Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!τι ωραια μερα αν και με αρκετο αερα μια χαρα ειναι!!!!!!!!!!!!τι νεα??????εμεις μεσα δεν μπορουμε να εκμεταλευτουμε τον καιρο σημερα και να παμε βολτα γιατι ο μπαμπας μας εχει βαρδια ευτηχως χτες του δωσαμε και καταλαβε.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια

χτες περασαμε πολυ ωραια πηγε επαιξε το μωρο μας κοψαμε τουρτα κ πηγαμε για φαγητο το βραδυ οι 3 μας περασαμε πολυ ωραια σαν οικογενοια δεν ηθελα αλλα κλαματα ηθελα να τη θυμομαστε πολυ ωραια τη μερα...

οπως γυρνγαμε πηραμε το κολλητο μου να ρωτησουμε ποσο θα παει ολο αυτο γιατι τελικα θα βαλουμε ο καθεναας το δικηγορο του επαθε ενα σοκ κ μας ξεχεσε να παμε εκει αφησαμε το μικρο κ πηγαμε μας εβαλε κατω κ τους 2 κ μας τα παμε ολα ο νικος ομως τη γνωμη του τεσπα...

μετα πηγαμε κ για ενα ποτο οι 2 μας περιεργο μου φαινετε να αεχω εγω με το νικο μια τυπικη σχεση δεν μπορω να το φανταστω ουτε μάρεσει αλλα του ειπ οτι δεν προκειτε να το ξανασυζητησω

αυριο 5 ωρα εχω ρντεβου με το δικηγορο μου...

σκεφτηκα οτι ειναι καλο να μεινουμε χωριαα για λιγο διαστημα ειτε αλλιως τελος της εβδομαδας φευγει ταξιδι για 20 μερες ...

ποναω που τα γρααφω κ πρεπει να τα πιστεψω αλλα δεν υπαρχει αλλη λυση τις εξαντλησαμε ολες υτο ειναι το τελευταιο το τελευταιο διαστημαα αφου το συζητησαμε για χωρισμο εγινα πολυ πιεστικη κ τη πεμπτη ειπα πολυ ασχημα πραγματα πανω στο θυμο κ τη απελπισια μου κ ηρθε το οριστικο τελος

συγνωμη που σαας κουραζω αλλ ακομα δεν ειμαι ετοιμη να το συζητω με τους δικους μας ανθρωπου οσοι το μαθανε ακομα δεν το πιστευουν κ νομιζουν οτι κανουμε πλακα

ειρωνια της ζωης...Σημερα θα μαγειρεψω να φαμε οι 3 μας κ το απογευμα θα παμε βολτα ειπαμε οσο γινετε καλυτερα γι το παιδι ν το τελειωσουμε χωρις διαμχες χωρις τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou ontws konteuw..ante na doume!!

fanoula mia xara sas kovw..ki egw pou tha gennnisw mesa stin anoiksi olo eksw tha maste!!!

bikaki mou einai logiko na neuriaseis,na thumwseis kai na ksespaseis...poso na antekseis ki esu???as ginei oti einai kalutero gia sas kai panw ap ola gia to mikro!!!dustuxws ti simeron imera den ksereis ti sou lsimerwnei...

emeis gi auto eimaste edw..pes mas oti theleis kai min ksanapeis oti mas kourazeis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου τι κανετε;;;

Μπηκα να σας πω ενα γεια μετα απο τοσο καιρο και παθαινω ΣΟΚ απο τα νεα της Βικυς!!!!!!! :o:o:o:cry::cry::cry:

Στεναχωρηθηκα πολυ ρε γαμωτο.... :cry::cry::cry:

Βικακι μου γλυκο το κεφαλι ψηλα και το χαμογελο στα χειλη για το Χαρουλη σου! ξερω πολυ δυσκολο αλλα δε σε φοβαμαι εσενα εισαι πολυ δυνατη!!!!! ;)

Το παιδι θα ειναι χαρουμενο αν εισαι κι εσυ οπως σου ειπαν και τα υπολοιπα κοριτσια κι απο τη στιγμη που δε θα υπαρχουν διαμαχες μεταξυ σας και θα σας βλεπει και τους δυο ηρεμους,θα το παρει πολυ πιο ομαλα...Καλυτερα 2 ηρεμοι γονεις εστω και χωρισμενοι,παρα να ζουν κατω απο την ιδια στεγη και να υπαρχει ενταση και φανερη αποξενωση! :roll:

Οποτε θελεις ειμαι εδω οπως σου ειπα και στο μνμ οκ;;!!

