Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

άχου μωρέ τη καημενούλα..περαστικά στο κοριτσάκι σου!Ελπίζω να περάσει το στομαχάκι της κ να φτιάξουν γρήγορα τα μαγουλίνια της γιατί δε σας βλέπω να αντέχετε πολύ ακόμα χωρίς να την ξεζουμίζετε!! :lol:

Καλή Ανάσταση κ Καλό Πάσχα κ σε εσάς Σαμανθάκι μου!!Φιλάκια πολλά! :-*

Ευτυχώς δεν έκανες σε άσχετη εγώ είμαι!! :D Πάω να κάνω αποδοχή στο αιτημά σας ωραία μου κυρία! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ μου δυστυχώς έτσι είναι..μακάρι να γινόταν να έιχατε κ τα αγαπημένα σας πρόσωπα κοντά σας φέτος μαζί με τη μπεμπούλα.. Κ εμείς πέρυσι κάναμε Πάσχα όλοι μαζί οικογενειακά αλλα φέτος δεν θα έχουμε κοντά μας ούτε τον ξαδερφούλη μου ούτε την γιαγιάκα μου..πολύ με στεναχωρεί αλλα..δυστυχώς η ζωή έτσι είναι..μιά χαρά μας δίνει 2 μας παίρνει πίσω.. Τεσπά,μην μελαγχολήσουμε.Όπως κ να έχει εύχομαι να περάσετε όλες πανέμορφα!

Ειρηνούλα μόνο 2 μεριδούλες;;αχ θα σε μαλώσω,είναι πολύ λίγες!Εγώ κάθε απόγευμα τσακίζω σχεδόν ένα κιλό παγωτό!Αλλιώς δεν πιάνεται η δίαιτα!!χαχα

Γιατί δεν κάνει να φάμε έντερα;Ούτε πνευμόνια υποθέτω;Αμάν,τζάμπα τα καθάριζα 3 ώρες κ μέχρι να φύγει η μπόχα κόντεψα να λιποθυμήσω :o Παλί καλά που το 'πες,θα φτιάξω μόνη της τη δική μου.

Τη Κυριακή παϊδάκια,κοντοσούβλι,κατσικάκι,τζατζίκι,πάτατες,σαλάτες αμάν αμάν το 3αρι το έχω για πλάκα!

Πιστεύω η Γεωργιάννα μας θα έχει γεννήσει,σαν δευτερότοκη θα είχε πιο γρήγορη-εύκολη γέννα!Θα την πάρω κατα τις 9 που θα έχει τελειώσει το επισκεπτήριο κ θα σας πώ!Ελπίζω να μπορέσει να μιλήσει!

40 μέρες έχω πεί ελάχιστες επισκέψεις..κ φυσικά ΌΧΙ απροειδοποίητες!Αυτό κυρίως για τα πεθερικά που είμαι σίγουρη οτι θα θέλουν να μου έρχονται κάθε μέρα κ να είναι όλο συμβουλές....σύν οτι δε μ'αρέσει να θηλάζω κ να έχω 100 νοματέους πάνω απο το κεφάλι μου..ντρέπομαι πώς να το κάνουμε. θα έχω τις πρώτες 20 μέρες τον Χαρούλη μου να με φροντίζει κ όσο να ναι θα θέλουμε να προσαρμοστούμε οι 3 μας.. Εσύ τί σκέφτεσαι να κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω νέα! Γέννησε η ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Σήμερα στις 3:25μμ έφερε στον κόσμο το αγοράκι της, με φυσιολογικό τοκετό, χωρίς επισκληρίδιο!!!

Ο μπέμπης είναι 3540γρ και μοιάζει του άντρα της απ'ότι μου είπε! Σας ευχαριστεί όλες για τις ευχές σας!!!

Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταξτε μου!!!Η Γεωργιαννα μολις με πηρε τηλ κ μου ειπε πως γεννησε@!!!!!!

Ναι,ενα υγιεστατο αγορακι,με φυσιολογικο τοκετο χωρις επισκληριδιο...ουπς.Ηρωας η φιλεναδα μας!!!

Με το καλο να μας πει τα νεα με λεπτομερειες οταν γυρισει με το καλο.

