Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

τζουλια μηπως εχεις ψωριαση μαρη στο κεφαλι????

βαλε μια βαφη να σου περασει!!!!

αν τα βαψεις μονη σου πρεπει να κανεις κατι συντηρητικο..

πχ μην κανεις κανα ξανθο γτ θα βγουν πρασινα...

οι μεγαλες αλλαγες θελουν κομμωτηριο...

αλα ενα κοκκινο σκουρο πχ δαμασκινι ωραιο θα σου ηταν!!!!!!!!

εγω θελω να εχω πολλα πουλια!!!!!!!!!

και ναι!!!!!κοιμηθηκε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειαααα!!!1

καταρχας να ζησει στη Φωτεινη το μωρακι της!!!!!\

κατα δευτερον απανταω στο Μαρακι σε παλια ερωτηση: υπερπροστευτικη -με ψευδαισθηση οτι κατεχει το αθλημα ωστε να αποδειξει οτι συμβαλλει αλλα εμμεσως για να κολλησει ο μικρος...μαλακιες...

ακομα αυτα τα ξυλινα παζλ τα εχουμε και εμεις τα κανει μερικες φορες αλλες τα πεταει παντου :evil: \

μαρκαδορους δεν του παιρνω με τιποτα ακομα..εγκεφαλικο δεν θα παθω ..μολις καθισουμε βεραντα και κηπο τοτε..τα μονα παιχνιδια που παιζει ειναι τα plan toys ή οποιοδηποτε ξυλινο..εχω βρει και παραγγελνω απο ιντερνετ..απο τζαμπο δεν ξαναπαιρνω κανενα..

ενας μαθητης μου εχει σκιουρακια και εχει φαγωθει να μου δωσει οταν θα ζευγαρωσουν..δεν ειμαι και πολυ του ζωου μεσα στο σπιτι..ασε που δεν προλαβαινω περιποιησεις και τετοια..

εγω το πλυντηριο το πολυχρησιμοποιω..σχεδον μερα παρα μερα..

μεσα στο σπιτι μερικες του φοραω παπουτσια μερικες καλτσες με πατουσες να μην γλιστραει..παντοφλακι δεν τα εχει βαλει ποτε!!!του τα κανω εναλλαξ για να μην συνηθιζει..το καλοκαιρι θα δουμε..δεν ειναι ασχημα τα crocs αλλα ισως και κανενα πεδιλακι ελαφρυ..

θα τον κοινωνησω αυριο ..θα παω 10' πριν βγαλει το δισκοποτηρο και θα τον παω σβελτα..ας κλαψει και λιγο..θα κοινωνησω και εγω.. και το απογευμα ευχελαιο..ευτυχως τον κουρεψαμε κιολας..δε γινοταν αλλο..ειχε κανει κατι

μπουκλες..τα καταφεραμε..

Ισμηνη ανοησια της νονας..δεν πρεπει να αναλαμβανουν την ευθυνη αν βαριουνται..\

εμας μας εστειλε γιατι δεν θα ερθει..παπουτσια και παντελονι μπλουζακι και ασορτι καπελο τζοκεϋ..ξοδευτηκε η χαζη και της φωναζω καθε φορα γιατι το παραξηλωνει..λαμπαδα θα μας φερει η μαμα της..προχθες του πηρα και εγω μπλουζακια πολο και παντελονια :lol::lol:

Σωσω κριμα για τον νονο..εμενα ειναι μεγαλοι νονος και νονα..πανω απο 70..ο νονος μου εβγαινε συχνα στην τηλεοραση (πολιτικη ενασχοληση) παλιοτερα..εξαιρετικοι ανθρωποι..φιλολογοι και οι δυο..

Τζουλια και εσεις να ξεκουραστειτε..

Σοφη καλως ηρθετε πισω..!!!

Χαρα δεν μπορω να σε βοηθησω με την κρεμα..δεν εφαγε καθολου..\

και αυριο πρωι 10-2 μαθημα και τελος..

συγγνωμη που εγραψα τοσο αναρχα αλλα οπως θυμομουν εγραψα..

ο μικρος κοιμηθηκε 10 θα ξυπνησει 5 και θα συνεχισει μεχρι 7..

καληνυχτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους!σας διαβασα...και τωρα λειπετε ολες... :lol::lol:

Σοφη καλωσηρθες.Εχει να πεσει γενικη ε;;; :D

Νανουκα τι σου λενε ρε για τα ποδια του Ανθιμου λες και ειναι κανας μπασκετμπολιστας; :lol::lol:

Σιγα ρε παιδια μη βαλει πουδριτσα!Εννοει αυτη την ανεπαισθητη μυρωδιτσα που εχουν ολα οταν βγουν τα παπουτσακια...

Εγω τι να πω γιατο τι εχει να γινει στο μελλον στο εφηβικο δωματιο ρε Μαρακι;;

Καλα ασε τη Φροσω... :lol::lol:

Ισμηνη πώς και δεν σας βαφτισε η νονα της Ιολης τον Ορεστη, εννοω δηλ αφου ειναι κολλητη σου;

Σας πάντρεψε κιολας αυτη η αχαειρευτη;φανταζομαι δωρα που θα πηρες!

Καλα με το ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ εριξα πολυ γελιο...

Ποπο ρε συ 6 χρονων ο Ορεστης!Πότε ηταν που εγραφε το τικερακι 4!

Σωσω μην κανεις καμια μαλακια και παρεις γατα σκυλο σκιουρο χαμστερ κουνελι...εχεις τη μικρη με μυξες και ωτιτιδες, μην παιρνεις ζωα με τριχαρια...Παρε κανα πουλακι που μενει εξω απο το σπιτι.

Μαρακι κι εγω σαν κι εσενα με τα παντοφλακια, τα χρυσοπληρωσα και τα εβγαζε ολη την ωρα γιατι ειναι πανευκολα με φερμουαρ και απηυδησα και το σταματησα.Του φοραγα παπουτσια γιατι με επρηζε ο αντρας, αλλα απο τοτε που ειπε η Τζουλια οτι και στην πλατυποδια θελει ξυπολησια, βρηκα την υγεια μου!

Καλτσακια με πατουσακια οπως λεει η Χρυσουλα ή απλα καλτσακια τωρα που περπατανε πιο καλα απο τις αρχες.

Με προβληματισατε με τις κρεμες που ρωταγε η Χαρα.Δηλαδη εγω που του δινω ακομα συχνα φαριν λακτε και μπισκοτοκρεμα, κανω μαλακια;γιατι αυτα ειναι μεχρι καποια ηλικια που την εχουν ξεπερασει τα δικα μας;

Νηστεια λετε και νηστευω κι εγω.Εχω πεθυμησει το κρεατακι, βλεπω κατι συνταγες και μου τρεχουν τα σαλια απο τις φωτο.Οταν ημουν φοιτητρια νηστευα ολη τη μεγαλοβδομαδα και το λαδι!Το ειχα ταξει αν εμπαινα παν/μιο κι οσο θα ημουν φοιτητρια.Το κρατησα για καμια 3ρα χρονια και μετα την αποφοιτηση αλλα οταν ειδα οτι γαμαει το εντερο, το σταματησα τοσο αυστηρο.

Χαρα τελικα δεν τον εδωσες τον παπαγαλο αποτι καταλαβα απο τα συμφραζομενα ε;περασε η μελαγχολια;

Μαρκερ κι εγω θα συγχιζομουν με τις παπαριες αυτηνης!Αυτα τα μιζερα πραγματα δεν τα μπορω ουτε εγω.Μην το κανεις τοτε κυρα μου αν σκεφτεσαι ετσι, αρνησου!

Ωστε γεννησε η Φωτεινη;;;36η και 3450;;;Τι λες τωραααα;;;;

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ!

Σημερα καναμε εμβολιο ανεμοβλογιας, βανιλιξ, πηραμε μονο μισι ποντο 84,5 δηλ. και κιλα 11680, πηραμε 340γρ οσο και την προηγουμενη φορα.Κατεβηκαμε εκατοστιαια θεση και στο βαρος και στο υψος.50η στο βαρος, 75η στο υψος. Ο αντρας φρικαρε μολις ακουσε για το βαρος, μα πώς κανει ετσι;εγω χεστηκα!αφου δε βαζει κωλο κατω ολη μερα, πώς να κρατησει γραμμαριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω σιγα μην εχει ψωριαση καλε!Ετσι ειναι η ψωριαση;;;εχει η μανα μου απο μικρο κοριτσι, ειναι γεματη στο κεφαλι και σε πολλα σημεια στο σωμα και ταλαιπωρειται ματαια! Μην σου τυχει!

