Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΜΙΑ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ 2008-Νο14 & ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥΔΕΣ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Τρελοκομειο ααααααααα αυριο ομως θα παω για εξετασεις

και αναγκαστικα θα ειμαι ημιγυμνη πιανεται αυτο????????

Ε :?::?::?: Το εχω σιγουρα το οσκαρ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειναι πολυεθνικη εταιρεια και το εχουν συστημα οπως και στο εξωτερικο

το κανουν για να δουν αν αντιμετωπιζουμε κανενα προβλημα και το εχουμε

κρυφο ειδικα οσοι ειναι στους φορωτες και στα μεγαλα μηχανηματα ;)

Απο την μια δεν θελω αλλα απο την αλλη ειναι ευκαιρια γιατι απο μονη μου δεν εχω

παει ποτε ετσι στο ασχετο για εξετασεις μας κανουν τα παντα......

ΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Οι αλλες μην ζηλευεται που πηρα το οσκαρ αλλα το αξιζω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι χαλαρα με ενα παιδι ε;;;; δεν εχω και κανενα στο χωριο ρε πουστη μου να στειλω και τον δικο μου μερικες μερες να ηρεμησει το κεφαλι μου!! :lol:

Ελιζα μου κι εγω μεχρι τον 6ο θελω να το κρατησω...για να δουμε... :roll:

Βασω το επομενο δελτιο ποτε ειναι;;;;;Σταη μου εσυ!!!!!! :lol::lol::lol:

Εγω φοραω μαυρο κολαν,μωβ μπλουζα και μωβ καλτσακια! εχθες που πηγαμε για καφε εβαλα τζιν σκουρο με καφε μπαλαρινες και μια γαματη μπλουζα σα τουνικ με 4 χρωματα ασπρο,καφε,πρασινολαδι και ενα περιεργο ναβι-μπλου! Α στο τζιν χωρεσα λιγο με το ζορι γιαυτο φροντισα η μπλουζα να ειναι αερατη στη περιοχη της μεση μη φαινονται οι φρατζολε που πεταγοταν απο το σφιξιμο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρια φωτο της μπαλαρινας σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Βασω και μεχρι να πας εκει που θα κανεις τις εξετασεις ημιγυμνη θα σαι;;;;;;; να ξερω δηλαδη για ποια τρελη θα λενε το βραδυ στα καναλια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έχεις τα μέσα εσύ......όλο όσκαρ της δίνεις.....εμείς τίποτα????

Που λες για τις εξετάσεις πολύ καλό, όντως από μόνος σου δεν πας ρε παιδί μου, ενώ τώρα ευκαιρία να ψαχτείς για τα καλά!!!!

Τόνια, αν είμαι χαλαρά λέει??????????????????????????????????????????????

Σαν να μην υπάρχει είναι η μεγάλη, ακολουθεί παντού και πανταχού!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου απο πανω θα φοραω μια μαυρη καμπαρντινα :lol::lol::lol::lol:

Τι να κανω το οσκαρ θελει θυσιες :lol::lol::lol::lol::lol:

Και οσα χρωματα και να βαλεις το οσκαρ δεν το παιρνεις με τιποτα απο τα χερια μου :-p:-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην μπερδευεστε το σημερινό όσκαρ θα το πάρει η Ιωάννα που φοράει σατεν γαλάζιο νυχτικό και το αυριανο το έχει κλείσει η Βάσω :lol::lol::lol::lol:

Οπότε αύριο βάλτε ότι θέλετε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο αγωνας συνεχιζεται την Πεμπτη........... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλα απο τωρα σας λεω πως δεν θα με φτασετε ΠΟΤΕ ;)

Ο καιρος ειναι χειμωνιατικος τελειως αν ειναι δυνατον εχθες καθομουν ολο το απογευμα

και καθαριζα τα παραθυρα και τα μπαλκονια και σημερα θα ειναι παλι κ@λ@ς.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπασία εσύ μην κάνεις παράπονα θα ολόκληρη θήκη από χαρτοπετσέτες μην το ξεχνάς :lol::lol:

Όντως ρε παιδί μου.....είναι βέβαια ακόμα που δεν την έχω στα χέρια μου!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από την επίδειξη αυτή την στιγμή έχω μόνο αυτή που είναι γατούλα.

Το στεφανάκι το έχει φτιάξει μόνη της!!!!!!!!!!!!!

Και αυτή με το παγωτό είναι την Κυριακή του Πάσχα στην πεθερά μου!!!!!!!!!!! Εγώ έχω βγει πολύ χάλια :lol::lol::lol::lol::lol:

post-13620-13873936926661_thumb.jpg

post-13620-13873936928671_thumb.jpg

post-13620-13873936930737_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφιαααααααααα :D:D:D:D:D νιαααααααουυυυυυυυυυυυυ

Για την κορη σου ειπα τι ομορφη μην νομιζεις οτι το λεω για σενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να μην παιρνεις και αερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το παιδι το ευχαριστιεται το παγωτο της...........

Αλλα και εσυ καλα φαγατεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με το μαλί έχω θέμα δεν θέλω με τίποτα να κόψω :lol::lol::lol::lol:

Την άλλη εβδομάδα όμως θα το κόψω για να δυναμώσει :(:(:(:(:(

Και έχω επηρεάσει και την μικρή και δεν θέλει λέει να τα κόψει για να της γίνουν μακρυά σαν τα δικά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ τι κουκλι ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!! Αγαπη μου!!!!!! Ριακι πραγματικα πολυ ομορφη η κορη σου!!!!! :x:x:x:x

Αντε κι εσυ καλη φαινεσαι,αν και οντως σε αδικει η φωτο! :P Στην αλλη ομως που εχεις στο προφιλ..ε κατι πηρες κι εσυ απο τη κορη σου!!!!! :lol::lol::lol:

Α κι εγω ζηλευω τρελα τα μαλλια σου!!!!!!! :D

Βασω εισαι ψωναρααααα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα μου αρεσουν τα μακρια μαλλια και ετσι τα εχω και εγω τα κοβω

1 φορα το χρονο και αυτο γιατι πρεπει.................

Το μονο που μου την σπαει ειναι οτι ειναι σγουρα και θελει σχεδον ανα 2μερες να τα λουζω

γιατι μπερδευονται πολυ ευκολα..........

Αμαν πια με αυτα τα αφεντικα αλλη δουλεια δεν εχουν να κανουν να σας αφησουν και εσας

ησυχες :lol::lol::lol:

Εγω ευτυχως ειμαι μονη ηεδω και δεν εχω τον νταλκα τους ειναι στα πισω γραφεια :D

Ε οχι και ψωναρα βρε Τονια μου τι να κανω εγω φταιω που ο Θεος ειχε κεφια και

επλασε ενα τελειο πλασμα???????ειμαι ομορφη φοραω τελεια ρουχα και οτι και λετε

δεν με ριχνεται την ψυχολογια :lol::lol::lol: ΖΗΛΙΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε ευτυχως που ο θεος σε εκανε πανεμορφη,πανεξυπνη και προπαντων μετριοφρων!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Α ρε κοριτσια μου φτιαξατε το κεφι!!!!! :D

Μπεμπακιιιι μουου!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Τόνια δεν ξέρεις τι τυχερή που είναι η Βάσω εκτός από όμορφη έξυπνη και κορμή θανατοφόρο σε θέλω με έναν όρο της γνώρισε και την τέλεια φίλη που είναι επίσης πανέμορφη και κορμάρα (έξυπνη έτσι και έτσι). Για το μόνο που μαλώνουμε με την Βάσω είναι το ποια είναι πιο όμορφη

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...