Κοριτσακια μου συγνωμη που δε σχολιαζω τιποτα αλλο,αλλα καταλαβαινετε νομιζω... :(

Τα φιλια μου σε ολες!!!:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο μένα...

Τόνια μου όλα καλα? Μας λείπεις βρε συ...κάθε φορά που μπαίνω ψάχνω να δω αν εγραψες τίποτα να γελάσω με τον χειμαρώδη λόγο σου που μου ταιριάζει γάντι.... ;):lol:

Ιωάννα μου άντε κοριτσάκι μου τελειώνεις κι εσύ να ελευθερωθείς και μετά τσουπ τσουπ να σου και οι βολτίτσες με τα ταυράκια σου και τον Χαρούλη αρχηγό!!!!

Φανούλα μπραβο σας! Καλές βόλτες και να χαίρεσαι τα παιδακια σου! Ωραια εποχη γεννησες τωρα τα καλυτερα ερχονται!!!

και αρχιζω για το φλεγον ζητημα και συγχωρεστε με που θα μακρυγορησω αλλα πηρα την αποφαση να το γραψω και ως γνησιο ταυρακι δεν με κραταει τιποτα, ;) !

Βικάκυ μου τί να πώ κουράγιο..ναι μεν το παν ειναι τα παιδιά όταν προκειται για χωρισμο αλλα πρεπει να κρατησεις γερα πρεπει η Βικυ να ειναι δυνατη πρωτα για την Βικυ για να μπορει να ειναι δυνατη και χαμογελαστη για τον Χάρη. Οταν ήμουν 3 χρονών εδωσα το χερι μου στην μαμα μου και της ειπα παμε να φυγουμε μαμα...αυτη τη στιγμη το λεω και βουρκωνω...η μαμα μου ειχε παει για δουλεια ολη μερα. Γύρισε και βρηκε κλειδωμενη την πορτα. Εγω εκλαιγα απο πισω της κι ο πατερας μου εκανε μπανιο και μου φωναζε αν της ανοιξω θα με δειρει..τελικα μετα απο ωρα η πορτα ανοιξε και εγω πηρα απο το χερι τη μανα μου πηγα στην αστυνομια και η μανα μου λυγισε και αφου με πηγε βολτα να φαμε μετα γυρισαμε ξανα σπιτι...μην πω την συνεχεια την φανταζεστε..εχω τραυματικες εμπειριες ως παιδι και οσο κι αν ακουγεται παραξενο μνημες που οταν τους καθισα κατω να τους πω εικονες που μου ερχονταν στον νου κοιταζονταν και λεγανε δεν μπορει να τα θυμασαι ολα αυτα.,..κι ομως..τους περιεγραφα ακριβως την σκηνη κι εκεινοι μου ειπαν οτι ημουν μολις 3 χρονων και κατι! Και πολλες αλλες που δεν μπορω καν να ξεστομισω εδω μεσα... Μια ζωη θυμαμαι τον εαυτο μου να προσπαθω να τους τα βρω...ακομα κι αυτη τη στιγμη που μιλαμε ενω την Πεμπτη καπως ηταν καλα τωρα ειναι σφαγμενοι! Δεν ειναι καλο για τα παιδια να υπαρχει ενταση και ουτε καν μενουμε κατω απο την ιδια στεγη απλα για το παιδι, καταλαβαινει τα παντα το παιδι κι ας ειναι μικρο ακομα και τα παγωμενα βλεμματα ειναι μεγαλο πληγμα και μετα θα τα θυμαται να εισαι σιγουρη...δεν νομιζω οτι αποτελω εξαιρεση και ειμαι το παιδι θαυμα! Όλοι μας έχουμε αναλαμπες και θυμομαστε πραγματα απο την παιδικη μας ηλικια. Οποτε ευχομαι στον χαρη να εχει να θυμαται μονο τα καλα που περασατε και αφου δεν εχει επιστροφη αυτο που ζειτε καλυτερα που το τελειωνετε οσο κι αν ποναει. Τωρα ο,τι κι αν σου λεμε εμεις ειναι περιττο αλλα αφου μας ανοιξες την καρδια σου το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε για σενα ειναι να μοιραστουμε τις σκεψεις μας και ισως καποια χειροτερα που υπαρχουν για να νιωσεις καλυτερα εσυ......συγνωμη για την μεγαλη μου απαντηση και τα δυσαρεστα που εγραψα αλλα το εκανα για να σου δειξω ποσο ποναω στα 29 μου που πρεπει οι αρνητικες μνημες οι επωδυνες ως οικογενεια να ειναι σε αντιστοιχια με τις ευτυχισμενες 8-2! 8 σκατα και 2 καλες..και ολες ξερετε ποσο σκιζομαι για τους γονεις μου παρ' ολο το κακο που εχουν κανει στην ψυχη μου ολα αυτα τα χρονια...δεν μου ελλειψε ως παιδι ποτε τιποτα υλικο...ενα αδερφακι το οποιο ηρθε μετα απο εντονες παρακλισεις δικες μου στα 11 μου χρονια. ευγνωμονω και τους 2 που μου την εδωσαν και τωρα εχουμε η μια την αλλη.ειναι το μεγαλυτερο δωρο που μου εκαναν μετα την γεννηση μου. Γιατι η ζωη ειναι γλυκεια οσο κι αν νομιζουμε οτι ταλαιπωρουμαστε...

ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΗ!

Πιστευω ολα τα κοριτσια εδω αλλα εγω θα μιλησω και προσωπικα, σε νιωθω δικο μου ανθρωπο..ο,τι θα ελεγα στην αδερφη μου το λεω και σε σενα...εισαι φοβερος ανθρωπος δεν μπορω να ξερω τι συνεβη κι αλλαξε το κλιμα σπιτι σας, ομως δεν σου αξιζει αυτο που ζεις. Εύχομαι τα πραγματα να εξελιχθουν πολυ ομαλα με τον καλυτερο δυνατο τροπο για σενα!

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ ολες

τονια κ σενα για το μνμ

ευτυχως στο σπιτι υπαρχει ηρεμια οπως ειμασταν κ πριν απλα δεν υπρχει τ μεταξυ μας... μου λειπει θελω να τον αγκαλιασω να τον φιλησω αλλα κρατιεμε :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη χιλια ευχριστω μεσα απο τη καρδια μου...

δεν εχουμε μαλωσει ποτε μπροστα απο το παιδι κ σπανια μετξυ μας το παιδι εχει σαν αναμνηση η μαμα κ ο μπαμπας αγαπημενοι κ αγκαλιασμενοι ακομα κ τωρ θελει συνεχεια να αγκαλιζομαστε οι 3 μας

τη πεμπτη εκανα τη μαλακια κ μαλωσαμε μπροστα στο παιδι εγω μαλωνα δηλ ο νικος σηκωθηκε κ εφυγε για ν μην γινουν χειροτερα βγηκα εκτος ευατου το μετανιωσα αυτο κ γι ατο χρη κ για μας κ το συνεχισα κ την επομενη μερα μεσω μνμ να λεω σκληρα πραγματα...

ετσι αποφασισε ο νικος απο τον να ερθει μια κακια στιγμη να το δυαλησουμε εδω κ να εχουμε τις καλυτερες αναμνησεις κ για το παιδι κ για μας

τα γραφω κ δεν τ πιστευω δυστηχως αδιανοητη η ζωη μου χωρις το νικο αλλα ειναι ο χαρης που με κραταει κ δεν λυγιζω οσο μπορω...

