Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

To μωράκι έφυγε από πνευμονία τελικά και όχι επειδή έτρωγε μαρούλια όπως λέει και ο τίτλος.

Το άρθρο δεν μου κολλάει καλά και θα εξηγήσω αμέσω τι εννοώ.

Ο τίτλος λέει 'έφυγε επειδή το τάιζαν μαρούλια κλπ, μέσα γράφει η μητέρα το θήλαζε αποκλειστικά ενώ ήταν 11 μηνών και αυτή 37 ετών και στο τέλος οτί νόσησε τελευταία από βρογχίτιδα και έφυγε...

Εγώ τί να πιστέψω;;;;

Το μόνο που μένει είναι η ασυνειδησία των γονέων που στέρησαν τη ζωή από μια ψυχούλα. Μόνο γονείς δεν είναι δλδ αλλά τέλοσπάντων.

Πάντως πόσο πολύ μετράει ένας τιτλος .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωωωωωω τί είδα;;;;

Αναστασόνι εδώ;;;;;;;;;;;;;

Γιες γιες γιες!!!

Τί νέα;;;

Καιρό έχουμε να τα πούμε;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ μάλλον δεν είμαι ζηλιάρα...

Αν δω κάτι όμορφο πχ ή ένα μεγάλο επίτευγμα κάποιου θα το ζηλέψω με την θετική έννοια πάντα ('μακάρι πχ να το είχα ή να το έκανα εγώ'). Δε μαρέσουν οι ζηλόφθονοι τύποι. Εξάλλου φαίνονται με την πρώτη ματιά......

Ιουλία εγώ δεν μπορώ την Πέμπτη γιατί έχουμε παιδίατρο...

:(:(:(

Έρη μάλλον είναι ευγένεια! Εδώ οχι μόνο δεν είναι ευγένεια αλλά όταν παρακαλέσεις κάποιον να τα βγάλει σε θεωρεί και αγενή που του το πρότεινες...

:evil::evil::evil:

Θου αύριο ε;;;

Κάρολ τί να σχολιάσω για την ξυνή. Μακριά από τέτοιους ανθρώπους κοριτσάκι...

Σισσιώ-τσιρλιώ χαίρομαι που είσαι καλύτερα γιατί είχε βρωμοκοπήσει το τρενάκι από τις πορδίτσες σου! :lol::lol::lol::lol:

Μραγαρίτα τί να σχολιάσω για την πεθερά......

Άφρο σε διαβάζω ρε συ και κουράζομαι! Μακάρι να μη φας όλον το μήνα σου και να ξαλαφρώσεις εγκάρως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

siderosame ola ta pragmata tou panouli ...estrosa kai to krebataki tou ...o manwlis to egkiniase xoreuontas pano tou :lol:

me boithise to manari mou gia na to katharisoume kati kolles kai na to strosoume ....alla polu gkrinia re koritsia kai polu agkalia kai bizi thelei .....einai epidi katalabenei oti erxete to nini .

entmetaksi sto nini dixnei megali agaph ,erxete ana mia wra kai kanei makia kai kalo ,to skepazei kai me thn mplouza mu ,akoumpaei panw sthn koilia mou to kefalaki tou ....genika einai polu kalos ...alla polu gkriniaris ...mexri kai ta rouxalakia ekane makia !!

lovie pos pas me ton paralilo thilasmo ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο μακάρι να συνεχίσει ναι ναι γλυκούλης ο Μανώλης!!!

Μια χαρά πάμε αν σκεφτείς πως υπάρχουν μέρες που θηλάζει πιο πολύ από τη μικρή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ωωωωωωωωωωω καλως τη αναστασια :D:D

καμια αλλη θα επιστρεψει? :D:D

κοιμηθηκε 10+20..αντε να δουμε τι θα κανει αποψε...

συμπεθερα ναι να κανεις ρε το μπλογκ..εγω θα μαι η πρωτη που θα μπει :D:D

αυριο δε εχω κατι να σε κερασω.. :oops::oops:

δε φερνεις κανα ελαιοψωμο? :oops::oops:

οποια θεσσαλονικια κ μη θελει πρωινο καφε ας ερθει αυριο..να χορτασετε θεαμα θοδωρη-ειρηνη :P:P

καρολ ελεος..μα τι μαλακο..κ να ισχυει βρε μαλακο τι το λες..

