Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Αχ τι καλά, να της ζησει της Ιωάννας το αγοράκι!!! :x:x

Μαράκι μου καλή επιτυχία στην εγχείρηση, φιλάκια πολλα..

Σημερα σερνομαι... δεν ξερω γιατι.. δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου μιλάμε..

Βικουλίνι μηπως να της κάνεις μια καταγγελία της ηλίθιας? Μα αν ειναι δυνατόν ρε συ, ψυχή δεν έχει και ταλαιπωρεί τα παιδάκια ετσι... ΕΛΕΟΣ! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου τι κανετε????!!!μη μου πειτε....ξερω...μαλλον εμεινα στην ιδια ταξη ε??/απο απουσιες!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::roll:

μπηκα τωρα που εχω λιγο χρονο να σας ευχηθω!!!!!!!!!!χρονια μας πολλα μανουλιτσες ομορφες!!!να χαιρομαστε ολες τα παιδακια μας κ ο θεος να μας βοηθαει να ειμαστε παντα γερες κ να τα μεγαλωσουμε με οσο περισσοτερη αγαπη,στοργη κ φροντιδα γινεται!!!!!!!!!

ιωαννακι μου να σας ζησει το μωρακι σας!!!παντα γερο κ ευτυχισμενο να ειναι!!!καλη λοχεια κ σε σενα!!!!θα περιμενουμε νεακια σου!!!!!!! :x:x

μαρακι μου διαβασα για τον μπαμπα σου.... :(:( ευτυχως που δεν εχει κανει μετασταση!καλη επιτυχια στο χειρουργειο κ ο θεουλης να τον βοηθησει να γινει γρηγορα,πολυ γρηγορα καλα!!

βικουλινακι μου περαστικα στην μικρη σου!!γρηγορη αναρρωση ευχομαι!!!!

αχ!αυτα πηρε το ματι μου μονο!!!συγνωμη που χαθηκα κοριτσια..ολο λεω να μπω κ ολο το αμελω!!!σας σκεφτομαι ομως!!!!!!καληνυχτα κ φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antriannaki moy τι κανεις? τι τελεια φωτο? αν εμεινες εσυ στην ιδια ταξη τι να πω εγω που εχω να μπω ενα μηνα??

κοριτσια καλημερα!

δεν μπορεσα να διαβασω τιποτα συγχωρεστε με!

Με τις περισσοτερες μιλησα στο τηλεφωνο για να καλυψω την απουσια μου και τα κενα μου!!

Σταμμυ μου συγχαρητηρια κι απο εδω...

Βικουλινι μου περαστικα στα μικρα και τι να πω ειναι για κλαμματα η κατασταση με την γιατρο σας..την ηλιθια!

Μαρακι μου καλη επιτυχια στον μπαμπα σου! Δεν εχουμε μιλησει ποτε νομιζω αλλα τωρα στα τελευταια διαβασα μονο και ειδα οτι καποια επεμβαση θα κανει. Ευχομαι μες απο την καρδια μου να πανε ολα καλα!

Πηγα στο joanaki μας το απογευμα! Μια κουκλιτσα φυσικα! Την εφτυνα ολη την ωρα και το μωρο πολυ τελειο! Να σας ζήσει κουκλιτσα μου και να χαιρεσαι και τον Αλεξ σου σημερα που γιορταζει!

Κοριτσια ειναι γλυκας το μωρο! και πολυ ησυχος! Φτου φτου!

Κλεινω γιατι δεν την παλευω απο τη νυστα...

Θα ξαναμπω συντομα ελπιζω...ΚΑΙ συγχωρεστε με που δεν τα σχολιαζω ολα ελπιζω να με καταλαβαινετε!

Τα φιλια μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!!!!!