ισως αυτος ο χρονος χωρια να μας κανει καλο κ να δει την ηλιαχτιδα απο το παραθυρο κ να ξαναμαστε οικογενοια το ευχομαι αλλα δεν θελω να ζω κ με υτο γιατι αν δεν γινει θα απογοητευτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα την γλιτωσατε,. εγραψα ενα κατεβατο παλι καμμια δεκαπενταρια σειρουλες μονο :lol: και στην υποβολη με πεταξε εξω.... :lol: δεν μπορω να τα ξαναγραψω...αλλα θα στα πω αν ξαναβρεθουμε οταν θα εισαι σε φαση πλεον...

φιλακια και σε σκεφτομαστε ολες!!

Ιωαννακι μου καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου συμφωνω απολυτα με τα λεγομενα σου!!!! ;) Λυπαμαι μονο που χρειαστηκε να βιωσεις τετοιες καταστασεις σα παιδι...:cry: 11 χρονια εχετε διαφορα με το Λενακι;;; Καλε ποσο ειναι το Λενακι;;;; 20 χρονων;;;;;

Ετσι ακριβως ειναι Βικακι μου! Ξερω βεβαια ή μαλλον φανταζομαι οτι ειναι πιο δυσκολο αν εσενα τα συναισθηματα σου δεν εχουν αλλαξει οπως του Νικου,αλλα ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος,οπως λενε..

Δε ξερω τι μπορει να εκανε το Νικο να θελει να χωρισετε,αλλα η αποσταση ισως τον βοηθησει να καταλαβει ποσο λαθος εκανε που αφηνει μια τοσο υπεροχη γυναικα για μπουρδες! ;)

Στους δικους σας το ειπατε;;; πως αντιδρασανε;;;

Κατερινακι μου κι εμενα μου λειπετε αλλα δε προλαβαινω ουτε να κλασω!!! Ολη μερα ταιζω,ξεχεζω και αρμεγομαι!!! :?

Προσπαθω εφοσον δε καταφερα να τη θηλασω,να πινει για οσο το δυνατον περισσοτερο το δικο μου γαλα...αν και νομιζω οτι μου μειωνεται παρολο που εχω νοσοκομειακο θηλαστρο και αρμεγομαι καθε 2-3 ωρες...Ειναι μεγαλο παλουκι γιατι πραγματικα δε μου μενει καθολου χρονος,αλλα εχω πισμωσει!!!

Ευτυχως που η μπεμπα ηρεμησε λιγακι και κοιμαται περισσοτερο! Μεσα στη μερα οχι τοσο πολυ,αλλα το βραδυ κανει ενα σερι απο τις 11:30-12 μεχρι τις 6-6:30 και ξεκουραζομαι λιγακι!

Φανουλα βολταρετε;;;καλα το κανετε! ;) Εμενα ο Μακης δυστυχως δουλευει παρα πολυ και μονη μου δυσκολευομαι να παρω και τους 2 ακομη...εχθες μονο που τους πηρα και πηγαμε στο σπιτι μια φιλης μου να παιξει ο Αλεξ με το γιο της και μεχρι να τους ετοιμασω να παμε,επρεπε και να φυγουμε γιατι ειχα αρμεγμα! :?

Τζοαννακι τελος τα ψεματα και για σενα κοριτσακι!!! :lol: Ευχομαι το νινι σου να ειναι ησυχο σα τη μπεμπα της Φανης για να μη τα παιξεις κι εσυ! :D

Βικουλινι μου;;;; Ζοριζεσαι καμαρι μου;;;; ελα να ενωσουμε το πονο μας!!!! θα παιζουμε μαζι Βουρτση-Ξανθοπουλος με μεγαλη επιτυχια!!!! :lol::lol::lol:

Λοιπον τελειωσα το αρμεγμα(ναι αυτο εκανα οση ωρα σας εγραφα),παω να παστεριωσω τη παραγωγη και να παω πισω στα κουταβια μου!!! :lol:

Βασουλα,Λενακια,Ρια,Σταμμυ,Αναστασια,Ασπακι,Ερη μου ξενιτεμενη,Ανδριαννα και ΣΙΑ σας φιλω!!!

