Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Γωγω αυτο ειναι που με ανισυχει..

ο Φοφο ειναι ενα παιδι που παρολο που δεν ειχε ποτε του προβλημα με το βαρος..αλοιμονο..καθε αλλο..ειναι φραντζολακι..εχει ενα θεμα με τις μηξες...και αν θυμασαι απο περισυ που πηγε παιδικο εχουμε συνεχεια θεμα με τις λοιμοξεις..τουα νωτερου αναπνευστικου ομως..απο τις οποιες ελαχιστες ηταν μικροβιακες..

η παιδιατρος μας λεει οτι ιδρωνει επειδη ειναι παρα πολυ κινητικος και ζωηρος..αλλα και στον υπνο του ρε γμτ..με τι να τον σκεπαζω πια..απο τωρα με πηκε κουβερτουλα;;;;;

Αργη θα το ρωτισω..δεν ξερω ρε παιδια..με προβληματιζει αυτο...

ροχαλιζει που και που τα βραδια και ανασενει καπως βαρια...και αυτος ειναι και ο λογος που εχω υποαλλεργικο χαλι και πηρα και υποαλλεργικο στρωμμα με κοκοφοινικα- οχι κοκοματ αλλα αλλη μαρκα και δε μου αρεσει καθολου αυτο το στρομα..και σφαζομαι με τον αντρα μου που εχει βρει ενα ποντικι που ειχα φερει απο ενα ταξιδη στην Ελβετια- λουτρινο αλλα οχι χνουδωτο πολυ ..

δεν ξερω ειλικρινα.....

φοβαμαι να τον αφισω με ανοιχτο παραθυρο- στην ανακλιση- γιατι ξεσκεπαζετε τη νυχτα- δεν θελει υπνοσακο πλεων με τιποτα- μαλλως εκτος απο ολα τα αλλα αχριστα γονιδια της μαμας..εχει κληρονομισει ΚΑΙ την κλειστοφοβια μου και ανισυχω μηπως ιδρωμενος οπως ειναι παθει καμια πνευμονια και τρεχουμε μετα..

θα δοκιμασω να τον σκεπασω με την πικε κουβερτα...ξερω και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χα..εχω ομως τους κωδικους απο τα εμαιλ του κ ριχνω καμια ματια, να ξερω που βρισκομαστε...ααα διαβαζω κ τα μηνυματα του στο κινητο κ επειδη ειναι στα δανεζικα τα βαζω στο google translate κ τα μεταφραζω...Ειμαι ανιατη περιπτωση ετσι??? :shock:

:lol::lol::lol::lol: Ελα ρε ,και δε σου φαινεται με την καμια ομως!!!!!!

εγω γενικα δε ζηλευω.Καθολου.

Τους γκόμενους λιγο.Σε λογικα πλαισια.

Καλο εμβολιο Φραν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι μου τώρα κατάλαβα... :oops: Αν θεωρείς οτι το λέει επανηλλειμένως στη μικρή καλύτερα να της πεις να σταματήσει. :?:?

Εντάξει Γωγώ το έπιασα το υποννοούμενο! Θα στα στείλω με κούριερ! Καλή ζωή να έχεις! Αντίο!

[-(

Μπαίνω σε σύσκεψη. Τα λέμε μετά! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ό,τι θυμάσαι χαίρεσαι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ :lol::lol::lol::lol:

όποιος δεν σκέφτεται συσκέπτεται!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πάω και εγώ για ψώνια, βρήκα μια συνταγή με σωλομό και ζυμαρικά0χυλοπίτες, λέω να την κάνω, όταν θα κοιμηθεί το μπουμπούκι, σίγουρα θα κοιμηθεί είναι ξύπνια από τις 5.30!!!! :o:o και όλο ενέργεια :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την συμπεθερουλα μου....και την γλυκια μας παναγιωτα... :D:D τι μου κανετε κοριτσαρες μου?

