Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

Καλησπέρα καλησπέρα...

Τι κάνετε κόρες??

Εμεις τελικα κουνιες σημερα..λυσσαξανε..

και μετα στην κουνιαδα για φαγητο..καλα ήταν..

τωρα ψηνω τσουρεκια..εψησα κι εχθες αλλα τα φαγαμε με το που βγηκαν :D

Πρεπει να μαγειρεψω και γι αυριο αλλα βαριεμαιιιι

εχω βγαλει κατσικακι...

ευτυχως η μικρή πλεον τρωει τα παντα και δεν προβληματιζομαι..

εχθες εγαφε μιση τσιπουρα με μπροκολο :shock:

φιλακια ..τα λεμε αργοτερα αν ειστε εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

alo

τι κανετε;

εμεις σημερα περασαμε πολυ ωραια

το πρωι - παιδοτοπο-το μεσημερι πεθερικα εξοχικο και το απογευμα σπιτι -γενικα ηρεμα

αν και ο νικος νυσταζε τρελλα - δεν κοιμοταν ρε γμτ μου

τον εβαλα στο κρεββατι του και σηκωθηκε να παιξει με τα αμαξακια του :x

εγω τελικα ιγμοριτιδα εχω - δεν με πιανει αντιβιωση με τιποτα

θα παω αυριο στο ωριλα μου να δω τι θα κανουμε

το κεφαλι μου ποναει ολοκληρο - το ματι μου πρισμενο και τα δοντια πονουν επισης :x

ο ωριλα μου ειναι θεος πραγματικα

αλλα δεν εχει ταμεια και οι συνταγες που μου γραφει παντα φτανουν στο 60αρι

αλλα σε μια εβδομαδα ειμαι περδικι

ειχα απο πολυ μικρη χρονια ιγμοριτιδα- με υποτροπιαζουσα ωτιτιδα και με εφτιαξε ο ανθρωπος

επισκεψη δεν μου περνει ποτε - με το ζορι του δινω ενα 20ρικο και μου λεει οτι τον προσβαλω - αλλα ντρεπομαι ρε γμτ να πηγαινω ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και το δοντι μεγαλη νιλα ρε γμτ μου

περαστικα κοριτσια μου

καλα ρε συ δεν εχετε κρεπερι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ερχομαι να ανοιξω εγω :P

ΠΑΓΩΤΟ λατρευω!!!!

αλλα σημερα παστουλα εγω

για αυριο εχω κεφτεδακια απο σημερα

πεθερα μειντ

μια χαρα μου εκατσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σου Ισμηνάκι κ λοιπές μάνες !

Πωπω... τσουρεκια ε ??? καλη φαση...

Σημερα πηγα τον Θανο επαιξε με τα δυδιμα της φιλης , γυρισα κ ετρεχα να μαγειρεψω ρολο χοιρινο με πατατες στο φουρνο κ σαφράν , ταισα το σοι που ειχε ερ8ει να βοη8ησει την μανα στην τοπο8ετηση πραγματων. Αυριο η μετακομιση !!! :P:P:P . Ωραιο έγινε , αυριο 8α φτιαξει η πε8 παστιτσιο κ 8α στειλει.

Ο μικρος 2 μερες τρεφεται με γιαουρτια κ μπανανες , κ μπολικη γκρινια , δοντι μυριζομαι ... :roll:

Σωσω την γουσταρω πολυ την δουλεια σου , σκεφτομουν να παρακολου8ησω μα8ηματα α βοη8ειων , οπου γινεται ατυχημα η πεφτει καμια γιαγια σπέυδω να βοηθήσω ;)

ναι ναι κ εγω διατροφη , εχω διπλα μου 1 σακουλακι m&m κιτρινα να τσακισω ! :lol:

έρχεται κ καλοκαιρι ... αυριο 21 ba8moys ειχα δει στο meteo.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισμηνη τι κανετε;;;

τελικα δε με πειπες..ποσ εχει το ποδηλατακι που ειχες βΛΕΙ ΦΩΤΟ;;ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ;; :lol::lol::lol: ελα ρε μαρκερ..