Τα λεμε στο επομενο αρμεγμα αν μπορεσω!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,ηρθα και εγω μετα απο τοσες μερες και εμεινα με τα νεα...Βικακι μου τι να πω ...δεν εχω λογια,ευχομαι να γινει κατι και να αλλαξουν ολα για να γινεις παλι οσο ευτυχισμενη ησουν!

Τονια μου τι κανεις?πως τα πας με την μικρη?Πω πω πως το αντεχεις το θηλαστρο???

Εγω εχω αρχισει σιγα σιγα και του δινω και ξενο γιατι εχει μεωθει το γαλα μου.

Τι κανετε οι υπολοιπες?Δεν σχολιαζω κατι αλλο γιατι εχω μεινει με τα νεα της Βικυς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA!ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ????????????????

!ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΔΥΟ ΛΟΓΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΒΙΚΥ ΜΑΣ!!!

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ???ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΡΙΞΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣΑΜΕ Κ ΜΙΑ ΣΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΓΙΑ 4 ΜΗΝΕΣ!!!!!!

ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ,ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ,ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ Κ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΜΕ,ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ Κ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΨΑΞΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΙΑΣΤΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΔΙΑΖΥΓΙΟ,ΜΕΤΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΜΕ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ!!!!

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΒΙΑΣΤΗΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΔΙΑΖΥΓΙΟ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΓΝΩΜΗ,ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ,

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ,ΑΛΛΑ Κ ΑΝ ΟΧΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ,Ο ΧΑΡΗΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Κ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΠΟΛΥ!!!!!!

!!!!!!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!!!!!!! ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΖΩΗ!!!!!

ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΤΟΝ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ!!

ΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ??

?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΩΡΙΖΑ,ΘΑ ΕΙΧΕ ΝΟΗΜΑ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!

Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΖΩΗ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΛΗ Κ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ!!!

Σ''ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ Κ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΟΝΑΞΙΑ Κ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ,ΟΚ??

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ......ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!

:(:(:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-* ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ...ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΑΚΡΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ... :( ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΡΦΗ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ...

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ... :(:(:(

ΤΟΝΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ.....ΑΣΤΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΡΙΨΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ...ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΑΖΕΨΕΙ... :lol::lol::lol::?:?:?:?

ΥΠΟΜΟΝΗ

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ....

ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΧΡΥΣΑΦΙΣΩ :lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΠΕΣΑΜΕ...

ΟΤΑΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΜΑΤΙΑΣΑΝΕ... :lol::lol::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 18...ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΗ!!

ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΜΕ...ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΟΡΟ...ΠΑΛΙ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥ! ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ! ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΜΕΓΜΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΗΜΟΥΝ...

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΓΡΑΦΕΙ ΣΕΝΑΡΙΑ ΚΑΛΑ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ BEST SELLER!!! ;):lol:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΖΑΛΙΣΜΕΝΗ...ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ Ε?

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΕΣΑ... :(

Πολύ μεγάλη κουβέντα αυτή Βικουλίνι μου, και δυστυχώς ισχύει πάντα. Αν πει κάποιος ότι δεν έχει πρόβλημα μες την οικογένειά του....θα είναι μεγάλο ψέμα.

Έτσι είναι και η δική μου οικογένεια....με τα προβλήματά της, αλλά δεν είμαι εγώ το θέμα τώρα...προέχουν άλλα.

Δεν μπορώ όμως να καταλάβω πως χωρίζουν τόσο εύκολα οι οικογένειες??? Στο ξανάπα Βίκυ μου δεν είστε απλά ένα ζευγάρι, είστε οικογένεια πλέον.

