Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

το βιβλίο που έχω πάρει γραφει οτι ακούνε κ την αντρική φωνή καλύτερα επειδή είναι πιο μπάσα...οπότε βάλτε τους να λένε τα κάλαντα :D:D

Χριστινα την 1η φορά μου πετυχαίνουν όλα με τη 2η εχω ενα θέμα....χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλες τι κανετε??

Εγω πριν λιγο γυρισα,επαθα παλι κολικο νεφρου και ειχα παει για γενικη ουρων και κατι λογαριασμους!!!

Βλεπω πιασαμε κουβεντουλα για τον τοκετο ε??

Κ γω με καισαρικη θα γεννησω πανω κατω 15-20/7 μου πε ο γιατρος..τωρα την επομενη βδομαδα που θα παμε θα συζητησουμε τα του τοκετου κλπ!!

Θελω να ναι μεσα ο αντρας μου σιγουρα και σιγουρα θα ναι κ η μαμα μου με την αδερφη μου κ η πεθερα μου!!Οσο για τον κοσμο που θα ρθει δεν με ενοχλει καθολου δεν θα ναι κ πολλοι ετσι κ αλλιως λογω καλοκαιριου θα λειπουν διακοπες οι περισσοτερου οποτε αυτο δεν το σκεφτομαι!!!

Οσο για νυχτικο η πυτζαμα θα παρω κ τα δυο κ οποιο με βολεψει!!!!

Το μενου σημερα εχει πατατοσαλατα!!

Εφαγα μια τυροπιτα το πρωι κ μου εκατσε..ακομη δεν την εχω χωνεψει ...

Αυτααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως κοριτσια επειδη σπασανε τα νερα μου ξημερωματα στις 4,ειδοποιησαμε τους δικους μας αλλα πηραμε μονο την μαμα μου.οι υπολοιποι ηρθαν καποια στιγμη το απογευμα(αφου ειχαν περασει πολλες ωρες κ ο γιατρος μας ελεγε οτι θα αργησουμε)ολη την ωρα ηταν στην αιθουσα αναμονης κ εβγαινα εγω κ τους εβλεπα.οταν πια δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου,ημουν ολομοναχη ξαπλα.κ γεννησα φυσικα ολομοναχη.η μανα μου κ ο αντρας μου ειχαν πεθανει απο την αγωνια τους γιατι για 5 ωρες δεν με ξαναειδαν κ περιμεναν ποτε θα βγει καμια νοσοκομα για να τους πει οτι ειμαι καλα.κ οταν με πηγαν στο δωματιο επειδη ηταν 1ωρα την νυχτα μονο την μαμα μου αφησαν να μπει κ ο αντρας μου ισα που με χαιρετησε απο την πορτα.ευτυχως την αλλη μερα ηταν κυριακη κ ειχε επισκεπτηριο κ το μεσημερι αλλιως θα τον ξαναεβλεπα το απογευματακι.εννοειται οτι ειχαν ερθει μονο τα αδερφια μας αλλα τους ειδα την ωρα που με πηγαιναν με το καροτσακι στο δωματιο.κ τωρα καπως ετσι το κοβω να γινεται γιατι η τακτικη στα δημοσια αυτη ειναι.

χριστινα τωρα φυσικα κ μπορουν να ακουν τα παντα.εμενα η μικρη μου χθες εκανε αγκαλιτσα την κοιλια μου κ της ελεγε τραγουδακι...την γιαγια μας την καλη...κ μου λεει μαμα...η μπεμπα ολο κοιμαται,δεν με χτυπαει,μηπως δεν της αρεσει το τραγουδι?να πω αλλο?κ εγω η χαζομαμα μονο τα κλαματα που δεν εβαλα :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημέρι Γιωργάκη και θα περιμένουμε νέα σας!

Χριστινα μου καλή επιτυχία για τα κουλουράκια :)

Κατερινάκι περαστικά!!