Τζουλια δοκιμασε το Dercos της Vichy.Στα φαρμακεια.

Εγω εχω χρονια ξηροδερμια, απο Β Λυκειου!Και δεν μου κανε κανενα τιποτα εκτος απο αυτο!

Μεχρι που η κουνιαδα μου ειπε στον αντρα μου που εχει κι αυτος, να το δοκιμασει γιατι εκεινη την εσωσε.

Πραγματι!Κι αυτος ειδε τρελη βελτιωση κι εγω.Σημειωτεον οτι ολο φουγκοραλ βαζαμε ολα αυτα τα χρονια και προκοπη δεν ειδαμε.

Βεβαια ολα αυτα τα σαμπουαν, οπως καταλαβαινεις, τα βαζεις για δυο τρεις εβδομαδες, βλεπεις βελτιωση εως εξαφανιση μπορω να σου πω, μετα ομως πρεπει να αλλαξεις σαμπουαν για να μην συνηθιζει ο οργανισμος, αλλα μετα απο κανα μηνα παλι, ξαναρχιζει η εξαρση. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω κι εγω...αφου φαινεται να ειναι μεσα το Μαρακι...πού εξαφανιστηκε;;;

Και τσουπ βλεπω στον αντεννα γκρευς ανατομυ!Καταλαβα λέω! :lol::lol:

Καληνυχτα κούκλες!

Που εσεις κοιμαστε δηλαδη! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες!!!

Σήμερα έχει γενικής συνέχεια και ολοκλήρωση με ενισχύσεις (ούτε τα Χριστούγεννα δεν θα τελειωνα μόνη μου :lol::lol: )

Εχω πλύνει κουρτίνες για όλα τα δωμάτια , παπλώματα και θα σιδερωθούν για να μπουν μετα το ξαράχνιασμα - καθάρισμα τοίχων και ψηλών και είχα σκοπό να καθαρίσω και όλα τα νουλάπια-ντουλάπες εσωτερικά (αν προλάβω :? )

Οτι κάνω και σήμερα και τέλος!!! Το απόγευμα εχουμε να πάμε σε κάτι γεννέθλια και αυριο πρωί οδοντίατρο!!!! Μετά ψώνια σούπερ μάρκετ για το πάσχα!!!

Φετος μετά απο πολύ σκέψη δεν θα φτιάξω τίποτα!!! Τα αυγά τα παρήγγειλα απο τον κουμπάρο μου (που έχει μαγαζί) έτοιμα βαμένα, θα πάρω 2 τσουρέκια και τέλος ....... Δεν την παλεύω να φτιάξω και αυτά αν και αισθάνομαι άσχημα γιατί κάθε χρόνο τα φτιάχνω όλα μόνη μου ακόμη κι όταν δούλευα!!!! :oops::oops:

Δεν πειράζει καλά να είμαστε και θα φτιάξω του χρόνου! χα χα χα

Σήμερα δεν ξέρω και τι θα φάμε!!! Ο άντρας και τα παιδιά δεν νηστεύουν και είμαι μόνη μου !!!! Θα δω τι θα μαγειρέψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

εγω εδω σπιτι θα βαλω φαι σε λιγο

τις κουρτινες λεω να μην τις πλυνω

τις ειχα πλυνει τον δεκεμβρη που ειχε καλο καιρο

τον σεπτεμβρη παλι

εγω αυγα θα βαψω σημερα που δεν εχω παιδια στο σπιτι

την τουαλετα πρεπει να κανω -να βαλω σκουπα και να σιδερωσω την αλλη μιση ντουζινα ρουχα και βαριεμαιιιιιιιι!! και εχω να παω και για δουλειες εξω

δεν ξερω τι θα προλαβω

αα κι εγω φετος δεν θα κανω τσουρεκια - εκανα περσι - βαριεμαι σας το ειπα

θα φτιαξω τσιζκεικ :lol::lol:

νηστεια οταν πια καταλαβουν

δεν ξερω δεν τα πολυτειρω τα εθιμα γιαι και στο σπιτι μας δεν ειμασταν φανατικοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα! Προτελευταία μέρα στη δουλειά. :cry:

Την Κυριακή του Πάσχα ξημερώματα φεύγουμε για το χωριό για 2 εβδομάδες!