νατασουλααααααααααααααααααα

με ηρθε το καθισματακι :D:D:D:D ω ναιιιιι

καλε τι σε ρωτησε ο μιχαλης???????????? :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

α νατασα θυ,ασα μια φορα σε παρκινκ του λιντλ..γκαριχε το μωρο κ αναγκαστηκα να σταματησω

αλλα γενικως θηλαζω εξω ανετα

μαγγυ/..η πεθερα στο κοιταζει?δε καταλαβα..εχω χασει κατι..

βικυ..δε με χαλαει κ πολυ το καροτσι..αλλα ουτε βημα δε κανει ρε μονος..μα γτ???????

αχ γενεθλιαζεται κ σεις ε?

ερη..ακριβο κινητο ειναι? :?

αργι βρηκες παιδικο για τη κοπελα?

σισσιω περαστικα σε χαριλινα κ μαμα..αχ κ να μασταν κοντα..να πιναμε καφε ολοι μαζι με διαφορερικα παππουτσια.. :lol::lol::lol::lol:

δευτεροσυμπεθερα πως περασες στο καφε?

καλε λες να γεννησεις ιδια μερα?αχ εγω δε ηθελα..ουτε καν ιδιο μηνα :roll:

κ το πετυχα :lol::lol::lol:

σισσιω προσεχε το παππουτσι να εχει λουριγυρω απο το αστραγαλο..εγω πηρα πισω απο το πελμα κ το ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ.ολο εβγαινε :twisted::twisted::twisted::twisted:

ιουλια για ποτε λες για καφε?τι ωρα? :oops:

φρα ακρη δε βγαζεις με ελλαδα..

σημερα πηγα βολτα το θοδωρη μετο καροτσι ..κ στο τεταρτο ηθελε να βγει..λεω εχει αμαξια..τον βγαζω κ πηγε μεσα σε μια πιλοτη..κ δε εβγαινε..ελεοςς..πεπρατησε 5 μετρα δε μπορω να πω..

παναγιωτα μη με πει εκανες οοολα αυτα κ μετα θα κανετε κ αγκαλιτσες? :o:lol::lol:

αφρο τι κανετε?ποτε ερχεται ο κωστας?τι κρεβατι εβγαλες?τη κουνια?εμενα γιατι δε με ρωτας για το θηλασμο? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hey girls!! :D:D

Πήγα για παπούτσια, κάτι βρήκα... αλλά δεν αγορασα ακόμα, θα πάω και αύριο να δω σε κατι μαγαζιά που κάνουν αποκλειστικά παραγγελίες.

Θα πάρω πιπ το σε γαλλική κούπ σε σαμπανι σατέν ύφασμα. Πολύ απλό παπούτσι, αλλά δεν ταιριάζει κατι άλλο στο νυφικό μου, ούτε στο στυλ μου... :roll:

Με έπιασε πάλι μία κρίση... δε μου αρέσει ούτε το νυφικό μου ούτε τίποτα... :(:oops::oops:

Όσο για τη ζήλεια που λέτε, ζηλεύω πολύ στα γκομενικά, ακόμα και τώρα ζηλεύω τον Π... :oops::oops: Απο μέσα μου πια, γιατι δε με παίρνει, θα το φάω το μπινελίκι... :oops:

Τους άλλους όμως δεν τους ζηλεύω, θα θαυμάσω, θα πω π.χ. "μακάρι να το καταφέρω και γω αυτό".

Γενικά νομίζω οτι είναι και λίγο θέμα αυτοπεποίθησης να μη ζηλεύεις...

Θα σας αφήσω, γιατί ο σατράπης δε με αφηνει να πληκτρολογήσω!!! :twisted::twisted:

Αχ Θούλη μη μου λες τέτοια. :shock: Δεν έχω βρει κάτι με μπαρέτα.. φτουουουουυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζα διαβαζα τοση ωρα και τωρα νυσταξα! :oops:

Θα σχολιασω αυριο..ο μικρος εχει λιγο πυρετο και φτερνιζεται,εγω απο χθες βραδυ εχω στομαχοπονο

και με επιασε τσιρλιπιπι σημερα,η Ε. φτερνιζεται επισης..κατι μας τριγυρναει μου φαινεται..

Καλο βραδυ σε ολες!!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι περαστικα ρε..πυρετο?πηγες γιατρο?