φρανιτακι μου ... βρε δεν σου φαινοταν καθολου οτι ζηλευεις τοσο...εχεις ωραιο τυπακι..και φαινεσαι πολυ ανετη...αλλα ο δανος σου χει δωσει ποτε αφορμες? :roll::roll:

και εγω ζηλευα παλια αλλα τωρα εχω ηρεμησειιιιιιιι....δεν υπαρχει και λογος αλλωστε...δεν λεω μου αρεσω και αρεσω...αν καταλαβαινετε τι λεω... :lol::lol::lol: αλλα σιγουρα θ αυπαρχει και καποια πιο αδυνατη και καποια πιο ομορφη απο μενα...λογικο ειναι αυτο...αλλα του χω και μου χιε απολυτη εμπιστοσυνη...πιστευω αυτο βοηθαει πολυ...το ομορφο ολοι το σχολιαζουν...και το θαυμαζουν με την καλη εννοια....το θεμα ειναι να μην το φθονουμε...γιατι μας τρωει και εμας...

σημερα θα βγω με την αδελφουλα μου...παιζει να παμε στο μολ.... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Σισσάκι, είσαι μεγάλο σούργελο! Άκου "καλή ζωή!" :lol::lol::lol:

Αν μου το ξαναπεί, θα της το πω ευγενικά, ότι προτιμώ να μη το επισημαίνει μπροστά της!

Γωγούλα... :YMHUG: Ευχαριστώ αγάπη! :oops: Βάσει ενστίκτου λειτουργώ περ/ρο... Αυτό που έχω ξαναπεί, προσπαθώ πάντα να αφουγκράζομαι τις ανάγκες της... Να μπαίνω στη θέση της και να σκέφτομαι πως θα ήθελα να μου φερθούν... ;) Αυτή είναι η βασική αρχή μου! ;) Δεν της τα λέει ο άντρας μου αυτά περί μωρού (αν και του ξεφεύγουν κι εκείνου μερικά, αλλά σπανίως!) αλλά ο πατέρας μου! Και στη μάνα μου, και στον αδερφό μου, γενικώς μ' ενοχλούν (με στεναχωρούν μάλλον) τέτοιου είδους σχόλια, όπως ξαναείπα, γιατί στεναχωρούν το παιδί μου χωρίς λόγο και "γκρεμίζουν" αυτό που με πολλή προσοχή προσπαθώ να χτίσω... ;) Αλλά εντάξει, στον πατέρα μου δεν μπορώ να αλλάξω γνώμη, ούτε να του εξηγήσω, γιατί θα μου απαντήσει "αμάν με τις σύγχρονες παιδαγωγικες σας!" :evil: στους υπόλοιπους θα κάνω μία παρατήρηση τύπου "Δεν χρειάζεται τώρα να αναφέρουμε το μωρό!" και φυσικά με τον άντρα μου, τέτοιου είδους θέματα τα συζητάμε και συμφωνούμε... Ότι έχω δίκιο!!!!!! =))=)) Αλλά η παιδαγωγός... :? Έλεος! :?

Πάλι μπούρου-μπούρου μ' έπιασε! :oops::lol:

Χρυσουλάκι, ήθελα να σου πω ότι κι η Β από νεογέννητο ίδρωνε πάρα πολύ, όχι τόσο, αλλά ίσως γιατί εγώ έκοψα το σκέπασμα εντελώς καιρό τώρα!!! :roll: Φοράει φανελάκι βαμβακερό και τις πυτζαμούλες της (νορμάλ, όχι χοντρές!) και δεν σκεπάζεται καθόλου, σχεδόν όλο το χειμώνα!!! Και να προσπαθήσω δεν θέλει, αλλά κι αν τη καταφέρω, θα γίνει μούσκεμα και θα ξυπνήσει κλαίγοντας!! Μήπως να μη τον σκεπάζεις καθόλου; Είναι θερμόαιμος ο άνθρωπος!!! :D

Παναγιωτοσυμπεθερούλα...... :x:x:x

Αrgi... =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι να σας διαβασω χτυπησαν κατι τηλεφωνα ξυπνησε και το μωρο...

