Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

γεια σου νανα...τι λεει;;καλε γιατι εσυ αργεις να κοιμηθεις;;τι συμβαινι;;

και πες μου σε παρακαλω τι ωρα κοιμαται ο ανθιμος..

εμενα καει σα το νεξορκιστη...την κραταω χερια ποδια..

να σε δω μαρακι να κρατας κουταλι και κοινωνεις τον μικρο....

σε εχω ικανη να το κανεις,αλλα μετα θα κατεβασεις ολο το ποτηρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω πολυ νανουκα

ρε συ ο αν8ιμος εχει πολυ επαγγελματικο ''στησιμο'' στην φώτο ! Κορκολής κ έτσι ...

λες να αποπλανει πιτσιρίκες αμα μεγαλώσει ? :lol: αρσενική Κοκκινου που λέμε :lol::lol: (άρχισα παλι,..

κάλα έμενα (με τετοια κρασομανα) ζητάει το δισκοποτηρο όλο) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαα!

Σταματηστε! Πιανω τη κοιλια μου απο τα γελια!

Βασικα τον ταιζουνε και αλλοι. Ο μπαμπας του. χαχαχαα

Οχι μωρε τον ταιζουνε. Αλλα οχι αγνωστοι εντελως.

Δηλαδη στον παπα θα αφηνιασει λεμε.

Τωρα δε ξερω αν πρεπει να τον βαλω σε αυτη τη δοκιμασια. Για τον Διονυση θα ειναι σαν εμβολιο... χαχαχαχαχαχχαχαχχαχα

Αληθεια σας λεω.

Η μπασκετα η πρωτη που πηραμε ειναι στο υψος του και ψηλωνει κι αλλο εχει επιπροσθετο κονταρι.

Εχουμε και τοιχου. Μια στο σαλονι μια στο δωματιο του. Πραγματικα παιζει πολυ.

Σωσω η ζηνα ειναι εγκυος. Ξερω ειχες μια καουρα...

Η Κοκκ υιοθετησε.. χαχααχα

ΓΙα ποια φωτο λες τζουλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποτε υιοθετησε;;αφου εχει 1 παιδι..εκανε και αλλο;;;

καλα σε ξανα ρωταω..μαρακι απαντησε..αφου λεω μαρακι στην αρχη της προτασης..

πως και δεν εχετε παιδικο σταθμο;;

της κοκκινου τα νεα τα ξερεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοω το τεκνό.... χαχαχα

Παιδικο σταθμο εχουμε. ΚΑι κρατικους και ιδιωτικο. ΠΑιδοτοπο δεν εχουμε. Εχουμε εναν δηλαδη της συμφορας μονο καλοκαιρι. Με κατι φουσκωτα παιχνιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψώωω καλορίζικο το πλυντήριο πιάτων σου!! Είναι σωτήριο σε πολλές περιπτώσεις και ιδιαίτερα όταν έχεις κόσμο στο σπίτι!!!

Μαράκι οι μαρκαδόροι βγαίνουν απο τα αντικείμενα με οινόπνευμα (αραιώνει την σύσταση της μπογιάς και το απομακρύνει....λειτουργεί λίγο σαν διαλυτικό) οπότε δεν αποκλείεται να έχουν μικρές ποσότητες τα μωρομάντηλα! Εμένα τους τρώει τους μαρκαδόρους και τα στυλό!

Τελευταία του πιάνω το χέρι και ζωγραφίζουμε μαζί φατσούλες και του αρέσει πολύ!!!

Ντομ τα λατρεύω αυτά τα παζλ!!! Πρέπει να πάρω κι εγώ στον μικρό...στην κόρη μου είχα αλλά μάλλον έχουν διαλύσει πια!

χα χαχαχα Μαράκι μυρίζεις ακόμα και την ποδαρίλα ε? χαχαχα χα

Και θα τα λεμε ακομη εδω στο γνωστο μερος με τιτλο....

ΠΟΥΡΟΓΡΙΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 (ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΙΩΝΑΣ) Νο 80.768.642

χα χα χα χαχαχαχ αχα χα χα =))

κάπως έτσι δλδ?

96789234.jpg

Νάνα αν μυρίζουν τα ποδαράκια του βάλε λίγο πουδρίτσα!!! Μαζεύει τον ιδρώτα κι έτσι δεν αναπτύσσεται η οσμή που προκαλείται απο αυτόν!!

Χαράαααααααααα κι ο δικός μου έτσι είναι!!! Τρώει τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!! :lol::lol::lol:

Τζούλλλλλλλλλλλ γουέλκαμ μπακ!!! Μια χαρά τα κατάφερες τελικά!!! Οσο για το πινακάκι που λες είναι πολύ καλό!!!

Εγώ παιδιά νήστευα πάντα εκτος απο τις περιόδους της εγκυμοσύνης!!! Βέβαια ξεχάστηκα εχθές κι έφαγα όλα όσα δεν πρέπει .... ελπίζω σήμερα να μην ξεχαστώ!

Σήμερα έχω να κατεβάσω κουρτίνες και να συνεχίσω καθαρίζοντας κάποια εναπομείναντα ντουλάπια στην κουζίνα!!! Αυριο περιμένω μαντάμα αλλά τα λεφτά περιορισμένα κι έτσι προσπαθώ να έχω κάνει όσα πιο πολλά μπορώ για να μου κάνει μόνο τα εξωτερικά και να κρεμάσει καινούριες κουρτίνες!!!!!! Τόσες μέρες παλεύω κι ακόμα δεν έχω τελειώσει ούτε ένα δωμάτιο :oops::oops::oops: Πολύ δύσκολο με δυο παιδιά και άντρα μέσα στο σπίτι :?:?:?:?

Σήμερα λέω να φτιάξω φακές!!! Αν έρθει νωρίς το νερό που μας τό έχουν κόψει λόγω βλάβης απο εχθές το μεσημέρι :-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

χαχαχα! Ναι ζζζζ καπως ετσι! Δηλαδη ετσι ακριβως... χαχαχαα

Και μενα εδω σημερα γινεται της κουρτινας. Τις κατεβασα και γω.... Εχει τελεια μερα! Οτι πρεπει για τετοιες δουλειες. Θα στεγνωσουνε στο πι και φι!

Ασχετο...

Εγω του Διονυσακη δε το φοραω παπουτσακια. Μονο στη βολτα. Στο σπιτι μονο καλτσα. Ειχαμε παρει και παντοφλακια αλλα τα ξεχναγα να του τα βαλω.... 60 απο το μουγερ...

Μονο οταν εκανε πολυ κρυο του τα βαζα.

Δε ξερω νομιζω ειναι καλυετρα ξυπολυτουλης. ΚΑτι τετοιο ειχα διαβασει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίαζζζζ πολύ γέλασα με τη φωτογραφία. Φαντάζεσαι να γίνουμε έτσι :lol: .

Εγώ δηλ. κοντεύω να γίνω :lol: .

Πριν λίγο καιρό πέταξα από το σπίτι 3 σακούλες παιχνίδια και η μία από αυτές ήταν όλο παζλ!

Βαρέθηκα να μαζεύω από όοοολο το σπίτι κομματάκια.

Οι δικοί μου βέβαια κάνανε ντουζ με τα παζλ...

Ο δον φτιάχνει μανιωδώς μέχρι και 100 κομμάτια και μάλιστα ανάποδα (από την γκρι πλευρά όχι από την εικόνα :shock: ). Αλλά δεν αντέχω άλλο οπότε τζουζ.

Είδες καλυψώ πού σου έλεγα ότι παιδάκια σαν την Αγγελικούλα εχουν έντονη προσωπικότητα και είναι πανέξυπνα; ;)

Ο δον έχει πλάκα που μου υποβάλλει τί να πω.Αν τον μαλώσει ο μπαμπάς του μου λέει: πες του μαμά, Αντώνη μην μαλώνεις το παιδάκι ΒΛΕ :lol: .

