Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία σου εύχομαι μέσα άπό την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με βάση την λογική το joanaki πρέπει να έχει γεννήσει για να δουμε πότε θα μάθουμε τα ευχάριστα

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Είμαι στο γραφείο και βαριέμαι απίστευτα.

Και όσο σκεφτομαι αν ήμουν σπίτι πόσα θα έκανα με πιάνει κρίση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελευθερία εσύ όλα καλά???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες μου?

Το λαπτοπ μου κανει τρελα και δεν μπορω να γραψω καλα. Δεν καταφερα να σας διαβασω και πολυ!

Ειμαστε καλα..σημερα εκανα ολη μερα με δουλειες και ειμαι ενα πτωμα τωρα..η μεση μου με πεθαινει..

Ιωανναρα μου λογικα τωρα θα εχεις γεννησει οποτε ιθα σου ευχηθω να σου ζησει ο μικρουλης!!!! Γερος και τυχερος να ειναι στην ζωουλα του!

Ριακι και Βασουλα αλαξοκωλιες κανετε με τα οσκαρ ε? :lol::lol: Πουλακια μου! Και σε εμας τιποτα ε? :lol:

Μαρια ευχομαι ολα να πανε καλα!!

Ερακι μου :YMHUG: εμεις τα λεμε και στο αλλο ποστ! :D

Τονια εστρωσαν καπως τα πραγματα με τον μικρο? Λογικο να αρνειται και να βαρεθηκε το στηθος αφου του δινεις και μπουκαλι. Απο εκει βολευεται καλυτερα. Κοψε σιγα σιγα το μπουκαλι και βαζε τον περισσοτερο στο στηθος να σου αυξησει την παραγωγη. Αν θελεις βεβαια! :)

Σταμμυ μου πως πας?

Παω να την πεσω! Την καληνυχτα μου και φιλακια σε ολες! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ακριβως μα ακριβως τα ιδια ειχε και ο πεθερος κι απο κει το καταλαβαν!!! Και ολα θα πανε το ιδιο καλα θα δεις!!! ;)

Ανδριαννα!!!!απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Εισαι μεγαλο τρελοκομειο!!!!!! :lol::lol::lol:

Λοιπον το οσκαρ σημερα επρεπε να το παρει η μπεμπα μου..φορουσε κολαν γκρι με μωβ ριγες,μωβ μπλουζακι και μωβ χνουδωτα καλτσακια!!! Ηταν τοσο καλη η σκατουλα!!!!κουκουβααααα!!!!! :P:lol::lol:

Λενακι μου καλε το μπουκαλι της το δωσα επειδη δεν επινε απο το στηθος!!! Μετα απο 2 μερες που ειχα βαλει ψευδοθηλες να ηρεμησει το βυζι,δε ξαναπιασε στηθος ανθρωπινα ποτε!!!

1 μηνα επινε μονο απο βυζι και μολις εβαλε το μπουκαλι στο στομα αντι να το φτυσει οπως περιμενα,αγαλιασε η μουρη της!!!! :shock: Ε και μετα πραγματικα δεν ηθελε να ξαναδοκιμασει το βυζι με τιποτα...οσες προσπαθειες κι αν εκανα αρνιοταν πισματικα κι αν τη πιεζα λιγακι εμπιζε τα κλαματα! ασε σου λεω τρελη περιπτωσαρα!!! :?