σισσιω εγω πεδιλο ειχα στο γαμο.Πολυ βολικο.απο Μπουρναζο το ειχα παρει.Στου Ψυρρη ειχα παει αλλα δεν ενθουσιαστηκα.

Ερη μην τα κοψεις μωρε τα μαλλια.Βαλε και εσυ ζελε!!! :lol::lol::lol:

Νατασα ποτε βρε θα προλαβαινεις και το μπλογκ;;;Εγω ουτε να λουστω προλαβαινω.Πολυ βρωμα!!! :lol::lol::lol: Το παιζω οικολογα!!!

Αναστασιαααααααααααα :x:x:x

Επισης η αλλη αναστασια που ειναι????

Αργι φοβερο αυτο το εξαρτημα για το καροτσι.Εγω το καροτσι αρχιζω και το κοβω του Ν. γαιτι βαζω τον μικρο αλλιως δεν θα το εκοβα.

Μητσακι μου ευχαριστω για την αφιερωση!!! :x:x:x

Θου οχι αγαπη μου!!!Ξερη επεσα.τι αγκαλιες μου λες!!!!

Γωγω σε κοβω να γεννας αμεσα!!!Μπραβοοοοοο!!!!

Αφρο εφυγε η μαμα σου;;;Και εγω παντως δε του λεω ποτε για τον μπεμπη.ας πουμε του λεω ¨Μη φωναζεις αγαπη μου ποναει το κεφαλι μου" κ.α.

Νατασουλα και εγω απο 7 χρονων ηξερα απο την τιβι τι θα πει σεξ.(στο περιπου)Βεβαια ο μιχ. ειναι αρκετα μικροτερος.

Χρυσα και καρολ τα φιλιά μου!!!

Ιουλια να ερθω και εγω αυριο βρε!!!Θα φερω και τη Σισσιω να σας κολλησει ολους μει ντει!!! :lol::lol::lol:

Σημερα λεμε να παμε ικεα.Παω να παραλαβω τον Ν και να αρχισω παλι τον αλγοριθμο ταισματων ,μπανιων κτλ. Σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?

ειμαι στεναχωρημενη....χαλασε ο σκληρος που εχει μεσα ολες τις φωτο της μικρης!

μακαρι να μην χασουμε τιποτα!

Χρυσα εχετε κανει εξεταση θυρεοειδη?

Γωγω συντομα θα ερθει η μπουμπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι...απ'οσο ξερω...εκτος και εαν συμπεριλαμβανονται στις εξετασεις που καναμε γεννικα...θα δω το χαρτι που μας δωσανε απο την κλινικη..

πωπω..δυσκολα αυτο με τους δισκους..αμα χαλασει παει..κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανουν στο μαιευτηριο για tsh ...δες αν την εχετε κανει....αλλα δεν λεει κατι ακομα κι αν ειναι φυσιολογικες τιμες....θα σου ελεγα να κανεις ελεγχο!

ελπιζω να μην τις χασουμε!

δεν θελω....!

νυσταζω....ηπια ενα μινι καφε με τη φιλη μου....

πρπει να παω σουπερ και βαριεμαι....αυριο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ο Μιχάλης ίδρωνε υπερβολικά στην ηλικία του Φοφο. Το βράδυ κοιμόταν πάντα ξεσκέπαστος και αλλάζαμε φανελάκι πυτζαμάκι τουλάχιστον 3 φορές τα οποία στάζανε, είχε κρίσεις άπνοιας (αυτό που γράφει στο άρθρο που παρέθεσε η Αργυρώ) από τις υπερτροφικές αμυγδαλές και κρεατάκια που είχε.

