Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου Θουλιτσα μου!!!!Ελπιζω σε καλυτερες μερες υπνου!!!!!το ειδα το ποδηλατακι.Φοβερο!!!

Σισσιω εσυ και ο Ζαχος Χατζηφωτιου κατεχετε τα κοσμικά!!! :lol::lol::lol: Δηλαδη εκει θα κανεις εξ. δωρεαν;;;

Επισης δεν παιζει να παρεις εσυ τα 710 και να την κανεις για Βραζιλία;;; :lol::lol::lol: Σα τη Μπουρμπουλια ενα πράμα;;;

Αφρο μου Μ.Παρασκευη γενεθλια καλε;;;Καλα αποτελεσματα!!!!Οικογενειακως ειχατε ανεβει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις σας

τελικα βρηκα το βιβλιαριο μου κ μεσα γραφει οτι την εχω περασει

η παιδιατρος μου ειπε καλου κακου να προσπαθω να μην ερχομαι σε επαφη με το παιδι (μια κουβεντα ειναι, δεν εχω κ που να τον αφησω αυτες τις μερες) κ θα τον παω το απογευμα να τον δει

παντως τα σπυρακιαεχουν υποχωρησει πολυ, ειδικα το ενα ισα που φαινεται

το γυναικολογο θα τον παρω σε λιγο τηλ

ρε ερη, κριμα για την κουμπαρα σου.. στεναχωρεθηκα...

πω πω αφροδιτη πως περναι ετσι ο καιρος!!!! γεννας τον αλλο μηνα??!!!!!

συμπεθερααααααααααααααααα στο ξαναλεω ολα θα πανε τελεια κ μην αγχωνεσαι καθολου!!!!!!

σισσιω δεν καταλαβα ουτε εγω, αλλα να ξερεις οτι θα σε δωσω!! :lol::lol: μονο κ μονο επειδη μας το ειπες!! :lol::lol::lol:

παναγιωτα τι κουτσομπολια ειναι αυτα καλε???? τσελιος με μπιλι μπο?? ενας ερωτας μεγαλος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες !!!!

Τι μου κανετε;;;

Γωγω ακομα;;;;;;

Εγω μολις γυρησα…περιμενω τα αποτελεσματα της καμπυλης…ζαλιστια σε καποια φαση..ηθελε μετα να κοιμηθω..τελικα διαβασα τα περιοδικα που ειχα μαζι μου..και ΟΚ…

Βικυ μου πως είναι η μαμα σου;;;;..ελπιζω να τα περασει σχετικα ανωδινα…κριμα παντως..εσυ πως εισαι;;;;

Εκανα 100 γραμμ με 4 λήψεις…και ηταν ΟΚ..ηπια ένα ωραιο σκευασμα με γευση πορτοκαλη…καμια σχεση με την αηδια που λενε ότι είναι η γλυκοζη..και στον Χριστοφορο τετοια ειχα κανει.

Ρε συ είναι παααρα πολύ νωρις ρε Βικυ…ειδικα αμα δεν είναι ετοιμο το παιδι..κοινως δεν εχει παρει θεση κλπ κλπ κλπ…

Αφρο μου και εγω αυτης της αποψης ειμαι…

Στην τελικη είναι ένα κοριτσακι που ότι κανει το κανει από το χαρτζιλικη της…ασε που ειμαι της αποψης πως αμα θελλω κατι για το παιδι μου…θα παω και θα το παρω δεν θα περιμενω από αλλους να μου το παρουν

Μιτσακη μου ασε…πολύ γρηγορα περναιε ο καιρος..θα γεννησουμε και δεν θα το παρουμε χαμπαρη…

Ερη μου κριμα …πριν μερικες μερες ειχε και μια φιλη μου μια αποβολη και πολύ στεναχωρηθηκα.

Πολύ ηθελα να παω να τη δω..αλλα το να εμφανιζωμαι εκεινη την ωρα με την κοιλουμπα μπροστα της δεν θα ηταν και το πιο κομψο και περιοριστηκα σε τηλεφωνικη συμπρασταση

Παναγιωτα μου πουρνο πουρνο ε;;;..χαχαχα…

Εσυ ανικεις στην συνομοταξία ασθενείς και οδοιπόροι...

