Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ σας αφήνω για λίγο γιατί μου κανουν έξωση απο την κρεββατοκάμαρα! :lol::lol: Πάω μέχρι τη μαμά μου να πιώ έναν καφέ και όταν γυρίσω ελπίζω να έχω μέρος να κάτσω για να τα πούμε! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!!! τι κάνετε? Εγώ πολύ καλά. Πήρα άδεια απο τη σημαία σήμερα :ymblushing:

Θα βάψω αυγά και θα κάνω γλυκάκια. Εχει και υπέροχο καιρό.... Εχω πολλή καλή διάθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den kserw vre koritsia nomizw thelei aspra..katse na to psaksw..min ta petaksw....

ta koulouria milame pou eftiaksa proxtes me syntagi tou parliarou teleia itan....tha kanw kai alla gt ta efage sxedon ola o antras mou..den eixan bgei kai polla....kai m leei de kaneis kai alla...ti na kanw?????????

chrystalleni mou konteveis ki esy e????pw pw .....me to kalo....

μαχη μου δουλευεις ε?εσυ δε ειπες χτες οτι σημερα ειναι η τελευταια μερα η κανω λαθος?

καλημερα diosa moy.....ki eyxaristw gia tis efxes....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιελιζ!!Οχι μόνο πρωινός αλλά χθες έκανε πάρτυ μέχρι τις 11!! Δεν θυμάμαι για πόση ώρα καθόμουν και χάζευα την κοιλιά μου :lol::lol:

Σου κάνουν έξωση ε?? Αντε υπομονή!!

Ελις καλημέρα!!! Αρχισε επίσημα η άδεια ε?? Αντε καλή ξεκούραση από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χριστίνα, μάλλον εννοείς τ΄αυγα που θέλεις να βάψεις. Κάνουν και τα κίτρινα, τουλάχιστον αν πόοκειται να τα κάνεις κόκκινα. Δεν θα γίνουν καλά αν τα προορίζεις για ανοιχτόχρωμα όπως κίτρινα, αλλιώς δεν έχεις πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!

Τι κανετε;;;

εγω σημερα ειμα καλα..

αν και ξερασα παλη σαλια το πρωη..μετα ημουν σουπερ..αφου επλυνα στο χερι 1 μπλουζα ενα φορεμα ενα φουλαρι..και πηρα και εναν καφε απο τα σταρμπακσ...ελπιζω να μη με ματιαξω!!!!

Χτες εκανα επιτελους μποτε..βεβεια....μου εμεινε μονο να κανω μια καλη αποτριχωση για να αισθανθω και παλη ανθρωπος..

ο αντρας μου εκανε μπανιο τον μικρο που εκανε να κοιμηθει μετα 1 ωρα...στο μεταξυ εκανα μπανιο, εκανα απολεπιση, μασκα προσωπου, εφτιαξα λιγο τα νυχια μου, εβαλα μασκα στα μαλλια..μετα βγηκα, εβαψα τα νυχια των ποδιων..εβαλα κρεμμα προσωπου και σωματος..βεβεια...

Α!!! και χτες επιτελους εβγαλα ταυτοτητα...

τσακ μπαμ..μιση ωριτσα καναμε και αυτο γιατι ηταν λιγο κοιμησμενος ο υπαλληλος..αλλα δεν ειχε καθολου κοσμο και δε με ταλαιπωρησαν καθολου..

απλα σε αυτη την ταυτοτητα ειμαι 20 κιλα πιο βαρια :cry::cry::cry: ,...και το νουμερο καμια σχεση με αυτο το που ειχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι η Ελισαβετ τελιωνει σημερα! Εγω θα δουλευω μεχρι 31 Μαιου :shock::shock: Και φυσικα μου ειπαν αν μπορω και τον Ιουνιο καμια μερα να πεταγομαι να κανω την χαρτουρα, να ερχομαι :shock::shock:

Καλη επιτυχια με τα κουλουρια...ζηλευουμε πολυ!!!!

Ελισαβετ κι εσυ καλη επιτυχια με τα γλυκα!!!

Γιελιζ καλο καφε!!!

Μαρια και εμενα σημερα εχει πολλη ορεξη ο μπεμπης, δεν εχει σταματησει να κλωτσαει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα, δυναμική πολύ σήμερα ε?

Μάχη Καλημέρα, έχεις εσύ 1 μήνα ακόμη ε? Όσο για το μετά.... και ΄γω θα πηγαίνω, δεν το γλιτώνω, κανά 2 φορές την εβδομάδα σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι νοικοκυροκοριτα ειστε εσεις;;;;

εγω δεν θα κανω τιποτα..

η πεθερα μου θα κανει τσουρεκια και ρολακια...η μαμα μου επισης..αυγα θα παρω ετοιμα και απο τις δυο..ο αντρα ςμιυ αθ μαριναρει τα σουβλακια..η μαμα το κατσικισιο μπουτι..εγω το μονο που θα κανω ειναι να ετοιμασω τις μελιτζανες και το μπουγιουρντι... :lol::lol::lol: εντελως τεμπελα!!

ναι Ελλη μου..μεσα στην ενεργεια...και αφου ο αντρας μου ξυπνησε τον μικρο απο τις 7:30..τι να κανω το ερμο..αυτος επαιζε μεσα στο δοματιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χριστινάκι!!!!

Εγώ κι ο γιος μου σήμερις κι αύριο θα φάμε φασολάκια.... μιαμ.... μιαμ.....