Από τότε που τα αφαιρέσαμε έχει βελτιωθεί πολύ η κατάσταση ιδρώνει αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό

Την επόμενη φορά που θα πάς παιδίατρο να την ρωτήσεις

Γωγώ ελπίζω ότι θα μπορεί να κάνει στο ποδηλατάκι, θα της βάλω και κανένα βιντεάκι στο ιντερνετ να δεί για να καταλάβει τι πρέπει να κάνει.

Βασική προϋπόθεση πάντα να έρθει το ποδηλατάκι, τόσο πολύ αργούν ρε κορίτσια 17/3 έκανα την παραγγελία……………

Παναγιώτα από 7 χρονών ήξερες τι είναι το σεξ?????????????????????????????????????????Πολύ προχωρημένη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ στο Γυμνάσιο έμαθα :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Δημητρούλα μ'αρέσει πολύ ο τρόπος που σκέφτεσαι:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτούλα, ξέχασα!! Τίποτα δεν είναι απόλυτο, μη τρελαίνεσαι... ;) Στο Μανωλιό, μπορεί να έχει λειτουργήσει πολύ θετικά ο τρόπος που το διαχειρίζεσαι, ενώ στη Β να μην έπιανε!!! ;) Άλλωστε σημασία δεν έχει μόνο ΤΙ λέμε, αλλά και ο τρόπος που το λέμε......... ;)

Συμπεθερούλα μου, καλά κουράγια!!! Να μου φιλήσεις το γαμπρούδι! :-*

Βίκυ, τα φιλιά μου στην πολυλογού!!!Είναι καλά; Πίκρα ο δίσκος, ελπίζω να σώσετε τα αρχεία!!!

Πάω να πάρω το σπλάχνο μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!Καλα ειστε???Παααντα καλα!

Λιγα γραψατε παλι! :P

Ερη(τωρα κοιμασαι μαλλον!) λεμονακι του εβαλες στα μαλλια?Στρωνουν αρκετα καλα!σαν αφρος!

Νατασακι αυτο για το μπλογκ μ'αρεσε πολυ!Καντο!Και μη χ... που δεν εχεις χρονο...Ε σταματα να κοιμασαι μεχρι τις 11!Ελεος!!!! :lol::lol::lol:

Να πω την αληθεια ειχα φτιαξει κ εγω ενα...Δε θυμαμαι ποτε...Αλλα αρχισα να γραφω τον φεβρουαριο...ελαχιστα πραγματα..Δεν ηξερα γτ το εκανα..Δεν ηθελα διαφημισεις,δεν ηθελα να το δει κανεις...Κατι σαν ημερολογιο αλλα οχι καθημερινο...Αλλα ακομα δεν ξερω τι κ αν θελω να γραψω...βασικα εμενα θα μου αρεσε να εχουν ολες απο ενα μπλογκ!Να γραφει η καθεμια για οτι γουσταρει! :lol:

Φραν καθολου δε ζηλευεις βρε κοριτσι μου!!!!χαχαχαχα

Μα μεταφραση στο γκουγκλ???χαχαχαχα

Τελικα καμια σας δε ζηλευει απ'οτι καταλαβα!!!!Μα που σας βρηκα!!!!???

Εγω ειπαμε,ζηλευα τον αντρα μου...Κααααποτε!τοτε που ημουν μικρη(17-19) κ αμυαλη παιδουλα...Τωρα μεχρι κ κουβεντα κανω με τις πρωην του(θυμαστε το 2ωρο στο κομμωτηριο!).Αλλα δεν εχω ζηλεψει για κατι αλλο...Πχ εμφανιση,λεφτα κλπ Οχι με κακο τροπο!

Σισσιω τι τακουνι θα εχει το παπουτσι?Εγω δε θα μεινω στο σχεδιο αλλα στο τακουνι και στο αν εχεις σκοπο να χορεψεις!Οποιο κ αν παρεις θα σε ενοχλησει αν δε βαλεις τον χεστρουλη πωπο σου κατω...Αν κ δε σε εχω για τετοια! :oops::P

Αυτο με το νο παπουτσιου-υψος μου αρεσε σαν λογικη αλλα στην Αννυ δεν ισχυει...Ψηλωνει συνεχεια αλλα εχει μικρο ποδαρακι...20...