Εγω τον ηξερα..ειχα διαβασει πρινα πο αρκετο και το καιρο ένα αφιερωμα γι’αυτόν και το ποιες διασημες εχει ντυσει..και αυτό που λεει η Σισσω που είναι σε αντιδικια με τομ οικο Τσελιος..και ναι ηταν και γ…ω τα τεκνα!!!..κριμα..

Γωγω γιατι πουλι μου να γεννησεις με καισαρικη;;;;…ηρεμα..μην το σκεφτεσαι καν..

Όλα θα πανε καλα και για σενα και για το νινακη σου!!!!

Λενα δεν ξερω για ανεμοβλογια..ξερω για την ερηθρα..εισαι σηγουρη όμως ότι είναι ανεμοβλογια;;;

Καρολινακη μου καλα ειμαι..μη μου δινετε σημασια..θα μου περασει…αμα φτασω στο Αμιν..θα σας γκρινιαξω μην ανισυχειτε..δε γλυτωνετε….

Θουλιτσα μου!!!!!! :x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

τι καντε??χαθηκα αλλα δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι στην δουλεια τρεχω και σας εχασα...

μπαινω και παρακολουθω μην εχουμε καμια γεννα αλλα παραπανω δυσκολα!! :?

εμεις αρρωστοι οικογενειακως... :(

δε προλαβαινω να σχολιασω γιατι δεν προλαβαινω να διαβασω και πολλα :oops::oops:

σας φιλω ομως!!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα τι κουτσομπολια ειναι αυτα καλε???? τσελιος με μπιλι μπο?? ενας ερωτας μεγαλος???

α εγω δε ξερω τιποτις!!!! ^#(^^#(^^#(^^#(^

Αυτη η παλιοκολωνακιωτισσα η Σισσιω τα ξερει αυτα!!!! :-j:-j

Επισης ξερατε γαι τον ερωτα Μερκιουρι με Νουρεγιεφ;;;Εγω παλι πριν 5 χρονια το εμαθα.

Τι σας λεω μεσημεριατικα. :?:?:lol::lol::lol:

Βενη μου περαστικα σας καλε!!!

Χρυσα μου 100-αρα ειχα κανει και εγω.Αντε καλα αποπτελεσματα κοριτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν το ειπες εσυ???? :lol::lol::lol:

οτι ναναι θυμαμαι!

εγω γιατι δεν ξερω τον πρωτο? τον δευτερο τον εχω ακουστα αλλα δεν θυμαμαι ποιος ηταν ακριβως

χρυσα υπαρχει κ ωραια γλυκοζη??? εγω οταν ειχα κανει καμπυλη στον ανασταση ειχα παθει πλακα οταν το ηπια!!!

καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μακάρι να γινόταν!! Αν γινόταν να είσαι σίγουρη οτι δε θα έπαιρνα μόνο αυτα!! Τί τσάμπα νομιζει λέει ο ακατανόμαστος οτι μαζί τα φάγαμε;;;

Εννοώ οτι θα κάνουν πτέρυγα για προγεννετικό έλεγχο και εξωσωματική στο Έλενα, αν εγκριθεί το έργο από το Οικονομίας... :?

Τωρα το αν θα είναι δωρεάν και υπό ποιες προϋποθέσεις θα λειτουργεί, δεν το γνωρίζω... :roll:

Λένα σα δε ντρέπεσαι!! :evil:

Πάω να σβήσω τη δημοσίευση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεναρα ναι..κ γω αυτο που ηπια στη καμπλυλη ηταν γαματο..

γτ εβγαλε σπυρακι?

χρυσα μεγαλωσε η κοιλουμπα???

πηρα κλωστες φλος για τα αυγα,,

νατασα τι αχωνευτη σ αυτη που πηγα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θυμαστε που μετα το μπαμπα μου πεθανε κ εναςθειος του αντωνη?