Αντε με το καλο σε ολες κοριτσια κ σε εσενα γυναικα του χαζοdaddy cool :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!!δεν είδα οτι είχατε μιλήσει κ την πήρα τήλ πρίν 5 λέπτα! Όντως μια χαρά την άκουσα για φυσιολογικό τοκετό κ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!! ΗΡΩΑΣ το κοριτσάκι μας!!! :D:D Είναι κούκλος λέει ο Διονυσάκος της κ παίδαρος απο κιλά!!!!Να τον χαίρεται κ να είναι γερός κ καλότυχος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ομορφα νεα!! Γεωργιαννα μου να σας ζησει ο κουκλος σας και να εχεις καλη λοχεια!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=icon_flower.gif] Περιμενουμε ολες τις λεπτομερειες! Πολλα φιλια!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει Γεωργιαννα μου!!! Ποπο χωρις επισκληριδιο μπράβο της!! Κ το 1ο ετσι ελεγε το ειχε κανει!!! μπραβο κ παλι μπραβο~!!! εγω μετα τον πονο απο την εξεταση τραχηλου ουτε να το σκεφτομαι δε θελω...

ελενακο , εγω ειπα επισκεψεις ελαχιστες..για την ακριβεια 2 τη βδομαδ απο μιση ωρα για τους γονεις μας...μεχρι να μπώ στο κλίμα με το μωρο δε θελ κοσμο στα ποδια μου πιστευω θα το σεβαστουν,..

Σουιτι απο ζακυνθο εισαι??????? ειμασταν το καλοκαιρι εκει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...ξυπνησα με χάλια διάθεση..ελπιζω μεσα στη μέρα να μου ερθει το κέφι...μου την εχει δώσει λιγο η κλεισουρα του σπιτιου... δεν εχω κ ενα μέσον να πάω εκει που θέλω κ με πιανει απελπησια ....Νοιωθω λιγο σαν ανάπηρη ..κ μετα οταν μένεις εγκυος σου λένε " να κανεις τα πανατα..εγκυος εισαι ..οχι αρρωστη...." ουφ!!

Σημερα λογικά βγαινει η ΣΟυτλιτσα μας..ελπιζω να προσαρμοστεί εύκολα με την μπέμπα της κ να μπει να μς πει την ομορφη εμπειρια της !!!

Sweety μας άρεσε πάρα πολυ...μειναμε 6 μερες κ την αγαπησαμε την ζάκυνθο...μέναμε στο Αργάσι κ τα 2 πιο ομορφα μέρη που ειδα κ μου άρεσαν πάρα πολυ ειναι το Κερί & οι Αλυκές...αχ εισαι πολυ τυχερή που εισαι απο εκει!!!

Για όσες δεν μπειτε ξανα μεχρι το απόγευμα , καλή Ανάσταση να έχετε κ το Άγιο φως να φωτίσει τα σπιτικά σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοιλουμπίτσες μου κ μανούλες!!!Ακόμα κοιμάστε;; Σήμερα σηκώθηκα απο τις 6!όχι οτι κοιμήθηκα όλο το βράδυ με τις συσπάσεις που είχα ανα 15 με 17 λεπτά..άλλες με πόνο κ άλλες χωρίς,εντωμεταξύ όταν με πιάνουν νιώθω κ το κεφάλι μου μαζί να πιέζεται,είναι φυσιολογικό; Για να δουμε πώς θα συνεχίσει σήμερα. Έκανα τις περισσότερες δουλείες του σπιτιού, έπλυνα-έκοψα τα μαρούλια κ τα συναφή,έχω τσιγάρισει τα κρέατα κ σε λίγο θα ξεκινήσω να φτιάχνω τη μαγειρίτσα για το βράδυ!Κόκκινη ή άσπρη την τρώτε εσείς; Απο μεσημεριανό τί φτιάχνουμε άραγε;;Χμ..

Μ'επιασε η πολυλογία πάλι! Καλημέρα σε όλες κ άν τελικά δεν μπείτε σήμερα Καλή Ανάσταση!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσπρη... κοκκινη μαγειριτσα δεν εχψ ξανα ακουσει..

Ποπο ελενακο μπραβο αν κ μικρή μαγειρεύεις τετοια πράγματα ε? Εγώ τα ανέθεσα τη μαμά μου την μαγειρίτσα γιατι δεν τα καταφέρνω σε τετοια φαγητά!!

