Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κορες!!!

Ωχ φιλεναδα ειναι ο Κοσμας αρρωστος;;;;;;!!!!!!! :o Σε λυπαμαι!!! :lol::lol::lol: Χιλιες φορες να κανω εγω 40 πυρετο παρα ο Μακης ή ο Αλεξ!!! Δε παλευεται η γκρινια τους!!!!!! ~x(~x(~x(

Βικουλινι κι εσεις αρρωστοι οικογενειακως;;;;α ρε κοριτσι τι τραβας κι εσυ... :(:( Ελπιζω να μεινετε μονο στις μυξες! :?

Νατασα στη γιαγια ο Σπυρακος;;;τελεια!!!

κι εγω θελω ενα βραδυ χωρις παιδια γινεται;;;;;δε γινεται οποτε σκασε και κολυμπα!!!! :?

Σταμμυ το ειδατε το φασολακι;;;; :x:x αντε να περασει γρηγορα ο καιρος να το παρετε και αγκαλια!

Και μην αγχωνεσαι!!!

Εγω παιδια ημουν στα παπαρια μου και στις 2 εγκυμοσυνες,ελεγα οτι ειναι να γινει θα γινει! μονο στη μπεμπα που καποια στιγμη ακουσαμε κατι περιεργο στη καρδουλα της αγχωθηκα,αλλα ευτυχως ολα καλα και το ξεπερασα! :D

Ρια πως πηγε η παρασταση της Ανδιανουλας;;;;;τη καμαρωσες;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για της ευχες σας στο γιοκα μου να σται καλα και εσεις με υγεια σε σας και της οικογενειες σας.....παω να την πεσω λιγο γιατι ξεπατωθηκα και τα λεμε αυριο πια....καλη εγκυμοσηνη σταμυ το φασολακι ειναι πλεον γεγονος..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα όμορφες!

Φανή να χαίρεσαι τον κουκλο τον γιο σου!

Πως περάσετε σήμερα; Τον πιασατε τον Μάη;

Εγω μαγειρεψω τώρα και ίσως πάμε καμία βόλτα το απόγευμα..

Αχ Άνθη, βαριεμαι τρομερά τα κομμωτήρια! Έχω φάει τα νιάτα μου βέβαια σε αυτα αφου Βαφω τα μαλια πολλα χρονια.. Νύχια θέλω να κάνω και εγωω!

Τζοαννακι μου με το καλοοο! Θα περιμένω να διαβάσω νέα σου με το Νέο μπεμπακι!

Ρια τέλεια θα ήταν στην εμφάνιση της μικρής ε; Εγω θα είχα χαζεψει απο την περηφάνια μου..

Τονακι μου γλυκο πως πας; Εσυ πηγαίνεις θάλασσα μόλις καλοκαιριαζει; Εννοώ με τα παιδια,,, σκέφτεσαι να την βουτηξεις την μικρη;

Βικουλινι μου περαστικά!

Σταμυ μπράβο που είδατε το σπορακι! Χαίρομαι πολυ για σένα.

Φιλία πολλα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα και απο εμενα.πως περασατε σημερα;εμεις στο σπιτι.εχει ενα καιρο χαλια ολη μερα.βρεχει σταματαει.αυριο ξεκιναμε παιδικο παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμυ μου μην αγχωνασε γιατι κανεις κακο στο σπορακι σου.σου ευχομαι και εγω με την σειρα μου να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσινη και οταν με το καλο ερθει ο καιρος σου να το γεννησεις να ειναι ενα υγειεστατο μωρακι και καλοτυχο.ποτε γεννας αληθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι μου καλα ειμαι απλως πολυ πιεσμενη...αλλα λεω θα περασει ο καιρος,θα ξεπεταχτει και η μπουμπου και θα ειναι καλυτερα τα πραγματα!Ειναι κι αυτο το θηλαστρο που με εχει κατσει πολυ μεσα... κι εγω βαριεμαι του θανατα τα κομμωτηρια,αλλα αυτη τη στιγμη το να παω στο κομμωτηριο μου φαινεται σαν εκδρομη!!!! :lol::lol::lol:

