Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Kαλησπέρα και καληνύχτα μανούλες! i-)

Σας έχασα λίγο το σ/κ, αλλά ήταν -ευχάριστα, ευτυχώς- γεμάτο!! :D

Καλή Μεγάλη εβδομάδα να έχουμε και Καλή Ανάσταση!

Έρη μου, τι κρίμα... Δεν θυμάμαι, πόσων εβδομάδων ήταν η κουμπάρα σου; Καλή δύναμη στην κοπέλα... :(

Γωγούλα, βάστα γερά!! Είμαστε μαζί σου!! :YMHUG: (Το βλέπω να ξεχειλώνει βέβαια το τρενάκι, με τους ρυθμούς που το πας!!) :P:lol:

Θουλάκι, ήπιατε καφεδάκι οι συμπεθέρες και τα συμπεθερόπουλα; Τι καλά! :D Γιατί τόσο κουρασμένη η συμπεθέρα σου; :? Δε μας έχεις συνηθίσει έτσι Νατασούλι! Είσαι η σούπερ-μαμά!!! :D

grousi μου, δεν ξέρω να σου πω για τη δυσκοιλιότητα! Μπράβο πάντως που συνεχίζετε τον θηλασμό!! :D

Χρυσουλάκι μου καλό, καλή επιτυχία με την καμπύλη αύριο!! :x Να βγει τέλεια!! Πω, πω, πως περνάει έτσι ο καιρός... Η Αφροδίτη κοντεύει να μπει στον μήνα της, εγώ την Τρίτη συμπληρώνω 30 εβδομάδες κι εσύ έφτασες στην καμπύλη!!! :shock: Έρχονται ωρέ τα μικρά βλασταράκια...!!! :D

Αργυρούλα, πολύ χαίρομαι που περάσατε όμορφα-οικογενειακά και ήσυχα στον κινηματογράφο!! Μπράβο και στη Ρέα που έκατσε ήσυχη και απόλαυσε την ταινία!! :ymapplause: Κυρία με το Κ κεφαλαίο!!! :D:lol:

Αναστασί, ξέχασα να σχολιάσω το "ποπέ, ποπέ" της τσαχπίνας, αλλά το θυμάμαι ευκαίρως ακαίρως και γελάω μόνη μου!!! :lol::lol::lol:

pebi μου, πολλά περαστικά στην μανούλα σου! :( Μακάρι να γλύτωνε το χειρουργείο... Πόνεσε η ψυχή μου! :(

Τρενομανούλες, χίλια συγγνώμη αλλά δεν θυμάμαι άλλα κι η μνήμη μου/νύστα μου δε με βοηθά!!! Σας φιλώ όλες πολύ πολύ γλυκά, μία-μία!! :-*:-*:-* Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσια και καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!!!!!!

Ρε Αρφο ξυπνια εισαι ή εμεινες ον λαιν απο χθες;;;

Τι κανετε;;;

Διαβαζω τα νεα σας αλλα που χρονος...Θουλη που να δεις εμενα να δεις ποσο κουρασμενη ειμαι.Ασε...

Ερη μου κριμα ρε συ.Θυμαμαι που μου ελεγες ποσο το προσπαθουνε για παιδακι.Αλλα η αρχη εγινε ομως ρε συ.Θα ξαναμεινει.

Καλα Αργυρω ουτε που μπορω να σκεφτω οτι καποια στιγμη θα παμε οικογενειακως σινεμα.Φετος αρχισαμε να πηγαινουμε για κανα φαγητο.Για σινεμα σε 5-6 χρονια και παλι βλεπουμε.

Νατασα μια φορα σε ενα εστιατοριο που μαγειρευε ο Γ.Μπαξεβανης ειχα φαει χαρουποψωμο.Ηταν σαν σοκολατενιο κεικ.ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!Αλλα δε ξερω τη συνταγη. :roll::roll::roll:

Χρυσα καλη επιτυχια σημερα με την καμπυλη!!!!Καλα η πεθερα τι κακιά!!!Ελεος.Ας παει να του παρει αυτη καλο αυτοκινητακι.Ε μα πια.

