Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Καλημέρα μαμα!! Είναι 9 και 20 εδώ..

Ο μικρός ξύπνησε νωρίς σήμερα και εγω σερνομουν.. Έριξα και ένα πρωινό μπινελικι Πρωί Πρωί στον άντρα μου γιατί είδε λέει να λείπει ένα κουμπί απο το κινητό του και φωναζε στον μικρο και δεν μιλιωταν κιόλας. Δεν ξέρω αν το έκανε ο μικρός. Αυτο το κινητό δεν το αφήνουμε να το φτάνει. Μόνο το iPhone μου έχει σκισει...

Θα μπω σε λίγο να σας σχολιάσω, τώρα έχει στο food network την αγαπημένη μου εκπομπή.. Φιλακια σε όλες

Αναστασία καλωσηρθες ΠΊΣΩ κουκλακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε κοριτσακια...Ειναι ασχημο συναισθημα η ζηλια μωρε...

Ειναι σαρακι που σε τρωει μεσα σου...Οπως κ το μισος κ ο θυμος...Τα εχω νιωσει ολα στο παρελθον (ζηλια με τον αντρα μου τρομαρα μου!) και ξερω πως κυριευουν τη ζωη σου...Δεν κοιμασαι τα βραδια!Γι'αυτο τωρα(σε μια αναλαμπη καλοσυνης!) θελω να δικαιολογω τετοιες "περιεργες" κ "κακιες" συμπεριφορες!

Φυσικα...κουβεντα κανουμε ε?Δεν μπορω να δικαιολογησω της συγκεκριμενη κυρια που ειπε η Καρολ αφου στην ουσια ηταν μια ξενη και ο,τι ειπε το ειπε κακοπροαιρετα.... :?

Ερη μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ωραίος ο Μηχαλάκης :-bd:-bd ρε συ τα ξέρουν όλα και εμείς νομίζουμε ότι δεν έχουν ιδέα :?

Αναστασία και εμένα μου αρέσει το καρότσι για τους ίδιους λόγους με σένα!!!! :lol::lol::roll::roll::roll:

σήμερα π.χ δεν το πήρα και κουβαλούσα την τσάντα, ευτυχώς δεν ήταν βαριά, αλλά α΄λλες φορές που έχω πιο πολλές με βολεύει αφάνταστα το καρότσι, βέβαια το σπρώχνουμε και οι 2 εγώ και το μπουμπούκι!!!! :roll::roll:

Φρανίτα καλή επιτυχία και καλή άκρη αύριο, αν βγάλεις δλδ!!!!

στο δικό μας σχολείο είναι μ@@@@ς, τι να πω, τους έχω βαρεθεί 2,5 χρόνια τώρα!!!!

μάλλον την κοπέλα μας θα την βάλουμε αλλού γιατί αν πάει και εκείνη εκεί 1ον θα είναι προκατειλημένοι απέναντί της και 2ον ε δεν μπορώ να βλέπω τις ίδιες φάτσες και να ακούω τις ίδιες ανοησίες για άλλα 2,5 χρόνια!!!! :evil::evil:

συμπεθέρα :x:x:x:x

και εγώ φεύγω σε λίγο πάω να μαζέψω τα παιδιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγγυ ευχαριστώ. Περαστικα να είναι και αγύριστα! ουφ!!

Δεν καταλαβαίνω γιατι η συνυφάδα σου της έκανε φασαρια της πεθερας... :roll: Αν της μεγαλώνει το παιδί η πεθερά και περνάει πολλές ώρες μαζί του, τότε πώς περιμένει η συνυφάδα σου να φέρεται η πεθερά; :oops:

Φράνι η Χαριλίνα μας κόλλησε όλους εξ αρχής! Η μικρή σουπιά έκανε διάρροια από την Κυριακή και κολλησαμε και μεις! :D

Αναστασί θα πάω και ο Θεός ας τους λυπηθεί!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου χθες που είχαμε βγει για ψώνια, έβριζα συνέχεια... :twisted::twisted::twisted: Είχα τη μικρή να την κυνηγάω, η οποία ήθελε να περπατάει μόνη της χωρίς χεράκι :twisted::twisted::twisted:, είχα τσάντες από μαγαζιά, είχα μπουφαν δικό μου και της Ιως γιατί ξαφνικά έκανε ζέστη και είχα δυο κλώσσες από πίσω (μαμά και πεθερά) να ζουν στον κόσμο τους... :evil::evil::evil::evil: Δεν είχαν αίσθηση ότι μπορεί να πεταχτεί στο δρόμο η μικρή...Μπήκα σε δοκιμαστήριο, η μικρή αλώνιζε μέσα στο μαγαζί και αυτές αντί να την προσέχουν μην πεταχτεί στο δρόμο, χάζευαν τις κρεμάστρες... :evil::evil::evil::evil::evil: Κι εγώ φώναζα μπροστά στους πωλητές... :evil::evil::evil:

Κάτι τέτοιες στιγμές, λέω "Καρότσι και πάλι καρότσι", αλλά ενώ τα παθαίνω, την επόμενη φορά τα ίδια κάνω... :?:?:?:?:?:?:?:?

