Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ

ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΦΕΤΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΟΜΩΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.......

ΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑΚΙΑ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σία μου περιμένουμε νέα σου !!

Χουανιτάκι μου γιατί αυτά τα καφέ ; σου είπε ο γιατρός απο τι είναι ;

να προσέχεις πολύ πολύ πολύ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.....

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ...

ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ,.,....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι καιρος ειναι αυτος ελεος.....πως θα φαμε το αρνακι μας, το κατσικακι μας κι ας μας γυρνανε τα εντερακια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας!! Μολις τωρα πηρα τις εξετασεις τον υπερηχο για το συκωτι και τις αιματολογικες και ηταν ολες καλες ευτυχως!!! :D

Μου ειπαν οτι δεν πρεπει να κανουμε check-up oταν ειμαστε αρρωστοι γιατι μπορουν να βγουν λαθος τιμες και εγω τοτε ειχα κανει τις αιματολογικες...καποια ιωση θα περνουσα...ΟΥΟΥΟΥΟΥΦ!

Εκανα και χοριακη και βγηκε αρνητικη ενω η περιοδος ειναι αφαντη... μπορει να ειναι και απο το αγχος μου.

Τωρα σημασια εχει οτι ειναι ολα καλα στην υγεια μου!!

Προχωραμε μπροστα αφου εχουμε μπει σε σειρα!! :D

Σια περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΑΝΕΒΗΚΕ!

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ 123 ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ 355!!!!!!!!!!!

ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ...........ΟΥΦ! :ymparty:

ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΕ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑΑΑ ;)

ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΧΕΡΙ!!!!!!!

LIL ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ?????ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ!

ΣΙΑ????????ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?

CUADAKI NA ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΟΥΔΙ!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΑΝΕΒΗΚΕ!

ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ 123 ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ 355!!!!!!!!!!!

ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ...........ΟΥΦ! :ymparty:

ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΦΕ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑΑΑ ;)

ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΧΕΡΙ!!!!!!!

LIL ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ?????ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ!

ΣΙΑ????????ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?

CUADAKI NA ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΟΥΔΙ!!!!!!!!!!!!!!!! :P

και πολύ καλά σου κάνουν και σου βάζουν χέρι !!

θέλει προσοχή βρε κορίτσι μου τους πρώτους μήνες !! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

άντε με το καλό να ακούσετε και καρδούλα !!! :x:x:-*:-*

lil που θα πάει θα έρθει και η τρελή..... και μετά δώστε του ;) να καταλάβει !!! :lol::lol:

ΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ που είσαι ;

Αναστασάκι που να μην είχες και ανακατωσούρες :lol::lol::lol:

πέρα απο την πλάκα όμως μετά την νηστεία μην πέσεις με τα μούτρα στο κρέας γιατί θα σε θερίσει !!

που πήγατε καλέ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πλακα ποια ειναι μερεντα οτι εχω σχεδον στανταρ ωρες που ανακατευομαι και ζαλιζομαι και μια απο αυτες ειναι κοντα στο μεσημερι και πολυ φοβαμαι οτι θα το κοιταω το αρνακι!!! :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καθυστερησα ο λογος ????

πηγαμε σε 2 Γιατρους

ο πρωτος αφου με εξετασε και με περασε απο κοσκινο προτεινε να ελενξουμε την ωορηξια με υπερηχογραφηματα καθε μηνα ωστε να καθοριζουμε επ' ακριβως ποτε κανω ωορηξια και να ερχομαι σε επαφες ....

και ο 2 γιατρος προτεινε οτι ακριβως και ο γιατρος μου

ελενχο θρομβοφιλιας και τα σχετικα και κατοπιν να του παω τα αποτελεσματα να δουμε τροπο πλευσης!!!!

Νομιζω ακραδαντα πλεον πως θα πρεπει να γεινουν αυτες οι εξετασεις δεν θα ηθελα να φανταστω ποτε να χανω παιδι εξαιτιας καποιου τετοιου θεματος!!!!!

1 αποτυχημενη εξοσωματικη και μη επιτευξη συλληψης μεχρι στιγμης δεν θα με αφηνε να κανω καμια βεβιασμενη και απερισκεψη κινηση!!!!!

Μυνημα σε ολες τις κοπελες που ισως τυχει να με διαβασουνε με παρομοιο προβλημα

ποτε 2 και 3 εξοσωματικη χωρις περαιτερω ψαξιμο.

Κατι φταει δωστε πιστωση χρονου να το ψαξετε μπορει να προφυλαχθειτε απο πολλα..............

