Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;

ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ...ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ @-)@-)@-)@-)

ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΑΓΚΑΖΕ ΜΕ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ :shock::shock::shock::shock::shock: ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΡΑΒΑΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ...ΕΜ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΠΕΦΤΕΙΣ ΜΕΤΑ;;;;;ΧΤΕΣ ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :?:?:?:? ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΛΕΝΞΩ :(:(:(:(:(:(:(

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΙΑ...ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΚΑΡΤΗ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΚΛΑΙΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ Κ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 6,30 ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Κ ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΕ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ... :(:(:( ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ ΤΕΛΙΚΑ;;;;;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΑΝ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΗΚΑ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ Κ ΥΣΗΧΟ ΝΙΝΙ!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!

Πάλι βαριέμαι σήμερα :(

Θα κάτσω να κάνω κάτι βλακείες εκρεμμότητες μπας και μου περάσει η ώρα.

Λενάκι αν γιορτάζει η κόρη σου να την χαίρεσαι!!!!!!!!!!!!

Λέω να κάνω τα τσουρέκια το ΣΚ.

Βάσω :x:x

Ανθή βάλε το ποιο sexy νυχτικό σου για να διεκδικήσεις και εσύ το οσκαρ!!!!!!!!!!

Εγώ σήμερα φοράω τζιν με μωβ μπλουζάκι.

Βικουλίνι μακάρι να ήμουν στην θέση σου στο σπίτι με τα παιδιά παρά εδώ.

Και να σου πω κάτι μην αγχώνεσαι κάνε τα βασικά φαγητό και ρούχα και τα υπόλοιπα όποτε μπορείς, γιατί πέφτουμε στην λούμπα της τελειότητας και στο τέλος χάνουμε την ουσία.

Τι να το κάνουμε να έχουμε ένα τέλειο σπίτι και να είμαστε εμείς σκατά.

Όσο για αυτό που είπατε για τα νεογέννητα δεν το πιστευω να συμβαίνει είναι πάαααρα πολύ δύσκολο στο Ιασώ που ήμουν τα μωρά τα έφεραν ανά 3ωρο αν θυμάμαι καλά και ήταν στον ίιδο όροφο με το δωμάτιο και τα έβλεπες όποτε ήθελες οπότε λίγο δύσκολο εώς ακατόρθωτο.

Αυτά τα λίγα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...Τι κανετε?

Βικουλινι μου τα εχεις παιξει ε?αχ τι να πω κουραγιο...και μενα ειναι μερες που λεω ποσο θα αντεξω ακομα?

Ανθη μου επειδη εχω χασει επεισοδια... εισαι καινουργια?εχεις ενα αγορακ?Μωρε μου φαινεται λιγο παρατραβγμενο αυτο που σουπε η γνωστη σου... :?:

Ιωαννακι με το καλο!!!

Ρια,mamyslove καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες ηρθα και εγω δεν ειχα ιντερνετ γι αυτο αργησα να μπω....

Εχθες με τις εξετασεις ολα καλα τελειωσαμε γρηγορα ευτυχως το μονο που

ανακαλυψα ειναι οτι εχω στραβο διαφραγμα στην μυτη και απο τις δυο μεριες αλλα δεν

με ενοχλει προς το παρων αυτααααααααα.................

Βικουλινακι βαστα γεραααααααααααα :D

Λενακι να χαιρεσαι την κορη σου :D

Ανθη το ΟΣΚΑΡ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΜΟΝΟ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ρια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εγω σημερα φοραω μαυρο τζιν μαυρη μποτα και κιτρινι μπλουζακι

ε καλα δεν ειναι και τα τελεια ρουχα αλλα μονο που τα φοραω εγω φαινονται ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ.....

Απο χθες το βραδυ βρεχει και κλασικα δεν εχουμε καθολου δουλεια..........

Φιλια στις υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELISA μάλλον εσύ θα το πάρεις το όσκαρ σήμερα γιατί έχεις πολύ trendy ντύσιμο.

