Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Κανω προσπαθειες Αναστασια μου οτι θα ρθουνε ολα δεξια και απο την αλλη οποια και αν ειναι τα αποτελεσματα να πω οκ..., το προσπερναμε και προχωραμε μπροστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando μου να σας ζήσει το μωράκι..:)....άντε γρήγορα και στα δικά σου και να της χαρίσεις μια ξαδερφούλα..:)...καλότυχο και γερό να είναι πάνω από όλα...:)

LIL μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά...!!!..:)..άντε με το καλό κοριτσάκι μου να είναι όλα θετικά..........:)...μην σε ανησυχεί τίποτα...το <σποράκι είναι on the way...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινάκι μου, χίλια ευχαριστώ για τις ευχούλες σου κορίτσι μου!!!!!!!! Τις καλύτερες ευχές μου κούκλα μου!!!!!

Χουανιτάκι μου, θερμά συγχαρητήρια κοκόνα μου!!!!!!!!!!!! Με το καλό να φουσκώσεις ωσάν φαρίνα!!!!!!! Είναι υπέροχη εμπειρία!!!!!!!!

Morouli μου, χίλια ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!!!! Γρήγορα στη θέση μου…. στο εύχομαι!!!!!!

Cuandaki, να σου ζήσει το ανηψούδι αγάπη μου!!!!!! Και στα δικά σου!!!!!!

Rose μου…. χίλια ευχαριστώ κοπέλα μου!!!!!! Από την καρδιά μου να βρεθείς στη θέση μου πολύ γρήγορα!!!!! Αλήθεια!!!!!!!

Να σου πω και συμπτώματα….. καταρχήν ζαλάδες κι αναγούλες είχα πάντοτε όταν περίμενα περίοδο!!!! Από εκεί και πέρα…. ενώ πάντα πονούσε πολύ η κοιλιά μέχρι και 10 μέρες πριν αδιαθετήσω, τώρα είχα κάτι ελαφρά πονάκια, 2-3 φορές όλο κι όλο από την ωορρηξία και μετά…. και μάλιστα, δεν ήταν ακριβώς πόνοι…. σαν κράμπες… κάτι τέτοιο…. επιπλέον, είχα φοβερούς πόνους στο στήθος…. σα να με τρυπάει βελόνα!!!! Οι ζαλάδες ήταν πολύ πιο έντονες από κάθε άλλη φορά, γιατί είχα κι αστάθεια, παραπατούσα ή μάλλον σχεδόν λιποθυμίες ένιωθα…. αυτάάάάάάά…. δε θυμάμαι κάτι άλλο!!!!!

Σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια, πολλά-πολλά φιλάκια!!!!!!!!!

ΣΙΑ, MERENTA, JANNOLINO, MADI, X+M, LIL, ELENI_VAR, MILAW, TWIGGY, TEDDY_DION, MARIKAKI, ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΙ, GIRL84, DIOSAKI, KISKA, ANASTASAKI, MIKI82 φιλιά σε όλες κορίτσια

μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΑΝΗΨΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΓΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ!!!!

LIL NA ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΔΩΡΟ.... ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΕΚΛΑΨΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ. ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki μου και εγώ με τη σειρά μου σου στέλνω πολλά πολλά συγχαρητήρια. Εύχομαι η πιο ευτυχισμένη περίοδο της ζωής σου να ολοκληρωθεί με τον ερχομό ενός γλυκού μωρού. :lol::lol::lol:

cuando να σου ζήσει η ανηψιά και εύχομαι ολόψυχα να της χαρίσεις ένα ξαδελφάκι πολύ σύντομα!!!Μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα γιατί πριν μια εδβομάδα έγινα και εγώ θεία από την κουνιάδα μου, και σε 5 μήνες γεννάει και η αδελφούλα μου, και θα μου κάνει ένα κοριτσάκι λόγο γλύκα!!!!!

Αναστασάκι μου γλυκό πολύ χάρηκα με τα υπέροχα νέα σου!!! Είδες που τσάμπα αγχώθηκες;;;;;

Πολλά γλυκά φιλιά και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας μας... ;););) Άντε να κοκκινίσουμε μια μια με τη σειρά της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Με θέλετε στην παρέα σας? Δεν βρίσκω άλλο τόπικ που θα μπορούσα να ανήκω...

Με 2 παλίνδρομες, μια βιοχημική κ εκατοντάδες εξετάσεις που δεν λένε τίποτα λέω να ξανααρχίσω προσπάθειες τον Μάιο κ ό, τι θέλει ας γίνει...

Δεν σας εγγυόμαι ότι θα είμαι πολύ συχνή ή πολύ καλή παρέα... Εχω τα θεματάκια μου, αποφεύγω τέτοια φόρουμ πια, αποφεύγω να σκέφτομαι γενικώς... Τεσπα...

Σας εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim καλώς όρισες στο όμορφο και αισίοδοξο forum μας. Σε καταλαβαίνω απόλυτα και σου έυχομαι να μείνεις έγκυος αμέσως με το που ξαναβάλεις μπροστά για μωράκι και να έχεις για 9 μήνες μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Σε οτι χρειαστείς θα είμαστε εδώ.... φιλάκιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim καλωήρθες στην παρέα μας! Όλοι καλοδεχούμενοι είναι και εύχομαι αυτό το topic να σου φέρει γούρι και ο Μάης να ειναι ο τυχερός σου μήνας!

