Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Αχχχ κι εγώ ζήταγα καρπουζάκι η έρμη αλλά μου λένε ότι επειδή δεν είναι ακόμα η εποχή τους είναι τίγκα στα φάρμακα...γι'αυτό και δεν έχω φάει ακόμα, αλλά πεπόνι έφαγα και ήταν τέλειο...απορώ το πεπόνι δεν είχε φάρμακα? Γιατί ούτε για πεπόνια δεν είναι η εποχή...

Εγώ Κίσκα μου αναγούλες έχω από την 8η-9η εβδομάδα και μετά αλλά ως τότε είχα καταφέρει να φάω τον άμπακο...τώρα έχω αναγούλες συνέχεια αλλά εμετό κάνω κάθε δύο τρείς μέρες. Αυτό που μου τη σπάει περισσότερο είναι που δεν μπορώ να πιώ νερό...έπινα πάντα πάρα πολύ νερό (γι'αυτό και έχω δέρμα μωρού παρόλα τα χρονάκια μου χαχαχα!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νασια μου ετσι μου ελεγε και εμενα ο αντρα μου αλλαααα το εφαγα...μικρο ητανε σαν πεπονακι μην νομιζεις οτι ηταν το κλασικο καρπουζι που ξερουμε..αστα με το νερο τωρα αρχισα να πινω..δεν επινα καθολου μου εφερνε εμετο..εμενα οι εμετοι ξεκινησαν την 7η βδομαδα αλλα μιλαμε σχεδον καθε μιση ωρα και πιο λιγο ειχα..πααρα πολλους εμετους για αυτο και στην αρχη επινα βομεξ αλλα μολις το επινα το εβγαζα,μετα μου εδωσε τα υποθετα και ηρεμησα λιγο,εκανα μεν εμετο και μου μυριζαν ολα αλλα ηταν πιο ηρεμα...μιλαμε για πολυ εμετο τοσο που εβγαζα αερα...αχ ποσο ηθελα να πινω νερο και να μην μπορω..επαθα και ουρολοιμοξη αφου δεν επινα καθολου...και το λαχταρουσα να παρω το μπουκαλι και να το πιω ολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλέ, πάλι για φαγητά μιλάτε; Λιχούδες!

Νάσια, οι ρυζογκοφρέτες έχουν γεύση χαρτιού, καθόλου δε μ' αρέσουν. Κίσκα, κι εγώ έχω γραβιέρα Νάξου, αλλά είναι λίγο βαριά. Κι εγώ ψωμί δεν πολυτρώω, τώρα με την εγκυμοσύνη μου τη βάρεσε! Όταν λες ότι έφαγες αβγό στο ποτήρι, τι εννοείς; Μελάτο; Το μελάτο είναι επικίνδυνο για σαλμονέλα (να τη πάλι η σαλμονέλα!).

Εμείς σήμερα, αν τα καταφέρουμε, θα φάμε ομελέτα φούρνου, που μου μύρισε από χτες, χε χε.

Εδώ πάλι άρχισαν οι από πάνω να βαράνε. Απ' ό,τι είδα γκρέμισαν τοίχους, χαμός γίνεται. Χτες άρχισαν να βαράνε μεσημεριάτικα, πάει ο άντρας μου και τους ρωτάει πότε θα τελειώσουν και του λένε "συγγνώμη, σας ενοχλούμε, αλλά σήμερα τελειώνουμε". Και σήμερα από το πρωί άρχισαν πάλι τα όργανα. Τώρα μυρίζει υπερβολικά βόθρους. Ελπίζω να μην έσπασαν καμιά αποχέτευση και να έχουμε άλλα. Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυ. Πώς θα φάω την ομελέτα με τέτοια μυρωδιά;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω πως άντεχες τόσους εμετούς????? Εγώ δεν κάνω τόσο πολύ και ούτε κάθε μέρα αλλά κι εγώ πολλές φορές βγάζω μόνο αέρα γιατί το στομάχι είναι άδειο (τί να βγάλω?) ή γαστρικά υγρά...ξέρεις εκείνο το απαίσιο κίτρινο πικρό πράγμα (μπλιάξξξξξ και συγνώμη για την αηδιαστική περιγραφή)...δεν έχω πάρει χάπια ούτε υπόθετα...τις αναγούλες δεν αντέχω καθόλου και αυτή την απαίσια γεύση στο στόμα!!!!!

