twisted::twisted::twisted: Απλώς δεν είναι υπναρού... :lol::lol::lol: Κουράγιοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!

Νατασούλαααα με καθησυχάσεις... :D:D:D Μια χαρά μου φάνηκε κι εμένα το βάρος της...Άντε να δούμε...

Επίσης μια απορία...Γιατί τα άλματα ανάπτυξης τα μετράνε σε εβδομάδες;;;;; :twisted::twisted::twisted: Πρέπει να καθόμαστε να υπολογίζουμε κάθε φορά τις εβδομάδες;;;;;;Ακου εκεί 75 εβδομάδες... :twisted::twisted::twisted:

Η μεγάλη δεν έφαγε... :twisted::twisted::twisted: Μου έσπασε τα νεύρα...Ευτυχώς κοιμάται... :D:D Η μικρή ξύπνησε όταν κοιμήθηκε η μεγάλη, θήλασε και ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ανάποδα πλασματάκια μου.... :lol::lol::lol::x:x:x:x:x Ευτυχώς προς το παρόν δεν γκρινιάζει.... :?:?:?

Α, Θούλη...Δε σου είπα...Το βίντεο με τον Ντόντο και το νινί στο ριλάξ θεϊκό... :lol::lol::lol: Και τα χαρτομάντηλα που έλεγες ξέρεις τι μου θύμισε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Όποτε βγαίνουμε έξω με το Γιώργο και την Ιω, ο Γ. της φοράει στην πλάτη της τη τσαντούλα της... :o:o:o Εχει μέσα πάμπες μωρομάντηλα, καμια αλλαξια ρούχα (μικρούλα είναι σαν του νηπιαγωγείου)...Εγώ πάντα τη φορτώνομαι..Ο Γιώργος θέλει να τη φοράει η Ιω στην πλάτη της... :twisted::twisted::twisted::twisted: Και μια μέρα του λέω "Αμαν...Είναι βαριά..Πως να την κουβαλήσει το κορίτσι;;;;" :twisted::twisted: Και τι μου απαντάει;;;; "Οι εποχες είναι δύσκολες..Να συνηθίσει το βάρος, γιατί αύριο μεθαύριο ίσως χρειαστεί να κουβαλάει κανα ακορντεόν και να γυρίζει στους δρόμους..." =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις γνωμες!Κ εγω απο το πρωι αυτο κανω...της δινω οποτε θελει...Βγαζει κ ενα δοντι αλλα νομιζω πως θα ειχαμε κ ανησυχες νυχτες αν ηταν αυτο...

Νατασουλα η Ε θηλαζει 10 φορες απο τις 5 που επιστρεφεις μεχρι το πρωι??? :o:o:o

Ασχετο αλλα κανει απειρα κακα!!!κ βρωμανεεεεε!!!!!! :lol::lol:

<Σισσιω =))=))=))=))=)) σορρυ αλλα εσκασα στα γελια με το "φονικό"!!!!!να ανοιξουμε μια ιδ ομαδα για να βγαζουμε τα απωθημενα κ μετα να μετανιωνουμε!!!!!!

Γωγωωωω!!!Ακους εκει γκρινιαρα!!!!! :lol::lol::lol: Τρελλοκομειο κανεις σαν πρωτομανα!!!Φυσιολογικα ειναι αυτα καλε!!!και να εχεις υπομονη!Αχ μην ξανασκεφτεις να αφησεις το μωρο να κλαψει(οπως στην Ιω) γτ ερχομαι αθηνα ΤΩΡΑ! :lol::lol::lol::lol:

Καλα Θου πολυ πετυχημενο του γαλα πατερουλας!!! :P:P:P

Εγω καταλαβα την Χρυσα! :roll:

Μαγδουλα τι καλα!!!Ειδες?καληηηη ψυχολογος!Κ εγω θα παω...καποια στιγμη!Αλλα για εμενα οχι για την Α!

Θα παρεις τηλ εκει που σου ειπα?(ειναι ερωτηση-τεστ για να δω αν διαβασες το μνμ στο φεις! :lol: )

Παω να την κοιμισω!