Έχω βάλει στην κουζίνα κάγκελα ασφαλείας γιατί όλοι κάθονταν πάνω από το αναμμένο μάτι και ο δον φωνάζει, ανοιξέ μου βλε. ή ε φίλε άνοιξε, φίλε, φίλεεεεε.

Έχει πολύ γούστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλημέρα!

Ναι είναι τσεκαρισμένο καλύτερα ξυπόλητα.

Μαράκι εσύ που ξέρεις πόσα γρ. κρέας μαγειρεμένο πρέπει να τρώνε τα μωρά μας;

Εγώ έχω θέμα με τις παντόφλες το καλοκαίρι από το δον. Τί τους φοράμε γαμώτο;

Πέδιλα μέσα στο σπίτι δεν βολεύουν, ξυπόλητοι γλυστράνε και γίνονται μαύροι από κάτω.

Τα κρος είναι λύση αλλά προσωπικά τα απεχθάνομαι, πλαστικούρα μέσα στο καλοκαίρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα

εχει κοσμο εδω και δεν προλαβαινω να σας διαβασω...

Τι κανετε??

Αυριο τελευταια μερα στη δουλεια και μετα ερχομαι πάλι 2 μαιου..γιουπιιιιιιιιι

Φροσω εμενα με εχουν σωσει τα κροκς..

δεν ειναι πλαστικα..τα γνησια ειναι σιλικονη..

δεν μυριζουν καθολου

δεν βγαινουν απο τα ποδαρακια

και το κυριοτερο δεν γλυστρανε ειδικα που εμενα ο μικρος τρεχει πανω κατω στη μαρμαρινη σκαλα..

σαγιοναρα δεν εχει βαλει ποτε..

κι οταν παμε σε θαλασσα με αχινους κολυμπαει με αυτα :shock:

Δεν ξερω εγω πραγματικα τα συστηνω σε ολες τις φιλες μου..

Ρωτα και την Αλεκα που τα πηρα και τα ευχαριστηθηκε ο Δημητρακης..

εχθες τα πηρα κρανιο..

με πηρε τηλ η νονα του μικρου και μου ειπε οτι εψαξε στα καλυτερα μαγαζια της Θεσσαλονικης αλλα δεν βρηκε λαμπαδα που να της αρεσει..

και μου ειπε να του παρω εγω και να μου στειλει τα λεφτα :x

και να σημειωσω εδω οτι δεν του εχει στειλει ποτε λαμπαδα!!!!

και μαλιστα φετος τον ρωτησε στο τηλ και της ειπε οτι θελει πλειμομπιλ..

ντροπη της..εχω θυμωσει παρα πολύ

αλλα σημερα πηγα ταχυδρομειο

και εστειλα 2 λαμπαδες που εφτιαξα εγω και για εκεινη και για τον αντρα της

μαζι με μια ζωγραφια του μικρου

και το μαναρι μου εγραψε μονος του..

αγαπητε νονε και νονα σας αγαπω πολύ

ορεστης θεσσαλονικη

αυτα

κλεινω γιατι ερχεται κοσμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Ισμήνη με στεναχώρησες. Το καημένο το παιδάκι περιμένει από τη νονά....

Τί τα βαπτίζουν ρε γαμώτο αφού δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν;

Τα κροσ τα σιχαίνομαι δεν πάει να είναι και από σιλικόνη.

Άκομψα, κλειστό το πόδι μέσα στη ζέστη, χάλια

Γούστα είναι αυτά όμως ε; Δεν με παρεξηγείς :D .

Στη θάλασσα όταν έχει πετρούλες του φόραγα παπουτσάκια για σερφ. Αυτά ναι ήταν σούπερ και μουράτα. Αλλά στο σπίτι :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαράκι Φρόσω Καλημέρα!!!