Για τη θαλασσα φυσικα και θα τους πηγαινω,αλλα μονο με το Μακη γιατι μονη μου και τους 2 δε μπορω.. :? Τη μικρη θα τη βαλω γυρω στον Αυγουστο που θα ειναι 6 μηνων.Αν ηταν οι θαλασσες εδω τριγυρω πιο καθαρες θα την εβαζα και πιο νωρις! ;)

Μαρια ενταξει με τη γαστρεντεριτιδα περασε;;;

Φανουλα! :-*

Α καλο μηνα δε σας ειπα ρε κοριτσια!!! :roll:

Α και κατι αλλο που θυμηθηκα!!!!!! ΛΕΝΑΚΙ26 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!! Καλα θυμαμαι οτι σημερα εχεις γενεθλια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου χρονια σου πολλα! Να είσαι πάντα χαμογελαστη γιατί σου παει!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif]

:oops: στο άλλο θέμα νόμιζα ότι έχει γεννεθλια η άλλη Λένα!! :oops:

Τονακι μου και εγω σαν και σένα ταλαιπωρήθηκα με το θηλαστρο, γιατί εγω έκανα και επαναγαλακτισμο.. Κάθε 2 ώρες τραβούσα τρόμπα.. Αλλα τουλάχιστον ο μικρός ήπιε γάλα μου για 9 μήνες..

Κουράγιο Μάνα!!!

Μαρακι φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Χιλια ευχαριστω για τις ευχες σας! Με συγκινησατε! Πως περασατε σημερα? Εδω ειχε τελεια μερα και σπιτι ηρθαμε μονο για υπνο το μεσημερι! Ολη μερα εξω! Τι καλα! :D

Ερη μου δεν πειραζει βρε που με μπερδεψες! 2 Λενες ειμαστε και ειναι λογικο που μπερδευτικες! Το τι γελιο εριξα οταν το διαβασα δεν φανταζεσαι! :lol: Ειδικα με το : Με το καλο η κορη! :lol: Και εσυ εκανες επαναγαλακτισμο? Δεν το ηξερα. Και εγω εκανα στην Ε. αλλα δεν εβγαλα σταγονα 2 μηνες σχεδον! Μετα δεν αντεξα και τα παρατησα :oops:

Κρητικοπουλα τι μνημη ειναι αυτη βρε!! Ευχαριστωωωωωω!! :) Φιλια στα μικρα!

Φανη να χαιρεσαι το αγορακι σου! Δεν προλαβα χθες να σου ευχηθω.

Ριακη περιμενουμε φωτο με την μικρη!! Φανταζομαι περηφανια εσυ ε? Τι τελεια που θα ηταν!

Σταμυ ακουσατε και καρδουλα? Ποσο χαιρομαι!!

Τονια κρατα γερα! Οι πρωτοι δυο μηνες ειναι συνηθως ζορικοι.μετα ολα στρωνουν!

Αδερφουλα που εισαι?? ακομα περιμενω να με παρεις! :cry::cry: Δεν πειραζει ομως ξερω πως εισαι πτωμα.. :YMHUG::x

Κλεινω να φαω κατι! φιλακια σε ολες!!!!! Καλο μηνα να εχουμε!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι μου καλα ειμαι απλως πολυ πιεσμενη...αλλα λεω θα περασει ο καιρος,θα ξεπεταχτει και η μπουμπου και θα ειναι καλυτερα τα πραγματα!Ειναι κι αυτο το θηλαστρο που με εχει κατσει πολυ μεσα... κι εγω βαριεμαι του θανατα τα κομμωτηρια,αλλα αυτη τη στιγμη το να παω στο κομμωτηριο μου φαινεται σαν εκδρομη!!!! :lol::lol::lol:

Για τη θαλασσα φυσικα και θα τους πηγαινω,αλλα μονο με το Μακη γιατι μονη μου και τους 2 δε μπορω.. :? Τη μικρη θα τη βαλω γυρω στον Αυγουστο που θα ειναι 6 μηνων.Αν ηταν οι θαλασσες εδω τριγυρω πιο καθαρες θα την εβαζα και πιο νωρις! ;)

Μαρια ενταξει με τη γαστρεντεριτιδα περασε;;;

Φανουλα! :-*

Α καλο μηνα δε σας ειπα ρε κοριτσια!!! :roll:

Α και κατι αλλο που θυμηθηκα!!!!!! ΛΕΝΑΚΙ26 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!! Καλα θυμαμαι οτι σημερα εχεις γενεθλια;;;

τονια μου ευτιχως εμεις την ξεπερασαμε και την στειλαμε αλλου.κολλησε πρωτος ο αντωνης μετα ο γιωργος και εγω.πηγαμε το πασχα στους γονεις μου και κολλησε και η μαμα μου και η γιαγια μου που ηρθε για φαγητο.ασε που ειχε ερθει και ο κουμπαρος μου και νονος του αντωνη και εχει εναν μικρουλη 2 χρονων και κολλησε και ο μικρουλης τους.φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !!!!

Καλό μήνα @};-@};- ! Λενάκι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ [smilie=occasion13.gif] !!!!! Να τα χιλιάσεις!!! Να σε χαιρόμαστε και εμείς και η όμορφη οικογένειά σου!!!!

Φιλενάδα είδες τι έπαθα ε :? ;;;;Άρρωστος ο Κοσμάς..Ευτυχώς σήμερα δεν είχε πολλή γκρίνια διότι ήμασταν σε ξένο σπίτι ;);) .Μου έλεγε βέβαια στο δρόμο: "Βλέπεις φαρμακείο ανοιχτό;; Άμα δεις πες μου". Το τι χάπι και σιρόπι έχει κατεβάσει δε λέγεται :lol::lol::lol: .Βαπόρι έχει γίνει [smilie=sad5.gif][smilie=sleepy3.gif][smilie=sleepy3.gif][smilie=sleepy3.gif] ........Μέχρι και η ανιψιά μου τον πήρε στον μεζέ και του έλεγε: "Ρε Κοσμά είσαι πολύ άρρωστος, δε ντύθηκες καλά. Δε φοράς πουλοβεράκι και διπλή φανελίτσα.." :lol::lol::lol::lol:

Εράκι μου κι εγώ βαριέμαι στο κομμωτήριο αλλά το τρώω στη μάπα κάθε εβδομάδα. Δεν βάφω τα μαλλιά μου πλέον μια που δεν έχω ακόμα άσπρες τριχούλες, αλλά τα ισιώνω γιατί το μαλλί μου είναι σγουρό και δεν το πολυγουστάρω...Τα νυχάκια μόνη μου τα έκανα μη φανταστείς. Ένα απλό βαψιματάκι. Τα πετσάκια πετσάκια :lol::lol::lol:

Πάντως φιλενάδα θυμάμαι είχα πάει κομμωτήριο σε μία εβδομάδα αφού γυρίσαμε σπίτι από το μαιευτήριο και μου είχε φανεί και εμένα εκδρομή :lol::lol::lol: Και μάλιστα θυμάμαι γύρισα με το στήθος τούμπανο και μετά αρμεγόμουν 10 ώρες :shock::?:lol::lol::lol:

Αχ βρε Μαράκι αδιάβαστο τον στείλατε τόσο κόσμο με τη γαστρεντερίτιδα :lol::lol::lol: .Τη γιαγιά λυπήθηκα πιο πολύ απ' όλους...Δεν πειράζει όμως, περαστικά είναι αυτά.

Βικουλίνι περαστικούλια σας!!! Γιατί βρε είσαι τόσο πεσμένη ψυχολογικά;;; Σκέψου τα καλά της ζωής να ανέβει η ψυχολογία σου λίγο..Τώρα θα ανοίξει για τα καλά ο καιρός και θα αρχίσετε τις βολτούλες ;););)

Πολλά φιλάκια σε όλες σας! Πιείτε αύριο το πρωί μια τζουρίτσα καφεδάκι και για μένα τη βραδινή :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνθη μου εσυ μου φαίνεται ότι ήρθες στο θέμα για να μας ανεβαζεις όλες! :D

Εγω πάντως είμαι καλα! Με λένε Ερη και είμαι καλα! :roll: φυγανε οι μαυριλες μου.. Τον άλλο μήνα τώρα.. :lol:

Και εγω σαν και εσένα έχω σγουρα μαλια και τα μισώ.. :? τα ισιωνω απο τα 17..