ΑΑ!Ο στιγμιαιος(φραπε) ειναι Ο χειροτερος καφες που υπαρχει.5% χαρμανι κ 95 "χημεια"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασί ναι να κάνουμε μια ομάδα και να ανταλάσσουμε απόψεις ως άλλες γυναίκες αράχνες για αργά και βασανιστικά... "ατυχήματα" συζύγων! :lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted:

Στο θηλασμό δε σου απάντησα για ευνόητους λόγους! :lol::lol:

Θούλη το βίντεο είναι στο ΦΒ;; Ακόμα να το δω... :oops::oops: Μας το έχουν απαγορέψει και μας στο γραφείο... :roll:

Γωγουλα μια χαρά τα κορίτσια σου ρε!!! :x:x

Έχω ένα κεφάλι καζάνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο αλλα κανει απειρα κακα!!!κ βρωμανεεεεε!!!!!! :lol::lol:

Είδες που επιμένεις τόσο να φάει στερεές?

Φάε βρωμερά κακά τώρα :P:lol:

Σε ποιό να πάρω? Και στα δύο? Πότε μου έστειλες? :?

Δεν το πέρασα το τεστ ε? :lol:

Σου στέλνω !

Σισσιώ ακόμα εγκλήματα φαντασιώνεσαι? :P Καλά πώς σας έχουν απαγορεύσει το φέις? Γιατί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε ΣΜ (εγώ με την Ρ.) έπιασε όλα τα πράγματα από όλα τα ράφια, κάποια στιγμή σταματώ στον διάδρομο με τους καφέδες να βρω τον καφέ μας και την ακούω που λέει "μήπος αυτό μαμά?" και μου φέρνει ένα ισοτονικό ποτό με λεμόνι!!!!......μετά συνέχιζε "μήπως αυτό?" και μου έφερνε πράγματα και τα έβαζε στο καρότσι!!!! :o:o:o:o ....δεν είναι να πηγαίνεις μαζί της για ψώνια, όλα τα πιάνει!!! :? ....στον γυρισμό της έβαλα στο καρότσι και κοιμήθηκε και ακόμη κοιμάται δεν την έβγαλα!!!!....έχει σταματήσει τον μεσημεριανό ύπνο έτσι βρήκα ευκαιρία να "ηρεμήσω" λίγο!!!! :D ...ε΄λπίζω μόνο μην χτυπήσει το τηλ.!!!!

επίσης έφαγα και γαριδάκια μετά από 6 χρόνια!!!! :o:D:roll::roll::roll:

Μάγδα όντως χάλασαν και οι ψυχολόγοι :lol::lol::lol: ....μα να μην σου δώσει καμμιά συμβουλή-παρατήρηση? :roll::roll::roll:

Γωγώ μιλούν και τις 2 γλώσσες, ο Λ. καλύτερα τα γερμανικά (λογικό αφού πάει σχ.) και καταλαβαίνει και αγγλικά και το μπουμπούκι δεν λέει πολλά, αλλά λέει και στις 2!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά πώς σας έχουν απαγορεύσει το φέις? Γιατί?

διάβασα ότι μία την απέλυσαν επειδή έμπαινε στο φατσοβιβλίο και πήγε δικαστικά αλλά έχασε!!!...στην Ελλάδα αυτό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι μια άχρηστη...Θέλω να κλάψω.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Είχα τη μικρή αγκαλιά και πήγα να την αφήσω στο ριλάξ...Ήταν τόοοοοοσο ήρεμη..Τόσο ήσυχη...Κι εγώ η μαλακισμένη σαν διάολος πήγα να της βάλω την πιπίλα για να κοιμηθεί.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Πάω να της τη βάλω, δεν την ήθελε, αναγούλιασε 2 φορές και την έσπρωχνε...Κι εγώ εκεί...Της την ξαναβάζω στο στόμα, τη φτύνει και έκανε εμετό.... :o:o:o:o:o:o:o:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Έβγαλε όλο της το γαλατάκι... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Όχι γουλιά, εμετό.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Και δεν έβγαλε κιχ το πουλάκι μου...Την πήρα αγκαλιά, πήγα την άλλαξα, της ζήτησα συγγνώμη, την κράτησα για λίγη ώρα αγκαλιά και κοιμήθηκε η ψυχούλα μου.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Είμαι χάλια.... :cry::cry::cry::cry:

Τι να κάνω;;;Να πάρω το γιατρό;;;Τι πρέπει να κάνω;;;;Να την ξυπνήσω να την ξαναθηλάσω;;;;

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ άφησέ την λίγο να κοιμηθεί και ηρέμησε, σε λίγο θα πεινάσει και θα ξυπνήσει

Αναστασία ΣΚ που είμαστε όλη μέρα μαζί θηλάζει 10 φορές

καθημερινές που δουλεύω περίπου 5.......

Αργυρώ ούτε η Έλενα γκρινιάζει για τον θηλασμό είπα για τα άλματα ;)

Μάρθα φοβερός ο Ντόντος :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες που επιμένεις τόσο να φάει στερεές?

Φάε βρωμερά κακά τώρα :P:lol:

Σε ποιό να πάρω? Και στα δύο? Πότε μου έστειλες? :?

Δεν το πέρασα το τεστ ε? :lol:

Σου στέλνω !

Φιλεναδα κοπηκες!!!! :lol::lol::lol:

ρε συ σιγα που τρωει!δλδ αν πραγματικα τρωει ποοοοσα θα κανει? :lol: Αφου το ΣΚ τσακωθηκαμε με τον Α γτ του ειπα πως βαρεθηκα τοοοσα κακα κ να παει αυτος!Και δεν πηγαινε...Αλλα τον εκδικηθηκα(και εδω κολλαει η ομαδα που θα φτιαξουμε-θα εχει εξυπνες ιδεες εκδικησης :lol: )!

Τα ειχε κανει η Α για 3φορα και ηταν εξτρα μοσχομυριστα :mrgreen: ...Εκεινος ηταν jαπλα στο χαλι κ της λεω "πηγαινε να κανεις αλογακι τον μπαμπα"!Το κεφαλι του ηταν προς τη μερια μας!

Και ΝΑΙ!Πηγε κ καθισε στα μουτρα του κ τον εκανε αλογακι(λιποθυμισε απο την μυρωδια! [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif] )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλι ηρεμισε αγαπη μου!Αφου κοιμαται το μωρο μην αγχωνεσαι...Θα θηλασει οταν πεινασει...

Γτ της εβαζες την πιπιλα?

Γιατί είμαι ηλίθιααααα....Της τη βάζω όταν γκρινιάζει για να ηρεμήσει και να την πάρει ο ύπνος... :roll::roll::roll::roll: Γενικά δεν την πολυγουστάρει...Κι άλλες φορές κάνει πως αναγουλιάζει με την πιπίλα.... :?:?:? Αλλά δεν φαντάστηκα ότι μπορεί να κάνει εμετό.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Και ήταν τόοοοοοοοοοοοοοοσο ησυχούλα...Τι μου ήρθε και πήγα να της τη βάλω το ζώον;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Εχω ταραχτεί πολύ....Δε μου έχει ξανασυμβεί.....Η Ιω έβγαζε ρουκετες σαν μωράκι, αλλά ποτέ εμετό.... :?:?:?:?:?:?

Σκέφτομαι μήπως έχει τίποτα άλλο (γαστρεντερίτιδα, παλινδρόμηση) και τρελαίνομαι... :roll::roll::roll::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"πηγαινε να κανεις αλογακι τον μπαμπα"!Το κεφαλι του ηταν προς τη μερια μας!

Και ΝΑΙ!Πηγε κ καθισε στα μουτρα του κ τον εκανε αλογακι(λιποθυμισε απο την μυρωδια! [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif] )

:lol::lol::lol:

Διαβολικό :twisted::twisted::twisted::lol:

Γωγώ μην αγχώνεσαι δεν παθαίνει τίποτα... Τα μωράκια κάνουν πολύ εύκολα εμετό...

Άσε τη να κοιμηθεί.

Μα κι εσύ με την πιπίλα... αφού ήταν ήσυχο το παιδί.

