Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

ΝΑ ΤΗΝ ''ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΚΟΥΩ''

ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ???

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓ/ΦΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ 'ΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ UTROGESTAN!

ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑΤΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΥΤΩ ΛΙΓΟ......... :( ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΩ ΑΡΡΩΣΤΗ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΑ

LIL MOY MAKAΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία μου τελικά όλα καλά!!!! Μπράβο!! Τζάμπα το άγχος... χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε το και όλα θα γίνουν... θα την ακούσετε κιόλας την καρδούλα όταν έρθει η ώρα... και όλα θα είναι μια χαρά!

Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ευχάριστα νέα και σήμερα!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Μπράβο Χουανιτάκι και Αναστασάκι μας κάνετε όλες πολύ χαρούμενες! Μακάρι σύντομα να νιώσουμε όλες αυτά τα ευχάριστα συναισθήματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ευχάριστα νέα και σήμερα!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] Μπράβο Χουανιτάκι και Αναστασάκι μας κάνετε όλες πολύ χαρούμενες! Μακάρι σύντομα να νιώσουμε όλες αυτά τα ευχάριστα συναισθήματα!

αχ madi μου τα λόγια σου ελπίζω να ακουστούν και σύντομα να νιώσουμε και εμείς έτσι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια αναστασουλα!!!!!!!!!!!μπραβο!!!!κι εγω κοριτσια ενιωσα το απιστευτο..γεννησε η αδερφουλα μου και δεν εχω λογια απλα...ειναι το πιο ομορφο ζουζουνι..και στα δικα μας ολες..με το καλο πολλα ομορφα μωρακια..ειναι ενα απιστευτο συναισθημα κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουαντακι να σου ζησει η ανιψουλα!! ευχομαι να σου φερει γουρι και να της κανεις ξαδερφακι συντομα!!

οσο καιρο προσπαθουμε για μωρο εχουν γεννησει πολλες φιλες και καποιες ξαδερφες.. καθε φορα που πηγαινα στα μαιευτηρια ζηλευα ελαφρως και αναρωτιομουνα μελαγχολικα ποτε θα ερθει η σειρα μου! οταν ομως εβλεπα τα μωρα απλα χαμογελουσα και τα ξεχνουσα ολα!!! ειναι το θαυμα και η χαρα της ζωης και ευχομαι να το ζησουμε ολες μας ... σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax cuando σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις. Την μέρα που γεννήθηκαν τα δίδυμα ανηψάκια μου πριν 1,5 χρόνο έπλεα σε πελάγη ευυχίας. Θυμάμαι που περιμέναμε να μας φέρουν τις μικρές για να τις δούμε πρώτη φορά και μου είχε δώσει ο αδερφός μου την κάμερα για να αποθανατίσω τη στιγμή. Από την συγκίνηση και την χαρά μου που τα είδα, έτρεμε το χέρι μου και όλο το βιντεάκι είναι τρεμουλιαστό (ούτε σεισμός να γινότανε) :lol::lol::lol: Πολύ κλάμα εκείνη την ημέρα! :D

Είναι απίστευτες στιγμές! Να σας ζήσει και να είναι πάντα γερό και καλότυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της αδερφουλας το παιδι ειναι δυο φορες παιδι σου...χαχαχαχαχα....ενιωσα οτι γινεται...το ειδα ολο πολυ φυσιολογικο..ολα τα μωρακια που κλαιγανε..οι μανουλες με τις κοιλιτσες τους...πανγλυκο...με το καλο ολες μας..εκεινη τη στιγμη θα τα ξεχασουμε ολα..κι εγω πολυ κλαμα χαρας παντως και δεν τη χορταινω..παω να ξεκουραστω να παω και αυριο...δεν βλεπω την ωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ κορίτσια αύριο θα προσέχω τον μικρό μπόμπιρα, του αδελφού μου, 3 μηνών τώρα και το 4το ανιψάκι στην σειρά !! θα πάρω μια δόση χαράς αλλά δεν αρκεί.....

Κουαντάκι να είναι πάντα δυνατό και καλότυχο το μωράκι σας !!!