LIL μη φοβάσαι τίποτα όλα καλά θα είναι τα αποτελέσματα μη στενοχωριέσαι! Πάντως μια και θα πας που θα πας να δώσεις αίμα δεν τους λες να σου κάνουν και μια χοριακή να ξέρεις τι σου γίνεται; Να ξέρουμε και εμείς που αγωνιούμε :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Εμείς πάντως τις σαμπάνιες τις πήραμε και περιμένουμε τα ευχάριστα για να πανηγυρίσουμε!!! Good luck κοριτσάκι %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΛΙΓΕΣ ΜΕΙΝΑΤΕ ΣΤΙΝ ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ ΟΛΗ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Μαρία μου....και πολύ καλά έκανες....για να φυσήξουμε όλες δυνατά τα κοριτσάκια μας...

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

άντε με το καλό γρήγορα όλες με φουσκωμένες κοιλίτσες...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil μου γλυκια σου ευχομαι μια τερατια χοριακη!!

στεντιμ καλως ηρθες!! εχεις περασει κι εσυ πολλα καταλαβαινω... ευχομαι συντομα να τελειωσουν τα βασανα σου και το ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα!!! φιλια σε ολες.. εγκυουλες φιλια στα σπορακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πως να σας ξεχασουμε καλή μου.........δεν γινεταιιιιιι...:)......σας εχουμε διαρκως στο μυαλο μας.....:)...πολλα πολλά φιλάκια........

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανουν εδω τα κοριτσια μας?Να σας φυθιξωωωωωωωωω? φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ανεμος βορειας να σας παγωσειιιιιιιιιιιι να κολησετε γκαστριτιδα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσάτε κορίτσιαααααα !!

φυσάτε !!!!!!

μπας και κοκκινίση όοοολη η λίστα !!

χ+μ να σαι καλά κοπέλα μου που προσευχήθηκες και για μας !!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

να σαι πάντα καλά και σύντομα οι προσευχές σου να φέρουν ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου !!!

lil μου :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αναστασία δεν νομίζω να υπάρχει αλλη νύφη σαν και εσένα,

με το πουρνό στην δουλειά !! μαρή κανα αυγό για βάψιμο θα μας δώσεις...

ας είναι και του κόκορα n038.gif:lol::lol:

ΣΊΑ μου καλή νέα αρχή για αύριο !! εύχομαι να είναι και η τελευταία φορά που μπλέκεσαι με γιατρούς.

Θα περάσει και αυτή η δοκιμασία... είναι τόσο χρονοβόρο όλο αυτό... τόσο κουραστικό.... και ένα μεγάλο γιατί αλλά θα περάσει.... :-*:-*

στεντιμ καλώς ήρθες !!! :YMHUG:

Πηνελόπη φιλιά και σε σένα !! :-*:-*

φιλιά σε όλες σας !! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

εγώ σήμερα την πήρα την δόση μου !!

πέρασα 2 ώρες με τον μπιμπίκο και το βράδυ ήρθαν επίσκεψη στο σπίτι μας και τον χάρηκα άλλες 3 ώρες !!

θέλω και εγώ μωράκι a005.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσάτε κορίτσιαααααα !!

φυσάτε !!!!!!

μπας και κοκκινίση όοοολη η λίστα !!

χ+μ να σαι καλά κοπέλα μου που προσευχήθηκες και για μας !!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

να σαι πάντα καλά και σύντομα οι προσευχές σου να φέρουν ένα μωράκι στην κοιλίτσα σου !!!

lil μου :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αναστασία δεν νομίζω να υπάρχει αλλη νύφη σαν και εσένα,

με το πουρνό στην δουλειά !! μαρή κανα αυγό για βάψιμο θα μας δώσεις...

ας είναι και του κόκορα n038.gif:lol::lol:

ΣΊΑ μου καλή νέα αρχή για αύριο !! εύχομαι να είναι και η τελευταία φορά που μπλέκεσαι με γιατρούς.

Θα περάσει και αυτή η δοκιμασία... είναι τόσο χρονοβόρο όλο αυτό... τόσο κουραστικό.... και ένα μεγάλο γιατί αλλά θα περάσει.... :-*:-*

στεντιμ καλώς ήρθες !!! :YMHUG:

Πηνελόπη φιλιά και σε σένα !! :-*:-*

φιλιά σε όλες σας !! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

εγώ σήμερα την πήρα την δόση μου !!

πέρασα 2 ώρες με τον μπιμπίκο και το βράδυ ήρθαν επίσκεψη στο σπίτι μας και τον χάρηκα άλλες 3 ώρες !!

θέλω και εγώ μωράκι a005.gif

Καλημερουδια μας!!!!Καλε μπορω να βαψω και του κοκορα τα αυγα?Δεν το ηξερα κι εγω τα πετουσα!!! :-B

Μερεντα ερχεται λεμε το μερεντουλι σας και δεν το ξερεις!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρτε κι ένα φυσηματάκι από μένα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κι όχι απογοητεύσεις!!!!!!!!!!!

Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!!!!!!!!Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα αν και μεσημεριαζει ποια ;;);;);;)

μερεντουλα ευχαριστω για τα καλα σου λογια κοριτσι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

το απογευμα θα εχω νεωτερα τι θα μου πει ο Γιατρος και θα ενημερωσω εννοειται !!!

αντε να δουμε ποια θα κανουμε κατι???

καλημερα χ+μ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...