Μην την ταπώνεις χωρίς λόγο... δίνε της άμα γκρινιάζει και θέλει να κοιμηθεί μόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρεμισε μικρουλα μου!Εδω ειμαστε για να κουβεντιασουμε κ να αναλυσουμε οτι θελεις(κ οτι γνωριζουμε)...

Τωρα δεν συντρεχει λογος γιατορυ!Δεν εγινε κ κατι!Δεν εκανε στα καλα καθουμενα εμετο..Προσπαθουσε να αποφυγει την πιπιλα κ ζοριστηκε...

Κοιτα..Εγω δεν εχω δωσει πιπιλα και δεν καταλαβαινω καθολου τον τροπο που σκεφτεσαι και το ποιος ειναι ο σωστος τροπος χρησης :? ...Ομως φανταζομαι πως την δινουμε οταν το μωρο τη χρειαζεται...Οταν δεν την χρειαζεται μην προσπαθεις με το ζορι..Εκτος κ αν ετσι προσπαθεις να της 'την μαθεις" αλλα με αυτο δε συμφωνω...

Να σου πω κ κατι αλλο?μην εχεις στο μυαλο σου χρονομετρα..Συγνωμη που θα στο πω...Δε ρωτησες τη γνωμη μου αλλα εγω σε συμπαθω πολυ για να μην πω κατι! :oops: Νομιζω οτι αν πχ τη θηλασεις κ μετα απο 1 ωρα ξαναθελει θα της βαλεις πιπιλα...Και αυτο ειναι λαθος στον αποκλειστικο θηλασμο.Τωρα θα μου πεις..Εχω το "θεμα" μου κ εσυ με πρηζεις?Ε ναι!Ετσι κανω κ μετα με παρεξηγει ο κοσμος ολος! :lol:

ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Γωγώ τι ανησυχείς? δεν έχει τίποτα η Ζιζέλ, μια χαρά είναι και μην σκέφτεσαι τέτοια :x

Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να φανταστώ ότι φορούσε την πάνα της !!!! :lol::lol::lol: γιατί φαντάσου να πήγαινε αφού έβγαζες την πάνα και πριν τις καθαρίσεις το πωπουδάκι!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να φανταστώ ότι φορούσε την πάνα της !!!! :lol::lol::lol: γιατί φαντάσου να πήγαινε αφού έβγαζες την πάνα και πριν τις καθαρίσεις το πωπουδάκι!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

ΑΥΤΟ ειναι διαβολικο! =))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause: και καλα μου ξεφυγε πριν την καθαρισω κλπκλπ!!!! :lol::lol::lol:

Ειδατε?Η μια θα ενισχυει την διαβολικη ιδεα της αλλης και στο τελος θα τους κλεισουμε μια πτερυγα σε κανενα τρελλοκομειο!Να εχουν και παρεα!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να σας δωσω κ αλλη ιδεα?δε θυμαμαι αν το εχω γραψει!

Θεμα καλτσες!Τις εβρισκα παντου!Καθε μερα-καθε πρωι με περιμεναν!

Αφου δεν επιασε το πρηξιμο για να τις βαζει στα απλυτα πηρα αλλη "οδο"!τις εβαζα(κ συνεχιζω!) στις τσεπες απο μπουφαν,σακακια,στην τσαντα του!Τις διπλωνω καλα για να μην τις καταλαβει οταν το βαζει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Και τα εχω καταφερει να τον κανω ρομπα!!!Ηταν με πελατες,βαζει τα χερια στις τσεπες για να βρει τσιγαρα και βρισκει ενα ευωδιαστο προ-προ-προχθεσινο ζευγ καλτσες!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Το χειροκριτημα μου αξιζει νομιζω! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τωρα αναμενω να βρει 2 ζευγ που εχω χωσει στην τσαντα του!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ άπλά αναγούλιασε μην αγχώνεσαι θα ξυπνήσει και θα φάει..