αντε ρε ναπ ας και να τελειωσεις...

μη σου κανει μεγαλυτερη ζημια...

εγω τελικα δε κοιμηθηκα..

ρε παιδια να σας ρωτησω..

εσας καθοντια να τους κοψετια τα νυχια;;

εμενα γινεται σφαγη..

και με το νερο σοτ ποροσωπο οτνα τα κανετε μπανιο δε ξενερωνουν και να φωναζουν;;γιατι παλι σφαγη γινετια

ρε τζουλ πως τα τρως τα μ εν μεσ;;

που σαι ρε νανα να διαβασεις..

αντε με το καλο η μετακομιση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ώρα σας διαβάζω!!!

ξεσαλώσατε πάλι!!!

τι να πιάσω μωρή τρελή;

πρώτον... ήμουν αδιάθετη...

δεύτερον... ο Άνθιμος κοιμήθηκε μαζί μας...

4ων αστέρων ξενοδοχείο σου λέει μετά...

μας φέαρεν ένα κρεβατάκι γα το μωρό... λίγο πιο μεγάλο από το πηρεξάκι της κλινικής...

καλά περάσαμε.

και γενικά ήταν καλός ο μικρός...

μας ταλαιπώρησε λίγο στον ύπνο του.

το δείπνο ήταν αργά.

είχε κοιμηθεί στο καρίτσι και ξύπνησε από τη μουσικά...

στις 12 τον πήρε ο ύπνος.

στριφογυρνάει και στον ύπνο του...

ξυπνούσε γιατί διψούσε...

είπιε 1λίτρο νερό μόνο το βράδυ!!!

Ντομ... καλαμαράδες είναι οι Ελλαδήτες κατά τους Κύπριους.

πριν πολλά χρόνια, οι δάσκαλοι στην Κύπρο, ήταν μόνο Ελλαδήτες.

από το καλαμάρι που γράφανε, τουε βγάλανε καλαμαράδες.

δηλαδη... η σημασία είναι καλή... πλά εξαρτάται με τι ύφος το λένε... χαχαχα!!!

το θηλυκό του καλαμαρά είναι καλαμαρού... χαχαχα!!!

πού είναι το θέμα με τη Λένα που λέτε;

Σωσώκα συμφωνώ με τη Χρυσούλα για το θέμα των κοριτσιών σας.

κι ο δικός μου άπλωνε χέρι στο κοριτσάκι της κουμπάρας μας...

εκείνη τον φοβότανε και ο δικός μου ευχαριστιότανε και γινότανε ακόμη πιο γαϊδούρι.

τώρα παίζουν μια χαρά.

ένιωθα πολύ άσχημα όταν χτυπούε παιδάκια!!!

ντρεπόμουνα απίστευτα!!!

σίγουρα δεν το έκανε κακοπροαίρετα, ούτε το προακλούσα εγώ... αλλά ένιωθα άσχημα γιατί ούτε σε μένα θα άρεζε να βλέπω άλλα παιδάκια να χτυπάνε το δικό μου...

τώρα το έκοψε αυτό.

κι αυτό που χαίρομαι είναι ότι έχει τσαγανό.

πχ. σήμερα στο ξενοδοχείο... παίζανε 2 μεγαλύτερα παιδάκια με κάτι τουβλάκια (του ξεονοδοχείου παιχνίδια).

πήγε κοντά τους και ήθελε να παίξει κι αυτός.

εκείνα δεν τον αφήνανε και τον μαλώνανε.

άρχισε να τους φωνάζει κι ο δικός μου και δεν έφευγε από εκεί.

μέχρι που πήρε κι αυτός λίγα τουβλάκια και έπαιζε...

πήγε

10 η ώρα...

νύσταξα!!!

με περιμένει δύσκολη βδομάδα στη δουλειά.

για αύριο έβγαλα ψάρι για το μωρό και συκωτάκι για μας!

Σωσώ, τα νύχια ούτε στον ύπνο δε μ' αφήνει να του τα κόψω...

