Μετάβαση σε περιεχόμενο

DREAM TEAM ΜΑΜΑΔΩΝ .ΟΚΤΩΒΡΗ 09 !!! ΝΟ22


Recommended Posts

Καλυψω μεγεια το πλυντηριο!

Μπραβο που το χρησιμοποιείς!

Κι εγω που το χω μην νομιζεις...μονο σε τραπέζια το χρησιμοποιω κι ας ειναι 45ρι μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι τρωω τωρα? Τι τρωω?

Φραουλιτσες! Με ζαχαρη και κονιακ! εχχεχεχεε

Δε θα δωσω του παιδιου! Θα τις φαω ολες εγω! Μπου χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαχα! :lol::lol:

Βασικα ειναι πεντανοστιμες. Αλλα τι να του δωσω? Ειναι λες και φυτρωσανε στις οχθες του Φουκουσιμα.... Τεραστιες... ΘΑ περιμενω λιγο.

Μάλλον αυτα λένε τα κοριτσια. Τα παζλ εννοω.

Και αυτα ειχα στο μυαλο μου.

Καλα η ΚΑλυψω εννοει αυτα με τα 1002 κομματια! χαχααχαχαα!!!!!!!!!!!

Μας εβαλες τα γυαλια αγγελικουλα! Ο δικος μου θα ειναι φλωρος μπρσοστα της.... χαχαχα

Γιατι καλε δε χρησιμοποιεις το πλυντηριο? Εγω δε ζω χωρις αυτο........ 45αρι και γω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαια εμεις εχουμε θεμα με το νερο και το πλυντηριο ειναι σωτηριο.

Γιατι ολα κανουνε λεκεδες ετσι και μεινουνε με νερα. Χωρια τα μαχαιροπιρουνα που αμεσως σκουριαζουνε....

Αμεσως ομως....

Οποτε αφου το πλυντηριο τα στεγνωνει γλιτωνουμε πολλα. Αλλα αν μεινει χωρις αλατι 1/2 μερα τα βγαζει σκατα... Φανταστειτε τι νερο εχουμε............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted:

3η φορα

γμτ τη μν του μεσα για κατασκευασμα

χαρα μου δεν το ελεγα για σενα πραγματικα

γενικα μιλαγα-ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες

ακομα για μενα το ελεγα που λεω λεω ωρες ωρες και ξεχναω αυτα που κανω εγω

θα ερθει μια φιλη μου να τους παμε σε παιδοτοπο

βαριεμαι να κατσω σπιτι

ξεσαλωμα σημερα δλδ

ελπιζω να μην κρυωσουν

καλυψω μου - με γεια το πλυντηριο

κι εγω βαριεμαι μαρια να τα βγαλω -τρελαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλα αν δεν τρωει τιποτα αλλο ενα μωρο παω πασο....

Βαριεμαι.. ΝΑ ειχαμε και μεις ενα παιδοτοπο...

Εχουμε αλλα καλα βεβαια. Να μη παραπονιεμαι....

Αλλα να ειχαμε και ενα τζαμπο.χαχαχαχ

Πλακα κανω...

Παω να τον ξυπνησω. Περναει εφηβεια και κοιμαται πολυ.... χαχαχαχχαχαα

Φανταστειτε κοριτσια! Θα χοντρυνουν οι φωνες τους! Θα γεμισουν τριχες! Θα μυριζει το δωματιο ποδαριλα... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

Θα χτυπαω τη πορτα του δωματιου και θα λεω αντε αγορι μου θα κρυωσουνε τα αυγα (αυγα με πατατες κλασσικα)

Ελααα ρε μαναααα εερχομαι... Κουλαρισε πιαααααααα! :o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμάς και τώλα μυλίζουνε τα ποζαλάκια ποζαλίλα!!!

χαχαχα!!!

όταν βγάζουμε τα παπουτσάκια και τις κάλτσες...

κι αυτά τα ξύλινα παζλ είναι ωραία, αλλά χθες του πήρα κάτι άλλα.

το ένα είναι ένα ξύλινο κουτάκι με 9 κυβάκια.

σε κάθε πλευρά έχει από ένα σχέδιο και προσπαθείς να βρεις τη σωστή πλευρά.

το άλλο είναι πάλι ένα ξύλινο κουτάκι που έχει 4 κανονικά παζλ με πολύ χοντρό χαρτί.