Ο Αλεξ ειναι καλυτερα οσο αφορα τη μπεμπα(δε τρωει τοσες πολλες σφαλιαρες το ερμο) αλλα γενικα ειναι σε ψιλοεξαλη κατασταση...κανει οτι μπορεις να φανταστεις για να τραβαει τη προσοχη και μας φερνει στα ορια μας!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Θα ξεκινήσω από τη φιλενάδα μου γιατί έχω πολύυυυυ ευχάριστα νέα!!!! Το καλοκαίρι θα έρθουμε ΚΡΗΤΗ τελικάαααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D ! Πόσο πολύ χαίρομαι που θα σας δω ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ!!!!!!!!!!!! Θα δω την μπεμπούλα σου!!!! Ο Πανούλης θα ξαναπαίξει με τον φίλο του τον Άλεξ!!!!! Τέλεια!!! Άντε γιατί ο καψερός έχει πήξει με τα κορίτσια. Ούτε μισό αγοράκι δεν έχουμε στον κύκλο μας...Σε πήρα τηλ. το απογευματάκι (που είχα ένα κενό γιατί έκαναν ομαδική κοπάνα) για να σου πω τα ευχάριστα αλλά μάλλον δεν πέτυχα καλή ώρα. Δεν επέμεινα κι εγώ πολύ για να μην ξυπνήσω καμιά μπέμπα :?:?:? Όσο για την μπλούζα με την αγελαδίτσα θα σου τη φέρω τον Αύγουστο :lol::lol::lol::lol: !

Ρία μου το θέμα των όσκαρ είναι στημένο :evil::evil: ....Δεν μπορεί ο διοργανωτής των όσκαρ να βραβεύει τον εαυτό του :lol::lol::lol: . Και επίσης μου φαίνεται ότι δέχεσαι λαδώματα από τη Βάσω :lol::lol::lol: . Παρόλ' αυτά θα προσπαθήσω. Σήμερα στη δουλειά φορούσα τζιν, μαύρη μπλούζα με κουκουλίτσα, μαύρες μπαλαρίνες και ανθρακί αμάνικο μπουφάν..Βάσω νομίζω ότι ήρθε η ώρα να σου πάρω το όσκαρ μέσα από τα χέρια :lol::lol::lol: Στο τέλος θα αρχίσω να φοράω τουαλέτες :lol::lol:

Μαράκι μου όλα τέλεια θα πάνε με τον μπαμπά σου. Το πρόλαβε ο άνθρωπος, μην ανησυχείς. Σε καταλαβαίνω πάντως απόλυτα γιατί πριν κάποια χρόνια πέρασα τρις χειρότερα με τον μπαμπάκα μου και κόντεψα να πεθάνω..Του έχω και αδυναμιούλα :P:P:P

Τζοαννάκι περιμένουμε πως και πως τα νέα σου! Τώρα θα κρατάς στα χέρια σου το μωράκι σου :D !

Σήμερα είχα 6 ώρες μάθημα με 3 τμήματα (2 ώρες το κάθε τμήμα). Ένα από τα τμήματα λοιπόν έκανε ομαδική κοπάνα όπως προανέφερα. Πήγα λοιπόν στη γραμματεία, ζήτησα τα λεφτάκια μου (ήταν μέρα πληρωμής έτσι και αλλιώς) και βγήκα για ψώνια! Άντε να έρθει επιτέλους το καλοκαίρι για να τα φορέσω κιόλας! Εκεί να δείτε όσκαρ που θα πάρω :lol::lol::lol::lol:

Αχ...πεινάω πολύ πολύ. Τρία κιλάκια μου έμειναν να χάσω και η ζυγαριά έχει κολλήσει για τα καλά :evil: ..Θα τη σπάσω καμια ώρα...Ξενυχτάω κιόλας και η πείνα βαράει κόκκινο.....

Βρε κορίτσια έχει τώρα ο Πάνος κάποιες μέρες που ξυπνάει ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ στις 4 (την ώρα που ετοιμάζομαι να κοιμηθώ) και έρχεται σφαίρα στο διπλό...Γιατί ξυπνάει ρε γαμώτο;; Λες και βάζει ξυπνητήρι το άτιμο..Όχι ότι δεν μου αρέσει να κοιμόμαστε αγκαλίτσα αλλά μη γίνει και συνήθειο..ξέρω εγώ;;;

Αυτά τα νέα μου! Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :D

Ρια μου θελω να σε ευχαριστησω που αν και πηρες εσυ το οσκαρ το αφιερωνεις σε

εμενα :D:D:D

Και ας την Ανθη να λεει αν και εχθες κατι εκανε με τα ρουχα ;):lol::lol::lol:

Ανθη εσυ θα παρακαλας να κανουν κοπανες ;) καλοπερασες ε :?:

Ιωαννακι τωρα θα κρατας στην αγκαλια σου τον μπεμπη τον τρομερο.........