το καταλαβαίνει και τα μαζεύει κάτω από την κοιλίτσα του (κοιμάται μπρούμητα σε στάση εμβρύου).

την ώρα του μπάνιου του τα κόβω εγώ.

μη μιλάτε για γλυκά κι έχω κάτι τέλειες σοκολατίνες και τάρτες στο ψυγείο μου!!!

σας είπα έφτασα τα 60 κιλά!

μου μείνανε 2 κιλά που πρέπει να χάσω... τουλάχιστον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικός μου δε μασάει πολύ καλά όλες όλες τροφές.

σήμερα του έφτιαξα κάτι μακαρονάκια (αυτά με τα σχεδιάκια) με φρέσκια ντομάτα.

ήταν μαλακά και δεν τα μασούσε...

τα κατάπινε.

του το έλεγα, του το έδειχνα... αλλά εκεί αυτός.

τελικά τα άλεσα λίγο γιατί φοβάμαι για το στομαχάκι του.

μισή τσιπούρα είναι καλά σαν ποσότητα;

ο δικός μου είχε φάει σχεδόν ολόκληρη τσιπούρα, αλλά ήταν πολύ μεγάλη.

σκέτη, όμως.

μου είχε φανεί λίγο...

όταν του βάζω το δικό του φαγητό... είναι, σχεδόν, 500 γραμμάρια.

να μην αγχωνομαι δηλαδή ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil: μην μιλατε για τι τρωνε τα δικα σας παιδια γιατι θα αυτοκτονησω εντάξει;

γιατι εμεις σημερα φαγαμε 5 κουταλιες φαι ο Νικος και 10 ο Στελιος και απο 1 κεφτεδακι

σουπερ νομιζω εεε;; :lol:

το ποδηλατακι αυτο σωσω μου ειναι αρκετα ακριβω απο οτι θυμαμαι

ναν εσυ που ψαχνεις για καροτσακι

εγω περιπου απο 10 μηνων τα βαζω στις κικο το καροτσακι το φτηνιαρικο που εχουν τα τζαμπο με 50ε

μιλαμε σκυλι ειναι και παρα πολυ βολικο

εγω εχω να ζυσιστω τουλαχιστον 9 μηνες :o

φοβαμαιιιιιιι!!!!!!!!!!! να ανεβω

μπραβο στον Ανθιμουλη μας

ετσι ε οχι να μας παρουν τον αερα !!!

ποια ρωτησε;

ναι για το θεμα με την αντμιν ελεγα

θεε και κυριε - να την δειρουμε κιολας να μην το ξανακανει!! :lol:

ΝΤΡΟΠΗ εχω να πω - διαφωνω απολυτα

εχθες εφαγα την κρεπαρα μου και εια τον χαρι

μιλαμε η μλκ τελειωσε 1 η ωρα

νυσταζαν μεχρι και οι τριχες μου

αλλα ηθελα να το δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα νανουκα - ονειρα γλυκα και πονηρεμενα

σημερα εβαλα στο Κωστα να δει την γεννηση των μωρων

την πρωτη μερα

μπας και του ξυπνησει το πατρικο του :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το εχω ρε τζουλ

εαν ειναι καλο να του βαλω!!!

βεβαια μετα τον αυγουστο γιατι πιο νωρις δεν λεει

θα το κατεβασω!!!!

ελπιζω να μην διαβαζει η φωτεινη γιατι θα φρικαρει :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iσμηνη καλησπερα!!!Εμείς τίποτα σήμερα...μέχρι τον κήπο βγήκαμε και πολύ μας ήταν...πολύ μίξα!!!