Αναστασία σκέφτομαι την σκηνή και γελάω μόνη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και μια και έχεις απορία όταν βρεθούμε θα σε βάλω να μυρίσεις της Έλενας που τρώει απ'όλα και σε ποσότητα :lol::lol::lol::lol::lol:

Να σας πώ τι έφαγε χθες το πρωϊ στις 7:30? σουτζουκάκια με κριθαράκι :o:o:o:o:o:o

Την αφήνω 7:15 στην γυναίκα και της δίνω και το ταπεράκι με το φαγητό της για το μεσημέρι και φεύγω, ανεβαίνουν πάνω και αρχίζει η Έλενα να λέει μαμ μαμ την ρωτάει η γυναίκα τι θέλεις να φας? και δειχνει το ταπεράκι. Της λέει αυτό θα το φας το μεσημέρι να σου κάνω γάλα τώρα... οχι η Έλενα... αυγό? όχι πάλι κλπ κλπ και άρχισε να κλαίει και να χτυπιέται μέχρι που έφαγε τα σουτζουκάκια :shock::shock::shock:

Μάγδα λες να είχαν καμιά κόντρα τελικά η νοσοκόμα με την ψυχολόγο???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργι μπλιάααααααξ :ymsick::lol:

Αναστασίααααααααααααααα! Μπες καλό μου στο φέις και απάντα :evil::x:x

Πλάκα κάνεις με τις κάλτσες :shock: Έχω λιώσει :lol::lol::lol:

Να βγάζει το χέρι από την τσέπη για χειραψία σε επαγγελματικό ραντεβού και να πετιέται και μια ποδαρομυρωδάτη κάλτσα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρεμισε μικρουλα μου!Εδω ειμαστε για να κουβεντιασουμε κ να αναλυσουμε οτι θελεις(κ οτι γνωριζουμε)...

Τωρα δεν συντρεχει λογος γιατορυ!Δεν εγινε κ κατι!Δεν εκανε στα καλα καθουμενα εμετο..Προσπαθουσε να αποφυγει την πιπιλα κ ζοριστηκε...

Κοιτα..Εγω δεν εχω δωσει πιπιλα και δεν καταλαβαινω καθολου τον τροπο που σκεφτεσαι και το ποιος ειναι ο σωστος τροπος χρησης :? ...Ομως φανταζομαι πως την δινουμε οταν το μωρο τη χρειαζεται...Οταν δεν την χρειαζεται μην προσπαθεις με το ζορι..Εκτος κ αν ετσι προσπαθεις να της 'την μαθεις" αλλα με αυτο δε συμφωνω...

Να σου πω κ κατι αλλο?μην εχεις στο μυαλο σου χρονομετρα..Συγνωμη που θα στο πω...Δε ρωτησες τη γνωμη μου αλλα εγω σε συμπαθω πολυ για να μην πω κατι! :oops: Νομιζω οτι αν πχ τη θηλασεις κ μετα απο 1 ωρα ξαναθελει θα της βαλεις πιπιλα...Και αυτο ειναι λαθος στον αποκλειστικο θηλασμο.Τωρα θα μου πεις..Εχω το "θεμα" μου κ εσυ με πρηζεις?Ε ναι!Ετσι κανω κ μετα με παρεξηγει ο κοσμος ολος! :lol:

ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ! :x:YMHUG:

Ρε πας καλά;;;Σιγά μην παρεξηγηθώ...Κι όμως...Χρονόμετρο κρατάω μόνο όταν τη θηλάζω για να δω πόση ώρα τρώει.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Αν τρώει αρκετά δηλαδή, γιατί ενδιαμεσα την παίρνει ο υπνος και αγχώνομαι μήπως δε φάει πολύ...

Όμως όχι....Αν θέλει να φάει, θα φάει....Μου το δείχνει ότι πεινάει...Κατάλαβες τι εννοώ;;;Και να έχει φάει δηλαδή, αν πεινάσει, αρχίζει νιαουρίσματα, αν την έχω αγκαλιά ψάχνει σαν κουτάβι να βρει να φάει.... :x:x:x:x:x

Την πιπίλα της την έδωσα γιατί την 1η νύχτα όοοοοολη νύχτα πιπίλαγε βυζί... :?:?:? Δεν έτρωγε....