Γωγω μην αγχωνεσαι ρε.Δε πα να σου λενε οι αλλοι βλακειες.Αφου θες να πας φυσικα μεχρι το τελος.Φεταααααααααα!!!!!

Ιουλια μου Cocooning-κοκουνινγκ ειναι το "ΘΑ κατσω σπιτι...Θα αραξω σπιτι ...και αμα πεινασω τηγανισω κανα αυγο"....κοινως το χουχουλιασμα. Καλες διακοπουλες κιόλας.

Ρε Λενα πλακα μας κανεις;;;Θα σου λειψουν τα σκασμένα;;; :lol::lol::lol:

Σισσιω οσοι δεν το κανουν τον αλλο καιρο επιτρεπετε να το κανουν Μ.Εβδομαδα;;; :?:?:?:?

Τι ρωταω πρωι πρωι!!! :shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Αντε πολλα ειπα.Παω να μαγειρεψω τπτ.Εχω να φτιαξω και τα πραγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Παναγιώτα πρωινή πρωινή!!! :roll::roll::roll::roll: πρώτη φορά!!!! :roll::roll::roll:

εμείς 5.30 και σήμερα, ανάβειφως, ανοίγει πατζούρι :shock::shock::shock::shock::shock: πάει ο άντρας μου της λέει να κοιμηθεί, εκείνη έβαλε τα κλάματα, πάω, την βάζω στον υπνόσακο, την παίρνω αγκαλιά, καθόμαστε στην πολυθρόνα και μετά την βάζω στο κρεβάτι της και κοιμάται μεχρι τις 7.40!!!! :x:D

πάμε να ετοιμαστούμε.....α εγώ στέλνω τον Λ. σχολείο για άλλες 2 μέρες...τι να κάνει σπίτι? βαριέται και μου το ζήτησε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα ξενιτεμένη πες στην κουμπάρα σου να μην στεναχωριέται και την επόμενη φορά θα έχει μια ολοκληρωμένη εγκυμοσύνη, δώσε της λίγο κουράγιο :x

Ιουλία μάλλον ο Γ. κατάλαβε ότι θα κάθεσαι για 2 εβδομάδες και σκέφτηκε "α ωραία εδώ θα είναι η μαμά, ας κοιμηθώ ήσυχος, όλη την νύχτα"!!!! :roll::roll::roll::roll:

Θούλη χθες δεν εργάσθηκε κανείς στους κήπους, ήταν Κυριακή και εδώ οι αργίες τιμούνται με όλη την έννοια, πλήρης ησυχία!!!! :?

αύριο ή Τετ λέω να κάνω τα κουλουράκια με τον Λ. :D

Γρούσι άντε και 3ο χρόνο θηλασμός!!!! :roll::roll::roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααααααα σας.......Πολλές καλημέρες από μενα... :D:D:D:D:D Γύρισα από το γιατρό....

Με το που πήγα μου είπε να το αφήσουμε για μετά το Πάσχα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μετά με εξέτασε, μου έβαλε πάλι χέρι, αλλά δεν πόνεσα πολύ, η μικρή έχει καταγράψει πρόοδο, έχει κατέβει αρκετά...Μου είπε ότι τελικά θα μείνει μέχρι Πέμπτη-Παρασκευή...Και τώρα πάμε στο μεγάλο ζητούμενο...

Μου έκαναν πάλι υπέρηχο, μου είπε ότι μπορούμε να περιμένουμε λίιιγες ημέρες ακόμα, αλλά όχι μέχρι την άλλη εβδομάδα...Την Τετάρτη συμπληρώνω 40 εβδομάδες βάσει υπερήχων, αλλά βάσει ΠΗΤ θα είμαι 42 εβδομάδων και από εκεί και περα θεωρείται κύηση σε παράταση (έτσι νομίζω το είπε) και δε θέλει να το ριψοκινδυνεύσει....

ΕΤΣΙ, ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΠΑΛΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ... :D:D:D:D:D:D:D:D ΑΝ ΣΥΝΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΔΛΔ, ΘΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ, ΘΑ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΟΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ... :roll::roll::roll::roll::roll:

Μου είπε ότι δε θα μου βάλει ούτε φάρμακο ούτε υπόθετο κολπικό, μόνο ορό για να αρχίσουν οι πόνοι... :?:?:?:?