Μάγγυ μου :x:x:x:x:x

Φεύγω..Πάω να ετοιμαστώ να πάω για καφέ με μια φίλη...Αυτή τη φορά χωρίς παιδιά!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να μην την ακουει που κλαιει λεει δε μπορει :evil::evil:

και ειναι ολη μερα κατω μιλαμε για πολλες ωρες εγω δε την αφηνω γιατι βλεπω τον διαχωρισμο

αλλα οχι και της εσκασε 1 ωρα το παιδι μου την ψυχη και το αλλο ηταν προβατο γιατι θα τα παρω :evil::evil: οταν δεν ειναι κατω στην πεθερα μου ειναι σε μενα ξερω τι γινετε δεν ειμαι χαζη

νατασουλα εχει ενα βιβλιο με σκιτσα Θελω να μαθω για το σεξ λεγετε ειναι πολυ ωραιο αν και σε μερικα σημειο λιγο ακραιο http://www.perizitito.gr/product.php?productid=148130

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akoma sideronei .....

kathomai kai tis kano parea mhn thn afinw kai entelos monh .

erh kalhmera .

sissi kalo psaksimo ...egw eida sto mpournazw ena zeugari kai to erwteutika ...alla htan entelos aboli epilogi kai to metaniosa ....ta ebgala ston gamo kai hmouna ksipolith ...kai fatasou eixa paei na mou ta noiksoun kai mexri ton gamo ksana mazepsan :twisted: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφες!!!

τί κανετε;;!! :):):):):)

μπαινω βιαστικα,φευγω σε λιγο για ψωνια!

Σαλονικιες,την πεμπτη θα ερθετε σε εμενα ,ε; :D ναι,ναι!

θα δοκιμασω να κανω ενα αλμυρο κεικ...αλλα απο τεταρτη βραδυ,ωστε αν βγει μουφα να παω πεμπτη να παρω τιποτα απο κανενα ζαχαροπλαστειο! :lol::lol::lol:

νατασουλα θα κανω κ μηλοπιτα,δεν πιστευω να μην ερθεις;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω!θυμηθηκα για το κλαμερακι..τί ηταν αυτο ρε συ... :?

ευτυχως ολα καλα! :)

α!δεν εχουμε καθολου μυξες,οποτε ελατε αφοβα!οι δικες σας,αν εχετε,δε μας πειραζουν!! 8-)

Σισσακι ζηλευουμε;;;! :x:x:x:x:x:x

αφου μωρε κ εσεις συναντιεστε συχνα!αντε!κ εμεις ζηλευουμε τοτε!παντως,εισαι ευπροσδεκτη κ εσυ με τη χαριλινα!! :):)

δε διαβασα παρα πολλα καινουρια,εχω να ανεβοκατεβαζω κ τον γιωργο απο τη βιβλιοθηκη.. :?:?:?

για τη ζηλεια..ατιμο κ ψυχοφθορο συναισθημα..τρωει πρωτα απο ολους αυτον που ζηλευει..

παλαιοτερα ζηλευα πολυ τον χ.,πριν τον γαμο...το τί στομαχια ειχα "χαλασει"..αθλια ηταν..μολις ηρεμησα,βρηκα το χαμογελο μου!

θα διαβασω το βραδυ πισω αναλυτικα να δω τι ειπατε περι αυτου κ θα επανελθω !

Μαργαριτα καλα ειπες στην πεθερα! :evil::evil::evil: κ αλλα χειροτερα να πεις! :evil::evil::evil::evil:

Αργυρω με γεια το κρεβατακι σας!καλους υπνους!πολυωρους κ ..συνεχεις! ;)

Αναστασακι..σιγα μη σε καλωσορισω! :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ηρθε μια ...εμ που ναμοιασει αδυνατη σαν την μανα της...αλλα ρε συ κανε κατι με την κοιλια.... :evil::evil::evil: εσυ δεν ησουν ποτε ετσι.... : :(:(:(:(:(:(:( επειδη παλια ημουν πλακα....δε λεω...ειχ α μεχρι και κοιλιακους....με εκανε και ενοιωσα σκατααααα...ειχα φαει και σπανακορυζο και ειχα πρηστει......ας κανει και αυτη παιδι πρωτα......