Η λέξη διαζύγιο είναι βαριά λέξη....πως πήρατε τόσο γρήγορα αυτή την απόφαση??? Μείνετε λίγο χώρια, βοηθάει και το γεγονός του ταξιδιού του, γιατί πρέπει να πάτε στον δικηγόρο πρώτα?

Πάνω στα νεύρα μας, λέμε και κάνουμε πράγματα που δεν τα εννοούμε, μόνο και μόνο για να πληγώσουμε τον άλλον, όπως μας πληγώνει κι εκείνος.

Βέβαια όλες εμείς εδώ, σαν φίλες σου μπορούμε η κάθε μια να σου δίνουμε την δική μας συμβουλή, όμως επειδή εσύ ξέρεις τι πραγματικά έχει γίνει, αξιολόγησε την κάθε μας συμβουλή και κάνε κάποια πράξη.

Στην περίπτωση αυτή βέβαια εγώ θα σε συμβούλευα να ακούσεις την Στάμυ, έχει βιώσει κάτι ανάλογο στον γάμο της και η απόσταση ήταν η καλύτερη λύση.

Εμείς είμαστε εδώ οτιδήποτε κι αν θελήσεις. Να μιλήσεις, να ξεσπάσει, να βρίσεις...οτιδήποτε...μπές εδώ, κάποια πάντα υπάρχει. Είναι ένας χώρος όπου μπορούμε να ξεσπάμε και να δεχόμαστε συμβουλές πάντα ανιδιοτελώς. Γι αυτό είμαστε παρεάκι...και για τα καλά και για τα άσχημα.

Με την ευκαιρία αυτή θέλω να βγάλω κι εγώ το βάρος που νιώθω και να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλες και σε κάθε μια ξεχωριστά....κουβαλάω κι εγώ ένα σταυρό και πολλές φορές εδώ μέσα με τις συζητήσεις μας έχω νιώσει πολύ καλύτερα.

Χαίρομαι που σας έχω και μπορώ να μιλάω μαζί σας οποτεδήποτε κι αν θελήσω, και πιο πολύ χαίρομαι που ξέρω ότι με νοιάζεστε και ας μην με έχετε γνωρίσει από κοντά.

Σε όλες σας τις συναντήσεις, ήμουν απών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 18...ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΑΔΕΛΦΗ!!

ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΑΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΜΕ...!~

:shock::shock: Ντοινκ!!!!!!!!! 8-}8-}8-}

Καλα ε κουφαθηκα παλι σημερα για 2η φορα!!!!! Μα το ειχα στανταρακι οτι εισασταν αδερφες με το Λενακι!!!!! Α τη ποντια!!!!!! :lol::lol: :lol:

Μα ειπα κι εγω 11 χρονια διαφορα;;;;;ποσο εισαστε η καθε μια;;;;;; :lol::lol::lol:

Κι εσυ με θηλαστρο;;;;για ποσο κιαρο βρε Κατερινακι;;; διαβαζα προχθες για μια που αρμεγοταν 2 χρονια!!!!! :o μα ειναι δυνατον να καλυβε το παιδι αποκλειστικα με το δικο της γαλα για τοσο καιρο και μονο με θηλαστρο;;;;; πρεπει να ειχε τρελη παραγωγη! :shock:

Ελισακι ρε εσενα δε θηλαζε μια χαρα;;;;τι επαθε και μειωθηκε το γαλα σου;;;

Βικουλινι και μετα θα παρετε τα 2 Βικακια απο Παρο το καραβακι και θα κατηφορεσετε προς Κρητη μερια να σας τραταρω ενα καλιτσουνακι εεεεεε;;;;;; 8-}:lol:

Σταμμυ μου κι εγω αυτο ελπιζω για τη Βικουλα μας...οτι θα παρουν το χρονο τους και σε λιγους μηνες θα ανασυγκροτηθουν και θα ξαναειναι μαζι! :) αλλωστε το διαζυγιο για να πεσουν οι τελικες υπογραφες θελει 1 χρονο! ;)