Καλυψώ τί να σου πω για τον ύπνο; Όσο μεγαλώνουν διεκδικούν περισσότερη προσοχή.

Μάρκερ εγώ τις πλένω συχνά τις κουρτίνες γιατί πάιζουν πολύ με αυτές και τις πιάνουν και με βρώμικα χέρια.

Μαρίαζ φέτος δεν θα φτιάξω ΤΙΠΟΤΑ. Φοβάμαι με την αλλεργία του Χριστ. μη φάει κανένα αυγό.

Κι όλα τα παιδάκια τρελαίνονται να τσουγκρίζουν αυγουλάκια.

Σωσώ άντε να φτιάξεις το δοντάκι να ηρεμήσεις. Εγώ πάντως είμαι αρνητική στην ιδέα του κατοικίδιου ακόμα μύγα :lol: .

Φωτεινή να σου ζήσει ο παίδαρος. Τελικά σε έβαλε μέσα άρον άρον ε; Και τη θερμοκοιτίδα δεν τη γλυτώσατε.

Δεν πειράζει όμως να είναι πάντα υγιής και χαρούμενος!

Ισμήνη ποιος είναι ο Τάκης [smilie=icon_scratch.gif] . Ε καλά εννοείται ότι δεν θα παίρνεις κρος στο γαμπρό! Από nike και επάνω!

Δεν έχει καμιά το τηλέφωνο της μάρκατ;

Αθηνά του δον μυρίζει το στόμα του το πρωί αλλά μάλλον έχει ιωσούλα.

Σωσώ τα παιχνίδια τα αφήνω κάτω σε ένα δέντρο και τα παίρνουν. Αλλά δεν είναι και σε πολύ καλή κατάσταση μη φανταστείς. Τα καινούργια δεν τα πετάω.

Ντομ πάλι μου τη λες ε; Βρε οι δικοί μου είναι καθαρά πλάσματα! Για φαντάσου τα κορίτσια με σερβιέτες κτλ. ;) , άσε που θα σου παίρνανε τα βαφτικά σου :lol:8-) .

Εμείς ω γιες είμαστε πάλι άρρωστοι :crazy: .Όλο το βράδυ ξέρναγαν και οι δύο και μάζευα. Ήμουν και μόνη μου. Χθες κάναμε το εμβόλιο της ανεμοβλογιάς. Μήπως τους πείραξε αλλά και τους 2;

Μάλλον ΠΑΛΙ γαστρεντερίτιδα θα έχουν.

ΟΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα φροσω μου

εμενα ειναι 3η μερα με μυξα και βηχα γμτ μου

την παρασκευη θα φυγουμε κι εμεις για 3 μερες στο εξοχικο στα πεθερικα μου

ερωτηση

μια που λεμε για κουμπαριες

ρε κοριτσια η κουμπαρα μου θελει

να κανει τα αγορια παραγαμπρακια

για ενοικιαση δεν εχει ο οικος νυφικων

αρα πρεπει να α αγορασουμε

δεν ξερω τα χρηματα ειναι παρα πολλα

τα πιο φτηνα που βρηκαμε ειναι 80ε το ενα χωρις παπουτσια και πουκαμισα και τετοια

αρα στον καθενα θα μου βγει κανα 100αρι σιγουρα

της αφησα να ενοηθει οτι ειναι πολλα τα λεφτα και εγω δεν θα τα διαθεσω

μου ειπε εμεσως πλην σαφως οτι θα τα βαλει αυτη αλλα με μαυρη καρδια

δεν ξερω ρε γμτ μου

δεν εχω αλλα 200 να δωσω για κουστουμια και το θεμα ειναι οτι θα μου μεινουν αφου θα τα αγορασει

τι να κανω

να τα πληρωσω εγω;

της ειπα οτι θα αγορασω τα παπουτσια εγω

κανουν και καμια 35ε το καθενα τα καλα μην σας πω πιο ακριβα

της ειπα να μην τα κανουμε παραγαμπρακια-ειναι πολλα τα λεφτα

και αυτη επιμενει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρκερ 200ευρώ; :shock:

Σιγά ρε συ για κάτι άχρηστο.

Εμένα σόρυ αλλά δεν μου αρέσουν μωρά με κουστούμια και γραβάτες.

