Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

Ηδη πιανω στα χερια μου 2 κοτσιδες....να τις τραβήξω? :-w Γιαννααααααααααααααα θα σε πλακωσω καλεεεεεεεεε....ηρεμαααααα....κι εγω ειχα πονακια, δεν λεει κατι αυτο...θα κανεις χοριακη και θα τριβεις τα ματια σου δεν θα το πιστευεις!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΡΕ DEMOYLA ΤΙ ΣΠΟΡΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ???

ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΥΔΥΜΑ?????

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

CUANDAKI ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ......ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!!! :lol:

LIL ΜΟΥ ΟΛΑ ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ...ΑΡΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!

ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ???

ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ!!! ;)

JANOLINO....ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΜΕΧΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΧΑΙΡΙΣΩ!

ME THN RYANAIR ΣΕ 2 ΩΡΙΤΣΕΣ ΑΠΟ ΚΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ!!!!!!ΚΑΝΟΝΙΣΕ!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για τα διδυμακια!!!! μπραβο σας, ευχομαι ολα καλα να πανε..

φρεσκοεγκυμονουσες ευχαριστουμε που μας φυσατε και μοιραζεστε τα ευχαριστα μαζι μας!!αντε cuando η παρασκευη ειναι κοντα!

λιλ μην στεναχωριεσαι και μην σταματατε τις προσπαθειες! ποτε δεν ξερεις! εγω λογω σταθερου κυκλου εβρισκα παντα την ημερα ωορηξιας, αλλα νομιζω πως καλυτερα ειναι να το κανεις αυτο με τον γιατρο αφου δεν τα εχεις καταφερει με τα τεστ/ Δεν ειναι τιποτα πηγαινεις και κανεις υπερηχο και αυτο το επαναλαμβανεις αναλογα με το μεγεθος του ωοθυλακιου κλπ. Θα σου πει ο γιατρος.. Κι ετσι σε εκεινο τον κυκλο θα ξερεις ακριβως ποτε να πεσεις με τα μουτρα στο ψητο!!!! καλη τυχη...

τζανολινο...... εχεις καταλαβει οτι μας εχεις τσαντισει ολες ε??!! υπομονη..... μην απελπιζεσαι ειναι νωρις..τοσες κοπελες γραφουν οτι ενιωθαν οτι ερχεται η περιοδος και τελικα ηταν εγκυες!!

μερεντακι ευχομαι καλα αποτελεσματα με το σπερμοδιαγραμμα!!!

εμεις τη Δευτερα παμε ουρολογο να δουμε αν μπορουμε να κανουμε κατι με το σπερμα..

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoula μια χαρα με τα διδυμακια γερα να ειναι κοριτσι μου μπραβοοοοο!!!!!!!!!!!

Jannolino θα μου επιτρεψεις να σου πω με τη σειρα μου να μην αγχωνεσαι,δεν πειραζει που εχεις

πονακια μπορει να ειναι η εμφυτευση.Εγω τον πρωτο μηνα της εγκυμοσυνης μου ειχα και αιματακι.

Ευχομαι ολα καλα να σου πανε %%-%%-

Την καλησπερα μου σε ολες τις εγκυουλες και τα υπολοιπα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε μπραβο demoulaaaaaaaaaaa!!!!!Ολα διπλα θα τα αγορασεις!!!Γερα να βγουνε!!!!milaw καλησπερα και σε σενα! :)

xouanitaki φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 ελεγα να μη μπω στη λιστα γιατι καθε φορα που μου ερχεται η περιοδος στεναχωριεμαι

αλλα τωρα εαν θελεις βαλε με και οτι γινει... ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Τwiggy καταλαβα πως γινεται οταν σε παρακολουθει ο γιατρος...δεν το ειχα ρωτησει μεχρι τωρα.

Καλη επιτυχια με τον ουρολογο!!

Εμεις μολις τωρα ηρθαμε καναμε καλλιεργεια, αντε να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Τwiggy καταλαβα πως γινεται οταν σε παρακολουθει ο γιατρος...δεν το ειχα ρωτησει μεχρι τωρα.

Καλη επιτυχια με τον ουρολογο!!

Εμεις μολις τωρα ηρθαμε καναμε καλλιεργεια, αντε να δουμε....