το άλλο είναι σαν αυτό που έβαλε η Ντομ, απλά έχει χρώματα και σχήματα.

και το άλλο είναι ένα ζωάκι ή κάποιο όχημα που έχει 4 κομμάτια και πρέπει να τα βάλεις σωστά για να σχηματιστεί το ζώο.

ελπίζω να σας βοήθησα.

συνολικά του πήρα 9 παζλ και πλήρωσα γύρω στα 8 ευρώ...

γενικότερα, έχω μεγάλη αγάπη στα ξύλινα παιχνίδια...

σήμερα θα δείξει τη ζωή της άλλης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ωραια με γεια τα παιχνιδακια σας!!!!!!

Εμεις ποζαλιλα τον φωναζουμε τον δικο μας νανα! χαχαχαα!

Εχει μια μεθυστικη μυρωδιτσα! αχαχχαχαα

Θα δειξει ναι!!!!!!!! ΚΑι τη μ. τεταρτη. αυριο οχι οπως παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την κρεμα ρωταω για την αδερφη μου, σταματησε το θηλασμο και θελει να δωσει εξτρα γαλα στην κρεμα....

marker δεν παρεξηγηθηκα, αυτο ελειπε....

πατριωτισα ο στεφανος τρωει τα παντα την κρεμα με γαλα θα σκεφτω :D αυτος σε λιγο θα φαει και εμενα.....

θεα γραφεις λιγο λιγο για να γινουν πολλες οι εγγραφες σου να με περασεις; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα λεω και γω... κρεμα ο στεφανακος? χαχαχαχα

Μονο το σκετο ρυζαλευρο με γαλα. Το λεει και η συσκευασια απ'εξω.

Αλλα οπως ειπε η σωσω το βιολογικο ειναι η πιο καλη λυση.

Αληθεια ποσες αδελφες ειστε? 3?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Korits;akia μουυυυυυυ μου λείψατε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχάριστώ όλες μα όλες για τις ευχές σας !!!

Δύσκολή εβδομάδα

(όλα πάνω μου πέσανε , η κουνιαδα ήρ8ε τελευταία ώρα απο εξωτερικό , έφαγα το πακέτο του να τον πάρουν απο το σπίτι *κλειδωσα στην κουζινα αντρα κ πε8ερα να μην βλεπουν , το πακετο του να κανονισω με το γραφείο , του ξενυχτιου κ των ατελείωτων καφεδων , της κηδείας , την οργάνωση της σουπας σε μαγαζί κλπ κλπ κλπ κλπ)

η αλή8εια είναι οτι καταπιεστικα σε κάποια φάση , είπα '' να πάρω τα βουνά ...να μην τα πάρω ...'' :roll:

Νηστευω οπότε πιο δυσκολή κ αυτη η εβδομάδα :mrgreen:

πήρα του μώρου (έλειπα συνέχεια κ είχε τόση νευρικότητα...)

του πηρα τον μαγνητικο πινακα (τον ειχα κ εγω μικρη) που γραφει με κάτι σαν στυλο (χωρις μελάνι) κ σβήνει με μια κινηση προς τα δεξια η αριστερα ... κ εχει κ κατι σφραγιδουλες (δεν τις εμφανισα γιατι 8α τις φλαει , στανταρ πραμα) :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ ΤΡΑΒΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ , ΠΟΥ ΚΑ8ΕΣΑΙ ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΜΥΞΕΣ !

8Α ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΤΙΤΙΔΑ Κ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ Κ ΡΙΞΗ ΤΥΜΠΑΝΟΥ !!!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΣΥΓΧΙΖΕΙΣ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ !!! [smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=sign5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σου τζουλια;;ποσο χρονων το πεθειρ;;απο τι;;εκαιγε η πεθερα;;

καλα καλε τωρα ανακλυψες τουσ πινακες αυτους;;

καλ και συ ειπες να το παιξεις χριστιανη και νηστευεις;;

εγω με τιποτα..ντομ σε ευχαριστω παρα πολυ για τισ φωτο..

αποκλειεται να λεει η καλυψω γι αυτα τα απζλ γιατι τα κανει και η δικη μου ατα με την μια..

οποτε δε κανει κανενα κατορθωμα.αλλα παζλ θα εξηγει η καλυψω..