Δεν θέλω να παραπονιέμαι ρε γμτ...το μόνο που με νοιάζει είναι να είναι καλά το εμβρυάκι...αλλά ώρες ώρες με πιάνουν τα νεύρα μου από τις αναγούλες!

Άννα Μαρία και μας οι από κάτω κάνουν εργασίες και χθές το μεσημέρι το τί φασαρία έκαναν δεν μπορώ να σου περιγράψω...μου έσπασαν τα νεύρα, ευτυχώς η μικρή ήταν στην πεθερά (ασχολίαστο!!!) γιατί τρομάζει με τέτοια η καημενούλα...και το χειρότερο? Βάραγαν μέσα στο μεσημέρι και μου τρύπαγαν τον εγκέφαλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα εχεις ενα θεμα με τη σαλμονελα εεε???χαχαχ...ειναι στον ανθρωπο...εγω δεν σκεφτομαι ετσι και παγωτα ξεκανω..και αυγο μελατο τρωω και γυαλιστερες και μυδια και οοολα αυτα μιαμ μιαμ...και κοκορετσι και εντερακια...και βρωμικα σαντουιτς και εχω τον αντρα μου που εχει τρομεροοο κολλημα και μενει νυστικος αμα παμε εξω..το ενα δεν ειναι καλο το αλλο δεν ειναι...οποτε εγω τρωω εκεινος κοιταει..

Αστα Νασια μιλαμε για πολυ εμετο και κιτρινα και αερα και ολα τωρα εχω πιο αραια αλλα εχω ακομα τουλαχιστον τρωω..για αυτο και τα υποθετα 2 την ημερα δεν γινοτανε ασε που απο τους πολλους εμετους ταραζοτανε η κοιλια μου και δεν κανει καθολου για το μωρο...τα φαγητα δεν πειραζει αν δεν τα τρως μιας και το μωρο παιρνει οτι πρεπει να παρει αλλα αυτο το τρανταγμα αλλο πραγμα...πολλες φορες απο αυτα τα κιτρινα ξανα εκανα εμετο γιατι μου ερχοταν αιδια...ειχα και λεκανακια σε ολο το σπιτι να μην τρεχω και ταραζομαι..πολυ δυσκολα περασα...δεν ηθελα να ακουω για φαγητα,να μυριζω,να σκεφτομαι,να τα βλεπω στην τηλεοραση τπτ..και η γιατρος μεχρι να βρουμε τα υποθετα και τι δεν μου εδωσε..τωρα στον 5ο αρχισα να ειμαι καλυτερα αλλα εχω τις μερες μου ..και φυσικα το γαλα με τιποτα ειναι βαρυ και με πειραζει...

