Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ εδώ είμαι Τιτινάκι, έφυγα για λίγο, πήγα να μαγειρέψω για τον άντρα μου σνίτσελ και ρυζάκι...λείπει η μικρούλα μου (την έχει η μαμά μου) σήμερα και είπα να τον περιποιηθώ λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω το τσακισα το ψαρακι...τα ψαρακια δηλαδη,2 λαβρακια εφαγα μιαμ!!!Ειχα καιρο να φαω.

Για το θεμα το ποτε πρεπει να το πουμε νομιζω ειναι στο καθε ζευγαρι.Κι εμεις αυτοι την φορα ειμασταν λιγο μαζεμενοι μετα την περσινή αποτυχημενη βιοχημικη!Και πιστευω και δεν πιστευω στην γλωσσοφαγια.Αυτη τη φορα ειπα αν ειναι να μεινει θα μεινει και ολη η Ελλαδα να το μαθει! :lol: Μονο για μια θεια του αντρα μου μπηκε απαγορευτικο ρητα μεχρι να κλεισω τον 3ο μηνα γιατι ρε κοριτσια δεν ξερω μου βγαζει πολυ αρνητικοτητα η φατσα της!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fagame kai emeis ti snitselaki mas.........ax mourlia htan............twra lew na faw pagwtaki.........alla skeftoma pali ta kwlokila......kai lew mhpws na faw frouta kalytera|?????????pwpwpw.............ti pragma einai ayto na mhn mporeis na fas ayto pu thes.....pote mou den eixa tetoia provlima!!!!!!!!! :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxx molis vghka apo to mpanio kai katharisa kai to prwsopo mou me ena afro pou kanw panta kai exw gemisei kokkiniles sto prwsopo re gamwto...den xerw giati....apo to prwi eixa merikes kokkiniles ektos apo ta spyrakia sto metopo pou exw edw kai kairo kai meta to mpanio egina xeirotera....giati ginete ayto re gamwto :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια, εμείς πήγαμε κανένα δίωρο σε κάτι φίλους μας. Ούτε έφαγα, ούτε ήπια τίποτα, έπαιξα λίγο με το κοριτσάκι τους, τι έπαιξα δηλαδή, καθόμουν κι αυτή έκρυβε τη μπάλα και της έλεγα που είναι και τέτοια. Γύρισα σπίτι χάλια. Έκανα λίγο εμετό, και τώρα έχω τρομερή ναυτία. Δεν είμαι ούτε για έξω, ούτε για τίποτα πια...

Θέλω να φάω λίγο ψωμοτύρι και να πάω για ύπνο, αλλά δεν τολμώ, γιατί ανακατεύομαι φρικτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, αυτή τη στιγμή δεν τα θέλω καθόλου τα φρούτα. Όπως και οτιδήποτε τρώγεται.

Ευτυχώς έφτιαξε λίγο το στομάχι μου με το ψωμοτύρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...

κάναμε λίγες δουλίτσες με τον άντρα μου και τώρα έκατσα να χαλαρώσω, κουράζομαι με το τίποτα πλέον,...δεν έχει τίποτα καλό στην ΤιΒι και βλέπω greek idol, ο άντρας μου πήγε να φέρει παγωτάκι αλλά δεν νομίζω να το φάω γιατί το στομάχι μου είναι λίγο...κάπως, κι έχω πάλι αυτή την απαίσια γεύση στο στόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φράουλες, μπλιάααααααααααααααααααααααααχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νάσια, κι εγώ κουράζομαι με το τίποτα. Δηλαδή, δεν κάνω τίποτα και πάλι κουράζομαι.

Κι εγώ δεν έχω κουράγιο για διάβασμα τώρα, και χαζεύω τηλεόραση. Βλέπω μια ταινία με το Βουτσά, γιατί όλα τα άλλα είναι χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τρελαίνομαι για φράουλες.....με ζαχαρίτσα που βγάζουν κι εκείνο το πεντανόστιμο ζουμάκι αν τις αφήσεις λίγη ώρα στο ψυγείο.....μιαμ μιαμ!!!! Ο ανανάς δεν μου αρέσει όμως!

Άννα Μαρία μου άστα να πάνε, πτώμα έγινα και στην ουσία το μόνο που έκανα ήταν να ξεσκονίσω, έπλυνα κάτι πιάτα και ταψιά, και συμμάζεψα λίγο το μπάνιο γιατί λούστηκε ο άντρας μου...αυτά για μένα πριν μείνω έγκυος ήταν παιχνιδάκι...τώρα δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου, που να φτάσω και στον 8ο-9ο μήνα!!!!! Θα με σπρώχνει πάλι ο άντρας μου στις σκάλες :lol::lol:

Τιτινάκι μου το ψιλοβαριέμαι το greek idol αλλά θέλω να δώ τον Πλούταρχο που είναι καλεσμένος απόψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaxxx nai teleies oi fraoulitses....emas h mhtera mou ths ekane palia otan eimastan mikroulia etsi,tis evaze oles kommenes se ena mpol me zaxari kai tis afhne sto psygeio kai evgazan ayto to zoumaki kai tis trwgame opote thelame!!!teleies!!!!kai egw epeidh den exei tipota allo to vlepw...nai shmera exei ton ploutarxo me ton AL bano!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μας η μαμά μου έτσι μας τις έφτιαχνε...αλλά τώρα δεν κάνει να τρώω γιατί είμαι αλλεργική (όχι απαραίτητα στις φράουλες) και μου έχει πεί ο αλλεργιολόγος να αποφεύγω οτιδήποτε έχει τέτοια μικρά σποράκια όπως οι φράουλες, τα ακτινίδια, οι μπανάνες, οι ντομάτες...εγώ βέβαια όταν μου δωθεί ευκαιρία τα τρώω όλα αυτά γιατί μου αρέσουν και μετά κάνω την προσευχή μου να μην φουντώσω χαχαχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...