Γωγουλα μου μη φοβασαι!!!Εσυ θα ελεγχεις το σωμα σου!Θα τα καταφερεις τελεια γτ εισαι κ γαμ* τα κοριτσια!!!!Και ναι!εχει σημασια κ ο χαρακτηρας στη γεννα!Φατους ολουουους!Που λεει ο λογος! :lol::lol:

Χρυσα θα πω μια βλακεια αλλα...δε βαριεσαι!Η πρωτη θα ειναι? :lol:

Μηπως ο Φοφος ιδρωνει επειδη κατα βαθος κρυωνει?Κοτσανα εε?

Δημητρουλα τα λες πολυ ωραια!Πως τα καταφερνεις κ γραφεις τοσο...συγκεντρωμενα???? :lol:

Α!Η Αννυ σε πηρε τηλ νωριτερα!

Επισης πηρε τις Νατασες!Και το χειροτερο ειναι πως πηρε 6 ολοκληρες φορες την αισθητικο που εκανα τα νυχια μου μεχρι πριν γεννησω....Φανταστειτε τι θα σκεφτεται η κοπελα!Πως ειμαι τρελλα απελπισμενη για ενα μανικιουρ! :P:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν 3 χρονια τετοια μερα-ωρα ειχαν αρχισει οι πονοι...

για να γεννησω την επομενη το πρωι!

Νατασουλα ακομα να ερθει?

εγω δεν τα παω πολυ καλα με τις αγορες απο εξωτερικο....!

κλεινουν τα ματια μου...!

ποσο θελω να κοιμηθω 2 συνεχομενα 24ωρα....

ααααααααα εσεις γνωριζατε και για σεξ.....εγω μεχρι το γυμνασιο νομιζα οτι τα παιδια γινονται απο αγκαλιες....

και οταν μεγαλωσα εχοντας 1 ολοκλ.σχεση.....νομιζα οτι ολα τα ανδρ.γεν. οργανα ειναι ιδια.....ποσο λαθος εκανα.....

σχετικο ειναι αυτο με το νουμερο παπουτσιου....εγω φοραω 41 αρα θα επρεπε να ειμαι 1,80

ο κουμπαρος μου φοραει 49 και ειναι 1,75

η Μ-Ι φοραει 25

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα τα λες πολυ ωραια!Πως τα καταφερνεις κ γραφεις τοσο...συγκεντρωμενα???? :lol:

Α!Η Αννυ σε πηρε τηλ νωριτερα!

Επισης πηρε τις Νατασες!Και το χειροτερο ειναι πως πηρε 6 ολοκληρες φορες την αισθητικο που εκανα τα νυχια μου μεχρι πριν γεννησω....Φανταστειτε τι θα σκεφτεται η κοπελα!Πως ειμαι τρελλα απελπισμενη για ενα μανικιουρ! :P:mrgreen:

Φαντάζεαι να είχε πάρει 6 φορές τον πεθερό σου? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η δεν έχεις καν το τηλεφωνό του? :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι να σου πω το σκεφτηκα σε καποια φαση...ειλικρινα...πριν τα Χριστουγεννα τον κοιμηζα μονο με ενα ακομα πιο λεπτο φορμακι μακριμανικο χωρις ποδια και παλη ιδρωνε..εκει λεω βρε μπας και κρυωνει το παιδι και εγω η κακουργα τον αφινω ετσι..οποτ ετου φορεσα τα ολοσωμα πιζαμακια..

θα δω αυτο που ειπε και η Νατασουλα και η Αργη..αλλα θα πω και την παιδιατρο να κανουμε τιποτα εξετασεις αμα ειναι..

κανονικα ειναι να παμε Μαιο να κανουμε εμβολιο..αλλα μου φαιετε θα παω πιο νωρις...