Υ.Π. Ο 2 γιατρος ασκει το επαγγελμα σαν λειτουργημα δεν παιρνει χρηματα ειναι κυβερνητικο προσωπο σε πολυ ψηλα κλιμακια οποτε δεν εχει αναγκη να σε κανει πελατη!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περνάνε μέρες, μήνες χρόνος και τίποτα...

ψάχνεις και προσπαθείς να βρεις ερωτήματα, γιατί ;

και γιατί σε μένα...... ( όλες το έχουμε σκεφτεί αυτό...)

μετά έρχονται απαντήσεις και θεραπείες και σου λένε πάλι υπομονή....

θα περάσει και αυτό....

και φτάνεις στην σπερματέγχυση... εξωσωματική και τίποτα....

τα νεύρα και η υπομονή έχει γίνει ένα κουβάρι..... ούτε άκρη ούτε μέση....

οι σχέσεις με τους γύρο σου πηγαίνουν απο το κακό στο χειρότερο... δεν έχεις όρεξη για τίποτα...

και θέλω να πω, πως ναι ΣΙΑ θα ήταν τραγικό, μαχαίρι στην καρδία να χάσεις ένα παιδί...

(προς Θεού το να χάσεις ένα μωρό είναι έτσι και αλλιώς τραγικό άσχετα το πόσο ταλαιπωρήθηκες ή όχι... )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μου προτιμω να σχισω την καρδια μου στα δυο και να την μοιρασω, παρα να χασω ενα παιδι.............

δεν εχω νιωσει αυτον τον πονο ....

ο θεος με προφυλαξε ισως

γιατι δεν θα τον αντεχα..........

σε εκεινες που το βιωσαν και προχωρησαν πραγματικα

μεγαλα παλικαρια και μια μεγαλη αγκαλια απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση το λεω και δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου

προσπαθω καθε μερα να βοηθησω το ευατο μου και τον αντρα μου

αγαπιομαστε ακομα ευτηχως !!!!!!

θελω να κανουμε τα ονειρα μας πραγματικοτητα δεν ξερω πραγματικα αν γινει

ευχομαι 1 παιδι καποια στιγμη να χτυπησει την πορτα μας, υιοθετηση λεγεται, φυσιολογικη συλληψη , εξοσωματικη δεν ξερω ....

ευλογια θα ειναι.........

ας ερθει παναγια μου............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση το λεω και δεν κρυβομαι πισω απο το δαχτυλο μου

προσπαθω καθε μερα να βοηθησω το ευατο μου και τον αντρα μου

αγαπιομαστε ακομα ευτηχως !!!!!!

θελω να κανουμε τα ονειρα μας πραγματικοτητα δεν ξερω πραγματικα αν γινει

ευχομαι 1 παιδι καποια στιγμη να χτυπησει την πορτα μας, υιοθετηση λεγεται, φυσιολογικη συλληψη , εξοσωματικη δεν ξερω ....

ευλογια θα ειναι.........

ας ερθει παναγια μου............

[sie=150][/size γλυκια μου σια,τυχαια επεσα σε αυτη τη σελιδα και διαβασα αυτη την καταθεση των συναισθηματων σου!θελω να ξερεις και ας μην με γνωριζεις κ ας μην σε γνωριζω οτι σημερα εφαγα το ευλογημενο μηλο της Αγ.Ειρηνης,οχι γιατι θελω να κανω παιδι,[γιατι ηδη μου εχει δωσει ενα απλοχερα],αλλα γιατι ειναι η προστατιδα μας και της ζηταω να μου δινει δυναμη ψυχης!!!νιωθω την αναγκη να σου πω πως ειμαι σιγουρη πως η Αγ.Ειρηνη θα σε βοηθησει και θα μεινεις συντομα εγκυος.να εχεις πιστη και ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta koritsia!

ti m kanete?

isws na pistepsate pws sas xexasa alla. . . exw na sas pw mia oligon megali istoria!

loipon opws xerete prin 2misi xronia eixa meinei egkios kai to eixa xasei!

kaname apoxesi kai otan mas dothike to prasino fws proxwrisame na petixoume fisiologiki sillipsi!

dn erxotan k etsi meta apo 6 mines eipame na proxwrisoume me proklisi worrixias me enesima mpas k kanoume tpt!gia allous 6 mines tripiomouna gia proklisi worrixias kai epiteuxi egkimosinis alla pali tipota!

m leei o giatros pame se laparoskopisi isteroskopisi na doume an ola einai kala!tin kanoume k auti kai mas leei ola mia xara!etsi xanaprospathoume kai den erxetai pali!proxwrame ton septemvrio tou 2010 se spermategxisi kai auti apotiximeni omws!

