Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

kala και μεις....παιδια πειτε μου τη γνωμη σας...

θυμαστε την ελενη σκ;;

κανουμε παρεα...

οποτε συναντιομαστ η μικρη της τραβαει τα μαλλια της δικια σου..η δικια μου χαιβαν..δεν αντιδρα καθολου..

η ελενη την μαλωνει ..αλλα η μικρη τιποτα..δε κτλααβαινει..

σημερα ξανα πηγαμε το πρωι και οχι απλα την τραβηξε το μαλλι,την εσπρωξε και κανα 2 φορε.ς..

ξερω οτι η ελενη αισθανεται ασχημα..

αλλα η μικρη μολις κανει 2 βηματα η μικρη κλαει και ερχεται σε μενα τρεχοντας..που δε το κανει ποτε αυτο..

μιλαμε την φοωαται μεχρι εκει που δε παει..να φανταστ ουτε εφαγε..

τι μου προτεινετε;;

εγω θελω να βλεπω και την ελενη..και το μωρο εννοειτια..η ελενη λει το κανει μονο σε μας και την πιστευω..

αλλα εχει μελλον αυτο;;τι λετε;;

εγω σε λιγο δουλεια..

φακ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α ρε τη Μαρθουλα...

εχει περασει στην ψυχολογια της...

μιλησε της συνεχεια οτι δεν υπαρχει λογος να φοβαται, παρε και καμια αγκαλια και εσυ τη μικρη της Ελενης για δει οτι η μαμα εχει εμπστοσυνη, μην της δινετε εκεινη την ωρα να καταλαβει οτι υπαρχει ζητηματακι και η Ελενη παρομοιως με τη μικρη...τετοιου ειδους συμπεριφορες συνηθως επαναλαμβανονται :?:?:cry::cry:

πρεπει να της μιλησει και εκεινη πολυ..δεν ειναι λυση να μην ξαναβρεθειτε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε ζρουσουλα..δεν ιεπαμε να μη ξανα βρεθουμε...

αλλα τρομαζει η δικια μου..

και δε μαρεσιε να την βλεπω ετσι...

ειπαμε την αλλη φορα να κατσουμε ολοι μαζι να παιξουμε..να μην τις αφησουμε μονες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω να πατε σε ουδετερο περιβαλον...σε παρκο να κανουνε μαζι κουνια κ γενικα να παιξετε ολοι μαζι....δεν θα αλλαξη αμεσως αλλα κανε την αρχη με βολτες εξω,να εχει κ αλλα παιδακια ....

ειναι στο παιδι ...κ εμεις οταν παμε εξω κ δει ενα κοριτσακι που την χτυπαει την δικια μου ....ερχετε κοντα μου κ νιωθει φοβο το καταλαβαινω! αλλα εγω κανω το αντιθετο λεω κανε καλο το κοριτσακι ...κ παει η καιμενη να κανει καλο κ τρωει μια στο κεφαλι απο το αλλο!

κλαμα η δικια μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw

κι εμεις μια χαρα

το πρωι οκ φαγανε μπανανουλα -λιγο χυμο μπισκοτακι οκ

το μεσημερι κλασικα ο Στελιος 10 κουταλιες και 180γρ γαλα και ο νικος 2 κουταλιες και τιποτε αλλο-μισο θα μου μεινει

τωρα ξυπνησε με ουρλιαχτα και κλανιες -παλι κρυωμα μυριζομαι

σωσω μου γλυκια - ειναι απλο - δεν εχουν χημεια τα κοριτσια μεταξυ τους

στο λεω εκ πειρας

στον παιδικο τα δικα μου - με ολα τα παιδακια τα πανε μια χαρα μου λεει η δασκαλα - με ενα κακομοιρο - κοριτσακι 1 χρονο περιπου μεγαλυτερο - το εχουν τσακισει μου λεει η δασκαλα - το δαγκωνουν κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώκω κρίμα είναι αυτό!!! Εχουν ίδια ηλικία ή είναι πιο μεγάλο το άλλο? Δεν έχω καμιά καλή συμβουλή...νομίζω το να βολιδοσκοπήσεις την κατάσταση είναι οτι καλύτερο! Δηλαδή να τα βοηθήσετε να δείτε τι είναι αυτό που μπορούν να κάνουν μαζί....παιζει ρόλο κι η ηλικία! Θέλει λίγο προσπάθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria zzzz ιια ηλικια ειναι τα κοριτσακια