Κι εγώ σαλατούλα θα φάω τώρα..Ερχεται και η μαμά μου και μάλλον θα με πάει εδώ δίπλα στα lidl να πάρω κάτι πραγματάκια που θέλω..

Όλα καλά με τον αδερφό μου...

Μιχαέλα μου τι συγκινητικές στιγμές... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exeis kamia syntagi kali gia tsoureki??????

ante daddycool kontevete...kai les na vgei to oneiro?kamia fora vgainoun...

sissi mou pantws i korakla mou kathe prwi pou ksypnaw stis 7 na ftiaksw prwiono ston antra mou na paei gia doulei einai kai afti sto podi....tyxaio????/

kai kathe fora pou egw i o pateras tis xaidevoum ti koilia mou i tis milame stamataei kai otan tin afinoume klwtsaei...m fainetai paixnidiara tha vgei....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορτσούδια μου!!!!!!!!!!!!!

Πόσα γράψατε καλέέέέέ????? 3 μέρες θα πρέπει να διαβάζω!!!!!!!! Ότι βλέπω και μπορώ να βοηθήσω, ευχαρίστως θα το κάμω…..

Εμείς εδώ…… κλωτσάμε τη μαμά συνέχεια!!!!!!!!!!! Έχουμε και κράμπες στην κοιλιά, αλλά μέσα στο πρόγραμμα είναι, δεν μ΄ενοχλεί καθόλου!!!! Έχω βγάλει επιχείλιο έρπη εδώ και περίπου 6 μέρες κι ενώ περιμένω μπας κι εξαφανιστεί από μόνος του, αυτός εκεί!!!! Αύριο θα πάω ως το Φαρμακείο της γειτονιάς μας, οπότε μάλλον θα ρωτήσω τη γιατρό μου πιο πριν μήπως μπορώ να βάλω κάτι εκεί….. δε μου αρέσει…. και σίγουρα είναι άγχος!!!!! Γιατί ρε γμτ??? Τι με έχει πιάσει πια????

Κουβέντα για τη γέννα πιάσατε βλέπω…… εγώ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι από τώρα…… έχω ήδη αγχωθεί, δε χρειάζεται κι άλλο…. εξάλλου, νωρίς είναι ακόμη!!!!!!

Δεν υπάρχει πιο φοβιτσιάρης άνθρωπος στον κόσμο από μένα, που βλέπω να τρέχει λίγο αίμα άμα κοπώ & λιποθυμάω επιτόπου!!!!!! Το πόσο ανυπομονώ όμως δεν περιγράφεται!!!!!!!! Αμάν και πώς κάνω να νιώσω αυτές τις στιγμές….. ακόμη και το κλύσμα φοβάμαι, το πιστεύετε????

Για την επισκληρήδιο, πού τα μάθατε αυτά για τις αναπηρίες??? Ήμουν πάντοτε στη ζωή μου φυγόπονη & τώρα θέλω να απολαύσω τη γέννα μου….. κι ήθελα οπωσδήποτε επισκληρήδιο, αλλά…. μωρέ αυτά που ακούστηκαν τώρα δεν είναι και κανόνες, έτσι δεν είναι??? Μπορεί να είναι μεμονωμένες περιπτώσεις!!!!! Αχ Παναγιά μου….. ο Θεός βοηθός μας κορίτσια!!!!!