Να σου πω... ο πονοκέφαλος μηπως ειναι λιγο πιεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ειρηνάκι!!Έλα βρε,ανέβα λιγάκι..σήμερα πρέπει να είμαστε χαρούμενοι..Γιατί δεν φωνάζεις καμια φίλη σου για καφέ;Ή δεν πάς εσύ σε κάποια εκεί κοντά άν έχεις; Ελπίζω να φτιάξει η διάθεση σου γρήγορα! Έχει κ ωραία μέρα!Το πολύ πολύ κάνε μια βόλτα στα μαγαζιά με τα πόδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρυσι την έκανα πρώτη φορά κ ευτυχώς πέτυχε..για να δούμε φέτος!Πέρυσι μπορεί να είχα την τύχη του πρωτάρη! :lol: Κ εγώ νόμιζα οτι είναι πολύ δύσκολη αλλα τελικά την παλεύω! :D

Δε νομίζω να είναι πίεση,την έχω μετρήσει κανα δυο φορές σε τέτοια φάση κ είναι φυσιολογική.12 με 85 ή 11.7 με 77 Για να δούμε θα ρωτήσω τον γιατρό την Τετάρτη που θα πάω. Έχουν βουλώσει κ τ'αυτιά μου αλλα είναι σύμπτωματα του 9ου μήνα απο ότι λέει το βιβλίο εγκυμοσύνης..έλεος με όλα αυτα!Βαρέθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! Ελενα μου κι εγω οτα εχω συσπασεις νοιωθω την ιδια πιεση στο κεφαλι και επισης αισθανομαι να μην μπορω να ανασανω οσο θελω, μια δυσφορια δηλαδη. Νομιζω ειναι φυσικο! :D Κι εμενα η μαγειριτσα μ αρεσει πολυ, κοκκινιστη την φτιαχνω αλλα να σου πω ενω τρελαινομαι γι αυτην δεν θα τη φτιαξω για να αποφυγω εντερα και συκωτι. Αυριο θα φτιαξω κατσικακι με πατατες. Και ζηλεψα και το τζατζικι που ειπες, μου το εβαλες στο νου και θα φτιαξω! ;) Φιλακια!!

Ειρηνη μου μερες με λιακαδα, ομορφες!! Κανε πραγματακια που σε ευχαριστουν και η διαθεση σου θα αλλαξει!! Ο Ηλιος βοηθαει να παρεις τα πανω σου! Φιλακια!

Σημερα φτιαχνω το βαλιτσακι μου να ειμαι ετοιμη!! :D Εχω φτιαξει και επιθεματα βαμβακερα με χρωματακια, θα τα βαλω κι αυτα μεσα! Πλησιαζει ο καιρος, κοριτσακια μου και για εμας του Μαιου!! :D

Να περασετε ομορφα, εχει τελειο καιρο οπου κι αν ειστε! Πολλα φιλια σε ολες!! :-*;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Η νύχτα μου ήταν χάλια... Πόναγε η κοιλιά μου (απ΄το εντεράκι μου όμως) και το στομάχι μου απ'τις καούρες...

Τελευταία φορά που είδα τι ρολόι ήταν περίπου 5:30πμ.. αν κοιμήθηκα 2 ώρες το πολύ μετά... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρελοπαρεούλα... ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ ΣΟΥ.. χαίρομαι που γέννησες φυσιολογικά, πραγματικά πάρα πολύ! Όποια μιλήσει μαζί της να της στείλει τις ευχές μας... Steisy, υπομονή βρε κορίτσι μου.. και εγώ καθ΄όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης είχα πολλά προβλήματα με το έντερο μου, προχθές που πήγα στη γιατρό μου είπε ότι πρέπει να έχουν εμφανιστεί και αιμοραιδες.. αλλά τώρα δεν μπορώ να κάνω και πολλά πράγματα, κάποια στιγμή θα το κοιτάξω κι αυτό! Όλο αυτό το διάστημα όμως που έμεινα στο σπίτι δεν είχα προβλήματα με το έντερο, πηγαίνω συχνά στη τουαλέτα. Ειρήνη σημασία έχει η προσπάθεια, τώρα αν δεν πέτυχαν τα τσουρέκια δεν χάθηκε και ο κόσμος.. Τα υπόλοιπα κοιλουμπάκια τι κάνουν;; Είχα να σας γράψω απο προχθές, δεν ξέρω τι έγινε απο τότε που ανακοίνωσα σε γνωστούς και φίλους ότι γεννάω απο στιγμή σε στιγμή πέρασαν όλοι απο το σπίτι να μου ευχηθούν καλή ανάσταση.. χιχι!! Όσο για τη μαγειρίτσα και έμενα μου αρέσει αρκετά αλλά δεν τρελένομαι κιόλας.. άσε που η γιατρός μου είπε να προσπαθώ να μην τρώω πολύ το βράδυ! Η κοιλιά μου συνέχεια πετρώνει και έχω πόνους περιόδου συνήθως τα ξημερώματα.. άντε να δούμε.. ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ να έχουμε όλοι μας, δεν νομίζω να καταφέρω να ξαναμπώ σήμερα.. φιλάκια πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοανιτα, χαίρομαι που έχεις καλή διάθεση! Μας κάνει καλό να ακούμε η μία την άλλη χαρούμενες!!!