Ισμήνη κι εγώ στεναχωρέθηκα!!! Εγώ έχω ένα βαφτιστήρα στην Κρήτη και μπορεί λόγω απόστασης να μην έχουμε πολλές επαφες όμως δεν αμελώ ποτέ τα δώρα του !!! Αν και τώρα είναι ολόκληρος άντρας!!! :shock::shock: Τοσο κρίμα να περιμένει το παιδί κάτι απο την νονά του!!! Ημαρτον!

Τα πήρα τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες μου!

Γυρισαμε σπιτακι μας,φυγαμε εντελως στο ξαφνικο γι'αυτο δεν προλαβα να σας ενημερωσω :mrgreen: Κυριακη βραδυ το αποφασισαμε και Δευτερα πρωι πεταξαμε χαμος!!

Περασαμε τελεια,ξεκουραστηκα και ψωνισα για την μικρη πολλα ρουχαλακια!Ολα απο λεφτα συγγενων μην φανταστειτε.Αντι για δωρο στην μικρη φερνανε λεφτα.Καλυτερα.

Η Λυδια περασε τελεια ειδε πολυ κοσμο.επιαξε με παιδακια,λεει ολο και περισσοτερες λεξεις επικοινωνει πλεον αψογα.Της πηραμε παπαγαλακι και κανει σαν τρελη της αρεσει παρα πολυ!Εντονο πρασινο με κιτρινο ειναι μεσα σε ενα μωβ κλουβι!Δωρο του μπαμπα της για την επιστροφη της :lol:

καλε δεν σας ελειψα καθολου?????? :mrgreen:

ξεσκιστηκατε στις δουλειες λυσσαρες!εχω ενα σπιτι κ@#$ δεν ξερω απο που να ξεκινησω.Αντε παω παω και καπου εδω γυρω θα ειμαι να τα λεμε.

Τζουλ τα συλληπητηρια μου.Ζωη σε σας.

Ισμηνη ο αδερφος μου την νονα του την ειδε 3 φορες ολο και ολο μετα την βαφτιση του.Δω ρο δδεν εχει παρει ποτε...παντα η μαμα μου επαιρνε και ελεγε οτι αυτα ειναι απο την νονα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήλθες πάλι Σόφη.

Μπράβο που περάσατε τέλεια!

Θα χάρηκαν και οι δικοί σου τη Λυδία!

Ξάνθη είσασταν ε; Υπέροχη πόλη! Από τις αγαπημένες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι υπεροχη πολη με τα ολα της!Δεν ηθελα να φυγω αλλα ενταξει μην ειμαι και αχαριστη καλα ηταν.

Οι δικοι μου παθανε πλακα με την μικρη ειχανε να την δουνε απο την βαφτιση.Ιουνιο θα ανεβουμε ξανα οικογενειακως.Και μετα Αθηνα στα πεθερικα.Θα το μοιρασουμε.

Εχουμε μια μουντιλα αλλο πραγμα .Το πρωι εβρεχε και τωρα παλι ετοιμος ειναι.

Λαχανορυζο σημερα για μας .Η Λυδια εχει κοτοπουλο με χυλοπιτες της γιαγιας της απο χθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

εχω ενα βουνο σιδερο

ευτυχως φτιαχτηκε

σας ειχα πει οτι χαλασε

65ε φτιαξιμο :evil:

γμτ τα λεφτα μου μεσα

καλως ηρθες σφι μου -φυσικα μας ελειψες

εγω κρυωμενη φουλ - δεν μπορω να βγαλω μιλια. ενι γουει

πηγα να βρω κουστουμακι σημερα για τα παιδια - θελει η κουμπαρα μου να τα μτυσει παραγαμπρακια

καλα οι τιμες δεν παιζονται

δεν την αφηνω να δωσει τοσα λεφτα για τ τιποτα

και τωρα που λεμε για κουμπαρες

επεσα σε μια μαγαζατωρα - αλλο πραγμα

μου λεει ποσο σου πηγε η κουμπαρια - 1200 της λεω

α παρα πολλα μου λεει

ενταξυ της λεω - οτι ηθελε πηρε και τοσο πηγανε

εγω δεν εχω προβλημα - οσο και να πηγαινε θα το πληρωνα

α δεν παει ετσι μου λεει

εγω πηγα και πηρα τα πιο φτηνα μου λεει

και δεν την ρωτησες την νυφη της λεω

οχι μου λεει - γιατι αυτη πληρωνει :o

καλα της λεω εσυ θα τα φορας και θα τα εχεις σπιτι σου ή αυτη

και τι μου λεει θα πληωσω τον κουκο αηδονι;