ε δε εκλεισε 40 μερες..σημερα αυριο περιμενουν τη γυναικα του/... :(:(:(

ειχε πριν 2 χρ κατι στο στηθος κν δε πηε γιατρο..τωρα εκανε μετασταση παντου.κριμα θα μπορουσε,,, :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα έμαθε να κάνει ο Ντόντος με το ποδηλατάκι? για πες.....

Σισσιώ μακάρι να εγκριθεί πολύ καλό ακούγεται......

Χρύσα καλά αποτελέσματα

Παναγιώτα θα μείνετε μέρες στο χωριο?

Βένι περαστικά, τι πάθατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μερσι για τις ευχεσ....

αντε να δουμε τι θα δειξει και αυτο!!!

Θου εμενα μου φαινετε οτι μεγαλωσε η κοιλουμπα..τωρα για τους αλλoυς δεν ξερω...

Αισθανομαι τρομερη αδυναμια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ρε θουλη κριμα ρεσυ!!!

κ η μητρια του μπαμπα μου ετσι πηγε..

μα γιατι δεν προσεχουν τον εαυτο τους καθολου??

ααα θελω κ εγω να αρχισει να φαινεται η κοιλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να τριβω κ να τριβω!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα και τα εχασα ολα!

αναμεταδωση απο το ιασω

το μωρο δεν κατεβενει...θα της το παρει με καισαρικη!

εφτιαξα να της παω μια τουρτα απο πανες...αλλα αυριο τωρα...!

post-2469-13873936848851_thumb.jpg

post-2469-13873936848967_thumb.jpg

post-2469-13873936849099_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλιτσα κριμα..και ειναι τσαμπα ρε συ την καημενη!!!!

Βικυ τελεια η τουρτα!!!!

εμ που να κατεβει ρε συ....

αμαν πια με τη βιασυνη του...μπουρδες, φοβοταν μη γεννησει Πασχαλιατικα...

εμεις εχουμε ραντευου με τον γιατρο στις 29/04..αλλα θα το αναβαλλω για τις 02/05..γιατι αυτη τη φορα θελλω να παω μονη και να συζυτησω με τον γιατρο καποια πραγματα.

Μαθηματα ανωδινου εχω απο την 32η ευδομαδα και μετα...αλλα γινονται μεσιμερη ρε γμτ...η θα παιρνω αδεια αυτες τις μερες..η δεν ξερω τι θα περιμενω εχρι να σταματισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ πολύ ωραία η τούρτα, ρε συ καπνίζεις? βλέπω τασάκι δίπλα :? κόψτο δεν κάνει καλό!!! :!::!::!:

λέω στην κοπελάρα μου "πάμε να κοιμηθούμε μαζί?"

Ρ. "ναι" με ενθουσιασμό!!!

ξαπλώνω στο τρώμα κάτω από το κρεβάτι της, εκείνη πάει πάνω...2 λεπτά μετά ακτεβαίνει και μου δίνει ένα αρκουδάκι, με σκεπάζει με την κουβέρτα της :x:x ....μετά μου δίνει και ένα άλλο αρκουδάκι, μετά μου δίνει και ένα βιβλίο......όπως καταλαβαίνετε εγώ ήμουν έτοιμη για ύπνο και εκείνη όχι!!!! αλλώνιζε.....!!!!

τελικά σηκώθηκα!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ αχ τουσ αντρες ..... :evil::evil::evil::evil:

πριν που σας εγραψα πηγα και ξαπλωσα μετα απο 5 λεπτα ....με πηρε ο υπνος ....και τι εκανε η κολωνα του σπιτιου μου ? εβαλε στον μικρο μικι στο δωματιο μας (εκει ημουνα και εγω) και ξαπλωσε και αυτος ...και κοιμηθηκαμε και οι δυο!!!!!....εγω ουτε που το καταλαβα ...καποια στιγμη μεσα στον υπνο μου αρχισα να ακουω τον μικι και τον μικρο να μιλαει ....μασουσε και ενα γιουεσπι με μανια γιατι σκυλοπεινουσε .....μα τι μυαλο ο ανθρωπος !!!!!