Ρυζάκι μην ασχολείσαι ρε με το τι σου λέει ο ένας και ο άλλος, εσύ βλέπεις τον εαυτό σου, ξέρεις πώς είσαι και αν αυτό που βλέπεις σου αρέσει ή όχι.......λοιπόν πού το πρόβλημα? άσε τους άλλους να λένε ό,τι θέλουν.......κάθε ένας έχει τα δικά του κριτήρια! ;)

πάντως έχω μια φίλη που έκανε παιδί και πριν αυτό κλείσει τον χρόνο, περίπου στους 6 μήνες μετά τον τοκετό, η κοιλιά της πλάκα !!!! :o:o:shock::shock: και άρχισε να "δουλεύει" τους κοιλιακούς της!!!!

γενικώς δεν έχει καμμία σχέση το αν έχεις παιδιά ή όχι....έχει να κάνει η διατροφή, η εκγύμναση κ.λπ. ;)

αυτό το "έχω κάνει παιδί/ιά για αυτό είμαι έτσι" θεωρώ ότι είναι μια δικαιολογία των γυνακιών που δεν προσπαθούν να γίνουν όπως ήταν πριν!!!!........, όπως βρίσκουν σαν δικαιολογία την εγκυμοσύνη και τρώνε αλόγιστα!!!

έχω μια ξαδέλφη που έλεγε "εγώ θα χαρώ την εγκυμοσύνη μου και ας γίνω βουβάλι"!!!! :o

καί όντως έτρωγε σαν ζώον!!!! 2 χρόνια μετά την γέννα έχασε τα κιλά της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι σας θέλω!!! :D Να μη σας προλαβαίνω!!! :P

Αναστασί... :x Επιτέλους!!! :evil: Περί ζήλιας, καταλαβαίνω πως εννοείς την κατανόηση και η αλήθεια είναι ότι οι άνθρωποι αυτοί είναι για να τους λυπάσαι κατά τη γνώμη μου, όχι για να συγχίζεσαι μαζί τους... Αλλά μου είναι άγνωστο αυτό το συναίσθημα, δόξα τω Θεώ και γι' αυτό και δεν μπορώ να δείξω μεγάλη κατανόηση στους ανθρώπους που φθονούν... (δεν λέω για την γκομενική ζήλια, υπάγεται σε άλλη κατηγορία, αν και ευτυχώς κι απ' αυτή είμαι απαλαγμένη!) :D Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή τη νοοτροπία, που λέει και το ανέκδοτο... Ο Γάλλος λέει ζήτησε ένα σπίτι (δεν το θυμάμαι καλά!), ο Γερμανός ζήτησε μία φάρμα, ο Ολλανδός ζήτησε μία κατσίκα σαν του γείτονα και ο Έλληνας ζήτησε... να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!!!!!! :evil: Δεν πιστεύω ότι είναι χαρακτηριστικό μας, αλλά έχω συναντήσει αρκετούς ανθρώπους που ζουν, για να ασχολούνται με τους άλλους... Λυπάμαι που το λέω, αλλά τους αποστρέφομαι... :? Σιγά μη κάτσω να κάνω το ψυχολογικό προφίλ του κάθε προβληματικού...!!!! :oops::oops::lol::lol::lol:

Τα 'πα λίγο μπερδεμένα, ε; :lol:

Περί καροτσιού, κι εμείς το σταματήσαμε πάρα πολύ νωρίς, πολύ πριν τα 2, γιατί απλούστατα το βαρέθηκε από μόνη της η Β!!! Μία, δύο, τρεις, αφού κουβαλούσα το καρότσι και δεν καθόταν, σταμάτησα να το κουβαλάω. Παντού με τα πόδια, αλλά προσπαθούμε να τηρήσουμε το χεράκι-χεράκι (όσο γίνεται!) αν και δεν είναι πάντα εφικτό. Όντως βόλευε πάντως, για να φορτώνεις τα πράγματα!! :lol: Σε λίγους μήνες θα το ανασύρουμε πάλι, ούτως ή άλλως και να δείτε που ΤΟΤΕ η Β, θα το ΞΑΝΑθέλει!!!! :?:lol::lol::lol:

Αργυρούλα, συμφωνώ απόλυτα! Μετά τα χίλια μύρια όσα που έχετε ακούσει, σιγά μη πήγαινα τη Ρέα στον ίδιο παιδικό!!! :evil: ΝΟ way!!!