Εννοείται πως στη γέννα….. πως θέλω τον αντρούλη μου μέσα μαζί μου!!!!! Κανέναν άλλον!!! Μόνο τον καλό μου!!!! Μάλιστα, θα ρωτήσουμε για Μαθήματα Ανώδυνου Τοκετού στο ΕΛΕΝΑΣ, για να πάρει τη βεβαίωση που του ζητάνε, μπαίνοντας στην αίθουσα τοκετού!!!! Ο χρυσούλης μου με διαβεβαιώνει πως την ώρα που εγώ θα κοιλοπονάω…. εκείνος θα μου κάνει γκριματσούλες κι αστειάκια για να ξεχνιέμαι……. το μανάρι μου!!!!! Ένα φιλικό μας ζευγάρι, που γέννησε πρόσφατα εκεί, μας είπανε να μη χάσουμε με τίποτε τα μαθήματα που αφορούν στις αναπνοές & στο θηλασμό…. είναι πάρα πολύ ενδιαφέροντα!!!!! Και να προσπαθήσουμε να “ρυθμίσουμε” σωστά το θέμα των επισκέψεων στο Μαιευτήριο…. μην πλακώσουνε όλοι μαζί & όποιος έρχεται να μη μένει με τις ώρες, αφού το βρεφάκι χρήζει απόλυτης ησυχίας τις πρώτες ώρες της ζωούλας του!!!!!

Μεγάλη Πέμπτη πάμε στο ΕΛΕΝΑΣ για τις μηνιαίες εξετάσεις αίματος-ούρων-ζαχάρου & για έναν ακόμη υπέροχο…. θα ξαναδώ το γιαβράκι μου!!!!!!!!! Μετά λογικά θα με πάει ο αντρούλης μου στη μάνα μου, είναι πολύ κοντά στη δουλειά του & θα επιστρέψω στο σπιτάκι μας καλό απόγευμα!!!!! Σχεδόν πάντα έτσι γίνεται…..

Τι θα κάνετε Πάσχα τσούπρες???? Εμείς μάλλον θα πάμε στα πεθερικά, στη Σαλαμίνα, θα μαζευτούμε πολλοί εκεί πέρα & είναι κι εξοχικό και μου αρέσει πολύ-πολύ η ιδέα…. καλό καιρό να μας κάνει μόνον!!!!! Μας έχουνε καλέσει κι οι θείοι μου, θα έχουν κι εκείνοι κι άλλη παρεούλα, θα δούμε τώρα πού θα πάμε…. το βασικό είναι να είμαι εγώ καλά & να έχω όρεξη για μετακινήσεις, γιατί και στις 2 περιπτώσεις θα λείψουμε πολλές ώρες από το σπίτι….

Κάτι άλλο κορίτσια μου, Νηστεύετε??? Σκεφτόμουν να κρατήσω 2 μέρες κρέας-γαλακτοκομικά και να πάω Μεγάλο Σάββατο πρωϊ, δεν έχω εξομολογηθεί βέβαια, αλλά θα πάω στο Μεγάλο Ευχέλαιο να ακούσω την Ευχή & να πάρω λαδάκι, να βάλω στην κοιλίτσα, να μου φυλάει ο Θεούλης το μωράκι μου!!!!! Δεν ξέρω εάν θα μεταλάβω τελικά….. θα δείξει!!!!!! Και κάτι άλλο βρε κοριτσάκια??? Τι είναι καλό να φάμε στον Πασχαλιάτικο Οβελία και τι είναι καλό να αποφύγουμε?? Ξεύρει καμιά μανουλίτσα????

Εσείς????? Μανουλίτσες και νινάκια όόόόόόλοι καλά???? Πρήξτε με κι εσείς καλέέέέέ!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Γιωργάκη..... με το καλό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω pipitsazouzouna εκθεση ολοκληρη....

λοιπον εγω το πασχα δε θελω να νυστεψω το τυρι και το γαλα(που δεν πινω )γιατι χρειαζεται...αλλα κρεας δε θα φαω..

επισης την ημερα του πασχα θα φαω οτι θελω και οτι μου ερθει αλλα οχι λιπη και τετοια.....θα μου τα καθαρισει η πεθερα μου.... :oops:

εμεις θα παμε στο αγρινιο που ειναι το 'χωριο' του αντρα μου και μια βολτα απο αμαλιαδα να δω και τους δικους μου...

