Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ααααααααα Ρια δεν ειπες ομως οτι στο τελος καταληγουμε οτι εγω ειμαι πιο

ομορφη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P

Μωρακι μου γλυκουτσικοοοοοοοοοο το λατρευω θελω και εγω κορηηηηηηηηηη τωρααααααα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βάσω στα επόμενα θα κάνω εγώ γιο και εσύ κόρη θα ανταλάξουμε το μυστικό :lol::lol::lol:

Εγώ ξέρω γιατί έκανα κόρη γιατί ήμουν από πάνω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε λεςςςςςςςςςς?????????????

Τωρα που το σκεφτομαι ημουν εγω απο κατω :lol::lol::lol::lol:

Ο αντρας μου λεει πως δεν φορουσε καλτσες γι αυτο βγαλαμε γιο και οταν θα κανουμε 2ο θα

φοραει για να κανουμε την κορη :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν στο επόμενο αλλαγή στάσης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο δικός σου με κάλτσες και ο δικός μου χωρίς εμένα ήταν και άνοιξη δεν ξέρω αν αυτό επηρεάζει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εγω θα ζευγαρωσω την ανοιξη και εσυ μεχρι τελη Δεκεμβριου το πολυ :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλα αν μας βγουν παλι τα ιδια κανουμε και ανταλαγη μωρε σιγα το προβλημα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες σας αφηνω και εγω τα λεμε αυριο θα προλαβω να μπω γιατι απο εδω θα φυγουμε

οποτε θα μπω να σας πω την καλημερα μου και φυσικα να σας κανω καφεδακι :D

Φιλια πολλα

Υ.Γ.Μην ξεχνατε πως αυριο ειστε ελευθερες να φορεσετε οτι θελετε γιατι το οσκαρ το πηρα

ΕΓΩ :!::!::!::!::!::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα τρελοκομεία πολυ γέλασα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε συ Ρια τι κουκλα η Ανδριάνα [smilie=love4.gif] φτου φτου το παιδι, καλέ θα τρεχετε απο πίσω της αυτη θα καταστρέψει κόσμο, ειναι τοσο κούκλα! Πρωτη φορά την βλέπω απο τόσο κοντά! Να την χαίρεστε ειναι πανέμορφο κοριτσάκι! :x

Φιλάκια κοριτσάκια μου σε όλες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!euxaristw gia to oskar riaki...xaxa!polu gelasa me to sexymama..

i korakla sou kouklara..alla ki esu..mia thea!!!fantasou na min itane kai apo tis kakes sou photo!!!ftou ftou..kai vour gia to gio...

ki esu vasoula gia ti kori...!

aspaki mou ola kala?leipei o gatos k xoreuoun ta pontikia e>???xaxa..

flwrianaki akoma..se liges meres omws...tha vgei kai o batman!!!ante n pairnete ki eseis...gia pame giati koimomaste mou fainetai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.ειμαι τοοοοοσο χαρουμενη.σας ειχα πει το θεμα με τον μπαμπα μου.η αξονικη εδειξε οτι κατι υπαρχει στο παχυ εντερο αλλα εινα αντιμετωπισιμο.μαλλον θα χειρουργηθει.την πεμπτη θα κανουμε και την κολονοσκοπιση.το θεμα ειναι οτι ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τελεια τα νεα με το μπαμπα σου!!!! :D Ο πεθερος μου περασε κατι αναλογο με το εντερο πριν 10 χρονια κι ολα πηγαν τελεια!

Τζοαννακι καλα λεει το Ερακι!!!!! Ετσι μου λεγανε κι εμενα και ελεγα εγω "αντε μωρε υπερβολες!!" το παιζα ξερολας...σκατα στα μουτρα μου!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;;

Έλεγα ότι έπεσε νέκρα στο θεματάκι μας και σήμερα έφαγα μισή ώρα να σας διαβάσω :lol::lol:

Φιλενάδα μου πολύ γέλασα με αυτό το πάστα Φλώρα :lol::lol::lol: Ο Πανούλης πράγματι μου βγήκε ήσυχος. Για να δούμε το δεύτερο (όταν έρθει..).Η αλήθεια είναι ότι βοήθεια υπάρχει προς το παρόν. Αν αποκτήσω και δεύτερο βέβαια δεν ξέρω αν θα υπάρχει η ίδια προθυμία :lol::lol::lol: ..Άλλο ένα και άλλο δύο..Απλά είναι στιγμές που σκέφτομαι το εξής σκηνικό: Τον Πάνο να θέλει κάτι και να με φωνάζει, ένα μωρό να κλαίει και διόρθωση :shock::?:?:? ..Πανικοβάλλομαι λιγάκι αλλά παρόλ' αυτά θέλω δεύτερο μωράκι. Μέχρι ποια ηλικία μπορεί μια γυναίκα να κάνει παιδί :lol::lol::lol: ;;;;;;;;;;Έχω ακόμα περιθώριο ε :lol: ;;;

Έρη πολύ γέλασα με τον Κώστα. Έτσι, έτσι.Πρέπει να διαδοθεί η γλώσσα μας παντου ;) !!!Όλο ωραίες φωτό βάζεις στο προφίλ σου :D !

Τζοαννάκι καλά θυμόμουν το 9 Μαΐου.Τίποτα δεν έμεινε.Ξεκουράσου και κοιμήσου ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!Άντε σε λίγο θα μας πεις κι εσύ πώς είναι με δύο παιδάκια.

Ρία η κορούλα σου είναι μια θεά!Όσο για σένα φαίνεσαι τελείως διαφορετική από τη φωτό του προφίλ..Κούκλα είσαι πάντως και στις δύο φωτό ;) !Μπράβο μάνα και κόρη, φτου φτου! Έχω και μια ερώτηση. Εγώ δηλαδή που είμαι βραδινή και όταν γράφω φοράω πάντα πιτζαμούλες δε θα πάρω ποτε όσκαρ :evil: ;;;;;;;;;;;;

Όταν σταματήσω τη δουλίτσα θα μπαίνω και πιο φυσιολογικές ώρες μπας και πετύχω καμία ;) .

Μαράκι πολύ χαίρομαι για τον μπαμπά σου!Πάντα καλά να είναι ο άνθρωπος!

Να πω και κάτι άσχετο να μου πείτε απόψεις;;; Μου είπε μια γνωστή μου φαρμακοποιός ότι της είπε ένας γυναικολόγος πως σε ιδιωτικά μαιευτήρια κάποιοι γιατροί είναι μπλεγμένοι σε κυκλώματα και έναντι πολύ μεγάλης αμοιβής δίνονται νεογέννητα για μια νύχτα σε ανώμαλους (παιδεραστες).Μα είναι δυνατόν να συμβαίνει κάτι τόσο τραγικό :?:?:? ;;;;;Το πιστεύετε;;;Το θεωρώ πολύ τραβηγμένο αλλά παρόλ' αυτά συνέχεια το σκέφτομαι...Είναι δυνατόν να κοιμάται μια μανούλα ευτυχισμένη και την ίδια στιγμή το νεογέννητό της να βρίσκεται στα χέρια κάποιου ανώμαλου :shock: ;;;;;;;;;

Πολλή φλυαρία και σημερα με έπιασε :oops::oops::oops: .ΦΙλενάδα μου, Έρη, Τζοαννάκι, Λενάκι, Βικουλίνι, Ρία, Άσπα, Βάσω, Μαρία, Ελίζα, Κατερίνα, Νατάσα, Φανή, Φλωριάννα, Τόνιαχαν, Στάμυμαμυ, Μερεντούλα (χάθηκες), Αντριάνα (επίσης χάθηκες) ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ σε όλες σας. Συγνώμη αν ξέχασα καμία :oops::oops: Προσπάθησα πάντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου :shock::shock: Το αποκλείω ρε συ! Μπορει στην Ελλάδα να έχουμε πιάσει πάτο και ναι οι γιατροί ειναι διεφθαρμένος κλάδος οσο αναφορά στο οικονομικό κομμάτι και τις απολαβές τους :twisted: Αλλα αυτο που σου είπε η γνωστή σου το αποκλείω.. Ασε που για να συμβεί κάτι τέτοιο τοτε θα πρέπει να ειναι στο κύκλωμα οι πάντες όλοι.. Γιατροι, νοσηλευτικό προσωπικό και άλλοι υπάλληλοι.. Και ειναι και το άλλο.. νεογεννητο μωρό να μετακινείται απο εδω και απο εκεί και να μην παθαινει τίποτα δεν το νομίζω.. Ειναι τοσο ευαισθητα τις πρωτες μέρες της ζωής τους.. Το αποκλείω κοριτσάκι μου... :roll:

Καληνυχτα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να σας πω μια καλημερα γιατι κατα τις 7 θα φυγουμε για τις εξετασεις.........

Μαρακι μπραβο για το μπαμπα σου ευχαριστα νεα :D

Ανθη ρωτησες αν θα παρεις ποτε οσκαρ επειδη φορας πυτζαμουλες θελεις πολυ δουλεια γιατι

απο μενα δεν το παιρνει κανεις το οσκαρ :lol::lol::lol:

Εκτος και αν φορας κανενα σατεν νυχτικακι σαν την σεξυ μαμα ιωαννα ;)

Ανθη αυτο που λες ειναι τραγικο ουτε να μου περναει απο το μυαλο δεν θελω αλλα συμβαινουν ΔΥΣΤΗΧΩΣ :(

Οι υπολοιπες ολη μερα εξαφανισμενες για να μαζευομαστε.........

Ρια μου :D:D:D

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia koritsakia!

vasoula kala apotelesmata..

eraki,tonaki dikio exete gia ton upno..ta kserw..ela omws pou ksuonaw gia toualeta k meta den mporw me tipota na koimithw!!!!

anthoula mou ontws travigmeno auto...alla exei sumvei se dimosio sto elena nomizw na paroune mwraki..ki apo tote ginane kalutera ta metra asfaleias sta nosokomeia!alla na mplekontai kai oi giatroi..eipame..!vour gia to 2o eeee!!!min nomizeis ki egw to skeftomai k pelagwnw...alla ok tha perasei i prwti kruada kai meta tha sunithisw..xaxa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες φευγω μαζευτηκαν ολοι και αναχωρουμε.............

Ελπιζω να προλαβω να μπω αργοτερα αν τελειωσουμε νωρις γιατι παλι απο εδω θα ερθουμε

για να σχολαουμε..........

Φιλακιαααααααααα...................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!!!!

Ρε φιλεναδα μου φρικαρα μονο στην ιδεα να συμβαΙνει κατι τετοιο!!!!!!!! :o:o:o:o:o Πολυ τραβηγμενο μου ακουγεται...κι οντως οσο πατο κι αν εχουμε πιασει σαν ανθρωποι,δε μπορει τοσοι διευθαρμενοι να μαζευτουν σε μια κλινικη και να συμβαινει αυτο....καλα ε;; θα μπορουσα ανετα να σκοτωσω με τα ιδια μου τα χερια καποιον που εκανε κατι σε ενα μωρο!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Α και φιλεναδιτσα μου;..διορθωση, τετοια ωραρια και νεογεννητο δε πανε μαζι!!!!οταν κανεις το 2ο,θα φροντισεις να απεχεις για λιγους μηνες! ;)

Επισης ηλικιακα μπορεις να κανεις και στα 50 μπεμπε αμα θελεις,αλλα ειπαμε θα το κανεις συντομα που να μεγαλωσουν μαζι τα βλασταρια μας και μετα θα τα παραταμε,θα σε παιρνω και θα γυριζουμε το κοσμο!!!!! :lol::lol::lol:

Βασουλα τι εγινε;;;εκανε τις εξετασεις;;;;καλες βγηκαν;;;τη βγαζεις;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Τζοαννακι κι εγω το ειχα αυτο στην εγκυμοσυνη...να ξυπναω για κατουρημα και μετα γαριδα το ματι!!! :shock: Τωρα ξυπναω κι ενω κατουριεμαι και δεν εχω αντοχη να παω τουαλετα!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;

ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ;;;;ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...

ΤΟΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΤΗ ΠΑΛΕΥΕΙΣ;;;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ;;ΑΝΤΕ ΕΦΤΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΝΙΝΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι στη δουλειά και σκυλοβαριέμαι.