Να τον χαιρεσαι κουκλα μου και να ειναι δυνατος και ενα βολικο παιδι.......... :D:D:D

Ερι πες μας κανενα νεο απο τα ξενα :D

Λενακι τι κανεις :?:

Ακομα να μπω στο facebook να σε βρω :oops:

Μαρακι υπομονη και πιστη κοπελα μου ολα καλα θα πανε μιας και το προλαβατε ;)

Να σκεφταισε μονο θετικα ;)

Τονιααααααα γαλααααα :lol::lol::lol::lol:

Βικουλινακι που εισαι :?: Τρεχεις και δεν φτανεις ε :?:

Ασπακιιιιιιιιιιιιιιι :!::!::!::!::!:

Εγω ειμαι στην δουλεια απο οτι φαινεται θα κανει πολυ καλη μερα ευτυχως δεν μπορω αλλο

αυτη την τρελη βροχη....

Και για να μην ξεχνιομαστε σημερα φοραω τζιν μπλε ανοιχτουλικο με ασπρη μπλουζα που

εχει μπλε ριγες και ειχα ορεξη και βαφτηκα πρωι-πρωι φουντωσα και το σγουρο μαλλι

μου και φυσικα ειμαι μια κουκλα :lol::P

Φιλια σε ολα τα κοριτσια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ;;;;;;!!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif] Τι χαρα πηρα αξημερωτα!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Ειχα και απιστευτα νευρα με το Μακη και μου φτιαξες τη διαθεση!!!!!! :D:D:D:D

Εχθες ειχα παει με τον Αλεξ στα γενεθλια της Σωσως γι αυτο δε μας εβρισκες!

Ομαδικη κοπανα τα πουλακια μου;;;;καλα το κανανε τα παιδια!εσυ τις πληρωθηκες ομως τις ωρες ε;;; :-bd:-bd:-bd

Τωρα οσο αφορα το Πανουλη,μπορει εκεινη την ωρα να ειναι στον ελαφρυ υπνο,να σε ακουει που πας για υπνο και να ερχεται να κοιμηθειτε μαζι...αν πας πιο νωρις για υπνο ξυπναει παλι την ιδια ωρα;;;

Και χαλαρωσε τωρα με τη διαιτα...3 κιλακια ειναι πολυ λιγα θα φυγουν! ;) Βρε μηπως μπλοκαρε λιγο ο ργανισμος με τοση στερηση;;; ισως αν χαλαρωσεις λιγακι και τρως φυσιολογικα μερικες μερες και μετα ξανακαεις τη διαιτα,να ξεμπλοκαρει και να τα χασεις πιο ευκολα! ;)

Βασω εφτασεεεεεε!!!!!πανω στην ωρα τυχερουλα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΚΙΝΔΥΝΟ!ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΠΩΣ ΠΑΣ;

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΑΠΟ ΚΕΦΙΑ ΧΑΛΙΑ...

Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ...

ΒΓΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΕΧΕΙ [ΠΙΑΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΩ!!!ΟΥΤΕ ΦΑΡΜΑΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!

ΤΟΝΑΚΙ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΛΕΓΕ ΧΙΧΙ!!!ΤΟΝΑΚΙ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗΤΡΙΚΟ?ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ?ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΞΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ...ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΙ ΧΑΖΟΥΛΙ :D:shock:

ΤΟ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 3ΚΙΛΩΝ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια καλημέρααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βασούλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι,Βαριέμαι

Θέλω να πάω σπίτι και να κάνω γενική.