Γιατί δεν παίρνετε λινά ρουχαλάκια παντελονάκι και πουκαμισάκι και μπορείς να τους βάλεις ένα παπιονάκι.Θα έχουν γέλιο.

Αν επιμένει....

Θα κοιτάξω ένα σάιτ. Θα σου γράψω σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλουν ψάξιμο βέβαια

http://www.christening-gowns.com/catego ... l_Occasion

http://www.notjustboyssuits.co.uk/jacke ... w-52-c.asp

http://www.childrensalon.com/index.php?cPath=80_293 (έχει και πιο οικονομικά. Σωσώ μη βαράς :lol: )

Θα κοιτάξω και σε λινό και θα σε πω....

Και στο ebay

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω! Τι γλωσοκοπανες ειστε?

χαχαχαχα

Χθες πηγα και εβαψα μαλλι. Σουπερ μου το εκανε!

Τα τελευταια εχω διαβασει!

Φροσω περαστικουλια μωρε.....

Εγω περιμενω γονεις σημερα και ειναι πολυ πολυ χαρουμενη! Θα ερθουνε σημερα και οι κουμπαροι! Χαμος!

Καταλαβαινετε κανω δουλιτσες κλπ.

Μαρκερ θα κανει παραγαμπρακια και αυτη η χριστιανη και δε θα πληρωσει? Εγω το παρανυφακι μας το ειχα εξοπλισει πληρως. Ειχαμε ραψει σε μοδιστρα παρακαλω ενα φορεματακι μουρλια! Σφηκοφωλια επανω με ραντακια που δενανε φιογκακια και το υφασμα ητανε κοφτο με μπολικο τουλι απο κατω! Σα νεραιδουλα ητανε. Δε μου αρεσαν του εμποριου καθολου.... Τα μαλακια κοτσος αναλαφρος και σβαροφκι πεταλουδιτσες μεσα στα μαλακια. Ητανε τριων τοτε η αννα-μαρια.

Τωρα για αγορακια εγω και ενα πολο με ενα λινο παντελονι θα γουσταρα τρελα. Αλλα εμενα ο γαμος μου ητεν σε νησι με λιγο κοσμο και ειχα αερινο νυφικο. Σκεφτειτε ο αντρεας δε φορεγε γραβατα.

Αλλα και η λυση της φροσως ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επανερχομαι. Να σας διαβασω κιολας γιατι δεν εχω τι να σχολιασω! αχαχαχαα!

Καλα ρε Καλυψω σοφοκλη το πουλι? χαχαχαχχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα πάρει του δον αυτά τα παπούτσια σε μπλε και είναι τέλεια http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... SA:GB:1123

πολύ μαλακά.

Κοίτα εδώ για λινά

http://www.littlelinens.co.uk/shop/28/index.htm

ki ed;v gia kostoumi

http://cgi.ebay.co.uk/BOYS-5PC-CREAM-SU ... 6b1b03967c

αυτο το βάζω για να γελάσουμε

http://cgi.ebay.co.uk/Baby-Boy-Wedding- ... 6fc3b6a377

μη φοβηθείς πιο κάτω πήγαινε :lol:

http://www.sazoo.co.uk/acatalog/Boys.html

Ελπίζω να σε κάλυψα.

Παπούτσια αν θες σου δανείζω τα δικά μας. Τα πήρα προσφορά απόμαγαζί βαπτιστικών 20ευρώ δερμάτινα αλλά τα φόρεσαν μόνο μία φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αν επιμένει τα πληρώσει βρε Μάρκερ μου!!!

αν τα είχες να τα έδινες, αλλά αφού δε σου περισσεύουν...

Σήμερα έχει γενέθλια η μανούλα μου!!!

να τη χαίρομαι!!!

Φωτεινή να σου ζήσει και ο 2ος παίδαρος!!!

κρίμα για τη θερμοκυτίδα... θα μπορούσατε να την αποφύγετε...

σας διάβασα με διακοπές και δεν πολυθυμάμαι...

Μαράκι μου!!!

σε ζηλεύω!!!!!!!!!!!