μαρακι ξερω οτι απαντας για τους μαρκαδορουε.απλα ειπα να δω μηπως απαντησει κα ικανενας αλλος..

καλα δεν εχετε παιδοτοπο;;

αληθεια το λες;;

ανοιξε 1 ρε μαρακι...

αληθεια ρε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλ γουελκαμ μπακ!

Τα συλληπητηρια μου και παλι.... Το περιμενατε ή εγινε ξαφνικα?

Η δικιά σου τι λέει? Πες τα μου στο φεις αν δε μπορεις εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά ο αν8ρωπος ειχε κανει καυτηριασμό στο συκωτι πριν 4 χρόνια κ ηταν μια χαρά , άλλα ακουστε τι παιχτηκε ... η πε8ερα μου ηταν κρυωμενη , μετα αυτος έβηχε με λίγο αίμα κ νομιζε η πε8 οτι τον κολλησε και τελικα ηταν μετασταση στους πνευμονες ! εφυγε ξαφνικα στο σπίτι , ηρ8ε η πε8ερα τρεχοντας με την ρομπα κ χτυπαγε τα κουδοτνια κ ουρλιαζε (κ το μωρο μετα απο αυτο το σκηνικό τσιτωσε κ δεν ετρωγε 2 μέρες...) 82 ήταν άλλα πολυ κοτσωνάτος! τα μαλλιά του φανταστειτε δεν ηταν όλα άσπρα :o

τεσπα λεπτομερειες άλλου ;)

Σωσω αφου λέω τον ειχα κ εγω τον πινακα ...

Νηστευω για το παιδι μου , το είχα υποσχε8ει στον εαυτο μου κ έχω υποσχε8ει κ μια Τηνο καποια στιγμη . Μ ε ακολου8ει κ ο αντρας (το καμαρι μου :oops: )

Στον σκαι εχει ενα εκπληκτικο ντοκυμαντερ για την χαμενη βιβλο κλπ κλπ κ δεν μαφηνει ο Γιαννης , εβαλε αρβυλα :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε πειραζει αστον να δει αρβυλα. Να ξεχαστει.

Καλα κανεις και νηστευεις.

Εμεις αυριο μπιφτεκια :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ο Διονυσης ψαρι.

Απο μ. Τεταρτη θα κρατησουμε.

Και λεω να τον παω να κοινωνησει. Το θεμα ειναι οτι δε δεχεται κουταλι απο αγνωστο ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Πως θα γινει? Ξερετε?

Εσεις Νανα ξερω..... Πινετε ολο το ποτηρι.. χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα.καλο αυτο με το ποτηρι...

η βαγκ δε,ολη τη μαυροδαφνη...

αμαρτιες παλι παιρνουμε...ςγω δεν κανω τιποτα και ποτε..

δε το νιωθω ρε παιδι μου...

κριμα στον ανθρωπο τζουλ...

τελικα δε μου ειπες μαρακι;;το μπασκετακι απο που;;

ποσο κοντη ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock:

τι εννοεις δεν δεχεται κουτάλι ???... μόνο εσύ τον ταίζεις , η δεν χρησιμοποιεις κουταλι κανονικο ???

σημερα ειχα χταποδακι με μακαρονακι , αυριο ρυζότο .

σωσωκα μου οπως νιω8ει ο κα8ενας , εγω στην εγκυμοσυνη με αυτα που ακουγα ειχα αγχω8ει να κρατησω γερό παιδάκι κ το χα τάξει να το κάνω ... Αργησα βεβαια , αλλα τωρα νιω8ω οτι μπορω ...

ποια ειναι κοντη καλέ ?

χαλια ζευγαρι η Κοκκ όντως ρε ... ξεφτίλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Μαράκι!!!

ο δικός μου δεν κρατιέται για την κοινωνία.

τι να σου πω...

συνήθως, τα μωρά που κλαίνε, τα ξαπλώνουν στην αγκαλιά της μαμάς... κρατάνε χέρια- πόδια και δίνουν την κοινωνία...

το πολύ πολύ πες του παπά να κάνει μία εξαίρεση και να του το δώσεις εσύ...

χαχαχα!!!

Τζουλάκι μου!!!

καλώς μας ξαναήρθες!

Θεός χορέσ' τον τον πεθερούλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...