Η αληθεια είναι ότι φοβάμαι....Φοβάμαι μήπως κάτι δεν πάει καλά και στο τέλος γεννήσω με καισαρική... :?:?:?:?:?:?:?:? Και παράλληλα στενοχωριέμαι τόοοοσο πολύ...Για την Ιωάννα..Δε θέλω να την αφήσω...Δε θέλω να νομίζει ότι την παρατάω... :(:(:(:(:(:( Θέλω να γεννήσω και να γυρίσω σπίτι, αλλά αυτό δε γίνεται.. :(:(:( Πρέπει να μείνω 4 μέρες... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχηθείτε μου να πάνε όοοοοοοοοοοοοοοοοολα καλά και να μην πάθω τίποτα ούτε εγώ ούτε η μπεμπουλίνα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! :D:D:D

Γωγώωωωωωω πώς πάμε σήμερα;;; :D Παντως να ξέρεις οτι θα βρίσκομαι στην Αθήνα μέχρι το Μ. Σάββατο το πρωί!! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα την ίδια απορία είχα και εγώ, αλλά μάλλον νηστεύουν και όσοι... νηστεύουν γενικώς!! :lol::lol::lol:

Έρη μου είναι κρίμα, αλλά πες την να μη χάνει το κουράγιο της και το χαμογελό της. Εσύ πως είσαι;; :x

Άφρο σου είπα οτι και ο δικός μας νονός είναι στην Κύπρο σχεδόν ένα χρόνο;;

Μητσάκι μου μέσα στην στεναχώρια μου που θα αφηνα τη μικρή στο χωριό, καθόλου δε θυμάμαι αν σου ευχηθηκα για την Β. :oops::oops: Να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και όλα τα καλά του κόσμου να πέσουν πάνω της! Να μα τη φιλήσεις τη φιλενάδα μας! :x:x:x

Καλά ρε Άργι η μικρή γιατί ξυπνάει τόσο νωρίς;;; :roll::roll::roll:

Λουκία-Ιουλία μου το ξέρω! Είμαι απαράδεκτη, αλλά έχω το ελαφρυντικό της πρωτάρας! :oops::oops::oops:

Τόνια να σου πω την αλήθεια και μένα οι απαγορεύσει μου τη δίνουν, αλλά μόνο μέχρι Μ. Τρίτη έχω.... αμαρτήσει!!! :lol::lol::lol:

Νατασα μου, θουλάραααα, Σέσιλ, Νατασσούλα τα φιλιά μου κοριτσάρες!!!! :x:x:x:x

Ρε κορίτσια η βένη που είναι;;; :roll:

Λενάκι πως πας κοριτσάρα μου;;; Είσαι ανεβασμένη;;; Δεν έχεις ασχημα συμπτωματα να υποθέσω;; :D:D:D

Αχ κορίτσια το λατρεύω το Πάσχα! Ανεβηκε η ψυχολογία μου!! Θα πάω και στην εκκλησία, θα νηστέψω και γενικά με πιάνει μια κατάνυξη, έστσι κάτι πολύ πνευματικό.

Το παιδάκι μου είναι πολύ καλά με την γιαγιά του. Μόνο μία φορά ρώτησε που είμαι, αλλά εγώ χθες γύριζα στο σπίτι σαν το αγρίμι πάνω κάτω... έκλεισα και την πόρτα του δωματίου της να μην το βλέπω. :?

Χθες βγήκαμε με τον άντρα μου και την παλιοπαρέα! Τη νονά της μικρής (κολλητή μου), το νονό της (εκ Κυπρου. Ήρθε το Σάββατο Ελλάδα) και άλλα κολλητάρια και περάσαμε τέλεια! :D Μιλάμε για πολύ ρακόμελο! :oops::oops: Παρόλα αυτά μου λείπει...έχω ένα άγχος στην καρδούλα που ελπίζω να μου φύγει σύντομα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Γωγώ τι χαζά είναι αυτά που λες!!! τι θα πάθεις? όλα μια χαρά θα πάνε.....μην στεναχωριέσαι για γέννα πας όχι κάτι άλλο :x:x:x:x ....όλα καλά θα πάνε και η μπεμπούλα θα έρθει και η Ιω θα σε έχει πάλι κοντά της και θα παιδεύει την μικρούλα και όοοοοοοολα θα είναι κανονικά, μην ανησυχείς :x και μην αγχώνεσαι :YMHUG::-*:-*@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

αχ αργυρουλα τι καλα που εκατσε η μικρη!!! ο αναστασης δεν υπαρχει περιπτωση να κατσει σινεμα!!

