Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

MAXYMAMMY ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ PROPAID ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΤΟ ΕΧΩ...ΟΚ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝΜ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η PAYPAL?ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ Η ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΤΟ ΝΕΤ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κοριτσια τι συγνωμη..εγω να δειτε ποσο συνγχιζομαι οταν βλεπω το νουμερο της στο τηλεφωνο και ξερω οτι κατι θελει παλι...να παει καπου να περασει καλα...εντωμεταξυ παντρευεται και ελεγε να κανει τον γαμο Σεπτεμβρη και της λεω εγω δεν μπορω να ερθω γιατι θα γενναω κανε το γαμο απο τη νεα χρονια..στο κατω κατω τελευταια στιγμη το αποφασισε..και τελικα παει και κλεινει ημερομηνια για τελος Ιουλιου που θα ειμαι 8 μηνων...της λεω δεν μπορω να ερθω θα το δω σε βιντεο..λεει και τι δεν θα χορεψεις στο γαμο μου??Λεω πας καλα...8 μηνων αυτο θα κανω μες τη ζεστη??Και λεει στον αντρα μου μη τυχον και κανονισετε να δουλευετε γιατι παντρευομαι και θα ερθετε...λες και ειναι υποχρεωτικο...και εμεις περιμενουμε το καλοκαιρι να δουλεψουμε και αμα τυχει τπτ θα πω σορρυ αλλα πρεπει να παω σε γαμο...ειλικρινα αμα δεν με ειχε ξενερωσει θα πηγαινα αλλα ειμαι τοσο νευριασμενη που δεν θελω με τπτ...ρε παιδια ειναι δυνατον να υπαρχει τετοιος κοσμος..ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δε ντρεπεστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;ηθελα να ξερα.δε λυπαστε εμας τις ερμες που δε κανει νααααααααααααααααααααααα΄΄ποτισουμε το μπαξε μας΄΄.χα χα χα χα.εχω διαλυθει στο γελιο.πρωτη φορα ακουσα αυτη την εκφραση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παρολο που οι ορμες ειναι πολλες,δυστυχως εμεις απαγορευεται δια ροπαλου κ να ποτισουμε,ακομη κ να πιτσιλισουμε το μπαξε μας. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα για το να τελειωνει μεσα ο αντρας ξερω οτι δε κανει γιατι το σπερμα εχει μια ουσια που προκαλει συσπασεις.μη το ρισκαρετε ε/ειπαμε ευχαριστηση ναι,αλλα να μη τα θελουμε κ ολα δικα μας.ε?φιλακια κοριτσια.γιωργο τελεια η φωτο.ετοιμασου κ ερχεταιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Κίσκα μου η κοπέλα είναι εντελώς στον κόσμο της...απλά αγνόησε την!!

Άννα μου είδες τι λένε οι ξεδιάντροπες...εμάς καθόλου δεν μας σκέφτονται :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα μου το paypal ειναι μια διαδικτυακη υπηρεσια πληρωμων οπου εγγραφεσαι μια φορα,δινεις τον αριθμο της καρτας σου κ απο εκει κ περα καθε φορα που θελεις κατι να αγορασεις απλα πατας εκει που λεει στον τροπο πληρωμης paypal,δινεις τον κωδικο σου κ η πληρωμη γινεται αυτοματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αννα....επισης λεμε κ το αλλο....ποτιζω το γκαζον!!!οτι διαθετει κανεις :lol::lol: γκαζον,ωραφι,μπαξε!!!

κισκα μην τρελενεσαι...ασε τους αλλους στην δικια τους τρελα!!ο καθενας τον απαυτο του κ εσυ την κοιλιτσα σου :D:D ολα θα γινουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ο μπαξεςςςς...αραχνες επιασε....εκει που ηθελα παρε και συσπασεις να εχεις για να μην παραπονιεσαι...καταλαβες....εγω ποτε θα ξε-αραχνιασωωωωωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επέστρεψα...

Καλά Κισκα η κουμπάρα σου είναι απίστευτη!!!! Επειδή ώρες ώρες με πιάνει μια διαστροφή :ymsmug: .... να της δέιξεις ότι σου "αρέσει" ο κουμπάρος (με τις ευλογίες του άντρα σου φυσικά). Να δεις για πότε θα κόψει τις επισκέψεις και τα τηλέφωνα =))=))=))=)) Πες της μερικά κομπλιμέντα για εκείνον και άφησε να πλανάται στον αέρα κάτι.... Λαγός θα γίνει!!!!!