Είδες φιλενάδα μου;;; Τα κανόνισα μια χαρούλα ;);) .Βέβαια ήμουν τυχερή γιατί και τα ανίψια ήθελαν Κρήτη :ymapplause::ymapplause::ymapplause: !!! Υπομονή λοιπόν και σε λίγους μήνες θα τα πούμε ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!! Το κενό το πληρώθηκα κανονικά φιλεναδίτσα ;););) !!!Όσο για τον Πάνο δεν μπορώ να σου πω αν κάνει το ίδιο όταν κοιμάμαι νωρίτερα διότι ποτέ δεν κοιμάμαι νωρίτερα :roll::roll::lol::lol::lol: .Χθες πάντως ξύπνησε 5.30 το πρωί και μας ήρθε. Πήραμε μιάμιση ώρα παράταση :lol:

Βασούλα γιατί βιάζεσαι;;;;;; Είπα εγώ τι φορούσα σήμερα;;; Το βραβείο λοιπόν δεν σου ανήκει ακόμα :lol: .Σήμερα λοιπόν φορούσα τζιν (μπλε ανοιχτό), μπλούζα μπλε σκούρα μακό, all star ανθρακί και το ίδιο ανθρακί αμάνικο μπουφάν..Μάλλον όμως ήμουν πολύ απλή για να πάρω όσκαρ :lol::lol::lol: Όσο για το κενό που είχα όντως το ευχαριστήθηκα πάααρα πολύ η αλήθεια είναι ;););) .Βάσω μου πολύ θα ήθελα να ανοίξω καινούριο θεματάκι αλλά επειδή είμαι λίγο άσχετη :oops::oops: θέλω κάποια βοήθεια.Πατάω νέο θέμα και βάζω καινούριο τίτλο;;Από τον τίτλο τι κρατάμε και τι αλλάζουμε;;;Κρατάμε το κορμιά θανατηφόρα 2008 και αλλάζουμε το υπόλοιπο;;; Επίσης το παλιό το θεματάκι θα το κλειδώσει η Λένα;;; Για πολλή ασχετοσύνη μιλάμε :lol::lol: Αν συμφωνείτε λοιπόν όλες να ανοίξω εγώ καινούριο θεματάκι ως η κουκουβάγια της παρέας :lol::lol: πολύ ευχαρίστως θα το κάνω.Πείτε μόνο το πότε και όλα τα άλλα που ρώτησα :roll::lol:

Ρε κορίτσια μη γελάσετε πολύ αλλά τώρα συνειδητοποίησα ότι το θεματάκι αυτό είναι για τις μανούλες που γέννησαν παιδάκι το 2008 :shock::?:oops: ...Είχα μείνει στο κορμιά θανατηφόρα :lol::lol::lol: .Τον Πάνο τον γέννησα το 2009...Δέχεστε και μανούλες του 2009 :roll::roll: ;;;;;;;

Τζοαννάκι να σου ζήσει ο παίδαρος!!! Περιμένουμε την εμπειρία σου!!!!!!!

Βικουλίνι περαστικά στα παιδάκια σου! Πολύ συγχύστηκα με την παιδίατρο :evil::evil: ..Άσχετη η τύπισσα και δυστυχώς η ασχετοσύνη της θέτει σε κίνδυνο τα παιδάκια :evil: .Πρέπει να της το πεις.Οπωσδήποτε.

Σήμερα η μέρα ήταν εξ ολοκλήρου αφιερωμένη στον Πάνο! Όλο σε πάρκα και παιδικές χαρές γυρνούσαμε. Το ευχαριστήθηκε όμως πολύ!!!Επίσης από σήμερα άρχισα προσπάθειες να του κόψω την πιπίλα,την οποία φοράει μόνο όταν κοιμάται και μετά το μπάνιο μέχρι να τον ντύσω..Τον κοίμισα λοιπόν στην πεθερά μου και :-*:-* είχα ξεχάσει την πιπίλα. Κανένα πρόβλημα ευτυχώς.Μετά το μπάνιο τη ζήτησε, έκλαψε και λίγο αλλά τον έκανα να ξεχαστεί και όλα οκ. Το θέμα είναι ότι το βράδυ τον πήρε η μαμά μου και δεν είμαι και τόσο σίγουρη ότι θα είναι βράχος και εκείνη σε περίπτωση γκρίνιας..Αύριο πρωί θα μάθω.Ευχηθείτε μου λοιπόν καλή τύχη με την προσπάθεια αυτή..

Μαράκι εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με την επέμβαση του μπαμπά σου! Θα σε σκεφτόμαστε! Όλα θα πάνε καλά ;) !

Έρη μου τι καιρό έχει στο Τορόντο;; Εδώ μας έχει τρελάνει. Μια βροχή, μια ήλιος, μια ζέστη, μια κρύο..Τα έχει παίξει λέμεεεεεεε :evil: ..