Φρανίτα μου, σας έχουν τρελάνει με τα εμβόλια, ε; Δεν ξέρουν τι τους γίνεται μιλάμε!!! :evil: Έλεος!!! :evil: Άντε, κοντεύει ο καιρός... :D

Σισσάκι, εύχομαι να βρεις πολύ γρήγορα το παπούτσι των ονείρων σου!!! :D Περαστικά σας οικογενειακώς!!! :?

Ρυζάκι, είμαστε καλά, δόξα τω Θεούλη και σας στέλνουμε πολλά πολλά φιλιά!!! :D

Λογοδιάρροια μ' έπιασε και πάλι ξέχασα τα μισά απ' αυτά που ήθελα να πω!!! :oops:

Έφτιαξα και μια μακαρονοσαλάτα τέλεια!!! Ή τουλάχιστον ελπίζω, γιατί δεν τη δοκίμασα ακόμα!!! :lol: Λέω να φτιάξω και ένα κεκάκι σοκολατένιο τώρα, γιατί μ' έπιασε οίστρος!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

: Σε λίγους μήνες θα το ανασύρουμε πάλι, ούτως ή άλλως και να δείτε που ΤΟΤΕ η Β, θα το ΞΑΝΑθέλει!!!! :?:lol::lol::lol:

Μιτσάκι μπορείς να αγοράσεις αυτό για την Β. πιστεύω θα της αρέσει, το είχαμε εμείς στον Λ. και μας βόλεψε όταν ο Λ. ήταν κουρασμένος ή για να περπατήσουμε πιο γρήγορα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όσο για την ζήλια και μένα δεν με αφορά, δεν με νοιάζει τι έχει ο δίπλα μου, είναι πιο όμορφος, πιο ψηλός, έχει καλύτερο αυτοκίνητο, σπίτι κ.λπ ας τα έχει....μου αρκούν αυτά που έχω και αν θέλω και άλλα θα πρέπει να προσπαθήσω πιο πολύ, αλλά να τον ζηλέψω δεν υπάρχει περίπτωση!!!! ούτε η γκομενική ζήλια με αφορά, δεν ζήλεψα ποτέ και μάλλον δεν μέ έχουν ζηλέψει!!!, δεν θυμάμαι....! :?

επίσης τι ηρεμία έίναι αυτή που έχει το τρενάκι!!!! :roll::roll::roll::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και αντιο σας!!!

Ετσι μπηκα να πω μια κουβεντα σε ενηλικες!!!

Αααααα θα αρχισω το καπνισμα μου φαινεται!!!! Δεν την παλευω!!!

Παω να ταισω τον μεγαλο και μετα να μπανιαρω το μικρο να τον θηλασω

μετα να παιξω με το νικολα και ταυτοχρονα να εχω αγκαλια το μωρο που θα μουρμουραει,

μετα να κοιμησω το μωρο ,

μετα να ξαναπαιξω με το Ν,

να βαλω στον αντρα μου να φαει ,

να τακτοποιησω την κουζινα

μετα να κοιμησω τον Ν,

να μαζεψω παιχνιδια

να θηλασω το μωρο που θα ξυπνησει και μετααααααααα

να κοιμηθω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυταααααααααα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ησυχία, πράγματι... :roll:

Είναι που είπα ότι δεν σας προλαβαίνω!!! :lol:

Αργυρούλα, το δικό μας καρότσι, έχει ένα "σκαλοπατάκι" σαν κι αυτό και είχα σκεφτεί ότι θα βολεύει πάρα πολύ για να βάζω τη Β, αν θέλει. Βέβαια, είμαι σχεδόν σίγουρη ότι θα θέλει να κάτσει κανονικά στο καρότσι, μόνο και μόνο γιατί θα κάθεται το μωρό! :? Για να δούμε όμως... Ο καιρός γαρ εγγύς... ;) Ωραία ιδέα πάντως, γιατί το ενσωματωμένο του (ας το πούμε) σκαλοπατάκι, δεν είναι αρκετά φαρδύ και μαζί με την τσάντα, που τη βάζω στα χερούλια, δεν χωράει και το παιδί... Θα το κοιτάξω, σ' ευχαριστώ! :D Που μπορώ να βρω κάτι παρόμοιο αλήθεια;

Περί ζήλιας... Συμφωνώ 100% μαζί σου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παλι!!