η σκ ειναι της ομοδας μας απλα δεν πολυμπαινει και δεν την εχεις γνωρισει

νομιζω κι εγω οτι για λιγο καιρο πρεπει να τις προσεχετε και να τις βαζετε να παιζουν μπροστα σας - σιγα σιγα θα μαθουν

εαν ενθαρρυνεις την δικια σου να την χαιδεψει - να την φιλησει - να τις δωσει πραγματακια της - μηπως την παρει με καλο ματι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε καλε εσεις;

ευτυχως φαγανε

τωρα το απογευμα δεν θα βγουμε - βγηκαμε το πρωι πηγαμε στο mall

τα παιδια μια χαρα ειναι

εγω βαριεμαι να πω την μαυρη αληθεια

καλε τι εγινε εκει με την Λενα :shock:

θεε και κυριε ακου κει τρελλα

νομιζω η ντομ το ανεφερε - εγω δεν διαβαζω καθολου τα αλλα αποτε δεν γνωριζω τι γινεται

το εψαξα και μου πεταχτηκαν τα ματια εξω

παρτες στο γαμο σου να σου πουν και του χρονου - ειναι μερικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απο μας...ειμαι δουλεια...ολοι ζουνε...

οκ κοριτσια..θα το οδυμε και ετσι...

να στε καλα μγια τισ απαντησεις...

ελα ρε μαρκερ..παλι κρυωσατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα δεν κρυωσαμε

2 ειναι τα τινα (δεν ξερω εαν το εγραψα σωστα :lol: )

α) μαγερευω χαλια - και αρεσουν μονο σε μενα

β) ζηλευουν και τρωνε στον παιδικο

αν και νυσταζε πολυ σημερα ο νικος το μεσημερι

ετοιμασια για τα μπανια μας τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια ειμα ιπολυ περηφασνη..εκανακαρπα σε ασθενη εδω...σωθηκε..εινα ιαν πεθανειο αλλα οχι σημερα...

Πειράζει που δεν κατάλαβα τι έκανες???????? τι είναι το κάρπα? Μπράβο φίλη είμαι κι εγώ περήφανη για σένα γιατί τελικά το κάρπα είναι σημαντικό αφού του έσωσες την ζωή εστω και προσωρινά! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που κανεις μαλαξεις πα;νβω στον αλλον..πριν την παυλα του καρδιογραφου..εγω με 1γιατρο...

χωρις φιλια γιατι ειχαμε αναπνευστηρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσωκα μου μπραβο σου - ειμαι κι εγω περιφανη

οποιο και να ηταν το αποτελεσμα

το ξερω ποσο δυσκολο ειναι - να κρατας ζωες στα χερια σου

ψυχοφθορα δουλεια ρε γμτ μου

παντως εγω σου συστηνω σημερα να μην παιξεις λοτο γιατι πριν λιγο εγραφες οτι ολοι ζουν σημερα

πως την λενε την παροιμια

"εσυ σχειαζε και ο θεος απο πισω γελα" κατι τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενω τον κωστα να ερθει

τον εστειλα για κρεπες

τις λιγουρευομαι μια εβδομαδα τωρα

να ερθει να κατσουμε να δουμε χαρι ποττερ το τελευταιο και νανι μετα

καλα δεν με κοβω να το βλεπω ολο ειναι και μπολικες ωρες το ρημαδιασμενο

καλε που ειστε;

περαστικα σας πολλα

οι γμ μυξες ολα τα προκαλουν

τα ξερεις καθαριζε την καμια 20αρια φορες την ημερα μπας και δεν γυρισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω....μπραβο!

για την δουλεια που κανεις,δεν εχω λογια ! ξανα μπραβο!!!!!!

εχω ενα κουνουπι :o:shock: οι μικρες εχουν στο προσωπο απο 3-4τσιμπιματα!

εβαλα παστιλια τωρα στο δωματιο!

βλεπω μαδαγασκαρη με την Μαρια μου!καναπες μαξιλαρι κ το παπλοματακι της εχει...σημερα την αφηνω να κοιμηθει πιο αργα....ειναι πολυ χαρουμενη!

η Αγγελικη νανι!!!

ο αντρας στουντιο

εχω γλυκο στο ψυγειο ,κερναω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ειναι η παστιλια;;;

ερχψομαι για γλυτκο..και μεις μαλλον γυρεους σημερα..

οι αλλες μη ρωτας..η νανα το πιανει..δε φτιαει το πληκτρολογιο...απλα δε χρησιμοποιειται και αν εχεις να τα πατησεις καιρο τα κουμπια,μαγκωνουν..ξερετε με τι συναμη τα παταω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...