Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Καλημέρα,

καλή Κυριακή σε όλες

Ήθελα να πάμε καμιά βόλτα στην παραλία αλλά ο καιρός πολύ μουντός, στο μπαλκόνι βλέπω να την βγάζουμε ;) , έχουμε και το απόγευμα να πάμε στην βαπτιστικία μου

Άφρο τι γλυκούλης ο Μανωλάκης........

Θου τέλειο το κράνος και το ποδηλατάκι και φυσικά ο Ντόντος :D:D

Ανυπομονώ να έρθει και το δικό μας

Νατάσα εγώ δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ χαρουπάλευρο :?:? για διαφώτισέ μας

8/5 θα κάνετε το πάρτυσας??????????? με χαλάς λίγο αλλά δεν ξέρω ακόμα σίγουρα έχουμε μια βάπτιση στην Αθήνα 8/5 και παίζει να πάμε δεν είναι σίγουρο βέβαια θα δούμε...........

Αργυρώ μου αρέσει πολύ το μαλλί της Ρέας :D:D αχ πότε θα μεγαλώσει και της Έλενας.............

Έρη μας κόλασες με την πίτσα!!!!!!!!!!!!!!!

Γωγούλα μου ούτε από το μποτέ συγκινήθηκε η ζιζέλ για να βγεί? :lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε 3 μερούλες ακόμα και θα την φας λάχανο την Νατάσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααααααααααα...

Νατασούυυυυυυυ μη χαίρεσαι...Βάσει περιόδου σήμερα είμαι 41+3... :D:D:D:D:D:D Ασχέτως αν εγώ μετράω βάσει υπερήχων από την αρχή... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οπότε μάλλον θα σε φάω... \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Χαχαχαχαχα πάλι σε τρώω!!!!

Βάσει περιόδου γέννησα στις 44w+4d!!!! :shock::shock::shock::shock:

Ω ναι!!!!!!!! Υπάρχουν και χειρότερα!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάκι!!!!!!!!

Περιμ'ένουμε πως και πως!!!

Νατάσα ναι! 8/5 κυριακή! Να ρθειτε ρε!!! Που να τρέχετε στην Αθήνα!!!

Αρο η μάνα μου μου είπε οτι τα ΄΄ετρωγαν στην κατιοχή γιατί δεν είχαν τίποτ'άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσουδια μου για τα καλα σας λογια!!! :-*:-*:YMHUG::YMHUG:

44+4;;;;;;;;!!!!!!!!!! :shock: Καλα εσυ πραγματικα πλησιασες τους ελεφαντες!!!!!!! :lol::lol::lol:

Κι εγω βαση περιοδου ημουν 42 αλλα επειδη ηξερα πανω κατω ποτε την επιασα υπολογιζα 40+4 τη μερα που μπηκα για προκληση..

Νατασουλα εγω επαψα να διαβαζω πολλα πολλα γιατι κοντεψε να μου στριψει(ειδικα με τα εμβολια)!!! :o Ασε που οσο αφορα ειδικα τη διατροφη και τα βιολογικα δε βγαζεις ακρη! Με ενα γνωστο μας γεωπονο που το συζητουσαμε μου ειπε οτι ολα ειναι μπαρουφες και μονο οτι φυτευουμε στο κηπο μας ειναι καθαρο...κι οτι πρωτα απ'ολα για να ειναι βιολογικο ενα προιον πρεπει να προερχεται απο καθαρη γη και καθαρη γη πλεον ειναι παααρααα πολυ δυσκολο να βρεις! :?

Το χαρουπαλευρο μου ακουγεται λιγο μπλιαξ παντως!!! :ymsick: Χαρουπι εχω δοκιμασει αλλα επισης αηδιασα...

Για κατοχη θυμαμαι μου ελεγε ο παππους μου οτι εδω στη Κρητη στα χωρια δε πεινασανε ιδιαιτερα γιατι ειχαν ζωα και περιβολια ολοι και ηξεραν να βρισκουν και στη φυση τροφη!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες! :D

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ για τις ευχές σας, για το κοριτσάκι μου!!! :x:x:x:x:x

Να 'στε καλά, να χαίρεστε τα παιδάκια σας, να 'χουν πάντα υγεία και χαρά τα μικρά μας... :D

Χθες τα 'φτυσα απ' την κούραση και δεν κάναμε τίποτα τρομερό, αλλά τελικά περάσαμε πολύ όμορφα. Και του χρόνου με υγεία ελπίζω...