γιατι της λεω δεν συνενοηθηκατε πιο πριν - πας και της περνεις οτι θελεις

να μαζευες χρηματα της λεω

ποτε το εμαθες σημερα οτι θα την παντρεψεις;

τι να πω βρε κοριτσια

εγω θελω το καλυτερο για την φιλη μου

την αγαπαω πολυ

και μπορει να μην ευκαιρουμε οικονομικα

αλλα εκανα τις οικονομιες μου για να της κανω το καλυτερο

οτι της αρεσει μπας περιπτωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζε και ελεγε τι θα πληρωσω τα στεφανα ακριβα για 10 λεπτα;

και ηταν και η μανα της και συμφωνουσε

και το ελεγε συνεχεις αυτο το για 10 λεπτα για 10 λεπτα

και της λεω εσυ στο γαμου θα ηθελες να σου παρουν οτι θελουν οι αλλοι και να μην εχεις αποψη

και τι μου απανταει;

εγω μου παντρεμενη ειμαι και δεν εκανα τις ηλιθιοτητες με τους θρησκευτικους γαμους! :o

τα νευρα μου τσανταλια εκανε η ηλιθια

θα μπορουσες να κανεις κλειστο γαμο κοπελια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώε όρισαες Σοφάκι μου!

χαίρομαι που περάσατε όμορφα!!!

ζζζ μη φανταστείς ότι μυρίζουν έντονα τα ποδαράκια του...

απλά, όταν του βγάζω τις καλτσούλες και φέρω τα πατουσάκια του στη μύτη... έχουν μία μυροδίτσα... χαχαχα!!!

Σωσώκα, ό Ανθιμούλης μου κοιμάται το αργότερο 8!!!

το πρωί ξυπνάει κατά τις 6- 6:30.

τα Σκ κάθεται και παίζει στο κρεβατάκι του ώσπου να πάω να τον πάρω.

ούτε νερό δε μου ζητάει ο ζουζούνος μου!!!

αν το παραχέσω και τον αφήσω αρκετή ώρα... φωνάζει ’’μαμαααααα’’, αλλά όχι έντονα...χαδιάρικα...

μακάρι και το άλλο μου παιδάκι να είναι έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E ναι βρε Νάνα ..... δεν φανταστηκα οτι μυρίζουν σαν φαντάρου μετά απο σκινάκια :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία κι εγώ θα εκνευριζόμουν!!!Μη δίνεις σημασία .... εντάξει δεν λέω να ξεπαραδιαστείς αλλά οι τιμές που παίζουν για αξιοπρεπή πράγματα εκεί κυμαίνονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφηηηηηη

Καλως ηρθες!!!

Φυσικα και μας έλειψες..

Βρε παιδια..εγω αναρωτιόμουν εχθές και για την μαρκατ..τη Γιωργια..

εχει καιρο να μπει ή ιδεα μου είναι??

Κι η Χρυσούλα?

Φροσω λες να μαλώσουμε για παπουτσια??? Δε νομίζω ΤΑΚΗ...χαχαχαχχα

απλα τωρα ξερω τι δεν θα πάρω ΠΟΤΕ δωρο στο γαμπρό μου!!!χαχαχαχαχ

Νανα μηπως να δοκιμαζες να του βαλεις λίγη πουδρίτσα-ταλκ στο παπουτσακι?

βοηθαει πολύ...

Βαριεμαι και θελω να φυγω..

Σημερα θα ξαναφτιαξω κουλουρακια..

τα πρωτα κοντευουν να τελειωσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...