το γμτ ειναι οτι ειναι προτιμοτερο να παω πρωη που δεν εχει κοσμο και θα μπορω να συζητισω μαζι της χωρις αγχος οτι εξω ειναι καμια 10αρια αρρωστα παιδακια..αλλα θα πρεπει και παλη να παρω αδεια απο τη δουλεια..και δεν το θελλω τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω δεν θυμαμαι ποτε γνωριζα τι ....

αποσπασματικα καποια πραγματα ...πχ γυρο στα 8-9 νομιζα οτι οταν παντρευετε καποιος καταλαβαινει η κοιλια και κανει μωρακι .....μετα θυμαμαι γυρο στα 12 (επαιζα ακομα με κουκλες ) τις εβαζα να κανουν σεχ .... :?:lol::lol::lol::lol:

εμενα ευτυχος δεν εχει παρει ακομα σε κανεναν τηλ ...μονο στον Κ .τωρα παιρνει απο το σταθερο στο 0000000000000000000000 τηλ καθε λιγο και λιγακι :lol::lol::lol::lol::lol:

εφυγε η μαμα μου ...παλυ μονι μας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαααααααααααα

γυρισα και παλι στο γραφειακι μου.... :D:D:D

αχ βικακυ εμενα θυμαστε που χα σκασει που μου χαν κλεψει το κινητο και εχασα φωτο και βιντεο του παπιου για περιπου δυο μηνες...ε ειχα βαλει κατι κλαμματα... :oops::oops: ελπίζω να σωθουν τα αρχεια και ναμην χασεις τιποτα κοριτσακι μου... ;);)

πολλες φορες οι αναμνησεις των ανθρωπων που αγαπουμε ..μεσα απο φωτογραφικο υλικο και βιντεο... ειτε ζουν... ειτε δυστυχως επαψαν να ναι μαζι μας ...ειναι ανεκτιμητης αξιας...αξιζουν πιο πολυ και απόλα τα πλουτη του κοσμου....κατα την δικια μου γνωμη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula... :YMHUG::ymblushing: Κι εγώ κάπου στο γυμνάσιο έμαθα περί σεξ... :roll: Άλλο θέμα που θα χρειαστεί να διαχειριστούμε με προσοχή στα παιδιά μας... :roll: Δύσκολο το επάγγελμα!!! :lol:

Αναστασί μου, σ' ευχαριστώ κι εσένα!! :oops: Με κοροϊδεύεις όμως περί συγκεντρωμένου γραπτού, ε; :lol: Όταν γράφω για τέτοια θέματα, νομίζω ότι -επειδή θέλω να πω πολλά, όπως αν είμασταν από κοντά- τα μπερδεύω όλα μαζί και στο τέλος δεν ξέρω αν βγάζετε νόημα!! :?:lol::lol::lol:

Με πήρε το τσαχπινάκι τηλέφωνο; :x Κάτσε να δω, γιατί το χαζοκινητό μου, ούτως ή άλλως δεν χτυπάει, οπότε μην ανησυχείς, δεν το σήκωσα!!! :lol:

Χρυσουλάκι, καλό είναι να το αναφέρεις ξανά, μήπως όντως κρύβεται τίποτα... Αν και πιστεύω και εύχομαι να είναι εντελώς τυχαίο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εμενα κοιμουνται..για ποσο δε ξερω

σημερα ηπια καφε με νατασα..με κερασε κ ελαιοψωμο :oops::lol:

ο θοδωρης τη κλωτσησε την εσπρωξε τη χτυπησε..σκατα.. :cry::cry:

πριν φυγουν φιληθηκαν :lol::lol:

νατασουλα με κουριες ηρθε..

κ μεις εχουμε μυξες..παντα εχουμε..ιουλια να ερθουμε??????

γωγω καλε τι σκας για τη γεννα..εγω τη μαια τη εβγαλα το αγκωνα..ελα ..δε θελω χαζα...