αχ το γιαβρι μου..ελπιζω να μη ειναι τιποτα σοβαρο..

κ γω παω για υπνο..αχ μακαρι να μη ξυπνησε 6+

αλλα 8 :D:D:D:roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία-λουκία μου μπορεί εσένα να μη σε γνώρισα, αλλά το δείγμα που σας εκπροσώπισε ήταν χαρακτηριστικό!! :D:D:D Εννοείται οτι ζηλεύω που δε μπορω να είμαι και γω στην παρέα σας! ;)

Έχουμε και μεις εδώ ένα πολύ καλό παρεάκι όμως, δε μπορώ να πω! Παραπονω δεν έχω!! :D

Ασχετο αλλά ξεχασα να το γράψω πριν! :D

Λενάκι σε κόλλησα;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαρετα λεγεται?δε ξερω παντως προσεχε το..το χιλιομετανιωσαααα

τη μερα εκεινη θα λαμπεις..θα βαφτεις θα χτενιστεις θα δειξει το ολο συνολο..θεα θα εισαι

α ερηηηηηηηηηηηηη

μη το κουρευεις καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa eprepe na sas apilisw oti tha koimithw gia na grapswe e ? :P

thou den se rwtaw giati eixes pei oti de ton thilazeis opote thelei alla sigekrimenes wres ...allakse kati ?

thn kounia lew kale thn estrosa sentonaki kai aurio thn panta tha balw .

to ufasma apo karotsi -kathismataki-rilax -port-bebe tha ta plinw argotera .

sissiw opos leei h thouli gia to papoutsi ....kai egw thn epatha

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου σου παλιογύφτισσα!!!

:lol::lol::lol:

Θα φέρω καλέ!!!

Καταλάβατε τώρα τί καφέδες κερνάει η Θου!!!!

Αχ Νατάσα σε φαντάζομαι την ώρα που σου μιλάει ο Μ για αυτά να γίνεσαι έτσι :oops::oops::oops:

Το πουλάκι μου...

Δύσκολο θέμα πάντως.....

Φρανίτα δεν μπορώ να σε φανταστώ να ψάνεις το ΄κινητό του Κ!!! :lol::lol::lol:

Σίσσυ γιατί ρε κοριτσάκι;;;; Τί περνάς;;; Τέλειο θα είναι το νυφικό...

Άντεεεεεεεεεεεεε μη σε πιάνουν τέτοιες ανησυχίες τώρα. Όλα καλά!!!!

Έλενα φιλάκια! Περαστικά στο μικρούλη!

Εμεις το καρότσι το ακυρώσαμε εδώ και μήνες. Πριν το καλοκαίρι. Δεν καθόταν με τπτ. Μόνο στο λαική πάμε καμιά φορά για να κρεμάω σακούλες. Το ποδηλατάκι κυκλοφορούμε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή δεν κατάλαβα εσείς ρε κορίτσια τι παπούτσι πήρατε που το μετανιώσατε;; Εννοείται οτι ήταν ανοιχτό πίσω;;; :?:oops:

Α καρότσι εμείς χρησιμοποιούμε ελάχιστα, όπως κάναμε από την αρχή εξάλλου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

καλε σε 6 ωρεςμπορει να ξυπνησω οριστικα..διωξτε μεεεεεεεε

ααα

αφρο χρυσα μιτσακι γωγω

να ξερετε οτι στο 2 παιδι αποστειρωση δε υπαρχει

τα πρωτα θα κανονισουν να ειναι τα παντα στο πατωμα..

στο πρωτο εβαζες πανα κατω απο το μωρο μη το ακουμπας οπου οπου..

στο δευτερο παιδι το βαζεις κ στο πατωμα που λεει ο λογοε..

θα δειτε κ σεις..εισαι πιο χυμα

καλο βραδυ

διωξτε μεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ναι ανοιχτο απο πισω σισσιω-τσιρλιω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ εγώ πήρα από τον Μπουρνάζο ένα πιπ τοου λευκό δερμάτινο με έναν μεγάλο φιόγκο μπροστά και στρας.

