Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

Ε ναι ρε κορίτσια!! Είναι εντελώς σαν κάσιους!!

Και μου έλεγε ο άντρας μου ότι επειδή μου αρέσουν πολύ βλέπω ακόμα και το μωρό μου σαν κάσιους και με δούλευε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

filenada eisai trelaraaaaaaaaaaaa...xaxaxaxaxxa akoy kasioys............

pws pas esy ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πώ πώ!!Θέλω να γίνω μαμά, πολύ ωραίο αυτό που είπες!!! (έχεις και τα λουλουδάκια στο τικερ)

Τώρα ένιωσα άσχημα που εγώ το δικό μου το έβλεπα σαν ξηρό καρπό!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νία μου, γλυκιά μου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Τι κάνεις? Πότε πάς για υπέρηχο??

Εμείς μια χαρά, μεγαλώνουμε και προσπαθούμε (το μωρό) να αχρηστεύσουμε την ουροδ. κύστη της μαμάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώ πώ!!Θέλω να γίνω μαμά, πολύ ωραίο αυτό που είπες!!! (έχεις και τα λουλουδάκια στο τικερ)

Τώρα ένιωσα άσχημα που εγώ το δικό μου το έβλεπα σαν ξηρό καρπό!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νία μου, γλυκιά μου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Τι κάνεις? Πότε πάς για υπέρηχο??

Εμείς μια χαρά, μεγαλώνουμε και προσπαθούμε (το μωρό) να αχρηστεύσουμε την ουροδ. κύστη της μαμάς!!

apo twra kanei tis diaolies toy e?????????

mia xara eimai thn deytera paw axxxxxxxxxxxxxx pote tha erthei omws ayth h deytera???????????????????

emathes kai to elpidakii??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό το κοπέλα μου να το δείς το μωράκι σου!!! Θα έρθει και η Δευτέρα που θα πάει??

Πόσες Δευτέρες θα περάσουν και ούτε θα το καταλάβεις... αρκεί να είσαι εσύ και το μωράκι σου καλά και περνάει ο καιρός.

Άσε διαολιές δε λές τίποτα!! Με έχει ταράξει αλλάαα χαλάλι του!!!

Για το δικό μας Ελπιδάκι?? Από τις Μανούλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου 2010??? Τι έγινε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό το κοπέλα μου να το δείς το μωράκι σου!!! Θα έρθει και η Δευτέρα που θα πάει??

Πόσες Δευτέρες θα περάσουν και ούτε θα το καταλάβεις... αρκεί να είσαι εσύ και το μωράκι σου καλά και περνάει ο καιρός.

Άσε διαολιές δε λές τίποτα!! Με έχει ταράξει αλλάαα χαλάλι του!!!

Για το δικό μας Ελπιδάκι?? Από τις Μανούλες Αυγούστου Σεπτεμβρίου 2010??? Τι έγινε ?

nai to diko mas einai egkyoyla kai ayth paliiiiiiiiiiiiiii....exw kai parea apo ta palia..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εγκυουλες μου,τι κανετε??????? πως ειναι τα μικρουλια μας????????

εγω ειμαι καλα κ επιτελους το εννοω!!!!!!!!!αχ θελω να το φωναξω!!!!!!!

αναστασουλα μου καλη μην αγχωνεσαι κοριτσι μου ολα καλα θα πανε!!!!ειναι πολυ πιθανο να εχουνε κανει λαθος στο μικροβιολογικο!!!!!να περιμενεις,μην βιαστεις!!!!!!!

εγω οταν ημουν 5 εβδομαδων η χοριακη μου ηταν 800!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai to diko mas einai egkyoyla kai ayth paliiiiiiiiiiiiiii....exw kai parea apo ta palia..............

Είναι εγκυούλααααα???? [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] ΑΑΑΑΑχ τι καλάαα!!!! Μπράβο το κορίτσι!!!! Όντως θα έχεις παρέα απο τα παλιά!!!! Τέλεια!!!

Κοροτσάκια εγώ σας αφήνω να πείτε τα δικά σας!! ;););) Καλό βράδυ και καλή συνέχεια!!! Φιλάκια στις κοιλίτσες!!! Νία μου θα περιμένω νέα σου τη Δευτέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι εγκυούλααααα???? [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] ΑΑΑΑΑχ τι καλάαα!!!! Μπράβο το κορίτσι!!!! Όντως θα έχεις παρέα απο τα παλιά!!!! Τέλεια!!!