Χτες δεν πήγα στον επιτάφιο. Τον είδαμε που πέρναγε απ'το μπαλκόνι. Δεν ξέρω αλλά στην Αθήνα με πιάνει μελαγχολία το Πάσχα.. είναι και οι ορμόνες μου χάλια... Το είχα στο μυαλό μου που δεν πήγα χτες, οπότε πριν από μισή ωρίτσα πετάχτηκα λίγο στην εκκλησία. Ένιωσα λίγο καλύτερα... γαληνεύεις εκεί μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χρονια πολλα με το καλο η ανασταση του Κυριου,συμβουλη μιας ηδη μαμας ξεκουραστειτεεεεεεεεεεεεε,μην υπερεκτιματε τον ευατο σας ,δεν ειστε μονες πλεον,μη φανταστειτε οτι το πιο νωρις απο 1 κ1/2 εβδομαδα ειναι κατι απλο για ενα μωρακι,να γεννηθει,παρτε τις εβδομαδες σας,ολες αν πρεπει ,ξερω οτι οι τελευταιες ειναι δυσκολες,τις εφαγα ολες στην κορη μου 40!!!!αλλα ολα ηταν οκ!φιλια σε ολες και relax.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Γεωργιαννα μου να σου ζησει ο μπεμπακος σου....καλη λοχεια σου ευχομαι!!!!!! :D:D:D

Ελενα μου μπραβο που καταφερνεις και φτιαχνεις μαγειριτσα...εχω δεν εχω ιδεα...η πεθερα μου και η μαμα μου θα μου στειλουν μαγειριτσα....χαχαχα...

touristria μου και εγω μια απο τα ιδια με χαλια διαθεση ξυπνησα...δεν εχω να κανω τιποτα εκτος απο τις δουλειες του σπιτιου....τελικα καταλαβα οτι κουραστηκα παρα πολυ και δεν εχω κουραγιο για τιποτα....λειπει και ο αντρας μου δουλεια...ολες μου οι φιλες μου δουλευουν και δεν μπορω να κανω γειτονιο!!!!!!ευτυχως θα ερθει η μαμα μου επισκεψη μπας και μου ανεβει το κεφι!!!!

τι εγεινε σημερα ολες??????Ηλιοδωρα?Steisy?εγω περασα χαλια βραδυ γυρισαμε στις 1 το βραδυ....και επεσα ξερη...σηκωθηκα στις 3 τα ξημερωματα και ηθελα να κανω εμετο...ειχα αναγουλες και ταχυκαρδια!!!πηγα στην τουαλετα να κατουρησω και με επιασε διαροια sorry κιολας...τελειωνω και με ξανα πιανει...νερο σκετο....απελπιστικο βραδυ...πηρα ενα ποτηρι νερο και επεινα σιγα σιγα μπας και μου περασει...πονουσε και η κοιλια μου και την ετριβα μπας και χαλαρωσω λιγο....ισως με πειραξε αυτο που εφαγα η επειδη ηταν νυχτα!!!!τι να πω...παντως ειμαι καλυτερα σημερα,και ευχομαι να μην το ξανα παθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργιαννα μου να σου ζησειιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

συγκινηθηκα παρα πολυ να εισαι παντα μα παντα ευτυχισμενη εσυ, ο διονυσακος, ο αλεξανδρακος και ολοι ...

μπραβο που τα καταφερες και μονη σου τελειως!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Γεωργιάννα, το'πες και το'κανες! Έσπασες το σερί των καισαρικών και χωρίς επισληρίδιο, τέλεια! Να σου ζήσει ο Διονυσάκης, γερός κι ευτυχισμένος να είναι πάντα, να τον καμαρώνετε! Καλή λοχεία να'χεις, να χαίρεσαι και τα δύο αγοράκια σου!!! (Αν κάποια της μιλήσει να της δώσει πολλά φιλιά!)

Είδα κι εγώ για τη Σούλα στο φατσοβιβλίο, καλά να'ναι η κοριτσάρα της!!! Ελπίζω όταν βγει να βρει λίγο χρόνο να μπει να μας πει τα νέα!

Καλή Ανάσταση κοιλουμπίτσες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...