και καλή λοχεία στην αδελφή σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando να χαιρεσαι την ανηψουλα σου,γερο και καλοτυχο να σας ειναι και εσυ οτι επιθυμεις κοριτσι μου!!

Αnastasia ειδες τελικα που ολα ειναι μια χαρα;την επομενη εβδομαδα η καρδουλα του θα σας κουφανει :D:D:D να εισαι σιγουρη!Πλακα πλακα αν κοιταξεις τις ημερομηνιες μαζι θα γενναμε,αντε με το καλο!! :ymdaydream::ymdaydream:

LIL περιμενουμε με αγωνια τα ευχαριστα.. :-ss:-ss:-ss

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια και καληνυχτα! (-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.Και για μενα ηταν ενα μακρυνο ονειρο ειναι η αληθεια...αλλα ερχεται αυτη η ωρα και δεν το καταλαβαινεις....ετσι και σε ολες θα ερθει συντομα.Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να το ζησετε ολες πολυ πολυ εντονα και να ξεχασετε ολο τον καιρο ταλαιπωρειας σας!!!!

Cuando να σας ζησει το μωρακι γερο και δυνατο να ειναι!!! :D

Χουανιτακι θελουμε δεν θελουμε η καρδουλα ειναι θυλικια, τωρα αν στειλει και 2 κοτσιδες ο Θεουλης δεν θα πω οχι αλλα γερο να ειναι!!!

Μερεντα κανε προβες γιατι συντομα ερχεται το μπεμπε και σε εσας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες !!!

Αναστασάκι τα άρμεξες τα γελάδια ; :lol::lol::lol:

τα πρόβατα k030.gif τα τάισες ; ααα !! βλέπω οτι άργησες να σηκωθείς απο το κρεβάτι ;););)

Έχω κάνει πολλές πρόβες Αναστασία μου, ο μεγάλος είναι στα 11 τώρα άρα φαντάσου πόσο έτοιμη είμαι !!

τον μεγάλο τον κράτησα πολλές φορές και τελείως άπειρη....

Lil !!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

που είσαι κορίτσι μου ; εύχομαι η απουσία σου να είναι λόγο χαρά !!!!! a040.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντακι καλημερα γλυκια μου!!

Ειμαι στην 36ημερα καθυστερησης η μεγαλυτερη του κυκλου μου που συμβαινει σπανια.

Ο κυκλος μου ειναι 28-35 και το πιο συνηθησμενο στις 30.Ακομα ομως αφαντη!!

Πηρα εχθες το predictor δεν βρηκα το clear blue που ηθελα και με μπερδεψε λιγο...εχθες βγηκε μια αχνη γραμμη και σημερα το πρωι εκανα το δευτερο και δεν ειδα κατι... :-w ειναι δυνατον?

Βεβαια γραφει οτι πρεπει να λαβω υποψη μου το πιο μεγαλο σε διαρκεια κυκλο και να προσθεσω μια μερα δηλ.για εμενα την 37 για να ειναι πιο αξιοπιστο...μαλλον αυριο.

Πηρα και τα αποτελεσματα των εξετασεων μου βρηκαν λιγο ανεβασμενες τις τιμες στο συκωτι μαλλον απο καποια φλεγμονη θα ξερω λεπτομερειες σε λιγο απο το γιατρο...τι ειναι παλι και αυτο...

Cuandaki να σας ζησει!!!Ευχομαι υγεια και καλη τυχη να εχει!!!!!

Και στα δικα σου συντομα!!!!

Την καλημερα μου σε ολα τα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil αυριο θα ξέρεις δλδ με σιγουριά ; :-ss:-ss

μακάρι το πρώτο τεστ που έκανες, έστω και αχνό, να είναι και σωστό !!!

να μας ενημερώσεις και για τις εξετάσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια που είναι η mariap1 ; έχει καιρό να μπει !!

ξέρετε κάτι που δεν πήρε το μάτι μου ;

είχε πει οτι θα λείψει απο το μαμμυ για κάποιο διάστημα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

αναστασακι σε ευχαριστουμε.. εγω καμια φορα δεν τολμω να το φανταστω καν οτι θα μου συμβει.. εχει παει στη σφαιρα του απιστευτου!!