για πες μου γι αυτα τα μαθηματα στο ελενα..ξερεις απο ποιο μηνα και μετα κανεις αν κοστιζουν και καθε ποτε ειναι?και επισης μεσα ειναι και ο αντρας σου?λιγα ρωτησα ε?????

μαζι δε συζητουσαμε την προηγουμενη φορα για την γυναικολογο την ε.γ?

οχι τιποτε αλλο αλλα εχω μπερδευτει τοσες που μιλαμε

κοριτσακια εβαλα τα κουλουρακια μου.....ο θεος μαζι μας...

σημερα δεν ειναι που φτιαχνουμε αυγα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο λες να βγει το ονειρο και να γεννησετε νωριτερα..... Θα ειναι ωραιο Πασχαλινο δωρο παντως!

Χριστινα καλη επιτυχία στα κουλουρακια!!! Στειλε και σε μας μερικα!!!!

Κατερινα περαστικα.

Να σας πω εγω ισως τα γλιτωσω τα πολλά επισκεπτηρια γιατι θα γεννησω Λαρισα και στο Πανεπιστημιακο ειναι πολυ αυστηροι με το θεμα επισκεπτηριο. Το καλο το παιδι αν και το εχεις ολη μερα μαζι σου στο επισκεπτηριο το παιρνουν. Αστε που οι ασχετοι δεν νομιζω να κοψουν να ερθουν στην Λαρισα για να μας δουν. Μονο τα ατομα απο τις οικογενειες μας(με την στενη εννοια) και αντε κανα δυο πολυ καλοι φιλοι.

Τωρα θυμαμε στη συνυφαδα μου οταν γεννησε και γινοταν ολη μερα παρελαση ποσο σπαστικο ηταν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα εχω την εντυπωση οτι την Μ Πεμπτη βαφουν αβγα αλλα δεν περνω και ορκο :oops:

Πιπιτσα εγω λεω να νυστεψω την Μ Πεμπτη και Μ Παρασκευη. Πιο πολυ βασικα την Παρασκευη. Το θεμα ειναι οτι οταν δουλευεις κιολας ειναι πολυ δυσκολο να σταθεις στα ποδια σου με τα νυστησιμα. Κι επειδη και ο αντρας μου εχει και εορταστικο ωραριο στο μαγαζι και ειναι καθε μερα πρωι απογευμα και τα απογευματα παω κι εγω...ειναι δυσκολο να νυστεψουμε....Βεβαια ρε κοριτσια δεν το θεωρουσα και ποτε τοσο μεγαλη αμαρτια, αλλα πραγματα ειναι αμαρτιες και ας ειναι αυτη η αμαρτια μας πιστευω θα μας συγχωρεσει ο Θεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο περιμένω πως και πως να φάω τις φλαούνες της μαμάς μου!!

Πιπίτσα μου τι κάνεις??

Εμείς δεν έχουμε κανονίσει τίποτα για το Πάσχα...δεν ξέρω αν καταφέρουμε να πάμε στους γονείς μου..αλλιώς θα έρθουν αυτοι...δεν ξέρω κιόλας!

Πιπίτσα μου δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να βάλεις κάτι για τον έρπη...αλλά ρώτα την γιατρό σου να είσαι σίγουρη.

Μάχη μου κι εγώ νομίζω Μ. Πέμπτη βάφουμε τα αυγά. Για τις νηστειες θα συμφωνήσω μαζί σου..Μ. Παρασκευή θα νηστέψω αλλά γάλα θα πιω. Αυτο που με στεναχωρεί ειναι ότι δεν θα μπορέσω να πάω εκκλησια..θα πάω να προσκηνύσω βέβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χριστινάκι, μαζί μιλούσαμε για τη συγκεκριμένη γιατρό!!!!! Απ΄όσο ξέρω, τα μαθήματα γίνονται καθημερινώς σε πρωϊνές ώρες, έχουν κάποιο ελάχιστο κόστος (3 Ευρώ…. 5 Ευρώ…. κάπου εκεί) & παρακολουθεί κι ο σύζυγος, τουλάχιστον 2, για να μπορεί να είναι παρών στον τοκετό. Όταν μάθω περισσότερα, θα σου πω πολύ ευχαρίστως!!! Εγώ απλά θα ρωτήσω τώρα για προ-εγγραφή, δεν ξέρω πότε ξεκινάνε, αλλά μ΄ενδιαφέρει να βρω θέση, γιατί πηγαίνουν μέλλουσες μανούλες κι από ιδιωτικά Μαιευτήρια….