Μαρακι και εμείς όταν είχαμε την γαστρεντεριτιδα τον Δεκέμβρη-Γενάρη κολλησαμε τον κόσμο όλο!! Φτου φτου μακριά παλιογαστρεντεριτιδα!

Λενακι σχετικά γρήγορα έκανα τον επαναγαλακτισμό. Έδωσα φόρμουλα στο μαιευτήριο, μετα δεν έπιανε και συνέχισα, μέχρι που άρχισα να μην έχω πολυ γάλα και πήρα το νοσοκομειακό.. Δόξα το Θεό, μπομπα το νοσοκομειακό.. Έχω ακόμη γάλα χαχαχαχα

Φιλακια κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Έρη μου να τα καταφέρνω να σας ανεβάζω :D !!!! Εγώ βασικά όποτε έχω τις μαύρες μου προσπαθώ να το ελέγξω. Σκέφτομαι ό,τι καλό υπάρχει στη ζωή μου, κάνω σχέδια, αγκαλιάζω σφιχτά τον Πανούλη μου και όλα φεύγουν μακριά ;):D:D:D !!!!

Σγουρομάλλα κι εσύ ε;;;; Φρίκη Εράκι! :lol::lol::lol: ;;;; Χαίρομαι που με καταλαβαίνεις ομοιοπαθούσα!!! Αφού να φανταστείς έχει τύχει να κάνω μπάνιο στη θάλασσα και να μη βουτήξω το μαλλί γιατί είναι ισιωμένο :lol::lol::lol: ! Σαν τις θείτσες. Κλαμεράκι και ο λαιμός ψηλά :lol::lol::lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ!ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗ ΜΗΛΑΤΕ ΓΙΑ ΙΣΙΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΙΣΙΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΑ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΛΙΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟ ΙΣΙΩΜΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ Κ ΖΕΣΤΗ ΤΑ ΛΟΥΖΩ ΒΑΖΩ ΑΦΡΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ!!ΓΙΤΙ ΚΑΙΓΟΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΩ ...ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ Κ ΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ....ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΛΟΙ ΧΑΖΟΓΕΛΟΥΣΑΝ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ...ΜΕ ΡΩΤΑΓΑΝ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΝΙΚΙΣΩ...ΟΠΩΣ ΤΟ ΝΙΚΙΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΗΜΟΥΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Να μαι κι εγώ!!! Χρόνια πολλά σε όλες και στις οικογένειές σας!!! Σας έλειψα καθόλου βρε;;; Καλέ πείτε μου ΝΑΙ!!! :lol::lol::lol::lol: . Τα έχω πάιξει όμως στην κούραση και χώρια από όλα τα άλλα είχα και όλη την περασμένη εβδομάδα τον μικρό με ακροαστίκα και ακόμα είμαστε με αντιβίωση :shock::shock: . Μου λείψατε πολύ, καλά ξέρω είμαι γαϊδούρα και δεν έχω μπει τόσες μέρες αλλά ασόψετε η κούρασή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα σε φανταζομαι στη θαλασσα να κολυμπας με το κλαμερακι και το λαιμο ψηλα και χαζομαι στο γελιο!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εισαι μουρληηηηηη!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Καλα και η Βικουλα φοβερη με την ατακα που ειπε στο Κοσμα!!!!:lol::lol: :lol: :lol:

Ρε κοριτσια εγω λατρευω τα σγουρα μαλλια!!!!εχω κανει 2 φορες περμαναντ και θελω να ξανακανω... Και σενα φιλεναδα σου πανε πολυ τα σγουρα που σε ειχα δει το καλοκαιρι,αλλα ειπαμε εχεις φαει κολλημα!!! :lol::lol:

Ερακι εκανες επαναγ/μο και καλυβες ολα τα γευματα του Κωστα;;;θηλαζε μετα ή με μπιμπερο;;; εμενα μου κατεβασε γαλα 1 μηνα που κρεμοταν στο βυζι και της καλυπτω ολα τα γευματα,αλλα κι εγω πρεπει να ειμαι ανα 2 ωρες στο θηλαστρο αλλιως μειωνεται το γαλα...δυστυχως δεν ειμαι απο τις τυχερες που εχουν παρα πολυ γαλα και αρκουν λιγες αντλησεις... :?