Κοροτσάκια εγώ σας αφήνω να πείτε τα δικά σας!! ;););) Καλό βράδυ και καλή συνέχεια!!! Φιλάκια στις κοιλίτσες!!! Νία μου θα περιμένω νέα σου τη Δευτέρα!!!

kalhnyxta koyklitsa moy filakia sthn toyrloth koilitsa soyyyyy :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νιακουλινακι μου σημερα πεταω!!!!!!ειμαι ηρεμη επιτελους υστερα απο αρκετο καιρο!!!!!!!!μου εφυγε ενα μεγαλο αγχος κ βαρος!!!!!το ειχα πραγματικα πολυ αναγκη!!!!!!

ντιοσα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τιτινακι μου ναι ετσι ειναι!!!!!!μου το ελεγαν κ εμενα αλλα δεν το πιστευα!!!!!τωρα ομως με τον γιο μου......... ειναι ο αντρας της ζωης μου , ειναι ο ερωτας μου!!!!!!!!!

ενω η κορουλα μου ειναι η πολυαγαπημενη μου , μικρη μου πριγκιπικη νεραιδουλα!!!!!!!

αχ συγκινηθηκα παλι με τα παιδακια μου!!!!!!!!παντα το παθαινω αυτο οταν μιλαω για τα αγγελουδακια μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! μεγαλη δε λες τιποτα!!!!!!!!αντε υπομονη θα περασουν οι μερουλες!!!!!!!!

κ εγω τη δευτερα παω για αυχανικη,οχι ομως στο ιασω, θα το ακυρωσω!!!!!

θα την κανω εδω στον γιατρο μου (τον καινουριο χιχι)!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω καλη μου!!!!!!!κ εσυ με το καλο τη δευτερα να δεις το μωρακι σου!!!!ολα θα ειναι καλα!!!!!!!

καλο βραδυ!!!!!!πολλα φιλακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες εγκυούλες,

Maimoudaki καλως ήρθες στην παρέα μας, με το καλό να γίνεις μανούλα!!!!!!!!!

Αναστασία μου μην ανησυχείς, είναι πολύ νωρις να ακούσεις καρδούλα,

όλα θα είναι μια χαρά θα το δεις!!!!!!!!!

Νάσια μου με το καλό η αυχενική σου σήμερα!!!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι, τι ωραία που χαλάρωσες.....................

Niakoylinaki πλησιάζει η Μ.Δευτέρα, κάνε υπομονή!!!!!!!!

Στέλνω τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα εγκυουλες μουυ!!!!!!!!!τι κανετε????πως ειναι οι κοιλιτσες??????? αχ νιωθω πολυ

ομορφα κ ηρεμα!!!!!!!!!

τεντυ μου , νιακουλινακι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x

πως ειστε σημερα κοριτσακια μου?????

οι υπολοιπες που ειστε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου,

χαίρομαι πολύ που ηρέμησες.Τι ωραία!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ περιμένω τα αποτελέσματα από το Pap-a

και θα αρχίσω να τρώω τα νύχια μου σε λίγο!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Katiana1987 @Elk Ευχαριστώ κορίτσια, ξεκαθάρισε το τοπίο!! 🙂
    • Ααα τότε λαθος θυμάμαι θέλει να κλεισεις και την 37 εβδομάδα τότε 
    • Πρόωρο ονομάζεται κάθε μωρό που γεννιέται πριν τις 37 εβδομάδες κύησης. Μεγάλο (ή όψιμο) πρόωρο είναι το 34-36 εβδομάδων, πολύ πρόωρο είναι το 28-32 εβδομάδων και εξαιρετικά πρόωρο το <28 εβδομάδων κύησης. Συνήθως τα πρόωρα μωρά έχουν και χαμηλό βάρος γέννησης, δηλαδή ζυγίζουν λιγότερο από 2,5 κιλά. Εν έτη 2023 ένα μωρό μπορεί να γεννηθεί στις αρχές του 6ου μήνα της εγκυμοσύνης (ή την 22η εβδομάδα κύησης) με εξαιρετικά χαμηλό βάρος γέννησης 500 γραμμάρια ή και λιγότερο και να επιβιώσει. 
    • Αν γεννήσεις πριν την 36 εβδομάδα θεωρείτε πρόωρο  Αν γεννησεις μετα την 36 είναι τελειομηνη έτσι κατάλαβα γιατί μετά την 36 εβδομάδα μπορούν να σου σπάσουν τα νερά οποιαδήποτε στιγμή 
    • Ναι λαθος μου από την βιασύνη μου δεν το έγραψα σωστά μπερδεύτηκα 😅 Όταν μπήκα στην 31 εβδομάδες  (8ο μήνα )  πηγαινα 1 επίσκεψη κάθε 2 βδομαδες δηλαδή μέσα σε ένα μήνα πήγαινα 2 φορές  μετα όταν μπήκα στον μήνα μου στις 36 εβδομάδες πήγαινα μια φορά την εβδομάδα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...