Σοφία μου και Αννούλα (και άλλες παραπονεμένες) δύσκολο το εμπάρκο ε? Σόρρυ δεν θα ξανμιλήσουμε για το γκαζόν ή μπαξέ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε εκανα κατι αλλο περισυ...εβαλα την ξαδερφη μου που ειναι πολυ ομορφη να ερχεται και αυτος την κοιταγε συνεχεια...γιατι για ενα διαστημα αποφασισε η κουμπαρα μου να μην εχει καμια επαφη μεχρι να παντρευτει γιατι αλλιως θα παει στην κολαση και τετοια...και οχι οτι με νοιαζει οτι θελει ας κανει...αλλα και αυτος ειχε πιασει αραχνες και κοιταγε σαν λουκουμι την ξαδερφη..αλλα μυαλο δεν εβαλε...μαλλον τον ξε αραχνιασε....ξερεις τι οτι και να κανεις αυτο που βλεπω εγω ειναι οτι απλα θελει να κανει το δικο της με οποιο τροπο χωρις να σκεφτει τους αλλους..αλλα εγω θελω να μεινει εγκυος να ειναι μαυρα χαλια και να παρω παιδια και σκυλι μαζι και να παω..να δεις θα της αρεσει?ΕΕ μα τα θελει ο κω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακη τι παιδικα;;;;

να ξερετε γεννικα οτι τα καταστηματα Ηλιος - τα γνωστα εσωρουχα- εχουν προσφορες στα παιδικα..

καποια εχουν 50-70% εκπτωση, καποια ειναι 1+1 δωρο και καποια 2+1 δωρο..

εγω πηγα και πηρα κατι δωρακια που ηθελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω εγω σε πολλα παω και βλεπω γιατι σε καθε ενα κατι θα βρει φτηνο..σου γραφω μερικα να επισκεφτεις

http://www.mybabycenter.gr/

http://www.letoshop.gr/

http://www.babyisland.gr/ (αυτο δεν το ανοιγει τωρα προσπαθησε πιο μετα)

http://www.ntanta.gr/ntanta/ringslings? ... fAodbgoFkg

http://www.babynet.gr/

http://mariaevita.gr/index.php

Επισης αμα πας στην αρχικη του mammyland θα δεις στα δεξια διαφορα διαφημιζομενα σαιτ,ριξε και εκει μια ματια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παω να κοιμηθω λιγο..νυσταξα μιας και ειμαι ξαπλωμενη..θα μπω το απογευμα να δω τα νεακια σας απο γιατρους και τετοια...φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κίσκα μου...Καλή ξεκούραση...

Η Γιελιζ πού είναι σήμερα? Μάλλον άρχισε τα μαστορέματα!!

Τι καλό θα φάτε σήμερα?? Εγώ έχω όσπρια...λουβί μαυρομάτικο με κολοκυθάκια...Το βράδυ μετά το γιατρό θα με πάει ο αντρούλης μου για φαγητο σε ένα αγαπημένο μου...οποτε το μεσημεράκι κάτι πιο υγιεινό!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή ξεκουραση κισκα.

Θα σας αφήσω και ΄γω πάλι, πρέπει να πάω στο λύκειο, πρόκειται να φιλοξενησουμε ένα κορίτσι απο την Ιρλανδία μετά το Πάσχα (ενα πρόγραμμα ανταλλαγης, θα πάει η δικιά μου του χρόνου) και θα μας δωσουν οδηγιες και πληροφοριες σχετικά.

Τι θα φάμε? Καλή ερώτηση. Δεν ξέρω ακόμη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια!Εφαγα τις φραουλιτσες μου και ηρθα!Χθες τελικα πηγαμε για πιτσα!Γουρουνιασα κανονικα! :lol:

Βλεπω πιασατε την συζητηση για τους μπαξεδες. :lol: Σας εδωσα αφορμη χθες και πηρατε φορα,ε; :lol:

Μαχη,παρηγγειλα και εγω χθες φορεμα απο το Ασος.Και ειναι το ιδιο με το δικο σου!Απλα ειναι το αλλο το βιολετι!Το εχει ξεχωριστα σε αλλη σελιδα,τουλαχιστον το ιδιο μου φαινεται... ;) Τι νουμερο το πηρες;Μετρηθηκα και παρηγγειλα το 14,αν και ηταν μεγαλο...Το 12 ομως δεν θα μου εκανε στο στηθος,οποτε... :roll: Θα φουσκωσουμε,που θα παει,καλυτερα λοιπον να ειναι λιγο φαρδυ. :roll:

Κισκα,ξεκουρασου.Οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε.Προτεραιοτητα τωρα εχει η υγεια του μωρου σου.Δεν εχεις καποιον να σε βοηθησει στο μαγαζι αυτες τις μερες;

Οσο για την κουμπαρα,σε καταλαβαινω...Ειχα αναλογο σκηνικο με την ξαδελφη μου.ΑΥΤΟΠΡΟΣΚΛΗΘΗΚΕ για Πασχα να ερθει απο Αθηνα στο σπιτι μου. :shock: Με τον γκομενο(ειναι χωρισμενη) και το παιδι της! :evil::evil: Της ειπα πως αν θελει ας ερθει αλλα εγω δεν ειμαι για πολλα πολλα και πως δεν μπορω να κανω τραπεζια και να βγαινω πολυ εξω κλπ.Να μην περιμενουν πολλα απο μενα.Δεν φανηκε να χαμπαριαζει εκεινη την ωρα.Μαλλον ομως μετα το σκεφτηκε και δεν με ξαναπηρε να μου πει πως θα ερθει.Αν θυμωσε ας πιει ξυδι!Δεν με νοιαζει,αλλη ορεξη δεν ειχα τωρα που ειμαι εγκυος,να νταντευω και φιλοξεουμενους.... :evil:

Η ιδια ξαδελφη οταν εμαθε πως γενναω αρχες Σεπτεμβρη μου λεει,ωραια,θα ερθω να ειμαι εκει στην γεννα! :shock: Αν ερθω 20 Αυγουστου καλα ειναι; :shock: Αν ειναι δυνατον,να περιμενω να γεννησω και να εχω και κοσμο!Αφορμη να κανει διακοπες!Μα ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ μερικοι ανθρωποι;Να φανταστειτε πως αυτη η ξαδελφη θελει και να μας παντρεψει και να βαφτισει το μωρο.Θελω να το αποφυγω γιατι δεν μπορω να τους εχω να ερχονται ολη την ωρα για διακοπες το καλοκαιρι...Εμεις εδω το καλοκαιρι τρεχουμε και δεν φτανουμε.Νομιζουν πως επειδη μενεις σε νησι ολη σου η ζωη ειναι διακοπες! :evil: Εχουμε και σπιτια και δουλειες! :evil: Πριν μερικα χρονια ειχε ερθει υποτιθεται για μια εβδομαδα και εμεινε ενα μηνα!!! :evil:

Τα ειπα και εγω και ξεθυμανα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κορίτσι το αμαρτωλό :lol::lol::lol: που μας κόλασε!!! :lol:

Τι κάνεις Νικη μου?? Καλά κι η δική σου ξαδερφη δεν παίζεται...σιγά μην την εχεις στα ποδια σου ενω εσυ θα περιμένεις με το καλο να γεννησεις...Οπως τα λες είναι...κάποιοι άνθρωποι δεν παιζονται!! Νομιζω να την γνωρίσεις στην κουμπάρα της Κισκα...θα κάνουν τρομερή παρεούλα!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια..πανε καλα;;;;

τι να ερθουν να κανουν;;;.

να πω να ερθει η μαμα η η πεθερα απο μακρια γι αμερικες μερες να βοηθησει..

ναι υπο προυποθεσεις να το δεχτω...αλλα να κουβαλιθουν επισκεψη;;;;...

εγω θυμαμαι κατι ξαδελφια του αντρα μου που ηρθαν για εναν γαμο οσο ημουν εγγυος..ανεβηκα πανω σε μας μονο για καφε..προλο που ειχαμε ενα ολοκληρο δοματιο αδειο για να τους φιλοξενισουμε..

Ετρωγαν και κοιμοντουσαν στην πεθερα μου κατω προλο που ητα πολυ στριμωχτα εκει..

τι να πω.....

Επιχης χριστινακη στην Ελλαδα οικονομικα σχετικα μπορεις να παραγγειλεις απο www.laredoute.gr...αλλα καλυτερα να βγεις στα μαγαζια...θα βρεις πολυ καλες προσφορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...