Το χρυσόψαρο δεν το πήρα, με πείσατε. Δεν το έψαξα, αλλά σας εμπιστεύομαι! ;) Κι αφού δεν της το είχαμε πει, να το περιμένει, ούτε γάτα ούτε ζημιά!

Γωγούλα, ακόμα εδώ πουλάκι μου;;; Σκοπεύεις να το χωνέψεις το μικρό; :P Πλακίτσα, μην ανησυχείς καθόλου, θα ξεμπουκάρει η νινίτσα οσονούπω. :YMHUG:

Νατασούλι... 44w+4d;;;; :shock::shock::shock: Μη μου λες τέτοια, σκιάζομαι!!! :lol:

Δεν θυμάμαι άλλα, σας φιλώ γλυκά και πάω να μαζέψω το χθεσινό χάος!!! :?

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μπορείς να ανοίξεις και το άλλο τρενάκι με τίτλο "η αναμονή και τα στοιχήματα και το χέρι"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μιστάκι μπράβο σας πάντα χαρές να έχετε :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!Ειναι καμια εδω???Σας διαβασα στα πολυ γρηγορα γτ νομιζα οτι δεν εχω χρον...!Και εχω φαει κ παρα πολυ κ θελω να κοιμηθω αλλα δεν γινεται...

Οπως βλεπω η Γωγω ειναι παρουσα!!!Εγω στο ειπα πως δε θα γεννησεις ακομη!!!Περιπου στις 40 βδ να περιμενεις! :P

Λυπηθηκα πααααρα πολυ που πεθανε ο Παπαζογλου αν και...Ο ανθρωπος υπεφερε χρονια...Αλλα ειναι ενα μικρο σοκ ο καθε θανατος... :( Παντως τα τραγουδια του ειναι αθανατα! ;)

Νατασακι μου ελπιζω να σας δουμε 5-6 φορες ακομη μεχρι τη γιορτη της Ειρηνης! :D;)

Μας εχουν κοψει το νερο απο νωρις το πρωι... :evil::evil::evil::evil:

Και εγω εκανα χθες σοκολατενιο κεικ με επικαλυψη και σημερα κρεπες κ ειχαμε κ κοσμο για καφε...φανταστειτε ποσα απλυτα πιατα εχω! :shock:

Χωριατικα παρατραγουδα!Τη μια κλεβουν τους μηχανισμους απο το υδραγωγειο,την αλλη κοβονται :? καλωδια κ η ΔΕΗ μας γραφει,...!!!Ααααχ!!!

Ποια θα με φιλοξενισει για μπανακι? :lol:

Παω να βαλω καφε κ μεχρι να επιστρεψω να ειστε ολες παρουσες για μπιρι μπιρι!!! :lol::lol::lol::lol: Καλα ντε!Μια πλακιτσα ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε??

εμεις καλα, ο μικρος εχει ακομα βηχα κ λιγο μυξες.. η παιδιατρος λεει οτι ειναι απο το εμβολιο που καναμε πριν 2 βδομαδες. τα συμπτωματα αρχισαν στις 10 μερες οπως μας ειχε πει οτι μαλλον θα κανει..

αλλα ο βηχας μου φαινεται περιεργος.. θα δουμε! αυριο το πολυ μεθαυριο θα της τον παω μια βολτα!

εκσταση ελα εδω για μπανιο! σκεφτομαι να κανω κ εγω σημερα-αυριο! νακνουμε μαζι να μας βγεικ πιο οικονομικα, οπως με ειχε συμβουλεψει η νατασα! :lol::lol::lol::lol:

νατασα εχω δοκιμασει χαρουπι κ ηταν αηδια.. επισης εχω ακουσει οτι το χαρουπαλευρο λειτουργει κ σα φυσικο συντηρητικο!

επισης 44+4???? :shock::shock::shock::shock::shock:

πως εισαστε κοριτσαρες μου??? ιουλια θουλαρα νατασουλα αργυρουλα ερη αφροδιτη φρανιτα μιτσακι τονια καρολ κ οι υπολοιπες???

μιτσακι σου ειπαχρονια πολλα για το στερι σου???

να σας ζησει κ να τη χαιρεστε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης υπαρχει μια περιπτωση να κατεβω αθηνα με τον μικρο για μια μερα μετα το πασχα!!