Πάλι με έπιασε φλυαρία :oops::oops: ...Τι θα γίνει πια με μένα :lol: ;;;;;;

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΡΑΦΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΕΞΩ :evil::evil::evil::evil::evil:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΑΝΘΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ :D:D

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!ΠΕΡΝΕΙ ΤΟΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟΠΟΛΙΟ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕ!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ 60 ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ;;;;;;;;;;;;;ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 80 .....ΤΑ 60 ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ! :evil::evil::evil: ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΩ;;;;;;;;;;;;;;ΘΑ ΜΕ ΞΑΠΟΣΤΕΙΛΕΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ;;;;;;;;ΟΕΟ;;;;;;;;;;ΑΦΗΣΤΕΤΑ...ΔΡΑΜΑ....

ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥΣ...ΚΑΙ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΖΗΤΗΜΑ ΝΟΜΙΖΩ...

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΜΟΝΟ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΑΝ ΠΑΘΕΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ Ή ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ :shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...

ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ...Η ΜΑΡΙΣΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΛΕΜΑΤΑ Κ ΜΥΞΕΣ ΠΟΛΛΕΣ Κ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!1 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ!!!!!

Σημερα εχουμε και επετειο γαμου!! Κλεινουμε 5 χρονια γαμου απο τα 11 που ειμαστε μαζι!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!χρονια μας πολλλα!!!!να μας χαιρονται!!!τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα..ο μικρος κανει νανακια αμην,ο νικος παει πατρα με την δουλεια εχουν αγωνα μην ξερασω κ πανε για μετρα!!!οποτε μοναχουλα να δω τι θα κανω που εχω κ τηην μεση μου...την τριτη ερχεται κ η μανουλα μου για να με ξεκουρασει γιατι δεν με βλεπω να επιζω απο την μεση!!!

βικουλινι πολλα λεφτα παιρνει η γαιδουρα!!!δεν δεχεται τα ταμεια?εμεις ευτυχως δεν πληρωνουμε τιποτα...δεν ντρεπονται εκμεταλευονται καταστασεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Μια μέρα κι εγώ μπήκα φυσιολογική ώρα και δεν είναι καμία εδώ :(:(:( ...

Βικούλα πολύ χαίρομαι που η Μαρίσα σου είναι καλά.Μακάρι το μωρό να μην το γυρίσει σε βρογχιολίτιδια...Πάντως είναι πολύ σπαστικό να μην μπορείς να τη βρίσεις γιατί την έχεις ανάγκη. Μάζεψέ τα όλα και όταν τα παιδιά θα έχουν κάνει όλα τα εμβόλιά τους βγάλε τη λίστα και άρχισε την στα μπινελίκια :lol::lol::lol::lol::lol: . Πάρο μένεις;; Πολύ όμορφο νησί! Είναι όμως σπαστικό ρε γαμώτο που δεν προσέχουν τα νησιά και την επαρχία γενικότερα..Και ύστερα παραπονιόμαστε για την αστυφιλία..Τι να πει κανείς...

Τόνιαχαν περαστικά με τη μέση σου! Θα έρθει η μαμάκα σου τώρα και θα σε ξεκουράσει ;) !

Τελικά η επιχείρηση "κόψιμο πιπίλας" που σας έλεγα δεν πήγε πολύ καλά :( .Κοιμήθηκε μεν χωρίς πιπίλα αλλά στις 4 τα ξημερώματα ξύπνησε και είπε στη μαμά μου: "Γιαγιά δώσε μου την πιπίλα. Είμαι ακόμα μωράκι και τη θέλω". Στην αρχή η μαμά μου δεν την έδωσε αλλά ο Πάνος δεν κοιμόταν με τίποτα και τον έπιασε ακατάσχετη φλυαρία..Έτσι λόγω της ώρας η μαμά μου την έδωσε...Αυτάαααα. Μου φαίνεται θα την έχει για πολύ καιρό ακόμα στον ύπνο...Πειράζει λέτε πολύ;;;Όλη τη μέρα δεν τη δίνω καθόλου...

Σε λίγο θα ξαναμπώ μπας και πετύχω καμία ON LINE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να ευχηθώ στο Λενάκι! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κοπέλα μου! Εύχομαι να είστε μια ζωή ευτυχισμένοι και αγαπημένοι :D:D:D !