LIL καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!οπως και στην twiggy!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

demoyla μας άφησες όλες άφωνες!!!!!!!!!!! Με το καλό, λοιπόν, να έχεις διπλή εγκυμοσύνη!!!! Και καλή δύναμη.... :lol::lol::lol::lol::lol:

cuando, anastasia, miki βλέπω προχωράμε με γοργά και σταθερά βήματα... :lol::lol::lol::lol:

Teddy_Dion, muriam και elina, σας φιλώ γλυκά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Jannolino η δυσπιστία σου δεν έχει όρια!!! Εσύ, παιδάκι μου, είσαι χειρότερη και απο εμένα...!!! Τι θα σε κάνουμε, μαρή;;;;;; Όλο μαυρίλα και απαισιοδοξία είσαι!!!! Στο κάτω-κάτω της γραφής, μια προσπάθεια είναι και αυτή, βρε φιλενάδα, όπως όλες οι άλλες. Εάν πάει καλά, θα γίνεις μανούλα :x:x:x:x , εάν δεν πάει καλά, θα ξαναπροσπαθήσεις, όπως κάνουμε όλες μας... Νέα είσαι, υγιής είσαι, γι'αυτό υπάρχουν οι γιατροί και η επιστήμη. Να λέμε Δόξα τω Θεώ που γεννηθήκαμε αυτή την εποχή και όχι πριν από 40 χρόνια, γιατί θα ήμασταν καταδικασμένες!!!! Αισιοδοξία, μωρέ, αισιοδοξία... γιατί θα σου τις ξεριζώσω τις κοτσίδες... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα, Χουανιτάκι, ρόουζ, morouli, lil, twiggy, Χ+Μ, milaw καλή επιτυχία, κορίτσια, με τις προσπάθειες και με τα αποτελέσματα των εξετάσεων. Είμαι σίγουρη ότι αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε... υπομονή, δύναμη και αισιοδοξία χρειάζεται... τα λέω για να τα ακούω και εγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΙΑ, levou, και kon σας φιλώ γλυκά και σας στέλνω την αγάπη μου :x:x:x:x:x:x

Τάνια, που είσαι φιλενάδα;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Εξαφανίστηκες...[smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Tzoutzouka, δεν έχουμε νέα σου...[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Και εσύ εξαφανίστηκες...[smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki μου σε σκευτομουν!Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου ευχομαι σε ολες μας

ολα να πανε καλα! :ympray::ympray:

Ασχετο..Ολο το σοι του πατερα μου ειναι στας Αμερικας ΝΥ συγκεκριμενα.. :ymcowboy:3:-O3:-O:ymcowboy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλο το σόι;;;;;;;

Εμείς ζούμε στη Μασσαχουσέττη. Μιάμιση ώρα δυτικά της Βόστώνης και δυόμισυ ώρες ΒΑ της Νέας Υόρκης.

Επιβάλλεται να τους επισκεφθείς και έτσι να γνωριστούμε και από κοντά... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Τwiggy μου ,τις ευχες μου και σε εσας!!!!!!!

Σε δυο ημερες βγαινουν του καλου μου και εμενα την αλλη εβδομαδα.Τοτε θα εχουμε συνολικη εικονα αφου τελειωσαμε με τις εξατασεις ουφφφφφφ..... :-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoula τι ευχάριστη έκπληξη είναι αυτή! Έχω 2 δύδιμα ανηψάκια 17 μηνών που μου έχουν πάρει το μυαλό, και πιστεύω ότι μπορεί να είναι δύσκολο το μεγάλωμά τους αλλά πραγματικά είναι διπλή και η ευτυχία που νιώθεις!

Mariap1 καλή επιτυχία να έχεις κοπέλα μου και εύχομαι να έχεις τα ευχάριστα αποτελέσματα της demoulas ;)

LIL καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Jannolino μου μόνο εσύ μπορείς να βοηθήσεις τον εαυτό σου και τα εμβρυάκια σου! Η αρνητική σου ενέργεια δεν τα βοηθάει καθόλου! Να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς!

Rose, merenta, xouanitaki, marikaki kai twiggy χαπακωθέιτε με βιταμίνες, ορμόνες κτλ και δώστε του να καταλάβει :lol::lol::lol: που θα πάει θα το πιάσουμε το σποράκι γιατί όχι και σε φυσικό κύκλο!