με το καλό να τους υποδεχθείς όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μπηκα σπιτι

θα κατσω να τα δω ολα

ρε σεις λινο εχω σουπερ - λευκο που τους ειχα βαλει στην βαφτιση και το ειχα μεγαλυτερο νουμερο

αλλα δεν θελει

θελει να ειναι ιδιο χρωμα με του γαμπρου το κουστουμι

αλλιως θα τους εβαζα το λινο το λευκο και πουκαμισακι στο χρωμα του κουσοτυμιου του γαμπρου

αλλα δεν θελει

δεν ξερω ειμαι σε διλημα

και εγω το ιδιο της ειπα οτι ειναι αρηστα μετα τα κουστουμακια

για μια -2 φορες και αντε ειναι

θα μας παρει και δωρο αιρκοντισιον

κανει 380 το αιρ και 80 η τοποθετηση :460 το αιρ και να παρει και τα κουστουμακια αλλα 200

πλην τα παπουτσια - πανε πολλα ρε γμτ μου

το θεμα μου ειναι οτι ειναι και κολλητη δεν θελω να της κοστησει ο κουκος αηδονι

αλλα τι να κανω κι εγω δεν εχω αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γεια το μαλλι μαρια τωρα ο διαβασα

με επιασε ιστρος χα χα

δυστηχως δεν μπορουσαν να το αποφυγουν

ειχε εξαληψη τραχηλου 90%

ηταν μεγαλος και ο μπεμπης - βρηκαν και τον λωρο οχι σε καλη κατασταση

οποτε ηταν καλυτερα να γεννησει απο οτι μου ειπε

ευτυχως ειναι καλα

να χεσει περιμενουνε

νανα μου να χαιρεσια την μανουλα σου

χιλιοχρονη και παντα με υγεια και ντουρασελ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας.....τι να 1σχολιασω...

οκ για τα ζωα..το πιασα..ισως κανενα καναρινι αργοτερα...

χρουσουλα δωσε πλιζ τη διευθ των παιχνιδιων που αγοραζεις..και εννοειται περιμενω τη συνταγη..με την πρωτη ευκαιρια..

εδω βρεχει..φακ...

εμεις κιτρινς μξες..

ωτιτιδα.ακαι στα 2...και της ειπα για ομοιοπαθητικο..δεν ειναι αρνητικη αλλα δε σκοτωνεται κιολας..και επειδη με ειδε που μου γυρισε το ματι με τισ αντιβιωσεις μου εδωσε για 10 μερες αουριντ 3 τομπρεξ και οτριβιν ,1 σκευασμα ολο αυτο για 10 μερε.ς..αν της περασει καλως..αλλιως αντιβιωση.μαλακια που δε παιρνουμε αντιβιωση;;τι λετε;;

εχει παρει κανεις απο τα απιδια σας πανω απο 7 φορες αντιβιωση;;φροσω μαλλον εσενα συναγωνιζομαι αλλα ρωταω και τις υπολοιπες..

μαρκερ η αδερφη μου εντυσε το ντο ντο παραγαμπρακ..

τα ρουχα τα καλα που ειχε και πηγε και του πηρ και 1 γραβατα και τλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα να χαιρεσαι τη μαμα σου..να της κανει αλλο 1 εγγον..πως πανε οι προσπαθειες;; :oops::oops::oops:

καλυψω ελπιζω να κοιμηθειται..

αυριο θα βαψω αυγςα με τισ κλωστες..πηγα και οδοντιατρο..

θα παω και αυριο..και ελπιζω να μη τεχουμε πασχαλιατικα.και απο βδομαδα εντατικα..

συνχιζω αντιβιωση..ψαρια για ολους..

ρε παιδια υπαρχει σαι τ η οτιηποτε να λεει τα ψαρια της εποχησ;;

καλα ρε φροσω ακομα δουλεια;;

μαρακι ηρθαν οι δικοι σου;;

εγω καριιοκες δε ξερω αν θα φτιαξω αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!!

Σωσώ μία φορά του έδωσα αντιβίωσω.

αν πρέπει να πάρει για να μη γίνει χειρότερα...

ξέρω γω...

καλά Μάρκερ...

εγώ είχα πλήρη εξάληψη τραχήλου και διαστωλή 3-5 εκατοστά από την 34η βδομάδα...

βέβαια... κάθε γιατρός είναι διαφορετικός... απλά ο δικός της από την αρχή βιαζότανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello ladies.

Aπο που να ξεκινησω!