Σήμερα ψόφια τα πράγματα στην δουλειά

Έφτιαξα και το ιντερνετ στο σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο καιρός καλός είναι μια χαρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα πλύνω και τα χαλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλεχτηκαμε οι Τονιες!!!! :lol::lol::lol:

Ναι μονο μητρικο της δινω..1 μηνα που ηταν κρεμασμενη στο βυζι μου κατεβασε γαλα κι απο τοτε αντλω καθε 2 ωρες κι ετσι καλυβω ολα της τα γευματα προς το παρον! Φυσικα χρονος δε μου μενει ουτε να κλασω και πιεζομαι πολυ,αλλα με εχει πιασει τρελο πεισμα!Εχω βαλει στοχο μεχρι τον 6ο... :roll:

Ριακι θα μας τρελανεις;;;;;;θες να πας σπιτι να κανεις γενικη;;;;;!!!!!!! :shock: Καλε φερτε της τα χαπια!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρετε τι θα ήταν τέλειο???????

Να μεναμε όλες κοντά και πηγαίναμε όλες μαζί σε ένα σπίτι να το καθαρίζαμε και να τελειώναμε

Ωραία ιδέα?????????????????????

Θα έπαιζαν και τα παιδιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τον εχω εκπαιδευση να καθαρισει αλλα στο τελος μου ριχνει

ολο το αζαξ πανω στο τραπεζι :o:o:o:o γιατι λεει ειναι πολυ βρομικο και θελει πολυ :shock::shock:

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω αν παντρευτούν αυτοί οι δύο δεν θα προλαβαίνουν να αγοράζουν καθαριστικά

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα βάζουν το Λόκα και θα καθαρίζουν όλη μέρα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια μου θα ηταν το τελειο ζευγαρι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τσουκου τσουκου το καταφεραμε και αυτο το θεματακι απο βδομαδα καποια

πρεπει να ανοιξει κανουργιο και θα ελεγα να το ανοιξει η Ανθη που ειναι και βραδινη ;)

Σε λιγο επιτελους σχολαω θα παω να παρω τον μικρο φαι και υπνο

μετα το προγραμμα εχει παιδικη χαρα καμια βολτα στο μαγαζι και

μετα παλι σπιτι...........

Αυριο εχουμε να παμε και σε γενεθλεια και μετα σκεφτομαι να παμε βολτα στην Θεσ/νικη

οικογενειακος ;)

Αυτα αντε να σας χαιρετησω απο τωρα καλο σ/κ τα λεμε απο Δευτερα στις 11

φιλια σε ολες

Ρια το βραβιο το παιρνω αυτοματος εγω γιατι καμια δεν ειπε τι φοραει

ετσι δεν ειναιιιιι :?::?::?::?::?:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!!!!! :shock::shock::shock::shock:

ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΡΙΣΑ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΛΑΙΕΙ ΧΤΥΠΙΕΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΗ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΝΟ...ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ...ΤΕΣΠΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ Κ ΚΟΙΤΑΞΕ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΥΞΕΣ Κ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ....ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΟΙΤΑΞΕ (ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ....ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ 60 ΕΥΡΩ ΦΕΥΓΟΥΜΕ....

ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΗ...

ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΜΙΚΡΗ ΟΥΡΛΙΑΖΕ...

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ Κ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΩΤΙΤΙΔΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΠΛΗΡΩΝΩ Κ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ 60...ΠΗΡΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΤΕΛΙΚΑ...

ΤΑΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΛΕΟΣ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΕ ΩΤΙΤΙΔΑ;;;;;;;;;;;;;ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΙΔΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΣΩΣΤΑ....ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ Κ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ :(:(:(:(:(:(

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ...ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΥ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι εγω θα ελεγα να πας ξανα στη παιδιατρο και να της σπικαρεις δυο φωνηεντα!!!! Να της πεις καλα την ωτιτιδα δε την ειδες;;;;;;τα 60 ομως ηξερες να τα παρεις!!!!!!! :evil::evil::evil::evil: και 60 ρε παιδια;;;;;;;;ΕΛΕΟΣ!!!!!!!! :evil: Γιατι τοσα πολλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου θελω να σας ευχαριστησω ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ για τα καλα σας λογια και για την συμπαρασταση.την δευτερα μπαινουμε στο νοσοκομειο.οποτε προλαβαινω θα μπαινω να σας λεω νεα μας.ελπιζω να μην με ξεχνατε.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...