Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Γεια σας και πάλι!!!!

Girl84 και Xouanitaki μπράβο, μπράβο!!!!!

Τα συγχαρητήριά μου, με το καλό να

γίνετε μανούλες

Να έχετε καταπληκτικές εγκυμοσύνες και

να προσέχετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Merenta,Cuando,Χ+Μ,Marikaki,Σία,LIL,Miki,Skorpina,Jannolino,Twiggy και σε όλα

τα άλλα κορίτσια ήθελα να πω: τα καλύτερα έρχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό Πάσχα και φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

girl84 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κι απο μενα!!!!! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο να αγκαλιασεις το μωρακι σου!! :D:D:D

Εγω ξυπνησα με πολυ χαλια διαθεση σημερα... γαμωτο και τα πηγαινα τοσο καλα... :cry: ελπιζω να περασει.. καλημερα σε ολες και καλες διακοπες σε οσες φυγουν...

κουαντο μην ανησυχεις κι εγω ακομα εδω ειμαι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπω!!!!!!!!! Πού να πρωτογράψω καλέέέέέέέ??????? Όπου θυμάμαι, ΟΚ????

LIL μπράβο κοριτσάκι μου για τις πολύ καλές σου εξετάσεις!!!! Τώρα….. όλα θα πάρουνε το δρόμο τους & το μπεμπέκι θα σκάσει μύτη εντελώς στα ξαφνικά!!!! Να μου το θυμηθείς!!!!!

Χουανιτάκι μου, μπράβο!!!! Μία χαρούλα ανέβηκε η χοριακούλα σου!!!!!! Ξάάάάάπλααα τώρα……. εκμεταλλεύσου το όσο δεν πάει άλλο!!!! Ευκαιρία είναι!!!!!! Να χαϊδεύεις την κοιλίτσα κι όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Αναστασία μου, θα φας αρνάκι…. μη μου ανησυχείς…. εάν είσαι με παρέα μπορεί να είσαι σε άλλη φάση & να μη θέλει το νινί να σε ζαλίσει!!! Έτσι να το σκέφτεσαι!!!!

ΣΙΑ μου, σε συμπονώ & σε καταλαβαίνω απόλυτα κούκλα μου!!!!!!! Όλοι έχουμε περάσει τη φάση που περνάς!!! Να είσαι καλά με τον άντρα σου κορίτσι μου & να μιλάτε…. να ανοίγεστε ο ένας στον άλλον!!!! Βοηθάει πολύ….. και δώστε λίγο χρόνο στην όλη υπόθεση…. μη σκέφτεστε συνέχεια μωράκια, εξωσωματικές, υιοθεσίες….. άστο λιγάκι να κυλήσει μόνο του!!!! Σε νιώθω, να το ξέρεις, τα έχω περάσει κι εγώ….. έφτασα σε σημείο να σκυλοβρίζω τον εαυτό μου, γιατί με θεωρούσα ανάξια να γίνω μάνα!!!!!!!! Μέγα λάθος!!!!!!!! Χρειάζεται χρόνος!!!!!!! Θα έρθει…. εκεί που δεν θα το περιμένεις με τίποτε!!!! Και πολύ σωστά τα λες εξάλλου…. θέλει πολύ ψάξιμο & θέληση να βρεις την άκρη του νήματος, να δεις τι φταίει & τι μπορεί να γίνει.... όλα γίνονται, όλες οι κοπέλες θα γίνουνε μανούλες!!!!!!! ΟΛΕΣ!!!!!!!

Ναι, Μερεντάκι θα συμφωνήσω κι εδώ….. θα ήταν ότι χειρότερο να χάνει μία μανούλα το μωράκι της από κάτι που δεν έψαξε νωρίτερα….. μεγάλη αδικία και πόνος!!!!! Όχι…. δεν πρέπει….

Καλή σου ημέρα Χ+Μ!!!!! Όλα θα πάνε πολύ καλά!!!!!!!! Θα έρθει!!!!!!!! Ψηλά το κεφάλι και χαμόγελο!!!!

Καλημέρα Cuandaki μου!!!!!!!! Τι κάνεις γλυκιά μου??? Έχεις πάθει πόρωση με την τοσοδούλικη ανηψούλα σου???? Άντε βρε, να σου φέρει γούρι!!! Και γρήγορα!!!! Κι όσο γι΄αυτό που λες….. κι εγώ με κάθε νεογέννητο λιώνω στο κλάμα!!!! Πόσο μάλλον με το αστεράκι μου που έρχεται….