Βικουλινι εγω σε νιωθω γιατι περναω αναλογη φαση...και χωρις ουσιαστικη βοηθεια πως να μη τα παιζεις...σημερα πηγαμε κι εμεις για καφε με τα παιδια,μιας και ο Μακης δουλευε μεσημερι,και μας βγηκε απο τ'αφτια!!! :? Δε καταφερουμε να πουμε 2 κουβεντες... Μεχρι να ετοιμασουμε και τους 2.να αρμεχτω,να παμε,να κατσουμε επρεπε να ζεστανω το γαλα της μικρης να τη ταισω,ο Αλεξ δε μαζευοταν με τιποτα και τον κυνηγουσαμε εναλαξ με το Μακη σε ολη τη πλατεια,ηπιαμε το καφε στο ορθιο,ξεκωλωθηκαμε,γυρισαμε σπιτι,επρεπε ταυτοχρονα να αρμεγομαι και να ταιζω τον Αλεξ,να τον κοιμησω,να ξεχεσω τη μικρη,να τη ξαναταισω,να ξανααρμεχτω(αυτο κανω τωρα) και μετα αν βρω χρονο να φαω κανενα τοστ γιατι δε προλαβα να μαγειρεψω...Αυτο ολο αρχισε στις 10:30 το πρωι και τωρα ειναι 5:00!!!!! ΚΑΛΟΟΟΟ;;;;;!!!!!! :?

Φλωριανακι μου τρεχεις κι εσυ με τη δουλεια ε;;;;ναι ρε φυσικα και μας ελειψες!!! φιλια στο αντρακι σου και περαστικα του! :-*

Λενακι δεν εχω καθολου καλη μνημη πλεον,αλλα το θυμηθηκα γιατι εχεις την ιδια μερα γενεθλια με τον αντρα μου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Φλωριάννα μου, μας ελειψες! περαστικά για τον μικρο και γρήγορα! Πακέτο η νέα θέση ε? :D

Τονακι καταφερε και θηλασε τελικα αλλα επινε απο το μπουκάλι πιο πολυ. Χρονια πολλα βρε για τον αντρα σου! :D

Βικουλινι μου, υπομονη, τι να σου πω, θα περάσει κοπέλα μου, ερχεται και το καλοκαιράκι.. όλα θα στρώσουν θα δεις.. :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω Ερη μου!!! :-* Α απο τοτε που εβαλες αυτη τη φωτο του Κωστα θελω να σε ρωτησω πω που βρηκες αυτη τη κουκλα απο το μαπετ σοου..τρελαινομαι με αυτους τους χαρακτηρες!!!! :D Αν ειναι απο Ελλαδα θελω να παρω ολους τους ηρωες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν ειναι απο Ελλάδα γιαβρί μου, εδω ειναι, δεν ειναι καν δικιά μας, ειναι στο σπιτι που ειχαμε πάει το Πάσχα στον Νιαγάρα. Πάντως ειναι και πάλι hot το Muppet show οπότε πιστεύω οτι θα τα φέρουν και στην Ελλάδα... Οταν ημουν εκεί εβλεπα τις φιγούρες των μαπετς στα παμπερς και ελεγα μα τι στο καλό που τους θυμήθηκαν :lol::lol::lol: Μετά ηρθα εδω και είδα ότι εχει πολύ δημοφιλή εκπομπή στην τηλεόραση, τα ειδα τα παμπερς και εδω και κατάλαβα..

οι αλλες που ειναι σημερα? Ρια, Βάσω, Νατάσα? Το Τζοαννάκι ποτε μπαίνει γι ανα γεννήσει? Τετάρτη?

φιλάκια σε όλες και σε αυτές που δεν μπαίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;;

Πού χαθήκατε βρε όλες;;;; Τις 3 τελευταίες μέρες το θεματάκι μας δεν κινείται σχεδόν καθόλου :( ..Σας έχει φάει το τρέξιμο μου φαίνεται.....