Βάσω μάλλον σου πήρε το όσκαρ μέσα από τα χέρια γιατί το κίτρινο είναι το αγαπημένο χρώμα της Ανδριανούλας μου.

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια εσυ που εισαι τοσο γλυκια τοσοοοοοοοοο ομορφηηηηη τοσο καληηηηηηηη

γιατι με στεναχωρεις :(

Λεγε ποσα θες να σου δωσω για να παρω εγω το οσκαρ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::x

ελα αφου το ξερω μονο εγω το αξιζω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω θα πρέπει να πληρώσεις πολλά για να πάρεις το όσκαρ :lol::lol::lol:

Άσε δεν σε συμφέρει να το πάρεις με την αξία σου.

Καλέ η Μερέντα που χάθηκε και έχω μια λιγούρα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το οσκαρ το εχω στο χερι σιγουρα ;)

Αλλα ξερω δινεις που και που και στις αλλες για να μην τις στεναχωρεις ;):lol::lol::lol::lol:

Οντως χαθηκε η μερεντουλα..............οπως και πολλες αλλες........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete???piga sto giatro kaiaiaiaiaiaiaiaiaiaiaiai........................

AURIO TO PRWI GENNAW!!!!XAXA!!!

sas euxaristw oles gia tis euxes sas!!!tha mpw opote prolavw na sas grapsw neakia mas!!!

SMATS SE OLES!!!![/quoteμε το καλο κοριτσακι μου να φερεις στον κοσμο ενα υγειεστατο μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω ασχημα νεα για τον μπαμπα μου.τελικα εχει καρκινο στο παχυ εντερο.το καλο ειναι οτι δεν εχει αγκιξει αλλα οργανα.ολα τα αλλα τα οργανα του ειναι καθαρα.θα μπει στο νοσοκομειο να χειρουργηθει και συμφωνα με τους γιατρους θα γινει καλα.απλα πρεπει να μπει αμεσα στο νοσοκομειο.την δευτερα θα μπει.για λιγο καιρο θα με χασετε λοιπον μεχρι να σταθει στα ποδια του.το καλο ειναι οτι δεν κανει μετασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου :D !!!!

Ουφ..δε γίνεται, κάτι πρέπει να κάνω με αυτό το όσκαρ.Δυστυχώς δε φοράω τίποτα σέξυ πάνω μου :? ..Γκρι πιτζαμούλες, το παντελονάκι έχει πάνω γατούλες και η μπλούζα μια αγελάδα..Ούτε καν σετ δεν είναι..Μάλλον με βλέπω για το χρυσό βατόμουρο :lol::lol::lol: .Βάσω πού θα μου πάει, σε λίγο που θα είμαι πιο λάσκα και θα μπαίνω και πιο φυσιολογικές ώρες θα σου πάρω το όσκαρ μέσα από τα χέρια :lol::lol::lol: .

Ελίζα μου τι εννοείς αν είμαι καινούρια;;Στο φόρουμ ή στο θέμα;; Αν εννοείς στο φόρουμ είμαι από τις πολύ παλιές (2008 έγινα μέλος). Αν εννοείς στο θέμα είμαι σχετικά καινούρια. Κανά μήνα περίπου γράφω εδώ (αν δεν απατώμαι..)

Βρε Μαράκι τα νέα με τον μπαμπά σου είναι όντως άσχημα αλλά τουλάχιστον μέσα στην ατυχία του ο άνθρωπος είναι και τυχερός.Εύχομαι να πάνε ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ και να το ξεπεράσει 100%!!! Περαστικούλια του βρε κοριτσάκι μου..

Τζοαννάκι μου ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα πανέμορφο και υγιέστατο μπέμπαρο!!!!! :D:D:D Θα περιμένουμε εναγωνίως τα νέα σου!

Βικουλίνι είναι λογικό και να σου σπάνε τα νεύρα και να μην μπορείς να τα ελέγξεις..Μη νιώθεις άσχημα με αυτό βρε κοριτσάκι μου..Δεν είναι και εύκολο να τρέχεις με 2 παιδιά χωρίς καμία βοήθεια....Λίγη υπομονή χρειάζεται και ΟΛΑ θα στρώσουν ;) !