Παναγιωτα κουραγιο!! Βρε συ γιατι να βαλεις ΕΣΥ φαι στον αντρα σου??μονος του δεν μπορει?? κ γιατι να μην μαζεψει εκεινος τα παιχνιδια να κατσεις λιγο?? αχ αντρες...κ μη μου πεις οτι δουλευε ολη μερα..οκ, αλλα κ εσυ με δυο παιδια δεν καθεσαι..ολη μερα στο ποδι εισαι!!

Περι ζηλειας...λοιπον...χμμμ, εγω παλαιοτερα τους γκομενους τους ζηλευα...για την ακριβεια λυσσαγα...με τον δανο εχω ηρεμησει ! χα..εχω ομως τους κωδικους απο τα εμαιλ του κ ριχνω καμια ματια, να ξερω που βρισκομαστε...ααα διαβαζω κ τα μηνυματα του στο κινητο κ επειδη ειναι στα δανεζικα τα βαζω στο google translate κ τα μεταφραζω...Ειμαι ανιατη περιπτωση ετσι??? :shock:

Δεν ζηλευω την εμφανιση αλλων..διοτι απλουστατα αν η αλλη ειναι διμετρη κουκλαρα, τι να κανω ρε παιδια..οσο κ να λυσσαω δεν θα ψηλωσω ουτε θα μεταμορφωθω!! Οποτε το αποδεχομαι!!!

Στη δουλεια πανω, δεν εχω νιωσει ζηλεια ακριβως αλλα εχω σκεφτει πχ πως αυτη τη θεση η αυτο το project θα το ηθελα...

Τωρα σε αυτο που ειπε η Αναστασια περ ζηλειας συμφωνω..ειναι καλο να το σκεφτομαστε ετσι διοτι αν δεις τα πραγματα κατω απο την επιφανεια ειναι λυτρωτικο και συναμα με το να μην μας αγγιζει κατι αποδυναμωνεται κ η κακια του αλλου...Δυσκολο ομως να το πετυχουμε παντως..θελει μεγαλη αυτογνωσια...δεν ξερω αν το καταφερνω παντα να μην βρισω καποιον που θα μου πει κατι ασχημο..

Μητσακι εμεις το καροτσι το καταργησαμε απο τοτε που χρονισε σχεδον...Περπαταει καλα κ δινει κ χερι..αλλα οταν κουραζεται τον κουβαλω..Τελευταια αρχισε να το ζηταει κ 2 μερες τωρα παμε παντου με το καροτσι..φτου φτου..γλυτωσε η μεση μου...μεχρι να το βαρεθει παλι κ να αρχισω το κουβαλημα..

Αντε βρε κοριτσια σας λεω απο τωρα καληνυχτα...οχι δεν παω για υπνο αλλα μεχρι να κοιμησω το σεμπινι κ να το μπανιαρισω (κοιμηθηκε 4 ωρες σημερα για μεσημερι!!!! :roll: ) δεν νομιζω να ξαναμπω!

κ εχω κ το εμβολιο αυριο! αντε να τελιωνουμε!!

Φιλιαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμος εχει γινει σημερα και δεν προλαβαινω.. στην αρχη μας πηρε ο αδερος μου στο skype.. μετα ο μπαμπας μου... μετά κάτι φίλοι μας... μετα επρεπε να πάω στα πλυντηρια να πλυνω. Μετα μας πηραν τηλέφωνο τα πεθερικά μου... Καλέ εχω δουλειές!!!!

Τωρα θα τον βάλω για υπνο και εχω να σκουπισω να σφουγγαρισω... α ξεχασα να σας πω, εδω όλοι μα όλοι οταν μπαινουν σε ενα σπιτι βγαζουν τα παπυτσια τους. Ολοι μιλάμε. Ηρθε ο τεχνικος να μας βάλει το ιντερνετ, εβγαλε τα παπουτσια του... ηρθε ο υδραυλικος εβγαλε τα παπουτσια του... ολοι μα όλοι βγαζουν τα παπουτσια τους.. εμένα πάντως μου φαινεται κάπως... anyways...

θα τα πουμε μετα...

Νατάσα να το κάνεις το μπλογκ, αν το κάνεις πάντως εγω θα σε επισκέπτομαι συχνά..

Σισσάκι περαστικά!