Οντως ειναι η γραβιερα βαρια αλλα λεπτη φετα με ψωμι ειναι σουπερρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Λένα, εμάς η εβδόμη τάξη τελείωσε χτες και αρχίζουν εξετάσεις. Η τετάρτη-πέμπτη-έκτη τελειώνουν 17/5 και μετά εξετάσεις και η τρίτη τάξη 1/6 και μετά εξετάσεις. Εμείς, όμως, πηγαίνουμε κανονικά μέχρι τις 30/6. Αν ο διευθυντής είναι λίγο χαλαρός και το σχολείο μεγάλο (υπάρχουν σχολεία με 100 και βάλε καθηγητές) μπορείς να κάνεις κοπάνα. Εμείς, όμως, είμαστε λίγοι, μόλις 16 άτομα και ποτέ δεν είμαστε όλοι μαζεμένοι και η διευθύντρια τυπική σε βαθμό γελοιότητας, οπότε με τίποτα δεν μπορούμε να λείψουμε. Το πολύ-πολύ να φύγουμε κατά τις οκτώ, αντί εννιάμιση που σχολνάμε κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου κι εγώ αυτό ήθελα να σου πώ και με πρόλαβε η Κίσκα...έχεις ένα θέμα με την σαλμονέλλα ε? Πάντως κι εγώ έφαγα και κοκορέτσι και μαγειρίτσα τώρα το Πάσχα (λένε ότι δεν κάνει εντόσθια), οστρακοειδή δεν τρώω αλλά επειδή δεν μου πολυαρέσουν όχι επειδή τα φοβάμαι. Και όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου έφαγα τόνους συκώτι (λένε ότι δεν κάνει στην εγκυμοσύνη) επειδή είχα χαμηλό (τραγικά χαμηλό όμως...γέννησα με 26) αιματοκρίτη! Μια χαρά είναι το παιδάκι μου!!!!! Και βρώμικα τρώω κι εγώ, και γαριδάκια κι ότι αηδία θες...μόνο καφέ και κοκα κόλα έκοψα!

Κίσκα μου κι εγώ αυτό το τράνταγμα πολύ το φοβάμαι...άστα να πάνε, έχω και αλλεργική ρινίτιδα κια φτερνίζομαι συνέχεια και τραντάζομαι ακόμα πιο πολύ...

Τώρα που είπατε για γραβιέρα...θέλω κεφαλογραβιέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaa...eimai kala koritsia eytyxws den eixa ksana aima .......kale ti polylogoydes den sas diavasa akoma kala alla eida kati gia tis kremes poy leta egw koritsia apo perisi kai akoma vazw pepanthol kai mono ayth sto prwswpo twra gia to swma pali pepanthol exw parei alla vazw kai diafora alla kai poly baby oil........sto swma kai gia tis ragades ............

shmera exw katharistria opote kathome kai thn koitw xaxaxaxaxa. mia xara eimai kai lew na paw meta kamia voltoyla.......fagaki ekana xthes pastitsio opote exw kai etsi tha skoyrastw arketa xixixixii.....tha diavasw twra ta ypoloipa

filakia se oles tis koilitses........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βερονικάκι πολύ χαίρομαι που είσαι καλά...καλά κάνεις και κάθεσαι και την κοιτάς την κοπέλα που βοηθάει, πρέπει να ξεκουράζεσαι τώρα...όταν γεννηθούν τα διδυμάκια με το καλό όρεξη να 'χεις να τρέχεις...δεν πειράζει για καλό είναι, αλλά να ξεκουράζεσαι!!!!!

Κι εγώ θα κάνω καθαριότητα σήμερα αλλά το απόγευμα για να με βοηθήσει και ο αντρούλης μου λίγο με την ηλεκτρική σκούπα...τώρα ψήνω τυροπιτάκια που του αρέσουν για να τον καλοπιάσω χιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax tyropitakiaaaaaaa.........mmmmmmmmmmm olo trww re koritsia pwpwpw tha ginw vodi tha deite ....xaxaxaxaxaxa ....alla meta exw na riksw treksimw me ta mwra tha ta xasw e??????? ti lete???????nai peite mpy sas parakalw.xixiixixi.........den tha to anteksw to oxi......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στην κόρη μου έβαλα 21 κιλά (το ζώον!!!) και πρόλαβα να χάσω μόνο τα 11...ξαναέμεινα έγκυος και τώρα είμαι ήδη +6 :shock: ο γιατρός μου δεν τολμάει να μου πει τίποτα γιατί δεν σηκώνω και από πολύ κράξιμο...που θα πάει θα τα χάσουμε...Βερόνικα εσύ με τα δίδυμα, εγώ με δύο (υπόψιν η κόρη μου πιάνει για τρία αγόρια μαζί χαχαχα) οπότε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

μπηκα και χθες το ραδυ και διαβασα

οοοοοοο,τι ειχατε γραψει αλλα με πεταξε το ιντερνετ

και δεν προλαβα να σχολιασω..