apofasizoume san lisi na dwsoume tin exwswmatiki!grapste oti mexri edw eixame kanei elegxo ormonwn,spermatodiagramma kai ola itan mia xara!exwswmatiki loipon stis 7 dekemvriou i wolipsia me 5 waria kai 10 dekemvriou i emvriometafora 4 teleiwn emvriwn poiotitas para poli kalis!

mas dinoun aperantes elpides!ela omws pou stis 19 dekemvriou arxisa na vlepw aima!m leei o giatros dn einai tpt k xaplwsei k ola auta!21 dekemvriou paw gia xoriaki xerontas to apotelesma!vgika alithini!arnitikotato!

egina kommatia, ponesa afantasta alla vrika to kouragio n allaxw giatro kai na ta xexasw ola!dn ta xexasa einai i alitheia alla proxwrisa!piga na parw alli gnwmi!ap tin prwti episkepsi ston uperixo p me eide me diavevaiwse oti exw provlimatiki mitra i opoia thelei diereunisi!

telika nai. . . eixa diafragma sti mitra!

kanonizoume xeirourgeio stis 01.02.2011, gia laparoskopisi isteroskopisi!afairesame to diafragma, kaustiriasame pampolles esties endomitriwsis kai anoixame tis salpigges p fainontan ligo voulwmenes!

diskoleutika na anarrwsw alla eprepe!m eixe valei kai spiral na kratisei tin mitra anoixti kai na parei swsto sxima!mesa sto marti vgazoume kai to spiral kai vlepw kai periodo!m leei ti 14 i mera na rtheis na doume worrixia kai pame gia tin prwti prospatheia fisiologikis sillipsis meta tin epemvasi!

31 t marti pame na me dei, vlepoume worrixia kai m vazei ena enesimo gia na wrimasei to wario kai na spasei!m leei prospatheia autes tis meres kai an den deis periodo ws tis 13 t aprili pame gia xoriaki!

ok lew!kaname ta goutsou goutsou mas kai 12 t aprili vlepw ligo roz kai stamata!ton pairnw tilefwno giati 13 tha pigaina gia xoriaki! m leei pigaine simera to apogeuma!vevaia pisteua pws periodos tha m rxotan!paw kanw analisi kai me pairnoun girw stis 6 to apogeuma ap to ximeio!kai nai m lene oti i xoriaki m einai 29,98 kai imoun stin 26i mera k gw exw kiklo 28 imerwn!

dn to pisteua, trelathika!lew dn ginetai!kaname trela panigiria me ton antrouli m!pairnw ton giatro k m leei pas xana gia xoriaki tin paraskeui to prwi stis 15!etsi ekana!paraskeui prwi piga kai mesimeri me pirane 118 oi monades!poli kala!kai etsi deutera stis 18 piga xana gia epanalipsi kai itan 620 oi monades!etsi pame kala me ti VOITHEIA TOU THEOU KAI THS PANAGIAS!

Tin Triti Tou Pasxa exw rantevou gia na doume to sporaki mas me ti voitheia TOU THEOU, THS PANAGIAS KAI THS AGIAS EIRINIS!

ithela na to diavevaiwsw k meta na sas enimerwsw koritsakia m!siggnwmi gia to megalo post alla ithela mesw tis istorias m na dwsw tharros k dinami se oles sas!

oles tha ta kataferoume!

eimai ligaki epifilaktiki mexri na akousw tin kardoula tou alla exw pisti kai pisteuw pws O THEOS KAI H PANAGIA KAI H AGIA EIRHNH H CHRUSOVALANTW THA ME VOITHISOUN na pane ola kala kai euxomai to idio kai se ola ta koritsia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

girl84 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!! ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.... ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΛΙΓΟΥ ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΟΥ.....

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ, ΕΝΑ ΕΙΠΕ ¨ΘΕΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ¨

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ \:D/ [smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ!!!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤ'ΕΥΧΗΝ!!

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!

ΣΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΕ 2 ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!

ΟΤΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ!

ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΝΑΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sigxaritiria k se sena xouanitaki m!

mazi tha pigainoume vima vima e?:)

sas euxaristw oles gia tis euxes sas!

sia m eisai poli konta sto oneiro!eimai sigouri gia sena!tha ta katafereis kai malista sintoma kopela m!giati eisai psixoula kai to axizeis pragmatika!psaxe to oso kalitera mporeis kai tha rthei to sporaki!tha to deis!

x & m oles tha ta kataferoume!exei gia oles O THEOS!tha rthei k gia sena i pragmatopoiisi tou oneirou kopela m!

edw tha maste na to panigirisoume oles mazi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες !!

girl84 με το καλό !! να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη !!! :YMHUG:

Σία να ακολουθήσεις τον δεύτερο γιατρό !! φτάνουν οι απογοητεύσεις...

