Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Αννα μου, η γαϊδουριά τους δεν περιγράφεται!!! Εγώ όποτε μπαίνω στο λεωφορείο είμαι όρθια, ΠΟΤΕ (εκτος απο 1 φορά) δεν μου ΄δωσε κανείς θέση. το πιστεύετε????!!!! Καλά για τράπεζα, σουπερ, κλπ ούτε κουβέντα φυσικά. Απίστευτο!!!!

Όσο για τα κιλά..... σήμερα είδα για πρώτη φορά το 6 μπροστά και έπαθα κάτι :-s .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maximammy ναι ναι κεραυνοβολος ερωτας...και σε μια βδομαδα εχουμε και το γαμο μας...και περιμενω πως και πως...

elis μου μην αγχωνεσαι για τα κιλα σιγα καλα αν ειδες το 6 μπροστα καλα εισαι...τι να πω εγω που μετα θα ψοφαω της πεινας για να δω το 6 μπροστα αλλα χαλαλι της κορακλας...για μενα αν μια γυναικα μενει εγκυος εφοσον ξερει οτι θα παχυνει δεν πρεπει να κλαιγεται...μανουλες θα γινουμε και μετα θα ασχοληθουμε παλι και με εμας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου παώ να ανακατώσω λίγο το σπίτι να μου φύγει λίγο η υπερένταση που θα δω το γιο μου σε λίγο. Είμαι πολύ καλή στο να ανακατώνω πράγματα. :lol::lol::lol:

Θα σας ενημερώσω μετά για τον μπόμπιρα μου. :D:D:D:D Ας ελπίσουμε ότι η υδρονέφρωση παραμένει σταθερή.

φιλιά, τα λέμε αργότερα

Μάχη μου εγώ είδα το 7 μπροστά για πρώτη φορά στη ζωή μου και ελπίζω μετά τη γέννα να μη το ξαναδώ. Στρογγυλοποίηση στα 70!!!!! Βέβαια αυτό ήταν πριν 15 μέρες από τότε αρνούμαι να ζυγιστώ. :lol::lol: Τα μωράκια μας να ναι καλά. Απλά συνεχίζω να βάζω κοιλιά μόνο. Όπως λέει και το Χριστινάκι θα ασχολήθουμε μετά με μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...Πόσα γράψατε πρωί πρωί???

Χρυσταλλένη μου με το καλό ο υπέρηχος...Θα περιμένουμε νέα σας...

Γιωργο μου πολύ συγκινούμαι όταν σε διαβάζω...μια εβδομάδα σας έμεινε..Μεγαλώσατε!!!

Για κιλά δεν λέμε...οσα δεν έβαζα στην αρχή τα βάζω τώρα οποτε σταμάτησα προς το παρόν να ανεβαίνω στην ζυγαριά!!!Το καλό όλοι μου λένειότι δεν έβαλα κιλά...γιατί τα έχω μόνο στην κοιλιά.

Ο μικρούλης μου χθες το απόγευμα έδινε ρεσιταλ...ήταν λες και γινόταν πάρτυ στην κοιλιά μου..Γενικά έχει μια βδομάδα που τον νιώθω πολύ έντονα και είναι απλά τέλειο!!! :D:D

Χθες έβλεπα ένα περίεργο όνειρο..Ημουνα λεει στο πατρικό μου και πάνω στο τραπέζι είχε ένα φιδι..το οποιο δεν πειραζε κανενα και κανένας δεν το φοβόταν..Με το που γυρνούσα εγώ την πλάτη όμως με δάγκωνε στα χέρια και στην πλάτη. Φωναζα τότε κάποιον από εκεί και μου το εβγαζαν από πάνω μου αλλά κανείς δεν με πίστευε ότι αυτό το φίδι έχει καρφωθεί πάνω μου και προσπαθεί να μου κάνει κακό..και μάλιστα στο τέλος κρατούσα στα χέρια μου ένα κοριτσάκι που ήταν και άρρωστο και περπατούσα γρήγορα κια πάλι όμως κατάφερε να με δαγκώσει...Περίεργο...εχω ακόμα στο μυαλό μου το φίδι και πώς με κοιτούσε..

Τεσπα... :roll::?

καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ...... ας τα πάρω όλα στην κοιλιά & δε με νοιάζει το πόσα!!!!!

Απλά δε θέλω να τύχει, ξέρω γω, να κάνω στο τέλος καισαρική, λόγω κιλών.... εκεί θα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο!!!!!!!

Κι εμένα, εδώ και κάποιες μέρες, έχει ανοίξει απίστευτα η όρεξη μου & έχω τον αχόρταγο!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ Μάχη μου!!!!!

Τι τρυφερά που μιλάς για το κοριτσάκι σου Γιώργο!!!! Να είσαστε πάντοτε ευτυχισμένοι!!!!!