βυκη ειδες που τα λεγαμε οτι καισαρικη θα παει ?

χρυσα και εγω 29 εχω παλυ ραντευου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα Αφρο...αχχχ.αντρες...

το ιδιο ειχε κανει και ο δικος μου το καλοκαιρι που μας περασε..

Και συγκεκριμενα στις 07/08...λιγο πριν ετοιμαστουμε να παμε για καφε με την Γιωτα και τη Μαρθα...

πηγα μεχρι την αντιντας να παρω κατι ρουχακια τον μικρο...ελειψα συνολικα 15 λεπτα...ο Ο ανοιξε την ΤΒ..και τον πηρε ο υπνος στον καναπε...ο μικρος πηγε στο δοματιο του και επαιζε αμεριμνος..παλη καλα που δεν πξγε στο μπανιο...το χα το εγκεφαλικο....γιατι θα ανοιγε την αποχετευση..μονο αυτο ειναι το επικυνδυνο..η θα σκορπιζε τα σερβιετακια στο πατωμα θα γλυστουρσε και θα κοπαναγε το κεφαλι οτυ σε κανενα μπιντε...ουτε να το σκεφτω...

αΧ...

Ρε παιδια αυτη την ανεγκεφαλια των γιατρων δεν τη καταλαβαινω..ειλικρινα...

ενταξη ρε φιλε θες να κανεις γιορτες πασχα..αλλα 3 ολοκληρες ευδομαδες..που να κατευει το ερμο το παιδι...ειναι οριακα τελειομηνο....

Παντως ο δικος μου μου ειπε πως ακομα και εαν τελικα αν θα αποφασισουμε να κανουμε καισαρικη- εγω δηλαδη αν θα αποφασισω- θα περιμενει οσο παει..

και οτυ λεω μα εχ ΠΗΤ αρχες Αυγουστου..και μου λεει δεν πειραζει...ακομα και αν θα φυγω διακοπες θα παω μετ ατο 15 Αυγουστο και θα σε αφισω σε σιγουρα χερια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα σας!!!

Νιωθετε καμια φορα πως η μερα ειναι ιδια με τη χθεσινη?Πως ενεργειτε μηχανικα?Ουφ!Δε μ'αρεσει καθολου αυτη η αισθηση γτ πραγματικα με την Αννυ παρεα η καθε μερα ειναι μοναδικη...Αλλα...Σαν κατι να με κραταει περιορισμενη(?),προσγειωμενη(?)....

Σας διαβασα λιγακι απο το πρωι αλλα δεν καταφερα να γραψω...

Θυμαμαι μονο να σχολιασω...

Τη Θου που...Πεμπτη πρωι παμε κοσμος?Ετσι θα σε δω 1 φορα παραπανω απο τη Νατασα μεχρι τις 8/5! :P

Σισσιω σου λειπει εε???Αχ εγω δεν θα την αφηνα...Δε νιωθω καθολου ετοιμη!

Καρολ μια χαρα με το γιο-γιο!Ας παιζει κ εσυ λεγε την πραγματικη χρηση..Ειν αι μικρες μωρε ακομη...

Η Αννυ εχει 2-3 μερες να κανει εκει τσισα...Δεν θελει...Εχει βεβαιως αλλες ασχολιες κ ειχαμε κοσμο..!Α!!!Κ εμενα με αναγκαζε να κανω τσισα! :lol::lol: Και μαλιστα οταν εκανα στα ψεματα(δλδ καθομουν ντυμενη πανω στο καπακι) ελεγα _πιρι-πιρι πιρι αλλα δεν της αρεζε! :lol::lol::lol::P

Νατασακι γραφεις μπλογκ τελικα????Χαθηκες!!!Ριχνεις κ διαβασμα...Κανονισε να ειναι ενα σουπερ βαρετο μπλογκ μονο περι διατροφης!Δε θα σε διαβαζω! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...