Το πέδιλο δεν το σκέφτεσαι;;;

Ιούνη είναι ο γάμος. Εγώ αν δεν παντρευόμουν Οκτώβρη και δεν ήμουν έγκυος θα έβαζα χαλαρά πέδιλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγίτσα μου!! Μωρή Νατάσα μου το έβγαλες το όνομα!!! :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Θουλη θα σε τσουρομαδήσω!! :lol::lol::lol:

Οχι ρε σεις εγω δεν πήρα ξωφτερνο, πήρα γόβα γαλλικού τύπου.

Νατασα Δεν πάει με το φορεμα το πεδιλο, έτσι ακριβως είναι και αυτό που είδα σαν το δικό σου αλλα σατέν και ανοιχτί στην εσωτερικη πλευρά.

Ουπς σας αφήνω με έβρισε ο Π. :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι περαστικα στο νινι σου :(

Σισιιω εγω ειχα παρει απο τα nak με μια πεταλουδα πεδιλο σημι με λεπτο τακουνι και μπηκαν η κεραιες μεσα; στο δερμα ακομη εχω σημαδια :cry::cry: αλλα θα μου πεις η πεθρα μου δε τα πηρε τα παπουτσια τι να περιμενω :lol::lol:

Θουλη το κραταει και το βλεπεί πολυ σπανια 1- 2 φορες το πολυ την εβδομαδα απο κανα διωρο τις καλες μερες τις κακες μπορει καιθολου για 2-3 βδομαδες και μενουμε πανω κατω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

πω πω αυτή η μικρή δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ξυπνά τόσο νωρίς, σήμερα ξύπνησε στις 5.30!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock: ....ανοίγει την πόρτα, μιλάει και με φωνάζει, πάω και την βάζω πάλι για ύπνο, μετά από 15 λεπτά ξύπνησε και φώναζε ώσπου σηκώθηκε ο Λ. και της έδωσε την καρέκλα για να κατέβει, ήρθαν και τα 2 σε μένα, τους είπα να πανε για ύπνο είναι νωρίς ακόμη, η ώρα ήταν 6.20!!!! :o:o:o , πήγαν στο δωμάτιο του Λ. και παίζανε!!!! :o:o:o:o

σήμερα είναι μέρα κολυμβητήρίου, έπρεπε να σηκωθούμε νωρίς αλλά ακυρώθηκε το κολυμβητήριο, είπα να κοιμηθούμε λίγο ακόμη, αλλά λογαριάζω χωρίς τον ξενοδόχο!!!! :?

πάω να διαβάσω τα νέα σας σιγά σιγά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

σας έπιασε πάρλα χθες???????????????????????

Μαργαρίτα ευχαριστώ για το βιβλίο θα το ψάξω σε κανένα βιβλιοπωλείο δεν θέλω να πάρω κάτι χωρίς να το έχω ξεφυλλίσει πρώτα ;)

Ιουλία θέλω πολύ να έρθω την Πέμπτη αλλά η Έλενα έχει ακόμα λίγες μυξούλες κι εσύ μπορείς να θέλεις να τεστάρεις για αντισώματα οι υπόλοιπες όμως?????? θα δω πως θα είναι μέχρι αύριο και θα μιλήσουμε

Θου για πρωϊνό καφέ μας καλείς που ξέρεις ότι δεν θα έρθουμε? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ήρθε το καρεκλάκι? yes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! άντε να παίρνουν σειρά και τα ποδηλατάκια τώρα :D:D

Με τι ήρθε ταχυδρομείο ή κουριερ?????????????

Σισσιώ τι σ'έπιασε τώρα? μια θεά θα είσαι :D:D:D:D:D:D

Εμείς κυκλοφορούμε ακόμα με καρότσι γιατί η Έλενα βαριέται να περπατήσει, στα 5 βήματα ζητάει αγκαλιά

;)

Το θέμα ζήλεια (στα γκομενικά) είναι κάτι που δεν με αγγίζει μάλλον είμαι πολύ αναίσθητη

:mrgreen::mrgreen:

Στις υπόλοιπες σχέσεις μου το ίδιο τι θα κερδίσω αν ζηλέψω? το μόνο που θα καταφέρω είναι να χαλαστώ ;)

Αργυρώ για το γιογιο που είπες ότι δεν το θέλει η Ρεα, στην τουαλέτα έχεις δοκιμάσει να την βάλει?

Και η Έλενα δεν κάθεται στο γιογιό αλλά μόνο στην τουαλέτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...