Εμείς γνωριστήκαμε με τον καλό μου τον Σεπτέμβρη του 1995 & παντρευτήκαμε τον Σεπτέμβρη του 2004 (με Θρησκευτικό) γιατί κάναμε Πολιτικό Γάμο το 2001!!!!!!! Περνάνε τα χρόνια!!!!! Μου έβγαλε το λάδι όμως το άτιμο!!!! Μου το έπαιζε δύσκολος!!!!!

Καλημερούδια Μαράκι μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

swsta chrystalleni mou exoumeeeeeeee kairo meta....kai me tosi aypnia meta pistevw tha xasoume kai alla..xaaaxa

asxeto alla gia opoies psaxnoun gia kallyntika afto ton kairo sto site tis beautebeaute exei polles ekptwseis...opoia thelei sas enimerwnw to vrika twra..

ante chrystalleni mou na xalaseis to spitaki sou ....eukolo etsi??meta poios to ftiaxnei...

bravo giwrgo mou ki etsi na eisate panta kai einai poli wraio na ksereis oti aftos pou exeis dipla sou se agapaei...kai poso mallon otan enas antras leei afti einai i gynaika tis zois mou....bravooooooooo :ymparty:

maraki mou ki egw exw dei oneira araia kai pou alla den exei vgei kati..isws exei agxos gia kati me t paidaki sou.

pipitsazouzouna sto epaize dyskolos?nai alla esy ton exeis twra opote stampa.......to atomo...edine resital dyskolias....xaxaxa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκες μου!!Τι κανετε?Ωραια μερα εχει σημερα κ μαλλον οπως κ η Αννουλα θα την κανω κι εγω την βολτιτσα μου!Αννα μου βγες αλλα οπως ειπαμε,χαλαρα να μη σε πιασουν παλι πονακια!

Χριστινακι πολυ ωραια η ιστορια με τον αντρα σου!

Χρυσταλλενη μου ολα καλα θα πανε μη μου αγχωνεσαι!!Περιμενουμε νεα σου κοριτσακι μου!

Γιωργακη κοντευετε!Τι καλα!!

Μαχη μου κ Ελισαβετ πολυ καλημερα κ σε σας!

Για τις θεσεις που λετε βρε κοριτσακια δεν ξερω αν εγω ειμαι τυχερη αλλα παντα μου την παραχωρουν,σε σουπερ μαρκετ,στην εκκλησια εχθες,παντου!Ακομη κ σε γιατρο οταν πηγαινω για μικροβιολογικες εξετασεις παντα με αφηνουν να περναω...

Α!Κ οσο για τα κιλα ειπαμε,μην αγχωνεσται,θα τα χασουμε μετα!Κ ουτως ή αλλως ο,τι ειναι να παρουμε θα το παρουμε οποτε...

Πιπιτσαζουζουνα αφου ειστε τοσα χρονια μαζι,μαλλον αξιζε το λαδακι που σου εβγαλε!!

Μαρακι μου πολυ καλημερα!!!!Το φιδι ειναι εχθρος,προσεχε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera secilia mou....vre paidia mono egw den anakatevomai pote kai den kanw emeto....pali kala....

mallon i kori perimenei na me paidepsei meta ti genna... :evil:

koritsaki paw na ntythw na kanw kamia douleia eksw gt exoume kai kapoious logariasmous na plirwsoume..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σεσιλιάκι!!!!!!!

Είσαι τυχερή που έχεις ακόμη μπλιαχ... θέλω κι εγώ... γιατί πολύύύύύ τρώω... και δε χορταίνω!!!!!

Καλημέρα Ελισάβετ!!!!

Καλημέρα Σοφάκι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακη μη το πεις ουτε του παπα..

δεν ειναι απολυτο οτι θα σε παιδεψει..χαχα..μια χαρα εισαι...ετσι να εισαι μεχρι να γεννησεις!!!!

Πηνελοπη μου το λες καλε;;;..κατσε καλα...δεν τροω τιποτα..πρεπει να τρως σωστα στην εγκυμοσυνη..ειναι φαη το τωρα τα δημιτριακα μουσλι με γαλα..μπλιαξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεσιλιάκι μου, δεν έχεις άδικο, αλλά κάτι πρέπει να γίνει...... χεχεχε.... μόνο το φαϊ σκέφτομαι!!!!!

Άσε που με το ζόρι κρατιέμαι... από τις 6 το πρωϊ αρχίζει ο μικρούλης μου το χορό.... και ξυπνάω κάθε πρωϊ λυσσασμένη.... λες κι έχω να φάω μήνες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με το ζόρι κρατιέμαι να μην κάνω επιδρομή στο ψυγείο!!!! Ως πότε δεν ξέρω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Σοφακη...

το εχω παρει πλεων αποφαση και ΟΚ..το αντεχω...και αυτο και τις καουρες και ολα..τι να γινει..θα τελειωσουν..δε θα τα εχω για παντα!!!

Γιωργο μου δεν ειναι καθολου μα καθολου κακο να εισαι χαζομπαμπας..αντιθετα..ειναι πολυ καλο για το παιδι που θα μεγαλωσετε..να εχει σωστα προτυπα και γονεις που να το υπεραγαπανε...οσα παιδια μεγαλωσαν με απεραντη αγαπη εγιναν καλοι ενηλικες με σωστες αρχες και συμπεριφορα..