Καλημέρα Teddy_Dion μου!!!!!!!! Πώς τα πας κοριτσάκι μου????? Με το νινάκι όλα super????

Twiggy μου..... έλα..... πάρτο αλλιώς λέμε!!!!!! Έρχεται το Πάάάάσχα!!!!!!! Και θα είναι το τελευταίο που θα είσαι μόνη σου!!!!!!!! Το ακούς?????

Για να μην ξεχνιόμαστε..............

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έρχονται νινάκιαααααα...........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, μπήκα σήμερα να σας ευχηθώ Καλό Πάσχα, Καλή Ανάσταση, να σας φέρει το Μεγάλο Σάββατο ότι πραγματικά ευχηθείτε, να σας κάνει πραγματικότητα τις ευχές σας.

Σία κοπέλα μου, έχεις δύναμη, έχεις πολύ δύναμη, μην την εγκαταλείψεις τώρα γιατί εκείνη δεν σε εγκαταλείπει. Μην κουράζεις το σώμα σου με την ψυχή σου κοπέλα μου, να ξέρεις ότι όσο πέφτεις εσύ , εγώ η καθεμιά μας κακό στο σώμα μας κάνουμε και δεν πρέπει. Πρέπει να το κρατήσουμε υγειές για να μεγαλώσει εκεί μέσα το σποράκι μας. Σήκωσε το κεφάλι ψηλά ευχαρίστησε την Παναγία και γαλήνεψε, θα γίνουν όλα όπως τα θές. Θα γίνουν. Ξέρεις όσο κάτι το θέλουμε πολύ!!! αυτό απομακρύνετε, γι αυτό μην το κυνηγάς, απλά να σκέφτεσαι ότι το θες, το αξίζεις και θα έρθει.

Girl84 συγχαρητήρια κουκλίτσα μου. Με υγεία να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Καλό Πάσχα σε όλες.

Θα το καταφέρουμε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περνάνε μέρες, μήνες χρόνος και τίποτα...

ψάχνεις και προσπαθείς να βρεις ερωτήματα, γιατί ;

και γιατί σε μένα...... ( όλες το έχουμε σκεφτεί αυτό...)

μετά έρχονται απαντήσεις και θεραπείες και σου λένε πάλι υπομονή....

θα περάσει και αυτό....

και φτάνεις στην σπερματέγχυση... εξωσωματική και τίποτα....

τα νεύρα και η υπομονή έχει γίνει ένα κουβάρι..... ούτε άκρη ούτε μέση....

οι σχέσεις με τους γύρο σου πηγαίνουν απο το κακό στο χειρότερο... δεν έχεις όρεξη για τίποτα...

και θέλω να πω, πως ναι ΣΙΑ θα ήταν τραγικό, μαχαίρι στην καρδία να χάσεις ένα παιδί...

(προς Θεού το να χάσεις ένα μωρό είναι έτσι και αλλιώς τραγικό άσχετα το πόσο ταλαιπωρήθηκες ή όχι... )

ετσι ακριβως....και το κακο ειναι οτι συχνα νιωθω οτι αυτο το πραγμα δεν τελειωνει ποτε.. αυτο το μαρτυριο..και θα περαει κι αλλο πασχα κι αλλο..

αχ ρε πιπιτσα μακαρι να εχεις δικιο.. το ξερεις κι εσυ, καποιες φορες αδυνατει κανεις να τολμησει να φανταστει την ευτυχια.. μετα απο τοση ταλαιπωρια...

Σια μου κουραγιο..σε νιωθω και προσπαθω να παρω δυναμη απο ολες σας... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Twiggy μου, έτσι είναι...... φτάνεις στον πάτο κι αισθάνεσαι το απόλυτο μηδενικό!!!!!!!!!!!!

Κι όταν έρθει, με το καλό, νομίζεις πως ζεις σ΄ένα εξαίσιο όνειρο!!!!!!!!!!!!!

Έτσι ακριβώς είναι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία κοκκίνησε κοπέλα μου σε παρακαλώ και την pipitsaμας, είναι απο τι παλαιότερεςεδω μέσα αν δεν την γνωρίζετε κάποιες και φυσικά τα έχει καταφέρει μια χαρα.