Επισης πολυ σωστα τα λεει και η Ασπα!!!Συμφωνω απολυτα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια συμφωνω απολυτως με της προηγηθησες κυριες,μηπως πηρατε εν βρασμο ψυχης την αποφαση για διαζυγιο βικακι?μηπως θα ηταν καλητερο να μεινετε χωρια και να το ξανασκεφτειτε και να αφησετε το χρονο να κυλησει ισως τα πραγματα αλλαξουν....κατερινακι τζοανακι τονακι βικουλινη και σε ολες της υπολοιπες φιλια τα ξαναλεμε...οτι χρειαστεις βικη ειμαστε εδω για σενα να το ξερεις!!!!!!!!!!!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,ΕΓΩ ΣΕ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ,Η ΒΙΚΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΗΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΟΥΝΕ.

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ.ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ??ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ!!!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΣΠΙΤΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες?

Τονια χαθηκες ρε συ!! Ποσο χαιρομαι που μαθαινω νεα σας!! Σε μπερδεψε η αδερφουλα μου ε? :lol: Καλε ναι εγω ειμαι 20 και η Κατερινα 31 :lol::lol::lol: Αντε καθε φορα που θα αρμεγεσαι να μπαινεις να μας μιλας! Πως τα παει ο μεγαλος με την μικρη?

Αδερφουλα δεν ηξερα τιποτα για την παιδικη σου ηλικια..με εκανες και δακρυσα...τελικα αυτο που καταλαβα ειναι πως μεσα απο τετοιες καταστασεις βγαινουνε τα πιο δυνατα παιδια.

Και εγω ημουν παιδι χωρισμενων γονιων για 3 χρονια. Μετα τα ξαναβρηκανε..Το βιωσα ομως στην εφηβεια και ξερω πως απο αυτο βγηκα δυνατοτερη. Ειδαν πολλα τα ματακια μου και ξερω τι να αποφευγω...

Συμφωνω πολυ με το Ασπακι. Βικακι εσυ ξερεις καλυτερα απο καθε μια μας τι εχει γινει.Ευχομαι ολα να πανε καλα στο τελος.

Εχει τελεια μερα εδω αλλα δεν το κοβω να πηγαινουμε πουθενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σαε ευχαριστω πολυ ειναι περιεργο ποσο σας νιωθω απο κοντα κ με αγγιζουν τ λογια σας

τι μαλακια τι εχω κανει εγω κ ο νικος εκανε υπομονη κ παλι για το δικηγορο εγω φταιω δεν ηθελε ο νικος αλλα εν βρασμο ψυχης τη πεμπτη που μαλωσαμε του ειπα οτι θα το τραβηξω για συζιγικη εγκαταλειψη κ εκεινος για να ναι καλυμενος στο θεμα του παιδιου πηρε δικηγορο γιατι πιστευει οτι αν μεινουμε χωρια δεν ειναι σιγουρος ν δεν το κατηγορησω για αυτο

3 μηνες γινετε αυτο το θεμα απλα ο νικος τα κραταγε μεσα του κ πριν 2,3 εβδομαδες μου εσκασε τη βομβα

πανω στα νευρα μου πολλες φορες το παρατραβαω κ λεω μαλακιες

νιωθω τοσο ασχημα που το τραβηξα...

πριν λιγο γυρισαμε ειχαμε παει τα 3 μας για ρακομελα ο χαρης πορτοκαλαδα....γελασαμε περασαμε ωρα μαζι το ευχαριστηθηκαμε πολυ τουλαχιστον εγω κ ο μικρος πιστευω κ ο νικος αλλα ειναι ξεροκεφαλος ρε γμτ κ εγωιστης κ δεν τα παραδεχετε αλλα ετσι τον αγαπησα ετσι αποφασισα να ναι ο πατερας του παιδιου μου κ αλλα πολλα μην σας κουραζω

κ παλι ενα μεγαλο ευχαριστωωωωωω σε ολες για τα λογια σας ειναι πολυ παρηγορα

και παλι ενα συγνωμη για τα αλφα που λειπουν οπως ξερετε ο χαρης εχει βγαλει το πληκτρο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...