Μετάβαση σε περιεχόμενο

egkimosini?


Recommended Posts

kalispera se olous!!!eimai neo melos kai tha ithela na moirasto mazi sas tin agonia mou!!!!eixa teleytaia periodo stis 12/10.ekana ena test to self clear stis 31/10 kai mou vgike thetiko.epidi eixa amfivolies omos ekana ki allo ena test to clear blue stis 5 /11 kai ngike arnitiko. ego koritsia mou glika pio apo ta 2 na empisteyto?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγω θα ελεγα να πας σε εναν μικροβιολογο να κανεις μια β χοριακη για να εισαι 100 τοις 100 σιγουρη γιατι με τα τεστ τα ψιλοχανεις ενω εκει εισαι σιγουρη...( η ετσι πιστευω)φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγω θα ελεγα να πας σε εναν μικροβιολογο να κανεις μια β χοριακη για να εισαι 100 τοις 100 σιγουρη γιατι με τα τεστ τα ψιλοχανεις ενω εκει εισαι σιγουρη...( η ετσι πιστευω)φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ.ΑΠ' Ο,ΤΙ ΞΕΡΩ ΤΑ CLEAR BLUE ΕΙΝΑΙ 99% ΑΚΡΙΒΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η EIRINIG ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΠΟ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΣΟΥ.ΑΠ' Ο,ΤΙ ΞΕΡΩ ΤΑ CLEAR BLUE ΕΙΝΑΙ 99% ΑΚΡΙΒΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η EIRINIG ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΠΟ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hai mou,geia sou k apo mena!!egw ayto pou gnwrizw gia ta test

einai oti an vgoun 8etika tote einai egyra k an vgoun arnhtika

tote kalutera na ta epanalaveis!!

an 8es thn apopsh mou...egw de ta empisteuomai apo proswpikh

empeiria.!!symfwnw k egw me ta koritsia...

mia b xoriakh k 8a exeis egura apotelesmata!!!

eyxomai na ginei ayto pou epi8umeis..

perimenoume nea sou!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hai mou,geia sou k apo mena!!egw ayto pou gnwrizw gia ta test

einai oti an vgoun 8etika tote einai egyra k an vgoun arnhtika

tote kalutera na ta epanalaveis!!

an 8es thn apopsh mou...egw de ta empisteuomai apo proswpikh

empeiria.!!symfwnw k egw me ta koritsia...

mia b xoriakh k 8a exeis egura apotelesmata!!!

eyxomai na ginei ayto pou epi8umeis..

perimenoume nea sou!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hai γεια σου και απο μενα εγω συμφωνω με υην αποψη οτι καλητερα να επαναλαβεισ το τεστ απο τη στιγμη που το ενα ειχε αρνητικο αποτελεσμα και το αλλο θετικο.παντοσ για να σου βγει θετικο σιγουρα δεν εγινε καποιο λαθοσ η εκτοσ και πανω στον πανικο σου δεν το ειδεσ σωστα.οντωσ,για να μην παιδευεσαι με τα τεστ κανε β χοριακη γιατι και σωστα αποτελεσματα θα βγαλεισ και δεν αργουν.σου ευχομαι καλα αποτελεσματα και περιμενω συντομα νεα σου!φιλια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hai γεια σου και απο μενα εγω συμφωνω με υην αποψη οτι καλητερα να επαναλαβεισ το τεστ απο τη στιγμη που το ενα ειχε αρνητικο αποτελεσμα και το αλλο θετικο.παντοσ για να σου βγει θετικο σιγουρα δεν εγινε καποιο λαθοσ η εκτοσ και πανω στον πανικο σου δεν το ειδεσ σωστα.οντωσ,για να μην παιδευεσαι με τα τεστ κανε β χοριακη γιατι και σωστα αποτελεσματα θα βγαλεισ και δεν αργουν.σου ευχομαι καλα αποτελεσματα και περιμενω συντομα νεα σου!φιλια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hai, Καλημέρα!

Συμφωνώ με τα κορίτσια. Κάνε τη β΄χοριακή για να έχεις σίγουρα αποτελέσματα και μην ταλαιπωρείσαι με τα τεστ εγκυμοσύνης..

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hai, Καλημέρα!

Συμφωνώ με τα κορίτσια. Κάνε τη β΄χοριακή για να έχεις σίγουρα αποτελέσματα και μην ταλαιπωρείσαι με τα τεστ εγκυμοσύνης..

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου hai! Συμφωνώ και εγω κανε καλύτερα την ανάλυση , γιατί και ενώ θεωρούσα αξιόπιστα τα τεστ ακουσα και ιστορίες που βγήκαν θετικά ενώ δεν υπήρχε εγκυμοσύνη. Θα είμαστε εδώ να ακούσουμε τα ευχάριστα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου hai! Συμφωνώ και εγω κανε καλύτερα την ανάλυση , γιατί και ενώ θεωρούσα αξιόπιστα τα τεστ ακουσα και ιστορίες που βγήκαν θετικά ενώ δεν υπήρχε εγκυμοσύνη. Θα είμαστε εδώ να ακούσουμε τα ευχάριστα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα στις 31/10 ήσουν κοντά στην ωορηξία αν το υπολογίσεις.Ακόμα και εγκυος να είχες μείνει 2-3 μέρες πριν νομίζω ότι το τεστ εγκυμοσύνης δύσκολα θα το έπιανε.

Ωστόσο ελπίζω να κάνω λάθος.Ευχές για το καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα στις 31/10 ήσουν κοντά στην ωορηξία αν το υπολογίσεις.Ακόμα και εγκυος να είχες μείνει 2-3 μέρες πριν νομίζω ότι το τεστ εγκυμοσύνης δύσκολα θα το έπιανε.

Ωστόσο ελπίζω να κάνω λάθος.Ευχές για το καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12/10 τελευταία περίοδο + 12-14 μέρες πάμε στις 26 -28 όπου έιχες ωορυξία. ¨αρα το τεστ στις 31/10 δεν έχει να σου πει τίποτα. Καλύτερα να περιμένεις μέχρι την πρώτη μέρα καθηστερησης δηλαδή σίγουρα μέχρι τις 12/11. Γιατί τόσο άγχος΄???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12/10 τελευταία περίοδο + 12-14 μέρες πάμε στις 26 -28 όπου έιχες ωορυξία. ¨αρα το τεστ στις 31/10 δεν έχει να σου πει τίποτα. Καλύτερα να περιμένεις μέχρι την πρώτη μέρα καθηστερησης δηλαδή σίγουρα μέχρι τις 12/11. Γιατί τόσο άγχος΄???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...