Καρολ, κομπλεξικη η κοπελια το πιο πιθανο ειναι να ζηλεύει ;)

αργυρουλα, αν οι παιδαγωγοι ακουν αλλα απο σενα και αλλα απο τον αντρα σου ειναι πολυ πιθανον να κάνουν οτι τους βολεύει κάθε φορά..

Αφρο μην κάνεις δουλειες.

Φραν εχω να σου διηγηθώ τις απιστευτες ιστοριες για τον τομέα της υγείας στην χώρα μας. :evil::evil::evil: Ειναι αλήτες οι περισσότεροι.

Α! Εγω τον βαζω καροτσι γιατι διαφορετικά η κάθεται και ψαχνει να δει κανα αεροπλάνο ή τέλος πάντων τον κυνηγάω.. οσο πάει λοιπον καρότσι... Απλά το απόγευμα για 30 λεπτά με μια ώρα θα τον βγάλω μονο για βόλτα (να μην εχω δουλειες δηλαδή) και τον βγάζω με τα πόδια να περπατήσει.. την μιση βολτα την κάνουμε στην αγκαλιά :evil::evil::evil:

Φιλάκια σε όλες, παω να τον βάλω για υπνο για μεσημέρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη για σενα ξαναμπηκα!!

Πρωτον κ στη Δανια ολοι μα ολοι (ακομα κ ο υδραυλικος!) βγαζουν τα παπουτσια τους! Νομιζω ειναι λογω καιρου (οταν χιονιζει συνεχεια που να μπαινει ο αλλος με τις λασπες!)..Εμενα μου αρεσει πολυ κ το κανω κ στην Αθηνα, κανεις δεν μπαινει με παπουτσια σπιτι μου!!

Δευτερον, να πεις του αντρα σου να κατσει εκει! Νομιζω αν περασει τη φαση της προσαρμογης (κανα εξαμηνο το πολυ) κ εγκλιματιστει πληρως θα σε ευγνωμονει που δεν τον αφησες να φυγει..Δωστου χρονο κ θα συνηθισει...Αληθεια που εχει μεγαλωσει?? Αθηνα η Τοροντο???

Παω...με τραβαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν θα προλάβει πρώτα να εγκλιματιστεί αυτος ή αν θα το κάνω εγώ το έγκλημα...

Οταν μπουσουλούσε ο μικρός και εγώ δεν αφηνα παπουτσια στο σπιτι αλλα μετά που το εκοψε ημουν χυμα.. Εδω μου κάνει λίγο εντυπωση, ερχεται ο κολητος του Βαγγ απο την δουλειά κοστουμαρισμένος και μολις μπει βγάζει τα παουτσια και μενει με την γραβάτα και τις κάλτσες :lol::lol::lol::lol:

Συγνώμη για τα κοριτσια που ξέχασα να σχολιάσω.. ελπίζω να μην με στείλετε.. αν και ετσι οπως ειμαι, ειμαι να στείλω τον εαυτο μου... παω για τσιγάρο στο μπαλκόνι (εχω να καπνισω πάνω απο 10 μερες)

Α ηθελα να πω και για την ζηλεια. Πραγματικά δεν εχω ζηλέψει ποτε μα ποτε και κανέναν για τίποτα. Δεν το εχω στο αιμα μου. Αλλοι το ερμηνευουν σαν αναισθησία. Εγώ απλά δεν το νοιώθω αυτο το συναίσθημα. Δεν το ενοιωσα ποτε δηλαδή, ουτε μικρη. Δεν ξέρω γιατι. Και ειμαι απολυτως ειλικρινής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na kati akoma pou mou aresei sto eksoteriko ...bgazoun ta papoutsia !!!! edw oyte o aderfo sou den se katalabanei kai se kitaei san trelh pou to zitas .... :evil::evil::evil::evil:

kai egw polla tha hthela na sxoliasw alla me thn olh katastash edw den ginete .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκεφτομαι να τον κουρέψω τον Κώστα... :( Ηθελα τωρα που ειναι μικρούλης να του τα μακρυνω λίγο τα μαλάκια του γιατι ειναι πολυ χαριτωμένος με τις μπουκλίτσες του.. Αν κάνω λίγη υπομονη τοτε το καλοκαίρι θα του τα πιάνω.. :)

Αλλά τωρα ειναι λιγο μανικι, θέλει συνέχεια λούσιμο και οταν ξυπνάει το μεσημέρι ειναι ολιγον τι σαν τον τρελο του χωριού.. και οταν πάω να τα στρώσω δεν στρώνουν με τίποτα..

Τι να κάνω??? :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...