Χουανιτάκι ωραίο τικεράκι :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία δεν είναι ο ανιψιός μου... :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl σε ευχαριστουμε για το απιστευτο ποστ με την υπεροχη ιστορια σου!!!!!!!!!τελεια!!!συγχαρητηριααααααααααααα μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αααααααααα...μα τι ωραια ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!ολα καλα θα πανε!!η αγια ειρηνη να ειναι στο πλευρο σου..κι εχεις και χιωτισσα τυχερουλα..μαζι με το χουανιτακι!!!!!!ειδατε κοριτσια; ολα γινονται...απορω με τη λαπαροσκοπηση πως δεν ειδαν ολα οσα ειδαν μετα..σε βασανισαν..αχ...τελος παντων τελος καλο ολα καλα..να πανε ολα καλα σου ευχομαι και να κρατησεις με το καλο το μωρακι σου..κοριτσια σε λιγο δεν θα μεινει καμια σε αυτο το ποστ..παει η λιστουλα σου αναστασια..μετα θα ειναι εγκυμοσυνης...σια καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις..εγω που μιλησα με ενα ντοκτορ πολυ καλο εδω..μου ειπε οτι εχω ψαχτει στο 50%...κι εχω κανει ολες τις εξετασεις που γνωριζουμε..χαχαχα...γιατι φυσικα υπαρχουν απειρες..ειδικα σε φαση εξω που δεν πιανεις κλπ..ελεγχουν γενετικα το σπερμα το ωαριο κλπκλπ....μου ειπε οτι να μην αγχωνομαι και να μην κανω κατι αλλο τωρα ,να ξεκουραστω 3 μηνες...ολο μου το αυξανουν αυτο..και να προσπαθησω αλλους τρεις..θεωρει οτι θα μεινω..αν οχι να παω σε καποιον ειδικο..η σε αυτον...και να μην το αφησω...εννοειται πως οχι..τελος παντων ειπα μεχρι σεπτεμβρη χαλαρωσω και να περιμενω το μωρακι..πιστευω οτι θα χει ερθει μεχρι τοτε..κι εγω θα σας το πω αφου το σιγουρεψω..δεν ξαναβαζω τα τικερακια μου να τα σβηνω μετα :lol::lol::lol: ...η κα ανυπομονη :lol: σας φιλω και καλο πασχα να εχουμε..καλη ανασταση...και βοηθεια μας...θα ξαναμπω πιστευχω..αλλα λεμε αν δεν..κι εχω παθει τρελη πλακα με την ανηψουλα που ομορφαινει καθε μερα..ειναι θεικο δωρο τα μωρακια..και αν κανω ετσι με της αδερφης μου..δεν μπορω να φανταστω το συναισθημα του να γεννας το δικο σου αγγελουδι..με το καλο να το ζησουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.... ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΑΝΗΨΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 5 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΘΑ ΤΑ ΦΑΩ.... ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΗΨΙΟ 6,5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΟΝΑ ΤΟΥ (ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ¨ΝΟΝΑ ΣΆΓΑΠΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ") ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΗΨΟΥΛΑ 15 ΜΗΝΩΝ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!

ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΨΩΝΙΑ.....

ΑΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ.

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου και Χρόνια Πολλά,

Σία μου έχεις πολύ δίκιο σε αυτά που λες και πολύ καλά

κάνεις και συμβουλεύεις και τα άλλα κορίτσια να ψάχνονται

πολύ καλά πρινν προχωρήσουν.Δεν το λέω θεωρητικά αλλά

το έχω ζήσει.Εγώ είχα κάνει του κόσμου τα υπερηχογραφήματα

και μόνο ένας γιατρός πολύ εξειδικευμένος μου βρήκε την ενδομητρίωση.

Όλοι οι άλλοι μου έλεγαν ότι είχα μια απλή κύστη που θα αποροφηθεί

από μόνη της....Τελικά μετά από λαπαροσκόπηση,βαριά θεραπεία και

αναμονή ήρθε το μπεμπάκι.

Δεν θέλω να κάνω την έξυπνη και να σου πω κουράγιο και κάνε υπομονή

γιατί έχω περάσει από τη φάση και έχω ρίξει πολύ κλάμα αλλά θα στο πω:

Σια θα γίνεις μανούλα!!!!!!!!!!Θα βρεθει η αιτία και όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Μια μεγάλη αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...