συμπεθερα μου αγαπη μου κουκλα μου!!!! ολα θα πανε μια χαρα κ να μην αγχωνεσαι καθολου αστερι μου!! θα τα καταφερεις μια χαρα!!! θα γεννησεις γρηγορα κ θα δεις επιτελους τη μικρη ζιζελ!!

σε φιλω αγαπη μου!!!

σισσιω μπα δεν εχω καποιο ιδιαιτερο συμπτωμα, μονο 2 φορες εχω κανει εμετο κ εχω λιγες αναγουλες, αλλα γενικα ειμαι πολυ καλα!!!

κοριτσια να ρωτησω κατι

ενω δεν ξεραμε ακομα οτι ειμαι εγκυος ειχαμε κανει στον ανασταση το εμβολιο της ανεμοβλογιας

μεχρι τωρα εχει εμφανισει ολες τις παρενεργειες κ σημερα ξυπνησε με 2 σπυρακια στο προσωπο..

τι να κανω? δε θυμαμαι αν την εχω περασει οταν ημουν μικρη.. ουτε η μαμα μου.. λετε να ειναι επικινδυνο? να παρω τηλ το γιατρο η ειμαι υπερβολικη?

παναγιωτα ναι!! θα μου λειψουν!!

φιλακια στις υπολοιπες, εχω το χουλιγκαν δε μαφηνει πολυ ωρα στο λαπτοπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε Άργι η μικρή γιατί ξυπνάει τόσο νωρίς;;; :roll::roll::roll:

Αχ κορίτσια το λατρεύω το Πάσχα! Ανεβηκε η ψυχολογία μου!! Θα πάω και στην εκκλησία, θα νηστέψω και γενικά με πιάνει μια κατάνυξη, έστσι κάτι πολύ πνευματικό.

Το παιδάκι μου είναι πολύ καλά με την γιαγιά του. Μόνο μία φορά ρώτησε που είμαι, αλλά εγώ χθες γύριζα στο σπίτι σαν το αγρίμι πάνω κάτω... έκλεισα και την πόρτα του δωματίου της να μην το βλέπω. :?

δεν ξέρω γιατί ξυπνάει τόσο νωρίς, ίσως να βρίσκεται στον ελαφρύ ύπνο και ακούει την βρύση από την τουαλ. και ξυπνά!!!!.....πάντως είναι έτοιμη να ανοίξει το πατζούρι και να αρχίσει την μέρα της!!!! :?:roll::roll::roll::roll::roll:

και μένα το Πάσχα είναι από τις αγαπημένες μου γιορτές και όταν πήγαινα στην εκκλησία την Μ. Εβδ. δάκρυζα κιόλας!!!!

γιατί έκλεισες την πόρτα της? :lol::lol::lol::lol: ...άνοιξέ την καλέ!!!! :roll::roll::roll:

επίσης είστε σίγουρες ότι δεν θα καθήσουν τα παιδιά σας στο σινεμά? :? ....μα είναι παιδική η ταινία και με την μεγάλη οθόνη, εγώ νομίζω ότι θα καθήσουν!!!.......θα φέρουν και την ταινία του Μακουίν (Cars 2), εκεί θα πάει μόνο ο Λ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγούλα όλα καλά θα πάνε μη μου αγχώνεσαι βρε!!! Και γιατί να κάνεις καισρική;; Μην ακούς τις μαλακιές που σου λένε για το Έλενα! Αφού το παιδί έχει σωστή θέση, έχει κατέβει και όλα βαίνουν καλώς!! Άρχισε το περπάτημα σήμερα, φάε τσίλι και κάνε και 2-3 φορές σεξ! Μπορεί να μπεις και χωρίς ορούς απο στιγμή σε στιγμή! :D:x:x:x

Φραν και Κάρολ τελικά την Τετάρτη ισχύει;;

Αναστασί η μικρή έφαγε κανα αχλάδι ακόμα ή κράταει το λόγο της;;; :lol::lol::lol: Ποπέ ποπέ!!! :lol::lol:

Λένα να πάρεις το γιατρό.