Pipitsa εδώ που είμαι ήσουνα και εκεί που είσαι θά ΄ρθω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φύσααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σας ευχαριστώ για το καλοσώρισμα! Να είστε όλες καλά!

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες μας! Να έχετε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κ ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Φεύγουμε αύριο για Πάσχα κ έτσι μπήκα να σας ευχηθώ...

Καλό Πάσχα κ καλή Ανάσταση να έχετε, πάντα με υγεία κ χαρά!

Από τα μέσα Μαϊου που θα μας δώσει ο γιατρός το οκ (μάλλον, αν δεν γίνει τίποτα χειρότερο με τη γκαντεμιά που έχω...) για να ξεκινήσουμε ξανά προσπάθειες θα γράφω συχνότερα... Ελπίζω μέχρι τότε να είστε όλες σε κατάσταση πολύ-πολύ ενδιαφέρουσα!

Καλή Ανάσταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυγατε ολες ετσι?....Καλη Ανασταση λοιπον σε αυτες που θα μας ερθουν παλι μετα το Πασχα!!! :-* και καποιες απο εσας θα γυρισουν και φουσκουλες!!!! ;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta koritsia!

ti m kanete?

isws na pistepsate pws sas xexasa alla. . . exw na sas pw mia oligon megali istoria!

loipon opws xerete prin 2misi xronia eixa meinei egkios kai to eixa xasei!

kaname apoxesi kai otan mas dothike to prasino fws proxwrisame na petixoume fisiologiki sillipsi!

dn erxotan k etsi meta apo 6 mines eipame na proxwrisoume me proklisi worrixias me enesima mpas k kanoume tpt!gia allous 6 mines tripiomouna gia proklisi worrixias kai epiteuxi egkimosinis alla pali tipota!

m leei o giatros pame se laparoskopisi isteroskopisi na doume an ola einai kala!tin kanoume k auti kai mas leei ola mia xara!etsi xanaprospathoume kai den erxetai pali!proxwrame ton septemvrio tou 2010 se spermategxisi kai auti apotiximeni omws!

apofasizoume san lisi na dwsoume tin exwswmatiki!grapste oti mexri edw eixame kanei elegxo ormonwn,spermatodiagramma kai ola itan mia xara!exwswmatiki loipon stis 7 dekemvriou i wolipsia me 5 waria kai 10 dekemvriou i emvriometafora 4 teleiwn emvriwn poiotitas para poli kalis!

mas dinoun aperantes elpides!ela omws pou stis 19 dekemvriou arxisa na vlepw aima!m leei o giatros dn einai tpt k xaplwsei k ola auta!21 dekemvriou paw gia xoriaki xerontas to apotelesma!vgika alithini!arnitikotato!

egina kommatia, ponesa afantasta alla vrika to kouragio n allaxw giatro kai na ta xexasw ola!dn ta xexasa einai i alitheia alla proxwrisa!piga na parw alli gnwmi!ap tin prwti episkepsi ston uperixo p me eide me diavevaiwse oti exw provlimatiki mitra i opoia thelei diereunisi!

telika nai. . . eixa diafragma sti mitra!

kanonizoume xeirourgeio stis 01.02.2011, gia laparoskopisi isteroskopisi!afairesame to diafragma, kaustiriasame pampolles esties endomitriwsis kai anoixame tis salpigges p fainontan ligo voulwmenes!

diskoleutika na anarrwsw alla eprepe!m eixe valei kai spiral na kratisei tin mitra anoixti kai na parei swsto sxima!mesa sto marti vgazoume kai to spiral kai vlepw kai periodo!m leei ti 14 i mera na rtheis na doume worrixia kai pame gia tin prwti prospatheia fisiologikis sillipsis meta tin epemvasi!

31 t marti pame na me dei, vlepoume worrixia kai m vazei ena enesimo gia na wrimasei to wario kai na spasei!m leei prospatheia autes tis meres kai an den deis periodo ws tis 13 t aprili pame gia xoriaki!

ok lew!kaname ta goutsou goutsou mas kai 12 t aprili vlepw ligo roz kai stamata!ton pairnw tilefwno giati 13 tha pigaina gia xoriaki! m leei pigaine simera to apogeuma!vevaia pisteua pws periodos tha m rxotan!paw kanw analisi kai me pairnoun girw stis 6 to apogeuma ap to ximeio!kai nai m lene oti i xoriaki m einai 29,98 kai imoun stin 26i mera k gw exw kiklo 28 imerwn!

dn to pisteua, trelathika!lew dn ginetai!kaname trela panigiria me ton antrouli m!pairnw ton giatro k m leei pas xana gia xoriaki tin paraskeui to prwi stis 15!etsi ekana!paraskeui prwi piga kai mesimeri me pirane 118 oi monades!poli kala!kai etsi deutera stis 18 piga xana gia epanalipsi kai itan 620 oi monades!etsi pame kala me ti VOITHEIA TOU THEOU KAI THS PANAGIAS!