Καταρχας Φωτεινη να σου ζησει ο παιδαρος!Καλη επιστροφη στο σπιτακι σας και καλη δυναμη απο εδω και περα!

Μαρια μεγια το μαλλι!και καλως να δεχτεις τους γονεις σου!Πρεπει να εχεις μεγαλη χαρα!

Σωσω ε οχι παλι ρε παιδι μου!Αμαν αυτη η ωτιτιδα!Το πουλακι μου!Ποναει?Δεν ξερω να σου πω για αντιβιωσεις.Μια φορα πηραμε και εμεις ολο και ολο.Περαστικα.Πολλα φιλακια να της δωσεις ακους μαρη?Να της τα δωσεις!

Φροσακι φευγετε ε?Καλα να περασετε και ελπιζω χωρις απροοπτα αυτη την φορα!

Νανουκα μην στεναχωριεσαι!Εχεις τον Ανθιμουλη και τον αντουλη σου.Ποτε εχεις αδεια?Για να ανεβειτε προς τα πανω εννοω.

Επανερχομαι με τα δικα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

εαν καταλαβα καλα γεννησε η Φωτεινη!! να σου ζησει ο μπεμπακος !!!!

σωσω πολυ αντιβιωση ρε φιλεναδα! δεν ξερω ...μια φορα εχει παρει η δικια μου

αλλα ρωτα κ αλλον ντοκτορ!

μαρκερ...μια φιλη μου θα κανει γαμπρακια κ βρηκε λεει με 50ευρω κουστουμακι!απο θεσ/νικη

να μαθω απο που??

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Ο ΚΑΙΡΟς :evil:

νανουκα χρονια πολλα στην μαμα σου!!!

σημερα εχει κ η αδερφη μου :D

τι αλλο βρε κοριτσια ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσωκα μου εμεις εχουμε παρει αμετρητες φορες αντιωβιωση

τι να σου πω σιγουρα κανα 6αρι

και μπορει και τωρα μου ειπε ο ντοκ - εαν ανεβασουν πυρετο

και σημειωτεων ο δικος μου ειναι κατα των αντιβιωσεων

αλλα εαν σου σηκωνει ακατεβατο πυρετο 38-39 και κανει και ακροαστικα - τι αλλο να κανει ο ανθρωπος

γενικα εμεις αρχιζουμε κατευθειαν αερολιν και φλιξο και εαν δεν εχει περασει ο βηχας σε 5 μερες ή εχει χειροτερεψει τους βλεπει και μετα το πιο πιθανο ειναι αντιβιωση

αλεκα μου ναι σε παρακαλω εαν μπορεις να μαθεις τηλ ή εαν εχει διευθυνση θα σου ημουν υποχρεη

καλα φροσω το ενα σαιτ το 2ο εχει καταπληκτικα και παρα πολυ φτηνα κουστουμακια μιλαμε τελεια

μακαρι να της αρεσει τιποτα απο αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περνανε με το απογευματινο καραβι σωσω.

ΜΜμμμμμμμμ καριοκες!

Για την αντιβιωση. Ρε γμτ δε ξερω πραγματικα. Πρεπει να παρει πιστευω. Ρε παιδι μου μηπως ειναι αλλο το αιτιο που κολλαει ιωσουλες? Καταρχας ο σιδηρος της πως ειναι και επειτα μηπως ειναι ανατομικο το θεμα? Κατι με τη μυτουλα για παραδειγμα. Ειδες της φροσως ο Χρ. ειχε θεμα.

Μπορει να λεω βλακειες δε ξερω. Αλλα 7 φορες ειναι πολλες. Εδω θα την πηγαινα αθηνα στο παιδων. Να ησυχασει το μυαλο μου τουλαχιστον. Μπορει να ειναι κατι απλο η λυση.

Φωτεινη να σου ζησει ο παιδαρος! Μπες με τη πρωτη ευκαιρια και πες τα μας ολα!

Νανα μου να χαιρεσαι τη μητερουλα σου! Παντα υγεια ευχομαι και συντομα να ανταμωσετε!

ΠΑω να ποτισω τα λελουδα μου.

Α φροσω ξεχασα! Στη μεριδουλα του βαζω 1-2 σπιρτοκουτα κρεατακι. Να μη σε μπερδευω με γρ.

Παλια εβαζα 1. Τωρα που μεγαλωσαμε σχεδον 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...