Αργυρούλα την έκλεισα για να μη βλέπω τα παιχνιδάκι της και το άδειο κρεβάτι και στεναχωριέμαι... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

σημερα εχω ρεπο...ευτυχως για να εχω τη μικρη!

η μαμα δεν ακουει και πολυ τις οδηγιες....ο πατερας μου την εχε τρελανει...την αποσυντονιζει γενικως....οι αδελφες μου σα να μη συμβαινει τιποτα!

και που ους τα "εχωσα" δεν χαμπαριαζουν....εγω θα κανω αυτο που νοιωθω απεναντι στους γονεις μου...αν δεν μπορει ας μιλησει και μονη της!

θυμαστε που σας ελεγα για την γυναικα του ξαδελφου του Π. ?

με ΠΗΤ 8/5 την εβαλε χθες με προκληση...ακομα δεν εχει γεννησει...της εσπασαν(ε?) τα νερα, υποτιθετα τη εβαλε για οριακο αμνιακο... και η μικρη ειναι ακομα ψηλα...εχει μαζευτει απ εξω ολο σοι απο το χαραμα....

μ εχουν αναμεταδωση απο το ιασω ...μου φταχνουν τη διαθεση...ριχνω πολυ γελιο!

Γωγω ολα καλα θα πανε...θα εχεις την μικρη μικρη αγκαλια και θα περασουν οι μερες για δεις καιπαλι τηνΙω.

Σισσιω ξεσαλωσες?

Ερη :(:(:(:(:(:(

Αφροδιτη πως εισαι?

ο Μ?

Συμπεθερα κουκλος ο γαμπρος μου....

Λενα να ρωτησεις το γιατρο...λογικα θα ειναι οκ

Χρυσα ...υπομονη με την καμπυλη...ποση και ποσο κανεις?

εγω ειχα κανει 75γρ και 3ωρη....

η αδελφη μου 100γρ και 5ωρη...φρικη

Γρουσι καλως ηρθες!

φιλια σε ολες.,

παω να κανω χυμο

πειτε καμια ιδεα για νηστιμο φαγητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκη ε όχι και ξεσάλωσα... σιγά το ξεσάλωμα! :lol::lol::lol:

Μακαρόνια με σάλτσα και μανιτάρια

Φακες

φασολάκια

πατατοσαλατα

φασολάδα

μπριαμ

ιμαμ

κολοκυθάκια στη σάλτσα

πατατες φούρνου λεμονάτες

μπάμιες (μπλιαχ!!)

αγγιναρες λαδοριγανη

σπανακόρυζο

πρασσορυζο

μανιτάρια ψητα

Μμμμμ....

Δε μου έρχονται άλλα!

Ρε συ η μαμα σου γιατί δεν ακούει; Δεν την ενδιαφέρει η υγεία της; Και ο μπαμπάς σου;; :oops::oops: Είναι ο κλασσικός άντρας που τα περιμένει όλα απο τη γυναίκα ε; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ γιατί τόσο νωρίς να γεννήσει? :o:o:o μέχρι 8 Μάη είναι 3 εβδομάδες!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: γιατί πρέπει να γεννήσει πριν το Πάσχα? να δεις που τελικά θα κάνει καισαρική γιατί δεν θα έχει άλλο αμν. υγρό!!!! :shock::shock::shock:

εγώ έχω φασολάκια σήμερα και μαζί θα τιγανήσω πατάτες για μένα!!!! :D:D

για την μαμά σου τι να πω, ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά, αν δεν υπάρχει συννενόηση!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και καλη μεγαλη εβδομαδα!