Tin Triti Tou Pasxa exw rantevou gia na doume to sporaki mas me ti voitheia TOU THEOU, THS PANAGIAS KAI THS AGIAS EIRINIS!

ithela na to diavevaiwsw k meta na sas enimerwsw koritsakia m!siggnwmi gia to megalo post alla ithela mesw tis istorias m na dwsw tharros k dinami se oles sas!

oles tha ta kataferoume!

eimai ligaki epifilaktiki mexri na akousw tin kardoula tou alla exw pisti kai pisteuw pws O THEOS KAI H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H CHRUSOVALANTW THA ME VOITHISOUN na pane ola kala kai euxomai to idio kai se ola ta koritsia!

kopela mou sygxarhthriaaaaa, eyxomai olla kala na sou pane kai thn trith na akouseis thn kardoula tou kai na trelatheis apo thn xara sou, na prosexeis ton eayto sou kai to mwraki sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ti kanete? egw eixa ta vaptisthria mou hrthan na paroun tis lampaditses tous......aaaxxxxxx emeis pote tha pame arage sthn nona mas gia lampaditsa?

kalh anastash se olles koritsia mou kai tou xronou na exoume olles ena mwraki sthn agkalia mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλησπερα μου σε ολα τα κοριτσια!!

girl84 τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα,υπεροχα!!Μπραβο κοριτσι μου!Ευχομαι καλοστεραιωτο και μια υπεροχη εγκυμοσυνη μεχρι το τελος!! %%-%%-

Σια μου εισαι δυνατη και θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη,καλη δυναμη και ολα να σου πανε καλα σε οτι αποφασισετε. :x:x

Κοπελες μου τα φιλια μου!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta koritsia!

ti m kanete?

isws na pistepsate pws sas xexasa alla. . . exw na sas pw mia oligon megali istoria!

loipon opws xerete prin 2misi xronia eixa meinei egkios kai to eixa xasei!

kaname apoxesi kai otan mas dothike to prasino fws proxwrisame na petixoume fisiologiki sillipsi!

dn erxotan k etsi meta apo 6 mines eipame na proxwrisoume me proklisi worrixias me enesima mpas k kanoume tpt!gia allous 6 mines tripiomouna gia proklisi worrixias kai epiteuxi egkimosinis alla pali tipota!

m leei o giatros pame se laparoskopisi isteroskopisi na doume an ola einai kala!tin kanoume k auti kai mas leei ola mia xara!etsi xanaprospathoume kai den erxetai pali!proxwrame ton septemvrio tou 2010 se spermategxisi kai auti apotiximeni omws!

apofasizoume san lisi na dwsoume tin exwswmatiki!grapste oti mexri edw eixame kanei elegxo ormonwn,spermatodiagramma kai ola itan mia xara!exwswmatiki loipon stis 7 dekemvriou i wolipsia me 5 waria kai 10 dekemvriou i emvriometafora 4 teleiwn emvriwn poiotitas para poli kalis!

mas dinoun aperantes elpides!ela omws pou stis 19 dekemvriou arxisa na vlepw aima!m leei o giatros dn einai tpt k xaplwsei k ola auta!21 dekemvriou paw gia xoriaki xerontas to apotelesma!vgika alithini!arnitikotato!

egina kommatia, ponesa afantasta alla vrika to kouragio n allaxw giatro kai na ta xexasw ola!dn ta xexasa einai i alitheia alla proxwrisa!piga na parw alli gnwmi!ap tin prwti episkepsi ston uperixo p me eide me diavevaiwse oti exw provlimatiki mitra i opoia thelei diereunisi!

telika nai. . . eixa diafragma sti mitra!

kanonizoume xeirourgeio stis 01.02.2011, gia laparoskopisi isteroskopisi!afairesame to diafragma, kaustiriasame pampolles esties endomitriwsis kai anoixame tis salpigges p fainontan ligo voulwmenes!

diskoleutika na anarrwsw alla eprepe!m eixe valei kai spiral na kratisei tin mitra anoixti kai na parei swsto sxima!mesa sto marti vgazoume kai to spiral kai vlepw kai periodo!m leei ti 14 i mera na rtheis na doume worrixia kai pame gia tin prwti prospatheia fisiologikis sillipsis meta tin epemvasi!

