Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΚΑ-ΒΡΕΦΙΚΑ ΔΩΜΑΤΙΑ!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ Κ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ. ΑΡΓΗΣΑ ΔΙΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ..!!!! ΜΗ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΤΕ.....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΩΜΑΤΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ PC ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ?

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΦΩΤΟ ΣΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικα να χαιρεσε την κουκλιτσα σου.

Κι εμεις θα ξεκινησουμε σιγα σιγα να φτιαχνουμε το παιδικο. Τωρα ειναι κατι σαν ξενωνας, γραφειο και σιδερωτηριο βεβαια :lol::lol:

Τον υπολογιστη εγω θα τον παρω στο δικο μας δωματιο, δεν βολευει να ειναι στο παιδικο.

Θα βαλω μεσα ενα καναπε-κρεββατι, την κουνια του μωρου και μια ντουλαπα ακομα γιατι πασχουμε απο αποθηκευτικους χωρους.

Οταν το εχουμε ετοιμο θα βαλω και φωτος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικα μου να χαιρεσε το κουκλακι σου!!!!υπαρχει ηδη θεματακι εδω στο μαμμυ που εχουμε βαλει φωτογραφιες απο τα δωματιακια μας δεν θυμαμαι ομως πως το λενε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΩ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΜΟΥ!!Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ!!ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ!!ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΜΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΝΙ-ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΔΕΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΞΤΕΡΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ,ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ!!ΞΕΡΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΣ ΕΞΩΠΛΙΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ!!ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ.ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσακια ηδη εχω στολισει αρκετα αυτοκολητα αλλα δε ξερω πωσ ανεβασω φωτο απο κινητο κλαψ κλαψ κλαψ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maximammy με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου το νινακι σου, αγορακι????? happy εψαξα αλλα δε βρηκα καποιο θεμα γι αυτο ανοιξα εδω..ΒΙΚΥ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!! δε μ΄αρεσει καθολου ο υπολογιστης κ θα βγει και μενα σιγουρα και απο αισθητικης αποψης αλλα και σαν μηχανημα ακτινοβολιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy καλη λευτερια κοπελα μου!!!!!!!τι περιμενεις? με το καλο στις μερες στο μηνα σου βλεπωωωωωωωωω! σας εκανα αιτημα φιλιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία φάση, ζηλεύω! Εμένα τα κάνουν όλα μόνες τους πια (εννοώ μετακινούν τα πράγματά τους κλπ, σε μένα μένει η λαντζα). Εχω νιώσει οτι το φτιάξιμο του δωματίου σε προετοιμάζει ψυχολογικά για την καινούργια φάση στη ζωή της οικογένειας! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mammyland.com/forum/60/17449

Αυτό είναι το πιο πρόσφατο θέμα που θυμάμαι... το έψαχνα όταν το είπε η Happy... έχει ήδη κάποιες φωτό, για ελάτε κι από εκεί!

Είναι πραγματικά πολύ όμορφη η φάση αυτή κι εγώ φτιάχνω το δωμάτιο του μικρού τώρα, σχεδόν τελείωσα, κι έχω χαζέψει τελείως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...