Θέλω κι εγώ κουλουράκια!!!! Θα φάω στην πεθερά το Πάσχα!!!! Τα κάνει πολύ super!!!! Προς το παρόν…. έχω 2 τσουρεκάκια στο σπίτι, τα έφερε χθες η γιαγιά….. αχ…. τι ωραία που θα προσέξω πάλι!!!!! Αχ…. τρομάρα μου!!!!

Μαράκι, κάθε μέρα επί πολλά έτη, όλη τη Μεγαλοβδομάδα πήγαινε κάθε απόγευμα στη Λειτουργία…. τώρα λέω να πάω στο Μεγάλο Ευχέλαιο, αλλά για να μην στριμωχτώ θα πάω τελευταία…. κυριολεκτικά…. κι οπωσδήποτε να προσκυνήσω τον Επιτάφιο και τον Σταυρό τη Μ. Παρασκευή… αλλά για να μείνω σε Λειτουργία…. δεν το συζητάω…. και μου λείπει…

Γιωργάκη, μακάρι να σας βγει το όνειρο και να έρθει ο μπόμπιρας εντελώς πασχαλιάτικος!!!! Με το καλό!!!!!

Μάχη μου, άλλες είναι οι αμαρτίες….. κι άλλοι είναι αυτοί που θα έπρεπε να τιμωρούνται, αλλά τέλος πάντων… είναι άλλη κουβέντα αυτή…. ο καλός μου δεν έμαθε ποτέ να Νηστεύει, δεν τον έμαθε η μάνα του, εγώ δε μπορώ…. αλλά αυτές τις 2 μέρες θα κρατήσω κι ας μην πάω να μεταλάβω… δεν έχω αποφασίσει ακόμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna pou meneis athina?

an matheis kati gia ta mathimata pes mou...

paidakia ta koulourakia vgikan mourlia gia prwti fora...gia ta avga i pethera mou mou eipe i megali triti i megali pempti.....

exw 3 mpougadew gia siderwma..

thee mouuuuuuuuu..........

geia sou maximammy ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Σας διαβασα αλλα γραψατε τοσα πολλα που δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα. :lol:

Χριστινα τα αυγα τα βαφουν Μεγαλη πεμπτη.Φετος θα νηστεψω μονο το κρεας και ισως παω να κοινωνησω το Μ.Σαββατο.

Την γεννα δεν μπορω να πω οτι την πολυσκεφτομαι ακομα και οτι φοβαμαι.Δεν θελω με τιποτα να κανω καισαρικη,εκτος αν τιθεται θεμα ασφαλειας του μωρου και δικη μου.Τον πονο δεν τον φοβαμαι τοσο πολυ,αφου θα κανω επισκληριδιο,μονο η υγεια του μωρου με νοιαζει.