τη γωγω θελω να τη δω οπωσδηποτε κ αν προλαβω να κανονισουμε κ ενα καφεδακι να σας γνωρισω κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω βελπω να κανει δριμολογιο το τρενακι μεχρι να γεννησεις!

τι κανετε?

δεν ειμαι καλα!

χθες γυρισα απο τη δουλεια και βρηκα τη μαμα μου με οιδημα στο γονατο...ειχε πεσει απο τις 11 το πρωι και κανεις δεν της ειπε να την παει νοσοκομειο....αλλα ουτε ηρθαν να παρουν τα παιδια τους!

την πηγα νοσοκομειο....ρηξη συνδεσμων...η ζημια μεγαλη...ισως χρειαστει χειρουργειο....

ακινησια και να μην το πατα καθολου!

σημερα της αφησαν παλι 2 παιδια....ποσο γαιδουρια?

δεν θα μιλησω ...αν θελει ας μιλησει μονη της...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια ?

βυκη μου περαστικα .....τι να πω πρεπει να μιλησει μονη τησ αν δεν πρεπει και δεν μπορει .

αναστασια πακετο χωρις νερο .....

λενα φιλακια στην κοιλιτσα .

εμεις περναμε οικογενειακες στιγμες ....ο μικρος ειναι σαν να ηπιε ρεντ μπουλ ....τρεχει και τσιριζει !!!!εχει παρει και ενα πακετο μαυρες σακουλες το εχει ξετυλιξει και σερνεται απο πισω του .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς μόλις γυρίσαμε από τον κινηματογράφο :D , πολύ ωραία η ταινία,. σας την συνιστώ να πάτε με τα παιδάκια σας....είχαμε μια ολόκληρη σειρά δικά μας!!!! :D ...δεν είχε πολύ κόσμο....το σπαστικό ήταν ότι έβαλαν ό,τι παιδική διαφήμηση υπήρχε :roll::roll::roll: ....και μετά άρχισαν και τις προσεχώς παιδικές ταινίες και έβαλαν και ένα παραμύθι, με τα πολλά άρχισε 25 λεπτά μετα την προγραμματισμένη προβολή!!!! :evil::evil::evil: ......το μπουμπούκι στην αρχή κάθησε καλά και κάποια στιγμή (δεν θυμάμαι τι έδειχνε) μου κράτησε το χέρι και έτσι συνεχίσαμε.....αλλά βαρέθηκε και άρχισε να σηκώνεται, ευτυχώς δεν μιλούσε!!!! :roll::roll::roll::roll: ....... όμως και στο σπίτι δεν βλέπει τηλ., δεν της αρέσει......τα παιδιά σας, αν βλέπουν τιβι στο σπίτι, ευχαρίστως θα την απολαύσουν!!!! ;) ....η ταινία είναι από 0 ετών!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ εγώ αν η μαμά μου ήταν άρρωστη και η αδελφή μου άφηνε τα παιδιά θα της έκανα κουβέντα της αδελφής....η μαμά σου δεν πρόκειτε να πει τίποτα......

Αφρο προσοχή στις πλαστικές σακούλες: κίνδυνος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας....Τι κάνετε κοριτσάκια;;;Εγώ μια χαρούλα..Κανένα σύπτωμα γέννας... :roll::roll::roll::roll: Θα το χωνέψω όπως μου λένε όλοι... 8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol:

Νατάσααααα πλάκα κάνεις...44+4;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Οπότε μην παραπονιέμαι εγώ...Έχω ακόμα 2 εβδομάδες... :?:?:?:?:?

Μωρή Αναστασίαααααα τι στις 40 εβδομάδες;;;39 +4 είμαι....Με πρόκληση θα γεννήσω πάλι...Τη βλέπω τη δουλειά... :?:?:?:?:?:?:?:(:(:(:(:(:(

Μην κάνεις μπάνιο ρε....Σιγά δε θα πάθεις τίποτα αν μείνεις μερικές μέρες χωρίς μπάνιο... :lol::lol::lol:

Αρτζι δεν μπορώ να διανοηθώ τι θα έκανε η Ιω μέσα σε αίθουσα κινηματογράφου... :?:?:? Μπράβο στη ΡΕΑ...