31 t marti pame na me dei, vlepoume worrixia kai m vazei ena enesimo gia na wrimasei to wario kai na spasei!m leei prospatheia autes tis meres kai an den deis periodo ws tis 13 t aprili pame gia xoriaki!

ok lew!kaname ta goutsou goutsou mas kai 12 t aprili vlepw ligo roz kai stamata!ton pairnw tilefwno giati 13 tha pigaina gia xoriaki! m leei pigaine simera to apogeuma!vevaia pisteua pws periodos tha m rxotan!paw kanw analisi kai me pairnoun girw stis 6 to apogeuma ap to ximeio!kai nai m lene oti i xoriaki m einai 29,98 kai imoun stin 26i mera k gw exw kiklo 28 imerwn!

dn to pisteua, trelathika!lew dn ginetai!kaname trela panigiria me ton antrouli m!pairnw ton giatro k m leei pas xana gia xoriaki tin paraskeui to prwi stis 15!etsi ekana!paraskeui prwi piga kai mesimeri me pirane 118 oi monades!poli kala!kai etsi deutera stis 18 piga xana gia epanalipsi kai itan 620 oi monades!etsi pame kala me ti VOITHEIA TOU THEOU KAI THS PANAGIAS!

Tin Triti Tou Pasxa exw rantevou gia na doume to sporaki mas me ti voitheia TOU THEOU, THS PANAGIAS KAI THS AGIAS EIRINIS!

ithela na to diavevaiwsw k meta na sas enimerwsw koritsakia m!siggnwmi gia to megalo post alla ithela mesw tis istorias m na dwsw tharros k dinami se oles sas!

oles tha ta kataferoume!

eimai ligaki epifilaktiki mexri na akousw tin kardoula tou alla exw pisti kai pisteuw pws O THEOS KAI H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H CHRUSOVALANTW THA ME VOITHISOUN na pane ola kala kai euxomai to idio kai se ola ta koritsia!

girl84, συγκινήθηκα πάρα πολύ με τα υπέροχα νέα σου!!!!

Φοβερή έκπληξη η ανακοίνωση της εγκυμοσύνης σου, ιδιαίτερα μετά από την ταλαιπωρία των τελευταίων μηνών... Θα σου ευχηθώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, χωρίς απρόοπτα, χωρίς δυσκολίες, χωρίς άλλες έννοιες!!! Και εννοείται ότι θα παρακολουθώ τα νέα σου με μεγάλη ανυπομονησία!!!

Σε φιλώ γλυκά και να προσέχεις :-*:-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μου δεν πρέπει να το παίρνεις τόσο κατάκαρδα. Αυτά που σου πρότειναν οι γιατροί είναι πολύ σωστά. Είμαι απολύτως σίγουρη ότι όταν παρακολουθήσετε την ωορηξία σου με υπερήχους, θα καταφέρεις να μείνεις έγκυος πολύ σύντομα. Ειλικρινά πιστεύω ότι ή θα τα καταφέρετε μόνοι σας, με φυσικό τρόπο, ή με κάποια σπερματέγχυση. Μην απογοητεύεσαι, δεν έχεις κάποιο αξεπέραστο πρόβλημα. Κάνε τις εξετάσεις και προχώρα με τους υπερήχους και όλα θα πάνε καλά. Θα δείς :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου, έχω μερικές ημέρες να σας διαβάσω και πέρασα πολύ γρήγορα τις τελευταίες ανακοινώσεις...

Θα ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου να έχουμε Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα και τις άγιες αυτές ημέρες να τις περάσουμε περιτριγυρισμένες από ανθρώπους που μας αγαπούν και τους αγαπάμε. Επίσης, θα ευχηθώ να πάρουμε δυνάμεις για τη συνέχεια των προσπαθειών και πολύ σύντομα να μετακομίσουμε όλες σε άλλο πόστ!!!