καθισματακι αυτοκινητου πηρα απο εξωτερικο για το θοδωρη..

αργι μα 5,30?

ελεοςςςςςς

εμενα 7 :?

κ μενα δε καθετε για κακα τσισα

σημερα με λεει νακανω λιγα κακα..τον ειπα αλλα δεν..δε πιεσα

μιτσακι τα λες πολυ καλα..εχεις κ γαμω τα γραπτα..εγω παλι :x:x

αναστασια αυριο καλο καφε..μμμμ δε σχολιαζωωω

χρυσα..καντε εξετασεις..κριμα ρε το παιδι..να ρωτησω..δεξυπναει οταν τον αλλαζεις?

καρολ μα παντα με μυριζεσαι οταν θηλαζω κ με μιλας στο τσατ? :lol::lol::lol:

σισσιω καλυτερα σημερα η χαριλινα?εσυ?

βαλε φωτο απο παππουτσι γιατι δε καταλαβα τι λετε εσεις οι συγχρονες :lol::lol::roll:

αφροοοο..κριμα που εφυγε η μανουλα..ποτε ερχεται ο κωστας?

μη λες συνεχεια για το νινι..καλα ειδικα οταν βγει στομ κοσμο..με το καλο..απεφευγε τη λεξη νινι,εμενα το ζουλαει κ αποφευγω να του λεω μη το νινι εστι..του αποσπω τη προσοχη..οοοοσο μπορω φυσικα

παναγιωτααα

τι κανεις?μα απο τοοοσο μικρη εμαθες για το σεξ?εγω παλι λιγο πριν παντρευτω(πλακιτσαπου λεει κ το μιτσακι) :lol::lol::lol::lol:

μα τι σκατοκαιρος σημερα..

πηρα το μωρο στο σλινκ..το θοδωρη καροτσι..πηγα 200 μετρα κ αρχισε να ψιχαλιζει..αντε παλι πισωω

α σας ειπα?εδω κ καιρο λεει ο θοδωρης φυγε λυκε..κ σκεφτηκα οτι τον φοβαται..

κ χθες του διαβασε η θεια μου τη κοκκινοσκουφιτσα

κ μολις ειπε οτι εφαγε τη κοκκινοσκουφιτσα πηγε κατευθειαν στου μπαμπα τη αγκαλια.. :roll::roll::roll::roll:

εσεις του λετε τα 3 γουρουνακια.κοκκινοσκουφιτσα κτλ?γενικως οτι εχει σχεση με λυκο?εμενα τωρα τα εμαθε..

κ καθε πρωι του λεω τα 3 γουρουνακια..τωρα τελευταια το κοψαμε..αν του δινω πρωινο εγω μου το ζηταει :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου σηγα μη ξυπναει..ροχαλιζει αμεριμνος!!!..αλλα ενταξη του τα κανω προσεκτηκα...

Εμεις διαβαζουμε ολα τα παραμυθια..αλαλ τον λυκο δεν τον εχουμε σαν κακο...πιο πολυ σαν χαζο λυκο και οχι κακο..

διαβαζουμε και τα 3 γουρουνακια..και τα 3 κατσικακια..τον παπουτσομενο γατο, το ασχημοπαπο, τον θειο σκρουτζ τον ντοναλτ..και κατι αλλα βιβλια που εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεις οταν διαβαζουμε παρανυθι και ειναι οΠ. εκει κανει το απαραμυθι σοκιν....

πχ...τι ηθελ η κοκκινοσκουφιτσα στο δασος μονη?

μηπως εψαχνε το λυκο?

η χιονατη περασε καλα με του 7 νανους?

οποτε τα διαβαζουμε μονες μας!

Χρυσα τα παραμυθια που μας δωρισατε ειναι καταπληκτικα...πηραμε και τα αλλα 2 βιβλια της σειρας τα οποια ειναι επισης υπεροχα!

ευχαριστουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...