Φιλενάδα πού είσαι σήμερα;;;;;;;;;; Απουσία στη φιλεναδίτσα μου :lol::lol: !

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίζα μου ξέχασα να σου απαντήσω στο άλλο που ρώτησες. Έχω ένα γιο 26 μηνών που τον λένε Πάνο και τον αγαπώ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ :D:D:D:D !!!!!Εσύ πόσα παιδάκια έχεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τα καφεδακια ειναι ετοιμα για περαστε

~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

Ιωαννακι με το καλο κοριτσακι μου να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο και

χαμογελαστο μωρακι :D:D:D:D

Η σκεψεις μας κοντα σου θα περιμενουμε με το καλο τα νεα σου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μαρακι οντως ασχημα νεα αλλα να εχετε υπομονη και πιστη......

Ετσι ηταν και ο παππους μου αλλα εκανε χειρουυργειο και τωρα ειναι περδικη ευχομαι και

για τον μπαμπα σου τα καλυτερα ;)

Ανθη το οσκαρ δεν θα το παρεις ποτε :lol::lol::lol::lol:

Εκτος και αν φορεσεις κανενα σεξυ νυχτικο ισως τοτε να γινει κατι :lol::lol::lol::-p:-p:-*

Ρια σε περιμενω :YMHUG::YMHUG:

Βικουλινακι βαστα γερα :D

Σταμουλα που εισαι ρε συ χαθηκες μπες να μας πεις κανενα νεο για το μωρακι :D

Ασπακι που χαθηκες αδειουχα ακομη η τα αφεντικα ειναι μπατακες και δεν μπορεις να μπεις :lol:

Τονια που εισαι εσυ :?: Αντε μπες θελω γαλατακι για τον καφε :lol::lol::lol:

Φιλια και στα υπολοιπα κοριτσια............

Σημερα φοραω μαυρο κολαν μαυρη μποτα και πορτοκαλοκοκκινη μπλουζα που αρεσει πολυ

στην Ρια :lol::lol::lol::lol::lol:

Και φυσικα για ακομη μια φορα καθομαι και ετσι θα συνεχιστει και η υπολοιπη μερα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eφτασε το γαλατακι!!!!! Βασουλα βαλε καφε!!!! :lol:

Πηγα χθες παλι απο τα αλλα τρελοκοριτσα να πουμε 2 κουβεντες ..τι να κανω που ειστε πολλες και δε σας προλαβαινω;! :P

Φιλεναδα μου αυτη τη μπλουζα με την αγελαδιτσα πρεπει να μου τη δωσεις γιατι μου ταιριαζει γαντι αυτο το καιρο! :lol: Εχθες σας σκεφτομουν πολυ..ειδα κατι φωτο στο κινητο που ειχα τραβηξει οταν ειχα ανεβει Αθηνα και σε ειχα πρωτογνωρισει και ηθελα να παρω το αεροπλανο και να ερθω να πιουμε μια καφεδαρα στο μπαλκονι σου αλλο πραμα!!!! :P

Τελικα τι εγινε με το Ρεθυμνο;;;παιζει;;;

Τζοαννακι μου γεννας σημερα;;;;;;;;Να πανε ολα τελεια και να βγαλεις ενα σουπερ μπεμπαρο!!!!!! :D

Ελπιζω να καταφερεις γρηγορα να μπεις να μας πεις νεα!!!! :-*:-*

Μαρακι ο πεθερος μου περασε τα ιδια πριν 10 χρονια και τωρα ειναι μια χαρα!αφου το προλαβατε νωρις μην ανησυχεις και θα δεις οτι ολα θα πανε τελεια! ;) ειναι ενας καρκινος που εχει τελεια ιαση,αρκει να μην εχει κανει μετασταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΒΑΡΕΜΑΡΑΣ...

ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ρίξαμε ΤΕΖΑ για τις μύγες για αυτό δεν μπαίνει καμία :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ πάντως έχω τρελαθεί στην δουλειά 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Βέβαια καλό είναι αυτό αλλά τα έχω παίξει λιγάκι :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Φιλιά σε όλες.