Μαρκερ πονάει πολύ ε? Ελα υπομονή και αυριο θα σε τακτοποιησεί ο γιατρός!!!Εγώ συναίτερος για την κρεπερί κι αμα μείνει κρέπα να πουλήσουμε φτύστε με :lol::lol::lol::lol:

Τζουλ σαφράν ε? Πολύ ευεργετικό! Και στο ριζότο είναι ωραίο !!! Και στις κόκκινες σούπες ταιριάζει φανταστικά! Εσύ τι ανάγκη έχεις για διατροφή? Καλλιο σε μας τις πιο ευσωμες να πω :roll::roll:

Σωσώ κάθεται με ζόρι βεβαια και το νερό στο πρόσωπο το ψιλοσυνήθισε αν και διαμαρτύρεται κι εγώ φροντίζω να μην διαρκεί πολύ ώρα... λίγο και μετά πάλι!!! Ξεβγαλμα με δόσεις! :D

Νανα μια χαρά είσαι απο κιλά!!! Είναι 7 χρόνια που η ζυγαριά μου έγραφε κάτι λιγότερο ή αυτό το νούμερο :cry::cry::cry: Πλάκα μας κάνεις? 500 γρ. φαί και να ανησυχείς? Οχι παιδί μου!!! Τρώει και με το παραπάνω! Καληνύχτα

Μαρκερ θες οπωσδήποτε το επόμενο παιδί έτσι? Φιρί φιρί το πας :lol::lol::lol::lol:

Τζουλλλλλλλλλλλλλλλλλλ =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τα νυχια τα κοβουμε παντα βλεποντας CARS -

κεφαλοκλειδωμα σταιλ

και στο μπανιο πλεον σκυβουν το κεφαλι κατω και τσαντιζονται εαν τους κανω πολυ ωρα να ξεπληνω

οσο για το φαι πραγματικα τα δικα μου δεν τρωνε ποτε παραπανω απο 200γρ

περιπου 100-150 φαι στο τσακιρ κεφι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aloxa!

Συγνωμη Μαρ αλλα θελεις να ξυπνησεις το πατρικο ένστικτο σον Κωστα? Νατα μας!!!!!!!!!!!!!! Το βλεπω το νινι να ερχεται. Αουτσαιντερ! χαχχαχαα!

Απο αλλου το περιμενουμε απο αλλου θα σκασει!

Εμεις ξεσκιστηκαμε στη βολτα σημερα!

ΜΠηκα σας διαβασα! Καλα ειστε! Ωραια!

Εγω σε ειχα ρωτησει μαρ αν λες για το θεμα της αντμιν. Και γω διαφωνω...!

Πανε καλα?

Και τι λενε δηλαδη? Ελεος πια...

Λυσσαρες! χαχαχαχα

Εμενα ο δικος μου ειναι πολυ ησυχος. Δε χτυπαει και αν φαει καμια κλαιει. Βρε του λεω δωσε καμια... χαιβανι εισαι? χαχχαα

Δε κλαιει αν πεσει η χτυπησει ή οτιδηποτε αλλο αλλα μην το πειραξεις.. Στα μαυρα καταστιχα σε γραφει. Πρεπει να ειναι πολυ ντροπαλος. Εχω καταλαβει απο καποια περιστατικα οτι ντρεπετε... :oops:

Ακου να δεις...

ΠΑντως και εγω και ο πατερας του ειμαστε ντροπαλοι.

ΚΟριτσια μου βγαζει μια αδυναμια τους τελευταιους μηνες! Αλλο πραμα!

Θυμοσαστε που σας ελεγα οτι με γραφει? χαχχαα

Καμια σχεση! Τωρα ολο αγκαλιες και φιλια!

Α ρε το οιδιποδειο!

Εγω σημερα τσακισα παγωτο στρατσιατελα. Εχει ενα παγωτατζιδικο εδω εινας ιταλος και φτιαχνει σπιτικο. ΜΙλαμε θεικο!

Ηρθανε κατι φιλοι μετα τη βολτα σπιτι και μαγειρεψα φαγαμε και μετα τσακισαμε και το αις κρημ!

Δευτερα αυριο.

Μου τη δινουν οι Δευτερες!~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΖΖΖ το χρησιμοποιώ πολύ συχνά (ασυμφόρο βέβαια...)