πηραμε γιογιο... :D:D εγω χαρηκα πολυ και η μικρη το ιδιο..αλλα για αλλο λογο :lol::lol: μαλλον το δε πιο πολυ σαν παιχνιδι...αυτη εκει να βαζει τα μικρα της παιχνιδακια .... !!!!!:roll::roll: και εγω να τα βγαζω και να λεω...όοχι αυτο ειναι γι α κακα και για τσισα... :!::!:

να σα ςπω κατι να γελασετε...της ελεγα ακου η μαμα κανει τσισα...με εβλεπε και ερχοταν μεσα στο μπανιο και μου λεγε...ακουυυυυ :lol::lol: και τι εκανε χθες το σκατο...εκατσε με τα ρουχα στο γιογιο και ελεγε ακουυυυυυυυυυ :lol::lol::D:D μια μικρη προοδος δεν ειναι και αυτη...λεω εγω τωρα...σιγα σιγα δεν θελω να την πιεσω...καποια στιγμη ειπε κακα και την εβαλα να κατσει χωρις το παμπερακι αλλα σαν να το φοβοταν λιγακι...

Γωγακι μου γλυκο όοοοοοοοοοοολα θα πανε καλα κοριτσακι μου!!!!!!! η μπεμπα θα ναι το πιο γλυκο πασχαλινο δωρακι εκπληξηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D και θα ρθει γρηγορα...εχεις αδικο που εχεις κουραστει....μαλλον της αρσει πολυ μεσα στην θαλπωρη της μανουλας...εχει ακουσει και την Ιω τι ζουζουνα ειναι και λεει...κατσε οσο μπορεις μεσα... :lol::lol::lol: αντε με εναν πονο κοριτσαρα μουυυυυυυυυυυυ...

δημητρουλα μουυυυυ συγνωμη μωλε αλλα δεν μπηκα καθολου μεσα για να σου ευχηθω για την γλυκια σου κορουλα... :oops: αν και καθυστερημενα να την χαιρεσαι κοριτσακι μου!!!!!!! :x:x να ναι παντα γερη..τυχερη και μακρια απο καθε ειδους εξετασεις που στεναχωρουν και αγχωνουν την γλυκια της μανουλα....μονο χαμογελα και χαρες στην ζωουλα της..αντε και σ ελιγο θα ειναι η μεγαλη αδελφουλα....να μου την φιλησεις...

Μαιμουδακο μου ...πως εισαι φρεσκοεγκυουλα μας? ολα καλα?

γάυτο που πες ρωτα τον γιατρο καλυτερα....

Χρυσα μου τι ειχες κατι διαβασα...εισαι καλα αγαπη μου?

φραν και Σισσυ θα σας στειλω πμ...για την συναντηση της τεταρτης...καμια αλλη τσουπρα αθηναια θα μπορεσει να ρθει ????????? παναγιωταααααααααααα.... βικυ....συμπεθερααααααααα.....:roll::roll:λεμε για αγ.δημητριο μετα τις 4και ...η οποια παει πρωτη περιμενει και τις υπολοιπες....

αναστασακι μου γλυκο δεν πεπει!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: να χασεις την αννιω σημερα στο νησι...με τιποτααααααααααααααααααα :lol::lol::lol: μιλαμε για πολυ πουτ@@@@@...η μικρουλα σουτ καλα?

θουλαρα μου που εισαι εδσυ κοριτσαρα μου?

συμπεθερουλα μου τι κανετε ?ο γαμπρουλης μου ο γλυκας?εσυ πως εισαι?

ερη μου...νατασουλα...βενι ...αθηνα...λενακι 26...χιονουλα...αρτζι...μακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρόνια με σάλτσα και μανιτάρια

Φακες

φασολάκια

πατατοσαλατα

φασολάδα

μπριαμ

ιμαμ

κολοκυθάκια στη σάλτσα

πατατες φούρνου λεμονάτες

μπάμιες (μπλιαχ!!)

αγγιναρες λαδοριγανη

σπανακόρυζο

πρασσορυζο

μανιτάρια ψητα

Μμμμμ....

Δε μου έρχονται άλλα!