και δεν θυμαμαι και πολλα :?

Βερονικακι ειδα για το αιματακι

που ελεγες, αλλα τωρα εισαι μια χαρα εε?

δεν ξανα ειδες σωστα? ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ..

παστιτσιο, τυροπιτακια, τυρακιιιι, σαντουιτς

καλε τι λετεεεεεεεεεεεεεεε?

μου τρεχουν τα σαλια και προσπαθω να συγκρατιεμαιι :oops:

μαγαζι ειμαι μεχρι τις 4 σημερα..

α! να και κατι που θελω να σας ρωτησω..

εχετε προβλημα να σας χαιδευουν την κοιλιτσα?

και δεν εννοω ο αντρας σας ή η μαμα σας ξερω

εγω για τριτους μιλαω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως Μαρία μου ΔΕΝ θέλω να μου χαϊδεύουν την κοιλιά γενικώς - εκτός από τον άντρα μου - δεν θέλω να με πασπατεύει κανένας...χαλιέμαι πολύ όταν απλώνουν χέρια για να μου χαϊδέψουν την κοιλιά, δεν λέω κάτι αλλά ψιλοστραβώνω...

Πωπω μοσχοβόλησαν τα τυροπιτάκια μου...λέτε να τα φάω όλα (τί γουρούνι!) πρίν έρθει ο σύζυγος????? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxa egw eixa valei perisi 13 kai moy emeinan ta 8 .......kai twra na ta pali alla 3 mexri tera .........ax tha doyme poy tha ftasoyme xixixixi......

kalws thn thn marie.........nai twra eimai kala koykla moy mallon ta ninakia moy hthelan na moy poyn oti ola einai ok....e?????

kai emena den moy aresei na me polypianoyn alla akoma den exw tetoia dioth den to kserei kaneis xixixixixi oyte h mama moy kale.......legame ayrio na kaloysame toys goneis kai ta adelfia na to pyme allla lew na paw deytera giatro kai meta na to pw........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικάκι από προσωπική πείρα (κακή) σου λέω ότι όσο λιγότεροι το ξέρουν τόσο καλύτερα...στους γονείς όμως να το πείτε να χαρούν κι αυτοί...

Εμένα ο άντρας μου στην κόρη μας δεν έλεγε τίποτα γιατί τους είχα πάρει όλους απ'τα μούτρα :lol: τώρα το είπε σε όλον τον κόσμο πιά...και δεν θέλω ρε γμτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D μπραβοο! ναι ναι μαλλον σου στελνουν μνμ "μαμα μην ανησυχεις ειμαστε πολυ καλα εδω μεσα"

:D

μωρε και νομιζα ο,τι ημουνα μονο εγω που

δεν μου αρεσει...

απλα τοσος κοσμος καθε μερα μπαινοβγαινει εδω μεσα

και κυριως οι μεγαλες γυναικιες

"ααχ τι γλυκουλα κοιλιτσα" και ολο με χαιδευουν

εε και δεν ξερω ανε ιμαι παραλογη αλλα μου ειναι καπωως..

Νασουλα μωρε θα χαρηκε πολυ ο αντρουλης σου..

νταξει και εγω ειμαι της αποψης μεχρι ολα να δουμε οτι πανε καλα

να μην το λεμε αλλα ειδικα τωρα εχω φουσκωσει κιολας..