Επίσης χρόνια πολλά σε ΟΛΕΣ τις μανουλίτσες του κόσμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Μανούλες!!! :x:x:x

Ανθη μου μονο το 2008 μενει σταθερό και οτι το επομενο θέμα ειναι το νο 15 , σαν τιτλο μπορεις να βάλεις οτι θες..

Δεν εχουν και τεραστια διαφορά τα μωρά μας βρε, να φανταστεις ο Κώστας ειναι 12 Δεκέμβρη.. παρα λίγο και θα ηταν και αυτος του 09..

Κατερινάκι μου πολυ χαρηκα που σε διάβασα και που πηγες στο Τζοαννάκι! Φιλάκια κοριτσάκι μου :x

Ανδριανουλες, Βασούλα, Τονάκι, Σταμούλα, Φλωριάνα, Ασπάκι, Μαράκι, Ελιζάκι, Φανούλα, Βικουλίνι μου, Βικάρα μου, Λενάκι, Μερεντούλα, Τονιαχαν τα φιλιά μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια μας πολλα μανουλες!!!!!! :x:x:x

Φιλεναδα κερασε τα γλυκα σου τα ανιψακια οτι γουσταρουν απο μενα και δωστους κι ενα μεγαλο φιλι!!!και πες τους κι οτι ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Δε το συζητω το ποσο χαρηκα!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Γιατι σε επιασε αγχος με τη πιπιλα ρε φιλεναδα;;; εγω δεν εχω καμια ορεξη να του τη κοψω εφοσον την εχει μονο στον υπνο! ας την εχει μεχρι να παει φανταρος χεστηκα!!! :P εξω δε τη θελω κι ευτυχως καταφερα να του τη κοψω απο μωρο! ;) Κανε τη προσπαθεια σου κι αν το δεχτει ευκολα τοτε οκ θα γλιτωσεις κιολας..αν τον δεις και ζοριζεται ε μη χασεις και τον υπνο σου! ;)

Λενακι να ζησετε με τον αντρουλη σου!!!παντα αγαπημενοι ενωμενοι κι ευτυχισμενοι με τα παιδακια σας!!!! :x:-*

Ερακι μου ησουν καλυτερα σημερα;;;λεω που χθες ενιωθες κουρασμενη πολυ.. :roll:

Βικουλινι για πολλα χαστουκια η γιατρινα!!!! :evil::evil::evil: ευχομαι να μη σου γυρισει καμια βροχιολιτιδα ο μπεμπης!!! :(

Ανδριανα και Κατερινακι μας λειπετε ρε κοριτσακια!!! :YMHUG::-*

Πηραμε σημερα και τα δυο σπλαχνα μας και πηγαμε για καφεδακι....εεεε εχω πιει και καλυτερους καφεδες η αληθεια!!!! :P καλα ηταν παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αφού μπήκε η Ανθή σε νορμάλ ώρα ειπα να περάσω να δω τι γίνεται μπας και μας κλέψουνε.

Σήμερα όλη μέρα έκανα δουλειές και τώρα που τα βλέπω λέω σιγά και τι έγινε???????????

Any way αν δεν τα έκανα θα είμασταν μέσα στην μπόχα.

Το ποιο τραγικό που διάβασα ήταν με την παιδίατρο ΕΛΕΟΣ να μην δει την ωτίτιδα??? Ευτυχώς που εδώ στην Σαλαμίνα έχουμε πολλούς και έτσι υπάρχει ανταγωνισμός και κάνουν σωστά την δουλειά τους όχι βέβαια ότι δεν έχω ακούσει και κουλά αλλά τουλάχιστον έχεις επιλογές.

Φιλιά σε όλες γιατί δεν παλέβω και πεινάωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ξανά κορίτσια :D !