Σισσιώ=τσελεμεντές!!!! :lol::lol::lol::lol: ....βάλτα τουλάχιστον με αφλαβητική σειρά!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα τον

αρακά και το

γιουβέτσι! :lol::lol:

Ααααα!! Και σούπα κριθαράκι με ντοματούλα!

Αργυρούλα όπως μου έρχονται τα έγραφα! Θα μπορούσα βέβαια να τα γράψω με σειρά προτίμησης... :lol::lol::lol::lol:

Αν θες και ψαρια ή οστρακοειδή Βίκη! Εγω δεν τρώω πάντως σε αυτή τη νηστεία! :?

Άντε φτιάξε τίποτα να έρθω να φάω! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή Μεγαλοβδομάδα

τι κάνετε? εγώ πολύ πήξιμο τρέχουμε να μαζέψουμε κανένα φράγκο μπας και πληρωθούμε αλλά χλωμό το βλέπω :(:(:(:(:(:(

Γωγώ μην αγχώνεσαι ρε συ όλα καλά θα πάνε αφού έχει αρχίσει και κατεβαίνει η μικρή είσαι στην τελική ευθεία ;) Έναν γρήγορο και ανώδυνο τοκετό σου εύχομαι :D:D:D

Λένα να πάρεις τον γυναικολόγο να ρωτήσεις

Βίκυ περαστικά στην μαμά σου, μακάρι να μην χρειαστεί χειρουργείο

Εγώ έκανα ρεβύθια για σήμερα και για άυριο θα κάνω γεμιστά μόνο με ρύζι

Καρολ μια χαρά την βρίσκω την παπένια σου, έτσι πρέπει πρώτα να το βλέπει σαν παιχνίδι για να εξοικειωθεί με το γιογιό και σιγά σιγά θα μάθει και την χρησιμότητά του........

Χρύσα καλά αποτελέσματα

Αργυρώ μπράβο στην Ρέα που ήταν κυρία. Η Έλενα δεν νομίζω να κάτσει σινεμά να δεί ταινία γιατί ούτε και στο σπίτι βλέπει. Εδώ νομίζω έρχεται 21/6.

Ο Μιχάλης έχει πάει 3 φορές μέχρι τώρα αλλά η 1η ήταν στα 5

Φιλία και στις υπόλοιπες θα επανέλθω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και παλι σε Αργυρουλα,Λενα,Σισσακι ,Βικυ,Νατασουλα και Καρολινακι. :x:x:x

Λενα μου εγω του το ειχα κανει οταν ημουνα 6 μηνων εγκυος αλλα εχω περασει ανεμοβλογιά.

Επισης ο Ν. δεν εβγαλε σπυρακια.

Η παιδ. μου ειπε οτι απο το εμβολιο δε θα εχω προβλημα απλα να μην ερθω σε επαφη με παιδακια που εχουν ανεμοβλογια γιατι μπορει να κολλησω ερπη ζωστηρα λογω χαμηλου ανασοποιητικου (απο την εγκυμοσυνη πεφτει).Αυτα.Ρωτα παντως και τη μητερα σου αν εχεις περασει.

Σισσακι γραφειο και σήμερα;;;Πως εισαι;;;

Καρολινακι μου με ειχες παρει καποια στιγμη.Μετα το ειδα. :oops::oops::oops: Τεταρτη δε θα ερθω.Φευγω.Πολυ θα ηθελα να σας δω και ειδικα τη Φραν που θα φυγει.

Καλη εκπαιδευση ευχομαι!!!!!

Αργυρουλα παντα πρωι ξυπναω ρε συ.6 με 6 μιση.Και κοιμαμαι γυρω στις 11μιση. Ο υπνος μου ειναι διακοπτόμενος λόγω του μωρού και τα νευρα μου τσαταλια δυστυχώς. :(

ΓΩΓΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!! :x:x:x

Ρε συ απ'οτι καταλαβα με προκληση δε θα πας;;; :roll::roll::roll: Ωκυτοκυνη δε θα σου βαλει;;

Και εμενα ορο μου εβαλε, μου εσπασε τα νερα και σε 40 λεπτα ειχα γεννησει.