Αφροοοοοοοοο ορεξάτος ο Μανωλιός ε;;;; :lol::lol: Πρόσεχε με τις σακούλες ρε... :roll::roll::roll:

Συμπεθερούλα μουυυυυυυυυυυυυυυυ :x:x:x:x:x:x:x

Βικάκι περαστικούλια ρε στη μαμά σου...Μίλα εσύ στις αδερφές σου... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

εμεις κακα!!

Γωγω ακομα;;;;;;;;;;;;;; εσυ παιδι μιυ σκας γαιδαρο!!!!

σας βδιαβασα αλλα δεν θυμαμαι ντιποτα....

αυριο εχω καμπυλη..

Αναστασι και η δικη μου κουμπαρα μενει πηλιο..αλλα μιλαμε πολυ συχνα στο τηλ...

θα επανελθβ αργοτερα...αν με αφισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ είμαι σίγουρη ότι και η Ιω θα την έβλεπε την ταινία, αν της αρέσει ο Γουίνι....ξέχασα να πω ότι η μουσική στην ταινία υπέροχη!!!! ;)

Χρύσα τι εννοείς εσείς κακά?! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ..καλα ηθελα να πω..αφιστε δε λειτουργω σημερα..

θελλω καπου να γκρινιαξω..αλλα σας λοιπαμαι...λοιπαμε και τον αντρα μου να του γκρινιαξω..οποτε βραζω στο ζουμι μο

Ηρθε η νονα μας σημερα..εφερε τον μικρο τα δωρακια του..εννωειτε πως το αυτοκινητακι διαλυθηκε αμεσως...και η πεθερα μη χασει να πεταξει την κακια της οτι ηταν φτινιαρικο κλπ..ε και;;;;..αυτο μπορεσε η κοπελα να φερει..και την ευχαριστω πολυ γιατι ακομα και η διαλυση του εδωσε χαρα στον Χριστοφορο...

του εφερε και ρουχακια ενα σετακι παντελονι τζιν νκαι πιτζαμουλες..πολυ ωραιεες..

δεν εκατσε πολυ ωρα γιατι πηγε μετα για καφε..ο Χριστοφορος ειχε κεφια..μεχρι που τη φιλισε και την εκανε ναζακια και την ελεγε νονα...

εβγαλα διαφορα κερασματα και μια νιστυσημη μηλοπητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μπροστα μου επαιζε !!λετε να τον αφηνα μονο του !!

χρυσα .....μπορα ειναι θα περασει .

γωγω θα σου ανοιξω τρενακι "ΓΩΓΩ ΓΕΝΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!" αντε γιατι θα γεννησω εγω πρωτη :P ...το φανταζεσε :lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα πες στην πεθερα σου οτι ο νονος δεν ειναι για τα δωρα ....ελεος πια !!! εμας ο δικος μας ειναι πολυ δυσκολα οικονομικα και δεν μπορει να βγαλει μηνα και εχει και ενα αλο εξοδο μεγαλο που πρεπει να καλυψει ,δεν μας εφερε τιποτα και δεν με ενοιαξε κιολας .το παιδι ειναι πολυ μικρο για να καταλαβει ...καλα καλα ουτε εκκλησια δεν θα παμε για να θελουμε λαμπαδα ....αυτο που με νοιαζει ειναι η σχεση τους και αυτην ειναι παρα πολυ καλη και ασ μην τον βλεπει συχνα ....τα εγραψα χθες πως εκανε για τον νονο .μονη μου του ειχα πει τα χριστουγεννα και στα γενεθλια του να μην φερει κατι ακριβο ...και αυτοσ εφερε ,τοτε μπορουσε τωρα δεν μπορει ανθρωποι ειμαστε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες!!! :D:D:D:D

τί κανετε;;;

αχ σημερα ηταν μια τελεια ημερα,παρα την μουνταδα του καιρου!

καταρχας,ο γιωργος το βραδυ δεν ξυπνησε καθολου!!! :shock::shock::shock::shock:

το πρωι τον πηγα στους γονεις μου που ηθελαν να τον δουν κ βγηκα για καφε με τον χ. στην κρηνη κ μετα πηγαμε χορτιατη για φαγητο με ενα φιλικο ζευγαρι!!μα ηταν τοσο τελεια...