Την Κυριακή παίρνετε ρεπό καλε :lol: ;;;;;;;

Φιλενάδα μου θα τα κεράσω τα ανιψάκια γιατί ξηγήθηκαν σπαθί ;);););) .Χαίρομαι πάρα πολύ που θα σας δούμε πρώτα ο Θεός. Ειλικρινά. Όσο για την πιπίλα φιλενάδα είπα να κάνω άλλη μια προσπάθεια σήμερα το βράδυ και αν τον δω ότι δυσανασχετεί να την δώσω. Ξαπλώσαμε λοιπόν και μόλις ήπιε το γάλα του μου λέει: "Μαμά πι..(δεν τον είπε ολόκληρο).Την πέταξες ε;;;" Ναι αγόρι μου του είπα εγώ. Δεν τη χρειάζεσαι πια, είσαι μεγάλος. Ο Πανούλης λοιπόν με αγκάλιασε και σε 5 λεπτάκια έκλεισε τα ματάκια του και κοιμήθηκε :D:D:D . Δεν πίστευα στα μάτια μου. Λες και είχα να κάνω με μεγάλο παιδί..Ούτε κλάματα, ούτε τίποτα...Το κόλλημα το έφαγα φιλενάδα γιατί η πιπίλα ευθύνεται σε μεγάλο βαθμό για την κακή οδοντοστοιχία..Είπα λοιπόν ότι όσο πιο νωρίς την ξεφορτωθούμε τόσο καλύτερα θα είναι. Άμα βέβαια δυσανασχετούσε πολύ θα την έδινα την ίδια στιγμή :P:P . Λες να είναι τόσο εύκολος και στο κόψιμο της πάνας;;;; Αχ..ΜΑΚΑΡΙ!!!!

Καφεδάκι μετά των τέκνων ε;;;; Σίγουρα δεν είναι και ο ιδανικότερος καφές αλλά παρόλ' αυτά σε χαίρομαι που βγαίνεις έξω και με τα δύο και δε μασάς! Μπράβο Τονάκι μου!

Έρη μου 3 μήνες διαφορά έχουν τα βλαστάρια μας μόνο! Ο Κώστας τη φορτώθηκε τη χρονιά ε;; Ο Άλεξ της Τόνιας ακόμα πιο πολύ (22-12). Τοξοτάκι ο Κώστας;;; Σαν τον άντρα μου..Τρελοκομεία :lol::lol::lol: !

Σήμερα ο Πανούλης έκοψε από τον κήπο 2 τριαντάφυλλα με τη μαμά μου μαζί, μου τα έδωσε, μου έδωσε και ένα φιλάκι και μου είπε χρόνια πολλά :D:D:D !!!Χώωωωωωμα εγώ :P:P:P

Φιλάκια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αφού μπήκε η Ανθή σε νορμάλ ώρα ειπα να περάσω να δω τι γίνεται μπας και μας κλέψουνε.

:lol::lol::lol: Μην ανησυχείς Ριάκι μου. Ακόμα και σε νορμάλ ώρες να μπαίνω, το βράδυ θα είμαι πάντα εδώ να σας φυλάω ;):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

ΧΤΕΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΛΟΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΖΙ...ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΟΠΟΤΕ ΟΚ.

ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΠΕΦΤΩ ΞΕΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΒΓΕΝΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΕ ΑΛΛΙΟΣ...

ΤΙ ΝΕΑ;

ΑΝΘΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ...ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ :shock::shock: ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΑΓΚΩΜΑ ΤΗΝ ΕΚΟΨΕ ...ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!!ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΥΛΑΞΕΙ Κ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΩ ΑΠΛΩΣ...ΘΑΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΠΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριαννα μου μια χαρα ειμαι μωρε αν και σημερα ειμαι λιγακι πεσμενη χωρις

κανενα λογο...........

Καλα ειναι ο μικρος στην τρελα του :D

Οσο για το δευτερο λεμε να βαλουμε σιγα σιγα μπρος τωρα που το πηρε αποφαση και ο αντρας μου :D

Εσυ τι λεει τι κανεις?

Ο μικρος?

Η δουλεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Φλωριάνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βάσω τι ξερή καλημέρα καλέ είναι αυτή ούτε καφέδες ούτε τίποτα????????????????????

Αααααα τώρα το διάβασα γράφαμε την ίδια ώρα είσαι πεσμένη θα σου βάλω τις φωνές

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Να σου δώσω στα τυφλά ένα όσκαρ να είσαι οκ??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια δωσε μου το οσκαρ να παρω τα πανω μου :lol::lol::lol:

Ξυπνησα πολυ χαλια σημερα δεν ξερω γιατι δεν εχω ορεξη καθολου θα μου περασει

που θα παει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μουυυυυυυυ

Αν είναι να γίνεις καλά πάρε να έχεις: [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...