Η επισκληριδιος ειναι πολυ ασφαλης μεθοδος οταν εφαρμοζεται απο αναισθησιολογους που ξερουν την δουλεια τους.Μην ακουτε μεμονωμενα περιστατικα,ειναι ελαχιστα και συνηθως υπηρχε ιστορικο που δεν το εψαξαν και εγινε το κακο.Εμενα λογω κηλης θα με στειλει στον ορθοπεδικο πριν γεννησω αλλα μου τονισε πως δεν εχει καμια σχεση με την μεση η επισκληριδιος.Γινεται σε αλλα σημεια,δεν επηρεαζει κηλες κλπ.Το θεωρω λιγο χαζο να καθισω να ποναω ενω μπορω να γεννησω πιο ανωδυνα και ξεκουραστα.Νομιζω πως ειναι και επικινδυνο να μην ξερω πως να αντιδρασω απο τον πονο.Δεν ξερω πως θα νοιωσω εκεινη την στιγμη,μπορει να μην ειμαι συνεργασιμη απο τον πονο και να κανω κακο στο μωρο.Μια φιλη μου που γεννησε χωρις επισκληριδιο,απο τον πονο και το σφηξιμο εκανε αιματωμα στα ματια και επαθε μερικη αμνησια...Δεν ηταν και η καλυτερη εμπειρια τελικα η γεννα της χωρις επισκληριδιο.

Φυσικα ειναι πολυ προσωπικο θεμα η γεννα και καθε κοπελα κανει αυτο που αισθανεται καλυτερα και πιο ασφαλης.Απλα εγω δεν θελω να ποναω,θελω αν ειναι δυνατον οσο μπορεσω να απολαυσω την γεννα μου.

Τον αντρα μου τον θελω μαζι μου,αλλα δεν ξερω αν θα το αντεξει. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο πολύ με εκφράζουν αυτά που γράφεις Beboulino για τη γέννα!!!! Σα να μιλάω εγώ!!!! Καλησπέρα σου βεβαίως!!!!

Μάχη, καλή σου ξεκούραση!!!!

Χριστινάκι, στη Νίκαια μένω…. εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα..ηρθε η μαμά μου και πήγα να ψωνίσω κατι μικροπράγματα για το σπίτι...εφοδιάστηκα με φρούτα!! Πήρα και μελιντζάνες να φτιάξω μπριαμ που λέγαμε χθες..

Νίκη μου τι κάνεις?

Λίγο περπάτησα και πονάω τα πόδια μου... :?

Για τα μαθηματα ανωδυνου τοκετού θα πάρω τηλ και εγώ μετά το Πάσχα να πάω να τα κάνω..θα ρωτησω και τον γιατρο οταν πάμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω που πηρατηλεφωνο στο Βιοκλινικη εδω μου ειπαν οτι τα μαθηματα ανωδινου τοκετου γινοναται απο την 32η ευδομαδα..

αλλα ρε παιδια..γινονται μεσιμερι και ειναι 4 ολα και ολα...

αντ ενα δουμε τι θα κανουμε..

Τωρα προσφατα εχω κατι περιεργους πονους χαμηλα στο πιπι....δυνατους ομως..και ποναει απιστευτα η λεκανι μου σε βαθμο που δεν μπορω να περπατισω...τι να κανω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το πεις στο γιατρό σου Cesiliaki μου!!!!! Λογικά ανοίγει το σώμα σου!!!! Κι εγώ έχω τέτοια πονάκια πού και πού!!!! Αλλά περισσότερο κράμπες στην κοιλιά.....

Ναι, αυτό ξέρω για τα μαθήματα ανώδυνου, από 32η εβδομάδα κι έπειτα, όταν μάθω περισσότερα θα σας πω κοριτσάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έχω 1 θεματάκι με τη μέση μου, όταν στέκομαι πολύ ώρα όρθια, όταν πλένω πιάτα, όταν κάθομαι σε άβολη στάση πολύ ώρα, εντάξει, μεγαλώνουνε τα μικρά μας μωρέ.....

Χριστίνα, στα Άνω Πετράλωνα γεννήθηκα κι έμεινα εκεί ως τα 13 μου!!!!!!!! Τη λατρεύω γενικά εκεί την περιοχή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά..... άσχετο...... τώρα που το θυμήθηκα!!!!!!!

Το Ζαχαρωτούλι μας πού έχει εξαφανιστεί????? Όλα καλά με την εγκυμοσύνη της????? Έχω πολύ καιρό να διαβάσω νέα της..... ή είναι ιδέα μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...