Φιλενάδα μου είχε ο Μάκης γενέθλια;;; Να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif]! Ταυράκι ο Μάκης;;; Τώρα τον εκτιμώ ακόμα περισσότερο!!! Φιλενάδα μου τόσο δύσκολα είναι τα πράγματα με 2 παιδάκια;; Διάβασα όσα έγραψες και πραγματικά αγχώθηκα :?:? ..Μου φαίνεται δε θα το πάρω απόφαση ποτέ το δεύτερο..Κάνε κουράγιο βρε Τονάκι μου. Τραβάς κουπί και με το θήλαστρο. Όταν σταματήσεις θα είσαι πολύ πιο ήρεμη ;) . Πάντως όταν έχεις τις μάυρες σου εγώ είμαι εδώ. Πάρε ένα τηλεφωνάκι να θάψουμε τις πεθερές μας και θα μας φτιάξει το κέφι :lol::lol::lol::lol::lol:

Φλωριάνα χάθηκες! Αρρώστησε το αγοράκι σου ε;; Περαστικούλια εύχομαι :D !

Βικουλίνι φάση είναι, θα περάσει. Τώρα το καλοκαιράκι σίγουρα θα σου φτιάξει η δάθεση ;) ! Κανόνισε και τίποτα διακοπούλες να ξεδώσεις λιγάκι!

Το Τζοαννάκι αν δεν απατώμαι είχε πει ότι γεννάει 9 Μαΐου..Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποια :oops: .

Πολλά φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου νωρίς νωρίς σήμερα :lol: Εισαι καλά?

Περασαμε τέλεια το απόγευμα! Πηγαμε στην παιδικη χαρά με τον Κώστα και έτρεξε, έκανε τσουλήθρα στριφογυριστή, τον χάρηκα πάρα πολύ! Ειχε πολλα παιδάκια, εκείνα μιλούσαν αγγλικά και ο δικός μου φώναζε "Ει βρέι!" :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες πριν αρχισω παρτε και τους καφεδες σας για να μην ξεχνιομαστε ;)

~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Αν και αργησα να ευχηθω στον γιο της Φανης και στο Λενακι μας χρονια σας πολλα :D

Βικουλινακι περαστικα σας πως ειναι σημερα τα μικρα :?: Τι εγινε για παρε τα πανω σου

τωρα που φτιαχνει ο καιρος πρεπει να φτιαξεις και εσυ την διαθεση σου :D χαμογελα :D

Μαρια περαστικα και σε εσας :D

Φλωριαννα ΝΑΙ μας ελειψες πολυ αντε να μπαινεις πιο συχνα να μας λες τα νεα σου :D

Ρια :!::!::!: Θελουμε φωτο απο την μικρη αντε κανονισε να μην την καμαρωνεις μονο εσυ ;)

Ερι τρελο γελιο με τον γιο σου (ει βρε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ανθη οπως παντα βραδινη τετοιες ωρες που μπαινεις εμεις βλεπουμε ονειρα :D

Φιλακια πολλα κ στις υπολοιπες αυτα θυμαμαι ειναι και πρωι ;)

Εγω κοριτσαρες περασα αρκετα καλα ειχε καλο καιρο και ολο βολτες ημουν την Κυριακη

ψησαμε οικογενειακως και τα πιναμε μεχρι το βραδυ ο μικρος ξεσαλωσε ηταν τελεια :)

Και τωρα φυσικα παλι δουλεια για να βγαλω αυτο το τρελο μεροκαματω :lol:

Και για την Ρια

Σημερα φοραω τζιν σκουρο παντελονι με ασπρομαυρη μπλουζα και παπουτσακι μπαλαρινες μαυρα

εεεεεεεεεεεεεεεε πες δεν ειμαι μια κουκλα :?::?::?::?::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε παλι εγω θα κερδισω το οσκαρ ;)

Αυριο δεν θα ειμαι στην δουλεια θα παμε για γενικες εξετασεις το κανονιζει η εταιρεια καθε χρονο

και αυριο ειμαι στο πρωτο γκρουπ που θα παει αντε να δουμε παλι τι ωρα θα τελειωσουμε

οσο το σκεφτομαι χωρις καφε πρωι πρωι θα κοιμαμαι ορθια :( αχχχχχχχχχχχ

Ααυτα αντε σας περιμενω σιγα-σιγα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλε ξεχασα να πω στην Σταμουλα αντε μπραβο κοριτσι μου με το

καλο τωρα να το κρατησετε στην αγκαλια σας :D

Τετοια ευχαριστα να ακουμε :D

Κια μην αγχωνεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΥΣ :?::?::?::?::?::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...