Πολύ όμως..............................................................................

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια καλο μηνα και σας ευχαριστω για της ευχες σας στο γιοκα μου. εγραφα δεκα ωρες και τελικα το σκατο... με πεταξε εξω και τα πηρα τωρα :twisted::twisted: περιληπτικα λοιπον γιατι που να ξαναγραφω ενα σωρο λεξεις......τονακι πως παει το αρμεγμα?ολα καλα η μπουμπου κοιματε?ευτηχως εμενα ενα 7 ωρο το κοιματε το βραδυ,βικουλινι ηθικον ακμεοτατον θελω....ολες περναμε της φασεις μας απλα εσενα ολο αυτο σου ηρθε μετα την γεννα οποτε ειναι λιγο πιο δυκολο ,φταιει και η κουραση υπομονη και με τον καιρο θα στρωσει οπως και με την κορη σου οπως προειπες...ρια λενακι ανδριανα ασπα ελευθερια φλωριαννα βασω ανθη και τζοανακι φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου :D !

Έρη μου έχεις δίκιο. Είναι πολύ υπερβολικό αυτό που είπε η γνωστή μου. Παρόλ' αυτά έχω κολλήσει λιγάκι. Δεν μπορείς πλέον να έχεις εμπιστοσύνη ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ έτσι όπως έχουμε καταντήσει. Άσε που οι μεγαλύτερες ανωμαλάρες είναι άνθρωποι υπεράνω κάθε υποψίας :?:? ..Φοβάσαι πια να κυκλοφορήσεις με το παιδί σου :?:? .Τέλος πάντων. Πάντως για να είμαι ειλικρινής άμα κάνω δεύτερο παιδάκι σκέφτομαι να το έχω από το πρωί ως το βράδυ κοντά μου στο μαιευτήριο..Κόλλησα λιγάκι παρόλο που μου φαίνεται απίθανο να συμβαίνει κάτι τόοοοσο τραγικό..Τι κάνει ο όμορφος ο γιος σου :D ;;;;

Φιλενάδα μου κι εγώ θα σκότωνα με τα ίδια μου τα χέρια κάποιον που θα έβλαπτε με οποιονδήποτε τρόπο ένα παιδί :evil::evil: . Δεν μπορώ καν να το σκέφτομαι..Όσο για τους μήνες που θα πρέπει να κάτσω με το μωρό φιλενάδα, δυστυχώς δεν έχω την πολυτέλεια να είναι και πάρα πολλοί. Βέβαια εξαρτάται και από το πότε θα μείνω έγκυος. Είμαι ωρομίσθια και επομένως άδειες εγκυμοσύνης δεν υφίστανται..Υπογράφω σύμβαση κάθε Σεπτέμβρη η οποία λήγει το Μάιο. Επομένως ούτε είμαι κατοχυρωμένη από το νόμο να μη με διώξουν διότι η σύμβασή μου θα έχει λήξει και είναι καθαρά θέμα εργοδότη το αν θα ανανεωθεί. Επίσης δεν έχω και την πολυτέλεια να μην πληρώνομαι για πολλούς μήνες. Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι θέλω δε θέλω θα έχω και μωρό και διόρθωση :shock::shock::? ..Δεν πειράζει όμως..Ας έρθει με το καλό το μπεμπέ και θα τα βγάλω πέρα ;) .Όλα γίνονται.Καλή διάθεση να υπάρχει ;);) .Άντε βρε φιλενάδα να δω πότε θα έρθει η ώρα να τα αφήνουμε και να γυρνάμε τον κόσμο :lol::lol: .

Βασούλα όλα καλά με τις εξετάσεις σου;;; Πες μας τα νέα σου!Πάντως θέλω να ξέρεις ότι εγώ το όσκαρ θα το διεκδικήσω έστω και αν χρειαστεί να φορέσω σατέν νυχτικό και σέξι εσώρουχα :lol::lol: ..

Τζοαννάκι πήγες στο γιατρό;; Πότε σου είπε τελικά ότι γεννάς;;;;;

Πολλά φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...