τωρα ειμαστε σπιτι κ ο χ. βλεπει με τον γιωργο κ παρεα τον αρη ποδοσφαιρο!! :lol::lol::lol::lol:

α νονα!δε το ηξερα οτι εισαι θεουσα καλε.. :oops::oops::oops::oops::lol::lol: !

απο σενα το πηρα κ αυτο φαινεται! ;):lol:

δε το ειχα σκεφτει..αλλα φτου σου που δε μου πηρες ουτε ενα σοκολατενιο αυγουλακι! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οταν λετε οτι μετρατε βασει τελ.παριοδου,εννοειτε την τερ;;εγω με βαση αυτην γεννησα ακριβως 40 εβδ.!

ο υπερηχος ο,τι να΄ναι με εδειχνε καθε φορα!

λενιω σε πηρα,αλλα δε σε βρηκα..θα σε ξαναπαρω ομως ατιμουτσικο!! :lol:

αναστασακι ελα εδω να λουστεις!εφτιαξα κ τα υδραυλικα μας!οχι εγω καλε..ο υδραυλικος! :lol:

Αργυρω δε νομιζω ο γιωργος να καθοταν ησυχος στον κινηματογραφο κ φοβαμαι να το ρισκαρω..τηλεοραση βλεπει,αλλα κανενα 10 λεπτο παρακολουθει,μετα σηκωνεται,παιζει,τρεχει..ουτε να το σκεφτομαι να τον κυνηγω και μεσα σε κινηματογραφο! :shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll:

θου τελειος ο ντοντο ποδηλατης!ειναι κουκλος!!!

χρυσα μου τί εχεις κοριτσακι;μελαγχολησες;βαρυνες;κουραστηκες;

αντε να ανοιξει ο καιρος να παρεις τα πανω σου!!

καλη επιτυχια στην καμπυλη αυριο!! :x:x:x:x:x:x

ερη τελεια πιτσα!μιαμ μιαμ μιαμ!!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο θα γεννησει η γωγω..το λεω εγω..απ τη αρχη το ελεγα... :D

αργι τελικα το κγαζον το κουρεψαν?εχω το αγχος μου :P:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ιουλια...αντε κ τσαρκα εκτος γιωργου????????ουυυυυ ουτςε του παπα..

κ σερι ο γιωργαης κοιμηθηκε?παντα τετοια..παντα...

αναστασια εδω ειναι φτηνο το νερο..αντε ελα...δε οστιζει πολυ..

δηλ τη νατασα μεχρι 8,5 τη θες 5-6 φορες?εμενα? :twisted::twisted::twisted::twisted:

ενα θα σε πω..

λεω σημερα το θοδωρη..ποιος θα ερθει σημερα/?κ απανταει η αννυ :D:D:D

συμπεθερα σημερα ηπιαμε καφεδακι..τι καλα..καλα η ειρηνη ηρθε με ενα ντυσιμοοο

εμεινα ετσι :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol:

η μικρη μια γελαστη φατσα..κουκλακι..αχχχχχχ

η νατασα πολυ κουρασμενη :(:(:( δε τη εχω ξανα δει ετσι

λεναρα φουσκωνιεις???????????????

αφρο κριμα που φευγει ο νονος σας..τον ειχε κοντα τουλαχιστον..μια βοηθεια..

βικυ πες κατι στις αδερφες ρε..ελεος..περαστικα..σιγουρα θελει χειρουργειο?

απο αυριο μεγαλοβδομαδα ε?πφφφ.

κριμαγια το παπαζογλου..ο αγαπημενςο τη μαμας μου :(:(

κ μενα μ αρεζε..φοβερα τραγουδια

χρυσα καλα αποτελεσματα κοριτσαρααααααααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?????πως και δεν εχετε ανοικει καινουριο τρενακι ακομα?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγουλα μου,τι γινεται κοριτσαρα??????ετοιμη η κουκλα να βγει???????

θουλαρα μου,ολα καλα????τι κανουν οι αγοραροι???????

σες,πως παει?????εφτασε κιολας η καμπυλη?????

οι υπολοιπες,ολες καλα????κανενα νεο?????

εγω,ναι!!!!θηλαζω ακομα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: θυμαμαι που γελαγατε οταν σας ελεγα οτι θα αποθηλασω στο χρονο!!!! :P:P:P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: η μικεη μου ενεργειται πια καθε πεντε μερες..... :shock::shock::shock::shock::shock: να της δωσω χαμομηλι????

αυτα!!!

φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...