Milaw να πας οπωσδήποτε NY είναι τέλεια!!! Εμείς πήγαμε πριν 1,5 χρόνο ταξίδι του μέλιτος και πάθαμε την πλάκα μας! Δεν υπαρχει αυτή η πόλη! Αχ τι μου θυμίσατε τώρα :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: :YMDAYDREAM: :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::x:x:x:x:x

Το είχαμε σίγουρο ότι θα πιάναμε και το σποράκι μας εκεί (το "αμερικανάκι" μας!) αλλά ... όπως βλέπεις ακόμα στην προσπάθεια είμαστε. Μακάρι να είμαστε γεροί να περάσει και η κρίση και να πάμε μια μέρα με τα παιδάκια μας. Μακάρι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efxaristw gia ola!!!simera ekana ligo manicur gia na anebei ligo i psychologia mou :lol:

lil mou kala apotelesmata koritsi mou!!!!

mariap....filenada kali epityxia!o Theos k i Panagia mazi sou!!!

na mas prosexoun oles.....

kale egkyes pou eiste????ante fysateeeeee ;)oso prolabainw egw akomi ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ολα καλα θα πανε δεν ειδατε αυτο το μηνα ποσο γρηγορα κοκκινισε η λιστααα??Ολες θα εχετε σπορο στην κοιλια ειμαι σιγουρη..Αναστασακι διαβασα για τα utrogestan..και εγω τα επερνα για το πρωτο τριμηνο γιατι ειχα συσπασεις λογω οτι δουλευα και επρεπε να κατσω αλλα στην κολλητη μου τα εδωσε για υποστηριξη γιατι κανουν καλο..μην φοβηθεις που λεει πως δεν κανει στην εγκυμοσυνη και τετοια...επισης εγω τα επινα και επειδη γενικα εχω προβλημα στο στομαχι και με πειραξε και πριζοτανε και το στομαχι μου,μου ειπε να τα βαζω κολπικα..στο λεω αμα σε πειραξουν γιατι ειναι λιγο βαρια...να το πεις!Αυτα..cuando εσυ ολα καλα???Οι υπολοιπες??Φιλακια πολλα να εχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ola kala ki apo do :P stin anamoni na do an ontos iparxei sporaki..tin paraskeui pao..anastasaki na ta pareis ta outro tha voithisoun na gatzothei kala to moraki..tha sou elega kalitera kolpika ..emena etsi mou eipan giati allios prokaloun enoxlisei sto stomaxi..kai aporrofountai kalitera apo kato...etsi mou eipan

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi μου, τι κάνεις; :x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σε τι φάση βρισκόσαστε; Συγχώρα με, αλλά το μυαλό μου έχει κολλήσει τελευταία... :-??:-??:-??:-??:-??

Εμείς προς το παρόν απέχουμε από το σπόρ, αλλά μόλις έρθει η ακατανόμαστη, λέμε να ξαναρχίσουμε προσπάθειες, έτσι για να μην αφήνουμε τα μηνιαία αυγουλάκια αναξιοποίητα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γιατί για φυσική εγκυμοσύνη στα 45, μόνο με ένα θαύμα...!!!!

kiska, όπως βλέπω το μωράκι μεγαλώνει!!! :x:x:x:x:x:x:x:x Δεν θα μας βάλεις και καμιά καινούργια φωτογραφία της κοιλίτσας σου, που μεγαλώνει;;;; ;);););););););) Πολλά φιλιά και να προσέχεις :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Γειά σου cuando :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Φιλάκια...

Αναστασία, και εγώ κολπικά τα έβαζα, γιατί αλλιώς πειράζουν το στομάχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ola kala ki apo do :P stin anamoni na do an ontos iparxei sporaki..tin paraskeui pao..anastasaki na ta pareis ta outro tha voithisoun na gatzothei kala to moraki..tha sou elega kalitera kolpika ..emena etsi mou eipan giati allios prokaloun enoxlisei sto stomaxi..kai aporrofountai kalitera apo kato...etsi mou eipan

Μου τα εδωσε για υποστηριξη ειπα και τα βαζω κολπικα, εγω το ζητησα και συμφωνησε γιατι ξερω οτι απο το στομα εχουν παρενεργειες.Ολα καλα λοιπον.....σημερα δεν μπορω να σας φυσιξω κοριτσια, γιατι πηγα οδοντιατρο, ειμαι μουδιασμενη ακομα και φοβαμαι μην σας φτυσω τον κεφτεδακι που εφαγα!! =p~=p~=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando, λες έεεεεεεεεεε... :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? Πλάκα θα έχει... =))=))=))=))=))

Πάντως, εάν κάποια στιγμή καταφέρω να έχω μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη, θα μπαίνω με χωνί να φυσσάω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασούλα, καλή ανάρρωση απο τον οδοντίατρο και δεν πειράζει... φύσσα εσύ και ας φεύγει και κανένα κεφτεδάκι...!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αφού επιβιώσαμε απο τον κλανιδοπόλεμο της ΣΙΑΣ, θα επιβιώσουμε και απο τον δικό σου κεφτεδοπόλεμο... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...