Οι εκγυούλες μας, να είναι καλά και να προσέχουν τα σποράκια τους!!! Τα φιλιά μου στις κοιλίτσες τους :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Τα λέμε πάλι από βδομάδας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia synxwreste pou xathika alla akoma palebw!!!!einai poly dyskoli telika k afti i fora!!!

thelw k egw me ti seira mou na efxithw sta koritsakia mas xouanitaki k girl !!!

na exete mia teleiomini egkymosini k ta matakia sas na gemisoun me aperanti lapmsi!!!na apolafsete ti kathe stigmi aftou tou taksidou giati eimai sigouri pws einai magiko!!!!!!!!!!sas stelnw tis kalyteres efxes mou mesa apo ta bathoi tis kardias mou!!!!!!!

sia :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: tha eimai dipla sou!!!de kserw ti na sou pw giati kai egw sk@t@ eimai!!!

KALI ANASTASI,KALO PASXA KAI KALES GIORTES!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;Συγνώμη που χάθηκα αλλά είχα τόσο "τρέξιμο"που δεν προλάβαινα να μπω καθόλου... :(:(

Συγχαρητήρια χουανιτάκι και girl84!!!!!Να έχετε μια τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη κοριτσάκια μου :D:D

Οι εγκυούλες μας τι κάνουν;Όλα καλά;Προσέχετε τα σποράκια σας ή να βάλω τις φωνές; =))=))=))=))

Στα υπόλοιπα κορίτσια φιλάκια και μια ζεστή :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Καλό Πάσχα να έχουμε και καλή Ανάσταση :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;Συγνώμη που χάθηκα αλλά είχα τόσο "τρέξιμο"που δεν προλάβαινα να μπω καθόλου... :(:(

που είσαι ρε παιδάκι μου !! άρχισα να ανησυχώ όταν είδα οτι δεν απαντάς στα π.μ.

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

εμείς παραδώσαμε σήμερα την μία λαμπάδα και αύριο έχει σειρά το δικό μου βαφτιστικό !!

ώρε γλέντια που θα γίνουν αυριο :lol::lol::lol:

λέω να κάνω και τσουρέκια, τι λεω δλδ :lol::lol:

θα κάνω σίγουρα... κερνάω καφέ αύριο με τσουρεκάκι..

σε περίπτωση δηλητηρίασης δεν αναλαμβάνω καμιά ευθύνη [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τί κάνετε?????

Έλα...... μέρα που είναι & μέρες που είναι γενικότερα.....

Έλα να παίρνουμε τα πάνω μας..... πως όλα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!

Να βλέπω φατσούλες αισιόδοξες!!!!!!!!!!!!

Άϊντε μπράβο!!!!!!!!!!!!

Το καθιερωμένο μας πρωϊνό φυσηματάκι.............

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Και κοριτσάκια μου...........

Χίλια ευχαριστώ που με βάλατε κι εμένα στη λιστούλα σας!!!!!!!!!!!!

Έχετε και την καλημέρα του χορευταρά μου!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Από τις 6 πάλι ξύπνια η μαμά!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.. πιπιτσα ωραιο φυσημα!!!

τζανολινο μου κουραγιο.. ευχομαι να ειναι το τελευταιο Πασχα σας χωρις μωρακι..

μαριαπ, μερεντα, μαρικακι και ολες σας, καλη ξεκουραση αυτες τις μερες και οσο γινεται θετικη σκεψη! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Twiggy μου!!!!!!!!!!! Έτσι μπράβο..... θετική σκέψη κι αισιοδοξία πάνω απ΄ όλα.....

Jannolino μου..... πίστεψέ το πως είναι το τελευταίο Πάσχα χωρίς νινί & θα είναι...........

Έτσι έλεγα κι εγώ πριν αρκετούς μήνες........

Πως θα περνούσα τα τελευταία Χριστούγεννα της ζωής μου χωρίς παιδάκι...........

Κι έτσι έγινε!!!!!! Γιατί είχα ήδη συλλάβει το γιο μου.........

Όλα γίνονται αγάπη μου!!!!!!!!!!!! ΟΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΡΑ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ....

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ...

ΕΝΑ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟ ΑΚΟΜΗ ΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΦΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΑΦΟΥ ΣΙΝΑΙΧΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΜΗ ΦΑΤΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanita μιλησες στο γιατρο για τα καφε υγρα? σου ειπε τιποτα? μηπως να παρεις προγεστερονη?.. καλη τυχη ευχομαι να προσεχεις το σπορακι σου!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!

ΣΑΝ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ..........ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ TWIGGI ΜΟΥ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...