Και σήμερα το όσκαρ το παίρνω εγώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Φοράω καρό ασπρόμαυρο πουκάμισο ψιλομακρή με τζιν και μπότες

Για αυτό το παίρνω εγώ σήμερα [smilie=icescream.gif]

για να μην λέτε ότι το δίνω συνέχεια στην Βάσω

Και επειδή είμαι πολύ γεναιόδωρη το αφιερώνω στην φίλη μου την Βάσω :lol::lol::lol:

και της το χαρίζω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eφτασε το γαλατακι!!!!! Βασουλα βαλε καφε!!!! :lol:

Πηγα χθες παλι απο τα αλλα τρελοκοριτσα να πουμε 2 κουβεντες ..τι να κανω που ειστε πολλες και δε σας προλαβαινω;! :P

Φιλεναδα μου αυτη τη μπλουζα με την αγελαδιτσα πρεπει να μου τη δωσεις γιατι μου ταιριαζει γαντι αυτο το καιρο! :lol: Εχθες σας σκεφτομουν πολυ..ειδα κατι φωτο στο κινητο που ειχα τραβηξει οταν ειχα ανεβει Αθηνα και σε ειχα πρωτογνωρισει και ηθελα να παρω το αεροπλανο και να ερθω να πιουμε μια καφεδαρα στο μπαλκονι σου αλλο πραμα!!!! :P

Τελικα τι εγινε με το Ρεθυμνο;;;παιζει;;;

Τζοαννακι μου γεννας σημερα;;;;;;;;Να πανε ολα τελεια και να βγαλεις ενα σουπερ μπεμπαρο!!!!!! :D

Ελπιζω να καταφερεις γρηγορα να μπεις να μας πεις νεα!!!! :-*:-*

Μαρακι ο πεθερος μου περασε τα ιδια πριν 10 χρονια και τωρα ειναι μια χαρα!αφου το προλαβατε νωρις μην ανησυχεις και θα δεις οτι ολα θα πανε τελεια! ;) ειναι ενας καρκινος που εχει τελεια ιαση,αρκει να μην εχει κανει μετασταση..

τονια μου οι εξετασεις του δειχνουν πως ολα τα οργανα ειναι καθαρα.εχει χασει 12 κιλα και ετσι που τον βλεπω στεναχωριεμε.τι να πω;ολα μαζι μας επεσαν.πριν ενα μηνα χασαμε τον παππου και τωρα αυτο.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου μην αγχωνεσαι, να σκεφτεσαι θετικά, θα εγχειριστεί, θα αναρρώσει και θα ειναι μια χαρά! Ευτυχώς που το προλάβατε! Τα κιλά πως τα έχασε? Δηλαδή ενω έτρωγε κανονικά΄εχανε? Απο αυτο το καταλάβατε και το ψάξατε?

Τζοαννάκι μου γλυκό με το καλό κορίτσι μου, ελπίζω να μπει κάποια που να έχει επικοινωνήσει μαζι της και να μας πει τα ευχάριστα!

Φιλάκια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου μην αγχωνεσαι, να σκεφτεσαι θετικά, θα εγχειριστεί, θα αναρρώσει και θα ειναι μια χαρά! Ευτυχώς που το προλάβατε! Τα κιλά πως τα έχασε? Δηλαδή ενω έτρωγε κανονικά΄εχανε? Απο αυτο το καταλάβατε και το ψάξατε?

Τζοαννάκι μου γλυκό με το καλό κορίτσι μου, ελπίζω να μπει κάποια που να έχει επικοινωνήσει μαζι της και να μας πει τα ευχάριστα!

Φιλάκια πολλα!

ελευθερια μου ξεκινισε με γουργουριτο στο εντερο μετα αρχισαν οι διαρροιες μετα οι εμετοι και τελος ηρθε ο πονος που εκει το πηρε αποφασει να παμε στο γιατρο.ετσι εχασε τα κιλα.μακαρι να αναρωσει.τιποτα αλλο δεν θελω.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...