Μαρκερ καλό είναι αλλα ...ΘΕΣ 3 ΠΑΙΔΙΑ ??? :shock::shock::shock::shock:

αμα πάλι 8ες κουκου μόνο , ρίχτό στα 8αλασσινα κ καπακι δινε του μέλι κ καρυδια Το πολυ πολυ αν δεν ... μια διαρροια την εχει εξασφαλίσει :lol::lol::lol::?:?:?

μα τι πά8ανε οι οκτωβριανές ... :lol::lol::lol::lol: και μετα λένε την Ζετα ''κουνελο μάνα'' :lol::lol::lol::lol::lol:

σε καλο μου κ σημερα...

Σωσω τι πάει να πει πως τρωω m&m ??? :shock:

ανοιγω το στόμα μου κ τα χλαπακιάζω ! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες τα ρε μαρακι πες τα

μην λετε για παγωτο μην λετε

θαλασσινα δεν τρωει- μονο τα φουντουκια του αρεσουν :lol:

και ολο κοιματαιαιαιαιαιαα!!!!!!!!!!!!!!

παντα 3 ηθελα

ειναι της κοσμοθεωριας - "2 = 0 στην αυξηση του πλυθησμου"

καταλαβες για το καλο της γης το κανω :lol:

αχ καληνυχτα σας

παω για νανι

νυσταξα

φιλακια πολλα σε ολες -

τουμοροου εγκεν

ps: α ρε το αγγλικο μου σκιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ηταν κ σημερα ...το πρωι παρκο κ το απογευμα η μικρη πεθερα κ εγω η μεγαλη για καπουτσινο φρεντο στας παραλιας ;)

μεταξυ μας ...δεν παιζει τιποτα ακομα....αδεια η παραλια!

ευτυχως ειχε ηλιος αλλιως η καταθληψη σκετη λεμε!!!!!!!!!!

εμενα για νυχια κ για μπανιο νο προμπλεμ!

απο φαει δεν παει αλλο θα σκασει

:shock: ολο μαμ ειναι...πως κ δεν ειναι χοντρουλα απορω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!

Λοιπον ενας φιλος πηγε κων/πολη πριν απο λιγες μερες και εφερε στον κουνιαδο μου για πλακα ενα βαζακι που εχει κατι σα μαρμελαδα μεσα και ειναι αφροδισιακο. χαχχαα!

Εχει εναν τυπο απ εξω σε σκιτσο με ενα μακρυναρι σα χαντζαρι χαχχαα και υποσχεται μεσα σε ενα βραδυ μεχρι και 5 φορες χαχχαα!

Λεει ενας υπαλληλος τους μονο 5? χαχαχαχχαα

Θελω να καταληξω στο εξης...

Μαρ Να στο στειλω?

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α σημερα στη πλατεια ειχε ενας γνωστος το πιτσιρικι του (9 μηνων) μεσα σε μηχανοκινητο τζιπακι. Μετα απο λιγο συνηδειτοποιησα οτι ειναι τηλεκατευθυνομενο και το "πηγαινε" ο μπαμπας...

Μ'αρεσε. Ο αντρεας μου ειπε οτι ειναι κιτς.χαχαχα

Εχετε δει κατι τετοιο πουθενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol:

χαχαχαχαχ ΜΑΡΑΚΙ88 στειλτης το ρε κ σε μερικα χρονια το σπιτι της 8α έχει και επιγραφή

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ '' ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ '' χαχαχχαχαχαχαχαχχαχ :lol::lol::lol:

Σωσω οι α' βοη8ειες ειναι καλες γιατι άμα σωριαστει κανένας 8εογκομενος τρεχεις πρωτη για γλωσσοφιλο ! χαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

τωρα άμα σου κάτσει κανενας 90αρης το παιζεις κινέζος ! (τα χρονια του να παρουμε κ άλλα τόσα) :lol::lol::lol:

μαρακι69 ζετα 8εοδωρακοπουλου (ενα ζωο ξαν8ο που κυκλοφορει με ενα κουνελι κ παρουσιαζει μια εκπομπη με εναν γκευ - τους σατυριζει ο 8εμος κ οι αρβυλα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...