Ο μπαμπάς μας θα φάει μπιφτεκάκι με ρυζότο πολύχρωμο.....

Το Σάββατο λέω να πάω να Κοινωνήσω.....

Αλήθεια, τί ώρα Κοινωνάνε??? Ξέρετε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den exw idea..vre koritsia thelw poli na koinwnisw alla de kserw an ginetai..den exw eksomologithei...kanei?

emeis leme na fame fasolada pou aresei ston mpampa mas ..

fasolakia?poli kalooooo...me feta kai pswmi e????????? :D dystyxws o mpampas mas einai apilektikos kai den trwei fasolakia...oute ntomata genika oute frouta.....ti na kanw i gynaika?mono fakes kai araka trwei apo tetoiou eidous...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλούσα με την βαφτισιμιά μου και γράψατε ένα σωρό!!! :lol::lol: Με πήρε να μιλήσουμε λίγο και να με βάλεινα πω στην μαμά της να την φέρει να με δει...το γλυκό μου...Την έλεγα ότι το μωρό μεγάλωσε και κλωτσάει και μου λεει όταν μεγαλώσει λίγο να τον στείλεις για κολύμπι σαν κι εμένα!! :lol::lol:

Μάχη μου συνέχεια τον νιώθω...και μάλιστα στο πλάι της κοιλιάς μου!!

Ελις μου καλές δουλίτσες!

Χρύσα μου έκανες το μποτέ σου τυχερούλα?? Κι εμένα μου τέλειωσε η απολέπιση και η μάσκα προσώπου και πρέπει να πάω να πάρω!

Εγώ λέω να φτιάξω μπριαμ σήμερα..Το μεσημέρι μοναχούλα θα είμαι! Το βράδυ δεν ξέρω..κατι θα σκεφτώ για τον καλό μου...

θέλω να κάνω κι εγώ δουλίτσες αλλά κάνω κατι και μετά είμαι πτώμα!! :roll::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακη εχω παρει βερνικια του κορε..εχει πολλα χρωμματα..αλλα επειδη βαφω μονο των ποδιων πηρα το κοκκινο και το μπορντω..

στα χερια σε ολη την εγκυμοσυνη ειχα και εχω αβαφα και κομμενα κοντα..πιο πολυ για τον χριστοφορο που φοβαμαι μη τον γρατζουνισω..

Καλε ειναι πολυ ωραια να μαγειρευεις για τον καλο σου..ο αντρας μου απαιτησε μετα τη γεννα να ξαναγινω η γυναικα που παντρευτηκε :lol::lol::lol:

Στο θεμα εξομολογιση και κοινωνια..εγω πιστευω πως οποιος νιωθει την αναγκη να παει να κοινωνησει να το κανει...

ΟΚ συμφωνα με τον τυο και το γραμμα της εκκλισιας δεν κανει αλλα ρε παιδια..υποτιθετε οτι ο θεος ειναι αγαπη..και εμεις ειμαστε εγγυες..

Να πατ εκαι να κοινωνησετε με καθαρη καρδια και αγαπη εφοσων το θελετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mallon ki egw tha pawcesilia mou.thelw poli na koinwnisw...kapws etsi skeftomai gia ton theouli

e ama sto apetise o antras sou na gineis ki esy i gynaika pou pantreftike....

prwi prwi me to pou ksipnisa paidia efaga pagwto....piravlaki...xaxa...miam miam...to eixa apo xtes vrady alla lew...XRISTINA OOOOOOXXXXXXIIIIIIIIIII...einai vrady....... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι εγώ πάλι χθες δεν άντεξα κι εφαγα το παγωτάκι μου :oops::oops:

Η αλήθεια τα βράδυα πάντα μέχρι τις 8 τρωω και μετά ένα ποτήρι γάλα πριν πάω για ύπνο και τέλος...αλλά χθες το σκεφτόμουν συνέχεια το άτιμο το παγωτο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα χριστινακη χλωμο το βλεπω...δεν προλαβαινω με τιποτα..

παλια ειχαμε ξερεις τωρα..σπιτι στην εντελεια...καθε μερα φρεσκο φαγακι σερβιρισμενο σε σουπλα, ομορφα πιατα μαχαιροπηρουνα, σαλατιτσα τυρακι το κρασακι ητο αναψηκτικο...το ταπερακι της δουλειας ηταν πληρηες καια υτο με το φαγητο τη σαλατα και το φρουτο του...ολα..

με το που γεννηθηκε ο μεγαλος..πανε αυτα..χρονος μηδεν..και αμα θα εχω τωρα 2...πανε και αυτα τα λιγα...

ειδικα τωρα που δεν μπορω μυρωδιες..αλλα ειμαι και βαρια...κανω τα βασικα..

αφου η μαμα μου ηθελε να ερθει να με βοηθησει να κανουμε τις συνηθες ανοιξιατηκες δουλιες και την ειπα οχι...

θα παρω μια κυρια που επαιρνα παλαιωτερα 4 φορες το χρονο να μου κανει μπαντζουρια, απολυμανση το μπανιο να μου πλυνει και σηδερωσει κουρτινες και καλυματα στους καναπεδες λιγο πριν τη γεννα και τερμα..

για τι πασχα θα κανω ενα κλασσικο ξεσκονισμα σφουγγαρισμα, θα πλυνω το μπανιο λιγο πιο καλα..πζ θα κανω και τα πλακακια στους τοιχους- θα πλυνω μπαλκονια και τζαμια..και τερμα...τιποτα αλλο..δεν μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...