Ολα τελεια θα πανε ρε συ!!!Πω πω αυριο θα εχεις τη μπουμπουκα!!!!!!!! :x:x:x:x

Βικακι καλυτερα να αναλαβεις εσυ τη μαμα σου.

Νατασουλα ελπιζω να πληρωθειτε ρε σεις.Για δωρο ουτε λογος εε;;; :?:?

Ασχετο.Εσεις τον Μπυλι Μπο τον ξερατε;;;Εγω παλι οχι. :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχε χθες τη "μηχανη του χρονου" και ειχε θεμα το HIV και πως αντιμετωπιστηκε στις διαφορες δεκαετιες.

Ποσο ταμπου ηταν τοτε (και τωρα) να εισαι οροθετικός.

Εδειξε τις διαφημισεις και τα ενημερωτικα φυλλαδια που τα εστελναν με το λογαριασμο της ΔΕΗ.

Και επισης οτι δεν αγοραζανε προφυλακτικα γιατι ντρεποντουσαν. :shock::shock:

Τωρα εχει ακομη και το SM.

Ε και εδειξε και το Μπυλι Μπο.Τι ωραιο αγορι που ητανε.!!!Κριμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τον ξέραμε. Ήταν και γκόμενος εεεε συνεργάτης :P του Τσέλιου! Ο Τσέλιος και οι συγγενείς του Μπο είναι σε αντιδικία για την περιουσία του. :?

Ακούστε έργο που προτείνω στην καινούρια ΣΑΕ των νασοκομείων του Υπουργείου μας:

Αχ δεν ξέρω αν είναι σωστό που το δημοσιοποιω... :?:?:?

Μη με δώσετε! :oops::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ηρθα και εγω .

ημουνα το πρωι για εξετασεισ στο ΝΝΑ (αιματος,ουρων) αυριο θα παω για ηλεκτροκαρδιογραφιμα ....πηγα να κλεισω ραντευου για καρδιολογο σημερα και μου λεει η κοπελα απο τον αλλον μηνα εχει ...της λεω γενναω τον αλλον μηνα ....πηρε πανω τηλ και ειπαι οτι ειμαι γνωστη τησ και εγκυος και αν μπορουν να μου το κανουν στην ζουλα χωρις ραντευου και τελικα θα παω αυριο πρωι πρωι ....

παναγιωτα ειχα μπει λιγο το πρωι να δω τι νεα υπαρχουν αλλα δεν εγραψα γιατι βιαζομουν .

γωγακι γεννα παρασκευη για να εχουμε μαζι γεννεθλια με την μικρη !!! :D:D:D

καρολ καλη αρχη με το γιογιο .

βυκη ...θελω και εγω αναμεταδοση για το χρυσο .... :lol::lol::lol::lol:

λενα ....παρε τηλ τον γιατρο ...

νατασουλα και σισσιω φιλακια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..καλε τι παλιοκαιρος..απαπαπα

εγωβγηκα βολτα με το μικρο..εκανα κ τις δουλειες μου./.

αφρο..καλε γεννα το αλλο μηνα????????????????????αααααααααα???????????

εγω νομιζα εεεεεεεεχεις καιρο..πωωωωωππωωω

ρε γωγω σημερα θα γεννησεις..δηλ αυριο με προκληση? :?:?:

αργι καλε απορω πως καθησε η μικρη..εμενα αν το παω θα πατησει τα κλαματα λογω χαμηλο φωτισμου

σισσιω γτ δε καταλαβα τι εγραψες? :lol::lol:

βικυ κ γω λεω με καισατικη θα παει..κριμα :cry::cry::cry::cry:

παναγιωτα λιγο κοιμασαι ρε συ..εγω ευτυχως φςυγει ο θοδωρης κ κοιμαμαι..αλλα απο βδομαδα που θα τον εχω.. θα ξυπναω νωρις

καρολ καλα χεσιματα :lol::lol:

πως ντυθηκες σημερα? :D

ερη..κριμα ρε.. :cry::cry: ποσο χρ ειναι η κοπελα?/

βενιιιι εμφανισουυυυυυυυυυ

χρυσα αντεξες σμερα/

με φωναζει το κατσικακι μου..

ερχομαιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...