Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα

Ηθελα να ρωτήσω...Υπάρχει περίπτωση το τεστ εγκυμοσύνης self clear να κάνει λάθος?

έκανα τη 2η μέρα καθυστέρησης μου και μου βγήκε αρνητικό. Σήμερα είμαι στην 5η μέρα καθυστέρησης και ακόμα (ευτυχως...) τίποτα. Μέχρι και φακές έφαγα μπας και μου κατέβει η περίοδος αλλά και πάλι ευτυχώς δεν μου έχει έρθει. έχω συμπτώματα περιόδου. το μόνο διαφορετικό αν θα μπορούσα να το επισημάνω είναι πως πονανε πολυ οι ρόγες του στήθους μου. τι λέτε να κάνω? να περιμένω λίγες μέρες ακόμα ή να κάνω μι β χοριακή? απλά ρωτάω γιατι διστάζω και δεν θέλω για άλλη μια φορά να πάρω πίκρα...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera boula..

kalitera pane k kane mia xoriaki gia sigoura pramata..exeis stathero kiklo?ta test an bgoun arnitika mporoun na kanoun lathos,,an bgoun thetika einai alitheia..etsi me exoun pei..kalos mas irthes kola na pane kala..

na mas peis ta nea sou moilis matheis.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera boula..

kalitera pane k kane mia xoriaki gia sigoura pramata..exeis stathero kiklo?ta test an bgoun arnitika mporoun na kanoun lathos,,an bgoun thetika einai alitheia..etsi me exoun pei..kalos mas irthes kola na pane kala..

na mas peis ta nea sou moilis matheis.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτώματα περιόδου είναι τα ίδια με της εγκυμοσύνης. Αν είναι κάνε και το δεύτερο τεστ που υπάρχει στο κουτί αν δεν το έκανες ήδη, και αν βγει ξανα αρνητικό και δε σου έχει έρθει κάνε την ανάλυση. Περιμένουμε να μας πεις νεοτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτώματα περιόδου είναι τα ίδια με της εγκυμοσύνης. Αν είναι κάνε και το δεύτερο τεστ που υπάρχει στο κουτί αν δεν το έκανες ήδη, και αν βγει ξανα αρνητικό και δε σου έχει έρθει κάνε την ανάλυση. Περιμένουμε να μας πεις νεοτερα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα. Ειμαι περιπου στην ιδια φαση με εσενα και ελπιζω να ειμαι εγκυος αυτη τη φορα.Περιμενω περιοδο κανονικα σημερα.Εχω κυκλο 26-27 ημερων και σημερα ειναι στην 26η. Εχω και εγω ολα τα συμπτωματα της περιοδου και αυτο με κανει να αγχωνομαι. Απ οτι διαβαζω ομως απο τις πιο εμπειρες τα συμπτωματα της περιοδου και της εγκυμοσυνης ειναι ακριβως τα ιδια. Ας ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ τοτε και θα δειξει.Εγω εχω πολυ σταθερο κυκλο. Θα περιμενω 2 μερες και αν δεν ερθει θα κανω τεστ. Περιμενουμε τα νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα. Ειμαι περιπου στην ιδια φαση με εσενα και ελπιζω να ειμαι εγκυος αυτη τη φορα.Περιμενω περιοδο κανονικα σημερα.Εχω κυκλο 26-27 ημερων και σημερα ειναι στην 26η. Εχω και εγω ολα τα συμπτωματα της περιοδου και αυτο με κανει να αγχωνομαι. Απ οτι διαβαζω ομως απο τις πιο εμπειρες τα συμπτωματα της περιοδου και της εγκυμοσυνης ειναι ακριβως τα ιδια. Ας ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ τοτε και θα δειξει.Εγω εχω πολυ σταθερο κυκλο. Θα περιμενω 2 μερες και αν δεν ερθει θα κανω τεστ. Περιμενουμε τα νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ CLEAR BLUE ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ

ΔΕΥΤΕΡΟ..

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ

ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΠΙΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ CLEAR BLUE ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ..ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ

ΔΕΥΤΕΡΟ..

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΚΑΙ

ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΠΙΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw eimai ths xoriakhs..kostizei idia xrhmata me to test k einai 100%

egkyrh de to syzhtaw!!!!!!exw prosopikh phra me test egymoshnhs opws to clearblue pou ekana gt eixa ka8usterhsh k edeikse arnhtiko k meta apo 2 meres ekana xoriakh gt eixa anagoules k h xoriakh edeikse oti eimai eggyos!!genika ta test den ta empisteuomai gt se kapoies deixnoun k se alles oxi k episis de mou aresei na mpainw sth diadikasia na kanw kati opws to test k na eimai sth tsita gia to an 8a einai egyro to apotelesma!!opote xoriakh gia na eimai k hsyxh!!!B)

eyxomai na eisai egyos!!

kalh tyxh k perimenoume nea sou!!:) :) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw eimai ths xoriakhs..kostizei idia xrhmata me to test k einai 100%

egkyrh de to syzhtaw!!!!!!exw prosopikh phra me test egymoshnhs opws to clearblue pou ekana gt eixa ka8usterhsh k edeikse arnhtiko k meta apo 2 meres ekana xoriakh gt eixa anagoules k h xoriakh edeikse oti eimai eggyos!!genika ta test den ta empisteuomai gt se kapoies deixnoun k se alles oxi k episis de mou aresei na mpainw sth diadikasia na kanw kati opws to test k na eimai sth tsita gia to an 8a einai egyro to apotelesma!!opote xoriakh gia na eimai k hsyxh!!!B)

eyxomai na eisai egyos!!

kalh tyxh k perimenoume nea sou!!:) :) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...