ο δικος μου αντρας ειναι χαζομπαμπας και το χαιρετε...και ο μπαμπα ςμου ειναι χαζοπαπους..και ενω σε μας δεν αλλαζε πανες λογω του οτι δουλευε πολλες ωρες..εχει ξεσκατωσει απειρες φορες τον γιο μου..και του χαιρετε πολυ οποτε του τον φερνω..πιο πολυ απο τη μαμα μου..παιζουν του κανει αλογακι, γεννικα τον κακομαθαινει οσο δεν παει...σκεψου τι θα κανει με το δευτερο που θα εχει και το ονομα του

Πηνελοπη μου μεχρι νε γεννησεις...μετα δεν θα προλαβαινεις....ακομα και αν εχεις το πιο ισυχο και κολοβολο μωρο του κοσμου, θα εχεις να κανεις τοσα πολλα..που δε προλαβαινεις να φας...

κυριως θα καθεσε και θα κοιτας το καμαρι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ.......

Αυτό το παληκαράκι μου.... όλο μακαρόνια θέλει!!!!!!!!!

Είτε μακαρόνια είτε γλυκά!!!!!!!!!

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Είτε Ιταλός είναι....... είτε ζαχαροπλάστης!!!!!!!!! Δεν εξηγείται αλλιώς!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ ναι..... να το κοιτάζω όόόόόόλη μέρα!!!!!!!!!!! Και να μου κάνει γκριματσούλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cesilia mou makari na me paidepsei omorfa.....makari na eimai etsi se oli tin egkymosini....

3 fores exw kanei emeto mexri twra k afto stin arxi.....

pipitsazouzouna egw exw trelathei na trww ntomata me tyri kai avgo(strapatsada)....

pw pw tha ftiaksw simera pali...ax stamata prwi prwi.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα! Ειχα παει ΙΚΑ και μου γράψαν την άδεια. Αυτό ήταν, αύριο τελευταία μέρα δουλειάς!! :ymparty::ymparty:

Καλημέρα Χρύσα

Καλημέρα Σοφάκι

Καλημέρα Πιπιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα!!!!!! Καλά..... σταματάω Χριστινάκι!!!!

Ρε κορίτσια, άσχετο.....

Ο μπαμπάς πότε νιώθει το μωράκι?????

Εγώ το νιώθω συνέχεια, κλωτσίτσες-χαμός κι από χθες εξογκωματάκια.....

Αλλά όποτε βάζει ο καλός μου το αυτάκι του ή το χέρι του επάνω στην κοιλιά.... του κρύβεται ο ζουζουνάκος!!!!!!!!! Πότε θα τον αισθανθεί κι εκείνος??????

Ωραιόατατα Ελισάβετ!!!!! Καλή ξεκούραση από εδώ και πέρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσαζουζουνα ποσο μηνων ή εβδομαδων εισαι?Βαλε βρε ενα τικερακι να παρακολουθουμε..!!!

Ελισαβετ μου τελεια!!!Απο αυριο χαλαρωση κ ξεκουραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Ελλη τυχερουλα!!!!!

Μετα το Πασχα θα κανονισουμε καφεδακι..θα δω ποια μερα θα χρεοθω αδεια και θα κατευω κεντρο για βολτα και ψωνια..

Σε ποιο ΙΚΑ πηγες;;;.οσο σκεφτομαι πως εχω να παω στο ΙΚΑ ευοσμου με τον βλακα που ειναι εκει..με πιανει ταχυπαλμια!!!

Πηνελοπη μου εξαρταται..

ο Χριστοφορος μια χαρα επαιζε με τν μπαμπα του μεσ απσο την κοιλια..κλοτσαγε και ανταποκρινονταν..το νινι παλη δεν πολυγουσταρει τον μπαμπα του μου φαινετε..γιατια κομα και εαν κοπανιετε με λυσσα..αμα βαλει ο Οδυσσεας το χερη του σουζα ..ουτε κιχ δεν βγαζει...χιχιχιιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου, είμαι 5 μηνών ή αλλιώς 23 εβδ. και 3 ημερών!!!!!

Από τικεράκια, είμαι παντελώς άσχετη!!!!!

Θα κοιτάξω ν΄ασχοληθώ κάποια στιγμή πάντως.....

Κι εγώ χθες βράδυ Χριστίνα... είχα πόση ώρα την κοιλιά γυμνή.... την έβλεπα να χορεύει!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είναι μεγάάάάάάάάάλη πόρωση!!!!!!!!!

Χαχαχα!!!!!!! Έτσι ακριβώς Σεσίλια!!!! Κι εμάς σούζα.... μόλις πλησιάζει ο μπαμπάς!!!!! :lol::lol:

Νωρίς τις νιώσατε Σοφάκι!!!! Είναι και 2 βέβαια!!!! Ζωή να έχουνε οι μικρούλες σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...