τι να κρυψουμεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κίσκα και Νάσια, εγώ όλα αυτά που λέτε δεν τα τρώω ούτως ή άλλως. Αναψυκτικά, πατατάκια, γαριδάκια, μου φαίνονται δηλητήρια. Δε μ' αρέσουν κιόλας, δεν καταπιέζομαι να μην τα φάω! Οστρακοειδή επίσης τα απεχθάνομαι, μόνο που τα βλέπω ανατριχιάζω, το ίδιο κι ο άντρας μου! Γενικά, είμαι της υγιεινής διατροφής, χωρίς, όμως, υπερβολές. Τώρα πιστεύω ότι κάνω χάλια διατροφή, μια που τρώω ελάχιστα φρούτα και λαχανικά, και καθόλου όσπρια.

Βερόνικα, πιστεύω με το τρέξιμο θα τα χάσεις τα κιλά!

Μαρία, εμένα δε μου χαϊδεύει κανείς την κοιλιά, μια που δεν έχω κοιλιά ακόμα! Αλλά γενικώς δε θέλω, γαργαλιέμαι κι εύκολα, δεν μπορώ να μ' αγγίζουν! Κι ο άντρας μου τώρα που μου τη χαϊδεύει, εκνευρίζομαι. Κάποιες άλλες φορές, όμως, του βάζω εγώ το χέρι να τη χαϊδέψει (ό,τι να 'ναι). Τη Δευτέρα που πήγα σχολείο μου τη μισο-χάιδεψε η φυσικός και μου λέει "μεγαλώνει, ε;" και της απαντάω "όχι, αυτό δεν είναι εγκυμοσύνη, είναι δυσκοιλιότητα!".:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου κι εγώ δεν μπορώ να το κρύψω πλέον...και να θέλω άρχισε να φαίνεται πια, αλλά πιο πολύ με υποψιάζονται από το στήθος τούμπανο :lol: Ο άντρας μου το έλεγε από την αρχή σε όλους (σ'αυτή την εγκυμοσύνη) γι'αυτό με ενοχλούσε τόσο...άσε την πεθερά (ασχολίαστο!) που το είπε ακόμα και σε άτομα που δεν με ξέρουν...την Μ. Πέμπτη στην εκκλησία με πλησίαζαν γυναίκες άσχετες και με ρωτούσαν αν είμαι έγκυος (ταχα μου τάχα μου) επειδή φορούσα ριχτό φουστάνι που ούτως ή άλλως αυτά τα φορεματάκια τα φόραγα και πριν μείνω έγκυος!

Τη Δευτέρα που πήγα σχολείο μου τη μισο-χάιδεψε η φυσικός και μου λέει "μεγαλώνει, ε;" και της απαντάω "όχι, αυτό δεν είναι εγκυμοσύνη, είναι δυσκοιλιότητα!".

Καλόοοοοοοοοοο

Έστειλα την μικρή εχθές στην μαμά μου...και τώρα το σπίτι μου φαίνεται άδειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως ειναι σκαστικο να το διατιμπανιζουνε

και μαλιστα οχι το ιδιο το ζευγαρι..

εγω εχω με την πεθερα και τον πεθερο

ΙΣΤΟΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

το τι ακουσα για την εγκυμοσυνη μου τωρα..

ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ..

αν εχετε τον Θεο σας.. επιασε τον αντρα μου

και του ελεγε πως θα τα βγαλετε περα και με τριτο

παιδι και γιατι δεν το ριχνετε? και κατι τετοιααα :evil:

δεν λεω αλλα τωρα γιατι αν αρχισω δεν θα σταματησωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς ευτυχώς δεν έχουμε τέτοια. Οι γονείς μου δεν ήθελαν να το πούνε πριν σιγουρευτούμε, μια που είχα και αποβολή και διαγνώστηκε θρομβοφιλία. Το είπαν όταν τους είπαμε να το πουν, και φυσικά, δεν το διατυμπάνισαν. Όσο για τα πεθερικά, παίζει να μην το έχουν πει ακόμα σε κανέναν. Για εκτρώσεις και τέτοια είναι όλοι εναντίον, και τέτοιο θέμα δεν παίζει, ακόμα κι αν ήταν το δέκατο (λέμε τώρα).