Τώρα, αν γκρινιάζει χωρίς λόγο και δεν μπορεί να ηρεμήσει αλλιώς, της τη δίνω... :?:?:? Αλλά την κρατάει για λίγο και τη φτύνει.... :?:?:?:?:?:?

Σκέψου ότι τη νύχτα που ξυπνάει για φαγητό, τρώει και κοιμάται αμέσως..Χωρίς πιπίλα χωρίς τίποτα... :?:?:?

Και όχι δε θέλω να της τη μάθω...Γιατί σκέφτομαι το μετά..Πόσο δύσκολο θα είναι να την κόψει... :?:?:?:? Δεδομένου ότι η Ιω έχει φτάσει 2 χρονών και ακόμα τη θέλει στον ύπνο... :?:?

Επίσης είσαι για δέσιμο....Μες στη στενοχώρια και τις τύψεις μου, γέλασα και με το "αλογάκι" της Άννυς και με τις ευωδιαστές κάλτσες του Α.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καμιά καλη ιδέα για να μαζεύει τα χαρτάκια ο άντρας μου;;;Κάθε μέρα φέρνει χαρτιά με σημειώσεις του, αποδείξεις, άδεια κουτάκια από τα ρίζλα και τα φιλτράκια του, αποδείξεις πληρωμών από τρεάπεζες κινητά κλπ και τα παρατάει όπου βρει...

Έχουμε τσακωθεί άπειρες φορες γι'αυτό, του λέω να τα μαζεύει γιατί την επόμενη θα τα πεταξω στα σκουπίδια, αλλά δεν.....

Τα αφήνω, τα αφήνω και αφού δεν τα μαζεύει και οι μέρες περνάνε, τα μαζεύω εγώ... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Πετάω κιόλας ό,τι ΝΟΜΙΖΩ ότι δεν του χρειαζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω~!

Γωγω ασε το μωρο να ηρεμησει ...να κοιμηθει και οτνα πειασει θα ξυπνησει!

δεν εχει τιποτα...μια χαρα ειναι!

οσο για τον καφε....εσυ θα κρινεις αν ενοχλει το μωρο!

μπορει να μην του φερνει καμια ενοχληση....θα δοκιμαζεις και θα αφαιρεις αν κατι δεν σας εκατσε καλα!

εγω επινα ,ετα το 4μηνο φραπε αλλα πολλυ ελαφρυ....τωρα κοντευω χρονο που με ενοχλει απιστευτα...πινω ελληνικο και καποιες φορς γαλλικο ελαφρυ!

οταν περπατησε η Μ-Ι ειχα αφησει τον ακφε μου επανω στο τρπεζακι...παει ρουφαει...της αρεσε και τον ηπιε ολο....ολη νυχτα εκανε ολονυχτια...απο τοτε οπου πετυχενε καφε επινε....

οποτε για 5-6 φορες εκανα σκετο καφε και χωρις γαλα..οποτε δοκιμαζε ...δεν της αρεσε και σταματησε να πινει φραπε!

Σισσιω υπομονη....νομιζω ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι....

Χρυσα πως εισαι?

για μια ακομα φορα εχω απιστευτο σιδερο....αλλα δεν εχω ορεξη...!

δεν θα το κανω!

Anastacia πολυ σατανικο....εγω καποιες φορες οταν ακουω την Μ-Ι να λεει "κανω κακα" αφηνω να την καθαρισει ο Π.ετσι για να μην ξεχνα τη μυρωδια....

βεβαια το χειροτερο του ειναι να τπυ ζητα τσισα και να ειναι εξω....πολυ γελιο!

οσο για τις καλτσες...δεν εχω λογια....

κατι παρομοιο εκανε μια φιλη με τα παπουτσια του συζηγου...τα αφηνε μονιμα στο σαλονι....τι δεν του ειχε κανει...τα ειχε βαλει στο κρεβατι..στο μπαλκονι κλπ

καποιο βραδυ ειχε δειπνο στον προισταμενο του....εεεεδιπλα απο τα παπουτσια του εβαλε και τις δικες της μποτες και τα σπορτεξ του μικρο...ολα αυτα κατω απο την τρπαζαρια....απο τοτε τα μεζεψε απο το σαλονι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...