λιλακι ευχομαι αυριο να κανουμε παρτυ!!!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα εφυγα απο το γιατρο ολες οι εξετασεις ορμονικες, γυναικολογικες,προγεννητικες,ουρων ειναι αψογες!

Μονο για το συκωτι μου ζητησε επαναληπτικες αιματος και υπερηχο...μου επε αν εχω περασει καμια λοιμωξη η μονοπυρινωση..Δεν γνωριζω οτι εχω περασει κατι τετοιο. Τι να πω , περασα και ενα 39,6 πριν 20 ημερες αλλα δεν ηταν και για πολυ.Θελω να πιστευω οτι ηταν κατι περαστικο και δεν θα ειναι τιποτα :cry:

Αυτο μας ελειπε ....τωρα που εχω και καθυστερηση?Δεν ξερω τι να πω..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας καλές μου φίλες!!!

LIL βλέπω θα έχουμε όμορφα νεάκια,με το καλό!

Cuando να χαίρεσαι την ανηψούλα σου!!!Με το καλό να της κάνεις και ξαδερφάκι!!!

Αναστασία όμορφα και τα δικά σου νέα,μπράβο,μπράβο!

Twiggy θα έρθει και το δικό σου ζουζουνάκι!!!

Merentoula κάνε πρόβα με το μικρό μπομπιράκο γιατί

έρχεται και το δικό σου μπουμπουκάκι!!!

Φιλιά σε όλες σας!!!

φφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντα μου, δεν νομιζω αλλη κοπελα εδω μεσα να κανει σαν την δικη μου δουλεια.Αρμεγω αγελαδες, κατσικουλες,ταιζω κοτουλες και μαζευω αυγα και στην τελικη μοιραζω και το γαλα στη γειτονια!!!! 8-} Και αναρωτιεμαι...υπαρχει αλλη σαν εμενα νοικοκυρα? :-?

Lil ετοιμασουυυυυυυυυυυυυ ηρθε η σειρα σουυυυυυυυυυυυ \:D/ [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, με 7 ώρες καθυστέρηση.... :lol::lol::lol::lol:

Cuando να σας ζήσει το ανηψάκι :x:x:x:x:x:x:x Οι στιγμές είναι ανεπανάληπτες!!! Εγώ έγινα θεία πολύ μικρή, στα 18 και δεν θα ξεχάσω ποτέ τις στιγμές που κρατούσα την πρώτη μου ανηψούλα στην αγκαλιά μου και την έπαιζα. Σήμερα είναι 25-26 χρονών κοπέλα, αλλά στα μάτια μου είναι ακόμα η μπεμπούλα, που χτυπούσε από χαρά τα χεράκια της και τα ποδαράκια της όταν με έβλεπε... :x:x:x:x:x:x:x

Lil καλή επιτυχία με τις επαναληπτικές εξετάσεις. Εύχομαι να μην δείξουν τίποτα αυτή τη φορά... Όσο για το τεστ εγκυμοσύνης, μάλλον θα επιβεβαιώσεις αύριο τις υποψίες σου... Με το καλό να κάνεις παρέα στην Αναστασία, στο Χουανιτάκι και στις άλλες κοπέλες!!!

Χουανιτάκι, προσοχή και όχι κούραση. Utrogestan και ξάπλα... i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Αναστασία, Μερέντα, Τέντυ, Τουίγκι, φιλάκια :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mακαρι Αναστασακι και Μarikaki ,αυριο το πρωι θα παω να κανω τις αιματολογικες παλι και τον υπερηχο.Την Μ.Πεμπτη θα ξερω το απογευμα.Ελπιζω να μην ειναι κατι αφου οταν τις ειχα κανει τοτε ημουν ειδη με πυρετο και γι΄΄αυτο πιστευω βγηκαν τσιμπιμενες ...θα δειξει.Δεν σας κρυβω οτι ειμαι λιγο αναστατωμενη τωρα με ολα αυτα ...δεν ξερω τι να περιμενω...:roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL μην απογοητευεσαι, θετικοτητα για να ερθουνε ολα καλα...πρεπει να το πιστεψεις κι εσυ αλλιως δεν γινεται!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...