Φυσικά, δεν πιστεύω στο μάτι και στη γλωσσοφαγιά, απλά το θέμα είναι ότι, έτσι και συμβεί κάτι, όπως την προηγούμενη φορά, μετά πρέπει να το ξαναπείς απ' την αρχή σε όλους και να υποφέρεις και τον οίκτο τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρία μου έχω δεινοπαθήσει από την πεθερά και τον κουνιάδο αλλά ευτυχώς το θέμα των παιδιών μου το πήραν καλά παρόλο που είμαστε πολύ ζορισμένοι οικονομικά...μου έχουν κάνει άλλες "ομορφιές" αυτοί οι δύο...

Αλλά έπαθα σοκ όταν άκουσα τί σχολίασε η κουμπάρα της αδερφής μου όταν έμαθε για την δεύτερη εγκυμοσύνη μου...είπε ότι δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα και αραδιάζουμε παιδιά κι ότι εγώ η ίδια της είχα πεί ότι δεν θα κάνω άλλα παιδιά :evil: Σημειωτέον, εγώ απλά είχα πεί ότι θα ξεκινήσουμε προσπάθειες για δεύτερο αργότερα...τί να κάνουμε που ο Θεός μας το έστειλε νωρίτερα? Καλοδεχούμενο να είναι!!!!!!

Δεν θέλω να την παρεξηγήσω γιατί είναι στην ίδια ηλικία με μένα (36) 6 χρόνια παντρεμένη με τρείς αποτυχημένες εξωσωματικές και καταλαβαίνω τον πόνο της αλλά κι εγώ τί φταίω δηλαδή? Να νιώσω άσχημα που ξαναέμεινα έγκυος? Γι'αυτές τις γλωσσοφαγιές δεν ήθελα να μάθει κανείς τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia....egw koimithka arketa shmera nystaza poly den xerw giati..........ax kaleeeeeeeeeeee giati lete gia faghtakia kai mou anoigete thn orexh??????????giati???????????tha me skotosei o giatros ama thn apomenh fora pou paw exw parei 3 kila pali........

loipon oute kai egw exw kopsei ta entosthia kai ta melata ayga pou lene oti peirazoun.....latrevw thn sykwtaria.....to mono koritsia pou exw kopsei kai mou leipei paaaaaaaaaaaaaaaaara poly einai ta ostraka....milame den fantazeste posa etrwga prin.....mporousa eixa faei monh mou mia fora mia sakoula oloklhrh me gyalisteres kai kydwnia........ma ti nostimia einai ayth!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trelenomai sas lew........ax ti tha kanw to kalokairaki pou den tha mporw na faw :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το το χριστινιωωω

ελαα μωρε να σκευτεσαι το αντρακι σου και μια χαρα

θα περασεις και χωρις αυτα..

καλα εε τι ομορφος που ειναι αυτος ο

χαρακας απο κατω

που λεει οτι το νινακι σου εχει τωρα μεγελος παπαγιας

και αλλαζει ανα βδομαδα.. καταπληκτικοο :D

νασια ισως της βγαινει και εκεινης

απο ζηλεια? ξερω γω ηθελε να πει κακια και την ειπε..

:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

naiiiiiiiiii to agoraki mou einai mia papaya twra :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

oso gia to xaidema sthn koilia den exw idietero provlima mias kai den mou thn polyakoumpane pros to parwn....alla einai wres pou tsantizomai.....den xerw giati....isws epeidh thn pianoun epimona gia na doune an klotsaei to mwro kai ekeinh thn stigmh den klotsaei kai erimenoun k perimenoun les kai einai toso megalo pou tha katalavoun thn klotsia apo twra!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...